e-projekt tychy

Tychy

Opinie o e-projekt tychy

Pawel G.

Ania

proszę o kontakt do tej firmy

dannny

dzisiaj do mnie zadzwonili z propozycją pomocy przy dofinansowaniu - wszystko pięknie, łatwo itd... zapytałem o nazwę firmy i adres - po tym znalazłem w/w opinie. Strasznie mnie namawiali, czy mogą już wysłać materiały ale nie tak łatwo im poszło, jutro jestem umówiony na tel w celu potwierdzenia wysyłki. Teraz już wiem co im powiedzieć!!! cwaniaczki-ślązaczki...

Konin
@dannny 15.12.2015 14:14

Oszustwo z tymi dotacjami.Pani długo mnie namawiała,informowala,że w kopercie dostanę dokumenty i nr tel.do konsultantów,którzy mi pomogą w uzyskaniu dotacji.Nic takiego nie było.Zwykła broszura i faktura na 248,00 zł.Ostrzegam innych....

ogrod.pl

Projektujemy wyjątkowe i unikalne ogrody o wysokim standardzie, dopasowane do konkretnego stylu życia. Polecamy, projekty ogrodów, zdjęcia ogrodów, wizualizacje ogrodów, filmy. Na naszej stronie możecie Państwo to wszystko zobaczyć przykładowe wizualizacje ogrodów i terenów zieleni, projekty ogrodów wodnych, projekty zieleni miejskiej, zieleni we wnętrzach, projekty stawów wodnych i kąpielowych, oczek wodnych, kaskad i elementów wodnych, projekty ogrodów przydomowych, zieleni dla firm i zieleni publicznej, projekty parków i placów zabaw. Sporządzamy projekty prestiżowych, eksponowanych terenów zieleni, jak i całkiem prywatnych, intymnych wnętrz ogrodowych, między innymi, projekty terenów przy firmach i instytucjach publicznych, ogrodów przy rezydencjach i domach jednorodzinnych a także projekty zbiorników wodnych, tarasów, ogrodów zimowych czy zieleni we wnętrzach - wszystko z jednakową starannością. Wykonujemy projekt i oferujemy jego profesjonalną realizację. Uważamy, że rezultatem pracy architekta krajobrazu jest nie tylko sam projekt, ale przede wszystkim ogród, który na podstawie projektu powstaje. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i liczymy na owocną współpracę.

Kmail

Ciekawe projekty domów parterowych znależć można na dom.pl .Mnie akurat interesuje taka parterówka bez piętra.Jak ma ktos cos interesujacego to niech wrzuci strone.

larry

Hej, jak już piszecie takie rzeczy, podejrzewacie własciciela o jakieś oszustwa to piszcie o co dokładnie chodziło. To mocne słowa, a żaden z was nie opis sytuacji, jaka miała miec miejsce. Może to konkurencja oczernia firmę, czy jacyś trudni niezadowoleni klienci się wyżywają? Chyba jakby było źle to komentarzy byłoby tu znacznie więcej.

Gość
@larry 07.02.2015 18:28

Rozsyłają dokumenty z harmonogramem projektów unijnych z roku 2010, wszystko jest jasne jak odbierzesz przesyłkę

E PROJEKT.PL

Polecamy, projekty ogrodów, zdjęcia ogrodów, wizualizacje ogrodów, filmy. Na naszej stronie możecie Państwo to wszystko zobaczyć przykładowe wizualizacje ogrodów i terenów zieleni, projekty ogrodów wodnych, projekty zieleni miejskiej, zieleni we wnętrzach, projekty stawów wodnych i kąpielowych, oczek wodnych, kaskad i elementów wodnych, projekty ogrodów przydomowych, zieleni dla firm i zieleni publicznej, projekty parków i placów zabaw. Wykonujemy projekt i oferujemy jego profesjonalną realizację. Uważamy, że rezultatem pracy architekta krajobrazu jest nie tylko sam projekt, ale przede wszystkim ogród, który na podstawie projektu powstaje. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i liczymy na owocną współpracę.

zalamana

JESTEM ZSZOKOWANA ZE ISTNIEJA NA TYM ŚWIECIE LUDZIE TAK ZACHŁANNI I BEZ SKRUPUŁÓW MÓWIE TU O PRACOWNIKACH FIRMY E-PROJEKT TYCHY MAM NADZIEJE ZE KIEDYŚ SPRAWIEDLIWOŚĆ ICH DOPADNIE I ZAPŁACZĄ NAD SWOIM LOSEM !!

ja

E-PROJEKT NIE POLECAM!!!!!

ewka

Ja również dałam się nabrać na te niby przydatne materiały.wszystko odesłałam i już 4 miesiące czekam na zwrot pieniędzy.Jak im nie wstyd !

Oszukany 2
@ewka 03.06.2014 16:26

Czy ktoś sprawdził czy pod wskazanym adresem na f-rze jest ta firma??????????????

monika-z23

(usunięte przez administratora) Wysłałam trzy listy ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru-dzisiaj czwarty. Jak nie zwrócą kasy (odesłałam w zeszłym roku fakturę korektę wraz z nr konta), poproszę prawnika o napisanie pisma w mojej sprawie.

pin
@monika-z23 27.03.2014 11:43

Do mnie też dzwonili, wiem że jakaś firma ze śląska. Pani poinformowała mnie o dotacjach i o kilkudziesięciu punktach konsultacyjnych w których mogę później pozyskać informacje. Poprosiłem aby mi podała adres najbliższego punktu mojego miejsca zamieszkania. Powiedziała że nie ona jest tylko konsultantką. Mówię jej że można sprawdzić w materiałach i mi to odczytać. Mówi że nie ma dostępu do tych materiałów. Mówię jej że pani nie wie co sprzedaje, skoro nie ma dostępu i się rozłączyła.

olak

Chcę dla ułatwienia kontaktu podać swój adres mailowy, będę wdzięczna za każdy trop. magari@magari.pl

zochnaa

Dokładnie tak samo było w moim przypadku!!! (usunięte przez administratora)Odebrałam telefon z propozycją pomocy w celu uzyskania dotacji na rozwój działalności(wyposażenie,sprzęt komputerowy a nawet samochód)w dokumentach miałam tylko parę rzeczy uzupełnić,pani podczas rozmowy była bardzo przekonywująca,twierdziła ,że biznes planu nie muszę pisać,że wszystko dostanę prawie gotowe.Otrzymałam do niczego mi nie potrzebną broszurkę,płytę cd i przykładowy stary biznes plan z zupełnie innej branży.

Agata

nzozkolk - 2013-09-19 10:45:36 Ja również zostałam oszukana przez firmę e-projekt Tychy. Odesłałam przesyłkę i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. tak wiadomo , że pracują w niej ludzie, którzy sprzedają prze telefon materiały bez wartości. I jeszcze wiadomo, że pod tym samym adresem jest zarejestrowana firma o takiej samej nazwie tylko na inną osobę prywatną p. [usunięte przez moderatora] zajmująca się sprzedażą wysyłkową. To wskazuje raczej na pokrętność interesów, a nie na to, iż jest to duża firma.

Anonim

Jaką dają podstawę?

Anonim

Czy e-projekt tychy Tychy respektują przepisy urlopowe?

Witam szukam informacji i porady jak wygladaja zarobki w firmie e-projekt tychy obecnie ?czy pensja jest na czas na koncie?

Nabrana

Unikać E-PROJEKT TYCHY!

kuba

Widzę że ja też się dałem nabrać

slonkoo

Witam, czy mogłabyś się jakoś ze mną skontaktować ? Chciałabym porozmawiać na temat twojej dotacji którą otrzzymałaś od e-projekt . Prosze, to pilne (usunięte przez administratora)

E PROJEKT.PL

dociekliwy

znalazłem w internecie tel( usunięte przez administratora )

halszka

Ja rowniez zamówiłam materialy,przeanalizowalam i ...odesłałam. Juz 2 miesiace i cisza. A znalazłam takie maile...moze sprobować ( usunięte przez administratora )

ognik

Czy może ktoś podac nr telefonu do nich lub email ?

dom-projekt

Projekty domów z gwarancją najniższej dostępnej ceny, przy zachowaniu kompletności dodatków oferowanych przez Pracownie!

Aneta

Wypoczynek w górach.Pensjonat \\\\\\\"Aneta\\\\\\\"zaprasza do Gór stołowych na wakacje z rodziną.Wolne terminy w sierpniu.Przystępne ceny.

garden.com.pl

Zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów małych, jak i dużych. Wykonujemy projekty ogrodów i terenów zielonych, zajmujemy się ich całkowitą realizacją, począwszy od prac ziemnych, niwelacji i modelowania terenu, wykonujemy odwodnienia, zakładamy instalacje nawadniające, budujemy zbiorniki wodne i kaskady, projektujemy i montujemy oświetlenie, zajmujemy się elementami małej architektury, sadzimy drzewa, krzewy i inne obsadzenia. Zakładamy trawniki z rolki lub poprzez siew nasion. Kompleksowo zajmujemy się pielęgnacją ogrodów przez nas założonych. W swoim dorobku mamy szereg realizacji ogrodów przydomowych jak i terenów zielonych wokół obiektów handlowych, czy też obiektów użyteczności publicznej. Projektowanie Państwa ogrodu jest wyzwaniem dla Naszej wyobraźni, wiedzy i doświadczenia.

Wstyd mi za Tuska

Z skąd tyle negatywów się tutaj wzięło. Ja również skorzystałem i jestem zadowolony.Dzięki tej firmie wiedziałem krok po kroku jak się za to wszystko zabrać,także dziękuje.Reszcie się dziwie,puki kasa z Unii jest czemu nie wnioskujecie. No tak mentalność polaczka-obsmarować firmę ,że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ,ponarzekać na Unię i zazdrościć innym ,że coś dostali bo pewnie mieli układy.Żal

ogrod.pl

e-dom krzysztof

Najlepsze projekty domów w e-dom, łącznie z wizualizacją rysunkiem.

com

Agencja interaktywna oferuje reklamę w Google, w tym linki sponsorowane. Projektujemy witryny internetowe oraz świadczymy usługi hostingu. Eprojekt.com.pl

damian

tomasz

nie wierzę !!! bo otrzymać niestety to można po głowie

iffa

Pawel G.
@iffa 26.07.2012 20:09
Otrzymałam 70 tys.wsparcia unijnego na remont sklepu Materiały z e-projekt okazały sie przydatne .DZIEKUJE!...

Zgadzam się. Nie wierzyłem w cale te dotacje. Zadzwonila do mnie Pani i z przymrozeniem oka podeszlem do sprawy, zaryzygowałem. Nie zaluje. Mam fachowa pomoc. Pan na miejscu okazal się bardzo rzetelny. Wnioski mam już zlozone :) teraz czekam.

ela
@Pawel G. 11.05.2016 11:43

proszę o kontakt jestem zainteresowana tymi dotacjami

Podziękował

Ja również dziękuje za współpracę. Dostałem 40 tyś na działalność

Dało się

Ludzi nie oczekujcie ,że za dwie stówy ktoś do was przyjedzie i zrobi wszystko a potem macie pretensje!! Macie dokładne instrukcje jak się zabrać do stworzenia wniosku,biznesplanu ,wstępnie to określacie i udajecie się do tego ośrodka,wsparcia czy jakoś tak. Ja podjąłem tą konsultację w Łodzi i jestem zadowolony,bez E projektu nawet bym się nie dowiedział ,że takie coś jest możliwe. A tak złożyłem wniosek i czekam.Jestem pozytywnie zadowolony:D

damian

Projekty w sieci domów jednorodzinnych polecam e-dom Kostrzyn nowe wzornictwo,wizualizacje,propozycje aranżacji.

Nie ma źle

Ja w przeciwieństwie do reszty wypowiem się dobrze,na płycie był biznes plan,wzory jak należy sobie wszystko wykonać i razem z moją księgową dałyśmy radę. Na początku też myślałam ,że to jakaś ściema ale proszę dało radę. Jeszcze tylko jakieś drobne poprawki ale umówiłam się na konsultacje do ośrodka wsparcia czy coś takiego jak mi polecono i czekam . Obym dotacje dostała :))

andrzej zakopane

Wakacje w górach.Pensjonat TaTra zaprasza.

zapisz

aNDRZEJO

Domy letniskowe na sierpien do wynajecia w Szczecinie.Lipiec zajety.

xxx

Witam! ja również miałem telefon z tej firmy i... lipa. Przesyłają książkę i płytę a póżniej nie można siędo nich dodzwonić!!!!

tomasz

Nowo wybudowane domki letniskowe w Ustce.Zainteresowane osoby pobytem zapraszam.Blisko morza,kameralne otoczenie..

kamil

Zofia

Oferta tanich domków letniskowych w Szczecinie.Domki 4,5 osobowe niedaleko plaży.Polecam.

e-dom krzysztof

Najlepsze projekty domów w e-dom,łącznie z wizualizacją rysunkiem .

gall

czy ktos odzyskal kase od e-projektu??

Zostaw opinię o e-projekt tychy - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie e-projekt tychy