Opinie o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Miro

Duzo najebanych ludzi chodzi do pracy w tym Polacy robacy czemu nie ma alkomatow na wejsciu?

JUlA
@Miro

Bo by połowę zakładu (usunięte przez administratora) sama znam 3 osoby które są ciągle pijane i nic z nimi nie robią

Mała
@Miro

Dziwne ze niektorzy liderzy toleruja promile na liniach

Fiona

Ciezko pracujemy, robimy mnóstwo nadgodzin a zaklad zabiera nam jedyna okazje do integracji i chwili odpoczynku. Oddajcie nam family day!!!

Shokobonz
@Fiona

Co to ma byc, że nie ma Family Day a kasa zniknęła? Gdzie się podziały pieniądze które co roku trafiały na zorganizowanie imprezy dla pracowników zakładu? Trzeba nagłośnić sprawę bo kolejny raz przejdzie echem

Anka

Slyszalam ze pieniadze na family day pochodza z naszych skladek to prawda?

Fifo
@Anka

Podobno to prawda a jesli nie ma Family Day, to gdzie sie podzialy pieniadze ludzi?

@Anka

Nie, to nieprawda

Chaker

Czy pieniadze za family day beda wyplacane koncem roku wraz z bonami?

TOmek
@Chaker

Co z kasą z family day? Dodatek do bonu za to, ze pierwszy raz w historii nas zakład rucha w (usunięte przez administratora) i nie ma dnia rodziny?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Poldo

Właśnie, gdzie kasa. Family day co? Dyrekcja?

Firefoksica

Czemu ukraincy chodza po pracy w klapkach? Moze im sie poje**** i mysla ze przyjechali na wakacje? Dziwny naród :P

Liber

No i jak Miszczu Pampalini, zamiast jakości pilnować to żeś kiełbasy na rondlu pilnował, i Twoj American Dream poszedł w pixdu...

Oficer
@Liber

Coś ty o mnie (usunięte przez administratora) napisał,ty mała biedna (usunięte przez administratora) Wiedz śmieciu, że skończyłem studia oficerskie z najwyższymi ocenami i od razu po nich przyjęli mnie do GROMu, brałem udział w misjach w Kosowie, Nikaragui, Portoryko, Iraku, Afganistanie i Pakistanie i mam ponad 300 zabitych terrorystów na koncie. Jestem doskonale przeszkolony w walce partyzanckiej i jako snajper - dostałem odznaczenie dla najlepszego strzelca wyborowego Wojska Polskiego. Jestes dla mnie po prostu kolejnym celem, któremu mogę niespodziewanie rozjebać łeb z 800 metrów. Zmiote cie smieciu z powierzchni ziemii z precyzja dotad nieznana na tej planecie, slyszysz chujku? Myslisz psie, ze mozesz sobie pisac w internecie co tylko zechcesz nie poniesiesz za to konsekwencji? Blad (usunięte przez administratora) gdy to czytasz moi kumple z Agencji Bezpieczenstwa Wewnetrzego we wspolpracy z CIA namierzaja twoj adres IP, wiec szykuj swoja (usunięte przez administratora) na jesien sreniowiecza. Jestes juz (usunięte przez administratora) martwy, szczeniaku. Moge w tej chwili byc gdziekolwiek, ale i tak gdy tylko najdzie mnie ochota moge cie (usunięte przez administratora) na jeden z siedmiuset sposobow a i to tylko golymi rekoma. Poza doskonałym przeszkoleniu we wschodnich sztukach walki (znam kung-fu, karate - czarny pas, krav maga i zloty medal w jiu-jitsu) znam sie rewelacyjnie na broni, a tej mam caly arsenal i uwierz mi, uzyje jej tyle, aby z twojego marnego zycia nie zostal nawet najdrobniejszy atom . Gdybys wiedzial gowniarzu co sciagasz na siebie swoim "madralinskim" hejtem pewnie zesralbys sie cztery razy w gacie i pisal gdzie sie da, ze zalujesz chocby samego pomyslenia o tym. Ale nie mogles tego wiedziec i teraz suko zaplacisz za to najwyzsza cene. Jestes (usunięte przez administratora) trupem.

Liber
@Oficer

Przyjdę do Ciebie w poniedziałek. Mam nadzieję że bedziesz rano. DAWAĆ KASE ZA FAMILY DAY!!

ciekawy

Kiedy family day?

Bezrobotna

Czy jest możliwość pracy na 2 zmiany?

All

Skąd takie info?

juriii ovsienko

Pojechałem kiedyś na woodstock i spotkałem Jurka Owsiaka. Jeździł tym swoim kładem i sypał piachem wszędzie. Grzecznie go zapytałem czy wie, że sypie tym piachem i że jest kurz. On odpowiedział, że wie, ale że to fajne bo wszyscy moga być bardziej brudni, a jakby co to mogę iść się wykąpać do błota i się umyć. Odpowiedziałem, że chyba go posrało on się tylko zaśmiał i już miał wchodzić na tego swojego kłada, ale zdziwiło mnie, że (usunięte przez administratora) w bluzie, a jest z 40 stopni. To się go pytam, Jurek po co Ci ta bluza? On podciągnął tylko rękawy i pokazał mi dwa złote roleksy po czym odjechał śmiejąc się ze mnie i rozrzucając strzykawki z heroiną. Od tego czasu jeżdżę na woodstock każdego roku i przypierdalam z Jurkiem po kablach śmiejąc się z tej sytuacji i nawet czasem na mocniej piździe, daje mi jeździć za kierownicą.

Bezrobotna

Witajcie :) Chcialabym sie dowiedzieć jak to jest z ta praca na produkcji, jakie sa zarobki czy warto? Mam 23 lata i zastanawiam sie czy podjąć tam prace czy może szukać czegos innego...?

Keppo
@Bezrobotna

Sprobowac mozesz moze bedziesz odwieszac na rurkach i dostaniesz 2k za lecenie w (usunięte przez administratora) na co Renata pozwala, raz na 4 h przywieziesz rurki z magazynu a kawke z tylu bedziesz pil co 30 minut

matafix
@Keppo

kiedy wypłata?

aldona
@matafix

dzisiaj bedzie bon na swieta

Fiona

Tak to jest jak sie nie docenia pracy Lidera. Bardzo niewdzieczne stanowisko, a i kasa marna.

On

A ilemniej wiecej?

@On

Okolo 2400 na reke.

Lider

Chyba z nadgodzinami.

PutIN

W ciągu miesiąca zrezygnowało kilka doświadczonych liderek w tym jedna weteran co nawet Pampers dłużej nie robi XDDD Niebawem wszyscy odejdą będzie Pampers zarządzał wszystkimi liniami i zamawiał zgrzewy na zgrzewarkach :D

???

Ile zarabiacie w biurze? Powiedzcie anonimowo ;-)

Asmo
@???

4400 netto bez nadgodzin dział techniczny

Helli
@Asmo

Ładne pieniądze. Musze powiedziec ciotce zeby zalatwila mi tam posade. Wiadomo po rodzinie najlatwiej :)

Kadrowa

jak wypłata?zadowoleni?

Dirty

Monia odpowiedz na zaczepke

xdxxxxxx

Polak

Natalia

@Szpieg industrialny na forum nie można nikogo obrażać. Polecam, aby zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza na temat firmy SEWS-CABIND POLAND @Zniesmaczona czy rozmawiałaś o tym z pracodawcą? Może warto porozmawiać i nie przemęczać się tak, żeby iść zaraz po l4.

Steskniony

MIRIO WRACA!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 262.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 47 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 473 ocen.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.