Opinie o PMS Labs w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PMS Labs. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PMS Labs o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PMS Labs w Katowice

Igor

Może ktoś podpowie czy jaka jest atmosfera, warto aplikować?

Jeżeli pracodawca ma rozszerzony (płatny) pakiet w GOWORK.pl - wszelkie komentarze MOŻE USUWAĆ.

Duszan
@Zainteresowany

Absolutnie nieprawda. Jeżeli opinia jest niezgodna z regulaminem (zawierająca wulgaryzmy, odniesienia do konkretnych osób ujawniająca ich dane) może zostać ARCHIWIZOWANA a nie usunięta

Agnieszka

@Rozczarowana, czy te nowe obowiązki, które zostały Ci zaproponowane na rozmowie w PMS Labs były poniżej Twoich kompetencji? Rozumiem, że nie pracujesz w tej firmie. Jak natomiast wyglądał Twój kontakt z nią przed odbyciem rozmowy, o której wspomniałaś?

Rozczarowana

Dramat. Przyszlam na rozmowe na jedno stanowisko a nagle okazuje sie, ze pan prezes ma dla mnie inna propozycje i podbiera moja kkandytaure innemu dyrektorowi. A tym samym próbowali mi wcisnac inne obowiązki. No i ta dzielona pensja o ktorej wszyscy pisza. Dla mnie wielkie NIE. A dla tych ktorzy nie wiedzą PMS Labs sp z o.o. = elliteq sp z o.o.

Aplikowałeś na stanowisko ELEKTROMONTER oferowane przez firmę PMS Labs? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Leszno
BGates

rotacja jak na karuzeli + niskie wynagrodzenie dzielone na pol (polowa podstawy i polowa premii uznaniowej) nie polecam nikomu

Agnieszka

@Robot, dlaczego masz takie negatywne nastawienie do PMS Labs? Wnioskuję, że pracowałeś w owej firmie. Może powiesz kilka słów więcej na temat warunków pracy? Uargumentuj swoją opinię.

Robot

omijajcie z daleka, wpisy powyżej jak świstak są nieprawdziwe tzn. zostały napisane tak aby wybielić pracodawcę.

Agnieszka

@świstak dziękuję za komentarz. A dlaczego zakończyłaś współpracę z PMS Labs?

bartek

Hm ciekawe jak jest na stanowisku technik informatyk bo widziałem niedawno ofertę. Zdziwiło mnie to, że są chętni przyjąć osoby zdolne do przyuczenia - spoko opcja na studiach czy coś takiego. Do tego wiem, że organizują często dużo szkoleń więc można złapać trochę wiedzy

świstak

W tym miesiącu zakończyłem 7-miesięczną współpracę z firmą. Miałem okazję pracować w dziale Konsultantów (zaraz obok działów Hoteli i Rozwoju) i bardzo pozytywnie oceniam pracodawcę. Sześcioosobowy dział tak naprawdę funkcjonował jak paczka zgranych kumpli. Kontakt z dyrektorem/prezesem jest jak najbardziej profesjonalny w sprawach zawodowych i otwarty w sprawach prywatnych. W sprawie "przekrętów" co do umów, to podczas rozmowy przedstawiono mi sytuację bardzo wyraźnie i system działa bardzo skutecznie: na początek "śmieciówka" na 2 tygodnie przeznaczone na szkolenia i uzupełnienie formalności; potem na 3 miesiące umowa o pracę na czas określony (okres testowy), a potem już na czas nieokreślony. Wypłata dzielona jest 50/50 na podstawy i premię uznaniową, ale sytuacje w której premia nie została komuś wypłacona były wyjątkowo rzadkie. Sama wypłata satysfakcjonująca, adekwatna do wykonywanej pracy. Ogólnie ogromnie polecam wszystkim, dla których atmosfera i przyjemność z pracy są ważniejsze niż pieniądze i ciągłe wspinanie się po drabinie kariery.

olga

@Antek, jak to pisałam, to szukali ;)

olga

mnie interesuje oferta specjalisty e-Marketingu. Czy ktoś może się wypowiedziec merytorycznie o PMS labs jako pracodawcy? Może coś o rekrutacji?

jojo

@alko przypuszczam, że zakres obowiązków może być różny w zależności od kompetencji kandydata i jego wizji tego stanowiska, bo ogłoszenie dość ogólne... Z tego co się orientuję, firma nie jest gigantem, więc może mógłby ją "obsłużyć" jakiś zewnętrzny freelancer... Ktoś coś wie o tych warunkach płacowych i pozapłacowych?

jojo

Ilu pracowników zatrudnia firma? Jakie widełki zarobkowe? Chodzi o specjalistę.

jak wyżej. Wszystko najniższym kosztem. Plany i ambicje rozdmuchane ale jak przyjdzie co do czego to i tak do niczego nie dochodzi bo nie ma kasy.

Stefania

(usunięte przez administratora) Żałosna firma. Polityka cięcia kosztów i tyle. Nawet się przeprowadzili w dużo gorsze miejsce żeby było taniej. Brak perspektyw i realnych planów, tylko hasła propagandowe. Pracownicy się zmieniają jak pasażerowie w metrze. Szefowie wszystko trzymają kurczowo i zduszą każdy ambitny pomysł, zwłaszcza jak trzeba coś zainwestować. Nie polecam.

robert_1983

Hej, jeśli ktoś z was interesuje się firmą PMS Labs to zajrzycie na forum ponieważ jest nowa propozycja pracy. Bardzo interesująca sprawa. PMS Labs Sp. z o.o. Jeżeli sieć i komputery nie mają przed Tobą tajemnic, lubisz stawiać czoła problemom informat... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5704125?keywords=&region=

tomek

niestety to prawda teraz to nawet mamy końcówkę listopada i nadal opinii brak niestety jest, więc nie wiem jak obecnie sytuacja wygląda tak naprawde, a szkoda niestety wielkie.. chciałem sie zatrudnić, ale nie pójdę tak w ciemno bez opinii, mam wykształceni i doświadczenie no i nie wiem co teraz, może będą nowe ogłoszenia.

niepolecam

zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie: 1. na rozmowie kwalifikacyjnej była mowa o umowie o pracę potem się okazało że jednak będzie to śmieciówka 2. na rozmowie ustaliłem wynagrodzenie w kwocie x po czym pracodawca rozbił kwotę na podstawę 1500 pln a reszta to premia UZNANIOWA, którą mógł odebrać w każdym momencie 3. nadgodziny - śmiech - pod koniec dniówki prezes potrafił wrzucić poważne zadanie po czym zapowiedział że czeka na opracowanie do 6 rano następnego dnia, to takie ludzkie, także nie raz tyrka po nocach lub weekend. Nigdy nie dostałem extra kasy, natomiast łatwo dostać od prezia karę finansową. 5. w firmie panuje absurdalna wręcz biurokracja i rozliczanie wszystkiego do bólu (oprócz nadgodzin) 4. gdy się zwolniłem to po chwili dostałem pismo z przypomnieniem o zakazie konkurencji, tyle że PMS nie płaci z tego tytułu (a musi!) więc odesłałem im odpowiednią odpowiedź i już nic nie odpisali jedyne co dobrze wspominam to współpracownicy i ogólnie atmosfera ok.

Ktoś

Negatywne opinie są kasowane. Podobno prawdziwa cnota krytyki się nie boi. Po kolei: 1) Duża rotacja - szczególnie w dziale ECM (wystarczy poczytać archiwalne ogłoszenia) 2) Warunki pracy nieciekawe (stare rozklekotane krzesła, brak klimatyzacji czy chociażby parkingu) 3) System premiowania, z którego nie sposób wyrobić 30% (a można nawet dostać premię ujemną)

Zostaw merytoryczną opinię o PMS Labs - Katowice

• Jak się pracuje w PMS Labs?

Zobacz opinie na temat firmy PMS Labs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PMS Labs?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PMS Labs
2.4/5 Na podstawie 138 ocen.

PMS Labs