Opinie o PMS Labs w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PMS Labs, a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PMS Labs o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PMS Labs w Katowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
PMSowiec

Firma to raczej kiepski żart. Ot taka firma kogucik. Jak nie masz innej pracy to w sam raz na przeczekanie.

Prezesnerwus

W tej firmie żeny pracować to trzeba mieć albo nerwy na wodzy albo wylane na wszystko. (usunięte przez administratora) Brak szacunku dla pracownika to zresztą największy problem firmy.

Ktoś pracował jako Asystentka w PMS Labs? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

M

Pracowałam w firmie pół roku na stanowisku administracyjnym. Jak wszędzie można się czepiać różnych rzeczy, ale te najważniejsze były w porządku: kasa na czas z warunkami do dogadania, fajni ludzie, ciekawy produkt firmy, elastyczne godziny pracy, brak problemów z urlopem. Mogę szczerze powiedzieć, że dużo wyniosłam z pracy w tej spółce, chociaż momentami nie było łatwo. Pracy jest tam zawsze sporo. Szefostwo na pewno trzeba cenić za dużą wiedzę w branży, jednak styl zarządzania jednego z Prezesów bardzo mnie męczył (sprzeczne komunikaty, wybuchowość, momentami niepotrzebnie ostre słowa). Za to drugiemu z Prezesów nie mogę nic zarzucić - świetny człowiek z którym współpraca to przyjemność. Firmę polecam tym osobom, które nie szukają kasy za nic, tylko liczą na uczciwą wymianę: sporo pracy na pozytywnych warunkach.

Ona
@M

Kasa na czas to obowiązek prawny każdego pracodawcy. To nie jest atut, kodeks pracy zawiera zapis, że każdy pracodawca ma OBOWIĄZEK płacić wynagrodzenie najpóźniej do 10 dnia każdego miesiąca. Nie płacą "na czas" Ci co "zatrudniają" bez umów....

Nikt
@Ona

Powiedz mi - po co to piszesz? Jeśli jesteś takim ekspertem ze znajomości kodeksu pracy i specjalistą praw pracownika - to dodaj, że enicvzyc prawewa ichcesz być Skąd ty się wziąłeś? Kodeks pracy mówi

Małgorzata Nowy wpis
@Nikt

a po co tak się unosisz? Tylko powiedział, co myśli i ma rację

@Administrator

Jeśli przeczytałaś z uwagą treść ogłoszenia i to co napisałaś w CV jest prawdą i nie szukasz tylko wypłaty tylko pracy to warto nie będziesz się nudzić. znam kilka osób ktore po odeszly z firmy z dobrymi referencjami.

Była pracownica
@Administrator

Tak, byłam asystentką i nigdy w życiu nie polecę tego miejsca pracy na tym stanowisku. Co się nastresowałam to moje ;)

Agata
@Była pracownica

a co takiego było stresującego? praca pod presją czasu? nadmiar obowiązków??

@Agata

Prawdopodobnie prezes. Większość pracowników którzy mają kontakt z prezesem, długo nie utrzymuje się w firmie.

Joanna
@Była pracownica

Ja też pracowałam może nie jako asystentka prezesa ale tak mnie prezes nerwus traktował. Nie wiem jakie ma obowiązki normalną asystentką ale ja musiałam biegać po zakupy dla prezesa, przesiadywać po godzinach a zamian zanic. Natomiast regularne (usunięte przez administratora) Było normą.

Była pracownica Nowy wpis
@Agata

Przede wszystkim bardzo kiepskie traktowanie przez jednego z prezesów. Jak dla mnie to szacunku do pracownika nigdy nie miał i często to okazywał. Pretensje były codziennie dosłownie o wszystko. Nadmiar obowiązków również oraz przekomiczne zadania, które niekoniecznie są związane z pracą np trzeba było się dowiedzieć gdzie Pan Prezes może kupić konkretną gazetę...śmieszne.

Kamila Nowy wpis
@Była pracownica

Może warto było z nim porozmawiać o tym? Jak myślicie, zmieniłby swoje nastawienie gdyby ktoś wytknąłby mu błędy?

Była pracownica Nowy wpis
@Kamila

Rozmowy były przeprowadzane z tego co mi wiadomo

tenwygadany

Pieniądze zawsze na czas, z dodatków MyBenefit oraz prywatna opieka medyczna (PZU). Szefostwo wymagające, ale wymagania nie są z kosmosu. Czas prac dość elastyczny, można odebrać każdą nadgodzinę lub jeśli jest potrzeba mieć zapłacone nadgodziny. Współpracownicy bardzo pomocni i atmosfera bardzo na plus, projekty zróżnicowane, jest czas na prace i odrobinę luzu - nie ma chorej pogoni za godzinami i czasu zadań na styk. Zarobki są adekwantne do wymagań i doświadczenia zawodowego. Negatywne opinie podejrzewam, że biorą się od osób, którym się nie chciało niczego nauczyć.

Prawienowy
@tenwygadany

Dzięki. Jestem po rozmowie rekrutacyjnej. Zapowiada się sporo pracy. Przyjęte moje warunki więc jest pozytywnie. Czekam na decyzje :)

Andrzej
@Prawienowy

I jak Ci sie podoba w PMSie ?

Ona
@tenwygadany

"Pieniądze zawsze na czas", to prawny obowiązek każdego pracodawcy, termin do którego masz otrzymać wypłatę reguluje kodeks pracy. Więc każdy pracodawca musi płacić na czas jeśli zatrudnia na umowę o pracę, bo takie są przepisy. Więc to nie jest jakiś "atut". Tak jak pracownik chodzi do pracy i pracuje w określonych godzinach, tak pracodawca musi płacić pensję do 10 dnia każdego miesiąca. To przepis!! Ludzie zacznijcie w końcu czytać kodeks pracy i przepisy. A nie podajcie prawnego obowiązku jako atut. Atutem pracodawcy może być oferowane atrakcyjne wynagrodzenie premie, benefity, dodatki.

Nikt
@Ona

Atutem pracy który nie będzie się wam podobał jest płacenie za dobre wykonywanie powierzonych obowiązków a nie za obecność od 8 do 16. Pracuje tu od liku lat i widzę że, każdy nowy zaczyna od grzebania 5 godzin w necie, przerwy, papieroski, wycieczki do sklepu po rzeczy na śniadanie i biesiady w kuchni. I za to firma ma im płacić w terminie. Tak wyglądają obowiazki firmy wg kodeksu pracy. Czytam te wszystkie wpisy i nie mogę się doszukać prostego pytania - jeśli będę pracowała sumiennie to dostanę obiecaną wypłatę?

@Ona

Nagadałeś się na pół strony. I co napisałeś za morały- że pracodawca płaci za to że chodzisz do pracy?! Kodeks pracy aż tak propracowniczy nie jest. Inaczej by się nazywał Kodeks Obecności, a nie Kodeks Pracy. 90% piszących na tym forum uważa że wynagrodzenie NALEZY się za przychodzenie do pracy.

Prezesnerwus

@Prezesnerwus

Szacu... co? nie wiem czy zarząd zna takie słowo w kontekście pracownika. Pamiętajcie przepraszanie i przyznawanie się do błędu to oznaka słabości

Czesław
@Prezesnerwus

A czym się ten brak szacunku przejawia? :) Podasz przykłady takich sytuacji?

byłyyy

zgadzam się

@Prezesnerwus

Tak, jest nerwowy. Ja była świadkiem kilku nerwowych sytuacji. Ale, CIEKAWOSTKA dla tych co mają "wylane na wszystko" - prezes ma dar wyczuwania, że ktoś kiwa - nie akceptuje tak wyrażanego "szacunku" do pracodawcy.

@Były

Najbardziej właściwym sposobem wyrażania szacunku przez prezesa do pracownika to płacenie w terminie, ale niekoniecznie adekwatnie do jakości pracy. Nieprawdaż?

@Były

A więc to nie tylko ja to słyszałam :D

Kamila
@@Beka_z_pms

Jak to? Ucina wam premie czy co? Chyba macie ustaloną podstawę w umowie?

@Kamila

@Kamila - słyszałam na własne uszy tekst o przepraszaniu, że robią to tylko słabi... A ucinanie wypłat też miało miejsce. Zwłaszcza za MEGA przewinienia - hotele chyba wiedzą najlepiej...

@Kamila

Problem jest taki że jeszcze jakiś czas temu, wypłata to była podstawa plus X% premii. Na zasadzie umówmy się na np 1000zł z czego 300 to będzie premia opisana w umowie i jak się możesz domyślać niektórym za "przewinienia" nadawano ujemne bonusy :) Chyba admini i hotele najbardziej były męczone tym

@Były

A ja nie słucham plotek w maglu. Znam fakty - jeśli naraziłaś firmę na kilka tysięcy straty, bo miałaś wylane na obowiązki, to gdzie tu gadać o premii?

@@Beka_z_pms

Co słyszałeś? Że to podłe, "okradać" pracownika z premii, która mu się nie należy? Znasz firmę w której dają premię za to że masz wylane na wszystko i inni muszą zasuwać za ciebie?

@Konsjerż

@konsjerż - po pierwsze, to znam firmy, w których w ogóle otrzymuje sie premie :D A co do "okradania", to nie wiesz co piszesz, bo pewnie nie pracujesz tam na umowie o pracę... Przy zatrudnianiu się jest pięknie: "umawiamy się na 3k", ale na umowie widzisz 2k + 50% premii i tłumaczą ci, ze to tylko "kwestia zapisu, bo i tak swoje 3k dostaniesz". I dostajesz te swoje 3k i tylko 3k, bo faktycznej premii nie widzisz. Ale jak podpadniesz, to z umownej "2k + 50%", robi się "2k+40% i tłumaczą to pomniejszeniem premii :D A to jest już okradanie...

redi
@@Beka_z_pms

To i tak masz dobrze, ja na umowie miałem połowę ustalonego +100% premii. Też była gadka że to tylko umowny zapis i że i tak dostanę to na co się umawialiśmy, a już w drugim miesiącu prezes stwierdził że premia się nie należy i dostałem tylko podstawę, Wysżło że dostałem tylko minimalną krajową bo mniej nie mogą wypłacić zgodnie z kodeksem pracy. Firmy unikać, a jak się już zdecdujesz na pracę to niech Ci wpiszą całą umówioną kwotę a nie połowę czy naswet 2/3 bo po 2-3 miesiącach ścinają cała premię i zostajesz na lodzie.

@Były

Co to znaczy - że ktoś jest "męczony niewypłacaniem premii"??? Premia jest wypłacana za dobrą pracę - czy to jest niesprawiedliwe? Sprawiedliwe jest udawanie że się pracuje i wyciąganie łapki po premię? Nie znam przypadku, aby ktoś nie dostał pełnej wypłaty za przyzwoitą pracę w tej firmie.

@redi

Ośmieszasz się bracie - sam piszesz ze prezes powiedział że premia ci sie nie należy. Więc ci przypomnę mnie też to mówił na rozmowie wstępnej - umowa zawiera premię która należy się za to co obiecałeś podczas rekrutacji. Opowiadałeś jaki jesteś ekspert a po 3 miesiącach wyszło że nie rozumiesz tekstu ktory przeklejasz bezmyślnie z internetu?

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Recepcjonista hotelowy – Pracownik helpdesk systemów hotelowych oferowane przez firmę PMS Labs? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Key Account Manager (j.niemiecki)
Mazowieckie Centrum Poligrafii
(71 opinii)
logo firmy Operator żurawia wieżowego
Mariusz Barwiński Space Global
(50 opinii)
logo firmy Samodzielny Przedstawiciel Handlowy
Katowice
Straschu Elektro Dystrybucja Sp. z o.o.
(6 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Widzieliście, że PMS Labs poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

@Administrator

Cześć, tam się wymaga pracy i samodzielności. Więc jeśli myślisz się ślizgać, to sobie odpuść.

Kamila
@Były

A kto tu od razu mówi o "ślizganiu"? Chyba w każdej pracy powinno się tego wymagać. A ilość obowiązków była adekwatna do wypłaty?

Monika
@Były

Czegoś jeszcze oczekują od pracownika? Jakiegoś doświadczenia?

Bob

PMS Labs kojarzę pozytywnie. Pracowałem w firmie przez około roku. Jednak od tamtego czasu jestem w stałej współpracy (już kilka lat). Pieniądze zawsze otrzymywałem w terminie. Wymagania co do mojego zakresu prac były wysokie, ale spokonie możliwe do realizacji. Ludzie okej, pomocni, nigdy nie odczułem ani złośliwości, nie kojarzę tez żadnej negatywnej sytuacji. Szefostwo - dwa przeciwieństwa, jeden ogień, drugi woda. Obaj wymagający, ale dało się z nimi współpracować:). (Czasem trudno było przeforsować swoją ideę, ale to może kwestia mojego perswazyjnego skilla.) Wystarczyło realizować to, za co otrzymywało się wynagrodzenie. Co do jego wysokości, trudno mi oceniać. Zakładam, że zarówno wtedy jak i teraz są to warunki rynkowe. Generalnie polecam, gdyby ktoś szukał pracy. Ale pracy ambitnej, wymagającej włożenia w nią energii. Dla tych, którzy lubią lawirować odradzam. Ale jeśli ktoś chce się rozwijać i ma ambicje, jest to dobre miejsce.

Ktoś
@Bob

Jeśli praca była na umowę o pracę, to pieniądze każdy musi otrzymać w terminie, ponieważ to przepisy kodeksu pracy regulują, których każdy pracodawca musi przestrzegać.

Firma PMS Labs poszukiwała osób na stanowisko Helpdesk. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Jakub

Witam wszystkich Pracowałem w PMS 10 lat. Dodam więc swoje zdanie na ten temat. Czytając wpisy poszukujących pracy w PMS oraz „biedaków”, " cwaniaków" ( niepotrzebne skreślić ) :-) którzy trafili tam licząc na: gigantyczne zarobki, warunki pracy jak 5 gwiazdkowym hotelu , SPA, basen, super sprzęt, komórki , samochody służbowe w wersji GT, którymi mogą jeździć gdzie tylko chcą. Mam wrażenie, że ludzie piszący te krytyczne opinie mają do zaoferowania w zamian tylko dobre samopoczucie o swoich niezmiernie wysokich kwalifikacjach. Przez lata przewinęło się przez Firmę wielu takich „mistrzów” i czasem zastanawiałem się dlaczego Prezesi nie pożegnali ich szybciej. Szanowni poszukiwacze naiwnych Pracodawców, PMS to nie jest firma dla WAS !!. Zapukajcie do Korporacji typu GOOGLE lub Microsoft, tam czekają na takich pracowników z otwartymi ramionami oferując niebotyczne zarobki oraz wszystkie benefity wymienione powyżej. Korporacje NIE są Wami zainteresowane – to zastanawiające? W tej firmie, jak i w większości małych firm, najpierw trzeba pokazać, że umie się pracować, tam też można nauczyć się pracować, co nie każdemu „pracownikowi” odpowiada. Stąd taka rotacja kadr, narzekanie i obraźliwe opinie. Ostatnia sprawa to Prezesi. To ich Firma i ich wizja jak ma wyglądać praca w PMS. Jeżeli pracownikowi nie odpowiada taki sposób prowadzenia firmy powinien zmienić pracodawcę lub założyć własną firmę, w której zapewni swoim pracownikom pracę bez stresu i wszelkie wygody, których nie doświadczył w PMS. Pozdrawiam

@Jakub

Dzięki, wreszcie konkret, a nie dwa słowa i "reszty się domyśl". Właśnie czytam ich ofertę pracy.

dawnobyły
@Jakub

....niespodziewanie wzywa mnie Prezes i komunikuje że wyjeżdża na spotkanie, na miejscu będzie za godzinę a ja do tego czasu mam przygotować projekt na serwerze, Prezes będzie prezentować. Zadanie jest niewykonalne, zaczynam protestować, "Otrzymał pan polecenie służbowe!" Wychodzę, proszę o pomoc dwóch kolegów, rzucamy wszystko i na wariata robimy ale bez szans. Prezes wraca i tu pozostawiam pole dla wyobraźni czytającego.... ... dzwoni telefon, jest 17, patrzę Prezes - odbieram, chociaż przecież nie muszę - "Wsiadam jutro rano o 6 do pociągu, proszę o przygotowanie czegoś tam (robota na ładne kilka godzin), chcę się zapoznać w drodze do Warszawy".... Takiej "wizji" doświadczałem wielokrotnie, także bardzo proszę bez żartów, jakim to PMS jest biednym i naiwnym pracodawcą którego pracownicy-nieudacznicy chcą wykorzystać. Pasuje Ci taka "kultura" pracy to nie ma sprawy, pozwól jednak że będę miał swoje zdanie na ten temat. Masz jednak w jednym rację - są inni pracodawcy, z wizją w ramach które nie tylko pozwolą pracownikowi urzeczywistnić jego własne pomysły ale jeszcze to docenią. Spróbuj sobie wyobrazić.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w PMS Labs?

Pacownik
@Pytanie

Z tego co kojarzę połowa jest na UoP a połowa na B2B więc chyba nie będzie problemu

Andrzej

Powiedzcie czy firma będzie w ogóle zatrudniała nowych? Słyszałem dobre opinie ,ale sytuacja jest bardzo trudna.

Ron
@Andrzej

Jeśli interesuje Cię praca tymczasowa na 2 miesiące (średni staż pracownika w firmie) to tak.

Ppp
@Ron

Średni staż pracy jest troszkę dłuższy niż 2 miesiące jednak nowi pracownicy szybciej się wykruszają. Jest kilkanaście osób ze stażem kilkuletnim :)

@Ron

Nie no nie przesadzajmy, fakt były osoby które odchodziły po dniu albo tygodniu. Ale wydaje mi się że średnia dalej jest koło 5-6 miesięcy, tylko szybko spada w dół. Myślę tak spokojnie co roku pojawia się / odchodzi z 10 osób.

Bożena
@Były

W ostatnim roku żaden nowy pracownik nie wytrzymał dłużej niż 2 miesiące. Super firma

@Bożena

Poważnie? Wiesz to z własnego doświadczenia czy z plotek? Też odeszłaś po 2 miesiącach? Tak szybko zrezygnowali z twoich kompetencji?

@Była

Firma co rok wymienia chyba z 10 pracowników, sam się domyśl czy to dobrze czy też nie

@Były

No dobra pomyliłem się z 10 to nie ale 5-7 odejść i tyle samo zatrudnień na rok to standard

Bart

Firma pokazała że stać ją na dużo - impreza promocyjna w Mariocie i Sheratonie - chyba za dużą bańkę! Skoro szefostwo stać to jest akcje to jest szansa na lepszą kasę!

CV
Kandydat

Cześć, czy firma potrzebuje specjalisty od konfiguracji poważnego sprzętu? Admin u nich zajmuje się wymianą tonerów w drukarkach czy wirtualizacją?

Itek
@CV

Cześć, jeśli jesteś biegły w routingu, oprogramowaniu centrali telefonicznych, zarządzania backupami - możesz startować.

Macron

Pracowałem w PMS'ie przez rok. Generalnie maje doświadczenie jest pozytywne. Pomimo wysokiej kontroli pracy dobrze wspominam ekipę, z którą wymyślaliśmy wzajemnie sobie różne dowcipy. Pieniądze były normalne dla branży i na czas. Obaj szefowie na poziomie, jeden spokojny, drugi nerwowy, więc to się jakoś wyrównywało. Tylko dziewczyn było mało - tak mi się zrymowało ;)

@Macron

Dzięki! Z dziewczynami jest fajnie, ale dam radę i bez nich :)

Jakie są warunki zatrudnienia w PMS Labs?

@Pytanie

Najbardziej oczekiwany standard - Umowa o pracę na czas określony na 3 mies, jeśli niczego nie zawalisz, po 3 mies masz pewną umowę na czas nieokreślony. Ja tak mam, i wszyscy moi koledzy również. Byłem na wielu rozmowach rekrutacyjnych - takich warunków nie oferował nikt - nawet duże korpo - tam zawsze umowa na czas określony, albo na projekt, albo na kilkanaście miesięcy.

@Raul

Zapomniałeś dodać, że wynagrodzenie jest dzielone. Połowa na umowie, połowa jako premia uznaniowa. A skoro uznaniowa to nie zawsze jest wypłacana.

@Raul

Piszesz nieprawdę. Piszesz tak aby wprowadzać czytających w błąd. Co to znaczy "połowa na umowie"? Sugerujesz, że premia jest wypłacana poza umową? Umowa o pracę zawiera pisemną część premiową wyliczaną jawną regułą - każdy pracownik może sam wyliczyć sobie wysokość premii, jaka będzie mu wypłacona.

@Raul

Z rodzajami współpracy nie miałem problemu - zmieniałem na własną prośbę ze zlecenia na umowę o prace. Nie było żadnego namawiania. Dostałem na czas nieokreślony. Zależało mi na odejściu wcześniej niż po 3 miesiącach i bez problemu była zgoda na porozumienie.

Czy w PMS Labs poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

@Pytanie

Czesc, płacą za opiekę medyczną i dają MyBenefit. W dziale serwisu płaca za dyżury serwisowe.

@Pytanie

Dostaniesz prywatną opiekę medyczną i Mybenefit.

PMSowiec

@PMSowiec

Kogucik? Pisząc tak, obrażasz ich klientów a nie firmę. Ja pracuje tu kilka lat i nie myślę o zmianie.

Czy w PMS Labs występują paczki/bony świąteczne?

@Pytanie

Za moich czasów zawsze były paczki i extra premie wypłacane na koniec roku- całkiem konkretne. Jak odchodziłem płacili też kartę benefit i medicover.

@Były

A za moich to możesz co najwyżej otrzymać uścisk ręki prezesa, zaraz po ty jak cię bezpodstawnie (usunięte przez administratora)

Były 2
@Pracownik

To dalej nerwós ? Nic sie nie zmienił ?

Xd
@Były 2

Chyba nerwus

Głos rozsądku

Miejcie w opiece przyszłych pracowników. Nie polecam.

Obecny
@Głos rozsądku

Nie wiem kogo ma mieć w opiece skoro firma tylko zwalnia a nikogo nie zatrudnia. Firma raczej chyli się ku upadkowi a przynajmniej się nie rozwija.

Czy w PMS Labs jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Odpowiedź
@Pytanie

Tak. Wypowiedzenie umowy o pracę.

@Odpowiedź

Przecież nie wiesz o co pyta @Pytanie - już znasz jedynie słuszną odpowiedź? Moje problemy były rozwiązywane. Ale gdy tam pracowałem, widziałem wiele roszczeń "mi się należy". Teraz prowadzę własną firmę i wiem że należy się coś za coś, a nie za to że jestem. Nikt za moich czasów /kilka lat w PMS Labs/ nie dostał wypowiedzenia.

Eks

Pracowałem tam kiedyś jako informatyk i widzę, że nic się nie zmieniło. Prezes nadal choleryk co krzyczy? :D Wybaczcie mu, myśli że jest bóg wie kim, a jest niestety nikim szczególnym.

xao
@Eks

Pamiętaj że często ludzie na wyższych stanowiskach mają inne "podejście". Dodatkowo to prezes i właściciel więc wiadomo że taki człowiek najlepiej wie. Jeszcze jak doliczysz wiek tej osoby to będziesz mógł się domyślić skąd takie a nie inne podejście. Zgodzić się trzeba że informatycy zatrudnieni tam szybko zmieniają miejsce zatrudnienia. Jednak tylko oni znają prawdziwy powód

@xao

No nie wiem moim zdnaiem można kogos opieprzyć bez używania słów potocznie uznanych za obraźliwie i zrobic to bardziej konstruktywnie niż kurr. Tyle czasu działało Pan przyszedł i co nagle nie działa ?

Jaka jest branża IT każdy widz
@Były

Prawda jest taka że branża IT jest pełna niespodzianek. Ile razy słyszę od znajomych że są np. 2 praktycznie identyczne serwery te same ustawienia i na jednym coś działa a na innym nie. A co do obrażana to jest ktoś nie ma poważnych argumentów to jedyne co może zrobić to rzucać mięsem na prawo i lewo. A najgorzej jest gdy szef nie ma bladego pojęcia na jakiś temat ;) to wtedy musi lecieć grube mięso ponieważ trzeba odwrócić uwagę od konstruktywnej krytyki :)

Były
@Jaka jest branża IT każdy widz

Najłatwiej jest powiedzieć "szef się nie zna na niczym". W moim środowisku uważany jestem za fachowca - jak już nie ma nadziei na pomoc, to przychodzą do mnie i często UDAJE mi się pomóc. Ale wiem, że na wielu rzeczach się nie znam. Akurat Prezes PMS Labs jest ekspertem w swojej dziedzinie i można się od niego wiele nauczyć. Ja przez kilka lat pracy w PMS Labs nauczyłem się wiele, właśnie od niego. Info dla szukających prawdziwej prawdy - zwolniłem się, bo musiałem zmienić miejsce zamieszkania.

Zostaw merytoryczną opinię o PMS Labs - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PMS Labs?

Zobacz opinie na temat firmy PMS Labs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PMS Labs?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PMS Labs
2.1/5 Na podstawie 119 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PMS Labs