Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

bbbb

na zmianie b na napylarkach jest taka laska smarkata blondyna, drze ryja jak niewyruchana małolata, nawet bym jej dnie dał potrzymać

yyyy

Paulinka?

stary

To jest serwis dla singli? Hahahaha, szkoda gadać. Laska ci wpadła w oko? Moze ktoras z tych dajacych za darmo?

maka

Ustawiacze ze zmiany ce to zajebisci chlipaki pozdro dla pawla i grzesia

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
krystek

Wpadla mi w oko laska z napylarek ze zmiany c jest na l 4 zarywalem ale bez rezultatu. Pozdrawiam cie i ma nadzieje ze zgadamy sie na kawe jesli to czytasz

Jerry

Mój komentarz był odpowiedzią do atoja.

Jerry

Jak poznać debila w auresie? Po tym że nosi szary fartuch. Tak są oznaczeni idioci w tym zakładzie. I ty nim na 100% jesteś! Proszę bardzo. Niech pozwalniają starych pracowników, poprzyjmują młodych, którzy leją na to ile zrobią i jakiej jakości, byle dużo zarobić i jak najmniej się przy tym narobić.Z takim podejściem właścicieli przyszłość stoi przed auresem otworem. Szkoda tylko że otwór ten to dziura w (usunięte przez administratora)

stary

Odezwał się jakiś przydupas dyrektorki... wcale się nie dziwię że ludzie biorą L4, bo ja tez bym wzial zeby sie tylko od tej chorej firmy uwolnić. Starych dobrych pracowników zwalniac na rzecz tych nowych którzy maja dwie lewe rece od razu po szkole? Zadna przyszłość! Hahaha albo te dziunie ktore nic nie ogarniaja

toja
@stary

Dokładnie. Nowi ustawiacze tylko młotem potrafia przypier*** tak naprawiaja wszystko

lalala
@stary

Starzy pracownicy wcale nie są lepsi czy gorsi od nowych . "Starych dobrych pracowników zwalniac na rzecz tych nowych którzy maja dwie lewe rece od razu po szkole? Zadna przyszłość!" . Może zacznij mówić za siebie i na siebie najpierw spójrz. Jak się samemu jest przydupasem to nigdy nie będzie dobrze. Też jestem od razu po szkole i co? Jakoś nikt na moją pracę nie narzeka, nie chodzi tu o przechwalanie się ,ale o sam fakt jak jesteśmy traktowani. Pozdrawiam wszystkich "mądrzejszych".

atoja

Pani Dyr powinna zabrać się ostro za nierobów i pozwalniać tych cwanych co pracuję już po kilka lat i siedzą non stop na L-4 i mają same zwroty i reklamacje ! jak ich pozwalnia to zrobi się miejsce dla ludzi którzy chcą pracować i będą dobrze wykonywali swoją pracę.Tacy pracownicy lebry to tylko zbędny balast i obciążenie dla zakładu, powinni ich pozwalniać !

atoja

I bardzo dobrze, niech mają, za to że szanują swoich przełożonych i swoją pracę ! a nie srają we własne gniazdo , które ich żywi, tak ja pozostali ! ja nic nie mam do Pani Dyr, a musi pogonić idiotów i nierobów do roboty ! za darmo by chcieli kase dostać ???

stary

To są jakieś jaja. Przebywałen raz przypadkiem na brygadzie c. Ogolny szok, kto zatrudnia takich gowniarzy?? To ma byc praca?? Co poniektóre nowe laski wygladaja i mowia do mnie tak jakby mi chciały za darmo laske zrobic. Ludzie ogarnijcie sie!!

Janiuslaw

Jak tam pany? 31 do roboty idziecie :)

k k k

Jestem w auresie jakis czas i powiem tylko jedno syf kila i mogila. nie dowoza komponentow na ustawiaczy czeka sie po pol godziny traktuja pracownikow jak szmaty 30 razy trzeba sie prosic by cos dostac a o przerwie mozna pomarzyc jesli sie czlowiek nie upomni. Mysle ze powinienem sie zwolnic z tego syfu nie polecam tam pracowac.

m m m

Blondyna ma na imię Dorota. Przeprowadzała rozmowę kwalifikacyjna. Siedzi w kadrach. Tak na marginesie strasznie nieprzyjemna kobieta

nowy pracownik

Ten zakład to największy syf jaki może być , odradzam pracy w nim .

szczęśliwa

Proszę Cię testy? Pytania w stylu ile jest 6x7 albo jakie kolory widzisz. Albo ile metr ma centymetrów? Przecież to są pytania na poziomie podstawówki. Prawda jest taka, że jak podałam test po skończeniu pani która przeprowadzała rozmowę to nie spojrzała nawet na niego i od razu zaproponowala mi pracę następnego dnia.

m m m

Jedz na Mikołajczyka 50 w Sosnowcu i podaj tam cv, przyjmą Cię od razu nie mówiąc jaka jest stawka i wymiar pracy. Na wszelkie pytania osoba przeprowadzająca rozmowę powie Ci nie wiem ;-)

rudy
@m m m

Właśnie że nie przyjmują już od ręki od piątku są testy i tylko 100 % z testu daje Ci pracę! Żarty się skończyły! Aures chce mieć wykwalifikowanych pracowników!

Kolo

Siema chcialbym sie dowiedziec jak mozna sie dostac do firmy ? przez jakies posrednictwo pracy ? i jakie tam sa stawki ?

mmmm

Całe szczęście, że nie zdążyłem zrobić badań. Poszedłem na szkolenie bhp i to co tam usłyszałem spowodowało, że więcej się tam nie pojawiłem. Jak można powiedzieć, że wzięcie urlopu na żądanie jest podstawą do zwolnienia? że mogą cofnąć Cię z urlopu albo zatrzymac urlop? I ta magiczna blondynka z kadr. Człowiek się jej pyta ile wynosi premia? A ona, że nie wie. Cokolwiek się jej człowiek pyta to ona nic nie wie.

zzz
@mmmm

kiedyś tam robiłem co to za blondi? długo tam pracuje?

lars

Koniec ściemy,proszę tu napisać aby wszyscy wiedzieli ile zarabia np taki ustawiacz albo co gorsza Raduś,dzieciaku ile ty masz tego siana na łapę??? Pochwal się :)

operator br A
@lars

Dużo zarabiają to pewne za darmo tam nie są jak na moje oko to 5tyś na rękę

kkkk
@lars

ustawiacz 5 na łapkę,kierownicy 7,dyrektorka 15

toja
@kkkk

Ustawiacze moze i tyle maja ale chyba tylko Ci ktorych sciagnela tu z valeo pani dyrektor

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES