Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Chorzów

x

Ta firma przynajmniej w Chorzowie się nie zmieni ludzi przebierają lizusi utrzymują i nikt inny który nie będzie miał wtyczki w biurze nie przetrwa na dłuższą współpracę dziwię się ludziom że czytając forum o każdej z firm nie przemyślą sprawy przesyłają cv i idą na rozmowy robią badania po dwóch dniach w pracy już ich nie ma , czasem mam wrażenie że Polaki lubią ryzykować tracić czas pieniądze by w czymś takim kilka dni po pracować oczywiście mówię o hali z żywnością bo na karmach spoko .

Icetea

Ktoś się wypowie na temat pracy jako "Kierowca C+E" ?

Chętny pracy na czołówce!

Witam, ja z takim zapytaniem, jak wygląda praca na sortowni w Rabenie? Chodzi mi konkretnie o wózki czołowe. Towar jest ladowany na natrzepy maksymalnie ladowany po ziemi ( 13,6 LDM ) tyle co ma przestrzeń, czy towar jest pietrowany na naczepach? Bo to że na solowki ladowany jest po ziemi to jest naturalne. Konkretnie interesuje mnie informacja na temat samochodów liniowych, ( natrzepy ). Z góry dziękuję każdemu za udzielenie informacji.

POLA

Co do norm wczoraj wyczytana za małą norme Patrycja czarna a dzisjaj prosze same dobre zlecenia żeby podgonić norme i pomoc Anety ale co tu sie dziwić jak sie ma koleżanke w biurze panią rudą

@POLA

To ze znam prywatnie pania ruda nie znaczy ze mam chody normy wszystkich obowiazywaly sory zycie tak tam bylo ...tez bylam pracownikie tez dostawalam opier...za was za siebie jak tuka mialam i kleili naklejki na opak debilizm no ale coz.staralam sie na spokojnie z jedna z sosnowca mam kontakt do dzis prywatnie wiec no az tak zla nie jestem chyba no ale ok moge byc w nosie to mam..tak mialam robic tak mi kazali i tyle ..raben specyficzna praca bylam teraz w de przez kilka lat i szczerze w rabenie zero szacunku to fakt mi tez sie obrywalo za byle co i naprawde nie m znaczenia ze znasz kogos z biura prywatnie bo tez cie sponiewiera ...praca odbebnic swoje i isc do domu i tyle ja z jedna odoba do dzis mam dobre relacje z sosnowca i no zlego slowa nie powiem.uczyc sie mialyscie a ze no tak wyszlo ...ja moge powiedziec przepraszam choc tylko z hedna pracowalamwiec jej nie mam za co bo nie skrzywdzilam krzyczalam czasem do jaj i ona to wie ...nie zaluje ze pracowalam w eabwnie bo no nauczylo mnie to czegos ale ludzie mogli by troche odpuscic tymbardziej przychodza odzi ich pierwsza praca co zniechecic i h chca ......pozdrawiam napsiki i innych no i Anete z kontroli......Patrycja ta czarna niedobra kolezanka basi rudej ha ha ha ha

@POLA

Sory za bledy telefon swirowal ...bez glupich podtekstow ze pisac nie umie wiec wyjasniam znajac wasze dopierdzielanie dowalanie innych uprzedzam fakt..patka ta czarna niedobra ha ha

Zuza
@anonymous

Pisać nie umiesz.

xxx
@anonymous

Naucz się pisać po Polsku

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy spawacz ALU-minium MIG / MAG
Optima Weld Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTRONIK
Tramwaje Śląskie S.A.
absolventka

Dział rekrutacji w tej firmie to chamskie i aroganckie kobiety. Chciałam iść na praktyki studenckie do działu spedycji to Pani która miała oddzwonić oczywiście tego nie zrobiła, a jak ja dzwoniłam to nie odbierała albo nie miała czasu. Widocznie nie potrzebują wykształconych ludzi w tej firmie.

Arek

Najwięcej narzekają nowi pracownicy, to dziwne. Może coś jest z pracą niektórych osób? Trochę cierpliwości i zaangażowania!!

Były raben
@Arek

Zaangażowania w co? Pracę na sprzęcie który nie działa? Słuchaniu ludzi którzy nie mają kompetencji do pracy? Podlizywania się? Tam pracują ludzie bez ambicji. Przyjść dać się z.... i najlepiej na piwo po pracy a w domu żona i pięcioro dzieci, wieczorem film i piwo i tak całe zycie

ktos

ta firma to dno pracuje na wysokim składzie normy kosmiczne 40 i 45 palet na godzine chcesz zarobic musisz zrobic 120procent normy a jak nie wyrobisz grosze placa na pikingu maja podstawe taka sama co operator wózka widłowego soboty niedziele robisz za darmo w tygodniu dostajesz wolne na produkcji kierownictwo do (usunięte przez administratora) sami idioci po specjalnych szkołach ludzi przyjmuja a po 3miesiacach umowy nie wydłuzaja zależy jaka masz wydajność po koniec umowy dowiadujesz sie pod koniec dniówki na ostatnia chwile zero przepisów bhp nie przeszczegaja nie polecam tej obojni na chorzowie

Geko

Witam. Ogólnie praca w tej firmie to masakra.. Od 1 dnia pracy walka o sprzęt, i mowa tutaj o stanowisku operatora na wysokim składzie. Starzy pracownicy mają ustawione najlepsze wózki, a reszta musi się poruszać na 15 letnim zlomie. Najgorsze jest to że jak już któryś z starych pracowników jest na urlopie to inny przychodzi i wsiada na jego wózek, bo i tak jest lepszy niż jego własny. Kolejny temat to drukarki na wózkach... Jak masz to się ciesz a jak nie masz, to dniowka w plecy. Normy są do osiągnięcia, po 5 miesiącach nauki jazdy na zlomie. Kierownictwo głucho przyjmuje sygnały o braku sprzętu.. Na hasło że nie będziesz się poruszać na wózku, bo go po prostu nie ma, odpowiadają że zapraszają w kompletacje... Co do kierownictwa.. Są mili dla swoich pupili i ciężko się w to towarzystwo wbić. Kierownik Bartosz to czysty (usunięte przez administratora) chodzi z e papierosem po hali i udaje greka jaki to on nie jest dobry i miły. Zarobki to 3000brutto i przyznam że za pracę która tam trzeba wykonać to nie jest źle ale jak dodać do tego brak sprzętu, zawistnych pracowników, i ciągle telefony z pytaniem dlaczego się ociagasz, to człowiek zaczyna się zastanawiać jakim cudem ta firma działa. Aa właśnie telefony.. Możesz mieć na hali i nawet korzystać.. Tylko trzeba liczyć się z tym że co godzinę masz telefon od kierownika.. Ogólnie praca do kitu.. Chcesz mieć spokój w pracy i robić swoje to nie idź do rabena.. Tam nawet nie masz na czym wykonywać pracy...

@Geko

W Sosnowcu to samo... to już chyba standard Rabena.

W jakich godzinach pracuje dyzpozytor transportu krajowego ? Bo jest tylko informacja i pracy zmianowej.

@Adam

Starnadrowe godziny pracy 6 14 i 22 dla transportu dalekiego. Dla bliskiego to już całkiem inna bajka.

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. i może wspomóc osoby poszukujące zatrudnienia?

Pred's

Prawie non stop sa jakies rekrutacje (S-c - ciągłe braki magazynierów). Należy śledzić tylko znane portale ogłoszeniowe i aplikowac.

Tom tom

Pracuje tam jeszcze Ralf i Koza zakłamani dwulicowe. Słyszałem że Koza dostał stanowisko przez wypadek w pracy. Bez tych dwóch Panów całkiem przyjemnie by się pracowało . Poza nimi wszystko ok . Robota w miarę fajna można zarobić jak się ma olej w głowie

@Tom tom

Ralf dalej siedzi w Sosnowcu a Koza poszedl niedawno na dyspo do Chorzowa.

Witam pracowałem w Chorzowie na pickingu. Musisz przyjść co najmniej pół godziny przed pracą żeby znaleźć dobry wózek, skaner i baterię do skanera. Zeby wyrobić normę to musisz mieć układ z kierownikiem. Na układzie - dostajesz zadania po kilkadziesiąt zleceń na pojedyńczy produkt. Bez układu - dostajesz kanapki np. pięć zleceń po 120 musztard do ręcznego załadowaniana pięć palet - jedna na drugiej. Może być tak, że aby prawidłowo skompletować towar, to musisz zdjąć ręcznie wyższe palety z towarem i uzupełnić niższe. Norma na godzinę to 40 zleceń. Norm uczciwie nikt nie wyrabia ale kierownik może dopisać wyższą normę. Pracownicy - bardzo prości alkoholicy. Panie potrafią porwać wózek nowemu i wyzwać go od (usunięte przez administratora) Ukraińcy- pracują po dwanaście godzin, sami się szkolą, nie muszą wyrabiać tak wysokich norm jak Polacy i maja zarezerwowane wózki. Konkludując - firma dno!!!!!!!!!!

Yoko

A co jest z Iwoną. Najładniejszą pikerką

Kris
@Yoko

A pracuje tam jeszcze taka wysoka blondynka asystentka dyrektora? Taka wyszczekana

zaczarowana

co do wypowiedzi Polaka jak sie robic nie chce to sie wypisuje takie glupoty same negatywne opinie od nierobow jakos innipracuja i nie narzekaja a polak ty akurat byles nierobem do potegi bo masz pecha kiedys powiedziales do nas ze ci autobus uciekl i musiales cisnasc z buta i wiemy kim jestes i sam nie odeszles tylko cie wywalili jak juz to pisz jak bylo

@zaczarowana

"Odszedłeś", nie "odeszłeś"... Słownik ortograficzny nie ma pazurów i kłów.

Ludek
@zaczarowana

Zaczarowana przez samego dyrektora...stąd taka posada...jak sie pracuje .... , a nie rękoma...zreszta widac po pisowni, ze glowy to rzadko uzywasz

;)

Jak dla mnie praca w tej firmie to przyjemność, większość ludzi super, robota przyjemna oraz czas szybko płynie. Kierownictwo jest raczej w porządku. Jednym z minusów są stawki dla pracowników doświadczonych i wykazujących się, a tych co są nowi bez kompletnej wiedzy.

Pjoter
@;)

Ludzie doświadczeni odchodzą z Chorzowa jeden po drugim, dużo odeszło a jeszcze kilku planuje, nie może tak być że nowi zarabiają więcej niż doświadczeni z kilkuletnim stażem. To bardzo wkur... pracowników czy kierownictwo tego nie widzi. Doświadczeni operatorzy wysokiego składu 3000 brutto, nowy pracownik 3200 brutto Doświadczony pracownik pickingu około 2800-2900 , nowy pracownik 2800 Stawki i tak nie duże. Oby się poprawiło bo za niedługo zostaną tylko pracownicy z Ukrainy.

Yoko

A co jest z Iwoną najładniejszą pikerką. Ponoć się zwolniła?

Amazon

ja posiadam wiedze kierownico w Sosnowcu to durnie i płaca żenująca.jak masz więcej niż zawodowe to nawet nie składaj.nie odrzwia się biorą tylko z podstawówka żeby ich nie (usunięte przez administratora) a normalni ludzie z doświadczeniem w logistyce tylko plączą i czekają na jakieś miejsce do pracy.

alfons

Ile zarabia dyspozytor transportu? Wychodzi z 3 tys na rękę?

paweł

Ile zarabia dyspozytor transportu? Będzie trójka z przodu?

question mark

Witam, mam pytanie jak ogólnie jest w Rabenie, jaka atmosfera, warunki pracy i płacy, jak traktują pracowników, czy przestrzegane są zasady organizacji pracy, czy jest mobbing, czy przede wszystkim przestrzegany jest KODEKS PRACY...itp ??? Bardzo dużo negatywnych opinii i wypowiedzi tutaj, czyżby rzeczywiście było tam jak w horrorze....???? Dziękuję czekam na odpowiedzi

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.