Opinie o Cargill Polska w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cargill Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cargill Polska o rekrutacji.

Branże: Wytwarzanie skrobi i wyrobów skrobiowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cargill Polska w Bielany Wrocławskie

wr

Na pewno? a skąd wiesz pracujesz tam "ilonka"?....

wr

Proszę wziąć pod uwagę, że istnieje coś takiego jak rekrutacja wewnętrzna, wtedy pierwszeństwo mają pracownicy już zatrudnieni ,a na rynek "wypuszcza się " ogłoszenia na które nikt nie chce aplikować. Taka jest polityka dużych firm nie tylko tej. Czasem ukazuje się ogłoszenia na pracuj.pl, ale finalnie i tak pracę dostaje ktoś z wewnątrz.... Rekrutacja jak w większości firm jest na stanowiska doradcy/handlowca.

x

Pakiet socjalny czyli wakacje pod gruszą, dofinansowanie na dzieci, fundusz rekreacyjno sportowy, dodatkowe posiłki pracownikom fizycznym w okresie zimowym. Zarobki nie są adekwatne do wykonywanych obowiązków i odpowiedzialności

wader

Pracowac pracowac nie dyskutowac monitorki!! Glupie ...je!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ja123

Cargill ma w PL kilka oddziałów. Zamieszczanie tutaj swojej opinii bez podania konkretnej lokalizacji i działu w którym się pracuje jest bez sensu i tylko wprowadza ludzi w błąd! Sam pracuję w Bielanach Wrocławskich w rafinerii i jestem zadowolony. Nie wypowiadam się za ludzi z pszenicy, biura, dur i innych bo mają inne zasady pracy, inne odczucia i inne potrzeby.

nikt
@ja123

Może jest to i prawda co piszesz ale ludzie którzy tam pracują może są normalnymi ludzmi ...........ja tez pracuje w tej firmie i nie chciał bym porównać pracy w tej firmie i nazwać po imieniu ..........ale powiem tak omijajcie ta firmę szerokim łukiem

nic z tego

na dzień dzisiejszy przymierzali się do rekrutacji ale wszystko odwołane, szkoda że czasami w ostatniej chwili jak czytamy, ogólnie branża paszowa nie stoi najlepiej i może to jest powodem powstrzymania ruchów, firma może i ciekawa ale ...

Biały kołnierzyk

A może Twoja przeszłośc i opinia na Twój temat zmusiła kogoś do rtakiego zachowania? Pracuje w Cargillu i wiem jedno, oczekuje się od pracowników szczerości i uczciwości. A u Ciebie chyba jej zabrakło.

prawie

Witam Wszystkich A ja na bieżąco pozwolę sobie odnieść się do CAŁEJ FIRMY CARGILL. Miałem obiecaną pracę na wysokim stołku. Nadmienię, że kwalifikacje mam, utwierdzano mnie w tym przekonaniu. Obiecano złote góry, wypłatę, szkolenia, auto itp. Nic tyko do śmierci tam pracować. W zasadzie wystarczył podpis na umowie albo nawet więcej bo podpis był tylko, że wraz z umową dostałem WYPOWIEDZENIE i tu nie ma pomyłki. Umowa był taka jak uzgodniliśmy, ale minutę po jej podpisaniu wręczono mi wypowiedzenie. Sama sytuacja był o tyle komiczna, że nikt nie był mi w stanie wyjaśnić o co chodzi. Na szczęście udało mi się odkręcić wypowiedzenia, które musiałem złożyć aby u "tych oszołomów" podjąć pracę. Pamiętajcie NIGDY nie palcie za sobą mostów. Nigdy nie wiadomo gdzie trafimy. Prezesem, dyrektorem, kierownikiem się bywa a człowiekiem się jest. Chciałbym kiedyś takiego spotkać w szpitalu gdzie moja nerka lub inne poświęcenie ratuje mu życie. Ja jestem gotów to zrobić dla każdego. Ciągnąc temat - SORRY za kolokwializm, ale wolałbym dostać w przysłowiowy ryj zamiast czegoś takiego jak umowę wraz z wypowiedzeniem bez powodu po miesiącu mamienia obietnicami itp. Najgorsze było w tym wszystkim to, że tam w zasadzie nikt nie jest kompetentny. Wielokrotnie miałem do czynienia z podobnymi sytuacjami z 2 strony lady i zawsze starałem się zachować honorowo. Tam wg mnie pracuje kupa (tak to dobre słowo) ludzi z kompletnym brakiem elementarnej kompetencji. Jeśli będę miał możliwość kiedykolwiek coś im zepsuć zrobię to z ogromną satysfakcją - taką samą wielką jakim szacunkiem ich do dzisiaj obdarowywałem. Banda bezpłuciowych, bezhonorowych istot (na człowieczeństwo trzeba sobie zasłużyć). Ocena ogólna tylko niedostateczny - niżej się nie da. Nie znam ich jako pracodawcy, ale samo podejście do sprawy i jej załatwienia - DNO.

akra

Wystarczy wejść na ich stronę na pracuj.pl - są ogłoszenia. Firma się rozrasta w PL , coraz więcej osób TEŻ odchodzi. Zwłaszcza jeśli chodzi o stanowiska handlowca, kier. sprzedaży itp. (usunięte przez administratora)

m
@akra

to wszystko przez aldone z szela

www
@m

Jej już nie ma w Cargillu:)

w

Firma dobra dla posłusznch i chcących zarabiać śmieszne pieniądze zostawać po godzinach , nie mieć życia prywatnego i cieszyć się z podwyżki inflacyjnej! Ogólna rotacja, zdolniejsi odchodzą bo nie mają szans na awans przez zasiedzenie przełożonych po 5 , 10 lat na jednym stanowisku....pozostali siedzą i stukają w klawiaturę. Duża liczba starszych osób zwłaszcza z CFN z racji przejęcia firmy Provimi...zatem sami sobie dodajcie jaki jest poziom. Wielka korporacja a w zamian oferuje bardzo niewiele. Lepiej pracować w mniejszej firmie, na lepszym stanowisku i za większe pieniądze!!!.

xxl

Kiedyś była to bardzo fajna firma z przyjazną atmosferą, która się skończyła kiedy kierownictwo zostało w rękach Polaków. Zniknęła solidarność zaczęło się podpieprzanie. Warunki oferowane należy uznać za niezłe. Płaca na czas, niezły socjal-w tym opieka medyczna dla pracownika i rodziny. Kto do tej pory liczył na tylko na ZUS szybko to doceni. Żeby do czegoś dojść trzeba mieć giętki kręgosłup i mało skrupułów. Tak jak wszędzie....prawie wszędzie

mama
@xxl

polecam, kontrola jakości surowców jest, pasze w cenie adekwatnej do jakości, bo mają dobre kontrakty - to duży gracz na rynku zbóż i soi

mariusz

Pracodawca wporzadku. Placa nawet przed czasem. Jak na obecne czasy firma ok Sa pewne niedociagniecia ale gdzie ich nie ma.

....

TAK PIENIADZE SA NA CZAS Z TYM PROBLEMU NIE MA I O UMOWE MOZNA SIE STARAC

Zostaw merytoryczną opinię o Cargill Polska - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Cargill Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Cargill Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cargill Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cargill Polska?

Kandydaci do pracy w Cargill Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cargill Polska