Opinie o MS Services w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MS Services. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MS Services na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MS Services w Warszawa

ania

ktoś w końcu napisze jak tam jest:)

była pracowniczka

Firma krzak , firma na nic nie ma pieniędzy , nie ma towaru na wymianę , mowa tu o projekcie mars , poza tym masowe zwolnienia , a jak ktoś ma umowę na okres próbny to ogólne założenie tej miernej firmy nie przedłużać . Poza tym nowe przez i nowy kierownik krzyś na warszawę , którym nie chce się pracować a od przedstawicieli wymagają dużo. Kasa tragiczna i brak jakiegokolwiek rozwoju.nie polecam nikomu chyba,że chce się męczyć z bandą przygłupów.

eurocash

Pracuję w tej firmie jakiś czas, kasa na czas, od jakiegoś czasu zatrudnili nowego kierownika Konrada J na Warszawę - kontakt rewelacja. Poczucie humoru niesamowite. Jak mam jakiś problem dzwonię, aczkolwiek bywa to rzadkością, ale od razu załatwia sprawę. Atmosfera świetna. Tylko fajnie by kaska była większa.

zainteresowany

zastanawiam się jak to jest z tą pracą za granicą..

logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Serwisant rowerowy

Cześć, ostatnio pojawiło się kilka ogłoszeń na PH dla marsa, więc chciałbym poprosić o informacje kogoś pracującego w tym ; takie podstawowe, jaka jest mniej więcej podstawa, jak z premią, jaki samochód i czy z towarem też jeździsz ? trzeba sprzedawać tylko czekoladę, gumy, bez karmy dla psów, kotów ?

Dział HR
@Adam

Projekt funkcjonauje na zasadzie przedsprzedaży (preselling), dotyczy sprzedazy produktów czekoladowych MARS.Zapraszamy do kontaktu, chętnie opowiemy o projekcie.

kasia oko

a nie wiecie może szanowni forumowicze czyn nie poszukują jakichś koordynatorów do MWM Sp. z o.o.? byłabym niezwykle bardzo zainteresowana takim stanowiskiem pracy w tej branży, i z powodów osobistych najlepiej właśnie w tej firmie. Męża trzeba pilnować;) a poza tym mam już doświadczenie zawodowe w tej branży i chcę się dalej rozwijać

romek

no tak, tylko kto Ci napisze w Polsce wprost, ze zarabia tyle i tyle? Wydaje mi się, że jeszcze Polacy mają z tym problem i tak naprawde to jest nadal temat tabu, więc chyba leppiej rposic jakieś przybliżone kwoty, wtedy ma się do tego trochę dystansu też.. no własnie, a mnie jeszcze interesuje terminowość wypłat?

pracus

Czesc, ostation pojawila sie oferta na Koordynatora w krakowie, ktos cos moze wiecej przyblizyc o warunkach tej pracy? z gory dzieki za odp

alan

Ile można zarobic na stanowisku koordynatora?

ciernik
@alan

ja mam niecałe 2500zł netto

w terenie pracują merchandiserowie stacjonarni i mobilni, którzy dbają o poprawne ułożenie towaru. Jeśli chodzi o koordynatorów to zależy od regionu. Niektórzy dużo wymagają, ale idzie się dogadać z każdym z nich.

Zastanawiam się skąd bierze się taka różnica w odczuciach jeśli chodzi o firmę Ms Services. Ja pracuję w biurze w Warszawie i wszystko jest okej. Bardzo fajna atmosfera, wypłata na koncie zawsze na czas. Nie zamierzam się stąd ruszać przez najbliższe lata bo bardzo mi się dobrze pracuje. Wiem, że merchandiserów i przedstawicieli jest w naszej firmie bardzo wielu, a praca w terenie jest trudniejsza. Może ze względu na ilość osób są czasem jakieś opóźnienia w wypłatach lub nieporozumienia. Pewnie stąd takie negatywne opinie. A co do tego, że wszystko musisz mieć na mailu to tak jest wszędzie i nie wiem czemu kogokolwiek to dziwi.

Może w Warszawie,bo w Lublinie w Real-u nie polecam dzięki koordynatorce.Zero wychowania.nikt nie chce z nią pracować.dziwie się,że ms services ją jeszcze trzyma.pewnie nie wiedzą co wyprawia.mysli,ze jest najlepsza,a to (usunięte przez administratora) prawda.typowe c (usunięte przez administratora) stwo

Merchandiser

Moje doświadczenie z MS Services Sp. z o. o. jest również pozytywne! Pracuję przez nich od ponad roku dla lidera FMCG. Kasa terminowo i zgodnie z umową wypłacana, jak już się zdarzy wpadka z ich strony, wszystko jest na bieżąco wyjaśniane i pieniążki wpływają w następnym rozliczeniu. Mam co wpisać do CV. Uważam, że jakiekolwiek doświadczenie daje nam rozeznanie w danej branży. Są możliwości rozwoju i awansu, jest tylko jeden warunek - uczciwością i pracą ludzie się bogacą. Leniuchy na kanapę oglądać seriale w TV!

kkkk

ooo ktoś z biura wystawił laurkę...

AAAAanonim

annnonim - 2011-10-24 17:46:44 A o jakim stanowisku jest mowa? Mam byc zatrudniony przez ta firme jako przedstawiciel handlowy... Nie wiem co mam robicWitam osobiscie pracuje w tej agencji jest to Agencja rzetelna dbajaca o pracownika wyrozumiała i zawsze pieniadze sa na czas. jezeli pracownik jest w porządku i pracuje a nie sie opie...la to kordynatorzy są oki:) pracuje w jednym projekcie długo i jestem zadowolony. jedna z najleprzych agencji dla jakiej pracowałem polecam ja MS Services Warszawa

annnonim

Firma bardzo nie uczciwa. Po rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron, nie mogę doprosić się zaległego wynagrodzenia. Jedyna droga to tylko przez sąd. Nie polecam!

anonimmm

Rozwój zawodowy - żadny. Praca stresująca i wyczerpująca fizycznie i psychicznie. Jeśli masz rodzinę - nie idź do tej firmy. W MSS potrzeba ludzi, którzy są w stanie pracować po 16 godzin na dobę.

W siedzibie w Krakowie ludzie są super! Atmosfera sprzyjająca, pracy bardzo dużo.

anonim - 2008-11-14 15:56:59 Słowa kojarzące się z MS Services , stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako mierną. Atmosfera i ludzie tam pracujący są fałszywi. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Każdej Najbardziej podobało mi się w MS Services:NIC Najbardziej nie podobało mi się w MS Services:Wszystko najgorsza firma z jaka wspopracowalem! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o MS Services - Warszawa

• Jak się pracuje w MS Services?

Zobacz opinie na temat firmy MS Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MS Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MS Services?

Kandydaci do pracy w MS Services napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MS Services