Opinie o MS Services w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MS Services. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MS Services na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MS Services w Warszawa

Saw

Firma jest zła, brak kontaktu z koordynatorem, dziwni ludzie w biurze w centrali, nie polecam!

Zenon

Nie polecam szkoda czasu i nerwów.

mowieci

Nie polecam (usunięte przez administratora) w biurze, nikt nie wie za co jest odpowiedzialny, tylko nowe wymagania i obowiazki, ktorym nie jestes w stanie sprostac. Nie zostawanie po godzinach nie jest mile widziane. Brak przeszkolenia ludzi w terenie, brak wspolpracy. Praca na niedzialajacym systemie.

też pracował
@mowieci

Jęczenie, stękanie, marudzenie.... Na nic te wszystkie szlochy dopóki kasa leci krakowskim centusiom i udziałowcom

Pozdrawiam MSS

Byłem w Mss koordynatorem - nie polecam. Wyścig za którym nie jesteś w stanie nadążyć. Teraz jeszcze ta nowa aplikacja przez którym serwisanci na halach muszą raportować. Firma nie daje narzędzi a oczekuje cudów. Nie interesuje nikogo że aplikacja działa tylko na androidzie a ludzi mają różne telefony. Mało tego że działa to duże słowo ta apka nie działa osoby które nad tym pracują nie mają o niczym pojęcia. Prezesowi mydlą oczy że jest wspaniale i biedny człowiek nie wie jak wyglądają realia na spotkaniach z prezesem koordynatorzy mają zakaz odzywania się. Dziwie sie tylko klientom że jeszcze słuchają tych bzdur. Zaraz pewnie nadpisze się dział HR że to nie prawda. W ostatnim czasie się zwolniło bardzo dużo KR a stwierdzenie Kierownika żadna strata przyjdą następni. Firma mogłaby być z perspektywami tylko zła organizacja w biurze. Pozdrawiam

logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Serwisant rowerowy
basia

a ja słyszałam że można u nich podpisać umowe np na brata lub znajomego, albo część kasy dają do ręki i wtedy jakoś więcej wychodzi, czyli nie są tacy źli.

marcos
@basia

też o tym słyszałem, ale ja wolałbym podpisać umowę na siebie. jeżeli płacą do ręki to co ze składkami i podatkami??

@marcos

wtedy zostaje więcej dla nich, ty dostajesz normalnie

Adamski
@marcos

Stawka jest jedna bo tyle klient daje jak ze składkami to masz mniej na rękę. Firma płaci bez opoźnienia i nie daje nic pod stołem, a u konkurencji bywa rożnie. Mój koordynator jest spoko to się trzymam MSu

nowa
@Adamski

ciekawe na jakiej podstawie wypowiadasz się o całej firmie, mi i moim znajomym wielokrotnie spóźniano się z kasą, nie zgodziliśmy się na dodatek w gotówce i na umowę na kogoś innego.

asia
@nowa

a czy ktoś wie jak jest z tą kasą do ręki? Naprawdę wtedy więcej można zarobić?

tomcio
@asia

Wiem że dają dodatkową kasę jak donosi się na innych w pracy, wtedy można zarobić nawet 200 zł więcej

osa
@tomcio

a jezeli kilka razy to wielokrotnosc 200 zl?

madzia
@osa

w każdej firmie będzie ktoś taki to nic dziwnego, to nie znaczy że trzeba od razu donosić.

govi
@madzia

mojej znajomej szef kazał robić różne dziwne rzeczy, nie zgadzała się i ją zwolnili i przyjęli na jej miejsce znajomego jakiegoś dyrektorka

dron
@govi

to że zatrudniają znajomych to nic złego, widać że chyba muszą zająć się czymś innym, np sprzedażą dmuchanych baloników, zajęcie proste i trudno byłoby coś zepsuć.

kasik
@govi

słyszałam o tym, to prawda

@govi

wiem kto jest tym dyrektorkiem, słyszałam co wyprawia...

zuzka
@ania

znamy takich, zdesperowany, zakompleksiony, gdzieś w dzieciństwie skrzywdzony, drugie albo trzecie małżeństwo, kilkoro dzieci, różne problemy w tym zdrowotne, nikt go nie lubi ale on myśli że jest kimś, śmieszny człowiek, szkoda mi takich.

kr
@zuzka

i wie komu, kiedy i jak się podlizać, żeby zarobić. za kasę zrobiłby wszystko.

ph mars
@kr

a ten dyrektorek jak się nazywa?

@ph mars

dajcie spokój, trzeba współczuć człowieczkowi, nie móģł sobie normalnie poradzić w życiu i po prostu musi być taki.

opreacja
@były kr

podobno gościu rozwala tę firmę...

@opreacja

niedługo firma na sprzedaż:)

ph żz
@ph mars

podobno wcześniej pracował w cedc, ale musiał odejść

ph
@były kr

Czemu na sprzedaż? cos sie dzieje?

@ph

nie mają już kasy nawet na bieżące rachunki.

elektryk
@były kr

a ktoś wie czy jakaś konkurencja ma to kupić, czy w ogóle będà się zwijać?

ph śl
@elektryk

podobno całkiem, konkurencja nie jest zainteresowana zakupem.

nelson
@ph śl

nic dziwnego, kto byłby zainteresowany zakupem bankruta???

elektryk
@nelson

zalezy za ile, moga oddac za darmo, najwazniejsze zeby nie przejąć z długami, a tak niestety może być...

etc

nie płacą ludziom, zwalniają z dnia na dzień i zatrudniają nowych.

sag55

moi znajomi mówią że ich zła opinia jest związana z brakiem dostępu do internetu.

ania

wielu poszukują bo wszyscy stamtąd uciekają, ci co przychodzą popracują chwilę i uciekają, opinie mają tragiczną.

ania

łamią obowiązujące prawo i śmieją się ze zwykłych ludzi

krasny

w biurze pracuje pan, który nie szanuje nikogo.

ort

nie zgadzam sie, to bardzo poważna firma, wszystkich traktują tak samo:) nawet swoich klientów...

got

bełkot wysyłany z automatu, tak też traktują kandydatów.

got

bełkot wysyłany z automatu, tak też traktują kandydatów.

Dział HR

Standardowo udzielamy odpowiedzi zwrotnej w przeciągu 2 tygodni od daty spotkania z kandydatem. Jeżeli odpowiedź pojawia się później może to wynikać z różnych względów np. oczekiwanie na decyzję, urlop osoby decyzyjnej, - przesyłamy wtedy informację o przedłużeniu procesu rekrutacji. E-maile od nas z podziękowaniem za udział w rekrutacji mogą wpaść do skrzynki spam ze względu na rozbudowane stopki mailowe, przez co wiadomości te mogą zostać niezauważone. Prosimy o kontakt telefoniczny z działem HR.

ros

z tego co wiem to wszyscy stamtąd uciekają, ciekawe dlaczego.

uciekajcie!

jest

Kompletna ignorancja kandydatów. Odpowiedzi zwrotnej nie można dostać w terminie, ba, nie ma jej w ogóle! Jestem w stanie domyślić się, że po tak długim czasie odpowiedź jest negatywna, ale wysłanie zbiorczego maila lub wykonanie telefonu nie jest chyba dużym wysiłkiem. Brak jakiejkolwiek informacji po kilku etapach rekrutacji jest zupełnym brakiem szacunku i tyle w temacie. Szkoda, bo oferta wydawała się ciekawa. Nie polecam i nie dziwię się, że przybywa ilość negatywnych opinii.

bo ludzie uciekaja

jaa

Jaki test z excela? Na jakim stanowisku sprawdzają excela?

sisi

Na czym polega test z excela u nich w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o MS Services - Warszawa

• Jak się pracuje w MS Services?

Zobacz opinie na temat firmy MS Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MS Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MS Services?

Kandydaci do pracy w MS Services napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MS Services