DL Invest Group PM S.A.

Opinie o DL Invest Group PM S.A.

wojtek

Firma realizuje ciekawe projekty, w pobliżu budują centrum logistyczne - bardzo profesjonalne podejście. Szkoda że zakończona jest rekrutacja

Wojtek

Byłem kilka razy jako wykonawca w firmie , potwierdzam super atmosferę i profesjonalne podejście

Klaudia Katowice

Bardzo wysokie wymagania ale konkretną propozycja współpracy. Firm ma dużo projektów i oczekiwania na stabilna współpracę. Bardzo dobra rozmowa.

Klaudia Katowice

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie DL Invest Group PM S.A.? Czy kandydat na stanowisko Księgowy / Księgowa powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
seba

Firma z tego co mi zaoferowano oferuje umowę o pracę oraz pakiet dodatkowy

Andrzej Katowice

Firma nieustannie się rozwija. Widać że cały czas realizuje nowe projekty. Od roku staram się tam o pracę. Mam dobrą opini od osób pracujach tam od kilku lat

Andrzej Katowice

ero

Rozumiem, że przez stabilność zatrudnienia mamy rozumieć umowę o pracę? Dla mnie to naprawdę ważne, bo trzeba myśleć długofalowo, a nie tu i teraz. To podstawa

artur k
@ero

Mają umowę o pracę + pakiety

Tomek Knurow

Nie zgodzę się z tą opinią, skoro cały czas zwiększają zatrudnienie i ludzi którzy tam pracują chwala sobie warunki to raczej nie powinno być źle

Edyta
@Tomek Knurow

Byłam dziś na rozmowie . Zaskoczona jestem atmosferą i podejściem do pracownika. W przeciwieństwie do wyżej opisanych opinii spotkałam profesjonalistów i ciekawą rozmowę - nie wiem czy piszecie o tej firmie www.dlinvest.pl

kruger

Ale jadu w Was ludzie i widzę że kariera zawodowa niezbyt pnie się do przodu jesli macie czas na siedzenie tu i pisanie tych wypocin. Prawda jest taka ze to wymagajaca firma, jeśli chcesz się w robocie poobijać to nie skladaj tam cv bo wylecisz po paru dniach i jedyne na co będzie Cie stać to wylewanie łez na forach. Prezes młody ale w branży na tyle długo ze ma prawo wymagać bo zbudował juz wiele i jeszcze o nim usłyszycie. Proponuje brac z czlowieka ambicjonalny przykład.

qoga

Ja też chcę z nimi rozwiązać umowę najmu lokalu i uciec gdzie indziej.

pytanie

na jakie stanowisko tam byłeś na rozmowie kolego?

Antoni
@pytanie

Bardzo wysokie wymaganie ale dobre warunki umowa plus dodatki . Wiele projektów teraz firma wykonuje .

xv

ja od nich akurat wynajmuje lokal. Współpraca różnie się układa. Obecnie szukam jednak innej lokalizacji i innych kontrahentów.

NORMALNY

Po co szkalować Tak Szlachetną Firmę z Katowic? Wystarczy zapoznać się dobrze z umową, którą dostaje pracownik lub dać ją do sprawdzenia prawnikowi....... Że w XXI wieku ktoś podpisze coś takiego to musi być chyba desperata. Z drugiej strony jeśli firma szuka naprawdę fachowców w tej branży nie można lekceważyć w taki sposób pracownika. Ciężko się połapać komu i na czym zależy. Do wniosków czasami dochodzi się po latach. Pozdrawiam Opinia osoby która w tej branży pracuje ponad 10 lat

q1

Pewnie nie popracował bo sam zrezygnował ze współpracy z takimi ludźmi. Dobrze, że ktoś pisze jak go potraktowano bo może to być ważne dla innych, którzy będą chcieli się zatrudnić. Niech mają świadomość z kim grają.

JJ

Dla mnie zaskakujące jest to jakie pierdoły tu wypisujecie, jak komuś nie wypłacono pieniędzy za coś co mu się należało to się tego dochodzi, a jeżeli ktoś po prostu się na kogoś zaweźmie bo mu coś nie pasowało to pisze takie brednie w nieskończoność. Miałeś problem? Trzeba było to zgłosić gdzie należy, a nie żalić się na forach internetowych w nieskończoność podpinając się pod różne osoby i samemu sobie odpisując na posty. Pracowałam tam, rozstaliśmy się i nie było problemu z żadną zapłatą czy sposobem zakończenia współpracy, nikt na nikogo nie krzyczał, etc. Wiem, że swego czasu pracował tam chłopak, który nie dość, że nic nie robił to jeszcze stwierdził, że skoro skończył administracje to może doradzać w sprawach prawnych firmie...długo tam nie popracował...to chyba wszystko tłumaczy. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń i mam miłe wspomnienia. Pozdro

234ff

człowieku napisz lepiej książkę "jak skutecznie spamować fora internetowe"...ja nie wiem czy oni mają tyle etatów ile ty postów pozamieszczałeś... ja widzę że strasznie zależy Ci na wyglądzie :D weź sie zatrudnij w agencji modelek fanie piłki nożnej :D

Lex
@234ff

Umowa zlecenie określa wykonywanie dla Zleceniodawcy określonych czynności. Jeżeli czynności były wykonywane, należy się zapłata. W przypadku zastrzeżeń co do wykonywanych czynności Zleceniodawca może niezwłocznie wypowiedzieć umowę, co nie zwalnia go z konieczności zapłaty za już wykonane w dobrej wierze czynności do momentu wygaśnięcia umowy. W przypadku braku wcześniejszego wypowiedzenia umowy i jej naturalnym wygaśnięciu masz niezbity argument po swojej stronie, iż mimo jak twierdzi Zleceniodawca, nie dotrzymywania umowy, ten jej nie rozwiązywał i korzystał z niesatysfakcjonującej go pracy Zleceniobiorcy do końca trwania umowy. Jeżeli masz problem z wyegzekwowaniem swoich należności powiadom odpowiednie organa i nie bój się dochodzić swoich praw, jeżeli starannie i zgodnie z posiadaną wiedzą i kompetencjami znanymi Zleceniodawcy przed podpisaniem umowy, wykonywałeś/łaś zlecenie. Należy pamiętać, że to na Zleceniodawcy ciąży obowiązek odpowiedniego doboru i selekcji Zleceniobiorców, tak by byli w stanie wykonywać przedmiot zlecenia zgodnie z ich oczekiwaniami,i tutaj nie można przerzucać odpowiedzialności tylko na Zleceniobiorcę, którego kwalifikacje były znane. Nawiązując do piłkarskich tematów, podobnie nie można oczekiwać, że piłkarska drużyna podwórkowa zagra na poziomie ligi mistrzów - ktoś kto podpisałby z trampkarzami taką umowę oczekując światowych rezultatów, tylko by się ośmieszył. Za wykonaną pracę zawsze należy się zapłata. Powodzenia

ela

ja widzę że tu jedna osoba mocno urażona ;P załóż swój własny biznes człowieku jak Ci tak źle i rozwijaj wg własnych zasad i nie łudź się że ktokolwiek z nich się przejmie Twoimi postami tutaj, własnie z rekrutacji wróciłam i mam nadzieje że zostanę przjęta ;P

ela

to ja współczuję serdecznie takiej zawziętości żeby tyle czasu poświęcać na jedną firmę :) albo może raczej jedną osobę zamiast produktywniej wykorzystać czas :) jeżeli zostanę przyjęta to napiszę kilka słów od siebie, buźka :)

heh

jakiż wysoki poziom konwersacji...

bla bla bla

co za pierdoły...a czego Ty się spodziewałeś po stanowisku ds komercjalizacji? grania w pasjansa przez pół dnia? jakaś masakra co wy tu wypisujecie...weźcie się za robotę bo jej wam ewidentnie brakuje

Zostaw merytoryczną opinię o DL Invest Group PM S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w DL Invest Group PM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DL Invest Group PM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DL Invest Group PM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 8 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DL Invest Group PM S.A.