DL Invest Group PM S.A.

Opinie o DL Invest Group PM S.A.

KT2

Jako pracownik postrzegam firmę bardzo dobrze. Tak jak było napisane niżej kiedy coś nagłego wypadnie można wyjść i pozałatwiać swoje sprawy, jak potrzebne jest wsparcie to można je otrzymać. Jak ktoś lubi pracować i realizować się w tym co robi to miejsce godne polecenia. Mnie pracuje się bardzo dobrze.

Karol

Słyszałem, że firma ma bardzo dobra opinię jako pracodawca. Ta branża jest trudna i można mieć wielu wrogów

Paulina

@ZakręconaOna, uważasz, że pracownicy DL INVEST GROUP nie mogliby mieć dobrych opinii o swoim pracodawcy? Mogłabyś merytorycznie wypowiedzieć się o swoim doświadczeniu z tą firmą? Co wpływa na to jak ją postrzegasz? Na pewno są użytkownicy, którzy chętnie zapoznaliby się z Twoim punktem widzenia na temat DL INVEST GROUP.

Paulina

Czy ktoś ostatnio aplikował do DL INVEST GROUP? Możecie wypowiedzieć się na temat procesu rekrutacji? @Bartynki, jak rozumiem, próbowałeś skontaktować się bezpośrednio z osobą odpowiedzialną za całą sytuację? @Grzesiek, czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie DL Invest Group PM S.A.? Czy kandydat na stanowisko Księgowy / Księgowa powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

NIE POLECAM(usunięte przez administratora) Na początku wszystko jest super, a z czasem zaczynają wywierać nacisk na pracownika, psychicznie można wysiąść, przesiadywanie po godzinach pracy, oczywiście charytatywnie. Wypowiadam się głównie w kontekście branży budowlanej, bo w tej firmie nikt z zarządu nie ma o budownictwie bladego pojęcia, (usunięte przez administratora) pomysły i nagradzanie nic nie potrafiących a jedynie (usunięte przez administratora)

Thomas Brocky

Uciekać jak najdalej , najlepsze narady do godz 20, rotacja na miarę drzwi obrotowych

Tomek P

W pełni polecam firmę - super obsługa i fajni ludzie

Paulina

@Ola projektantka ale przestrzegasz innych przed pracą w tej firmie, chociaż sama nigdy w niej nie pracowałaś? To bardzo ważne, aby konkretyzować dlaczego właśnie tak oceniamy danego pracodawcę.

Paulina

@ola czy już na etapie rekrutacji poznaje się zakres obowiązków danego stanowiska? To faktycznie bardzo istotny atut zatrudnienia - jasno sprecyzowany podział obowiązków minimalizuje nieporozumienia w firmie i bardzo ułatwia współprace. Czy firma oferuje dodatkowo jakieś szkolenia?

Paulina

@ola dobrze, że jesteś zadowolona z pracy. Co możesz napisać więcej na temat pozytywnych aspektów pracy w DL INVEST GROUP? Za co przede wszystkim cenisz sobie pracę w tym miejscu?

ola
@Paulina

Jest dobra atmosfera pracy, dużo projektów....co powoduje, że cały czas człowiek uczy się czegoś nowego. Zakres obowiązków jest dosyć szczegółowo rozpisany, widać że jest mocny nacisk na jakość i tempo pracy a przy tym wszystkim mocna współpraca zespołu.

ola

Jest ok - firma zwiększa zatrudnienie w związku z nowymi projektami.

Paulina

@Budowlaniec piszesz, że w firmie panuje ciągła rotacja. Co według Ciebie to oznacza? Na jakim stanowisku?

Budowlaniec

cały czas rotacja i wiecznie szukają pracowników, to tylko świadczy o tej firmie... Byłem na rozmowie i głupkowate uśmiechy, czy też słabe żarty prowadzącego nie świadczą o miłej atmosferze pracy. Opinie na rynku są takie że ....bez komentarza.

inspektor ruda sl
@Budowlaniec

W moim przypadku nie potwierdzam tego komentarza, znam firmę i cały czas jest tam utrzymany stały zespół , które jest zwiekszany na potrzeby nowych projektów. Wystarczy zobaczyć ile firma zrealizowała projektów a ile obecnie realizuje. Co do rozmów kwalifikacyjnych to z tego co mi wiadomo prowadzi je bardzo dobrz przygotowana osoba z HR a l atmosfera często moz być atutem. Nie mniej sama nie uczesnticzylam w takiej rozmowie

Ada Siemianowice

Czy ktoś ma informacje czy będzie w DL prowadzona rekrutacja w związku z nowym projektem w Zawierciu?

Paulina

@piotr, niestety nie mam takich informacji. Może warto skontaktować się z firmą w tej sprawie? Numer telefonu oraz adres e-mailowy znajdziesz pod tym linkiem: http://www.dlinvest.pl/oferta-7511c53361e73d98dc4cd8c2ded10544.html

@piotr

Po pierwszym spotkaniu i zakresie obowiązków można określić czy praca komuś odpowiada czy też nie....ale ważniejsze pytanie jest czy ktoś wie czy nadal poszukują osoby na stanowisko koordynatora do działu budowlanego? W szczególności pod kątem realizowanego projektu w Zawierciu?

nina #

Po rozmowie o pracę a w szczególności oczekiwaniu na rozmowę mogę przyznać że jest tam super atmosfera pracy.

Emil Tusend

Bardzo dobre wrażenie na pierwszym spotkaniu - konkretnie zdefiniowane stanowisko i atrakcyjne warunki.

ghj

dlaczego? o którym stanowisku piszesz?

anna t

Świetna, firma. Pracowałem tam przez okres 3 miesięcy i złego słowa nie mogę powiedzieć. Rozwój firmy świadczy o jej renomie

anna t

galanonim

Człowieku, wiesz ile możesz pełnić stanowisk w takiej firmie ? Od stażysty po dyrektora. Kasa kasą, a ja jestem ciekaw jak z czasem pracy, socjalem i ogólnie warunkami pracy , czy mają śmieciówki czy normalne umowy o prace .

Becia
@galanonim

Mają umowy o pracę i pakiety socjalne

Zostaw merytoryczną opinię o DL Invest Group PM S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w DL Invest Group PM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DL Invest Group PM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DL Invest Group PM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 8 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DL Invest Group PM S.A.