DL Invest Group PM S.A.

Opinie o DL Invest Group PM S.A.

Marlena

Polecam współpracę :)

Tak

Firma jest bardzo ciekawa i z dużym potencjałem. Realizują interesujące projekty, które śmiało mogą rywalizować z tymi, które realizowane są przez międzynarodowe firmy, a jest to podmiot polski. Tym bardziej się chwali.

Do @Tak
@Tak

stuprocentowa zgoda. Firma jest ok. Nie każdemu musi odpowiadać, a projekty są bardzo interesujące, za które odpowiada doświadczony zespół.

last

Pracowalem dla DLa,i za żadne pieniądze bym tam nie wrócił. Utrzymuję kontakt z pracownikami ,którzy też odeszli ,każdy z nich rozwija się w swojej branży i osiąga sukcesy ! Takiej optymalizacji jak w Dlu nie znajdziecie nigdzie! Rotacja na stanowiskach tak duża ,że swego czasu nie zapisywało się numerów od "nowych" , bo co chwilę się zwalniali. A w te komentarze co to ostatnio są wypisywane w samych superlatywach NIKT NIE UWIERZY !! (usunięte przez administratora).

Mnie odpowiada praca w DL Invest Group.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie DL Invest Group PM S.A.? Czy kandydat na stanowisko Księgowy / Księgowa powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Alicja

O co chodzi z tymi nowymi postami? Przecież nikt normalny nie pisze takich opinii

Jestem zadowolona ze współpracy. Polecam, pełen profesjonalizm :)

Firma, jak każda, ma swoją specyfikę. Praca ciekawa z dużą ilością projektów - nie można narzekać. Jednym słowem: polecam.

Zbigniew

Płatności ok, ludzie jak to ludzie bardzo różni ale nie ma nigdzie idealnego zespołu

Tak

Współpracuję z firmą od dłuższego czasu. Nie mam powodów do narzekań. Wszelkie sugestie są dyskutowane, tematy podejmowane, a wybrane i uzgodnione działania wdrażane.

Shofer

Spoko jest

Łukasz

pracuję tutaj i nie mogę powiedzieć złego słowa jak ktoś przychodzi do pracy żeby robić to co do niego należy to będzie się miał tutaj całkiem dobrze.

Władysław

Czy ktoś może może przekazać informację na temat realizowanej inwestycji w Zgorzelcu (galeria handlowa). Mamy podpisać umowę jako podwykonawca na prace na tej budowie. Czy DL Invest to pewny płatnik? czy ktoś ma doświadczenia jako podwykonawca?

@Władysław

Podpisz umowę to się przekonasz.

Aldona
@Władysław

Jak Chcesz poczekać pół roku na kasę to podpisuj. Jak lubisz się prosić o pieniądze i słuchać tak tak już zaraz albo nie ma prezesa i nie ma kto potwierdzić przelewu to podpisuj ????

Ala

Przeciągają wszystkie możliwe terminy, płacą po czasie i lekceważą kontrahentów. Jak masz sztab prawników, to cię szanują. (usunięte przez administratora)

Regi

(usunięte przez administratora)ma bardzo brzydki zwyczaj zrzucania odpowiedzialności za niezapłacone faktury na dział księgowości. Prawda jest taka, ze to on decyduje co ma być zapłacone i kiedy. Przetrzymuje faktury i ich nie płaci, potem te niezapłacone podrzuca do działu księgowego. Gówniarz lepiej się zachowuje.

Plaza

trzeba uważać !!!!!!!!!!!!

Budowlaniec
@Władysław

Miałem do czynienie z tą "firma". Nie masz co liczyć na płatność w terminie o ile w ogóle w 100 %, zawsze znajdzie się pretekst żeby nie zapłacić do końca. Co do sposobu współpracy to rodem z (usunięte przez administratora). Nie podejmować współpracy pod żadnym pozorem !

Bronisław

Proszę o kontakt: budometon@gmail.com

Hanna
@Budowlaniec

@Budowlaniec, a jak było w Twoim przypadku? Otrzymałeś całą kwotę, ale z opóźnieniem, czy kwota była niepełna? Zdradź proszę więcej szczegółów.

Ciekawski

Nawet nie tak powoli. Lista firm, które nie chcą z nimi współpracować, jest coraz dłuższa.

Guest

test

Polecam współpracę z tą firmą!

Guest

Polecam!!!

Aga

Powiedzieć że w firmie jest zła atmosfera to tak jakby nic nie powiedzieć.Znowu następni rzucili papierami .Zastanawiające tylko dlaczego tak długo wytrzymali

Roberto
@Aga

Wystarczy spojrzeć w KRS wszystkich spółek zależnych , ci ludzie którzy w nich widnieją wprowadzili swoje zasady pracy na początku rozwoju firmy i dalej się ich trzymają , a że firma się rozrosła i te zasady (ogólny bałagan i sterowanie odgórne w najdrobniejszych sprawach) bardzo utrudnienia życie podwładnym ich nie obchodzi bo im jest dobrze .A jeżeli coś się przez to wysypie to znajdą sobie winnego i po nim . Później idzie informacja że taki a taki lub taka zawinili a pan x lub pani y (zamknięty krąg osób) uratowali firmę przed upadkiem .Dlatego każdy kto zna swoją wartość na rynku pracy szybko odchodzi a ci co zostają trzęsą się że strachu i w każdy możliwy sposób (donoszenie nawet jawne) starają się zaskarbić łaskę PANA .

Gabriela
@Aga

Zła atmosfera, dla jednego będzie dobra dla kogoś innego nie. Lepiej powiedz co konkretnie się dzieje? Wtedy będzie można ocenić.

Daro
@Gabriela

Przecież jasno napisane dla kogo atmosfera jest dobra

Kazimierz
@Daro

Ale w sumie Gabriela ma rację - fajnie jeśli ktoś by napisał co konkretnie dzieje się w firmie, skoro jest takie narzekanie na atmosferę. :)

Daro
@Kazimierz

Poczytaj wpisy i sam sobie odpowiedź , każdy ma prawo do swojego zdania

Dipsi

A jaki znaleźli powód u Ciebie?

BOLO

Witam, jestem jednym z podwykonawców DL. Szukam firm, którym DL nie płaci w terminie.

Bronek
@BOLO

Proszę o kontakt na : budometon@gmail.com szukam wszystkich, którzy zostali (usunięte przez administratora) przez DL

Ciekawy

Dlaczego?

najemca

Z takim kapitałem raczej na to nie licz.

Lttrfrhvn
@najemca

Serio najemca to pisze... buahahah naprawdę stosujecie tak prymitywne metody nie pierwszy raz sami sobie dopisujecie komentarze. Jaki kapitał? To co w prezentacjach ludziom pokazjecie to ma być kapitał to jest śmieszne każdy rozumny człowiek wie, że pozyskujecie zewnętrzne finansowanie.

Bob budowniczy

Coś słabo idzie budowa wizytówki firmy DL TOWER , wiecie dlaczego ?

Budowlaniec
@Bob budowniczy

Bo z wszystkimi mają kosę !

Zostaw merytoryczną opinię o DL Invest Group PM S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w DL Invest Group PM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DL Invest Group PM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DL Invest Group PM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 8 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DL Invest Group PM S.A.