DL Invest Group PM S.A.

Opinie o DL Invest Group PM S.A.

Budowlaniec

Też się sądzimy.

Znowu szukają księgowej, jest aż tak źle?(usunięte przez administratora)?

Miriam

Ani to, ani to. Powiększa się zespół:)

Wanda
@Miriam

No czyli znaczy, że firmie się powodzi. A ogólnie tak z ciekawości. Wiesz może ile można zarobić tutaj jako księgowa?

xoxo

o tak kasa jest słabiutka, a benefitów brak... multisport za jakieś 150 pln to niezbyt bonus bo jak wiadomo każdy może mieć multisport za taką cenę...

Człowieku, widać że nigdy nie przepracowałeś w tej firmie nawet dnia więc nie opowiadaj głupot. Zarabia się tutaj naprawdę dobre pieniądze.2 500 to Ci się z kasą w żabce pomyliło gdzie pewnie aktualnie kwitniesz :)

Xxx

Proszę pracowników firmy którzy wystawiają komentarze o podpisywanie się... To poprawi humor wielu ludzi którzy czytają wasze komentarze hahah

Barbara
@Xxx

A może Ty się podpiszesz? Ciekawe kto to taki ciekawski, że chciałby znać tożsamość innych

Xxx
@Barbara

Jeżeli ktoś poleca współpracę z firmą to w dobrym smaku jest podpisać się... wygląda to wówczas realnie i nikt wam nie będzie zarzucał, że sami sobie wystawiacie pozytywne komentarze ;p Natomiast przy braku zadowolenia powszechnie przyjęło się tego nie stosować :p

Jakie są zarobki w księgowości? Czy warto złożyć cv, czy bardzo (usunięte przez administratora) pracownika a płacą (usunięte przez administratora)

Kolego, musisz pamiętać, że takie komentarze nadają się na paragraf za mocne nadużycie i pomówienia. Pracuję od 3 lat. Wypłata zawsze na czas. Praca wymagająca nie dla (usunięte przez administratora). Tyle w temacie.

***
@Kandydat

Marne zarobki a roboty na dwa etaty, najgorzej traktowany i najmniej doceniony dział w firmie. Nie polecam nawiązywać współpracy, ciągła rotacja w firmie świadczy ze nie jest dobrze. (usunięte przez administratora)

Ciekawy

Witam, czy są tu jacyś podwykonawcy budowlani dl invest? (usunięte przez administratora) Sprawa pilna

@Ciekawy

My. Można jakiś kontakt?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie DL Invest Group PM S.A.? Czy kandydat na stanowisko Księgowy / Księgowa powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Tak

Ja współpracuję od dawna i nie mam nic złego do powiedzenia. Ludzie są bardzo różni, ale jedna ważna rzecz ich wyróżnia - im się po prostu chce. Jak dla mnie jest ok.

Lttrfrhvn
@Tak

Mam obawy że to fake - kto daje pozytywne komentarze w dzisiejszych czasach... jak dla mnie to podejrzane

7uuu

Porównaj ceny chleba, albo paliwa jak zaczynałeś, a jak dziś. Wszystko drożeje.

Ben

Niestety mam takie samo zdanie. Firmy czekają na kasę i są zdani na łaskę jednej osoby - każdy wie kogo. Najemcy też są niefajnie traktowani - koszty doliczane nie wiadomo za co a jak się ktoś postawi, to od razu(usunięte przez administratora) W takich warunkach trudno robić biznes.

nom
@Lttrfrhvn

no własnie. pisze sie tylko negatywne komentarze. samo to, ze tutaj takie stwierdzenie padło już jest ciekawe.

OLA

... a można wiedzieć więcej z jakieś jest Pan firmy ? Bo wszystkich to bardzo interesuje, kto jest zadowolony ze współpracy z DL ?

Prezes ma za dużo klasy by czytać (usunięte przez administratora) takich (usunięte przez administratora) Kiedy Ty tu(usunięte przez administratora) oni realizują kolejne projekty

Kaj
@Lttrfrhvn

Ktoś zrównoważony psychicznie. Nakręca się tu dramat, a w większości osoby, które nie pracują to skoczki też w innych firmach. Wystarczy zweryfikować długość ich zatrudnienia na linkedin

Tomasz

Nie polecam współpracy z DL Invest ! (usunięte przez administratora)

Mariusz

Polecam współpracę z tą firmą, dobre warunki pracy - trzeba tylko być proaktywnym.

Tak
@Mariusz

Bardzo duża dynamika działań. I to jest wymagające, nie każdemu będzie odpowiadało, ale ci którzy lubią jak dużo się dzieje odnajdą się w tej firmie na pewno.

Olek
@Mariusz

Proaktywnym w dzwonieniu w sprawie płatności czy coś innego masz na myśli? Kilkadziesiąt telefonów to za mało? Zdecydowanie (usunięte przez administratora)JAKĄKOLWIEK WSPÓŁPRACĘ.

LizusPrzydupas

Pracuję tam chwilę : - kasa zawsze na czas- czy wysoka czy nie ??? mnie odpowiada jak komuś nie bardzo to czas na zmiany - praca jak wszędzie wymagająca, pod presją czasu i często w atmosferze dynamicznych zmian… pracy mnóstwo pracowników niekoniecznie więc stresik: terminy gonią, obsuwy po prostu są… - decyzje - Prezes (usunięte przez administratora) jak zmieniają się okoliczności na rynku i jak na rynku czasem nie wiadomo po co, znaczy wiadomo żeby nie przyznając racji czyjś pomysł przedstawić jako SWÓJ NOWY WSPANIAŁY SPOSÓB ROZWIĄZANIA - płatności dla podwykonawców - jak wszędzie - czasami na czas, czasami przeciągnięte - powód, bo inny podwykonawca (usunięte przez administratora) i terminy się nie zazębiły ... kto jest bez winy … - oczywiście jest grono zawodowych porażek którzy są tam (usunięte przez administratora)przez chwilę, ale jest też grupa pracowników, którzy pracują ponad 3-5 lat i wydaje się, że są zadowoleni i cenieni. Są i tacy którzy po prostu w firmie są … I żeby nie było… są osoby, które (usunięte przez administratora) …. I żeby pokazać swoją WARTOŚĆ i PRZYDATNOŚC stosują praktykę – jak idzie coś dobrze to trzeba się tam zakręcić, przypisać sobie zasługi …. wiadomo sprzedaż, PR i marketing samego siebie przede wszystkim

Ciekawy

Wszyscy piszecie tu o (usunięte przez administratora), jakie to praktyki?

ciekawy

Tzn jaka? Bo w dalszym ciągu nikt nie uzasadnił tego waszego (usunięte przez administratora)

bam bam
@ciekawy

Skoro tu jesteś i piszesz to znaczy że jesteś pracownikiem , a jak jesteś pracownikiem to wiesz jaka jest prawda . A jeżeli nie wiesz to poczytaj forum i wszystkiego się dowiesz , to nic trudnego

Rodrigo

Czytam opinie i zastanawiam się kto je tworzy. Jesteśmy najemca już ponad 3 lata. Zmienialiśmy lokum już raz zostając w tej samej firmie. Bardzo dobra współpraca, ludzkie podejście, obiekty na poziomie. Mocny partner na lata

Iksndiksiks
@Rodrigo

Rodrigo... Alves? Borgia? A tak serio skoro piszesz pozytywne komentarze to proszę podpisz się którą firmę reprezentujesz skoro takie referencje wystawiasz napewno wszystkich to ciekawi

@Iksndiksiks

Tak, też jestem ciekawy kto konkretnie jest zadowolony ze współpracy z DL ? Proszę się podpisywać. Bo chyba nikt na tym forum nie ma wątpliwości, że pozytywne opinie wypisują zmuszeni do tego pracownicy DL.

@Rodrigo

Proszę podać kim jesteście.

Edytka

Świetny pomysł !

A To może, jeśli chcecie żeby osoby piszące pozytywne komentarze opisywały się tutaj z imienia i nazwiska bądź nazwą firmy to zadziałacie również w drugą stronę ? Bądźcie odważni i dajcie tu swoje namiary ? Hm :) Bo jakoś odwagi brak - konkurencja ? Czy to może pracownicy którzy myśleli, ze wlatują na wakacje i zanim się obrócili byli już za obrotowymi drzwiami ? Pracuję w firmie od 7 miesięcy - moze i staż nie za długi ale na tyle dobry by poznać firmę od wewnątrz. Atmosfera super, ludzie razem współpracują i co najważniejsze autentycznie się lubią (brak sympatii zaobserwowałem głownie do 3 pań - szefowych zespołów) ale to przez charakter a nie przez organizację . Spoko benefity a jeśli ciśnienie to tylko mobilizujące. Podsumowując - jesteś leniem, nie przychodz :) proste.

Pracowniczy

Jakie benefity?

Nie liżę :) Bo się nie podpisałem. Stwierdzam fakt - zdecydowanie polecam współpracę.

@Pracowniczy

Mamy prywatną opiekę zdrowotną, kartę Multisport, co najmniej 2 razy do roku wiem, że organizowane są spoko imprezy integracyjne (na jednej już uczestniczyłem ) a i premie uznaniowe za wynik też się znajdą

Hgyu

Za wszystko musisz płacić a w innych firmach jest darmowe multisporta ostatnio podniesli cenyzebys nie mial za duzo czasu na glupoty i mogl pracowac do 20

Jakie wynagrodzenie można dostać? Sąa jakies dodatkowe benefit, szkolenia, wyjazdy integracyjne czy wycieczki?

Podwykonawca

Dobra rada. Omijajcie tę "firmę" szerokim łukiem. Współpracę oceniam jako (usunięte przez administratora)oraz najgorszy okres w mojej działalności zawodowej. Nie płacą, nie odbierają telefonów, traktują swoich kontrahentów jak (usunięte przez administratora) Nie ma możliwości by taka "firma" o takich "standardach" przetrwała na rynku. O stosowanych praktykach w DL jest już głośno w środowisku. Jeszcze raz wszystkich przestrzegam !

Dla mnie w porządku. Pracuję od dłuższego czasu i jest OK.

Marki

Chcę złożyć papiery, czy wynagrodzenia są wypłacane w terminie?

Ormianin
@Marki

Zawsze na czas

najemca

Bo pewnie Pan czynszu nie płacił :) To (usunięte przez administratora)

Najemca
@najemca

Żeby płacić zgodnie z umowa to trzeba mieć za co... lokal jest nie dostosowany do potrzeb gastronomicznych a bałagan jaki zostawił poprzedni najemca jest nie do ogarnięcia. A czas i pieniądze lecą..

Olek

Popieram bardzo dobry pomysł!!!

Najemca

Absolutnie nie zgadzam się z powyższym. Jesteśmy najemca już od ponad roku , współpraca zawsze bez zastrzeżeń. Miła , uśmiechnięta obsługa obiektów, zawsze pomocna.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu DL INVEST GROUP?

pozdrawiam

@Nick sama prawda. Dla mnie też jest OK i lubię tę pracę.

Przemek

Pracuję tam parę lat i nie mam nic złego do powiedzenia

Tomasz
@Przemek

nie masz nic do powiedzenia :-)))

do Tomasz
@Tomasz

a konkretnie o czym mowa? skąd możesz wiedzieć, co mam do powiedzenia?

dobra współpraca

Firma godna polecenia. Współpracuję z nią ponad rok. Jeżeli zależy nam na długoterminowej współpracy i wspólnym osiąganiu celów to jest to zdecydowanie to. Mało jest tak dynamicznie rozwijających się firm na trudnym polskim rynku nieruchomości. Ma swoją charakterystykę - to nie jest korporacja - ale to tylko dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o DL Invest Group PM S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w DL Invest Group PM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DL Invest Group PM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DL Invest Group PM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 8 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DL Invest Group PM S.A.