Opinie o Sales Group Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sales Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sales Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sales Group Sp. z o.o. w Gdynia

marko

warunki dużo lepsze niż własne biura a i możliwości większe :) Dbają o personel. Polecam

marko

Nie ma co narzekać !!! Firma tnie koszty. Takie czasy :( Pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę w SG pracują w placówkach Deutsche Banku.

Jak kończysz pracę to nie składaj nic w ostatnim miesiącu bo i tak nie wypłacą Ci za to kasy. (usunięte przez administratora)

Mar

Czy ktoś pracuje tam jako Specjalista ds. Preweryfikacji ? Co to za praca ? Szukam biurowej, nie sprzedawcy. Zastanawiam się czy aplikować. Proszę o info.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sales Group Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
krystyna....

Czy jest może na formu jakaś osoba, która pracuje w SG, jako mobilny doradca ds. kredytów gotówkowych w DB???? mam kilka pytań odnośnie tej materii

agnes
@krystyna....

ja pracuje, co tam :)

Ludwik

Wiem,że osoba,która złożyła wypowiedzenie,dostała "prikaz",by zrzekła się wszystkich prowizji,za sprzedane kredyty.....

odchodze. (usunięte przez administratora), dzień przed otrzymaniem premii dowiedziałem się, że jej nie dostane, a jak bede sie rzucal wypowiedza mi umowe

xyz

opinia kilku osób jeszcze o niczym nie przesądza. moim zdaniem wiele zależy od tego w jakim miejscu pracujesz, chodzi mi o zespół, u mnie jest ok, nie mam co narzekać. zarobki faktycznie mogłyby być wyższe, ale w dzisiejszych czasach tak trudno o pracę, że nie wybrzydzam – biorę co jest.

byłyaaa

CO to znaczy SG to już historia?? Zwinęły się chłopaczki?? moje doświadczenie z SG do miłych nie nalezy..(usunięte przez administratora)

Dobre

Buhahaha... na waciki.Pozdrawiam niekompetentnych pseudo Dyrektorów

Ja tam pracuje już trzeci rok i nie narzekam. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :/... W każdej pracy są plusy i minusy. Jeśli chcesz przyjść do tej firmy dla samej podstawy to powodzenia , Ja tam wolę zarabiać kasę na prowizjach ,a uwierzcie że można ...

kol

A potem oddawać tą prowizję. Vivat potrącenia o których kadry/ kierownicy/ dyrektorzy nie mają pojęcia skąd się wzięły. Jak dobrze, że SG to już historia

aa

Ja pracowałem dla SGTele Łódź 6 miesięcy i pracę będę naprawdę wspominał miło. Zawsze będę im wdzięczny za to że dali mi szanse. Kierowniczki w Łodzi są przekochane i przepomocne -zawsze uśmiechnięte i szczere. Bardzo dobrą robotę robią też trenerki - ja w zasadzie pracowałem tylko z trenerką K. Oby we wszystkich firmach była taka "straszna" dyrekcja i kierownictwo to by było dobrze. Wypłata wypłacana na czas bez żadnych oszustw Serdecznie polecam tą firmę Powodzenia i trzymam kciuki za obecnych i nowo zatrudnionych pracowników P.S sam opuściłem firmę(z ciężkim sercem) A.S

no i co

Boże, nie wierzę. Ludzie ile w Was nienawiści. Kurcze.. pracujecie teraz gdzieś indziej więc nie wiem po co piszecie jeszcze tutaj skoro uważacie to za zamknięty temat. Nie szkoda wam czasu na śledzenie takich stron i dopisywanie komentarzy? W SG pracuję od kilku miesiecy, łatwo i słodko nie jest, ale dla mnie to dobra praca żeby przetrwać rok góra dwa, a potem przenieść się gdzieś indziej.

koszmarna praca

Najbardziej śmieszą mnie te pozytywne opinie...Chyba już prócz robienia wyników musicie pisać pozytywne komentarze.współczuję aktualnym pracownikom-mnie się udało już zapomnieć o tym(usunięte przez administratora)

Paulina
@koszmarna praca

Ja jestem zadowolona, w Sales pracuję od paru miesięcy (od początku na umowie o pracę), przeniosłam się z Citi - tam był dopiero mobbing, ucinanie premii i obowiązkowe nadgodziny. Tutaj jest spokojnie,wiadomo że dużo zależy od kierownika, podstawa jest niska, socjal całkiem fajny, zarabia się głównie na prowizjach - i przy realizacji planu, który w porównaniu do innych instytucji finansowych jest na prawdę do zrobienia - można zarobić fajne pieniądze, trzeba po prostu chcieć, wiadomo, że zdarzają się miesiące lepsze i gorsze, ale jak mój kierownik widzi, że ludzie się starają - to staje za nami murem. Tak czy inaczej ja bardzo polecam Sales.

hehehe
@Paulina

bardzo dobrze gadasz, tyle że pracodawca wystawia sobie sam opinie na forum...każdy kto tam pracował wie jak jest naprawdę więc nie kręć gałami że jest tak fajnie i miło, bo sales daje na pierwszy raz umowę zlecenie, chyba że masz ładne nogi i biust :D

wdzięczny były pracownik
@koszmarna praca

Ja pracowałem dla SGTele Łódź 6 miesięcy i pracę będę naprawdę wspominał miło. Zawsze będę im wdzięczny za to że dali mi szanse. Kierowniczki w Łodzi są przekochane i przepomocne -zawsze uśmiechnięte szczere i pomocne. Bardzo dobrą robotę robią też trenerki - ja w zasadzie pracowałem tylko z trenerką K. Oby we wszystkich firmach była taka "straszna" dyrekcja i kierownictwo to by było dobrze. Wypłata wypłacana na czas bez żadnych oszustw Serdecznie polecam tą firmę Powodzenia i trzymam kciuki za obecnych nowo zatrudnionych pracowników P.S sam opuściłem firmę(z ciężkim sercem) A.S

pracowałem

Boże chroń mnie od takich firm!!!!(usunięte przez administratora)

kita

(usunięte przez administratora) Kasa żadna z perspektywy czasu oraz innej pracy moge powiedzieć że praca dla niedoświadczonych, później tylko uciekać.

maniek

Ktos jest mi w stanie powiedziec jakie oferuja wynagrodzenie na starcie? Niesmiertelne 10 brutto na h (warszawa) Dzieki z gory za odp

ben

ale się tu komentarzy narobiło :) :) hoho aktywnie działacie na forach, nie szkoda wam czasu na pisanie negatywnych rzeczy o byłym/ obecnym pracodawcy???? mnie byłoby szkoda :/ Sales Group to także moja robota, znam wszystko z autopsji, więc spokojnie mogę powiedzieć jak to faktycznie wygląda. Gdyby ktoś chciał niech da znać, to odpowiem na wszystkie pytania.

pytający
@ben

Hej możesz coś więcej o tej firmie i od jak dawna pracujesz jak kontakt z centralą jak współpraca z ludźmi?

mark

Jak tak czytam pozytywne opinie to zastanawiam się czy piszecie o tej samej firmie Sales. Nigdy więcej oszukiwania ludzi!!! Jeśli będziemy oszukiwać się wzajemnie i czekać na zysk ludzkim kosztem to nigdy w kraju nie będzie dobrze. Wszystkim czytającym opinie szczerze odradzam, no chyba, że ktoś lubi (usunięte przez administratora)akwizycję.

aska wawa

hej hej :) witam, ja też pracuję w sales group w W-wie :) Kompletnie nie rozumiem Waszych negatywnych opinii, heh... żyjemy w wolnym kraju, chcesz to zmieniasz pracę i tyle. co do zarobków, to każdy ma inne wymagania :) mi pensja wystarcza i nie narzekam :)

ziomutek

Pracowałem około pół roku w tej firmie. Płacą na czas. Atmosfera super. Dyrekcja do bani. Interesują ich wyłącznie zyski. Jeżeli zatrudniają kogoś na umowę o pracę to musza się liczyć i z L4 i z urlopami itp. a mam wrażenie, że zapomnieli o tym. Kolejną sprawa jest to, że kończąc współprace pan dyrektor regionalny chciał mi i innym pracownikom wcisnąć rozwiązanie umowy za porozumieniem stron a wyraźnie w umowie jest 2 tygodniowy okres wypowiedzenia. Wiec uważajcie na takie zagrywki.

Zostaw merytoryczną opinię o Sales Group Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Sales Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sales Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sales Group Sp. z o.o.