Opinie o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie E-Towers Famaba Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-Towers Famaba Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Luki

Czytam i sie zastanawialem chwile, zeby tam nie złożyć cv, ale sie nie oplaca teraz mam ok 35-40 zl brutto jako mechanik.

Joanna

@DGL pamiętaj, że pisząc swoją opinię na forum powinieneś w niej zawrzeć merytoryczne informacje. Twoja opinia ma posłużyć innym, jako informacja na temat pracodawcy Fabryka Maszyn Budowlanych FAMABA SA. Jeśli posiadasz wiedzę, którą warto przekazać na forum, opisz ją w tym wątku. Zapraszam użytkowników do rozmowy na temat sytuacji panującej w Fabryka Maszyn Budowlanych FAMABA SA.

Ktoś

Mam pytanie operator wózka widłowego ile zarabia w FAMABIE?

DGL
@Ktoś

Tyle co pani na kasie w supermarkecie.

Joanna

@pracuś, wiadomo, że są różni pracownicy, jedni się starają inni mniej, ale najczęściej Ci drudzy wyrażają swoje niezadowolenie. Możesz dodać dlaczego, w firmie Twoim zdaniem opłaca się zostać? I co myślisz o premiach, o których ostatnio pisaliśmy?

Spawacz

Rozmowa całkiem ok przedstawienie zakładu jako bardzo idealnego W porównaniu do reszty na Głogowie lecz jeśli chodzi o zarobki to 14 brutto

Jaki staż pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
życzliwy Koń

(usunięte przez administratora) brud smród dobre wypłaty mają tylko nieliczni reszta żenada. Nie polecam tu pracy . Brak perspektyw na podwyżki. Pan S.L - brak zgody.

Pracuś
@życzliwy Koń

Jak ci się nie podoba to się zwolnij. Brud i Smród to ty masz w domu obiboku. Jak lubisz wchodzić w (usunięte przez administratora) to może swojej żonie pacanie.Wez się do roboty nierobie. Takie nieroby to tu w Famabie nie powinni pracować bo tylko psują opinie!

pracuś
@życzliwy Koń

Pracę w Famabie bardzo polecam tym co chcą się nauczyć porządnej roboty. Obiboki i Nieroby niech tu nie przychodzą.Bo wiecznie narzekają i nic im nie pasuje. Pracuje tu już długo i solidnie nie narzekam na zarobki i wdupe tak jak ty nikomu nie wchodze.Nie podoba się droga wolna.Pozdrawiam nierobów i wiecznie niezadowolonych wezcie się za robotę i nie obrabiajcie czyiś dup.To może do czegoś dojdziecie!

@pracuś

Zgadzam się z tym jak niechcą robić niech zwolnią miejsca dla kogoś kto przyjdzie i będzie robił każdy chce wiele ale przyjdzie do pracy to narzekanie z chęcią bym poszedł jak by potrzebowali na spawacza albo na przepalanie wszędzie cza się wykazać a nie ma nic za frytę

esemes

Pytaliśmy się ostatnio Wielkiego S. czy są jakieś miejsca u niego w odbycie to powiedział że nie, także nici z podwyżki. Wypłaty tragedia no chyba że ryjesz 30 dni w miesiącu

Witek

Czy firma rekrutuje aktualnie?

Xxx
@Witek

Jak masz układy i znajomości to tak

XXX
@Xxx

Wystarczy miec slabe cv i najlepiej grupe,albo byc polglowkiem ;) Z czystym sumieniem nie polecam jesli dbasz o zdrowie i nie chcesz robic w (usunięte przez administratora) za mniej niz 2000 zl. Tyle to kobieta w sklepie zarabia,a nie spawacz w ciezkich warunkach. Tez sie nasluchalem o miodzie w e towers famaba,a rzeczywistosc jest inna. Jedyne co slodkie to dla lizusow (usunięte przez administratora) grubego z hali "D"

@XXX

nadal kogos szukaja?

Joanna

@XXX, @anonymous, bardziej dokładnie tłumaczył proces podwyżek. Jednak inni sugerowali, że niektórzy pracownicy "przez znajomości" mają więcej. Może jednak, udaje się zarabiać więcej i plotki o takich zachowaniach niekoniecznie muszą być prawdziwe?

Są przyjęcia w FMB młodzi się zwalniają bo mają 15zł brutto

esemes

Jaka podwyżka ??? Długiemu dobrze w (usunięte przez administratora) wchodzicie żeby mieć 1zł. Przez 3 lata 50 gr. teraz jest następna 40 gr. brutto

Panowie jak wygląda praca w famabie?,czy jest przes cały rok z nadgodzinami i ile można zarobić? Papiery na hl-045

Dodam opinie o famabie jako ze pracowalem 2 lata Spawacz poczatek bez doswiadczenia 14 zl brutto godzina premia 10% i abs 200 zl o ile nie wezmiesz urlopu w miesiacu na telefon czy l4 po 3 miesiacach 16 zl brutto Spawacz z doswiadczeniem 16 zl brutto na start po roku 18 zl Warunki: Zapylenie , zero wyciagow , slabe srodki ochrony osobistej mowie o spawaczu maska za 50 zl Dwie zmiany dodatek w wysokosci 100 zl za 2 tyg 2 zm Kadra kierownicza calkiem ok choc lata synalek prezesa i daje z ucha Na halach zimno jesli na dworze -10 na hali 0 reasumujac jesli masz doswiadczenie kursy rozne typu suwnica palnik mig/mag + na doczolowe czyli (dozorowe) dostaniesz na poczatek 2300 potem to juz zalezy jak kto bedzie mial humor przy kolejnej umowie ale po 3 miesiacach podwyzka 1zl brutto do stawki

Nie warto . mowie tu o spawaczu (usunięte przez administratora) brud zimno jako spawacz dostaniesz maske z filtrem za 1 zl ktora w tamtych warunkach wystarcza na 10 min ;) Zarobki z doswiadczeniem 5letnim 2300 na reke

Kuba

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

xxxxx
@Kuba

Napewno warto sam próbuje się dostać ale dużo chętnych jest także cza liczyć na szczęście ze się odezwa albo albo że ktoś cię wkręci tam po znajomości ja próbuje od paru miesięcy i narazie cisza ale próbuje dalej

Mój kuzyn pracuje w Famabie. Zarobki niby ok, ale w razie nagłych, nieprzewidzianych wydatków musiał liczyć na moją pomoc. Ty też możesz. 512 310 938

Joanna

@grzes....niestety obecnie nie ma żadnych nowych ofert pracy. Warto sprawdzać na bieżąco oferty, może coś się pojawić. Czy ktoś opowie o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Fabryka Maszyn Budowlanych FAMABA SA?

grzes
@Joanna

A gdzie to można sprawdzić czy będą jakieś oferty od nich jakąś stronę mają bo zazwyczaj to na oficjalnej nie ma nic za każdym razem

Kolo
@grzes

Złóż podanie,dowiaduj się w firmie(pokaż,że ci zależy). Cały czas ktoś przychodzi do pracy. Jak masz jakieś doświadczenie lub kumaty dekielek to się dostaniesz. Nie czytaj bzdetów. Jak się dostaniesz i będziesz pracował będziesz miał dobrą stawkę. Za nic nikt nie daje. Jest jak wszędzie,jakieś wymagania muszą być. To nie sanatorium. Firma się rozwija. Polecam

grzes2108@wp.pl
@Kolo

Do Kolo wysyłam za każdym razem cv narazie nic może prościej by było osobiście zawieść zapytać czasem podzwonic ogólnie to słyszałem ze trudno jest się dostać wiadomo ze skoro próbuje to zależy mi na robocie za fryte nic nie ma cza się wykazać i pokazać że nie olewam tematu No ale dzięki za info może cza spróbować innym sposobem

Elo

Haha 2050zl? To chyba kible sprzatasz albo latasz z miotla i taczka na pierwszej zminie. Rygor jak w wojsku? Chyba Ci sie firmy pomylily. Jak masz zle informacje to sie nie wypowiadaj bo jak ktos mial ponad 20 dni chorobowego dostal polowe "13". Firma sie rozwija i prze do przodu. Najlepsza firma zaraz po kghm. Ja osobiscie nie zamierzam sie z famaba w najblizszym czasie rozstawac. Pozdrawiam wiecznie niezadowolonych :)

pracuś
@Elo

No dobra kolo.Za używanie komórki na hali po premii.Za to że siedzisz na krześle i odpoczywasz bo się zmęczyłeś po premii. Ściśle przestrzegane przepisy BHP (zawinisz po premii). Wkurwiło mnie to że jak miał człowiek więcej niż 40 dni chorobowego nie dostał "13". Także za uchybienia zabrali"13} Postąpili z ludzmi jak ze śmiećmi. Mogli chociaż wypłacić za przepracowane miesiące a nie zabierać całej!

oki
@Elo

Ochooo to chyba Tysio ...

Wspolczuje dupowlazie
@Elo

...pewnie napisał to rydzyk z alei...

Gosc
@Elo

Piknik się w głowę!!! Jeden bez ręki, drugi poturbowany przez suwnice. Nie no super. Mróz na hali za żałosne kasę OCZYWIŚCIE 20 DNI CHOROBOWEGO A JAK MOŻNA BYĆ ZDROWYM JAK JEST TAK ZIMNO NA HALI???? I Z TEGO TYTUŁU masz nie dostać 13?? No hallo... Poza tym UWAGA PREZES IDZIE, MA ZŁY HUMOREM WSZYSCY NA BACZNOŚĆ BO ON RZUCA SPRZĘTEM!!! Psychiczne miejsce pracy. POZA TYM PRZEPRASZAM ALE JESTEM W SIEBIE W KRAJU I JAKIŚ BELG PONIZA I Z ŁASKA 50 GR PODWYŻKI DA TO RACZEJ ŻENADA

zaufany

jedna z gorszych firm w Głogowie kiedyś było dobrze a teraz nie znasz dnia ani godziny kiedy dostaniesz wypowiedzenie zarobki jak jałmużna o podwyżce można zapomnieć[usunięte przez moderatora] odradzam pracę w tej firmie

Kiedys tam robilem
@zaufany

...niedługo minie 10 lat jak stamtąd uciekłem do kghm, nieżałuję ani lat przepracowanych (6z kawalkiem) bo famaba jest swietna szkoła zawodu ani ze ucieklem, bo sa jeszcze miejsca gdzie mozna sie rozwijac i dobrze zarobic...pozdro

Joanna

@grzes jeśli pojawią się jakieś oferty pracy to powinny one być na ich stornie internetowej http://www.e-towers.eu/pl/praca/ Czy ktoś podzieli się swoją opinią na temat pracy w firmie Fabryka Maszyn Budowlanych FAMABA SA? Czy polecacie to miejsce pracy? Co najbardziej wam się podoba pracując tutaj?

grzes....

Witam odnośnie pracy czy wie ktoś czy przyjmują do Famaby na stanowisko spawacz lub cięcie tlenem albo kiedy będzie jakaś rekrutacja..... Albo jak się tam wkręcić do pracy :)

Zostaw merytoryczną opinię o E-Towers Famaba Poland - Głogów

• Jak się pracuje w E-Towers Famaba Poland?

Zobacz opinie na temat firmy E-Towers Famaba Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Towers Famaba Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 6 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-Towers Famaba Poland?

Kandydaci do pracy w E-Towers Famaba Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-Towers Famaba Poland
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Portowa 1
    67-200 Głogów