Opinie o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie E-Towers Famaba Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-Towers Famaba Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Joanna

@Mały Ja, Rozumiem i bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Faktycznie, pracownicy powinni być godnie wynagradzani za ciężką pracę. Jak długo trwa już Twoja współpraca z E-Towers Famaba Poland? @Pracownik, Uważam, iż należy walczyć o swoje i próbować dalej. Może jednak powinieneś zrobić jakiś krok ku lepszemu?

@Joanna

Pani (usunięte przez administratora) A czy Pani uważa że 2700zł bądź 2800zl za ta ciężka pracę bez jakiej kolwiek wentylacji z kiepską ochrona bhp jest godne?za co wy w zamian otrzymujecie dobrze wykonywana fachowo pracę wielu fachowców? A co do bhp 1 przykład:UBRANIA ROBOCZE dla spawaczy które są bardzo kiepskiej jakości DO PIERWSZEGO PRANIA A później się już rozlatuja.kiedy to się chociaż zmieni bo walka już jest tylko o to od kilku lat i nadal bezskutecznie.

Pracuje tu 3 lata

A co do zarobków Sprzątaczka 2 zmiany 4 godz pracy 2800zl Spawacz 3 zmiany. Automat żłobienie i cheblowanie wykańczanie 7 godz pracy.2700zł. Także prosze o refleksje dla przyszłych osób które będą chciały ubiegać się o zatrudnienie w firmie E TOWERS FAMABA!!

Mała Mi

Ale kogoś fantazja ponosi hahaha

@Mała Mi

To nie fantazja tylko fakty.

Mała Mi

To nie fakt, to bujda na resorach. A nawet jeśli to podchodzi pod prawdę zawsze możesz poprosić o zmianę stanowiska. Powodzenia. Panie sprzątające pewnie się ucieszą. Męska pomoc zawsze w cenie!

Pracuś

Muszą skończyć z ciągłym poganianiem ludzi.Niektórzy ludzie biorą poważnie te poganianiem izasuwaja dopóki nie stanie się wypadek.Potem nie wytrzymują poganiania i się zwalniają.

Syku

Ludzie z dnia na dzień uciekają A zarząd nic z tym nie robi. Pewnie przyjmie się nowych tylko szkoda że nic nie umieją. Tok rozumowania porażka!!!

Pirlo
@Syku

A co zarząd zrobi? Z 17 zl da komuś 17.42 ? Wszyscy wiedzą o co chodzi. Nie ma co się oszukiwać nikt dla miłości nie przychodzi. 13 lat przepracowanych jako spawacz i wstyd się przyznać nie dorobilem się niczego. Osobiście nie polecam nawet wrogowi. Czas opuszczać ten statek. Pozdro

Famcio
@Syku

Po 3latach 2700 na rękę z premią Abs nie daj Boże urlop na telefon to już 2500;D śmiech na sali. Warunki tragedia wchodzisz do wysiegnika do środka spawac to ci da maske pylowke co po 0.5m spoiny jest czarna

Spawacz

Rozmowa całkiem ok przedstawienie zakładu jako bardzo idealnego W porównaniu do reszty na Głogowie lecz jeśli chodzi o zarobki to 14 brutto

Jaki staż pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Joanna

@Krzys Podjęcie niemal każdej pracy niesie za sobą ryzyko stresu, ale Cię rozumiem. Może jeszcze mógłbyś jedynie dopowiedzieć, z czego ten stres konkretnie wynika? @Pracownik Serdecznie dziękuję Ci za Twoje zdanie na temat pracy w FAMABA. Na pewno posłuży ono potencjalnym kandydatom. Jeśli chodzi o kwestie BHP, to radziłabym Ci zgłosić te niedogodności. Dużo piszesz o zarobkach, jednak to już kwestia zależna od konkretnego człowieka. A co z ubezpieczeniem?

@Joanna

Zgłaszać można zostanie wysłuchane ale już nie będzie wykonane. A co do wynagrodzen to może w końcu ktoś oceni pracowników który co potrafi wykonać A nie kto od kogo jest czy od S.L czy dyrektora JQ bo jeśli się jest znajomym tych panów to i stawka jest większa o reszty A umiejętności to nie są już tak ważne wtedy. A co do ubezpieczenia to jest grupowe i ZUS.

Mały Ja

Nie którzy majstrowie faktycznie brak wiedzy... zarobki mogły by być lepsze... są brygady co nic nie robią A reszta musi albo nadrabiać albo wiecznie poprawiać... praca nie jest zła...

Joanna

@Cxxx Faktycznie, oferty pracy, które widziałam na stronie zniknęły. W związku z tym proponuję Ci, żebyś jednak cały czas śledził ich witrynę - może za jakiś czas pojawią się jakieś propozycje pracy. Czy ktoś posiada jakieś aktualne informacje na temat warunków pracy w firmie Fabryka Maszyn Budowlanych FAMABA SA? Zachęcam Was aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

@Joanna

Warunki są takie jakie są. Stwierdzam że pracownicy lakierni (oczyszczalni) powinni być potraktowani lepiej i stawki godzinowe powinny być wyższe. Na samej oczyszczalni pracuje 4 ludzi na zmianę a konstrukcji i elementów które produkuje zakład jest coraz więcej. A zarobki no cóż... temat tabu...

zakładnik

Tragedia Pani w-ce prezes i dyrektor wystawiają opinie oczywiście pozytywne na temat pracy w famabie.Dlaczego nie piszecie że ludzie po trzech latach pracy mają żenującą stawkę 17zł brutto. Dlaczego nie piszecie że nie macie NIC DO POWIEDZENIA jeśli chodzi o podwyżki . Dla zainteresowanych stawkami rządzi wielki S.L. reszta ma siedzieć cicho i się nie odzywać

@zakładnik

Ja po 2 latach mam 19.50 widocznie jesteś leser i się nie nadajesz do pracy. Albo jesteś z grona tych co tylko narzekają A nic nie potrafią pozdrawiam

Bartek

Jeśli faktycznie jest z czymś problem to powinniście zgłosić szefowi, tego nie można lekceważyć!!

@Bartek

Zgłaszanie problemów szefowi w tej firmie to jak rzucanie kamieniem w wodę czyli bez reakcji. A prezes i właściciel nie mają pojęcia o całej tej sytuacji bo zarząd milczy i nie chce ujawniać swojej niefrasobliwosci i braku umiejętności radzenia sobie z problemami.

Robota jak robota robić trzeba. Troszkę żenada że z szewca robią niby"spawacza" bhp leży na całej linii wentylacji jakiej kolwiek brak mistrzowie żenada żaden nie zna się na wykonywanej pracy załogi tylko poganiac potrafi i się zapis S.L..a co do zarobków to mogłyby być większe w odniesieniu do produktu który robimy i jest on wart setki tysięcy euro jak nie miliony!!! I zacznijcie coś robić bo ludzie uciekają A nowych brak!!pozdrowienia dla Pani prezes!!!

Dlaczego w ciaglym stresie?

Krzys

Nie polecam. Praca w ciągłym stresie.

Xxxx
@Krzys

Krzys jak w każdym miejscu np dzisiaj na rozmowie a ASP składałem Cv jako spawacz a próbowali mnie wcisnąć na CNc oprócz mnie pare osób które mówią ze każdy z tamtąd ucieka czemu bo psychicznie nie wytrzymują także wszędzie coś ????

Panowie to jak placa juz lepiej w famabie?

Joanna

@Patryk Na stronie internetowej FAMABA zauważyłam, że prowadzą aktualnie procesy rekrutacyjne http://www.e-towers.eu/pl/praca/ Jakie stanowisko Cię interesuje? @Robin Dlaczego tak uważasz? Skoro tak piszesz, to powinieneś jakoś umotywować swoje stanowisko. Dopiero wtedy Twoja opinia okaże się przydatna dla innych osób.

Cxxx
@Joanna

Pani Joanno niestety ale nie ma żadnych ofert na stronie Famaby ????

Cxxxxx
@Joanna

Pani Joanno nie ma ofert zadnych na stronie Famaby ????

Vvv

Znam kilka osób które tam pracują i smialo mogę stwierdzić że famaba nie weryfikuje kwalifikacji swoich przyszłych pracowników , przyjmą kogoś z wykształceniem podstawowym- znajomości , a Ci którzy mają średnie/ techniczne wraz z kursami mogą tam nosic CV w nieskończoność ,nawet gdyby zdarzył się cud że Cię przyjmą to i tak będziesz robił za stawkę taka jak reszta ....a umiejętności i wiedzę posiadasz dużo większa. Podczas rekrutacji powinny się zebrać najważniejsze osoby z firmy czyli jacyś tam mechanicy i inni ,dać rysunki i pytać rzeczy związane z mechanika żeby wiedzieć "co" i kogo zatrudniają .

Patryk

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Warto starać się?

Robin
@Patryk

Nie warto

Joanna

@Były pracownik możesz rozwinąć swoją wypowiedź o merytoryczne fakty i wnioski, które będą pomocne innym zainteresowanym pracą w Fabryka Maszyn Budowlanych FAMABA SA? Czy mimo tego, że już nie współpracujesz z tym pracodawcą miałeś możliwość podnoszenia swoich umiejętności oraz zapewniono Ci warunki płacowe i premiowe zbliżone do Twoich oczekiwań?

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma !!

Joanna

@pracuś wiesz coś więcej na temat obecnie prowadzonego naboru? Jakie warunki proponuje Fabryka Maszyn Budowlanych FAMABA SA i jak wygląda proces rekrutacyjny? Potrzebne są jakieś uprawnienia, sprawdzają predyspozycje manualne? Pisałeś, że firma doszkala swoich pracowników, czy na podnoszenie swoich kwalifikacji może liczyć każdy zatrudniony, czy może szkolenia są przewidziane dla osób, które mają awansować?

Joanna

@pracuś w swoich komentarzach nie musisz obrażać innych, aby przekazać opinię na forum. Opisz jak Fabryka Maszyn Budowlanych FAMABA SA dba o swoich pracowników i w jaki sposób weryfikuje umiejętności pracownika? Takie informacje będą przydatne dla innych zainteresowanych pracą w tej firmie. Zapraszam do dyskusji na temat Fabryka Maszyn Budowlanych FAMABA SA

Zostaw merytoryczną opinię o E-Towers Famaba Poland - Głogów

• Jak się pracuje w E-Towers Famaba Poland?

Zobacz opinie na temat firmy E-Towers Famaba Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Towers Famaba Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 6 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-Towers Famaba Poland?

Kandydaci do pracy w E-Towers Famaba Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-Towers Famaba Poland
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Portowa 1
    67-200 Głogów