Opinie o JUMAR Sp. z o.o. w Łęgajny

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie JUMAR Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JUMAR Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUMAR Sp. z o.o. w Łęgajny

życzliwy

na dywanik jestes wzywany cały czas jesli nie wykonasz planu i nie zbierzesz tyle aby prezes miał na wyjazdy nie opłacają dostawców nie ma towaru , Niepotrzebny lub (usunięte przez administratora)towar zalega na magazynie ogólnie skończyłem z tą firmą :)

życzliwy

masz dystrybutor pod płotem i taką karte. Auta do celów prywatnych zależy jak sie dogadasz w kazdym pojezdzie nadajnik GPS jest :)

życzliwy

(usunięte przez administratora) Pracowałem ale na szczęście juz tu nie pracuje Najnizsza krajowa. Premie w lato miały być płacone do 10 a sa 28 :)jeśli premią mozna nazwać pracowanie codziennie po 12h i da ci pare stówek bo powie że handel słaby a oni zarabiają okrągłe sumki. Jeździsz Autami które wołają o pomste do nieba. nie chodzi mi o przedstawicielskie bo te akurat wymienili na jakie by nie były ale nowsze ale te do rozwożenia dla kierowców to ZABYTKI!! na skale światową. Pozdrawiam i nigdy więcej w tej firmie :)

porky
@życzliwy

młoda blondynkę? Tylko z nią można się dogadać......

Ktoś anonimowy

Bardzo dobry dojazd do pracy,ale ogólnie atmosfera w biurze przez pewną młodą blondynkę nie do wytrzymania. Kobieta się szarogęsi, krzyczy na kierowców, na pracowników magazynu i wtyka nosa nie tam gdzie trzeba... Nie wiem czemu tam pracuje.. chociaż wiem,ale nie powiem... Generalnie w firmie jest spoko tylko ona psuje humor dosłownie wszystkim... płace spoko, kierownicy spoko i prezes rewelacyjny.. Atmosfera rodzinna.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie JUMAR Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko POKOJOWA
zwierzę na dwie litery??

zarobki: Jakie zarobki ? W tej firmie pracuje się dla idei i za miskę mrożonego ryżu. A co do umowy to jest tylko słowna. Pracujesz jak wszędzie!! albo na alimenty albo na komornika. Nic dodać nic ująć. ihhha!!

Angelika

a jak wyglada tam praca? jaki sa zarobki? dostaje sie umowe o prace?

Zostaw merytoryczną opinię o JUMAR Sp. z o.o. - Łęgajny

• Jak się pracuje w JUMAR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JUMAR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

JUMAR Sp. z o.o.