Opinie o JUMAR Sp. z o.o. w Łęgajny

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie JUMAR Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JUMAR Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUMAR Sp. z o.o. w Łęgajny

Do

Trochę klasy panie "MY". Nawet nie potrafisz powiedzieć "dzień dobry" lub "czesc" gdy przychodzisz do pracy. No ale wielki kierownik, słoma z butów wystaje. Co do nowych ph to kto robi obrót ponad 50 000? Mieli wojować rynek a i tak bazujemy na naszych jumarowych punktach które były od dawna...

PO

Prorok?

Ci nowi chcieli by robić chociaż 70tysiecy. BUAHAHA

My

Przestancie plakac i lamentowac tylko wezcie sie do roboty lenie!! Skonczylo sie nic nie robienie obroty po przyjsciu nowych ludzi skoczyly do gory, wszyscy zaczeli patrzec wam na rece to placzecie, wymagaja od was wiekszego zaangazowania w prace i jest problem!! Co to za ph z budzetem 50_ 70 tys??? To sa jakies zarty?? Tyle to dobry ph robi w tydzien ale jak bylo przyzwolenie od PK zrobiles 3 tys to ok jest super.Smiech smiech. Tak panie i panowie czas wziac sie do roboty i nie skomlec tu na forum tylko na zebraniach rozmawiac i tam mowic o wszystkim a nie tu!!! Ale do tego potrzeba JAJ a wy ich nie. macie. To tyle co mam do powiedzenia w tym temacie.

NumLock
@My

Za mówienie na zebraniach o wszystkim to się ostatniego dostaje kwity. Najlepiej tylko przytakiwać głupocie, a swoje robić. Prawda boli, tyle tylko,że zwalniając okazujecie słabość i niemoc,a nie wyższość. Wiemy,że odzywając się będziemy jak Ona wezwani ostatniego podpisać papierek.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie JUMAR Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko POKOJOWA

cięzkoMi

Nikt nic z tym nie zrobi. Przypominam tylko ,że ludzie odchodzą nie z pracy a od pracodawcy. Kiedyś Jumar zdechły był i ludzie robili obroty na tym co akurat mieli. Chodzili uśmiechnięci i z kasą przy kuprze. Wiedziei,że firma padnie ,ale RAZEM robili co mogli. Przykład kiero PK- Człowiek wielkiej wiary, Na dobre i na złe. Teraz nie ma nic do powiedzenia. Przyszedł jakiś ... ze stanowiska PH z innej firmyi wielki kierownik teraz- sieje ferment i robi swoim zachowaniem wszystko,żebyśmy sie sami pozwalniali. mejle typu proszę o to i oto do jutra.. -Nie mozesz juz normalnie żyć. Masz wracać do domu i pracowac... To jest właśnie upadek firmy. Zanim sie ktoś zorientuje,że tak sie długo nie da. Zostaną z ludzi psychiczne zgliszcza. Nie ma ludzi nie zastąpionych, odejdzie jeden ph na jego miejsce przyjdą następni..ok,, zrobią to samo co poprzedni i identycznie traktowani też się wypalą i tak w kółko.. Przy piątym może się koleś opanuje i zacznie szanować człowieka psychikę. Nie każdy nadaje się na kierownika- Ludzi trzeba szanować, z ludźmi trzeba rozmawiać Ludzi trzeba rozumieć!! Biegając ze wszystkim do dyrektora podkreślasz ten fakt. ''To jest koncern'' ulubione zdanie MP.

raczej

Ren na to pozwala, pozwala zwalniac dobrych pracowników, pozwala faworyzować przybyszów z iglotexu, a tych co byli w tej firmie nawet jak było bardzo źle Ren traktuje inaczej czytaj gorzej.. Bo Ren nie wie co tu się wyprawia. Zapraszamy Ren do nas, popatrzcie w obroty, kto robi robotę a kto nie.

pobrali leserów i cieniasów z Iglo i chcieli zawojować rynek.

tak
@ja

Zawojują . Mają plan i pomysł.. Mają najlepszy serwis w województwie.

Pppp

Ogulnie wyzysk ludzi nie placa zwalniaja dobrych ludzi obiecuja kokosy brak slow

oooooo

JUMAR czy to już IGLOTEX, oto jest pytanie! Wystarczy że jesteś z IGLO - to czy stoisz czy leżysz to Ci się należy.

yogi
@oooooo

iglotex... To co sie tu teraz wyprawia powinno zainteresować zarząd z rena. Tu wszystko jakby jest specjalnie robione,żeby ta firma spadła z rynku.

kolombo

markuszewski w jumarze też udaje że pracuje,bez układów dawno już by był na zielonej trawce

Kwiatkowski

O jakiej rudej mówicie?tym lachociągu z igltexu?to ona już też u was pracuje?no jak tak ,to panowie ustawiajcie się w rzędzie będzie ciągnąć

RuskiMops
@Kwiatkowski

nie,jumar ma swoją Rudą,Dostała dziewczyna nowy samochód i wiesz kogoś ciśnie..Koleżanka z pracy pewnie po niej jedzie... Bo kolor fiesty jej nie odpowiada chciała srebrny dostała biały i trzeba o tym na forum napisać bo się trafiło,że Ruda dostała srebrną. Koleżanka ma ciśnienie i trzeba wyładować się na forum....Pisz DŻEJlo zrób z Rudej celebrytkę,promujesz ją na portalach i nie długo pójdzie w pizdu... Rynek ją zna.... Gorzej z Tobą,Ciebie nie i tu ściska....

Saszka

Oj kłamczuszek. Jumar jest i będzie. Wielki potężny forewer czy jakoś tam. .. A ruskie w kaliningradze granicę uszczelniają tyle będzie towaru. Nawet NATO o tym mówi no ten przesmyk suwalski. Boją się że tędy po towar do Jumar będą walić.

ZAGADKA

TAKA SYTUACJA - Dlaczego Ruda ma nowy samochód? - Bo jej dobrze idą lody.

hah
@ZAGADKA

zaraz nie będzie rudej, jeszcze nie wiecie?

jjjjjj

Jumaru już nie ma, jest REN - HORTEX a to robi kolosalną różnicę.

ale

nie pierwsi i nie ostatni a Iglotex sobie poradzi,takich fachowców na rynku na pęczki.

aaa

Wiwcie może co słychać u Sambora? Ma ktoś na niego namiar?

Iglotexchuje

Jest kasa Jest determinacja Jest towar Rok 2016 będzie JUMARU !!!!!

Iglotexkiler

Oj iglotex zabolało. Oj zabolało. Ludzie przeszli i teraz obsrane majtochy macie.

lilka

To nie ma już Damiana? A Monika za mężem poszła? Szkoda jak się słyszy,że zwalniają kogoś kto od rana do nocy pracował jak na swoje... Powodzenia życzę i trzymam kciuki za Was.

bolek

i biorą z Iglotexu ludzi,samych gamoni co nie potrafią nic.kierownik transportu i magazynu to są normalne jaja gamonie jakich mało.gała się znowu ludzmi obstawia żeby nic nie robić

guru
@bolek

Chyba żal Ci pupcię ściska że Ciebie nie wziął?O ile mi wiadomo to nowy kiero magazynu ma dopiero przyjść a Ty już smarujesz.Padacie panowie idiotexy padacie...

Zostaw merytoryczną opinię o JUMAR Sp. z o.o. - Łęgajny

• Jak się pracuje w JUMAR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JUMAR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

JUMAR Sp. z o.o.