Falken Trade Polska Sp. z.o.o. Sp.k.

Olsztyn

Opinie o Falken Trade Polska Sp. z.o.o. Sp.k.

użytkownik zarejestrowany

@Pyrpyr czy udało Ci się awansować w firmie Falken Trade Polska Sp. z.o.o. Sp.k.? Jak długo tutaj pracujesz i jakie stanowisko obejmujesz? Czy ktoś jeszcze podzieli się swoimi opiniami na temat pracy w firmie?

użytkownik zarejestrowany

@Pracownik piszesz, że Falken Trade Polska inwestuje w rozwój pracowników. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy są to możliwości podnoszenia kwalifikacji, czy jakieś dodatkowe szkolenia? I czy są one dostępne dla wszystkich pracowników, czy też dla określonych działów firmy?

Pyrpyr
@Maja 22.06.2017, 11:26

Każdy pracownik może liczyć na możliwość podniesienia kwalifikacji. Nie ma "dyskryminacji" działowe ;)

Ona-1990

Byłam skierowana z urzędu pracy. Rozmowę przeprowadzały dwie paniusie, które nie były zainteresowane moim wykształceniem. Zadawały pytania jaką książkę ostatnio przeczytałam, gdzie lubię imprezować w weekend, czy nie mam planów na wakacje bo one mają już ustalone i to mogłoby kolidować z ich urlopem. W piątek miały być wyniki i cisza. Babka z Urzędu Pracy wydzwania czy już mam podpisaną kartę, a ja nie bo zapomnieli o mnie. W poniedziałek zadzwoniły i zaprosiły na drugi etap na środę. Znów pytały o to samo. Kabaret. Powiedziały, że w piątek będzie decyzja. To w piątek była cisza. Dzwoni z Urzędu że już kogoś wybrali. Okazało się, że w czwartek ktoś znajomy przyniósł CV i go wzięli. Nie polecam. Ogłoszenia na necie są co pół roku.

Nikol
@CiociaDobraRada 15.05.2017, 08:22
Znam kilka osób odbywających staż w tej firmie. Zaraz po stażu zostały zatrudnione. Aktualnie są bardzo zadowolone. Owszem bywa...

Poważnie? Widać kto musi pisać te bzdury. Mając choć trochę przyzwoitości byś opisała prawdę, a nie kłamała dalej. O moją pracę się nie martw bo ją mam. Czas wolny mogę wykorzystywać jak chcę , a nie jak mi szef każe.

@Nikol 29.05.2017, 21:46

Mając choć trochę przyzwoitości przestałabyś wypisywać te bzdury, oczerniając firmę, która na to kompletnie nie zasługuje i której nie znasz. Pracuje w tej firmie już długi czas i wszystko co napisałaś jest sprzeczne z rzeczywistością. Firma ciągle szuka młodych i ambitnych ludzi do pracy, nie tylko stażystów. Ponadto firma inwestuje w pracowników dając ogromne możliwości rozwoju. Nie wspomnę o miłej i przyjaznej atmosferze, która panuje w biurze.

użytkownik zarejestrowany

@Profdługo już pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy.

Ala

Cieżko się dostać ? Czego wymagają ? Jak płacą ?

Prof

Zgrany młody zespół... dobra atmosfera w pracy. Firma szybko się rozwija co daje duże możliwości rozwoju.

odp
użytkownik zarejestrowany

a dlaczego konkretnie przyjacielu polecasz>? czy możesz podac jakieś konkrety proszę? z góry dzięki za odp

Aaa

Polecam prace w firmie

kot

Praca daje szansę się rozwijać, młody zgrany zespół. Co do logistyki - moim zdaniem świetnie dziala. Ktoś kto komentuje nie bardzo wie o czym mówi lub mówi to z czystej zazdrości. Po stażu każdemu dawana jest szansa - nie bardzo wiem skąd opinie ze tak nie jest.

listek

Logistyka w tej firmie wymienia się średnio co pół roku - jak kończą się bezpłatne staże z urzędu pracy.

SA

znam parę osób, które tam pracują. Wszystkie pozytywnie się wypowiadają.

Mac

Polecam firmę. Sporo doświadczenia i wiedzy można tam zebrać.

x
@Mac 02.04.2016, 18:41
Polecam firmę. Sporo doświadczenia i wiedzy można tam zebrać.

I pracownicy podbiją pozytywne opinie, za co dostają bonusy od szefuncia.

dec

W firmie faworyzowane są osoby, które nawzajem na siebie donoszą. Słabe zarobki. Nie przestrzegane ( usunięte przez administratora )ogóle zasady kultury człowieka.

jfh

Ciekawa praca i zadania. Polecam

erty

Ogólnie firma warta polecenia. Ciekawa praca z możliwością kontaktów międzynarodowych.

Yyyyy

Hej No skoro tak ci sie podobało to dlaczego tam nie pracujesz ....

niezadowolony

@wsdefrgtyhju Więc widać że nie pracowałeś/aś w Falken Trade.

Pieter
@niezadowolony 12.01.2016, 15:50
@wsdefrgtyhju Więc widać że nie pracowałeś/aś w Falken Trade.

A mnie się podobalo. Młody zgrany i ambitny zespół... Ciekawe obowiązki i dużo wyzwań. Warto spróbować.

niezadowolony

Firma bardzo koszmarnie zarządzana. Brak możliwości awansu. Bardzo słaba płacą – ( usunięte przez administratora ) Ustalona hierarchia, należy wielbić ulubienicę szefa, nie wolno mieć własnego dnia i własnych pomysłów.

kandydatka

Nie polecam! Samo pójście na rozmowę na stanowisko stażysty to strata czasu! Dwie damulki, które rekrutują słabo zainteresowane umiejętnościami, bardziej zainteresowane Twoim życiem prywatnym. Mówią, że oddzwonią w piątek. Okazuje się w poniedziałek, że zapomniały z kim rozmawiały i dzwonią z zaproszeniem na drugi etap we wtorek. Pytają o to samo. W piątek mają być wyniki i co ? Zero odpowiedzi.( usunięte przez administratora )Nie polecam. ( usunięte przez administratora ). Firma Erdol.

Pani Katarzyno, a jak przebiega rekrutacja, na co się nastawić?

Zostaw opinię o Falken Trade Polska Sp. z.o.o. Sp.k. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Falken Trade Polska Sp. z.o.o. Sp.k.