Opinie o Zakład Produkcyjny Dorex Izydor Zapadka w Dorotowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Produkcyjny Dorex Izydor Zapadka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Produkcyjny Dorex Izydor Zapadka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcyjny Dorex Izydor Zapadka w Dorotowo

83 Nowy wpis

Beznadzieja nikt tam nie chce pracować osoby się odrazu zwalniają No i dobrze bo on ludzi zamęczy .Nie polecam tam pracować

SB Nowy wpis

Czego można oczekiwać od osoby z taką przeszłością. Wystarczy wpisać Izydor Zapadka IPN. https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/9528

Magda Nowy wpis

Zmarnowałam czas i pieniądze na dojazd.Nikt nie przeczytał mojego CV.Firma przypominająca lata 80-te.Rozmowa jak z Barei.Nie wiedzieli,po co i dlaczego mnie zaprosili.Po czym na korytarzu(miejsce odbywania interview!)stwierdzono,że świetna kandydatka,ale oni chcą kogoś niewykwalifikowanego do pracy.Po co?Dlaczego?Kto ma czas?Zero szacunku?Właściciel( chyba?),wyjrzał zza drzwi i pytał mnie,jaka suma była napisana w ogłoszeniu, a propos, wynagrodzenia o pracę.ŻENADA.

Gosc

Jak atmosfera w księgowości i w biurze? Duża rotacja?

Piotr Nowy wpis
@Gosc

Atmosfera bardzo dobra. Niestety nie mogłem pracować dłużej przez dojazdy, choć chciałbym.

Zarządca Nieruchomości

Była to rozmowa kwalifikacyjna. Były mi zadawane pytania niezgodne z Kodeksem pracy. Pytania natury osobistej i komentarze Właściciela tej firmy, które naruszały moją godność osobistą. Po tej rozmowie sama zadzwoniłam do tej firmy z prośbą, zeby już nie oddzwaniali, bo pracowac tam nie sposób.

stan cywilny
miejsca poprzedniego zamieszkania i przyczyny przeprowadzki
dlaczego zamknęłam działalność i od razu komentarz właściciela, że moja firma na pewno splajtowała
wiek - od razu komentarz właściciela - "a po co pani w wieku 51 lat chce jeszcze pracować"
pytania o moje zlecenia i zarobki przy pełnieniu funkcji publicznej (nie związane ze stanowiskiem na jaki aplikowałam) z komentarzem właściciela, ze inni, których zna to mają więcej zleceń
bez zadawania pytań skomentował moje wykształcenie, ze tu nie szkoła i nikt mnie niczego nie będzie uczył

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Iza

Nikomu nie polecam tej firmy! Facet faktycznie zadaje niedozwolone pytania,mówi że żałuje że nie ma rentgena do przeswietlania ludzi bo trafia na samych (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora).Atmosfera tragiczna i najgorsze że wprost mówi że każda mloda dziewczyna przychodzi żeby zajść w ciążę.szok w dzisiejszych czasach

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjny Dorex Izydor Zapadka - Dorotowo

• Jak się pracuje w Zakład Produkcyjny Dorex Izydor Zapadka?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcyjny Dorex Izydor Zapadka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Produkcyjny Dorex Izydor Zapadka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Produkcyjny Dorex Izydor Zapadka?

Kandydaci do pracy w Zakład Produkcyjny Dorex Izydor Zapadka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Produkcyjny Dorex Izydor Zapadka
2.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 68A
    11-034 Dorotowo