Opinie o JUMAR Sp. z o.o. w Łęgajny

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie JUMAR Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JUMAR Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUMAR Sp. z o.o. w Łęgajny

Bym

róbta tam róbta!! Toć to dobra firma... Kierownik Da Ci palma i idź robić po 20 tyś. Ostatnio dobra cena na gdziusepppe była to tera bedzieta cyfry robili,,,,

POLECAM !!!

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie JUMAR Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko POKOJOWA
Jumar

Nowe prowizje dla ph POLECAM

Jumar

Nowe prowizje dla ph POLECAM

ph

Super praca polecam!!

SS

Jakie 3500? O czym ty mówisz? Na jakim stanowisku?! Magazynier, kierowca czy przedstawiciel?

Podobno Kierownik D odchodzi z firmy , mądry chłopak bo po co kosztem swojego zdrowia ratować tego tytanika. Jumar to pionek dla Hortexu ale muszą mieć tu swój teren żeby sprzedawać swoje produkty firmowe więc kupili takiego pionka a na Jumar nie oszukujmy się nikt w sklepach nie zwraca uwagi tylko każdy handluje z Iglotexem. Zwolnijcie te dwie leniwe baby blondynki tzn Panią K i Panią B , które z 8 godz 5 spędzają razem w biurze na obrabianiu tyłków innym pracownikom a resztę na facebooku :). Prezesie taką kierowniczkę i księgową znajdziesz w pierwszym lepszym urzędzie pracy .

kropka

szkoda ludzi szkoda firmy nie oplaca sie ani kupowac ani tam pracowac poprostu brak słow

Halibut

Musisz znać towar, wiedzieć jak wydać go no i na Rosji nawigacja nie działa poprawnie.

Halibut

Nie aktualne, mamy komplet.

Halibut

Na umowie masz 10 000 brutto ale dodatkowo masz premie za godzinówkę, dietę i jakieś dodatki. Co za tym idzie wychodzi około 9000-9500 na rękę. Praca nie jest łatwa bo ładują ci cały samochód i wypad na Rosje z mrożonkami.

Halibut

Wszystko jest legalnie, umowe masz od startu. Tyle czasu ile wyczekasz na granicy to twoja sprawa, ale 10 000 zarobisz na rękę.

Halibut

Do Rosji z mrożonkami musisz jeździć, około 10 000 zł zarobisz.

,,,,,

na kierowniczych się da ;)

@@@

Przepraszam jeżeli jesteś taki obeznany to nie pisz że zwolnili przekrętów i nieudaczników bo to że ktoś nakradł i go zwolnili to wiemy wszyscy o kogo chodzi więc miej odwagę nazwać człowieka po imieniu a nie obrażaj innych uczciwych a też zwolnionych ludzi . Bo zlikwidowali stanowiska z racji oszczędności po sezonie i nie znaczy to że byli wszyscy złodziejami i nieudacznikami . wypraszam sobie . Twoje wychowanie i kultura osobista pozostawia wiele do życzenia. trzeba było od razu napisać o jednej osobie a nie obrażać wszystkich. Spaliłeś się po tych słowach ponieważ pokazałeś jak nisko jesteś z poziomem kultury osobistej

obeznany

Stabilność zatrudnienia - nic dziwnego bo za 1400zł. Zwalniają nieudaczników, którzy przez pryzmat ostatnich lat, nakradli ile się dało. Teraz zmieniły się rządy, to przekręciarze i nieroby zostali zwolnieni

ffg

kto??? tylko Wam dobrze zrobią :) Nie cgcesz wyleciec podpytaj A. Jak to sie robi... :-D

,,,,,,,

Te zwolnienia to jakieś nieporozumienie,pozbywać się wartościowych ludzi,,ciekawe kto następny

Zostaw merytoryczną opinię o JUMAR Sp. z o.o. - Łęgajny

• Jak się pracuje w JUMAR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JUMAR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

JUMAR Sp. z o.o.