Opinie o JUMAR Sp. z o.o. w Łęgajny

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie JUMAR Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JUMAR Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUMAR Sp. z o.o. w Łęgajny

kmt

Dorotko naucz się czytać i nie pisz że sugeruję że ludzie pracowici,ambitni nie maja tam prawa bytu bo właśnie napisane było odwrotnie że ambitni są zwalniani a zostają lenie..........a z tą produktywnością i efektywnością pracy tej firmy to świetne co napisałaś., ponieważ jak ph jest produktywny i efektywny to mu trasę zmieniają.

*ona *

z tym się akurat zgodzę "jak przestana zwalniać pracowitych ludzi , takich z którymi można coś załatwić i coś zbudować a przestaną zostawiać leni i kombinatorów którzy maja tylko ich plecy nic więcej do zaoferowania" to może firma zacznie prosperować w miarę płynnie ,a nie ciągle fundują klientom co róż to nowych handlowców.

........

sprawiedliwie to będzie jak przestana zwalniać pracowitych ludzi , takich z którymi można coś załatwić i coś zbudować a przestaną zostawiać leni i kombinatorów którzy maja tylko ich plecy nic więcej do zaoferowania.

oli

Karina nie przychodź do tej firmy pracować bo to jak nie składnie piszesz, może być dokuczliwe. PS. Odnosnie płac, to najlepiej zarabiają Ci którzy najlepiej pracują, są cwani i swoje wyciągną... A sieroty niech mają podstawy..

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie JUMAR Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko POKOJOWA

"Konkurencja" ma racje. Jumar ma wiecej kierownikow jak pracownikow

zmartwiony

Będziecie górą jak wejdziecie na dach. Żebyście się lęku wysokości nie nabawili.

zmartwiony

nie pisać mi tu prawdy!! Przecież nie będą nasi kierownicy wiedzieć co zrobić z tyloma cv.!! Niech nadal myślą,że Jumar jest zły. Niech nadal myślą ,że Jumar źle płaci. Przecież nie skończymy domów budować jak nas wymienią.

konkurencja
@zmartwiony

i tak wymienią was wszystkich hehehehehe my jesteśmy, byliśmy i zawsze będziemy górą

migdał

co wy piszecie ! to jest bardzo poważne forum, więc nie piszcie głupot po pierwsze barbórka -tak się pisze (barburka=tuman) po drugie talony na paliwo - o ludzie max to 500pln po trzecie 13 - stki to już dawno nie miałem po czwarte paczki na święta - w tym roku to były tylko PĄCZKI na święta po piąte podobno auta do celów prywatnych, mi tez dali, ale gdzie tu pojechać Żukiem ? po szóste ... ech szkoda czasu

Znawca

I paczki na święta

samsezarycz
@Znawca

Ludzie !!!! Jak tak można !!! Jesteście bardzo nieuczciwi ! Jak już wypowiadacie się na tym - o jakże ważnym forum, piszcie prawdę !!! Benefity, 13-stki, premie, paczki na święta... A o Barburce to już zapomnieliście ???!!! A o talonach na paliwo do celów prywatnych o wartości ok. 1000 pln (kwota talonu uzależniona oczywiście od zasług) też nie wspomnieliście!!! Chamstwo i wielka nieuczciwość z waszej strony !

Termit

Benefity + 13 pensja + premie.

Zarycz

Nie podawaj się za nikogo z klubu Volvo bo nigdy w nim nie byłeś ani nie będziesz :)

kierowca

Kierowca ile zarabia?? haha 1800zl i jezdzisz od 7 do 20

klub volvo
@kierowca

uuhaha a ty ile teraz zarabiasz ?? Daj już spokój bo pos..am się ze śmiechu. Jeździsz od 7 do 20, ale chyba od 16 do 20 to rowerem po osiedlu. I pamiętaj, nie kradnij paliwa !!! taka dobra rada

oleola

Dyrektor do pracownika: - Panie, pan wszystko robi powoli: powoli pan myśli, powoli pisze, powoli mówi, powoli się porusza. Czy jest coś co pan robi szybko?! - Tak, szybko się meczę...

Sajgo

No i zrobiło się luźniej w Jumarze. Wszyscy czyją oddech Hortexu. A ruda chodzi i rozpowiada kto będzie nastepny :)

Prosta

Podobno już nie robi takiego obrotu bo sie zalamala tymi wpisami i zlozyla wypowiedzenie. Podobno chodzi ubrana na czarno i placze co chwilę. przytyla 10 kg bo z tej rozpaczy codziennie jadla frytki i do tego wlosy jej się wyprostowały. Rudy kolor zbladł i okazał się pomarañczowo niebieski. Podobno myśli teraz o własnej działalności i będzie produkować patyczki do lodòw. Podobno te wpisy ją strasznie załamały.... Wszystko przez jeden wpis... Wpis ktòry zmienił jej życie... I te wyprostowane włosy... Podobno ... Podobno....

Bel

Podobno jest tak dobra że dostaje co drugi dzień oferty z konkurencji. Oferują wysokie zarobki ale zostaje w Jumarze.

lin

Kurpianka !!!

rita

Jest gruuubo :D

hhaha

dobrze jej zatem idzie bo nawet błędu nie zrobiła.

izunia
@hhaha

Zdania zaczynamy z dużej litery. :)

Obserwator

Myślę, że dobrze by było zakończyc tą dyskusję, bo mozna o kimś gadać bez końca. Widocznie ta dziewczyna jest naprawdę dobra skoro ktoś się pofatygował żeby o niej pisać. Kogos bolą jej efekty i zamiast samemu się ogarnąć i wziąć za pracę to lepiej oczernić bo może ją wyrzucą. Dobrych pracownikòw Jumar ceni i wspiera. Każdy wie kto pisze te komentarze oczerniające i kazdy wyciąga swoje własne wnioski.

Zostaw merytoryczną opinię o JUMAR Sp. z o.o. - Łęgajny

• Jak się pracuje w JUMAR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JUMAR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

JUMAR Sp. z o.o.