Opinie o Jumar S.C. w Dzierżoniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Jumar S.C.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jumar S.C. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jumar S.C. w Dzierżoniów

bob Nowy wpis

za miesiąc będę się przyjmował do tej firmy to napisze co jest prawdą a co fałszem

Wojtek Nowy wpis

@Franek ale to dlaczego pracuje się 12 a wypłacają za mniej?

Franek Nowy wpis

Praca jest mocno stresująca i ciężka, na budowach pracuje się po 11,12h. Zarobki? Bardzo Średnie, żadnych premii nie ma, pracujesz po 12h masz płacone za 8h tragedia.

Adam S Nowy wpis

Praca jest ciężka czesto dłużej niż 8 h ale są premie dostajemy wysokiej jakości ubrania robocze oraz szew zna każdego z imienia i nie traktuje nas jak robotów jak niektórzy sugerują uważam że praca w tej firmie działa w dwie strony pracujesz zarobisz nie to idź na srtefe i powodzenia.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Jumar S.C.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Dzierżoniów
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Dzierżoniów
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Designer
Harris Calorific International
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
Remik

Fajna atmosfera w pracy bo i firma jest dobrym pracodawcą . Wystarczy popatrzeć jaki spokój jest na tym forum bo nie ma marudzenia?

Bladas

Jak wygląda praca i zarobki w Jumar ? Można prosić o jakieś informacje od kogo kto tam pracuje ?

Erwin

Zdecydowanie nie polecam. Czuje się (usunięte przez administratora) delikatnie mówiąc.

Dominika
@Erwin

Dlaczego nie polecasz pracy w Jumar? Istnieją jakieś konkretne powody ku temu? Jeśli tak, to jakie?

Czy Jumar S.C. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Anka

Nie ma określonych godzin, niby praca jest na 8 godzin, a trzeba robić 9 za darmo, nie dajcie się zwieść dobre komentarze wystawia tylko księgowa żeby podnieść morale firmy, (usunięte przez administratora)

Kla.

Praca w biurze 9 godz. Dziennie płacone za 8 godz., mobbing, atmosfera w biurze tragiczna, donosicielstwo, krętactwo, intrygi, podlizywanie się co niektórym powoduje mdłości. Na budowach praca nawet po 12 godz., przy zatrudnieniu obiecują atrakcyjne zarobki i warunki pracy, nic z tych rzeczy nie ma. Ta firma to jedna wielka improwizacja, wykorzystują ludzi i na nich się dorabiają. Zdecydowanie nie polecam.

@Kla.

Atmosfera w biurze oczyszczona dzięki temu, że jej "truciciele" szczęśliwie dla wszystkich z pracy zrezygnowali, a w biurze pracuje się po 8h, więc proszę nie podawać nieprawdziwych informacji.

Bogdan
@.

Czyli obecnie nadgodziny w biurze nie występują? A zarobki? Faktycznie tak atrakcyjne, jak obiecują?

B.
@Bogdan

Tak dobre, jak umiejętności pracownika. Na zarobki raczej nie narzekają ci, którzy coś potrafią, szef docenia solidnych pracowników. Jeśli ktoś się do niczego nie nadaje, to ciężko żeby miał kokosy. W tak małej firmie łatwo ocenić ile dany pracownik jest wart.

Ann

Firma do niczego, nie polecam.

Tymon

@Asystent Łatwo negatywnie ocenić innych a czy każdy zastanowił się nad swoja pracą ? Dla mnie to spoko firma!

Asystent

Aktualnie pracuję w tej firmie na stanowisku asystenckim. Pomimo szczerych chęci nic dobrego o tej firmie nie mogę napisać. W firmie obowiązuje system kopertowy( bardzo słaby). (usunięte przez administratora) Gdyby nie prezes ta firma już dawno legła by w gruzach. Człowiek po administracji który kieruje budowami nie ma pojęcia o wykonywanej pracy. Największy żart to przysłowiowy (usunięte przez administratora)geodezji(kiedys) i projektowania. Nie ma bladego pojęcia co projektuje, najsłabsze ogniwo w całej firmie np. nie rozróżnia sieci od instalacji i przyłączy.

Mira

Jeśli jest źle to zawsze można zmienić miejsce pracy. Generalnie spoko firma, polecam

prac.

Fatalna organizacja i jeszcze gorsze miejsce pracy, czas pracy 9h biuro (na budowach nawet po 12h), starzy pracownicy nie robią nic - wysługują się nowymi pracownikami. Szczególne w geodezji i pseudo projektowaniu.

Klient

Pełny profesjonalizm! Polecam

admin

Czy trzeba zostawać po godzinach w firmie Jumar S.C. ? Jak wygląda wynagrodzenie za dodatkowe godziny? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw merytoryczną opinię o Jumar S.C. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Jumar S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Jumar S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jumar S.C.