JUMAR Sp. z o.o.

Łęgajny

Opinie o JUMAR Sp. z o.o.

kaya

A miało być tak pięknie... Tyle obiecywał Przemuś Gał.... hahaha a tu : braki nawet w Hortexie, koniec rozdawania - ktoś się w końcu połapał i patrzy Gale na lepkie łapki. Nie radzi sobie i tyle. W PSSach miała być PETARDA a co jest? NIC. Cała ta hołota nierobów z Iglotexu, którzy przyszli do Jumaru nic nie robi i odcina tylko kupony aby przetrwać kolejny miesiąc. Wprowadzają straszną atmosferę. NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU. Kiedyś to tutaj była paka... Ale to już na pewno nie wróci.

ester
@kaya 10.06.2016 18:26

idź do negresko.tam jest normalnie

Hihi
@ester 20.10.2017 20:24
idź do negresko.tam jest normalnie

Nie mają wolnych etatów.

Dominika

@anonim nie rozumiem, dlaczego jest wtedy ucinana pensja? Chcesz powiedzieć, że po prostu wypłata jest taka sama jak się pracuje w nocy jak i w dzień tak? Musisz bardziej sprecyzować swoją wypowiedź na temat pracy w REN? Wtedy będzie zrozumiała dla wszystkich.

Jumar

Za Jumaru, ale Jumaru juz nie ma.... Jumar Nie istnieje!!! To jest teraz Ren... Ren.. To już nie Jumar. Ludzie Jumaru to inny temat. Ludzie Renu to ludzie korporacji... Tu się muszą cyfry zgadzac... Zgadzają się w marcu i jesteś liderem sprzedaży, dostajesz pochwały... Nagrodę... A w czerwcu juz cyferki uciekły i co??? I jesteś już poniżany, jesteś nikim...!!! Kierownik uśmiecha się do Ciebie, po ramieniu klepie, a notatkę pisze, ze to przez Ciebie.., że nie odwiedzasz klientów... I swojego stanowiska broni... To jest korporacja... Za czasów Jumaru jak miałeś spadki wsiadał z Tobą Przemek i Co uczciwie pomógł. Nie obgadal za plecami.... Nie napisał raportu... No może się trochę pochwalił... ;) .... Kiedyś to nie dziś.... Szkoda tej ekipy... Tych zgranych ludzi.. Co jeden za drugim obstał... Pozdrawiam z Tego miejsca wszystkich Tych którzy tam zostali i życzę Wam wszystkiego dobrego... A Tym co odeszli bądź zostali zwolnieni z winy chorego systemu napewno juz jest lepiej. I pamiętajcie... Klienci są klientami dobrego handlowca.... Nie firmy...

Niskie zarobki w sezonie... Co to ma byc? Nocki jak masz to i tak zarabiasz tyle co bys mial 1 zmiane od 6-14 bo ci premie utna. wiec gdzie tu sprawiedliwosc? Za jumaru bylo lepiej.

Dominika

@KOL ale czemu zwijać? Firma REN ma stronę internetową i nie wygląda to tak jakby miała się zwijać (http://www.renspj.pl/kontakt/warminsko-mazurskie/ren-olsztyn-dawniej-jumar/91/). Możesz powiedzieć skąd masz takie informacje? Bo to istotne, żeby na forum nie pojawiały się niepotwierdzone informacje.

IGLO

Zamykają GIżycko Hahah Brak już jakiej kolwiek konkurencji w tym regionie Iglotex Brawo!!!

Kol9m

Czy to prawda że powoli zwalniają spadachroniazy z iglotexu

Swój

Tę dwa nieroby mają w końcu kontrolę,może w końcu ktoś im pokaże że kasę się dostaje za robotę a nie za uklady

df

ja to jestem ciekaw czy na chwile obecną jest szansa na to żeby były jakies aktualne oferty pracy do nich do firmy? jak ktoś coś wie to niech tu napisze

Ale

Zwalnial za picie,a sam po pijaku rozwalił firmowy samochod

Ktos

Casting trwa:-) jak na hostessę na promocje w rastach :-P

@Ktos 04.10.2016 22:01
Casting trwa:-) jak na hostessę na promocje w rastach :-P

Piszesz o tych degustacjiach które robiła córka P. Dyrektora G-kiego na "dos-i " ? Jak Aga i Monia robiły degustacje to jedną za to wywalił... ???!!! Podobno wspieranie konkurencji... To teraz Pan G. Konkurencję wspiera???

Gala

Słabe to forum pisanie o pierdolach .Czemu nikt nie piszę że czas tych pseudo kierowników sie kończy i że już niedługo ich wywala

Ootym
@Gala 02.10.2016 15:24

Bo ich nie wywalą skutecznie zwalają winę na innych. Mam gdzies czy mnie znajdziecie z Ip... Powiem co mysle. Glupote zrobiliscie wywalając M.K. Chociaz jakby zobaczyla pasek od wyplaty w sezonie pewnie sama sie by zwolnila. Dalej plaćcie te nędzne grosze i oczekujcie zapiepszania od rana do nocy. Towar zamawia magazynier po sztuke na glowe i jest zarabiscie. Wielcy z nas rybiarze do 10- 10 bo inaczej nie sprzedamy..W piatek [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o niczym. I wiecznie jeki czemu sprzedaz mala. Bo mala ...bo my tylko lody potrafimy sprzedac... I wiecznie zle... Mialy byc podwyzki.. Przypominamy Przemku...

Gro

Pracowałam z firmą Jumar ,teraz starałam się pracować z Ren. Pan ktory powinien nas obsługiwać w ogóle nie przyjeżdża:-( Miasto Olsztyn od ich firmy jest tak daleko, że niestety nie po drodze:-( faktury opłacam przelewem bo i zamówienia na telefon. Niestety... Odeszliśmy... Nie pierwsi i nie ostatni... Poziom tego człowieka i załatwiania z nim czego kolwiek jest nie do zaakceptowania..

Mery
@Gro 07.09.2016 19:15

Czasem wchodzę poczytać o tej hurtowni, z ciekawości bo kiedyś braliśmy towar tylko od nich, ostatnio jednak jest źle, przyznam rację ten przedstawiciel z Olsztyna,albo jest zabiegany ,albo leniwy... Poziom obsługi jest niski.

Yumarowiec

@Yumarowiec 15.08.2016 10:02
Taka sytuacja... Do wypłaty jeszcze tyle czasu, a ja już bez pieniędzy... Zapraszam do Nas do pracy :(...

Jak jesteś kierowcą to niestety nie masz wpływu na to ile zarobisz, chociaż przyjmując się do pracy swoją podstawę znałeś.. Jeśli jesteś Ph to niestety ... Widocznie Ci nie zależy,żeby te pieniądze były większe... Śmieszy mnie to, jak można mieć małe pieniądze w tej firmie... Masz %od obrotu +zadania. Potrzebna Ci większa motywacja? Podpowiem Ci,że Ty jesteś odpowiedzialny za brak kasy. Bo może różowo nie jest, ale firma złotóweczki płaci. ****koleżanka*****

Gościnnie

200brutto + premia. Czyli w sezonie do 3000 +obrywy z patyków po za sezonem 1800-2500. robota po 9-10 godzin dziennie. Plany w połowie miesiąca. Ale mozesz ich nie robić. Praca dobra, ale musisz byc odporny na stres. No i nie jest to pewna praca, nie na lata, na chwile zeby sie zaczepic i zdobyć doswiadczenie. Rotacja jest duza. Atmosfera jest nie fajna, kazdy rozglada sie za robotą. Ale to przez zwolnienia które co miesiąc ktos dostaje. Ja robie swoje i do domu... kierownik od gastronomi jak Ci napisze meila to Ci humor poprawi ,a kierownik od detalu Ci go zepsuje.

optymista
@Gościnnie 19.07.2016 23:26

A dla mnie jest ok i nowy kiero też jest ok po prostu kiedyś mogliśmy się jawnie opier a teraz musimy się kryć :-) Nie no zmiany, nigdy się nie będą podobać logika przynajmniej na początku, robota jak wszędzie. Dawaj do nas bo trochę nas mało

kolombo

przyjdą kolejni i się będą cieszyć że robotę mają.jak widać nauka nie idzie w las Iza bardzo dobrze nauczyła jak przytulać lewizny

to tyle.

Zobaczycie co się zadzieje niebawem. Kilku handlowców niebawem położy kwity i Pan Koordynator sam będzie jeździł po klientach... Mamy dość tego całego bałaganu i oszukiwania. Panie Przemku Gał.....ski, proszę nie okradać nas z giftów od producentów. Temat jest już przesądzony - zwalniamy się.

My
@to tyle. 19.07.2016 11:01

Po co dalej mącicie, przecież wszyscy wiemy że łapę na giftach trzyma centrala i nie słyszałem żeby ktoś z nas chciał się zwalniać. Na wywlekanie głupich żali to nie jest najlepsze miejsce

Sław
@My 19.07.2016 20:40

Masz rację to nie najlepsze miejsce zwłaszcza że zawsze znajdą się sieciowi matacze, tacy co żyją zyciem innych bo swego nie mają, na wrażenia w łóżku też już nie mają co liczyć to szukają tutaj. Pozdro pseudo zainteresowanych

sas

Przestańcie płakać i srać we własne gniazdo! Ludzie pracują tam wiele lat i jakoś jest dobrze. Niedobitki które zostały pozwalniane robią sztuczny syf. Co wam to daje? Pracuję tu dłuugi okres czasu i wypłaty mam zawsze na czas, w sezonie większe pieniądze i jest dobrze...

Julik
@sas 11.07.2016 16:46

Ja uwazam,ze syf robia Ci co sie o swoje stanowisko boją.

Harry

Wy jestescie nie normalni. Tu jest taki burdel,ze dasz cv i Cie wezma. Idz i je daj,a nie robicie sztuczne zainteresowanie ofertami. Dostaniesz seicento bo fiesty pobrali poplecznicy tego Pana co go z Iglo pogonili. Wzial za soba ludzi wielkiego interesu co to nic nie robia zwlaszcza FB. I moze popracujesz do Pierwszej wyplaty. Bo te 1400nie przekonuje . Dobrze placa??? Ha ha ha. Idz ,i zanies cv. Jak jestes kierowca w iglotex to istnieje Ogromna szansa,ze moze nawet awansujesz na rks.

Marek

oco tu chodzi przychodza z IGLOTEXU woza krocej JA ZAPIERDALAM od rana do nocy dostaje tyle samo i jeszcze mowia ze za nadgodziny nie zapłacą mam sobie je odebrać. Każą miećdwa dni wolne a wydzwaniaja zeby przyjsc kurwa co za burdel

Bożena

Ja również pozdrawiam starą ekipę Jumaru .................. też zawsze będę Was miło wspominała. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Bożena

Julik

Tu nikt nie chce w tym Renie pracowac więc zapraszamy.

Harry

Bo tu tylko po znajomości sie dostaniesz... Wiesz przyjeżdża Wujek, obierasz ziemniaki... I on nagle -Nie chcesz byc Przedstawicielem u nas w firmie? - no chce. - to przyjdz jutro nie damy premmi jednemu to sie miejsce znajdzie. Moze Ostródę Ci dam na początek bo tam co miesiąc musi byc ktos inny- ale Ty z Twoim talentem ,(ziemniaki umiesz obierac to bedziesz miala tematy z babami na wsi). Zrobisz 40dychy w miesiacu to dostaniesz Fiestę nową i extra premie. Tylko na zebraniach sie nie odzywaj i słome z butow wyciągnij przed wejściem do firmy.

kolombo

mówią już na mieście że ekipa spadochroniarzy która przyszła z Iglotexu niedługo zostanie pogoniona

ja

jak tam po renamencie,pogonili już łapiduchów i nierobów z Iglotexu

Zizu

Obroty skoczyly do gory juz w listopadzie i grudniu o czym mowią raporty. Robote zrobil stary sklad Nowi ktorzy przyszli od stycznia tylko odcinają kupony. Oprócz paru falszywych ruchow pograzajacych firmę -nie zrobiliscie nic..

Jumar

Jumar ... bywało ciężko, bardzo ciężko. Ale prawda jest taka że ludzie którzy chcieli pracować to pracowali i zarabiali . Nie mieli towaru , może na walił magazyn, może kierowca , ale pracowali i budowali relacje z klientem . I co ciekawe Panie G . mimo tych wszystkich argumentów na nie dla Jumaru , handliwali z nim , bo to fajni ludzie byli. To byli handlowcy , którzy wiedzieli że potrzeba wielu czynników do pracy a nie tylko naklejki na samochodzie iglotex . Ci co mają pozycje w iglotexie zostali a kto przyszedł do Jumaru - miernota , jak nie pokażesz palcem , nie dasz klienta , nie powiesz co i jak to nie wie . Ale za to wie jak laske obciągnąć Andrzejowi w lesie . Ludzie którzy pracowali w Jumarze są teraz na porzadnych etatach bo wszystkiego nauczyła ich praca w Jumarze. I nie boje się o P.K i blondyny co nic nie robią bo to są jedne z najbardziej zaangażowanych i pracowitych osób jakie udało mi sie poznać. Jeżeli Jumar Ren czy jak tam teraz Hotrex tego nie doceni to oni i tak zrobią karierę bo to porządni ludzie są. A pamiętacie jak się lubilismy , i rywalizować i gadać godzinami przez telefon i potańczyć i popić. To właśnie był Jumar .

motyl
@Jumar 21.06.2016 13:05

do JUMAR ,kuzwa w jakim lesie jakiemu Andrzejowi.Co za firma,ludzie opamiętajcie się co piszecie?

Robert z Giżycka
@Jumar 21.06.2016 13:05

I ja wspominam te dobre czasy ,niestety one już nie wrócą .Pozdrawiam całą starą ekipę .

ja

cikawe kogo po inwentaryzacji wywalą

sambor

pozdrawiam starą ekipę z jumaru! Zawsze was wszystkich będę miło wspominał:))

kolombo

Na magazynie też lipa nowy kierownik magazynu jakiś dziwny.Nie zna się na niczym ,udaje że cos robi.Banda kolesi którym tylko chodzi o kase a nie o dobro firmy

mariupol

Jumar to dno, ciągłe braki w asortymencie, notoryczne pomyłki przy dostawach, złe ceny, ciągłe tłumaczenie się klientom - klienci już mają nas dość. Sporo ich od nas odchodzi. A tak spadochroniarze z Iglotexu mieli pomagać. Tam ich nie chcieli to przyszli tutaj kmioty. Gała, Prusaczyk, Markuszewski - lenie, nieroby i pozerzy. Nie polecam tej firmy NIKOMU.

Do

Trochę klasy panie "MY". Nawet nie potrafisz powiedzieć "dzień dobry" lub "czesc" gdy przychodzisz do pracy. No ale wielki kierownik, słoma z butów wystaje. Co do nowych ph to kto robi obrót ponad 50 000? Mieli wojować rynek a i tak bazujemy na naszych jumarowych punktach które były od dawna...

PO

Prorok?

Ci nowi chcieli by robić chociaż 70tysiecy. BUAHAHA

My

Przestancie plakac i lamentowac tylko wezcie sie do roboty lenie!! Skonczylo sie nic nie robienie obroty po przyjsciu nowych ludzi skoczyly do gory, wszyscy zaczeli patrzec wam na rece to placzecie, wymagaja od was wiekszego zaangazowania w prace i jest problem!! Co to za ph z budzetem 50_ 70 tys??? To sa jakies zarty?? Tyle to dobry ph robi w tydzien ale jak bylo przyzwolenie od PK zrobiles 3 tys to ok jest super.Smiech smiech. Tak panie i panowie czas wziac sie do roboty i nie skomlec tu na forum tylko na zebraniach rozmawiac i tam mowic o wszystkim a nie tu!!! Ale do tego potrzeba JAJ a wy ich nie. macie. To tyle co mam do powiedzenia w tym temacie.

NumLock
@My 14.05.2016 09:47

Za mówienie na zebraniach o wszystkim to się ostatniego dostaje kwity. Najlepiej tylko przytakiwać głupocie, a swoje robić. Prawda boli, tyle tylko,że zwalniając okazujecie słabość i niemoc,a nie wyższość. Wiemy,że odzywając się będziemy jak Ona wezwani ostatniego podpisać papierek.

cięzkoMi

Nikt nic z tym nie zrobi. Przypominam tylko ,że ludzie odchodzą nie z pracy a od pracodawcy. Kiedyś Jumar zdechły był i ludzie robili obroty na tym co akurat mieli. Chodzili uśmiechnięci i z kasą przy kuprze. Wiedziei,że firma padnie ,ale RAZEM robili co mogli. Przykład kiero PK- Człowiek wielkiej wiary, Na dobre i na złe. Teraz nie ma nic do powiedzenia. Przyszedł jakiś ... ze stanowiska PH z innej firmyi wielki kierownik teraz- sieje ferment i robi swoim zachowaniem wszystko,żebyśmy sie sami pozwalniali. mejle typu proszę o to i oto do jutra.. -Nie mozesz juz normalnie żyć. Masz wracać do domu i pracowac... To jest właśnie upadek firmy. Zanim sie ktoś zorientuje,że tak sie długo nie da. Zostaną z ludzi psychiczne zgliszcza. Nie ma ludzi nie zastąpionych, odejdzie jeden ph na jego miejsce przyjdą następni..ok,, zrobią to samo co poprzedni i identycznie traktowani też się wypalą i tak w kółko.. Przy piątym może się koleś opanuje i zacznie szanować człowieka psychikę. Nie każdy nadaje się na kierownika- Ludzi trzeba szanować, z ludźmi trzeba rozmawiać Ludzi trzeba rozumieć!! Biegając ze wszystkim do dyrektora podkreślasz ten fakt. ''To jest koncern'' ulubione zdanie MP.

raczej

Ren na to pozwala, pozwala zwalniac dobrych pracowników, pozwala faworyzować przybyszów z iglotexu, a tych co byli w tej firmie nawet jak było bardzo źle Ren traktuje inaczej czytaj gorzej.. Bo Ren nie wie co tu się wyprawia. Zapraszamy Ren do nas, popatrzcie w obroty, kto robi robotę a kto nie.

ja

pobrali leserów i cieniasów z Iglo i chcieli zawojować rynek.

tak
@ja 29.04.2016 20:20
pobrali leserów i cieniasów z Iglo i chcieli zawojować rynek.

Zawojują . Mają plan i pomysł.. Mają najlepszy serwis w województwie.

Pppp

Ogulnie wyzysk ludzi nie placa zwalniaja dobrych ludzi obiecuja kokosy brak slow

oooooo

yogi
@oooooo 16.04.2016 10:18
JUMAR czy to już IGLOTEX, oto jest pytanie! Wystarczy że jesteś z IGLO - to czy stoisz czy leżysz to Ci się należy....

iglotex... To co sie tu teraz wyprawia powinno zainteresować zarząd z rena. Tu wszystko jakby jest specjalnie robione,żeby ta firma spadła z rynku.

kolombo

markuszewski w jumarze też udaje że pracuje,bez układów dawno już by był na zielonej trawce

Kwiatkowski

O jakiej rudej mówicie?tym lachociągu z igltexu?to ona już też u was pracuje?no jak tak ,to panowie ustawiajcie się w rzędzie będzie ciągnąć

RuskiMops
@Kwiatkowski 15.03.2016 07:22

nie,jumar ma swoją Rudą,Dostała dziewczyna nowy samochód i wiesz kogoś ciśnie..Koleżanka z pracy pewnie po niej jedzie... Bo kolor fiesty jej nie odpowiada chciała srebrny dostała biały i trzeba o tym na forum napisać bo się trafiło,że Ruda dostała srebrną. Koleżanka ma ciśnienie i trzeba wyładować się na forum....Pisz DŻEJlo zrób z Rudej celebrytkę,promujesz ją na portalach i nie długo pójdzie w pizdu... Rynek ją zna.... Gorzej z Tobą,Ciebie nie i tu ściska....

Saszka

Oj kłamczuszek. Jumar jest i będzie. Wielki potężny forewer czy jakoś tam. .. A ruskie w kaliningradze granicę uszczelniają tyle będzie towaru. Nawet NATO o tym mówi no ten przesmyk suwalski. Boją się że tędy po towar do Jumar będą walić.

ZAGADKA

TAKA SYTUACJA - Dlaczego Ruda ma nowy samochód? - Bo jej dobrze idą lody.

hah
@ZAGADKA 10.03.2016 19:33
TAKA SYTUACJA - Dlaczego Ruda ma nowy samochód? - Bo jej dobrze idą lody.

zaraz nie będzie rudej, jeszcze nie wiecie?

jjjjjj

Jumaru już nie ma, jest REN - HORTEX a to robi kolosalną różnicę.

ale

nie pierwsi i nie ostatni a Iglotex sobie poradzi,takich fachowców na rynku na pęczki.

aaa

Wiwcie może co słychać u Sambora? Ma ktoś na niego namiar?

Iglotexchuje

Jest kasa Jest determinacja Jest towar Rok 2016 będzie JUMARU !!!!!

Iglotexkiler

Oj iglotex zabolało. Oj zabolało. Ludzie przeszli i teraz obsrane majtochy macie.

Zostaw opinię o JUMAR Sp. z o.o. - Łęgajny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JUMAR Sp. z o.o.