Gospodarstwo Ogrodnicze Łęgajny Sp. z o.o.

Łęgajny

Opinie o Gospodarstwo Ogrodnicze Łęgajny Sp. z o.o.

Natalia

Obecnie firma poszukuje pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego. Gospodarstwo Ogrodnicze Łęgajny prowadzi tę rekrutację już dwa tygodnie - czy ktoś zdążył wziąć już w niej udział?

Natalia

@paweł ze względu na czas czyli sezon pomidorowy na pewno możesz przesłać swoje zgłoszenie. Firma na aktualną stronę internetową więc wystarczy przesłać swoje zgłoszenie.

Marian

Sami biedni pracownicy, pracujący ponad siły. Niema szatni stołówek i ludzie na umowach śmieciowych. Kto to pisał z konkurencji? Dla mnie to skandal co piszecie.

pawel
@Marian 31.01.2017 16:30

Witam potrzebuja tam do pracy?

mirek

dokładnie, zgadzam się z tobą @stefan, poza tym wiem, że gospodarstwo wypłaca zawsze w terminie pensje

os

Dno

YETTTI

hej zombie i jak dales rade

YETTTI

to taki zasilek chcialbym dostac

yeti

jeśli ktoś wybiera się tu do pracy to odradzam, chcą żeby pracować jak na akord , a płacą jak w opiece zasiłek PORAŻKA

PRACOWNIK

ta firma przyszlosc dla wielu osob wiec nie czytajcie tych bzdur

pomidorr

dzis uslyszalam ze w szklarniach jest bardzo ciezka praca(usunięte przez administratora) nasuwa sie pytanie ludzie boja sie ciezkiej pracy czy kamer mysle ze kamery graja pierwsze skrzypce

?

dlaczego atak na inne osoby od razu [usunięte przez moderatora] kazdy reaguje inaczej im sie podoba

?

Nie wieżę w to co czytam takiej [usunięte przez moderatora] jeszcze nie widziałam albo napisały to one same. Nikt nie rozumie i nie jest wyrozumiały zapierdziela sie za najniższą stawke a oczekują pracy za dziesięciu KANAŁ odradzam prace w tej firmie nigdy bym wiecej nie przyszła do tej pracy.

baca

zawsze mozna wziasc radio pod pache i isc do domu

kozik

brawo pomidor tez jestem tego zdania pani [usunięte przez moderatora] jest dobra kobieta rozumie czlowieka tylko ten czlowiek nie zawsze odplaci tym samym masz racje tam nie ma miejsca dla nierobow

PoMidoR ;)

Jeszcze dodam, że obie Panie doceniają starania i rozumieją,że każdy ma gorszy dzień. Takich ludzi życzę sobie w pracy już zawsze. Z przyjemnością idę do tej pracy, bo jest dobra atmosfera a na ostre pouczenie trzeba sobie na prawdę nagrabić, i tylko przez własną głupotę...

PoMidoR ;)

Pani [usunięte przez moderatora] i Pani [usunięte przez moderatora] porażki tego zakładu??? Ha, ha ha...., porażka to ten, który taki komentarz napisał/a. Pracuje tam rok i nigdy Pani [usunięte przez moderatora] źle nie oceniła mojej pracy, nawet jak nie zdążyłam z czymś na czas. To bardzo mądra Kobieta, zna się na ta swojej pracy.Rozumie że nie jest lekko i jest wyrozumiała , mimo że odpowiada za dużo odpowiedzialniejsze sprawy w tej firmie czasem przymyka oko i jest zawsze po "NASZEJ STRONIE". Szkoda tylko,że nie każdy rozumie jej funkcji w tej firmie i tak prostacko ocenia naszą Panią [usunięte przez moderatora]. Ciekawa jestem czy ta osoba tak łatwo oczerniająca pozycję Pani [usunięte przez moderatora] podołała by jej obowiązkom??? Nie sądzę... Tak też jest z Panią [usunięte przez moderatora]. Jest dobrą koleżanką swoich podwładnych, ale jak trzeba potrafi ukarać i nikt nie ma do niej pretensji, bo taka jest jej powinność. Tak więc osoby, które myślą że przyjdą do pracy w naszym zakładzie , że będą brać wynagrodzenie tak jak wszyscy a będą olewatorsko podchodzić do tego.... To nie miejsce dla was... Pani [usunięte przez moderatora] , tak bardzo krytykowane, dopilnują żeby wszyscy pracowali po równo i za takie same pieniążki. Nie ma tu miejsca dla nierobów i leserów. Pani [usunięte przez moderatora], Pani [usunięte przez moderatora] dla mnie to zaszczyt z Wami pracować, serdecznie Paniom dziękuje... ;)

kuc

pewnie cie zwolnili i z tat ta opinia

my

firma porażka kierownictwo do bani ODRADZAM pracę w tej firmie

koza

oj dzieje sie tam dzieje

obserwator

okropna kadra której woda sodowa uderzyła do głowy ,wprowadzają chaos i bałagan sami nie wiedzą czego chcą kierowniczka [usunięte przez moderatora] i brygadzistka [usunięte przez moderatora] to dwie największe porażki tej firmy to dzięki nim nie da sie tam pracować

nowy

Spoko firma mówisz? Dobre!!! Atmosfera rzeczywiście ciekawa tam panuje ;) Pracodawca...-który? Jest tam kilku i nie wiadomo, którego słuchać. Ogólnie-duży bałagan, brak szacunku dla pracownika niezależnie od szczebla zawodowego, okropne warunki pracy (brud, chłód-dosłownie!, nieergonomiczne stanowiska pracy, brak zaplecza socjanego), wymagania niewspółmierne do wynagrodzenia. Długo można by wymieniać, ale nie warto.

Zostaw opinię o Gospodarstwo Ogrodnicze Łęgajny Sp. z o.o. - Łęgajny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gospodarstwo Ogrodnicze Łęgajny Sp. z o.o.