Każda Partia, każde ugrupowanie, każdy ruch społeczny, który opowiada się za POKOJOWYM i DEMOKRATYCZNYM przejęciem władzy w Polsce, JEST ZDRAJCĄ NARODU! Zgoda, na wprowadzanie „demokratycznych, zgodnych z obowiązującym prawem” zmian, jest niczym innym, jak zgoda, na UTRZYMANIE DOTYCHCZASOWEJ POLITYKI i UKŁADÓW OKRĄGŁOSTOŁOWYCH! Ludzie, przejrzyjcie na oczy! Oni ( każda frakcja polityczna) podpiszą cyrograf z samym diabłem, żeby tylko nie dopuścić do WOLNOŚCI POLSKI i do WOLNOŚCI NARODU! To są masońskie układy, w których jesteśmy zwyczajnymi pionkami w grze. Chodzi im o to, byśmy się nie złączyli, do wspólnego OBYWATELSKIEGO NIEPOSŁUSZEŃSTWA. Nie możemy czekać ani do jesieni, ani też do wyborów, bo stracimy kolejny rok oraz NBP i naszą ostatnią nadzieję, jaką jest własna WALUTA! Jeśli nam ją odbiorą, będzie za późno, gdyż zostaniemy prawdziwymi NIEWOLNIKAMI! Termin Wiosny Ludów, nie przypadkowo ustalamy na wiosnę, gdyż Tusk, musi zdążyć z wprowadzeniem €, zanim straci władzę ( a straci ją na pewno ). Teraz na szczytach władzy, odbywają się wspólne działania, aby dezinformować ludzi i wprowadzać ile się da ugrupowań pseudo pro wolnościowych. Zrozumcie – TAM WSZYSCY SĄ UMOCZENI W TAK NIEWYOBRAŻALNYM STOPNIU, ŻE GDYBY WYSZŁY ICH KNOWANIA I ZŁODZIEJSTWO, CAŁA WARSZAWA, MUSIAŁA BY ZAMIENIĆ SIĘ W JEDNĄ WIELKĄ SZUBIENICĘ! ONI NIE MOGĄ POZWOLIĆ NAM NA ODKRYCIE PRAWDY! BÓG HONOR OJCZYZNA!
Jest takie powiedzenie – „...gdzie dwóch się bije, trzeci korzysta”. Oni właśnie tego chcą, aby ludzie kłócili się o to, jaka ma być nowa konstytucja, kto będzie w rządzie itp. - ale olej to i skup się na tym, co przeczytasz dalej. Jeśli masz znajomych, niech się przygotowują do wiosennego wyjazdu do Wa-wy, lub jeśli nie mogą, niech informują o wielkim ruszeniu do Wa-wy, lecz tym razem, zgromadzenie, nie zostanie zgłoszone i zarejestrowane w UM! Trzeba, aby nie można było ukarać konkretnych osób za to, że są WOLNI i tym samym wypowiadają OBYWATELSKIE NIEPOSŁUSZEŃSTWO, rządowi Tuska! Nastąpi ogromny chaos wśród służb ( straż miejska, policja), gdyż nie będą mogli pacyfikować ludzi, bo wiele grup, po tysiąc ludzi, będzie pikietowało w kilku miejscach naraz, a następnie przejdą pod SEJM! Konkrety podam na necie na kilka dni przed Wiosną Ludu!