Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

MAŁY

korpo jak korpo, ale w bacie to już jest totalny syf, nie masz neta w domu lub kompa? masz przejeb....ne, maile na prywatny komp i masz obowiązek odpisać. dostajesz najgorszą wersje skody, głupiego kierownika, nieosiągalne targety, kontrole non stop, ucinanie bonusa (jeśli już go dostaniesz-czytaj totalna ściema dopóki nie wpadniesz), tyranie po 12godzin i nikogo to nie obchodzi, musisz to zrobić bo cie zwolnią. najlepsi ludzie uciekają z tego syfu,

TMR

Pozdrawiam wszystkich Batmanów :) wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma, albo tam gdzie nie trzeba (usunięte przez administratora) a robota sama się robi. I tak nic nie wynika z tego co jest na tym forum napisane, dlatego powiem tylko tyle, że praca w BAT niczym się nie odróżnia od pracy w innym korporacyjnym bagnie.(usunięte przez administratora)

tobacco

Jeżeli w BAT na managerskich stanowiskach zatrudnia sie ludzi bez odpowiedniego wykształcenia, tylko osoby które pletą trzy po trzy to naprawdę nie dziwi mnie że ta firma traci udziały z roku na rok

REP

Przestrzegam wszystkich chcących podjąć pracę w tej firmie. To co słyszeliście pozytywnego o BAT to niestety już przeszłość. Ludzie na kierowniczych stanowiskach są kompletnie nieprzygotowani ani niekompetentni do zarządzania kurami a tym bardziej ludźmi. Dwóch regionalnych temu jeden sepleniący (usunięte przez administratora) robił sprawdziany na zebraniach, po nim jego jąkający się następca szczelił karpia jak podczas treningu o godz 18:00 stwierdziłem, że jadę do domu. Następnie przyszedł kierownik (usunięte przez administratora) - człowiek z bujną czupryną lecz niestety całkowitym brakiem mózgu i kompletnym brakiem wykształcenia (nawet nie ma matury). Ten kierowniczyna to przykład powiedzenia: NIE MATURA LECZ CHĘĆ SZCZERA ZROBI Z CIEBIE MENAGERA. Decyzję podjęcia pracy pozostawiam WAM - dobra okazja na przeczekanie kryzysu i szukanie nowej pracy.

Przedstawiciel Handlowy

Katowice
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games

A jak wygląda praca na stanowisku horeca and event representative ?? bo jak się domyślę wszyscy tutaj mówicie pracy w harakterze tylko PH... jak wyglądają tam warunki zarobkowe ?

Zaintereoswany

Witam, pojawiło się ogłoszenie na olsztyn i okolice i chce aplikowac i tu pytanie jak z zarobkami i kadra zarządzająca mocno czepialscy ile wizyt trzeba robić dziennie?

doświadczony

Znam tą firmę ładnych parę lat. Klarowna wizja, zasady, jeśli chcesz rozwój -to zależy od Ciebie, można się tu bardzo wiele nauczyć. Często piszecie i narzekacie na kadrę managerską. Cóż muszę się zgodzić jednak to nie jest sytuacja czarno-biała. Firma ma taką kadrę z jakiej obecnie może wybierać, czasy kiedy prawdziwi managerowie rządzili już minęły i śmiem twierdzić nie wrócą szybko. Przecież wiecie te czasy zaczęły się od odejścia pana (usunięte przez administratora) on to w kupie trzymał a potem zmiany i odejscia z KA, potem brand, no i teraz jeszcze odejście (usunięte przez administratora) wiemy że byli merytoryczni, z wizja i ludzcy no i ... jest jak jest oni odeszli teraz albo Wy zastapicie ich godnie z utrzymaniem tych pozytywnych ideii o których piszecie że ich nie ma, albo dalej będziecie mieli tych liniowych managerkow których nie możecie wytrzymać i toczycie beke. ZMIANA JEST W WASZYCH RĘKACH. więc albo coś zrób, albo przestań narzekać

Roman

Drogi Asm . Traktuj swoich ludzi tak jak Ty byś chciał być traktowany....

John

Kolego jeżeli aplikujesz na teren Zawiercia to w moim zdaniem trafisz pod najlepszego kierownika w całym Bacie.Pracuje w tej firmie kilka lat i jest to jeden z niewielu asmów w tej firmie o którym NIKT dosłownie NIKT złego słowa nie powie. Działa w mysl zasady, ze kierownikiem się bywa a człowiekiem się jest. Posiada bardzo dużą wiedzę i bardzo ważne potrafi ją przekazać. Jezeli, uda Ci sie dostac prace w tej firmie to wiele sie od Niego nauczysz. Aplikuj nic nie masz do stracenia. Praca jest ciezka i bardzo stesująca. Wielu z nas pracuje w tej firmie po kilka lat i jeszcze nie osiewieliśmy. Owszem bywał lepiej , gdy firma liczyła z naszym zdaniem a pracownik nie miał poczucia, ze jest wyzyskiwany ale teraz takie czasy i gdzie sie nie pojdzie do pracy to po to, zeby dla swojego pracodawcy zarobic najwiejcej ile sie da. Praca przedstawiciela to filar firmy. Od nas zalezy kilkadziesiat procent powodzenia biznesu. Jak jest dobrze to jest dobrze a jak zle to My musimy zrobic wszystko zeby ten trend odwrócic. Pozdrawiam Jo.

nick

3500 netto na reke to calkiem fajna kasa. ja pracuje w bat prawie 2 lata i jak 2500 z bonusem wyciagne to jest super, czy w tej samej firmie pracuje co ty pracowales? fakt ostatno jest ciezko i duzo sie zmienia, terytoria, przelozeni i te siedzenie po pracy na tabelkami, rece opadaja, codziennie cos do uzupelnienia na dzis na jutro. to meczy bo wracam z pracy i mysle co dzisiaj mam uzupelnic w tabelce a to czasami zajmuje wiecej czasu niz jak asm pisze 5 minut. rozgladam sie za inna praca ale nie wiele ofert na rynku i nie wiem czy trafilbym tak jak ty od razu na dzien dobry taka stawka no chyba ze w iekszej miejscowosci mieszkasz bo na wioskach to ciezko. poczekam jeszcze chwile i jak sie nie zmieni to pewnie wezme co daja za taka sama kase ale bez tych nerwow i pracy po pracy...

Edi

W mojej ocenie osoby ktorych pierwsze pytania dotycza limitow na telefon czy zasad uzytkowania samochodow niezbyt profesjonalnie podchodza do tematu-pewnie będą jednymi z wielu ktorym Bat podziekuje w niezbyt ładny sposób po kilku miesiącach.byłem pracownikiem tej firmy, odszedłem kilka lat temu, jak zaczęło dziać się źle.sporo firm na rynku oferuje podobne warunki, lepsze wynagrodzenie (w bat 3500 netto z premią po 2 latach pracy-takie warunki dostałem na dzień dobry w innej firmie) i znacznie mniejszą dawkę stresu. Kilku znajomych jeszcze tam pracuje-przywykli do wielu godzin poza domem i pracy przy komputerze do późnych godzin nocnych.Śledzą rynek pracy, chodzą na rozmowy, o bacie mówią raczej w negatywach...

Junak

Witam, Pojawiło się ogłoszenie Waszej Firmy na powiaty zawierciański i myszkowski. Chciałbym aplikować na to stanowisko. Mozecie powiedzieć jaki to rejon? Jakie macie plany czy są to plany na asortyment, czy jest jakaś kwota za którą trzeba sprzedać fajki? Jeżeli to nie jest tajemnicą to może podzielicie się informacją na temat zarobków? Czy jest to podstawa i premia a jeżeli tak to na jaką sumę wynagrodzenia można realnie liczyć? Pozdrawiam.

john

Cześć forumowiczom. Dołączam się do pytania. Duża rotacja w firmie wśród PH?

ciekawy

zainteresowany - 2012-10-31 23:59:22 boy - 2012-10-31 17:18:01 1800zl netto na probym potem 2000tys skoda octavia bez limitu 100zl na rozmowy.BOY dziękuję za odpowiedź! Człowiek który szuka pracy, sądzę że ma w... dwuznaczne wypowiedzi sfrustrowanych pracowników...choć forum to miejsce swobody, to vis\'a\'vis wymiana zdań odbiegała by od ogólnie pojętego FORUM. Do: BOY\'a Czy jest coś w co muszę się przygotować w mocne nerwy?Witam Widzę, że firma oferuje profesjonalne narzędzia: Skoda Octavia? Nowy model? Kombi? Oklejona? Karta paliwowa? Inne narzędzia równie ciekawe? Pytam z czystej ciekawości. Pozdrawiam

kazrteip

Jak czytam te opinie o firmie to zastanawiam sie czego wy ludzie szukacie... Firma jest profesjonalna i daje wiele, samo auto do duzy plus. Jesli tos nie chce pracowac po godzinach i wypelniac tabelek to niech tego nie robi, wystarczy porozmawiac z przelozonym i uzyc dobrych argumentow. A ci co pracuja i sie skarza po prostu maja za male jaja zeby sie odezwac na zywo i uzywaja takich stron by sie wyplakiwac. NIKT WAS TU NA SILE NIE TRZYMA, jak jest wam tak zle to po co tu jeszcze jestescie. Jestem PH, czasem jest ciezko ale w zasadzie co miesiac 3500 na reke mam. Niewiele?? byc moze ale utrzymam za to siebie i rodzine a samochod jest nieocenionym dodatkiem, nie mysle o przegladach, o cenie paliwa, o tym ze gdzies puknalem w slupek czy zepsulem amortyzator wjezdzajac w dziure z duza predkoscia. ZAMIAST NARZEKAC DOCENCIE TO CO MACIE!!!!

zainteresowany

boy

1800zl netto na probym potem 2000tys skoda octavia bez limitu 100zl na rozmowy.

zainteresowany

Czy jest ktoś, kto udzieli rzetelnej informacji na temat warunków pracy w BAT? Mam na mysli Przedstawicieli handlowych. Zastanawiam się nad aplikowaniem na Toruń. W jakie narzędzia PH zostaje wyposażony (auto-marka-limity, tel-limity, laptop, inne)? Jaki okres próbny? Wynagrodzenie w okresie próbnym i po nim? Proszę o podwiedź konretną bez doradzania :) Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, lecz nie dajmy się zwariować, trzeba pracować by żyć. Pozdrawiam

MIS

Najgorsze jest to, ze musimy takie rzeczy pisac na forum bo jak ktos sie odezwie w swoim zespole to zaraz (usunięte przez administratora) , ze reprezentujemy zła postawe, ze ciegle cos nam sie nie podoba i w efekcie kilku chlopakow, ktorzy mowili otwarcie jak jest i nie bali sie przedstawic wlasnego zdania, zostali zwolnieni mimo, ze pracowali swietnie. KONIEC.

bd

amen - 2012-10-23 22:59:48 Sprawa jest prosta. Udziały spadaja wiec przedstawiciele musza stawac na uszach zeby cos zrobic. Nikt inny niz przedstawiciele. Dzis wrocilem z roboty i przez 3h wypełniałem durna tabelke z punktami do przesuniecia. Jak zwykle wszystko na ostatnia chwile a zrednia wizyt musi byc 16. Ja sie pytam dlaczego nie moge tej tabelki zrobic w czasie pracy od 8 do 16 . Dowiedzialem sie tylko tyle ze moge ale zebym mial srednia 16. Potem problemy w domu, ze za duzo pracuje, za duzo przed komputerem a gdzie rownowaga???? Jak zona wkurzona i codziennie pretensje ze za pozno wracam do i to sie odbija na robocie. I jak zwykle wszystko na wczoraj. Jedna wielka lipa. Dajcie your voice teraz a zobaczycie jaksie sa nastroje w firmie. Tak zle jak teraz dawno nie bylo. ;/ I ten nowy podział terenow?? Hm... nie zdziwie sie jak wypadkow smiertelnych takich jak pod Poznaniem bedzie wiecej. Do najblizszego punktu mam teraz 80km i jak wracam do domu to juz ledwo widze droge. W takich warunkach mamy dobrze pracowac?zgadzam sie !

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco