Opinie o Chic Sp. z o.o. sp.k. w Ostrzeszów Aleja Wojska Polskiego 23C

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Chic Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Chic Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chic Sp. z o.o. sp.k. w Ostrzeszów Aleja Wojska Polskiego 23C

Były pracownik Nowy wpis

Pozytywy - praca jest przyjemna, a pieniądze naprawdę dobre, jeśli jesteś na chodliwym punkcie i się starasz. Negatywy - skupię się na punkcie sprzedaży (Giżycko). Jako nowego pracownika, współpracowniczki nakłaniały mnie do nabijania "fałszywych" kart - założonych na prawdziwe osoby, które z nich nie korzystały, żeby zgadzały się wyniki. Nieustannie coś ginęło, ale współpracowniczki nakłaniały mnie do niezgłaszania sprawy, która i tak ujrzewała później światło dzienne. Stawiało mnie to w złym świetle. Kiedy doszło do kolejnego incydentu, zgłosiłam go przełożonemu, a za chwilę zadzwoniła współpracowniczka z pretensjami. Panie chronią sobie plecy, a wina ma spadać na nowicjusza, który ma dawać robić się na lewo. Sytuacja kuriozalna. Z czasem zaczęłam codziennie podliczać stan, a kiedy brakowało kolejnego e-papierosa i zwróciłam na to uwagę, okazało się, że leży w najdalszym kącie szafy - brak jakiejkolwiek informacji bądź karteczki. Z czasem, gdyby nie moja kontrola, znowu byłyby braki, podejrzenia spadłyby na mnie, a część kwoty zostałaby odjęta z mojej pensji. Współpracowniczki niejednokrotnie miały więcej do powiedzenia niż sam menadżer. Jedną z takich sytuacji była kiedy pracownica nie mogąc mnie zwyzywać, zwróciła się wulgarnie do klienta. Brak upomnienia ze strony menadżera. Oprócz tego, kilkukrotnie w moją stronę padały od współpracowniczek zdania, które nie były w dobrym tonie. Podsumowując, praca dobra, wypłata dobra, ale dużo zależy od współpracowników - jeśli trafi się na parszywe jednostki, myślę, że normalna osoba na długo nie będzie chciała z nimi pracować.

Były pracownik Nowy wpis

Przez 3 zlecenie. Dalej walą w ... wkładając na wpis umowę do podpisania (taka sama) aby przeksztalic to w rekrutację. Nie polecam nikomu. Giną paczki? Wezmą z waszej i tak kieszeni jak zginie paczka czegoś od współpracownicy. Trzymać się swoich praw.

@vaper3000 a jak wyglada sytuacja z umową ? Czy na start proponują umowę o prace ? Ile trwa okres próbny ?

Kamila
@Kasia

umowa zlecenie na zawsze...

Naimmad
@Kamila

Nie kłam :). Umowę o pracę możesz dostać nawet po miesiącu. Okres zlecenia obejmuje Cię przez max 3 miesiące. W aktualnym systemie godzin do wyrobienia różnica jest to czy dostaniesz pełen etat czy 3/4

Emilia Nowy wpis
@Naimmad

Widzę, że nie zgadzasz się z poprzednią opinią na temat formy zatrudnienia w Chic i z Twoich doświadczeń wynika, że jednak jest tam szansa na umowę o pracę. A możesz jeszcze napisać, na jaki okres jest taka umowa? Jest szansa na otrzymanie UoP na czas nieokreślony?

Kasiula Nowy wpis
@Emilia

Oczywiście że jest możliwość UOP na czas nieokreślony ????

Patrycja

@kamila nie macie umowy o prace ? Dlaczego?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Chic Sp. z o.o. sp.k.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Anioł

Ta firma łamie prawa pracownika. Jestem zatrudniona na umowę zlecenie. Zaszłam w ciążę i przebywam na zwolnieniu lekarskim - zwolnienie dostałam jednego dnia po południu, następnego z samego rana miałam już smsa od menagerki, że mam w związku z tym rozwiązać umowę. Kiedy odmówiłam tłumacząc, że nie chcę rezygnować z przysługujących (i jakby nie patrzeć wypracowanych) mi przywilejów (zniżki pracownicze, pieniądze na święta, pieniądze za urodzenie dziecka - takie benefity firma oferuje pracownikom), dzwoniono do mnie i usiłowano wymusić na mnie rozwiązanie umowy. Zapewniono mnie, że na pewno już mi za nic nie przeleją pieniędzy. Czekam jeszcze na okres przedświąteczny, jeśli nie dostanę przysługujących mi pieniędzy (w zeszłym roku przy tej samej umowie je dostałam), zgłoszę firmę do inspekcji pracy, a może i wyciągnę dalsze konsekwencje. Wysłałam do nich oświadczenie o dochodach, aby dotrzymać formalności. Dziś kolejny telefon z informacją, że je zniszczą... Ręce opadają.

Marzena
@Anioł

Też zostałam oszukana. Taka firma nie powinna istnieć, a co dopiero uczyć. Wredna, złośliwa i chamska tak w skrócie można opisać właścicielkę Agatę

Anulka

Polecam z czystym sumieniem Pracodawcę . Pracuje już spory czas w tej firmie i naprawdę nie mogę narzekać . Sredni dochód na stanowisku doradca klienta 2700 zł na rękę . Oczywiście są progi do wyrobienia ale jak to sprzedaż tabelki są trzeba spełnić cel ! Bardzo rozbudowany social , jestem mega zadowolona i jak na razie nie zamieniła bym na żadną inna .

Emilia
@Anulka

No trzeba przyznać, że zarobki w CHIC spełnią oczekiwania wielu osób. Jestem ciekawa, czy oprócz tej podstawy, można się jeszcze tam spodziewać i jakichś premii czy na przykład dodatków stażowych. Napomknęłaś o "bogatym socjalu". Powiesz, co wchodzi w jego skład?

Vaper3000

Pracuje tutaj od roku i 10miesiecy. Firma dba o pracownika, zapewnia benefity typu multisport i OKsystem. Wypłata zawsze na czas o ile nie szybciej. Zarobki minimalne plus premia. Jak się trafi na punkt z dużym obrotem można zarobić dużo ponad 2000 co za siedzenie cały dzień i lecenie w ch* jest dobrą wypłatą. Ogólnie polecam jak ktoś ma niskie wymagania co do płacy i nie chce mu się przepracowywać ;) Lubię atmosferę w CHIC SP. Z O.O. SP. K. za: Pozytywne podejście kierowników regionalnych

załamana

(usunięte przez administratora) ..ale nic nie mogę juz z tym zrobić bo minoł termin odwołania nikomu nie polecam tej firmy jako pracodawcy

Zostaw merytoryczną opinię o Chic Sp. z o.o. sp.k. - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Chic Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Chic Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Chic Sp. z o.o. sp.k.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Chic Sp. z o.o. sp.k.