opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 79
    • 80
    • 81
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kminek

    01.01.2020 22:46

    Inne

    Czy jakieś podwyżki nam zarząd szykuje?Któryś z kolegów ma jakieś informacje na ten temat . Kiedy przeszeregowania bo ich nie było ?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    02.01.2020 22:32

    Inne

    Gdybyś czytał Regulamin Wynagrodzenia TW z 2012 roku szybko byś się zorientował że był on pisany i dla MZA. Zasady włączenia stażowego do wynagrodzenia są napisane w załączniku nr.2. Może ten załącznik zaginął dlatego w naszym RW nic nie ma na temat stażu pracy. U nas nie ma równoważnego systemu pracy jest system pracy stosowany dla potrzeb pracodawcy. W równoważny systemie pracy nie można planować rozpoczęcia pracy pracownikowi dwa razy w tej samej dobie pracowniczej i nie można łączyć wykonywania pracy systemu przerywanego z równoważnym.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.01.2020 01:06

    Inne

    Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to że Regulamin Wynagrodzenia nie mówi co stało się z Naszą wysługa, a skoro tego nie mówi wysługa nadal obowiązuje.
    ReviewUserIcon
    komunikat

    03.01.2020 01:04

    Inne

    Na krańcu ursus niedźwiadek wisi kartka że 21 listopada zarząd wprowadził jakieś zmiany do regulaminu wynagradzania. weszły one w życie 5 grudnia. Pytanie co się zmieniło??? We wrześniu też wisiała identyczna kartka i pozmieniali tylko jakieś pierdoły wtedy.... ciekawe co tym razem
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    02.01.2020 09:14

    Inne

    Pozostało 11 miesięcy do ukończenia projektu „Autobusy elektryczne”. Projekt dotyczy zakupu 130 niskopodłogowych autobusów niskoemisyjnych wraz z infrastrukturą towarzysząca. 130 Autobusów elektrycznych Solaris wyprodukuje na czas. Infrastruktura towarzysząca to, system ładowania ładowarek zajezdniowych 65 urządzeń, które trafią do zajezdni "Stalowa" (25 urządzeń), "Ostrobramska" (25) i "Woronicza" (15). Ładowarki pantografowe w ilości 20 urządzeń, które mają stanąć w siedmiu lokalizacjach, w Wilanowie (6), na Chomiczówce (4), na Szczęśliwicach (2), na Esperanto (2), na Browarnej (2), na Nowodworach (2 ) i na Młynowie (2). Jaki jest stan wykonywanych prac sieci ładowarek doskonale wiemy, mało zaawansowany. Pytanie: Czy już spółka zaczęła odkładać 180 mil zł, jako zwrot dotacji Unii za nie wykonanie projektu?
    ReviewUserIcon
    POSTANOWIENIA NA NOWY ROK

    01.01.2020 16:48

    Inne

    Koledzy, koleżanki ze wszystkich zajezdni. Czy z racji nowego roku moglibyście spróbować : -nie gonić za rozkładem jazdy -po mieście jeździć max 50km/h czyli tyle ile pojazd km może jeździć po mieście nawet jak jest ograniczenie do 60,70,80km/h -nie fałszować kart drogowych (jeśli jest - 2 na pętli, to nie wpisywać 0 tylko rzeczywisty czas przejazdu -nie wyprzedzać brygad przed nami (nawet jeżeli się ten przed nami gramoli) -robić sobie ustawową 15 i inne przerwy ( na pętli wyjść na 2-3minuty i się rozprostować - zacząć szanować swój czas wolny ( jeżeli mamy rezerwę 4godz to jak przywalą zmianę 10h to się nie godzić. Macie do tego prawo. Dzięki temu w końcu: - ZTM dostosuje rozkłady jazdy do czasu rzeczywistego -nasz pracodawca MZA nie będzie nas traktował jak parobków, mirzynow ale zacznie nas traktować jak ludzi ODWAGI NA NOWY ROK
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.12.2019 20:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kminek

    01.01.2020 11:30

    Inne

    Ale kolego może jemu nie zależy na tych marnych 100-150 złotych tylko na tym żeby spędzić sylwka że znajomymi, rodziną, a nie wozić bur.akow, pijusów. (w kadrach mi kancelarii kiedyś mi pani powiedziała, iż inaczej się liczy godz. Z rezerwy (nawet jak jest ich więcej) a inaczej jak przyjdzie się typowo z wolnego... Jak się zapytałem jak to wyliczaja, dokładnie to pani powiedziała, że to komputer (sic!) wylicza na podstawie specjalnych algorytmów... Jak to rzekł pewien wiesz x2 (Golec Uorskiestra)... "pieniądze jednak to nie wszystko". U mnie na zakładzie wiedzą, iż ja w sylwestra jeżdżę Maks do 21. Jak któregoś roku chcieli mi dać linie do 2.30 i wigilię do 24 z rezerwy to Uż. Nie chcieli dać... Nie ma problemu. Do lekarza, powiedziałem, że mnie ta robota wkur.wia, mam jej dość.. Lekarz dał mi z miejsca 2 tyg L4... (usunięte przez administratora) Albo zaczną się liczyć z naszym zdaniem albo niech prezes sam wsiada za fajere.... W końcu jak to powiedział... Do tej pracy nie trzeba inteligencji ( do jego wypowiedzi i wyrazu (usunięte przez administratora) pasuje jak ulał)
    ReviewUserIcon
    3 cytryny

    01.01.2020 13:29

    Inne

    Dokładnie niech zaczną nas szanować A jeśli nie to w żadne Święta i żadnych nadgodzin nie zobaczą przynajmniej i z mojej strony. A liz8sow i ludzi bez jaj tu wielu którzy się na wszystko zgodzą i oczywiście emerytów nie biorę pod uwagę bo emeryci to kiedyś mieli jaja i wywalczyli kiedyś przywileje pracownicze A teraz to tylko troszkę i emerytura A młodzi mają wszytko w nosie i młodzi utracili to co emeryci dzisiejsi kiedyś wywalczyli i jeśli młodzi nie zaczną myśleć i działać to będzie coraz gorzej A zwłaszcza gdy sytuacja gospodarcza się odwróci.
    ReviewUserIcon
    Już nie taki nowy

    01.01.2020 11:33

    Inne

    A ja z tego miejsca chciałbym pozdrowić kierowców z linii Z90 :). Łatwo nie było, ale daliśmy radę :)
    ReviewUserIcon
    Yeti

    01.01.2020 11:31

    Inne

    Jeżeli z grafiku wypada sobota lub niedziela pracująca to jak to jest płatne?
    ReviewUserIcon
    Sąsiad

    31.12.2019 17:49

    Inne

    Czy to prawda, że nie będzie już nadgodzin ?
    ReviewUserIcon
    460

    29.12.2019 15:03

    Inne

    Ciekawe co piszecie na temat wyslugi w stawce wynagrodzenia. Pracując w MZA od 2005 dostalem raz w 2010 5% wysługę w 2015 w czerwcu zmieniono regulamin wynagrodzenia i we wrześniu jak miałem 10 lat wyslugi już nie dostałem bo weszła w stawkę. To dlaczego do tej pory mam najniższa stawkę w firmie?
    ReviewUserIcon
    Kminek

    30.12.2019 12:53

    Inne

    Na pewno by było lepiej bez solidaruchów. Możesz im podziękować. Dzięki nim zabrali bilety dla żon, za dzieci trzeba było płacić podatek. Dzięki ukladom słynnej solid... Nie ma podwyżek bo barany tylko na zebraniach drą te japy, tupią, buvzą... Część z solidaruchów ma rodzinę poupychaną na włosciańskiej... Ale ciesz się (usunięte przez administratora)że jesteś tam mile widziany, nawet dostaniesz paczuszkę na święta i paczką na tłusty czwartek... Oczywiście za darmo ( nie muszę wspominać że co miesiąc pobierają z twojego konta 30-40zl jako składkę... (usunięte przez administratora) Nic nie robią (masz przykład jaki był (usunięte przez administratora)z karpiem i godzinami) jak tu pracuje tyle lat to jeszcze nigdy takiego cyrku jak teraz nie bylo
    ReviewUserIcon
    heheszek

    30.12.2019 14:16

    Inne

    Skoro jesteś mile widziany w związkach to przejdź się proszę i zapytaj co stało się z naszą premią za godziny, sądzę że za z uśmiechem na twarzy wytłumaczą Ci i przedstawią działania jakie podjęli. Bo nie tylko ja czuję się lekko (usunięte przez administratora) Tysiąc złotych oszczędności na głowę to trochę dużo. Jeśli się dowiesz to nam to przekaż
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.12.2019 11:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.12.2019 12:39

    Inne

    Pamiętasz może ile w 2014 roku wynosiła kwota najwyższej grupy płacowe i premia regulaminów?. Kto może to przypomnieć?
    ReviewUserIcon
    Kminek

    30.12.2019 12:46

    Inne

    Niestety cześć dostała przeszeregowanie a część nie ( w+nawet w kadrach nie wiedzą dlaczego tak jest). Niestety ale jeżeli ktoś miał 4500 zostanie przeszeregowany (przez premię) na 4700 i wejdą trzy stawki to będzie zasseregowany do 4700 (mój zamiennik w tamtym roku tak miał)... Niestety będziesz stratny
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.12.2019 13:06

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sprawiedliwy

    29.12.2019 16:35

    Inne

    Podwyżka w żaden sposób nie powinna być uzależniona od brania nadgodzin, tylko od stażu. Powinna być nagrodą za to, że chcemy wykonywać tą ciężka pracę tyle czasu. Tak, ta praca jest ciężka i odpowiedzialna. Jeśli ktoś chce harować jeszcze w wolne dni, to jego/jej sprawa i ma do tego prawo i dostaje dodatkowe pieniądze. Dla mnie ważniejsze jest zdrowie. Tak ZDROWIE, moje zdrowie. I wolne dni są dla mnie, moich najbliższych. I nie zamierzam jeszcze więcej czasu spędzać w wymuszonej pozycji siedzącej będąc głodny i nie mając gdzie odpocząć (stanie obok autobusu i sikanie albo (usunięte przez administratora). do tej toja, szczególnie w zimie, trudno nazwać przerwą). Dlatego potrzebuję odpoczynku. I nie życzę sobie nazywania mnie i mi podobnych nierobami wielki bohaterze wstawania w środku nocy. Pracuję na etacie i za etat oczekuję właściwej zapłaty, a nie zmuszania do niszczenia sobie zdrowia. Bo tego nikt mi nie zwróci, a na pewno nie Ci, co nazywają takich jak ja, (usunięte przez administratora). A pasożytów to dostaniesz od przemęczenia i nieregularnego jedzenia szybciej niż ja od odpoczynku!!!
    ReviewUserIcon
    staż

    28.12.2019 11:13

    Inne

    co z wypłatą wysługi lat od stycznia? będzie czy znowu nas (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Info

    29.12.2019 11:33

    Inne

    Po zapoznaniu się z regulaminem wszystko jest jasne. Dodatek stażowy skończył się z wejściem regulaminu, jedyne co jest to jubileusz, pierwszy po 20 latach nierozerwalnie pracy w wysokości 75% wynagrodzenia zasadniczego.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.12.2019 12:21

    Inne

    Zgodzę się że skończyła się wraz z wejściem w życie Regulaminu Wynagrodzenia i nie dotyczy stażowe pracowników zatrudnionych na nowych zasadach. Zostaje do wyjaśnienia pytanie czy wypowiedzenie zmieniające zasady wynagrodzenia pracowników gdzie nie zmienia się osobowości prawnej zakładu może pozbawić pracownika wyslugi, kiedy grupy płacowe zależne są od ilości przepracowanych lat. To lata pracy decydowały do której grupy płacowe będzie przypisany pracownik.
    ReviewUserIcon
    KierowcaMP

    26.12.2019 20:15

    Kandydat

    Uszanowanie! Miko wszystkich negatywnych komentarzy (o które nie proszę) ciągle rozważam podjęcie pracy w MZA. Mam jednak kilka pytań: Czy nadgodziny dostają tylko ulubieńcy? A może nikt? Czy można dorobić trochę godizn w miesiącu? Chcę zarobić godne pieniądze. Obecnie na C+E zarabiam naprawdę dobrze i nie liczę na zarobki rzędu 5-5,5 tys do ręki, ale czy zarobienie 4 z jakimś ogryzkiem to realna wizja? Co dzieje się po szkoleniu z patronem z nowym kierowcą? Dostaje raczej powtarzalne, regularne linie czy tak jak każdy inny dostanie co się trafi? Na jaki okres podpisuje się kolejne umowy? Ile trzeba czekać do umowy na czas nieokreślony?
    ReviewUserIcon
    65..

    28.12.2019 11:12

    Inne

    Pracuje od roku z dwa razy zarobiłem mniej niż 4k. Najwięcej 4,6k zawsze co miesiąc kilka nadgodzin wejdzie , jak chcesz zarobić i przyjść z wolnego nie widzę problemu... Jak ja skończyłem jazdę z patronem to przez 3 miesiące jeździłem praktycznie codziennie inna linia potem przydzielony został mi autobus i jeżdżę może z 6 liniami...
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    28.12.2019 11:30

    Inne

    Założenie stawka miesięczna 4500,00 zł, rocznie można wypracować 260 godz x 60,00 zł za godzinę nadliczbową. Roczne wynagrodzenie 54000,00 zł, roczne nadgodziny 15600,00 zł, razem rocznie 69,600 zł średnio miesięcznie 5800,00 zł brutto. Netto 4177,39 zł. Podałem 4300,00 zł gdzie różne dodatki podnoszą sumę wynagrodzenia.
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.12.2019 07:01

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kali - Polo

    26.12.2019 13:36

    Inne

    Potwierdzam będzie dodatkowo 400 zł z wyrównaniem od lipca 2019 roku
    ReviewUserIcon
    Plotkarz

    27.12.2019 17:29

    Inne

    Ja slyszalem ze od nowego roku po 800 zlotych brutto dla kazdego kierowcy
    ReviewUserIcon
    Robert

    27.12.2019 07:36

    Inne

    Czy firma planuje jakieś podwyżki dla kierowców autobusów ? Ostatnio podwyżka była w styczniu o 100 zlotych czyli już rok temu . Może któryś z kolegów coś wie na ten temat ?
    ReviewUserIcon
    4

    27.12.2019 16:32

    Inne

    W styczniu była podwyżka 100zl brutto Ale teraz zmniejszyli premie za godziny.
    ReviewUserIcon
    Wldek

    27.12.2019 16:49

    Inne

    Akurat w dni świąteczne i soboty jeździ rzakładowi Mobilis. A Wigilia w komunikacji była jak sobota. Więc nie wiem czemu tak piszesz. Podwyżkom jak najbardziej są planowane tylko zastanawiają się czy 500zl czy 1000zl a to może potrwać kilka lat.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.12.2019 22:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    t34

    25.12.2019 10:33

    Inne

    Pasy koleżko napisałeś? Ani Policjant na Patrolu ani Dryndziarz ani Kierowca autobusu i motorniczy nie powinni zakładać pasów, czemu? Temu szanowny Aaaa by szybko i łatwo móc wyskoczyć z kabiny czyt samochodu, tramwaju. Twoje życie zależy nie od pasów tylko szczęścia głowy i refleksu. Taki zawód. Jak chcesz to zapinaj i czekaj z rozplataniem gdy będziesz musiał lecieć gasić, uciekać z kabiny etc. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    26.12.2019 14:40

    Inne

    Zmiana zasad w trakcie gry jest normalne w MZA jak oddychanie robi się to i nie zwraca uwagi że tak robić się nie powinno. Przyklad: "Konkurs na Patrona MZA", ustalone było że osoby startujące w konkursie muszą uzyskam minimum 40 punktów żeby przejść do drugiego etapu. W czasie trwania konkursu zmieniono zasady że wystarczy zdobyć 37 punktów żeby zakwalifikować się dalej. Skoro MZA we własnych wewnętrznych konkursach nie trzyma się ustalonych zasad nie wymagaj by to robiło w ważniejszych sprawach.
    ReviewUserIcon
    New

    24.12.2019 16:53

    Inne

    Dostałem premie za godziny 48pln Pracuję od listopada
    ReviewUserIcon
    Olo

    24.12.2019 16:40

    Inne

    Czuje się nieźle wydymany miała być złotówka za godzinę czyli około 1800 zł (średnio) a dostałem 400 ktoś (usunięte przez administratora)mi 1400 zł i z czego się tu cieszyć. Pozdrawiam i Wesołych Świąt
    ReviewUserIcon
    R1-4XXX

    24.12.2019 15:04

    Inne

    Potwierdzam, jest premia godzinowa. Przepracowalem 2075h i dostalem 419zl, czyli wychodzi po 20gr za kazda godzine na reke, to jest kpina. Pozdrawiam Was kolezanki i koledzy, Wesolych Swiat.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.12.2019 15:52

    Inne

    Jestem szczęśliwy że dostałem 0,1% stawki godzinowej PREZENT od zakładu dziękuję, dziękuję
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.12.2019 15:59

    Inne

    ..... Ups, jeszcze obowiązujące przepisy Regulaminu Wynagrodzenia mówią coś o 0,5% dla wszystkich pracowników. Wiem wiem jestem upierdliwy czepiam się szczegółów Wesołych Świąt
    ReviewUserIcon
    65..

    24.12.2019 11:49

    Inne

    Ja przy pasku z wypłaty za listopad miałem dodatek świąteczny 210 zl i dodatek specjalny 77 zl nie wiem co to bylo
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.12.2019 14:32

    Inne

    Masz kalkulator oblicz. Stawka godzinowo za listopad 28 zł, załóż że pracował 8 godzin. Ustawa mówi o 50% dodatku za dzień pracy 1 listopada. Wynik nijak ma się do 77 zł które podaję.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Obserwator z R-3

    24.12.2019 12:33

    Inne

    Potwierdzam na 100% Wpłyneła dzis karpiówka w kwocie 900 złotych. Nie mam nic za godzinowke w pko bp
    ReviewUserIcon
    Kierowca R4

    24.12.2019 12:07

    Inne

    24 grudnia godzina 12:06 konto w mbanku JEST przelew z mza. 900ZŁ - pomoc ekonomiczna
    ReviewUserIcon
    Nowy

    24.12.2019 10:31

    Inne

    Pracuje w tej firmie sześć miesięcy właśnie dostałem premie za godziny-126zł. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Stary

    24.12.2019 11:01

    Inne

    @Nowy - a to ile kolego chciał byś dostać premii za 6 miesięcy pracy? A poza tym to nie jest raczej premia za godziny tylko ekwiwalent za umundurowanie.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.12.2019 11:14

    Inne

    Tym razem Wszyscy Pracownicy dostali PREZENT ŚWIĄTECZNY Od ZAKLADU, kwoty są różne od 80 do 400 zl
    ReviewUserIcon
    John

    24.12.2019 09:04

    Inne

    Drodzy Koledzy, Na początku chcę Wam powiedziać, że ja jako kierowca z ponad 20-letnim stażem ,też jestem niezadowolony z działań firmy. Nie jestem żadnym związkowcem, nie należałem nigdy do żadnych związków, nie jestem też żadnym "kolesiem zarządzających". Wchodząc na to forum przeżyłem szok. Drodzy Koledzy, przecież powinniśmy się razem wspierać, szukać jakichś rozwiązań, wymieniać się informacjami a nie obrażać. Musimy szanować się nawzajem, bo nie możemy tego oczekiwać od innych, skoro wyrażamy się bez szacunku o sobie nawzajem.Zauważcie, że na te forum może wejść każdy potencjalny pasażer, jak i nasi przełożeni, i pomyślcie co oni mogą o nas sądzić(a nawet sądzą). Skoro zarabiamy tak mało(a zarabiamy), to przestańmy jeździć jak wariaci, przepisy o ruchu drogowym sa naszym sprzymierzeńcem, zacznijmy je respektować, stosujmy się do nich, nie narzekajmy tylko, że rozkłady są źle ułożone, bo to nie tylko wina ZTM ale też i nasza. Mogę zagwarantować, że jak zaczniemy jeździć rozsądnie, z głową to i rozkłady się zmienią. Nie rozumiem tłumaczenia przez naszych kolegów, że muszę mieć przerwę( np. na papierosa). Przerwę możemy zrobić sobie zawsze i nikt z tego tytułu nie będzie miał żadnych nieprzyjemności. Na koniec jeszccze raz muszę Wam powiedzieć SZANUJMY SIĘ, nie dajmy się skłócić, bo zarządowi właśnie o to chodzi. Siła jest w jedności. Wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim zdrówka.
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    23.12.2019 22:04

    Inne

    Zdecydowanie polecam tą firmę. Może i nie mamy dodatkowych pieniędzy na święta za to musimy w nie (usunięte przez administratora)do roboty, coś za coś.
    ReviewUserIcon
    Bbb

    23.12.2019 21:30

    Inne

    Dobra karp jutro bedzie bo przelewy poszly a co z godzinowka ktos dostal??
    ReviewUserIcon
    R1

    23.12.2019 18:38

    Inne

    Potwierdzam jest karpiowka 900zl Po 18 mi się zaksiegowalo
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.12.2019 19:46

    Inne

    Naiwny jesteś, to jest ryczałt "Wczasy pod Grusza", osoby które wzięły dofinansowanie do wczasów tego nie otrzymali
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    23.12.2019 20:13

    Inne

    Mialem wyplate podobnie jak pewno ty czyli 10 grudnia. Dzis mamy 23 grudnia mam rodzine oplaty itp i wyobraz sobie kasa sie konczy
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.12.2019 19:46

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.12.2019 20:08

    Inne

    Brałeś dopinansowanie do wczasów to nie dostałeś ryczałtu "Wczasy pod Grusza"
    ReviewUserIcon
    Obywatel robol

    23.12.2019 19:44

    Inne

    Mam 5dziesiat kilka lat ,od marca jestem zatrudniony w mza stanowisko kierowca. Na święta nie dostałem złamanego grosza, a nie miałem żadnej podpadki ani skargi. Pracowałem w różnych firmach przez swoje zycie, państwowe i prywatne . Nawet najgorszy szef sknera na święta sypną parę groszy . Ja się nie żale , po prostu pisze to by udowodnić że ta firma jest żałosna.
    ReviewUserIcon
    65..

    23.12.2019 19:41

    Inne

    A powie ktoś komu przysługuje karpiówka? Jakieś wnioski ? Co i jak z tym ?
    ReviewUserIcon
    Kiero

    23.12.2019 18:55

    Inne

    I 900zł karpiówki jest.
    ReviewUserIcon
    9999

    23.12.2019 18:47

    Inne

    Czy jest na zakladzie jakas pewna informacja że premia godzinowa nie bedzie w tym roku wyplacona?
    ReviewUserIcon
    R1-4XXX

    23.12.2019 18:12

    Inne

    Jest Karpiowe 900 zl na reke.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.12.2019 17:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    regis R-2

    23.12.2019 18:06

    Inne

    Alior Bank i też nie ma nawet złamanego grosza.Moim zdaniem to zwykłe świństwo,bo nawet przy założeniu,że te pieniądze jutro dojdą,to i tak będzie to już Wigilia.Takie przeciąganie do ostatniej chwili i to w tak newralgicznym i mocno obciążającym budżet okresie,jakim są Święta,to naprawdę mocno nie fair i stawia firmę w bardzo niekorzystnym świetle.
    ReviewUserIcon
    R1-4XXX

    23.12.2019 16:19

    Inne

    Nie ma zadnej Karpiowki narazie, jezeli do 18.30 nie bedzie tzn. ze dzisiaj na pewno nie wyslali.
    ReviewUserIcon
    Mopek

    23.12.2019 14:44

    Inne

    Jest kasa wplynelo mi 818 karpia i rowne 1400 premii 1% Takze plotkarze ze nic nie bedzie (usunięte przez administratora)wiecie... Kasa wplynela
    ReviewUserIcon
    Jacek r1

    23.12.2019 14:58

    Inne

    Też mam. 847 karpia i 1550 premii.
    ReviewUserIcon
    Takie rzeczy

    23.12.2019 13:36

    Inne

    A kiedy termin wyplaty godzinowki?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.12.2019 13:56

    Inne

    Firma balansuje na skraju płynności finansowej w każdej chwili może ja stracić. Solaris chciał przed czasem zrealizować zamówienie dostawy 130 elektrycznych autobusów to spółka prowadzi negocjacje by tak niebylo.
    ReviewUserIcon
    Baggio

    23.12.2019 13:43

    Inne

    Czy aby dostać karpiówkę trzeba było złożyć jakiś wniosek, czy to każdy pracownik dostanie ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.12.2019 12:43

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kierowca R4

    23.12.2019 13:23

    Inne

    jeśli to prawda że dziś wypłacili to jutro powinna być na pewno. może dziś wieczorem. Firma ma konto chyba w PKO więc posiadacze konta w tym banku powinni mieć kasę od razu.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.12.2019 11:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Krzysztof G R1

    23.12.2019 13:01

    Inne

    Info z kadr z godz 12.45 Dzisiaj była wypłacana. Na kontach dziś lub jutro (zależy od banku) Jeśli ktoś nie wierzy to tel Dzia ł Kadr tel. 22 568 75 31

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.