opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 78
    • 79
    • 80
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Lono.

    13.01.2020 13:06

    Inne

    Ile zarabiają oddelegowani związkowcy ?Ile dodatkowio otrzymuja kasy społeczni insp pracy ?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    14.01.2020 10:05

    Inne

    .... W pewnym momencie wymiany dokumentów pomiędzy S a spółka, zakład używał zwrotu " likwidacja dodatku stażowego", później ten zwrot został być przez zakład używany dlatego opieram się na Klakson lipiec 2014 rok tam spółka używa zwrotu włączenie dodatku stażowego do wynagrodzenia.
    ReviewUserIcon
    Zapaśnik

    14.01.2020 14:50

    Inne

    A co ja jestem informacja turystyczna. Zadzwoń ie do zarządu może wam powiedzą
    ReviewUserIcon
    Leon

    14.01.2020 14:30

    Inne

    Baronowie związkowi zarabiają oooooo! ,i jeszcze troche.Ich biznesy aktualne SUS,Fundaja Po Drodze . Upadłe biznesy agd skok ofe general kursy dla kierowców odejscie dużej grupy członków związku
    ReviewUserIcon
    R

    14.01.2020 11:49

    Inne

    Kierowca MZA to nie,roby i za duże zarobki mają zrównać do innych przewozów miejskich
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    14.01.2020 11:57

    Inne

    Zgadzam się zrównać zarobki do inny do tych których wynoszą 5600,00 zł, popieram rozglaszaj to dalej.
    ReviewUserIcon
    Genek

    14.01.2020 04:02

    Inne

    Czy myślicie że jest możliwość dogadania się żeby pracować tylko poniedziałek - piątek a weekendy wolne ? (mam w weekendy zajęcia dodatkowe, uczę się)
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    14.01.2020 07:02

    Inne

    Mysle ze istnieje taka mozliwosc i jest to do zalatwienia ale to juz musisz zalatwic z glownym dyspozytorem bo w zamierzeniu na etacie jestes zatrudniony na dwie zmiany i z 2 weekendami pracujacymi. No i musisz sie liczyc ze zarobisz ciut mniej bo pracujac pon-pt odejda Ci dodatki za prace w swieta itp
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    13.01.2020 20:47

    Inne

    W Lublinie zrobili numer z pismem o straj wystąpili do miasta czyli właściciela teraz miasto nie wie co z tym zrobić, twierdzi że spółka nie miała problemów i dziwi się zaistniałą sytuacją.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.01.2020 13:01

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kminek

    13.01.2020 18:03

    Inne

    To na której zajezdni plociuchy obwieściły podwyżkę... Bo na dyspozytornie jak człowiek przyjdzie to ma wrażenie że przy tym okienku to sami prezesi i kierownicy są....
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    13.01.2020 18:06

    Inne

    Prima aprylis jest za 3 miesiace dopiero wiec wstrzymaj sie z tymi heheszkami
    ReviewUserIcon
    Przyszly kierowca

    12.01.2020 14:09

    Inne

    Czy ktos moglbym normalnie napisac ile mozna zarobic na poczatku w tej pracy ze swoim prawem jazdy i nie liczac dni wolnego? Jestem tez ciekaw za co jest naliczana premia. Z gory dziekuje za odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    Jerzy

    13.01.2020 12:39

    Inne

    Następna prawda jest taka że gdy jeszcze pracowałem w tej firmie to jeden z fajniejszych tekstów od tych miłych pasażerów Cytuję.(usunięte przez administratora)Bardzo miłe prawda? A ja na tą wydre właśnie czekałem jako miły,rzetelny kierowca. Także proszę nie czarowac nowego, przyszłego narybku.
    ReviewUserIcon
    Kminek

    13.01.2020 17:55

    Inne

    I widzisz (podróbko Aaaa).. Oryginalny Aaaa dałby co najwyżej wywód na pół strony.... On nigdy nie przeklina... Jakiś niedo.rozwoj znalazł sobie zabawę i podszywa sie: pod Kminka, pod Polo, pod Heheszka, Aaaa. Przypuszczam że to jakiś gimbus
    ReviewUserIcon
    Abi

    13.01.2020 15:55

    Inne

    Witam mam pytanie chodzi o zajezdnie na ostrobramskiej ew. Stalowej czy planisci są do dogadania jeśli chodzi o wolne w następnym miesiącu np. Czy urlop dostajesz w lato czy w innym terminie zastanawiam się czy tam papiery składać.... Czy to jest prawda że jesteś numerem i już się nie dogadasz oprócz pieniędzy co niewątpliwie więcej zarobie niż u siebie w firmie cenie sobie moc się dogadać w pewnych sprawach proszę o odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Ebhd753cu

    13.01.2020 16:46

    Inne

    Od urlopu to jest główny dyspozytor i tylko on może Ci zmienić urlop . Część którą masz zaplanowany w danym roku musisz wykorzystać w danym miesiącu a pozostałą część kiedy Ty chcesz. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Odpowiedż

    13.01.2020 14:11

    Inne

    Jestem sobie działaczynką nie grymasze i nie płacze na bębenku sobie gram trara trara i 10000zł .Nazwa SIP to fikcja otrzymują w R 1 jeden dostaje dodatkowo kasa za 50godzin drugi za 30godzin można pożyć trara trara ,To ja tokarzyna i ja dziłaczyna.
    ReviewUserIcon
    Kleo

    12.01.2020 23:13

    Inne

    Można się wypisać że związku zawodowego nie informując ich o tym?
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    13.01.2020 08:55

    Inne

    Mozna od nich odejsc normalnie tylko trzeba miec jaja i nie trzeba sie ich bać i ja tak zrobilem idac do nich do pokoju i proszac o ta kartke ktora wypelnia sie przy wypisaniu ze zwiazkow. Wypisalem zostawilem im i wyszedlem zyczac wesolych swiat i smacznego sledzika. Cos tam gadali zebym sie zastanowil ze oni pomagaja ,walcza o nas itp ale tylko sie na nich popatrzylem i wyszedlem z usmiechem na ustach. Niestety moj kolega nie byl az tak odwazny bo zwiazki zalatwily mu woz(stara osiemnastke) :D no i glupio mu bylo wiec wypisal sie pol roku po mnie przez kadry
    ReviewUserIcon
    Xxx

    13.01.2020 10:32

    Inne

    Idziesz do kadr dostajesz wniosek wypełniasz na miejscu zostawiasz,i od przyszłego miesiąca już Ci niepotrącają. Związkowcy dowiadują się w po czasie. Jak mnie by ktoś pytał to bym odpowiedział dla kasy
    ReviewUserIcon
    Bolo

    12.01.2020 09:35

    Inne

    Za 4 miesiące przechodze na emeryture dzięki nie należąc do związku mam w skarbonce 12500 złj
    ReviewUserIcon
    er1234

    12.01.2020 13:06

    Inne

    Związki są potrzebne dla pracowników ale nie takie jak tutaj w mza. Nawet teraz to nie wiem kto jest przewodniczącym. Cisza zupełna nastała po ostatnich zmianach. Współczuję należącym do nich, za kiepsko zainwestowane pieniądze.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    12.01.2020 23:14

    Inne

    Ja odkąd się wypisałem z S to policzyłem że jestem do przodu około 4000zł
    ReviewUserIcon
    Jan

    12.01.2020 12:17

    Inne

    Witam. Czy jest mozliwosc zatrudnienia na zlecenie lub jakas czesc etatu?
    ReviewUserIcon
    Mza squad

    12.01.2020 03:53

    Inne

    (usunięte przez administratora) Chcesz być dumny tak jak ja, bądź kierowcom MZA.
    ReviewUserIcon
    New

    11.01.2020 13:50

    Inne

    Z grafiku wypadała mi środa pracująca, na moją prośbę Dyspozytor zamienił mi tą środę na sobotę pracująca, w grafiku mam jakieś oznaczenie WX Czy przy takiej zamianie mam płacone jak za sobotę czyli jakiś tam dodatek, czy normalnie jak za dzień powszedni?
    ReviewUserIcon
    t34

    11.01.2020 19:16

    Inne

    Powinieneś udać się do Marleny i jej zadać te pytanie z WX i jak widzi płatność. ,, Panie kierowniku Pan zobaczy i powie''
    ReviewUserIcon
    Zdzisia

    11.01.2020 19:39

    Inne

    A od kiedy za sobotę są dodatki w tej pracy czy innej ? MZA zatrudnia właśnie baranów takich jak Ty co myślą że sobota to święto a później zarząd i prezes się śmieje że kierowcy to bezmyślne gamonie jak czytają takie o to wasze pytania albo złote myśli .
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.01.2020 20:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    11.01.2020 14:42

    Inne

    Jaka znowu podpadka?, wystarczy że raz na 2 lata chory będzie 1 dzień i o podwyżce może zapomnieć
    ReviewUserIcon
    wartownia grochów

    11.01.2020 14:43

    Inne

    Wielu jest takich jak Ty. Trzeba chodzić na zwolnienia i brać urlopy na żądanie. Zdrowie najważniejsze. A to ,ze masz najniższą stawkę świadczy tylko żle o pracodawcy ,że promuje ludzi tyraczy pazernych na kasę , a dyskryminuje ludzi normalnych którzy szanują swoje zdrowie jak i prawa. Głowa do góry na MZA się świat nie kończy, a tu nigdy lepiej nie będzie.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lux Lux lux Lux

    11.01.2020 12:55

    Inne

    Wszystko jest lux , pensja lux, wozy lux , linie lux , kierownicy lux , pasażerowie lux , atmosfera lux tylko są dwie sieroty ( kminek i ten drugi polo ) którzy nie są lux
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.01.2020 22:42

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Piotr

    11.01.2020 00:20

    Inne

    Do jakiego pozwu.? Moze sie przyłacze
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    11.01.2020 01:08

    Inne

    Trzeba ustalić przeciwko komu będzie pozew przeciwko spółce czy właścicielowi, właścicielem jest m.st. Warszawa
    ReviewUserIcon
    Slawek

    10.01.2020 18:49

    Inne

    Zrobiłem prawko kat D, i pytanie do Was ? Lepiej wybrać Mza czy Arrive ? Ma ktoś jakieś doświadczenia z oboma firmami ? Proszę tylko o przemyślane odpowiedzi na moje pytanie. Z góry dziękuję. Z poważaniem. Sławek
    ReviewUserIcon
    Info

    10.01.2020 20:46

    Inne

    MZA nie możesz sobie wybrać bo to oni wybierają. Z kat D bez praktyki raczej nie masz szans.
    ReviewUserIcon
    Info

    10.01.2020 21:50

    Inne

    Poczytaj forum Arrivy, sporo się dowiesz, jest tam lepszy poziom dyskusji, wpisy przypominają rozmowy normalnych kierowców na dyspozytorni .
    ReviewUserIcon
    Heheszek

    09.01.2020 11:56

    Inne

    No i to rozumiem. Pensja na koncie. W grudniu 4 razy z wolnego i przy najniższej stawce przytulił em 5250zł A wy na czele z aaa dalej teoretyzujcie, tupcie nóżkami.. Na sobotę też z wolnego mam przyjść..
    ReviewUserIcon
    Spoko

    09.01.2020 21:57

    Inne

    Cztery dni z wolnego to jest 1500 to co za pensja by była jak bez tych 4 dni
    ReviewUserIcon
    Hahaszek

    10.01.2020 21:36

    Inne

    Postaraj się bardziej bo takim bajeczkami to możesz dzieci straszyć - sądzę że nic ciekawego nie masz do powiedzenia ( A nawet jestem tego pewien )
    ReviewUserIcon
    Bingo

    10.01.2020 17:05

    Inne

    No i co, na paskach coś się zmieniło? Inna podstawa? Czy tak jak było? Bo nie prędko wydrukuje pasek
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.01.2020 09:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    10.01.2020 15:43

    Inne

    Strajk nie jest odpowiednią formą. Pracodawcę należy motywować do zmiany sposobu rozliczania pracownika w inny sposob
    ReviewUserIcon
    lekarz

    10.01.2020 13:33

    Inne

    Czy badania okresowe trzeba robić w Attisie czy można gdzieś indziej?
    ReviewUserIcon
    Kminek

    09.01.2020 00:53

    Inne

    A czemu koniu zszedl na dol na Stalowej?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    10.01.2020 13:01

    Inne

    Twój wpis potwierdza że grafiki to fikcja. Raz zaplanowanych godzin pracy pracownikowi nie wolno zmieniać.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    10.01.2020 13:17

    Inne

    ..... Mobbing w czystym wydaniu. Przepisy prawa pracy jasno określają w systemie miesięcznego rozliczania godzi pracy nie wolno pracownikowi zmieniać zaplanowanych godzin pracy nawet dla dobra zakładu. A tu proszę kadra kierownicza zakładu wpływa na pracownika by lamal przepisy prawa pracy.
    ReviewUserIcon
    Manewry

    10.01.2020 03:25

    Inne

    Właśnie myślałem,żeby wykupić kilka godzin na placu w tym ośrodku szkolenia MZA na przegubie.Nie można u nich wykupić kilku godzin na placyku?
    ReviewUserIcon
    erik

    10.01.2020 12:12

    Inne

    Musisz do nich zadzwonić i spytać
    ReviewUserIcon
    PPK

    09.01.2020 18:24

    Inne

    Dlaczego w serwisie PPK nie ma żadnych środków na koncie? Na pasku za grudzień widnieje pobrana kwota na PPK. Mamy już styczeń...
    ReviewUserIcon
    heheszek

    09.01.2020 18:44

    Inne

    Wszystko się zgadza z umową do momentu: pobrano pieniążki. Nie martw się, twoje pieniądze są w bezpiecznym miejscu, w marcu będą na koncie emerytów jako 13stki. Kto się nie wypisał z PPK ten trąba
    ReviewUserIcon
    PPK

    09.01.2020 18:48

    Inne

    Ja się nie wypisałem. Będę wybierał kasę co rok (systematycznie). Wypisanie się z PPK się nie opłaca (pracownikowi).
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.01.2020 10:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Heheszek

    09.01.2020 13:56

    Inne

    Prędzej twoja matka zostanie papieżem niż ty oczytana (usunięte przez administratora) w koralach zrobi coś innego niż pisanie tekstów. Za cienki bolek jesteś.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.01.2020 14:21

    Inne

    Tylko zbiorowy zakład dał już przykład, kiedy sprawę wygrał jeden pracownik inne sprawy były w toku, twierdził że jedna wygrana sprawa nie przesądza by innym pracownika wypłacać należności finansowe.
    ReviewUserIcon
    Kminek

    08.01.2020 20:37

    Inne

    Zdziśka. Odp.indol się. Mały jest bo nie urośnie na widok takiego galaretowatego paszteta jak ty.
    ReviewUserIcon
    Córka prooboszcsa

    09.01.2020 12:45

    Inne

    Jak to powiedział jeden klasyk... "(usunięte przez administratora) się już od generała." Zajmijcie się swoimi sprawunkami kołtuny i cepy kedne
    ReviewUserIcon
    Poloniska Kminka

    09.01.2020 13:19

    Inne

    Kmineczku nadal robisz błędy jak w szkole ( proponuje słownik )
    ReviewUserIcon
    Takie rzeczy

    08.01.2020 15:59

    Inne

    Kiedy te podwyżki?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.01.2020 10:17

    Inne

    Przecież to Dyskryminacja placowa 3 stawki bez względu jaka kwota by w nich była. Pracownicy dostają różne kwoty podwyżki nie zależnie od czynnika wykonywanej pracy. Wytłumacz dlaczego jeden pracownik ma dostać 200 zł drugi 300 zł a inny może podwyżki nie dostać. Każdy z Nas wykonuje jednakową pracę podwyżka powinna być równa jednakową dla wszystkich.
    ReviewUserIcon
    Polo

    09.01.2020 10:50

    Inne

    Weź już przestań wstawiać te smutne tekstu. Jak ci nie pasuje to droga wolna. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pawel

    06.01.2020 23:54

    Inne

    Jeżeli uważacie że Wasze prawa są łamane, proszę pisać na adres mailowy [email protected] Oferują bezpłatną pomoc prawną.
    ReviewUserIcon
    Radek

    07.01.2020 23:47

    Inne

    A wyobraź sobie że zdawałem na D a później D+E autobusem przegubowym. Kiedyś tak się zdawało dopóki nie wprowadzili przepisu o zakazie przewożenia osób w przyczepach.
    ReviewUserIcon
    witold

    08.01.2020 16:00

    Inne

    Tak są łamane i to systemowo.
    ReviewUserIcon
    Brat Kminka

    08.01.2020 11:22

    Inne

    A z skąd się wziął ten cały Kminek z kątowni .Jak się czyta te jego wypociny to nie wiadomo czy płakać czy ryczeć - jemu już nic nie pomoże
    ReviewUserIcon
    New

    05.01.2020 20:36

    Inne

    Czy jest możliwość przyjścia z dnia wolnego ale na innej zajezdni?
    ReviewUserIcon
    Kminek

    08.01.2020 02:08

    Inne

    O... Garkotłuk się odezwał.. Zamilcz babsz.tylu i wypad stąd. To nie forum dla babsztyli... A wogole skąd wiesz że jestem (rzekomym) rozwodnikiem????
    ReviewUserIcon
    Wituś

    08.01.2020 10:26

    Inne

    A myślisz że na innych zajezdniach nie mają chętnych do przyjścia z wolnego?? Widać na swojej kupujesz jakaś słaba wazelinę skoro nie dają ci pracy z wolnego w niedzielę albo święta.
    ReviewUserIcon
    mus

    06.01.2020 04:45

    Inne

    Napluli wam w twarz dając marne grosze na święta a wy co? Teraz już wiadomo że kierowca mza musi przyjść do pracy, nie ma nic do gadania i gadanie o jakimś strajku wywołuje u Prezesa i Zarządu szyderczy uśmiech na twarzy. Do roboty marsz!!!
    ReviewUserIcon
    kick

    08.01.2020 02:03

    Inne

    Ja nie muszę iść do policji. Gdzie indziej mam już zaklepaną miejscówkę. Też słyszałem że mają dać podwyżkę. 100 złotych brutto.
    ReviewUserIcon
    Dobra Zmiana

    08.01.2020 07:22

    Inne

    Powoli podwyżki zaczynają się pojawiać. Na początek prąd i wywóz śmieci. Ale niedługo pozostałe produkty. I oczywiście okowita zwiększy swoją cenę a to podstawowy napój kierowcy. Więc podwyżki są Cieszmy się.
    ReviewUserIcon
    Rozkmninek

    06.01.2020 16:36

    Inne

    Żadnego strajku nie będzie. Załoga jest skrajnie podzielona i władza robi wszystko aby ten stan utrzymać. Jedni zastrajkują, drudzy nie pójdą bo ci pierwsi poszli. A trzeci jeszcze będą szczęśliwi, bo zrobią nadgodziny. Nigdy nie będzie wam lepiej i pogódźcie się z tym
    ReviewUserIcon
    Ech

    05.01.2020 16:46

    Inne

    Cały tydzień wolne grafikowo a w poniedziałek z wolnego do pracy. Czy kiedyś to się skończy?
    ReviewUserIcon
    Kminek

    05.01.2020 22:03

    Inne

    Na Woronicza mała... Tam zawsze brakuje.
    ReviewUserIcon
    Klimec

    06.01.2020 13:23

    Inne

    Ale co ma się skończyć - chęci do pracy ? ( nigdy )
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.01.2020 23:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.01.2020 11:01

    Inne

    Zgadza się, wygrasz sprawę zostaniesz przywrócony do pracy, ale to trwa lata. Masz nawet przykład w zapytaniu poselskim jak to społecznego inspektora pracy zakład neka za prawidłowe wykonywanie funkcji do której przez załogę został wybrany. Pamiętaj spółka jest jednym z największych zakładów w Polsce pod względem ilości zatrudnianych pracowników i obrotu gotówki. Posiada parasol ochronny i czuję się bez karna.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.01.2020 12:16

    Inne

    Nie ma odpowiedzialności bezpośredniej dla pracownika kadry kierowniczej który podejmując działania doprowadził do nie słusznego zwolnienia pracownika z pracy.
    ReviewUserIcon
    wawiak

    05.01.2020 08:39

    Inne

    Jak się czyta te wasze wpisy tutaj to aż dziwne że dają wam więcej niż 3500 brutto. Pozdro dla inteligentów
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.01.2020 18:03

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Heheszek

    04.01.2020 20:09

    Inne

    Zamilcz kundlu prezesa i waruj przy jego nogach.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.12.2019 10:38

    Inne

    Klakson nr7(58), lipiec 2014 „ Wszyscy Pracownicy otrzymali pisma informujące o wypowiedzeniu dotychczasowych warunków wynagradzania i objęciu postanowieniami Regulaminu Wynagrodzenia. Przy uwzględnieniu dotychczasowych składników wynagrodzenia naliczone zostały dla wszystkich pracowników nowe, miesięczne stawki wynagrodzenia zasadniczego. Do stawek wliczone zostały m.in. obok stawek wynagrodzenia godzinowego lub miesięcznego, przysługujące wysługi, dla kierowców i pracowników zaplecza technicznego część dodatku efektywnościowego, oraz odpowiednio miesięczne wysokości nagrody uznaniowej i nagrody rocznej. Pracownicy zaplecza i pracownicy na stanowiskach nierobotniczych, przy wyliczeniu nowej stawki wynagrodzenia zasadniczego, mieli uwzględnione kwoty wynikające z wysługi jak by im przysługiwała wg stanu na dzień 31 grudnia 2014 roku. Zsumowane wszystkie składniki, w tym wspomniana kwota wysługi, po zaokrągleniu w górę do 100 złotych dały kwotę nowej stawki miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego.” Oficjalne stanowisko zakładu z 2014 roku jasno określa ze wysługa jest składnikiem nowych stawek wynagrodzenia.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.01.2020 15:01

    Inne

    Żebyś wiedział ze w MZA nie tylko się gada a i działa wklejam zapytanie poselskiego z dnia 4 grudnia 2019 roku nr 58 "W ustawie o społecznej inspekcji pracy znajdują się prawa i obowiązki osób, które pełnią funkcję społecznych inspektorów pracy. Z informacji uzyskanych od społecznych inspektorów pracy wynika, że napotykają utrudnienia w wykonywaniu swojej funkcji. Przykładem jest sytuacja, w której występują o dokumenty związane z pracownikami, których interesy reprezentują a dokumentów albo nie otrzymują, albo otrzymują w formie zatajonej. W mojej ocenie społeczny inspektor pracy, który jest wybrany przez załogę zakładu pracy, jest bliżej pracowników niż pracownicy Państwowej Inspekcji Pracy. Społeczny inspektor pracy cieszy się zaufaniem załogi i kontakt z nim jest łatwiejszy oraz częstszy, jednak ograniczenia w jego funkcjonowaniu stawiają pod znakiem zapytania sens istnienia tej instytucji. Przykładem takiego działania są Miejskie Zakłady Autobusowe w Warszawie sp. z o.o., gdzie panu W. Z. (oddziałowy społeczny inspektor pracy) wydano dokumenty zatajone. Pan W. Z. został oddziałowym społecznym inspektorem pracy w 2016 roku w oddziale „Kleszczowa”. Jednak 1 czerwca 2018 r. (najprawdopodobniej w związku ze swoją działalnością) został przeniesiony na drugą stronę Warszawy do oddziału „Stalowa”. Oznacza to utrudnienia w funkcjonowaniu społecznego inspektora pracy, zwłaszcza, że pan ma podpisaną umowę z oddziałem „Kleszczowa”, a nie z oddziałem „Stalowa”. Jak oddziałowy społeczny inspektor pracy ma pełnić swoją funkcję w ramach oddziału, skoro został przeniesiony do innego oddziału? MZA sp. z o.o. podjęły inne działania mające na celu zdyskredytowanie pana W. Z. W dniu 7.05.2018 pan W. Z. stawił się w pracy jako kierowca. Wówczas zwierzchnicy postanowili przebadać alkomatem pana Z. przy pasażerach (na pętli Szczęśliwice). Pan W. Z. wezwał wówczas Policję i poddał się badaniu alkomatem policyjnym, który wykazał, że jest trzeźwy. Mimo to pan W. Z. został odesłany w tym dniu do domu. Pan W. Z. wskazał również, że MZA sp. z o.o. zataiło przed Państwową Inspekcją Pracy fakt poddania się kontroli alkomatem policyjnym. W związku z powyższym mam zapytanie. Jaki jest sens istnienia społecznych inspektorów pracy, skoro odmawia im się dostępu do pełnych dokumentów? Brak dostępu do pełnych dokumentów utrudnia działania społecznych inspektorów pracy i umożliwia ukrywanie działań niezgodnych z prawem pracy przez nieuczciwych zwierzchników. W jaki sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zamierza temu przeciwdziałać? W załączeniu przedstawiam dokumenty związane ze sprawie." Pracownik jest bezsilny z machiną układu "Warszawki"
    ReviewUserIcon
    Kminek

    04.01.2020 17:25

    Inne

    Sorry ale na pasztety się nie oblizuję. Za to jak ty księżniczko byś mnie zobaczyła to od razu byś zmiękła i posłusznie na kolanka. A kota faktycznie mam. Za to masz plus. Lepiej głaskać kota niż słuchać takiego zimnego, zdewociałego garkotłuka który jest paskudny jak noc listopadowa.
    ReviewUserIcon
    R-3

    03.01.2020 16:45

    Inne

    Czy ma ktoś jakąś wiedzę na temat podwyżek dla kierowców .? Wszystko drożeje ,a u nas jak zwykle cisza. Nasze pensje się zamroziły .
    ReviewUserIcon
    Kapisz

    03.01.2020 17:10

    Inne

    Wiem o tym. Nie wiem jak wy, ja zaczynam kraść. Mam już coś na oku.
    ReviewUserIcon
    Aplikacja ma 5

    03.01.2020 14:57

    Inne

    Witam czy ktoś ma aktualne zdięcie tej naszej aplikacji ( grafik) livebus dri... . Jeśli ktoś ma i będzie miał ochotę mi wysłać to na tego mail [email protected] jedynek jest 10

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.