opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 76
    • 77
    • 78
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    er3

    29.01.2020 19:22

    Inne

    Jakie podwyżki? Raczej obniżki bym się spodziewał. Zabrali premie godzinową około 900 zł i to ma być podwyżka? Jak na razie są obniżki w tej firmie. Związki się odniosły w jakiś sposób do ukradzionej premii?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.02.2020 09:37

    Inne

    Dyskusja była na temat gdzie znajduje się włącznik retarder który został pomylony z regulatorem ustawienia mocy a nie na temat rodzajów i jak działa retarder.
    ReviewUserIcon
    3 cytryny

    01.02.2020 12:40

    Inne

    Fachowiec, polo , mechanik, r3 Dyskusja była na temat śmierdzących klocków i tego że są jakościowo słabe i nie jest to winą tego że kierowcy hamujacy delikatnie hamulcem zwalniają wtedy retarderem tylko ze jeśli nagle zaczęły śmierdzieć A przyszły jakieś nowe klocki na dodatek tańsze to być może to wina klocków. Mechaniku i fachowcu co ma retarder i śmierdzące klocki do sprzęgła ? Jeśli jest mowa o tym że hamujac delikatnie hamulcem załącza się retarder A Ty mnie wysyłasz na szkolenie do mistrza na oc to radzę sam idź się doszkolić ja wiedzę na temat sprzęgła retardera i silnika znam i sposób ich działania A Tobie osobie która się podpisuje fachowiec czy,mechanik powinieneś mieć w małym palcu. Ja przychodzę w białej koszuli pod krawatem i mam tylko wykonać oc i sprawdzić czy mam sprawny wóz A to Ty Jesteś od tego by wóz był sprawny A jeśli coś jest nie Tak to ty jesteś id tego by to było sprawne. Ale widzę że odpisuje osobom mało inteligentnym niedowartosciowanym które są mocne w gębie A jak przyjdzie co do czego to nagle ich nie ma. Mowa jest o działaniu retardera i klocków A Ty wyskakujesz bym poszedł dopytać jak działa sprzęgło? Czy z Tobą jest wszystko ok ? Po za tym ja nie obrażam nikogo ale jeśli ktoś obraził mnie to oddaje tym samym. Nie wiem ilu jest tu kierowców i pod Ilona nikami się podpisują i nam nadzieję że niewielu bo część wpisów nie świadczy dobrze o stanie psychicznym części zalogi. Szerokości
    ReviewUserIcon
    Roman ochotnik do pracy w MZA

    01.02.2020 09:43

    Inne

    Widziałem zdjęcie na fb kierowcy z Kleszczewej w masce PEGAZ. Wy naprawdę musicie jeździć w takich warunkach? Jak to wygląda? Czy ten kierowca cały dzień jeździł w tej masce? Czy związki zawodowe załatwily te maski? Pierwszy raz coś takiego widziałem.
    ReviewUserIcon
    Wirus z Azji

    01.02.2020 10:47

    Inne

    Tak maski są u dyspozytora do pobrania - kto chce to śmiga w masce . Większość bierze sobie na pamiątkę
    ReviewUserIcon
    Leon

    01.02.2020 09:08

    Inne

    Na jakich stanowiskach.pracują rodziny związkowców ???
    ReviewUserIcon
    Pepe.

    01.02.2020 08:45

    Inne

    1000zł.dostali podwyżki brygadziści ,a przepraszam przewodniczący Solidarności S ,i Zzpkm B to nie brygadziści oddelegowani !!!
    ReviewUserIcon
    Pepe.

    01.02.2020 06:22

    Inne

    Zniknęły zdjęcia z biesiady Wigilijnej zorganizowanej przez solidarność w R1 dla dyrektorów,członków zarządu mza ,tw, i baronów S.Oprócz żarcia ,powinni ustalić podwyżki dla kierowców.Czy Prezydent zapłaci im za prace pt.żarcie
    ReviewUserIcon
    fuel

    31.01.2020 22:40

    Inne

    Panowie nie rozlewajcie tak tego paliwa. Wystarczy wziąść większą bańkę. Dotyczy szczególnie Aleksandrowa i Międzylesia.
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    01.02.2020 00:57

    Inne

    Fuel... "wziąść" słownik do ręki też Ci nie zaszkodzi czasem :D
    ReviewUserIcon
    north

    31.01.2020 22:26

    Inne

    Związki chcą 5% podwyżki czyli jakieś 200 zł. Zabrali nam pod koniec roku 1000 złotych. Gdyby teraz to przeliczyć to przy obecnej inflacji mamy obniżki. Firma (usunięte przez administratora) swoich pracowników. Najpierw obiecuje 70 gr za godzinę premii godzinowej, a w efekcie daje 20 gr. W przyszłym tygodniu wręcze księgowej wypowiedzenie. Pozdrawiam wszystkich.
    ReviewUserIcon
    Dżinks

    29.01.2020 20:01

    Inne

    W piekarni 12 lat przepracowalem, rodzinna firma , normalna atmosfera, szef też ok. Zachciało mi się zmiany a bo że się wypalilem zawodowo,. Korzystając z tego że mam prawko z dawnego woja i za namową kumpla który pracuje w tej firmie postanowiłem zaryzykować i zasilic Wasze szeregi. Nie wziąłem tylko poprawki na to że kolega dopiero co po kursie i fascynat komunikacji, namieszać mi w głowie. No to szczerze , miesiąc wytrzymałem, przecież ta wasza robota to jest dla masochistów, wszystko na gwizdek. A idź pan w ch .....za jakie grzechy ja mam się tak upadlać za taką kasę??? Wróciłem jak syn marnotrawny do swojego byłego Pana i teraz już wiem że inni mają przerypane w swojej robocie. Zacząłem nawet przepuszcza autobusy na mieście gdy jadę osobową.
    ReviewUserIcon
    Zeus

    30.01.2020 22:00

    Inne

    Są ogłoszenia np. Pytka oferuje od 4200 do 6000 zł brutto. Cukiernik, piekarz i pomocnik.szukaja. przyucza do zawodu.
    ReviewUserIcon
    Patryk

    31.01.2020 00:46

    Inne

    Prawda. Pracowałem w piekarni... Jak pracowałem normalnie to było ok 4100 do łapki. Jak pracowałem w soboty, na nocki to na koncie widziałem 6,5 a nawet 7. Nie muszę mówić o tym, że pieczywa miałem pod dostatkiem w domu (na legalu. Szef pozwalał brać tyle ile trzeba). Socjal też zaj.ebisty. Grzusza, pikniki rodzinne i nawet ośrodek (lux) nad morzem... Także panowie. Praca wszędzie jest (poza fajerą i tym bydłem i PRLowskim zarządzaniem ta firmą... Nie dajcie sobie wmówić że ta praca jest extra i tylko tu się nadajecie. A pierwsze co zróbcie ( jak jeszcze nie zrobiliście)... To wypiszcie się z tych zakłamanych, obłudnych, o leśnych Związków. Oni o was nie za walczą. Za dużo rodziny, znajomych poupychanych w firmie
    ReviewUserIcon
    heheszek

    29.01.2020 07:21

    Inne

    Panie i Panowie wczoraj pojawiło się w gablocie na R4 pismo, które ZZ wystosowały do zarządu. ZZ chcą się podjąć rozmów o podwyżkach w wysokości ok 5% od stycznia 2020 i dlatego proszą o spotkanie. Wywnioskować można więc że oni dopiero się obudzili. Chyba że to zagrywka, ZZ chcą 5% a po negocjacjach dadzą 2,5% czyli 100. Nie podszywać się pod mój nick
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.01.2020 08:51

    Inne

    Autobusy są własnością zakładu nie ZZ, dzielenie mienia zakładowego w zależności od przynależenia do ZZ powinno być zabronione, przepisy zabraniają różnicowania pracowników pod względem przynależności związkowej.
    ReviewUserIcon
    3 cytryny

    30.01.2020 10:43

    Inne

    O czym ty tu piszesz ? Jakie samochody i kierowcy?
    ReviewUserIcon
    Zazenowany

    28.01.2020 19:04

    Inne

    Tylko płaczecie i płaczecie na tym forum i je zaśmiecacie. Nie podoba się praca to jaki problem ją zmienić? Nie rozumiem tego fenomenu żalenia się jaka to spółka jest zła i beznadziejna ale twardo w niej siedzę i piszę rzeczy na forum które dla ludzi chcących zobaczyć rzeczywiście jak wyglada praca tutaj zarobki itp. są po prostu żałosne. A żeby znaleźć coś konkretnego trzeba kopać przez stertę waszych żali. Nie podoba się to wypad, wolny rynek. To już nie czasy, że nie ma pracy więc droga wolna. Nikt wam nie każe chyba tutaj pracować. Co mają powiedzieć koleżanki i koledzy pracujący u prywatnych operatorów? Chyba mają nieporównywalnie gorzej od was chociażby pod względem zarobków. A nie żalą się tak jak wy desperaci na tym forum. Oprzytomniejcie w końcu, bo to serio się już robi żałosne. Wszystko jest w tej firmie takie fatalne ale siedzę tu dalej. I gdzie tu wasza wiarygodność. Śmiech na sali
    ReviewUserIcon
    R12

    28.01.2020 19:13

    Inne

    To tu nie zaglądaj i nie czytaj. Tak jak napisałeś "wypad"
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    28.01.2020 20:45

    Inne

    MZK była najlepszą firma przewozową do niej porównywało się inne firmy i dążymy do tego by tak było
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    28.01.2020 09:51

    Inne

    Idziemy do Lidla. Pracownicy Lidla z minimum rocznym stażem otrzymują aktualnie wynagrodzenia rzędu 3250-4050 zł brutto, a z co najmniej dwuletnim stażem - od 3450 do 4350 zł brutto. Osoby chętne do pracy w soboty mogą zarobić od 38,50 zł do 48,13 zł brutto na godzinę. U nas praca z dnia wolnego wynosi około 53,00 zł.
    ReviewUserIcon
    3 cytryny

    28.01.2020 18:18

    Inne

    O podwyżce to słyszę już od kilku miesięcy że będzie na dniach A czas leci. O 300 zł to możecie zapomnieć jeśli w ogóle jakaś będzie to jak dadzą 100 to powinni się wszyscy cieszyć. Nasza pensja w ciągu ostatniego roku straciła na wartości ok 100 150 zł więc jeśli dostaniemy ok 100 to ciężko nazwać to podwyżką.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    28.01.2020 19:45

    Inne

    Jednak zostaje, przekonało mnie ze rozkłady jazdy zaczynają pasować do mojego stylu jazdy 50 km/h są długie postoje i mogę wykonywać przerwy.
    ReviewUserIcon
    Manewry

    07.01.2020 15:37

    Inne

    Mam pytanko donośnie manewrów na placu przy przyjęciu. Trzeba zrobić elegancko za pierwszym razem łuk do tyłu przegubem? Czy można mieć po kilka poprawek? Sorry,ale nigdy nie jeździłem przegubem i nie wyobrażam sobie,żebym zaliczył ten manewr.Można wykupić jakieś jazdy doszkalające na autobusie przegubowym? ktoś prowadzi takie jazdy w Wraszawie?
    ReviewUserIcon
    Kierowca D+

    28.01.2020 15:02

    Inne

    W MZA nie kupisz godzin doszkalających. W Wa-wie to chyba tylko LINIA ma przegóba, ale terminy bardzo odległe. Jeśli masz C to spróbuj tandemem. Bardzo podobnie sięjeżdzi.
    ReviewUserIcon
    Leon

    28.01.2020 13:32

    Inne

    Chce podwyżki dla kierowców,ile otrzymują społeczni inspektorzy pracy+oddelegowania co miesiąc .To zw zaw ustaliły z zarządem
    ReviewUserIcon
    Pepe

    28.01.2020 13:58

    Inne

    Mało chce tyle kasy dodatkowo otrzymywać co miesiąc ,ile otrzymuje społeczny insp.pracy ,który jest też przewodniczącym solidarności na Woronicza
    ReviewUserIcon
    Edek

    28.01.2020 07:17

    Inne

    Witajcie.Jakie badania przechodzi się przed przyjęciem do pracy ?słyszałem ze trwają dwa dni ? W jaki sposób badają cukier?
    ReviewUserIcon
    wwa

    28.01.2020 10:09

    Inne

    trwają tydzień,i jednym z badan jest czy masz wzwód na ładne kobiety,czy na facetów,bo jak to drugie to nie przechodzisz. a cukier sprawdzają pytając czy słodzisz gorzka herbatę. SERIO. Pic na wodę te badania.
    ReviewUserIcon
    Leon

    27.01.2020 15:30

    Inne

    Gdzie siedlisko baronów solidzrności tam likwidacja zajezdni: Infacka ,redutowa teraz stalowa
    ReviewUserIcon
    Leon

    28.01.2020 04:25

    Inne

    Wielu kierowców zachwalają Woronicza,przewdniczący Solidarności jest zarazem ,społeczym inspektorem pracy i dostaje za to dużą kase , oraz oddelegowania.A kim jest tokarzem ,a dla kierowców kasy niema i nie będzie
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    28.01.2020 08:42

    Inne

    Czym ta zajezdnia różni się od innych, może trzeba jej sposób pracy przenieść na inne zajezdnie.
    ReviewUserIcon
    Zeus

    27.01.2020 20:10

    Inne

    W reklamie w autobusie: mza zatrudni kierowców i widnieje kwota 4800. Było chyba 4700 więc tylko 100zl
    ReviewUserIcon
    heheszek

    27.01.2020 20:50

    Inne

    Zejdź na ziemię . Ty nie wiesz ile masz teraz .? Tzn.już od roku bo ostatni raz podwyżka była rok temu . Chłopie otrzezwiej ! 4500+300 premii to masz już ponad rok !
    ReviewUserIcon
    Koniec

    27.01.2020 13:45

    Inne

    Widzieliście wywieszke na Stalowej na górze? Cieszymy się Stalowa... Do ostatniego dnia roku szkolnego... Pewna epoka się kończy.. Z dniem 26.06.2020 zakład Stalowa przestaje funkcjonować... Nie ma nic czy będzie nowa zajezdnia, czy nas porozdzielaja czy co... Może zwolnienia grupowe ale watpie
    ReviewUserIcon
    heheszek

    27.01.2020 14:32

    Inne

    Stalowa będzie do końca świata i jeden dzień dłużej
    ReviewUserIcon
    Teodor

    27.01.2020 17:58

    Inne

    Super, niech likwidują. Wtedy wszyscy ruszymy dup,ska żeby w końcu zacząć pracę taką jaką każdy chce wykonywac i z odpowiednim wynagrodzeniem.
    ReviewUserIcon
    Pepe

    27.01.2020 16:19

    Inne

    Sam podwyżyłem sobie kase wypisałem się z solidarności 50 zł w.kieszeni .
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.01.2020 14:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.01.2020 15:19

    Inne

    Likwidacja Stalowej to jednak dobry pomysł jestem za. Wtedy można wpuścić na nasz rynek niemiecką firmę transportowa oni by delegował kierowców do swoich oddadzialow na terenie Niemiec i tym sposobem rozwiązali by problem u siebie tylko martwi mnie jedno co by wtedy było z autobusami elektrychnymi, można ładowarki też postawić pod latarniami i problemu by nie było.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.01.2020 11:02

    Inne

    Rozdroża listopad 2009r: „Podczas pierwszych rozmów rozmawiano o wyrównaniu dysproporcji płacowych pomiędzy pracownikami zatrudnionymi przed 1 stycznia 2004 roku, a pracownikami zatrudnionymi po tym terminie. Głównie chodzi o tzw. dodatki stażowe, które po regulacji powinny wyrównać lub zmniejszyć dotychczasowe dysproporcje płacowe. Zdaniem Zarządu MZA i Związków Zawodowych należy wliczyć dotychczasowe dodatki do postawy zasadniczej pensji dla pracowników z PUZP a wszystkim przyjętym według nowych zasad podnieść dotychczasowe stawki wynagrodzenia zasadniczego.” Jak widać za wliczeniem dodatku stażowego do wynagrodzenia były ZZ, kto liczy, że dziś będą innego zdania jest w błędzie.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.01.2020 11:16

    Inne

    Przypomnę pracownik zatrudniony po 1 stycznia 2004 roku nie miał wypłacanego dodatku stażowego z powodu że spółka jednostronnie rozwiązała Ponad Zakładowy Układ Pracy, dopiero wyrokiem Sądu dodatek stażowy został naliczany wszystkim i tym zatrudnionym po 1 stycznia 2004 roku.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    rikitikitawi

    27.01.2020 08:20

    Inne

    Witam jak myślicie czy za dwa tygodnie Zakład dostosuje się do ustawy i dodatek stażowy będzie umieszczony poza płacą zasadniczą na pasku płac? Czy w razie czego Związki mają jakąś opcję protestu lub innych działań? To tylko 14 dni a informacja dalej w krzakach czyli brak przepływu między Zarządem a Pracownikiem.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.01.2020 09:40

    Inne

    Zgodnie z jedynym słusznym obranym kierunkiem jeżeli czegoś nie ma w Regulaminie Wynagrodzenia to coś nie istnieje. Regulamin Wynagrodzenia jest nieomylny zapisane w nim jest co chcą pracownicy firmy. A tak serio bez składania pozwu w Sądzie się nie obejdzie pamiętam szkolenia BHP gdzie wykładano że przerwa w pracy należy się po 6 godzinach jazdy i nikogo z dyrekcji nie można było przekonać że jesteśmy pracownikami spółki i obowiązuje nas też Kodeks Pracy, tu mamy podobna sytuację obowiązuje nas Regulamin Wynagrodzenia, a nie przepisy Ustawy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.01.2020 10:25

    Inne

    Odnośnie dodatku stażowego jest jeszcze jeden problem nie można go tak sobie umieścić poza płacą nie zmieniając zasad wynagrodzenia pracownika. Wyrok SN jasno określa nie można składnikiem dodatku stażowego dwa razy różnicować wynagrodzenia, raz już wynagrodzenie zostało zróżnicowane przez wprowadzenie 6 grup płacowych.
    ReviewUserIcon
    Leon

    27.01.2020 09:20

    Inne

    Kierowcy z zajezdni Woronicza kasa dobra przeglądy wydłużone za OC wypłacane jest dobrze !!
    ReviewUserIcon
    Leon

    26.01.2020 13:12

    Inne

    Solidarność wypuściła naganiaczy do namawiania zapisania się do związku ,składka to tylko 50 zł ,na bajery dzialaczy .Oni w zarządzie mają przestawicieli dyrekcji i funkcyjnych a.gdzie kierowców wy płacići morde na kłódke
    ReviewUserIcon
    Lllll

    24.01.2020 14:15

    Inne

    I jak z tymi negocjacjami kiedy bedzie jakas informacja czy bedzie 100 czy 300 zl ?
    ReviewUserIcon
    X

    25.01.2020 23:26

    Inne

    Wiem o czym mówisz chodzi oto żeby wszyscy tak zaczęli jeździć zgodnie z przepisami wtedy ZTM dostał by sporo skarg i był zmuszony zmienić rozkłady
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    26.01.2020 00:16

    Inne

    Nie muszą wszyscy kierowcy jeździć 50km/h zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszyscy nadgorliwcy którzy łamią przepisy robią tylko dobra robotę powodują zajdę autobusów "stadami" żeby zachować częstotliwość jazdy ZTM wręcz musi wydłużyć czas przejazdów między krańcami.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.01.2020 23:28

    Inne

    Ale mieszkańcy Warszawy mają problem autobusy spozniaja się. Zwiększyć czas przejazdu autobusów przestaną się spóźniać :)))))
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    25.01.2020 11:46

    Inne

    Przecież linii, brygad w Warszawie jest za dużo ZTM będzie linie brygady likwidował. Nikt nic dokładać nie będzie postuluje za zwiększeniem ilości rowerów i hulajnoga elektrycznych :)))))))))
    ReviewUserIcon
    X

    25.01.2020 15:22

    Inne

    ZTM ma głęboko w D ludzi miej Lini więcej kasy w budżecie miasta i mniej problemòw z brakiem kierowców. Ludzie myślą że ZTM się nimi przejmuje ha ha ha
    ReviewUserIcon
    Leon

    25.01.2020 14:36

    Inne

    Kierowcy w zajezdni Woronicza to wyjątkowa szczęśliwa grupa nie narzeka i nie płacze
    ReviewUserIcon
    Leon

    25.01.2020 13:35

    Inne

    Tylko pracować na Woronicza jest super .
    ReviewUserIcon
    Oburzony

    25.01.2020 10:44

    Inne

    2006 roku kierowcy wraz z soliarność.,zzpkm i kontrą wściekli się ,że ówczesny Kierowca SIP zażadał wypłacenia za wydłużoneOC kierowcom ,i wstawili w jego miejsce tokarza.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    25.01.2020 11:09

    Inne

    Ojtam ojtam znasz coś a dokładnie nie wiesz co :))), i właśnie po tym incytendzie nie ma problemu zgłoszenia dłuższego wykonania OC i czas jest honorowany. Trzeba tylko zgłaszać a nie gadać bzdury ze OC jest dłużej wykonywane niż 20 minut.
    ReviewUserIcon
    Oburzony

    25.01.2020 10:49

    Inne

    Nie podałem zajezdni Woronicza R -1
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.01.2020 20:38

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kminek

    24.01.2020 15:35

    Inne

    Ano nie ma co robić.. Jakieś lali brakuje do obracania na tym sianku... Piszesz się??! PS. Chyba że pod tym nickiem kryje się znowu mesje Polo.. Bo ten to chyba ma z 20 osobowości....
    ReviewUserIcon
    3 cytryny

    24.01.2020 15:49

    Inne

    Jak ktoś głupi i przejedzie bramę i stoi czeka 10 minut aby podjechać pod dystrybutor A tego czasu nie doliczy to jego problem i (usunięte przez administratora) tu nie brakuje. Ciekaw jestem ilu jest takich którzy faktycznie odbijają się minutę przed odbiciem i o której wyjeżdżają przez bramę? Co do wcześniejszych odbić to osoby które wcześniej przychódza mają za to teoretycznie zapłacone nagrodą roczną którą po przeliczeniu równoważy wcześniejsze przyjście ale jeden warunek brak podpadki brak na żądanie i brak zwolnień lekarskich
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    24.01.2020 14:14

    Inne

    I co z tymi podwyżkami będą jakieś? Na ktoś jakieś info ,ale tylko wiarygodne ? Naprawdę zawsze na początku parę groszy dokladali ,a teraz cisza . (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pepe

    24.01.2020 09:19

    Inne

    A gdzie reszta kasiory utraconej .Stalowa musi odpowiedzieć. Przewodniczący zzpkm ze Stalowej, baron solidarnści ma siedlisko na Stalowej , kapciuchy zzk też Czekać na odpowiedż
    ReviewUserIcon
    ....

    23.01.2020 00:09

    Inne

    Kiedyś to kurła było. Ale przed dyspo na r 3 do 00:00 nie wolno bylo parkować a dziś to już od 22 stawiają wozy bo jutro musi mieć blisko zmiennik. Ale nie mogą wszyscy mieć blisko. A ty ustawiaj się w dwóch rzędach juz od bramy. To może przed bramą czekać aż się zwolni pompa.
    ReviewUserIcon
    3 cytryny

    23.01.2020 20:16

    Inne

    A następnego dnia nie możesz pojawić się w pracy ponieważ jesteś po nocy i przekraczasz godziny pracy i po sprawie.
    ReviewUserIcon
    3 cytryny

    23.01.2020 21:36

    Inne

    Ja stawiam woz tam gdzie jest miejsce. Jeśli chodzi o mnie jeśli kręcił nosem ktoś na oc czy dyspozytor z wpisaniem czasu na oc czy oddając dokumenty to nie odszedłem do póki mi nie wpisali i zawsze miałem wpisane. A do kierownika nue latam na skargę ani do związków tylko sam swoje sprawy załatwiam
    ReviewUserIcon
    Dość

    23.01.2020 17:49

    Inne

    Myślę o zmianie pracy. Słyszałem że 3 miejsce wypowiedzenia. Nie chcą iść na rękę? Polecacie jakieś stanowisko pracy w Warszawie? Nie w zawodzie kierowca...
    ReviewUserIcon
    Pepe

    23.01.2020 14:05

    Inne

    Solidarnosć prawnika ma w osobie przewądniczącego na R-1 głosił ,ze luki w prawie zna.Śmiało polecam go na świadka
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.01.2020 15:26

    Inne

    Gdyby tak było by wiedział Regulamin Wynagrodzenia tylko normuje akty prawne. To że w Regulaminie Wynagrodzenia nie jest unormowana sprawa wyslugi to tylko oznacza że aktami prawnymi wyższej rangi trzeba to unormować
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.01.2020 16:29

    Inne

    W MZA ustalane jest własne specjalne prawo stosowane na potrzeby pracodawcy tu będzie potrzeba 10 leci żeby wszystko wróciło do normy.
    ReviewUserIcon
    Pepe

    22.01.2020 08:43

    Inne

    Czy wiesz ile spółka potrąca Ci z wynagrodzenia nie będąc związkowcem.Rozumiem szeregowych związkowców godzą płacenia bardzo wysokich składek i dodatkowo potrącen z.wynagrodzenia .,ale dlaczego wszyskim.???
    ReviewUserIcon
    Xxx

    23.01.2020 10:17

    Inne

    Czemu podkradłeś mi nick?, (Xxx) Wymyśl sobie sfuj
    ReviewUserIcon
    3 cytryny

    23.01.2020 14:53

    Inne

    Pracodawca płaci mi za wykonaną pracę A podziękowania jeszcze nigdy nie słyszałem jedyne co to zmusza do łamania przepisów a jeśli coś się stanie gdy popełnię błąd czegoś zapomnę czy złamie przepisy to jestem karany tyle w temacie.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.01.2020 13:16

    Inne

    Średnie wynagrodzenie w woj. Mazowieckim wynosi 6400,00 zł. Było by wyższe gdyby kierowcy MZA nie zaniżali je prawie o 2 tyś zł.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.01.2020 13:40

    Inne

    Kiedy zaczynałem pracę w MZA na rękę brałem tyle ile wynosiła średnia krajowa (bez pracy z dnia wolnego), dziś jakoś nie widzę 5800,00 zł na pasku.
    ReviewUserIcon
    R12

    23.01.2020 12:52

    Inne

    Waloryzacja emerytur z uwagi na niedoszacowaną wcześniej inflację ma wynieść 3,75%, a nie jak wcześniej pisałem 3,24%. Panowie związkowcy stając na głowie w rozmowach z zarządem, podnieście poprzeczkę jeśli macie odwagę.
    ReviewUserIcon
    Do Kminka i Polo

    23.01.2020 12:18

    Inne

    Panowie dogadajcie się poza forum, bo faktycznie wstyd przynosicie całej kadrze MZA. I jeszcze to ciągle powtarzane hasło " ci.oto w kolralach". Nauczył się jednego i myśli, że to takie fajne. I nie odpisujcie mi bo i tak zignoruję.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.01.2020 09:33

    Inne

    Syrenka grudzień 2018 rok ……„Natomiast najbardziej zaawansowane są w tej chwili rozmowy na temat zastąpienia tzw. nagrody z funduszu Prezesa MZA nagrodą efektywnościową wypłacaną za każdą przepracowaną godzinę.” Litości ZZ odwalcie się od wprowadzania zmian w Regulaminie Wynagrodzenia!!!!!. Dodatek efektywnościowy w wysokości 550,00zł mamy już dodany do wynagrodzenia. Wyroki SN zakazują dwa razy stosowanie tego samego składnika przy różnicowaniu wynagrodzenia pracownikom. Zmiany Regulaminu Wynagrodzenia, które zostały ostatnio dokonane to nic innego jak drugi raz wypłacanie dodatku efektywnościowego w postaci premii rocznej. Czy jest tu PRAWNIK by zajął się stosowaniem Regulaminu Wynagrodzenia w MZA pod względem prawa?.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.01.2020 10:01

    Inne

    U Nas zrobiło się jak w ZTM z umowami podpisanymi z wykonawcami usług transportowych, umowa może być w każdej chwili zmieniona i zleceniobiorca musi ja zaakceptować. Po co potrzebny Nam jest Regulamin Wynagrodzenia skoro zmiany w nim tak szybko zachodzą ze nie wiadomo jaki jutro będzie obowiązywał.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.01.2020 11:12

    Inne

    ..... Wyrok z dnia 18 grudnia 2002 r.I PKN 693/01Regulamin wynagradzania jest aktem normatywnym, a nie czynność prawną w rozumieniu art. 58 k.c. Jego obowiązywanie zależy od tego, czy został wydany w oparcia o przepisy wyższego rzędu, i w granicach zawartego w nich upoważnienia.

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.