opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 75
    • 76
    • 77
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    nedza

    07.02.2020 02:49

    Inne

    Już wiadomo że podwyżka będzie 100 złotych brutto. Wszystko drożeje a tu dadzą ci ochłapy i weź żyj.
    ReviewUserIcon
    3 cytryny

    08.02.2020 11:57

    Inne

    Co ty piszesz 13 jeździ średnio co 15 - 20 minut
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    08.02.2020 12:25

    Inne

    Znaczy że znowu prasa kłamie, szum jest na temat cichej likwidacji Lini autobusów i tramwajów info podałem z prasy.
    ReviewUserIcon
    Abrakadabra

    07.02.2020 17:19

    Inne

    STAZOWEGO DODATKU BRAK Kierowcy po pieciu latach zarabiaja pp odjeciu stazowego w skladniku. pensji mniej o ododatek niz mlodziez,jawna dyskryminacja
    ReviewUserIcon
    Pepe

    07.02.2020 13:06

    Inne

    Panowie X,XYZ ,tylko podwierdzacie co napisałem.wcześniej .Związkowcy siedzą fotelach i się rechoczą z nas
    ReviewUserIcon
    X

    06.02.2020 13:35

    Inne

    Lidl daje kasjerom podstawy 4600 + dodatki od marca
    ReviewUserIcon
    X

    07.02.2020 09:40

    Inne

    Ciekawe na jak długo wystarczy?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    07.02.2020 12:03

    Inne

    Kierowców wystarczy do czasu ogłoszenia stanu kryzysowego w KM a to już niedługo się stanie w MPO stan kryzysowy trwa od 2 mc i prywatne firmy wywalczyły stawki jakie chciały a nie te co miasto oferowało.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.02.2020 16:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    wwa

    06.02.2020 17:57

    Inne

    100/100 słuchaj tych betonów w mza nie przekona chyba nikt do (usunięte przez administratora),a nawet,żeby chociaż nie na peło głosowali.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.02.2020 21:08

    Inne

    Masz rację prezydent Warszawy góra zapisze się w historii ten co Wykończył KM :))))))))
    ReviewUserIcon
    Cichy.

    05.02.2020 18:41

    Inne

    Na R3 tez jest tlusta parowa,która nie potrafi rozmawiać z ludźmi jak z z ludźmi i traktuje wszystkich jak by był tam panem i władcą. Na Ciebie też przyjdzie czas w końcu cię wywala pamiętaj o tym zakompleksiona tłusta świnio.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    05.02.2020 18:43

    Inne

    Ale piszesz o kierowcy, planiście, dyspozytorze... Który to. Opisz go z wyglądu... (oprócz tego że tłusty)
    ReviewUserIcon
    R3

    06.02.2020 20:18

    Inne

    Na R3 przydupiasty (usunięte przez administratora) nie ma zadnego dysp z nadwaga chyba nie wiesz kto i ilu tam pracuje (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pepe

    06.02.2020 08:18

    Inne

    Obudzili mnie kumple o godzinie 3 .że wygraliśmy 28tys jest do podziału na trzech i się zezrałem .kupon puściliśmy za 200zł.W 2019 11pażdzirnika do podziau 83 tys 426zł STS -Sadyba..A w tym roku Biegunka nieraz złapie cie za fajerą ,moja ksywa autobusik.
    ReviewUserIcon
    Pepe

    06.02.2020 14:56

    Inne

    30 lat pracuje na Woronicza ,nie jeden pasażer nazwie cię ciotą .Marleną go postrszyrz? .
    ReviewUserIcon
    Ach

    06.02.2020 19:43

    Inne

    Co mnie to obchodzi ,że pracujesz 30 lat ! Co uważasz się za lepszego od tego co pracuje 12 lat ? (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.02.2020 21:57

    Inne

    KM idzie na (usunięte przez administratora) skoro już i Polityka krytykuje ciche cięcia linii autobusów zaczynają się bać stracić Warszawę
    ReviewUserIcon
    Ciche cięcia - autobusów mniej

    06.02.2020 13:55

    Inne

    "Rzecznik ZTM przyznał, że zlikwidowano kilka kursów do zajezdni z Marek po godzinie 18, bo prawie nie było w nich pasażerów. - Czyli od 18.00 do 24.00 UBYŁO OSIEM AUTOBUSÓW w tak zwanym przeciwpotoku, czyli ruchu w przeciwnym kierunku niż główny kierunek podróży, w tym przypadku z Marek - dodał. Ale przyznał, że zmiany dotknęły też porannych kursów. - Rzeczywiście, między godzinami 5 a 6 rano jest JEDEN AUTOBUS MNIEJ."
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.02.2020 14:07

    Inne

    Rok czasu trzeba było by wreszcie ulica dostrzegła dlatego nie mieliśmy żadnych szans nie przychodząc z wolnego do pracy by coś zmienić, rozkłady były stałe dopasowane do ilości kierowców, możliwość zmniejszania ilości autobusów wyczerpała się by tego nie było widać.
    ReviewUserIcon
    Pepe

    06.02.2020 05:14

    Inne

    Ja rzuciłem klątwe,jeszcze dwóch czeka na realizację.Włodzimierz były przewd S zwolniony Dariusz z zzpk zwolniny ,Banan z S zolniony Zbysio łysy ksywa trzecie ucho nie otrzymuje już trzykrotnej nag uznaniowej
    ReviewUserIcon
    Pepe

    06.02.2020 08:51

    Inne

    Dopowiem ci przechodze.na pomostówke 2020r 15 Grudnia to wtedy będę zrał kasiorą A u ciebie ; nerwy ,biegunka i kopytka do przodu.
    ReviewUserIcon
    D+

    06.02.2020 00:30

    Inne

    Od czego zależy zmiana stawki wypłaty (zaszeregowania).? Oprócz stażu. To wiem.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    06.02.2020 00:55

    Inne

    Nie zależy od stażu. Musisz miec: 24 pełne premie miesięczne, 2 prezesowskie... Możesz pracować 2 lata i spełnisz w/w warunki i dostaniesz przeszeregowanie.... Możesz pracować 20 lat i nie będziesz spełniał warunków i będziesz zarabiał tyle co swiezak..... Smutne ale prawdziwe
    ReviewUserIcon
    Szoferro

    04.02.2020 23:07

    Inne

    Koledzy,może to niepopularne co powiem,ale i tak zarabiamy najwięcej jeżeli chodzi o Warszawskich kierowców i to wszelakiej maści. Ktoś tu pisał,że jako piekarz ma 4200 zł do ręki.Fajnie tylko,z umową na najniższą krajową i za robotę po 200 godzin miesięcznie.Tak się składa,że policzyłem ile by za taką ilość godzin zarobił Szofer na najniższej stawce u nas.4800 zł netto.NA PEŁNYM ZUSIE.Całkowity koszt zatrudnienia przy tej pensji to ok 8200 zł.I żeby uświadomić wam,że w cale nie zarabiamy tak mało,wyobraźcie sobie,że walnęliście te 200 godzin i umawiacie się,żeby zapłacił od waszej pensji najniższy ZUS czyli 1200 zł.Z gabinetu wyszliścieby z kopertą z 7000 zł w środku.7 patyków za jazdę po mieście.To skoro my jesteśmy czarnuchami zarabiając takie pieniądze,to Kierowca Tira na trasach międzynarodowych,robiący po 260 godzin za tyle samo jest super,hiper,ultra czarnuchem do kwadratu.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.02.2020 23:40

    Inne

    Błąd statystyczny 5% bez paliwa Twoja wypłata w nim się mieści
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.02.2020 23:55

    Inne

    ..... Nie możesz liczyć że zawsze będziesz miał takiej samej wielkości dodatki za godziny nocne czy pracę w święta one są zmienne tak samo zmienna jest ilość godzin przepracowana dłużej pomimo że nie pracujesz z dnia wolnego dlatego podaje się 3500 by zaskoczenia nie było że ktoś zarobił mniej, jak stracisz premie to 3500 będzie za dużo.
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.02.2020 18:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    O1

    05.02.2020 20:35

    Inne

    Pomysł ok. Później na 30 leciu Janek ogłosi że stolcem roku 2020 został tadam.....
    ReviewUserIcon
    D+

    05.02.2020 23:55

    Inne

    Ciekawe czego mu nie zrobił, że chce zemsty.?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.02.2020 19:24

    Inne

    ZTM planuje w czerwcu wykonać przetarg na linii podmiejskie tz L z analizy wychodzi wzkm 6,75 zł zapraszani do przetargu są wariaci i desperaci :)))
    ReviewUserIcon
    Hulk

    05.02.2020 02:50

    Inne

    Czy ta wredna baba z ZTM M. Marymont też was tak (usunięte przez administratora)Kierowca może napisać raport na nią za poniżanie i zachowanie?
    ReviewUserIcon
    Hulk

    05.02.2020 14:01

    Inne

    Nie wiem jak można się bać kobiety, ale wiem że w pracy powinno się czuć przynajmniej znośnie. Nie można się czuć w pracy jak skazaniec w zakładzie karnym. Tam babka spełniłaby się zawodowo.
    ReviewUserIcon
    Pepe

    05.02.2020 16:51

    Inne

    Nagraj ją na.telefon i tzw "siła stanowiska"zostanie ukarana
    ReviewUserIcon
    Napalony

    05.02.2020 15:09

    Inne

    Siema bracia kierowcy Tez macie tak jak jakas panienka wam siadzie albo stanie z przodu to macie ochote ja zgw.alcic? Mi to nie raz mały jak stanie to ciezko mi sie kierownica az kreci, mozna by hebel w dol i jazda he he To sa plusy tej roboty
    ReviewUserIcon
    Spoko

    04.02.2020 23:54

    Inne

    Większej (usunięte przez administratora) nie słyszałem .a dlaczego mamy pracować bez zusu i z nadgodzinami że piekarz się hodzi to jego sprawa jakoś w urzędach ludzie chcą mieć pełny ZUS i po 8 godz.a kierowca tira tak nie pracuje bo ma kartę i czas pracy .to jest zresztą komentarz nie kierowcy tylko góry..dodam że niebawem skończą się prace na czarno itp jak wprowadza przepisy i wszelkie przelewy za wypłatę na konto
    ReviewUserIcon
    X

    05.02.2020 09:55

    Inne

    Najwyższy czas żebyś się porządnie walnoł w głowę i nie pisał głupot. Wydaje mi się że jesteś trolem prezesa
    ReviewUserIcon
    R-3

    05.02.2020 11:36

    Inne

    Na zwolnienie deb.ilu caly miesiac 3500 tysiąca do ręki ??? (usunięte przez administratora) Na czym Ty jedziesz poje.bie,że takie bzdury wypisujesz ! Dla mnie to Ty jesteś mami synek na mamusi garnuszku (usunięte przez administratora)! Kasa za miesiąc zwolnienia to 2400 Max na koncie za miesiąc zwolnienia durn.iu !
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.02.2020 19:12

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marek

    05.02.2020 04:28

    Inne

    Tu nie chodzi głównie o intymność/prywatność ale też o bezpieczeństwo. W wielu wozach odbijają się na szybach od kabin i czołowych refleksy z wnętrza wozu albo oślepiają tablice i monitory kierowcę przez szybę. Zdarza się też, że w twarz wali Ci na przerwie (usunięte przez administratora) zielona lampka od ciepłego guzika. Ja zawsze od 13 lat rzucam coś na kabinę dla osłony. W skali roku mnie za to jakaś parówa zawsze odpisze więc jestem na najniższej stawce odkąd pamiętam ale mnie to nie rusza, mam wywalone na ich kontrole. Mogą mi wypolerować pompeczke. Kilka raportów napisałem, że kontrolowali mnie służbiści z ztm-u w okresie rozdawania u nich nagród rocznych, którzy nie byli w umundurowaniu i zachowywali się chamsko. My kierowcy też możemy na nich, nie ma przeszkód. SZEROKOŚCI KOLEŻANKI I KOLEDZY, MNIEJ KONTROLI I WIĘCEJ SPOKOJU NA MIEŚCIE! :)
    ReviewUserIcon
    3 cytryny

    05.02.2020 10:15

    Inne

    Nie można oklejać zasłaniać czy dodawać czegoś co nie jest dozwolone przez ztm A jeśli jest zabronione i nie zastosujemy się do tego to możemy zostać ukarani. Jeśli widzisz jakieś zagrożenie które może zagrażać bezpieczeństwu w wykonywaniu pracy i bezpieczeństwu pasażerów i twoim to masz wykonywać swoją pracę tak by unikać zagrożeń A zagrożenia zgłaszać przełożonym.
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.02.2020 08:01

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.02.2020 09:09

    Inne

    Widzę że też znasz dobrze historie spółki mało jest osób które pamiętają lata 90 na jakich zasadach powstała spółka.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.02.2020 21:14

    Inne

    Huraaaa dorównaliśmy Biedronce na start daje 4800,00 zł, teraz to w Biedronce będą mówić jak się nie podoba idź do MZA :)))
    ReviewUserIcon
    Młody

    04.02.2020 22:24

    Inne

    Więc czas na zmianę pracodawcy i powrót do świata normalnych ludzi
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.02.2020 23:09

    Inne

    Co Ty będzie jeszcze gorzej muszę sprawdzić czy mam rację w tym co pisze, a pisałem rok temu było by dobre 5 tyś by zachęcić do pracy teraz 6 tys będzie mało by ktoś się zgłosił
    ReviewUserIcon
    5800

    04.02.2020 21:10

    Inne

    5800 brutto średnia krajowa jak widać powoli stajemy się na tanią siłą roboczą. Mza 4500 brutto super
    ReviewUserIcon
    X

    04.02.2020 22:14

    Inne

    Ja jestem stary 8lat do emerytury i ale młodzi ludzie niech się dobrze zastanowią czy warto w tej firmie trącić życie. Za takie słabe wynagrodzenie
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    New

    04.02.2020 17:18

    Inne

    NNB co oznacza ten skrót w grafiku pracy Live bus?
    ReviewUserIcon
    L4

    04.02.2020 19:25

    Inne

    Jeszcze nie dotarło na zajezdnie zwolnienie dlatego masz NB. Jutro Ci wklepią. Ważne że poinformowałeś dyspozytora.
    ReviewUserIcon
    New

    04.02.2020 20:04

    Inne

    Dziękuję, bo już się zaniepokoiłem że nie doszło
    ReviewUserIcon
    Pepe

    04.02.2020 15:25

    Inne

    Aaaa.Sprzedano ośrodki w Łazach i w Karpaczu .Ile pracownicy MZA muszą dostać?
    ReviewUserIcon
    3 cytryny

    04.02.2020 17:02

    Inne

    Skoro zwiazki mają ośrodki wczasowe to czemu pracownicy nie mogą z nich korzystać za darmo lub po kosztach?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.02.2020 17:54

    Inne

    Ale jak pamiętam ZZ tylko użytkowało ośrodki nie było ich właścicielami więc kto je sprzedał
    ReviewUserIcon
    Hulk

    04.02.2020 09:58

    Inne

    Jak to jest że pracujemy coraz częściej po 11 godzin?? Często zdarza się ponad 10 godzin pracujemy kilka dni z rzędu. Czy mogę odmówić pracy ponad 8 godzin?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.02.2020 13:43

    Inne

    Możesz rozwinąć zdanie co nie tak napisałem
    ReviewUserIcon
    Allex

    04.02.2020 17:11

    Inne

    Przeczytaj sobie kodeks pracy art.129kp oraz art178kp a potem dyskutuj
    ReviewUserIcon
    Dobra rada

    04.02.2020 14:10

    Inne

    Mam dla Was dobra rade dzieki ktorej ta oraca staje sie lzejsza i nie umrzecie na zawal przed 50. Miejscie na wszystko wyje.bane... Przychodzcie, orzejezdzijcie i wychodzcie... Wywalone w te krawaty, plakietki, kurteczka na szybie na wieszaku zeby ludzie nie denerwowali, jakies +2, +3 czy - 20 co to za roznica? A jak leb z ztmu cie spisze to co najwyzej zabiora ci 40 premiii i co z tego? Grunt zeby nie robic koluzji i ch.uj. Widze jaj 70% kierowcow sie spina o byle o co... Ladnie mza im mozgi orzemielila GRUNT TO LUZNE PODEJSCIE DO TEJ FIRMY wtedy sie da normalnie oracowav Pracuje tak od 3 lat, rzadko mam cala premie ale wole prace na luzie bez stresu niz jajas smieszna orezesowka 1200 na koniec roku czy pelne300pln premii.
    ReviewUserIcon
    3 cytryny

    04.02.2020 14:54

    Inne

    I to jest chyba najlepszy sposób na tą pracę. Zero stresu zero nerwów to najważniejsze skarga jedna druga może być i trzecia brak głupiej karty i co z tego i ostatnio zauważyłem że sporo kierowców karty z numerem nie wkłada czy to przypadek? Ważne by nie było kolizji wypadku i przestrzegać przepisy. I nie gonić i nie biegać. Złota rada luz i nie gonić tylko zwolnić. Jak to kiedyś było trzeba mieć czas na wszystko i na kawkę z rana i na pogawedkę . Idąc do urzędu tam Panie mają czas i na kawkę i ma pogawedkę i nikt nie przychodzi wcześniej do pracy i nikt później z niej nie wychodzi A jeśli zaczyna i wychodzi to są płacone nadgodziny A idąc do urzędu pół godziny przed końcem komputer już jest wyłaczony A Panie tylko czekają aż wybije zegar odpowiednią godzinę
    ReviewUserIcon
    Spoko

    04.02.2020 16:04

    Inne

    A po co mam sie denerwować że plus 3 zwalniam lub stoję na przystanku komunikacja na tym polega by jeździły w miarę regularnie lepiej spóźniony lub przed czasem
    ReviewUserIcon
    Pepe.

    30.01.2020 10:45

    Inne

    1000,zł dostali brygadziści a my kierowcy łapa do lizania.Wystarczy wstrzymać kase związkom to.biegusiem kasa będzie
    ReviewUserIcon
    Pepe

    04.02.2020 13:44

    Inne

    Poinformuj za ile sprzedano 2 nasze osrodki w Łazach i w Karpaczu .Jaką kase otrzymam
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.02.2020 14:31

    Inne

    Dane finansowe spółki pobieram w sierpniu po podaniu sprawozdania rocznego przez spółkę. Ośrodki były przekazane ZZ ale ZZ nie mogło ich sprzedać działa na zasadzie non profit, sprawdzę powiązania SUS w sierpniu i podam.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.02.2020 12:32

    Inne

    Gazeta Wyborcza bierze się za ciche cięcia linii autobusowych o czym od dawna pisze ciekawe co z tego wyjdzie. Kiedy ilość kierowców nie wystarczy by linie dzienne kursowały częściej od linii nocnych.
    ReviewUserIcon
    Allex

    04.02.2020 10:06

    Inne

    Dowcip dnia: Co robią dyspozytorzy na R-4?? Walą Konia????
    ReviewUserIcon
    heheszek

    04.02.2020 10:13

    Inne

    No właśnie co się stało, czyżby spadł piętro niżej
    ReviewUserIcon
    Allex

    04.02.2020 10:32

    Inne

    Trzeba zapytać Osła z góry
    ReviewUserIcon
    R1

    04.02.2020 05:01

    Inne

    Grubasie z Solidarności potrafiłeś spać3 dni w zajezdni Woronicza,telefonować w dzień i w nocy tylko dokierowców żeby skreslali na ciebie .To teraz masz władze i załatw 500zł netto dla każdego kierowcy,i to biegusiem !!!!
    ReviewUserIcon
    On

    04.02.2020 09:49

    Inne

    Proszę przeprosić grubasa. Bo zamknie się w sobie i nic nie będzie robił, tylko żarł, żarł aż przeżre wszystko.
    ReviewUserIcon
    R1

    04.02.2020 10:02

    Inne

    To zapraszm na siłownie +zapasy .Sadyba,poznasz fajnych ludzi .Mnie zostało tylko 11dni w spółce
    ReviewUserIcon
    Karolek

    03.02.2020 19:01

    Inne

    Pozdrawiam sympatycznego kierowce ze stalowej duży, łysy przyjeżdża BMW x5 starym. Honorowy czlowiek zawsze sluzy dobra rada i jedt lojalny
    ReviewUserIcon
    Jan

    03.02.2020 20:51

    Inne

    Nawet za swoją lojalność i służbę dla kierownika i firmy ,ma od marca awansować do ruchu i robić grafiki , podziały i ogólnie organizować pracę kierowców na oddziale R-4 . Na pomocnika wybrał sobie kolegę karolka p. A że są obaj bardzo lubiani i szanowani na Stalowej ,obecne kierownictwo pokłada w nich wielkie nadzieję na scalenie skłóconej brygady kierowców. Powodzenia dla najlepszych kierowców z R-4.
    ReviewUserIcon
    On

    04.02.2020 09:55

    Inne

    Ale by było zaje.biście, już sobie wyobrażam ja dzwonią te dwa stolce do kogoś i proszą żeby przyszedł z wolnego ,albo zamienią mu dzień wolny, już widzę jak typy z warsztatu pozmieniała wozy na mieście, Normalnie nikt normalny nie odebrał by telefonu od tych szmat. Padłem ze smiechu......
    ReviewUserIcon
    Terewerek 7

    03.02.2020 13:58

    Inne

    Witam pracuje dopiero 2 tygodnie i mam pytanie odnośnie ubezpieczenia . PZU czy Warta ( czy jest jakaś różnica )
    ReviewUserIcon
    Hulk

    03.02.2020 22:47

    Inne

    PZU. Jest tam opieka medyczna. Umawiasz przez aplikację. Możesz też ubezpieczyć partnera życiowego czy całą rodzinę. Polecam
    ReviewUserIcon
    Kminek

    04.02.2020 09:14

    Inne

    O dwa tygodnie za długo ......
    ReviewUserIcon
    R1-R1

    04.02.2020 08:12

    Inne

    Znowu nas wyroluja i niedostaniemy w tym roku żadnej podwyżki!! W każdej branży są podwyżki!! Nawet sprzątaczka dostaje podwyżki po 200zl netto do ręki!!
    ReviewUserIcon
    obywatelKa

    04.02.2020 00:50

    Inne

    Panie i Panowie dbajmy o swoje zdrowie bo jak widać firma o nas nie dba. Jesteśmy dla nich małointeligentnymi robolami którym płaci się grosze. Chcą nam wmówić że nie damy sobie rady poza tą firmą. Czy tak jest naprawdę? Niech każdy sam sobie odpowie.
    ReviewUserIcon
    R1

    02.02.2020 12:09

    Inne

    Aaaa proszę Cie odpowiedz?Dlaczego w mieszkaniach służbowych wR1 mieszkają sami związkowi i płacą niski czynsz i jeden z Mobilisu.
    ReviewUserIcon
    Polo

    03.02.2020 16:19

    Inne

    Jak grzecznie prosisz to go zostawię tylko niech pisze pod swoim Nickiem ,a nie podszywa się pod kogoś (usunięte przez administratora) jeden z Mińska !
    ReviewUserIcon
    Jan

    03.02.2020 20:41

    Inne

    Już nie narzekaj ,paczka nie była taka mizerna w porównaniu z żenującym talonem
    ReviewUserIcon
    Wredny Driver

    03.02.2020 16:29

    Inne

    Dobry mam pyt.Kto jest odpowiedzialny za wystawianie konkretnych wozów na służbę danego dnia ostatnio coraz bardziej zaczyna irytować masz swoj wóz jest sprawny itp nie miał żadnej awarii widzisz w apce że jest wystawiony na dany dzień a tu rano zonk .I jedziesz innym od razu mówię że chodzi o diesle i rozumiem że na pewne linie idą elektryki chodzi o zjawisko jazdy innym wozem gdy twój lata na tej samej linii tylko na innej brygadzie
    ReviewUserIcon
    Dobry driver

    03.02.2020 17:23

    Inne

    Odpowiedz sobie sam.... Od kogo rano bierzesz dokumenty od Lini i wozu???? Ta osoba odpowiada +- za rozdysponowanie eozu
    ReviewUserIcon
    G(ó)wniana podwyżka i premia

    02.02.2020 23:27

    Inne

    Panie i panowie. Na zajezdniach wisi pismo datowane po 20 stycznia w którym związki wystosowały pismo i proszą o spotkanie z zarządem. No zesz do ku.rwy nędzy. To co te obiboki robią od listopada??? Wtedy ustalili rzekomo z zarządem, że podwyżki będą do końca lutego. Za co tym nierob.om płacą składki. Przecież to się w głowie nie mieści.... Jezeli dostaniemy 100zl brutto podwyżki to będzie de facto 67zl więcej do pensji.... Czy to jest takie eldorado??? W biedrze i Lidlu naraz dają od 200 do 350zl... Jeszcze kilka lat a w będzie u nas podobna sytuacja jak teraz jest w szkolnictwie.... Nauczyciel na dzień dobry zarabia..... Mniej niż sprzątaczka... Tak samo z tą premią... Niech sobie prezes w du.pe ja wsadzi i pod wąsy będzie miał większe... Śmiech na sali... Być nieskazitelnie czystym i dostać tylko ok 900zl premii... Mza... Nie dla ludzi A teraz wybaczcie państwo... Muszę odpocząć na L4... Mam dwa tygodnie. Zarobię więcej niż bym miał pracować w tym obozie....
    ReviewUserIcon
    R1

    03.02.2020 05:16

    Inne

    To ,że kierowcy należący do zwiąku lubią płacić składki i być karani to tylko im pogratulować.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Polo

    03.02.2020 11:52

    Inne

    A hu.j w mord.e tym prar.szywym ZZ. Banda hipokrytów, po prostu (usunięte przez administratora) którzy dbają tylko o własną(usunięte przez administratora)i o ciepłe posadki. W.on nieroby ze ZZ z naszej zajezdni do obory krowom od.byty szorować. Tylko w tym jesteście dobrzy.
    ReviewUserIcon
    heheszek

    03.02.2020 09:07

    Inne

    Jest następne pismo, tym razem odpowiedź zarządu. Informują że o ewentualnych podwyżkach i ich wysokości mogą rozmawiać po zatwierdzeniu planu gospodarczego miasta na 2020roku. Teraz pytanie do Aaaa czy tenże plan to budżet miasta czy coś innego i kiedy ewentualnie będzie uchwalony?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.02.2020 11:28

    Inne

    Umowy realizacji przewozów są tak podpisane ze ZTM w każdej chwili trwania umowy może zmienić stawkę wkm jak widać nie można planować inwestycji dlugoterminowe tylko inwestycje bieżące.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.02.2020 11:52

    Inne

    ..... jest podobna sytuacja jak była w 2012 r. Uwczesny dyrektor ZTM poświadczył ze MZA zachowa określoną ilość wzkm i na tej podstawie bank wykupił obligacje spółki na zakup autobusów. Dziś spółka posiada uruchomione linie kredytowe uzyskane na zakup autobusów z tym ze jak wtedy znowu będzie miej uzyskiwać gotówki niż było zaplanowane w 10 kontrakcie.
    ReviewUserIcon
    Bodzio

    01.02.2020 21:07

    Inne

    Wszystko drożeje w zastraszającym tempie. Chcą dać 200 złotych podwyżki? To jakiś żart chyba. Dadzą 100 złotych i na tym się skończy. Na koniec roku utną godzinówkę i wyjdzie na to samo. Przecież w poprzednim roku nas wy.dymali bez mydła. Dali 100 złotych brutto na początku roku a na końcu zabrali 1000 netto. Czyli nie było podwyżek tak na dobrą sprawę. Nie ma co czekać, trzeba pisać wypowiedzenie.
    ReviewUserIcon
    R-3

    02.02.2020 20:07

    Inne

    200 złotych brutto podwyżki to jakieś 140 złotych do ręki . Śmiech na sali . Albo wstajesz o 2 w nocy ;albo jesteś w domu 1-2 w nocy . Świątek,piątek czy święta jak większość ma wolne Ty idziesz do roboty za te marne grosze. Praca odpowiedzialna i stresująca za marne grosze .
    ReviewUserIcon
    Tomek 3.....

    02.02.2020 21:42

    Inne

    Ja też składam w następnym tygodniu wypowiedzenie mam dość tego wyzysku zmarnowałem tylko sobie 12 lat pracy w tym obozie
    ReviewUserIcon
    Stary driver ze stqlowej

    02.02.2020 11:49

    Inne

    Przestańcie wkońcu biadolić. Potraficie tylko narzekać, jęczeć.. Jak się jednemu z drugim nie podoba to niech nie truje (usunięte przez administratora) y na forum tylko albo twarzą w twarz z kierownikiem albo niech się zwolni. Na tym forum wszyscy mądrzy, ura bura szef podwora. A w pracy cicho jak truśki... Jesteście (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Heheszek

    31.01.2020 21:29

    Inne

    To panowie co w końcu z tą moją zajezdnią na Stalowej? Bo ile chłopa tyle opinii... A i Antonii chodzi jakiś przygaszony.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.02.2020 20:05

    Inne

    Wiesz choc dlaczego nie wspominam o ładowarkach na zajezdniach? MZA nie otrzymało jeszcze odpowiedniej ilości mocy żeby zadowarki do autobusów elektrycznych na zajedzniech postawić.
    ReviewUserIcon
    On

    02.02.2020 09:47

    Inne

    Przygaszony bo piątek i strzałkowski z kochanem nic nie nagrywaja dla niego. Grupa kierowców się zmądrzyła i nie gadają z frajerami.
    ReviewUserIcon
    robotnik pańszczyźniany

    01.02.2020 18:07

    Inne

    Wyśmienita praca w mza. Dogodne godziny pracy, uczciwie płatne nadgodziny oraz praca dająca satysfakcję i spełnienie. Nowoczesny tabor. Polecam wszystkim!
    ReviewUserIcon
    r4

    01.02.2020 20:18

    Inne

    Piszesz jakieś bzdury. Dogodne godziny pracy? Chciałem przejść na pół etatu dostałem odmowę. Praca dająca satysfakcje? Żart jakiś. Po kilku kłótniach z pasażerami odechce Ci się wszystkiego. Faktem jest że płacą na czas i to ich jedynie przy życiu trzyma bo inaczej to kiepsko to widzę. Zarobki z roku na rok coraz mniejsze.
    ReviewUserIcon
    smerf

    01.02.2020 21:11

    Inne

    Nowoczesny tabor jest w arrivie. Tutaj weź sobie gazowca 73.. to zmienisz zdanie.

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.