opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 65
    • 66
    • 67
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zwiąskowiec

    05.04.2020 13:22

    Inne

    Polecam wszystkim zz contra
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.04.2020 21:39

    Inne

    Bez względu jaka ma nazwę i tak nie jest reprezentatywny zgodnie z Ustawą o ZZ jest tylko układowy, układa się z zarządem.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.04.2020 21:49

    Inne

    Gdybyś był innego zdania przypomnę, wykonałem prowokacje gdzie zarząd musiał zwrócić się do ZZ o jeden mały podpis, dla kierowców ZZ nic nie ugrało, podpis złożyli.
    ReviewUserIcon
    Mirek R3

    04.04.2020 06:50

    Inne

    W czwartek zostały uchwalone podwyżki. 300zl dla kierowców którzy nie poszli na urlopy na dzieci oraz 100zl dla tych co poszli. Podwyżka jest od kwietnia z wyrównaniem od stycznia. Będzie płacona z wypłata na 10.maja. Dogadane jest również wypłacenie dla wszystkich którzy nie choruja w marcu i kwietniu i pracują. Każdy z nas otrzyma po 500 zł z wypłata kwietniowa oraz z wypłata w maju.
    ReviewUserIcon
    Kali

    05.04.2020 13:24

    Inne

    Zawsze jest pora by założyć koral
    ReviewUserIcon
    Ewka

    05.04.2020 18:31

    Inne

    Bzdura. Ja poszłam na urlop i dostałam 900 złotych. Kasa już na koncie.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    04.04.2020 04:36

    Inne

    (usunięte przez administratora) imie tym wszystkim wiesniakom i gownozjadom co napelniaja butelki 0.5l tym plynem co jest w dozownikach na zakladach. Wychodzi wasza kulturka
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.04.2020 00:06

    Inne

    Czyli potwierdzasz ze info które dał zarząd o dezynfekcji naszych stanowisk pracy to KŁAMSTWO!!!!!
    ReviewUserIcon
    Zgrywus

    05.04.2020 10:54

    Inne

    To nie klamstwo bo sa one dezynfekowane w jakis tam sposob ale wolalbym bardziej profesjonalnie by to bylo robione. Tak samo jak czytalem o ozonowaniu kazdej karetki po powrocie z wyjazdu od pacjenta z korona. Karetka wraca jest 15 minut ozonowana drugie 15 minut wietrzona itp. Ludzie gdyby to bylo prawda to te karetki by ciagle w miejscu staly a nie jezdzily
    ReviewUserIcon
    wiadomosc

    04.04.2020 19:03

    Inne

    Proszę nie bierzcie pod uwagę komentarzy że mają niby zwalniać czy nie przedłużać umów. To są fake newsy. Sprawą zajęła się policja. Będą wyciągane surowe konsekwencje za tego typu wpisy.
    ReviewUserIcon
    Ech

    04.04.2020 22:28

    Inne

    I co jeszcze mopa chcesz? Płyn do szyb? Załóż swoja firmę i pokaż jak dbasz. Nic ci nie pasuje i nikt. Szczotka mu potrzebna ale żart. Hehehehe
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.04.2020 22:33

    Inne

    Tak chcę widzieć efekty a nie czytać info w stylu w miarę możliwości coś dostanę SPÓŁKA ZATRUDNIA 3,5 TYS KIEROWCÓW!!!!!
    ReviewUserIcon
    Nowicjusz 95432

    03.04.2020 19:10

    Inne

    Jestem nowy i namawiają mnie bym wstąpił do ZZ ( nazwy nie podam ) ,czy warto proszę pisać za i przeciw
    ReviewUserIcon
    r3

    04.04.2020 18:54

    Inne

    Stracisz pieniądze. Związki nic nie robią bo nie mają siły przebicia. Widzisz że nawet zarząd MZA nie chce rozmawiać ze związkami. Teraz rozpaczliwie szukają ludzi bo grunt im się wali pod nogami. Tu chodzi tylko o pieniądze moim zdaniem?
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    04.04.2020 21:14

    Inne

    Jesli chcesz byc (usunięte przez administratora) na kase to sie zapisz. Ja kiedys nalezalem ale nawet mnie nie zaprosili na wigilie na swietlicy R3 mimo ze widzialem ze tam sie ona odbywa i placilem skladki caly rok to mi w oczy powiedzieli ze ta wigilia jest nie dla mnie. Takich jak ja bylo kilku co nas nie zaprosili i wszyscy zgodnie po tym podziekowalismy za bycie w ZZ
    ReviewUserIcon
    Maruchna

    04.04.2020 17:17

    Inne

    Potwierdzone info z ostatniej chwili. Zapisywać się do z.z. .Będą obniżki pensji, zwolnienia oraz nie będą przedłużać umów. Dużo ludzi dobija się do mza więc będą przetasowania. W pierwszej kolejności zwalniani będą ludzie spoza z.z. I zapisywać się do mniejszych z.z. bo tam większa szansa na przetrwanie!!! Nie hejtujcie....myślcie Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    biceps

    04.04.2020 19:44

    Inne

    Związki już pokazały co potrafią. Dziękujemy bardzo. PS. Jakim trzeba być małostkowym żeby wypisywać brednie.Czyżby zrozpaczony pseudo związkowiec próbuje coś ugrać. Hahaaa, żenujące to jest.
    ReviewUserIcon
    Prosto z pompy

    04.04.2020 21:08

    Inne

    Maruchna...po Twoim ostatnim wpisie ze daja 600zl ktorych nie dawali to masz tak przechlapane ze nikt tu nie uwierzy w Twoje posty :D Zmien nick żeby pisac kolejne glupoty
    ReviewUserIcon
    55..

    04.04.2020 18:01

    Inne

    Trochę z innej beczki? Kiedy będą szkolenia na nowe elektryki? I jak to ma wyglądać?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.04.2020 20:49

    Inne

    Zgodnie z obowiązującymi przepisami wszelkiego rodzaju szkolenia są zabronione
    ReviewUserIcon
    Młody wystresowany

    03.04.2020 22:31

    Inne

    Dlaczego nie mamy mierzonej temperatury przed wejściem do fabryki? Przypadek, nie sądzę.
    ReviewUserIcon
    Młody wystresowany

    04.04.2020 16:56

    Inne

    Janie Ty chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem? Wytłumaczę Ci, ludzie mogą nie wiedzieć że są zarażeni wirusem lub wiedzieć ale przychodzą do pracy. Jednym z obiawow tej choroby jest temperatura podwyższona ciała. Teraz jasne?
    ReviewUserIcon
    Stary wyluzowany

    04.04.2020 18:10

    Inne

    Badań temperatury nie przeprowadza się celowo. Bo profilaktycznie trzeba byłoby skierować do kwarantanny wszystkich z którymi miał kontakt. Przynajmniej do czasu stwierdzenia czy to gorączka spowodowana koroną czy zwykłe przeziębienie.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.04.2020 11:31

    Inne

    W okresie stanu zagrożenia epidemicznego, zgodnie z art. 1 pkt 11 ustawy z 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, zostały zawieszone obowiązki wynikające z przepisów art. 39j i 39k ustawy o transporcie drogowym.
    ReviewUserIcon
    ambasador

    03.04.2020 10:31

    Inne

    Mam potwierdzone informacje że do MZA przez ostatnie 10 dni drogą elektroniczną wpłynęło 450 podań o przyjęcie do pracy . Najczęściej aplikują kierowcy którzy już u nas pracowali . Zapewne część z nich odchodząc mówiła " nigdy więcej " . Wszyscy z podkurczonym ogonkiem pragną wrócić do tego strasznego MZA gdzie są łamane wszelkie możliwe kodeksy i prawa , dyspozytorzy są niemili , a kierownicy karają za niewinność . Chcą pracować za miskę ryżu świątek piątek . Nic z tego nie rozumiem .
    ReviewUserIcon
    R4

    04.04.2020 08:39

    Inne

    Z pewnych źródeł info że, wszystkich pracowników na niepełnym etacie, emeryci ,zaplecze ,warsztat i inni zasilaki zostaną pomału zwalniani z etatu kierowcy. Aby zrobić miejsce dla całoetatowych. Będzie propozycja. Albo cały etat albo pa.pa.pa
    ReviewUserIcon
    Xyz

    04.04.2020 09:14

    Inne

    Bajki bajeczki sam sobie potwierdziłeś ha ha
    ReviewUserIcon
    Młody wystresowany

    04.04.2020 09:02

    Inne

    Dlaczego nie mamy mierzonej temperatury przed wejściem do fabryki? Przypadek, nie sądzę.
    ReviewUserIcon
    DjTojek

    03.04.2020 15:23

    Inne

    No fajne te nowe kibelki. Pachnące, można ustawić czy w środku jest chłopczyk czy dziewczynka. Jednak troszkę ciasne!!! Dwie osoby ledwo sie mieszczą. Nie idzie oddać się dzikim przyjemnosciom na takim małym metrażu!! Pzdr.
    ReviewUserIcon
    Zgrywus

    03.04.2020 23:30

    Inne

    Fajne są potwierdzam! Nawet w niektorych jest mydlo i leci ciepla woda :D
    ReviewUserIcon
    3319

    03.04.2020 21:14

    Inne

    3319
    ReviewUserIcon
    Mktw

    03.04.2020 19:12

    Inne

    Noi mamy piątek, można iść na browarka:-)
    ReviewUserIcon
    Abrakadabra

    03.04.2020 19:03

    Inne

    Pp mojemu jest tak duzo zz ze rozbijaja kazda mysl,kazda inicjatywe.ZTM korzysta z tego bo u ajentow tego nie maw mza co dwoch zwiazkowcow to cztery zdania.Gdyby byla jedna branzowa centrala i ustalila place minimalna dla kierowcy nie byloby proszenia krzywych klusek plonnych nadziei gdzie dwoch sie bije trzeci korzystaj
    ReviewUserIcon
    Smoluch

    03.04.2020 18:25

    Inne

    Sytuacja ma swoje plusy... Nie badaja na trzezwosc to mozna 1-2 browarki walnac i latwiej robota przychodzi
    ReviewUserIcon
    Zygmunt

    03.04.2020 14:17

    Inne

    Kiedy nasz szanowny Zaklad Pracy MZA odpowie na pismo czy da kierowcą podwyzki czy nie ? Należalo by się odnieść do pisma które jest powierzone od dnia 24 stycznia 2020 roku .. Powinna już być dawno informacja czy będą podwyżki czy nie .
    ReviewUserIcon
    mzasupertruper

    03.04.2020 17:08

    Inne

    Oto nam sa potrzebne BRANZOWE zwiazki zawodowe reprezentujace wszystkich KIEROWCOW przewoznikow.Wtedy jest sens.WALCZYMY O COS to wczymy i nokt rzadne ztm i inne nas nie skloca.WYSTARCZY ze powstanie najnizsza stawka ponizej ktorej kierowca zwiazkowiec nie bedzie mogl pracowac i wtedy wszystkie dziadtransy nie beda wprowadzaly lamistrajkow.Azali godne by to bylo i sprawiedliwe,A tak pni pracuja za dwa i pol a wy .my chcemy podwyzke???
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.04.2020 17:48

    Inne

    Ciekawe co zrobi spółka prezydent miasta zabronił delegacji
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    02.04.2020 19:28

    Inne

    dlaczego szczujnia tvn wypożyczyła autobus z poznania do programy Uwaga Koronawirus. Czy nie mogli z MZA wziac?
    ReviewUserIcon
    Peppers

    03.04.2020 12:06

    Inne

    Panowie ten Solaris nie jest własnością MZA ani firmy leasingowej. Jest własnością firmy Solaris i został udostępniony chyba w ramach testów
    ReviewUserIcon
    R12

    03.04.2020 17:37

    Inne

    Te 10 autobusów Solaris IV 12 E od numeru 1911 do 1920 to autobusy dzierżawione. Są w MZA od 2018 roku. Śmigają na poznańskich numerach od początku. Dopiero teraz to zauważono jak jednego zaczęli pokazywać w TVN. Gratuluję spostrzegawczości.
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    03.04.2020 14:32

    Inne

    Czy mza zamierza robic testy na obecnosc koronawirusa kierowcom? Bo wydaje mi sie ze jest wiecej osob zakazonych w firmie kierowcow tylko pracuja i moga nawet byc nieswiadomi ze maja koronawirusa.
    ReviewUserIcon
    Nick

    03.04.2020 12:07

    Inne

    Witam, może ktoś podesłać link żeby pobrać aplikacje Livebus, bo (Livebus.pl/apk/dd/mzawaw/) coś nie działa... z góry dziękuje
    ReviewUserIcon
    Marek

    03.04.2020 13:42

    Inne

    api.livebus.pl/livebus_driver_download_now/ld.apk
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.04.2020 13:14

    Inne

    Wizerunek firm przewozowych osiagnol (usunięte przez administratora) i nie dotyczy to spółki a wszystkich firm przewozowych coraz częściej się mówi o instalowaniu pojemników z płynem w autobusach może tym razem spółka będzie pierwsza i takie pojemniki zacznie instalować?
    ReviewUserIcon
    3 browary

    03.04.2020 12:27

    Inne

    Zadzwonił przed chwilą mój dawny zmiennik, który 2 lata temu się zwolnił aby jeździć na turystyce. Wcześniej chwalił się ile to on nie zarabia. Że kupił sobie dobry samochód, i wziął kredyt na mieszkanie. Namawiał mnie bym zrobił to samo. A gdy mu powiedziałem, że wolę się codziennie widzieć z rodziną to mnie wyśmiał. A teraz przypomniał sobie o mnie tylko dlatego, że chciał się dowiedzieć czy to prawda że przyjęcia wstrzymane, bo on jednak chciałby wrócić.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.04.2020 07:48

    Inne

    Czytam Was czytam o SYGNALISTACH i się dziwię jednemu czy drugiemu kierownikowi że takiego sygnalistę na zbity ryj z roboty jeszcze nie wywalili. Szanowni kierownicy uprzejmie donoszę TAKI SYGNALISTA I NA WAS DONIESIE!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Pepe R1

    03.04.2020 10:17

    Inne

    Na R1 kablarze wywodzą się zz solidarność ,zzpkm ,kontra i w mniejszym stopniu zzk.Dużą role odgrywają pracownicy mieszkający na zajezdni mają dobry punkt obserwacyjny - donoszący.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.04.2020 10:17

    Inne

    SYGNALISTA to osoba bez skrupułów dla niego liczy się tylko on i żeby jemu było dobrze, taka osoba nawet pójdzie "po trupach" by tylko on miał dobrze.
    ReviewUserIcon
    Ucieszony STALOWA

    03.04.2020 06:19

    Inne

    A dzis drugi dzien na Stalowej... Tym razem jestem oczarowany erudycją i fachowością łysego niezawysokiego brygadzisty.... Potluklem troche lusterko w solarisie, on to sam dostrzegl na kamerach, doslownie przybiegl o 4 50 na plac przy zabie i wymienil szybko obudowe i lusterko... Byl przy tym bardzo uprzejmy i obracal cala sytuacja w żart... Po calej wymianie nawet nie chcial zebym go podwiozl na kanal OC, mowil ze nie chce mi niszczyc oszczednosci na zatrzymanie sie orzy kanale i dodatkowy jwgo ciezar podczas jazdy ZŁOTY CZŁOWIEK
    ReviewUserIcon
    Ha ha ha

    03.04.2020 10:00

    Inne

    Był u egzorcysty
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.04.2020 10:13

    Inne

    Dawaj namiar dilera też tak chce
    ReviewUserIcon
    Siewca defetyzmu

    02.04.2020 22:09

    Inne

    Jak zapewne wszyscy wiecie komunikacja miejska w Warszawie jest utrzymywana głównie z budżetu miasta. W związku z koronawirusem wpływy do budżetu zostały nagle gwałtownie obniżone. Miasto w najbliższym czasie będzie szukało oszczędności. Resztę sobie sami dopowiedźcie
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.04.2020 09:31

    Inne

    Widzę że zapimiales o jednym miasto posiada ukryte kredyty w spółkach zależnych od miasta na kwotę ponad 4,5 miliarda, kredyty miasto musi spłacać. Teraz dopiero wyjdzie jak wloszcze zarządzają stolicą
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.04.2020 09:37

    Inne

    Źle podałeś dane na zimie miasto zaoszczędziło tylko 60 mil ale od razu prezydent miasta zaznaczył że ta kasa już jest rozdysponowana.
    ReviewUserIcon
    Pepe R-4

    01.04.2020 11:38

    Inne

    Co do piszczały to zachowuje się jak rudy z blok ekipy. Poza tym że robi zdjęcia kierowcom bez krawata, to potrafi usiąść jako pasażer w autobusie lub na przystanku i zapisywać czasy. O ile są osoby które za taką pracę dostają pieniądze to on robi to w wolnym czasie w czynie społecznym. W zamian za to dostał własny wóz na stan i może jeździć na wybranych przez siebie liniach. Takich ludzi jak on potrzeba w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Kuc

    02.04.2020 05:57

    Inne

    No no i te dwa dyspozytory gwiazda tvn co dziki ratuje i ten drugi łysy (bela) czy jakos tak. Oni życie by oddali za mza i ikarusy aby pod.jebac.oni nawet wiedza ktora panna na r4 ma okres czy płodne dni :) .... no i ikea sprzedał wszystkich. I s/ierdolil z r3.
    ReviewUserIcon
    Szalony Jeździec

    03.04.2020 07:23

    Inne

    Człowieku zastanów się co piszesz. Szukasz wrażeń? To jedź na Jana Pawła tam w czerwonym butiku będziesz miał ich pod dostatkiem. Nie znasz ludzi to się nie wypowiadaj a nie walisz pomówienia jak d..il. Kto wie czy ty tam makowca nie jjesz za drzwiami w biurze na 1 piętrze.
    ReviewUserIcon
    Zabawa do niedzieli

    03.04.2020 06:34

    Inne

    Przedłużamy prima aprilis do niedzieli a może i do świąt
    ReviewUserIcon
    Stalowa

    02.04.2020 16:16

    Inne

    Ale oszuści i ściemniacze.Godz 16.10 sprawdzam konto w peo pay Pekao bp i stan taki jaki był wcześniej 140,56zł czyli nie było przelewu. Dużo zdrówka dla wszystkich i do jutra.
    ReviewUserIcon
    Spoko

    02.04.2020 22:37

    Inne

    Ale niby za co ta premia firmy zwalniają ludzi a ty ktoś Ci jeszcze premie ma wyplacać.moze być tak że komunikacja i wszystko całkowicie stanie jak to się rozwinie
    ReviewUserIcon
    Spoko

    02.04.2020 22:39

    Inne

    A wskarz mi firmę która się dzieli szczególnie w prywatnym sektorze mało płacą (usunięte przez administratora) sami domu wille budują wycieczki itp a jak kryzys rząd na im pomagac
    ReviewUserIcon
    Ucieszony STALOWA

    02.04.2020 17:20

    Inne

    Wczoraj mialem pierwszy dzien bez patrona na Stalowej. Chcialem bardzo podziekowac dyspozytorowi panu Zbyszkowi, kierowcy potem mi powiedzieli ze ma ksywe " arbuz". Dyspozytor uśmiechnięty, rzetelny i pomocny... Służy radą i dobrym słowem, jak nie mogłem znaleść autobusu to chociaż siedział tam sam to wstał i wyszedł ze mną szukać autobusu na placu... Ten pan zasluguje na podwyzke. Serdecznie pozdrawiam wszystkich kierowcow
    ReviewUserIcon
    Ach to było dawno temu

    02.04.2020 19:49

    Inne

    Dobrze że troszkę wcześniej się nie przyjołeś - dyspozytor sierżant ( pierwszy do pomocy ? )
    ReviewUserIcon
    D+

    02.04.2020 16:27

    Inne

    Wszystkim co piszą bzdury i nieprawdziwe wiadomości życzę korony. Pomyśl zanim coś napiszesz.
    ReviewUserIcon
    Kierowca mma

    02.04.2020 16:22

    Inne

    Do czego to doszło żeby dobry żel odkarzający był w cenie dobrej whyski pojemność taka sama tylko 70% vol a jaki żel dają w MZA?
    ReviewUserIcon
    Borys

    02.04.2020 12:57

    Inne

    Z jakiej okazji ten przelew. Bo chyba to nie premia za wirusa ponieważ wziąłem opiekę
    ReviewUserIcon
    t34

    02.04.2020 15:26

    Inne

    Po kiego wacka ciotki wypisujecie te glupoty,nie dosc ze ryzykowne zachoeania to jeszcze idiotyczne wpisy.Ifxcie do najlepszych przewoznikow oni tylko czekaja by was uszczesliwic
    ReviewUserIcon
    Wypoeiadekn

    02.04.2020 16:09

    Inne

    Wszyscy dostaną nawet Ci co złożyli wypowiedzenie
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.04.2020 14:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Darek

    02.04.2020 15:10

    Inne

    Jeśli jest to prawdą to nie ma już nadziei na wiarygodne opinie o pracodawcy i wolność słowa w internecie.
    ReviewUserIcon
    Adam

    02.04.2020 14:00

    Inne

    Witam, czy ktoś mi jest w stanie odpowiedzieć na takie spostrzeżenie? Ostatnio zauważyłem duży wzrost pieszych wycieczek do kierownictwa R4, osób ,które jakiś czas temu rzucały mięchem i papierami ,oraz tacy co mówili że oni mają w d...pie taką robotę i nie będą za 3 koła robić od słupka do słupka. Czy oni przychodzą podziękować kierownictwu że teraz się świetnie im się wiedzie,są szanowani, i zarabiają 7k na rękę , czy tak po prostu są to kurtuazyjne wizyty? Bo chyba nie przychodzą na kolanach aby ich przyjąć z powrotem do tek parszywej spółki choć by na 1/4 etatu!!!
    ReviewUserIcon
    wodnik

    02.04.2020 14:08

    Inne

    Tylko (usunięte przez administratora) wchodzi do tej samej wody. Nigdy więcej pracy w MZA i u ajentów. To jest wylęgarnia bakterii i chorób oraz niszczenie na własne życzenie swojego życia i zdrowia.
    ReviewUserIcon
    Helmut

    02.04.2020 11:27

    Inne

    Zastanów się 2 razy zanim przyjdziesz na stanowiskach kierowniczych pracują miły dla których jesteś tylko numerem do ujebania.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    02.04.2020 11:45

    Inne

    Dlatego że jestem tylko numerem takich wszystkich co wyżej się załatwiają niż otwór mają gębie i po wszystkim z przyjemnością prezesowi w twarz napluje
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    02.04.2020 11:20

    Inne

    Równi i równiejsi. Instruktorzy dostali pełna ochronę rękawiczki gumowe,maseczki, pszyłbicę. JAK WIDAĆ KIEROWCA TO MIĘSO ARMATNIE JEDNA PARA RĘKAWICZEK MA NAS CHRONIĆ PRZED WIRUSEM CAŁY DZIEŃ !!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Konik

    02.04.2020 10:46

    Inne

    Panowie koledzy dostałem 600 zlotych przed chwilą przelew do Banku od MZA w tytule premia . Ktoś coś wie za co jest ta kasa ? Czy to na święta jest prezent od MZA ?
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    02.04.2020 09:28

    Inne

    Myslalem ze podkradanie nickow to sie smiejecie jak tu pisaliscie ze ktos sie pod Was podszywa. Niestety w dniu 2.04.2020 o godzinie 0:37 ktos podszyl sie pode mnie odpisujac nieprzyzwoicie BRAZYLII Powiem krotko za podszywanie sie pod innych żeby Cie kur.wo koronawirus dopadl i bys na OIOMie nie mial sily wiecej wziac telefonu (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    02.04.2020 08:49

    Inne

    Można więcej mieć za wzkm? Można. W październiku stawka wzkm przewoźnika z Łomianek wynosiła 7, 28 zł, po negocjacjach z ZTM stawka wzrosła do 9, 40 zł. W tym samym czasie stawki przewozowe w MZA wynosiły: październik 9, 35 zł, listopad 9, 18 zł, grudzień 9, 36 zł. Spółka działa na zasadzie ile miasto da za tyle pracujemy. Wiem, wiem nie ma to nic wspólnego z obecną sytuacja epidemii, ale pokazuje spółka to fikcja literacka, tu rządzi miasto i tylko od miasta można wymagać poprawy warunków sanitarnych w spółce.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    02.04.2020 09:07

    Inne

    ...... miasto potrafić ustawić kontenery komunikacyjne przed urzędami, ale kontener sanitarny na krańcach gdzie ekspedycji nie ma, postawić już nie potrafi !!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Pepe R1

    02.04.2020 09:27

    Inne

    Tylko prawda prawda prawda,jedyna obawa w sprawie wynagrodzen dla kierowców i pośrednie mechaników.
    ReviewUserIcon
    Widlasty widlak

    02.04.2020 07:32

    Inne

    I co z tą kasą na święta , za KORONAWIRUS itd
    ReviewUserIcon
    Robert

    02.04.2020 08:04

    Inne

    Kase to moga zabrac tak jak w grudniu za kilometry, kierunek finansowy okreslony wyraznie.

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.