opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 64
    • 65
    • 66
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Dudziarska

    12.04.2020 16:28

    Inne

    Witam,pytanko mam odnośnie linii,która jedzie na dudziarską bo będę miał na niej jutro debiut.Czy dużo kręci się tam patologii i czy spodziewać się jakichś chorych akcji na pace? Kolejne pytanko-jakaś kasa jest na święta przewidziana?
    ReviewUserIcon
    Kali

    12.04.2020 21:40

    Inne

    Kolego. Jaki nr. Linii masz???? Zasmucę cię. Linia, która była na dudziarską (245) przestała tam dojeżdżać 1.03... Została SKASOWANA. Obecnie osiedle jest OPUSZCZONE (Wysiedlone) jedynie w dni robocze wykonuje tam podjazdy (3 rano i 3 po południu) linia 225 Jedyną osobę jaką spotkasz na dudziarskiej jest ochroniarz... Także się nie przejmuj..
    ReviewUserIcon
    Kali

    12.04.2020 21:42

    Inne

    PS. Kasa na święta to jest ściema. Nikt nie dostał 900 zł ani więcej ani mniej. Nie wiem czemu ludzie piszą takie (usunięte przez administratora) (i wie co piszę.. Dzwoniłem na włosciańskią Żadnych premii. Na święta nie było)
    ReviewUserIcon
    Anonnimowy

    12.04.2020 16:22

    Inne

    Chciałbym tylko powiedzieć, że sprawa oczerniania i obrażania kierowcy ze Stalowej Daniela została zgłoszona na policję ( komenda przy Chodeckiej). I jeżeli wy na prawde myslicie ze VPN z googli za 3 dychy ukryje wasze IP to jescie bajecznie śmieszni. Zrobilismy to zeby ta osoba nie czula sie tu bezkarnie i anonimowo. A jezeli okaze sie ze to kierowca ze stalowej to na 100% straci prace. A jezeli milosnicy to sad rodzinny i kurator sie klaniaja jezeli nie maja 18 lat.
    ReviewUserIcon
    Anonimowy

    12.04.2020 20:17

    Inne

    Wskazane zostalo pare wpisow tylko takich ktore obrazaja Daniela i tworzą nieprawdziwe informacje
    ReviewUserIcon
    Brat Kminka

    12.04.2020 20:44

    Inne

    Ok powodzenia
    ReviewUserIcon
    AntoniNaKłopoty

    11.04.2020 01:11

    Inne

    Na Stalowej jest młodzieniaszek co się zwie Daniel Ulanowski. Chłopaczek wciąż nie ma umowy na czas nieokreślony, a na grupie miłośniczej przyznaje się do omijania przystanków na żądanie xD Ciekawe jak długo Chłopaczek popracuje gdy Antoni dowie się o jego wybrykach.
    ReviewUserIcon
    256

    12.04.2020 17:57

    Inne

    Nie pytam nikogo . Ja nie chwale się co umiem i nie wspieram się kolegami jeśli o to ci chodzi . Tak ze sprawa wyjaśniona i załatwiona .
    ReviewUserIcon
    256

    12.04.2020 17:58

    Inne

    I nikogo nie będę pytał bo nic nie mam sobie do zarzucenia . Napisałem ze nie znoszę konfidentów . Pajacu
    ReviewUserIcon
    X

    11.04.2020 21:51

    Inne

    Brawo dla tych co głosowali na (usunięte przez administratora)zobaczcie jak to was władza olewa hańba wam
    ReviewUserIcon
    Dawid

    11.04.2020 23:07

    Inne

    Rozwiń w jakim sensie kto kogo i gdzie olewa.za bardzo nie rozumiem.to władzy wina że wirus bo nie kumam.z zasiłków się związują 500 plus wypłacają czyli jest co do gara włożyć.
    ReviewUserIcon
    Brat PIT

    12.04.2020 11:58

    Inne

    Sprawdziłem pity od 2011 r. Dochód na rok był w granicach 30000 zł. Teraz 70000 zł. Mnie przekonali
    ReviewUserIcon
    Wrotkowiec 8

    11.04.2020 22:06

    Inne

    Ponad 10 lat w MZA i tylko 2 dni na zwolnienie ( dużo to czy mało )
    ReviewUserIcon
    Dawid

    11.04.2020 23:09

    Inne

    To zależy czy chory do pracy przychodziłeś a.jak zdrowy byłeś to ciężko się wypowiadać
    ReviewUserIcon
    Sleczy

    11.04.2020 09:53

    Inne

    teraz jest super na R-3
    ReviewUserIcon
    FarbowanyBlondas

    11.04.2020 20:20

    Inne

    Kto je supcio na R3?!
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    11.04.2020 21:05

    Inne

    JA :)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    11.04.2020 16:41

    Inne

    Waldemar z MZA zadał pytanie w TVP INFO: "Czy muszę codziennie dezynfekować kierownice, przyciski które dotykam w kabinie autobusu". Odpowiedz: Tak powinien codziennie Pan to wykonywać.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    11.04.2020 12:50

    Inne

    Nowy projekt Tarczy Antykryzysowej będzie dotyczył samorządów, projekt wprowadza np. możliwość “nierównowagi strony bieżącej budżetu JST dodatkowo o wartość planowanego ubytku w dochodach będącego skutkiem wystąpienia COVID-19". Argumenty spółki, że wydały kasę na walkę z koronawirusem i brak kasy na podwyżki idą do kosza!!!!!
    ReviewUserIcon
    Henry

    10.04.2020 21:59

    Inne

    Kierowcy Ariva mają już odbcięte pensje od 1 kwietnia o 10 % . Jestem ciekaw kiedy na nas trafi . Nie ciekawie się robi . Jak nam obniżą pensje o 10 % to 350 - 400 zlotych mniej do wypłaty.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    11.04.2020 01:51

    Inne

    Nie porównuj przewoźnika lotniska Modlin z komunikacją miejską, też umiem porównać KM z Łomianek obecnie posiada najwyższą stawkę za wzkm umiał z ZTM się targować.
    ReviewUserIcon
    Henry

    11.04.2020 04:51

    Inne

    Wejdź na stronę Miłośnicy Komunikacji Miejskiej na FB i znajdź post . Ktoś wstawił 2 zdjęcia gdzie jest to napisane . Jak pisze to prawdę
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.04.2020 21:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Abek

    10.04.2020 22:53

    Inne

    To że nie otrzymałeś kasy nie znaczy że inni nie dostali. Nie wiemy jakie są zasady wyliczania. Może jesteś członkiem ZZ (a oni mają swoje wyliczenia), może jesteś upierdliwy a może cię pomineli. Zadzwoń i się dowiesz zamiast marudzić.
    ReviewUserIcon
    errrr3

    10.04.2020 21:05

    Inne

    Słuchajcie mam pytanie odnośnie tej premii co widnieje na pasku. To jest na święta??? Związki wywalczyły?
    ReviewUserIcon
    Edi

    10.04.2020 22:48

    Inne

    Ale to załatwił Marcyś a nie ZZ. ZZ może też załatwiły ale tylko dla siebie i nic na ten temat nie wiemy.
    ReviewUserIcon
    siedem

    10.04.2020 05:14

    Inne

    Nie było i nie będzie żadnej premii. Nie słuchajcie tutaj (usunięte przez administratora) itp... Wszyscy będziemy mieli trudny okres. O podwyżkach na razie możemy zapomnieć. Ludzie nie mają na chleb!!!
    ReviewUserIcon
    R12

    10.04.2020 15:22

    Inne

    Pytanie brzmi jak szybko Kraków się wycofa
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    10.04.2020 16:27

    Inne

    To samo ma być wprowadzone w Gdańsku, Łódź i innych miastach. Zadał bym raczej pytanie czy mieszkańcy Warszawy takim planom dadzą kategoryczny sprzeciw?. Osobiście przy takich planach nie miał bym jak dojechać do pracy.
    ReviewUserIcon
    Henry

    10.04.2020 07:21

    Inne

    Chyba mnie coś ominęło. :))). Albo się spóźniłem:))) Gdzie te słodycze(kosze slodyczy) dla kierowców MZA od Vedla ? Czytałem na portalu społecznościowym i miałem nadzieję że coś dostanę,ale jak zwykle jak i z podwyzkami które miały być z wyrównaniem od stycznia obyłem się fiaskiem . Wesolych Świat dla wszystkich:)))
    ReviewUserIcon
    KtośKiedyśTamRobił

    02.04.2020 02:18

    Inne

    Uwaga dla wszystkich. Miejcie się na baczności w stosunku do człowieka o imieniu Tadeusz nazwisko na z zakładu R-1 Woronicza. Jego służbowy numer (usunięte przez administratora). Człowiek ten wydaje się miły ale to przykrywka. Jest to zwykły sygnalista kiedyś określany mianem donosiciela, kapusia. Jeździ wozem (usunięte przez administratora). Uważajcie na niego. Miał 2-ch zmienników na każdego donosił.
    ReviewUserIcon
    Kupka_szmalu

    09.04.2020 21:49

    Inne

    Sygnalisty n ume r to jeden dwie czwórki i 7 a wozem jeździ Solaris osiem pięć Z e r) Sześć :D
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    09.04.2020 14:01

    Inne

    Uwaga, na przystanku Młodzieńcza w kierunku Marek stoi siwy typ z brzuchem i spisuje czasy! Uważajcie na siebie, szerokości
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.04.2020 20:26

    Inne

    Można też otworzyć komorę silnika sprawdzić czy wszystkie paski są na swoim miejscu, a nóż coś piszczało w czasie jazdy, tyle mamy regulaminowych obowiązków że jest co wymyślać
    ReviewUserIcon
    Kali

    09.04.2020 20:56

    Inne

    Możesz pójść też klapę domknąć... Wszak mógł Ci się wyświetlić komunikat o otwarciu tylnej klapy.... Koledzy. Pomysłów jest tyle ile jest śrub w autobusie :) NIE DAJMY SIĘ KARAĆ ZTMowi. o Postój na przystanku ZZ włączonymi awaryjnymi NIE JEST BLOKOWANIEM Przystanku!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Obywatel

    09.04.2020 17:48

    Inne

    Tyle Wedel dał
    ReviewUserIcon
    Cukrzyk

    09.04.2020 20:19

    Inne

    Już nic nie zostało
    ReviewUserIcon
    ??????

    09.04.2020 18:28

    Inne

    Chciałem potwierdzić. Czy to prawda ze ZTM przymierza się do tego,żeby kierowcy nosili kaszkiety od Cieszkowskiego z Targowej? Warszawski sznyt ma nas wyróżniać od reszty hołoty z Polski.
    ReviewUserIcon
    Jojo

    09.04.2020 19:52

    Inne

    No niestety tak. Mundurek jest żałosny a najlepsza ta rogatywka. Na szczęście tylko w czasie przerwy trzeba będzie ją nosić.
    ReviewUserIcon
    Kali

    09.04.2020 20:16

    Inne

    Na szczęście każdy kierowca będzie musiał obowiązkowo nosić korale. Podoba mi się to
    ReviewUserIcon
    heheszek

    09.04.2020 17:42

    Inne

    Panie i Panowie to się w głowie nie mieści. Zarząd lub ktoś z zarządu robi sobie z nas kpiny!!! Na Facebooku MZA wrzucili post jak to są z nas dumni, że przewozimy ludzi w tak ciężkim czasie, piszą że nas szanują!!! Następny post że mają dla kierowców 200kg słodyczy od pewnej firmy!!! DWIEŚCIE????200??? D W I E Ś C I E? Pytam się dwieście????? Czy ich poyebaało??? (usunięte przez administratora) i 2 metry(200cm) mułu
    ReviewUserIcon
    R12

    09.04.2020 18:03

    Inne

    Firma szanuje Was bardzo. Jesteście super pracownikami bo: - nie chodzicie na zwolnienia; - przychodzicie na godzinę przed wyjazdem; - gonicie za rozkładem jazdy; - przychodzicie z wolnego na każdy telefon; - o pieniądzach i swoich prawach piszecie tu nie zawracając przełożonym głowy. Jak Was nie szanować?
    ReviewUserIcon
    Nowy w MZA

    09.04.2020 14:12

    Inne

    Mam pytanie czy będąc pracownikiem MZA muszę przynależeć do jakiś niby ZZ,czy mogę po prostu podziękować i powiedzieć,ze nie jestem zainteresowany? Czy są później jakieś wyciągane konsekwencje od takiej osoby,ze jest niezrzeszony? To są pewnie rocznie niezłe kwoty,za które lepiej się napić alkoholu niż płacić te składki.
    ReviewUserIcon
    Nowy w MZA

    09.04.2020 17:02

    Inne

    OK. Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuje. W takim razie nie zapisuje się do ZZ.
    ReviewUserIcon
    Pepe R1

    09.04.2020 17:20

    Inne

    W R1 trzech członków solidarności zostało zwolnionych za zgodą związku.Odwołali się Sądu i zostali przywróceni.Solidaruchy na czele z grubym unikali spotkan z nimi.Gruby stał sie baronem zz S i siedzi na Stalowej.To tylko skrót co oni.przeżyli.Ja mam pakiet ubezpieczenia(w tym obrona.przed zwolnieniem)
    ReviewUserIcon
    Kali

    09.04.2020 16:31

    Inne

    Uwaga....... Wchodźcie tłumnie pracownicy na Facebooka MZA... Cuda wianki.... Mza wraz z producentem czekolad przekazali dla kierowców..... 200 kg słodyczy... Jest zdjęcie pięknych koszy w podzięce za naszą pracę.... (pracownicy dostaną swoją część jak zarząd i wszyscy na górze dostaną....). Ironia? Może ale 200kg na 3500 kierowców to wychodzi jakieś..... 57 gramów... Czyli połowa tabliczki czekolady.... Oczywiście w drugim poście jest podziękowanie zarządu za naszą ciężką pracę... Zarząd jest z nas dumny... PS. Szkoda że podwyżek, premii za pracę w czasie epidemii nie dostaniemy... Bo na górze zapewne dostaną premię (albo sobie przyznają) za wyrobienie planu, pełną gotowość do zleceń...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.04.2020 16:22

    Inne

    Znowu się zaczynają podchody do zmieszania komunikacji w mieście, ciekawe czy i u nas też ZTM wymyśli że w określonych godzinach komunikacja kursować nie będzie?
    ReviewUserIcon
    Matt

    09.04.2020 04:01

    Inne

    Wie ktoś w której godzinie pracy należy użyć tej 1 maseczki co została wydana zmianie A?
    ReviewUserIcon
    heheszek

    09.04.2020 13:29

    Inne

    Ale czy wydają sami z dokumentami czy trzeba się prosić? Bo na stalowej to o rękawiczki trzeba się prosić więc może i maseczki gdzieś pod ladą mają
    ReviewUserIcon
    R12

    09.04.2020 14:11

    Inne

    Już wiadomo od 16 kwietnia maseczki obowiązkowe w miejscach publicznych. Żaden arbuz łaski Ci nie będzie robił. A MZA do dzieła z zakupami do dzieła.
    ReviewUserIcon
    Pepe R1

    09.04.2020 08:10

    Inne

    Prosze członków związków zawodowych o wstrzymanie płacenia składek i zawieszenia członkostwa na czas epidemii i przekaznie składek dla : służby zdrowia ,opieki społeczne .Ja wpłacam i nie nałeże do zz Oni wasz nie skreślą .!!!
    ReviewUserIcon
    Kali

    09.04.2020 13:40

    Inne

    Popieram. Zamiast płacić na darmozjadów i nierobów ze ZZ lepiej te pieniądze przelać na szczytny cel....
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.04.2020 22:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Hehehe

    09.04.2020 10:08

    Inne

    A alkomaty wyłączone... :-D będzie ostro...
    ReviewUserIcon
    Zgrywus

    09.04.2020 11:09

    Inne

    I to jest prawdopodobnie najpewniejsza rzecz ktora sie odbedzie :D Płyne razem z Toba lecz lekko kontuzjowany na L4 ;) Inne typu podwyzki,premie itp mozna o tym zapomniec
    ReviewUserIcon
    Mirek R3

    09.04.2020 05:50

    Inne

    Pisałem jakiś czas temu że podwyżki 300zl i 100 zł na etat będą od kwietnia. Czytajcie ze zrozumieniem. Ja wiem ze do szkoły było pod górkę bo gdyby tak nie było nie trafilibysmy do MZA. Czyli wypłata w maju po nowemu. Rozumiecie???? 300zl dla tych co pracują w czasie pandemii a reszta 100zł. Rozumiecie???
    ReviewUserIcon
    Marek

    09.04.2020 07:38

    Inne

    Tak tak a świstak siedzi i...
    ReviewUserIcon
    Rafex

    09.04.2020 10:13

    Inne

    Ale kolego. Ty nie rozumiesz ze tak jest co miesiąc... Przypomnę... Wypłata miała być z pensją za luty (tj do 10 marca... Pewniak. Mało bo 100 zł a le z wyrownaniem od stycznia). Tak samo miało być teraz (tzn. Z pensjąbza marzec). Taraz piszesz ze będzie wypłacona 10 maja... A w maju kolejny sympatyczny kolega napisze że... Przecież nie umiemy czytać. Będą z pensją majówą tzn. 20 czerwca... Kierowcy naprawdę,, nie gęsi swój rozum maja". Jak narazie nic się nie zapowiada na to, że dostaniemy wyższe pensje. Zarząd się nie spotyka, że związkami się nie spotyka..... I jak zwykle kierowcy, którzy mają lwią część wkładu w finanse tej firmy (oczywiście chwała dla dzielnych mechaników, którzy w pocie czoła naprawiają, reanimują czasami to cxym jeździmy) są w tej firmie traktowani jak psie g.ówno. Szkoda że ci na górze tego nie rozumieją (jak w końcu kierowców zabraknie - pójdą na L4, opieki) to co wtedy zarząd zrobi....
    ReviewUserIcon
    Wyplata

    08.04.2020 18:35

    Inne

    Wypłata jest na koncie.. Szaleństwa nie ma... I te wszystkie je.łopy co pisały ze będzie premia, podwyżka to teraz odsz.czekiwać i mor.dy w kubeł. Żadnych dodatków nie dostaliśmy. Znowu zostaliśmy wy.dymani.
    ReviewUserIcon
    Wiosenny Motoł

    08.04.2020 21:11

    Inne

    Miało być 100 brutto zł za każdy dzień - ,to by się zgadzało 1200 do rączki
    ReviewUserIcon
    Wyplata

    08.04.2020 22:35

    Inne

    Dzban to cie spłodził cio.to. Ile było wypowiedzi znawców na tym forum, że będzie premia, że będzie obiecana podwyżka z wyrownaniem... I co? Jeden wielki h.uj. Także spadaj prostaku do grodziska ( bo ja w żadnej aribie nie pracuje).
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.04.2020 14:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jackowski-jasnowidz.

    08.04.2020 17:25

    Inne

    Jutro będzie czwartek,a pojutrze piątek. To jest ten sam poziom wiarygodności.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    08.04.2020 18:41

    Inne

    Trzeba zacząć inwestować w zasoby ludzkie, przestać gonić za kapitałem, nawet najlepiej wyposażona firma bez zasobów ludzkich jest niczym, musi być człowiek by nacisnął guzik i włączył maszyny.
    ReviewUserIcon
    R1-R1

    08.04.2020 16:39

    Inne

    Wypłata już jest!!!! Ale podwyżki brak!!!!
    ReviewUserIcon
    Młody wilk

    08.04.2020 12:56

    Inne

    Orientuje się ktoś do kiedy mają jeździć te stare Many 33.. 39..? Podobno mieli je wycofywać ze względu na brak klimy
    ReviewUserIcon
    R12

    08.04.2020 13:04

    Inne

    Jak przyjdzie komplet czyli 130 elektryków przegubowych to znikną Many 33 i 33 oraz Solarisy 82 i 84. Nie brak klimy a wiek jest uzasadnieniem dla ich kasacji.
    ReviewUserIcon
    Stara Wilczyca

    08.04.2020 14:32

    Inne

    To są najlepsze wozy w spółce - oby jak najdłużej jeszcze z nami zostały
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    08.04.2020 00:00

    Inne

    ktoś coś tu narozrabiał :)))))
    ReviewUserIcon
    Olo

    08.04.2020 12:49

    Inne

    Potwierdzam. Wpłynęło kolejne 500. Bank PKO. :)
    ReviewUserIcon
    R12

    08.04.2020 13:06

    Inne

    Piszesz o 500+ ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.04.2020 14:38

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zdzichu

    07.04.2020 14:47

    Inne

    Ziuta. Naucz się dziewczynko najpierw pisać po polsku. Rozumiem, że jesteś sfrustro.waną gó.wniarą. Jak masz takie parcie to poczochraj bobra ewentualnie pozmywaj gary. Znalazł się znawca tematu.
    ReviewUserIcon
    Staruchy

    07.04.2020 16:04

    Inne

    Nic wam nie mówią bo macie jeździć, zarażać rodziny i znajomych w imię by kilometry się zgadzały na licznikach ZTM by Mza dostało odpowiedni przelew bo inaczej się osrają jak zabraknie na wypłaty bo nikt z urzędu nie da na MZA bo niedługo Maj i Parady lbgt się zaczną.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.04.2020 11:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    heheszek

    07.04.2020 15:24

    Inne

    (usunięte przez administratora) Trochę żartu w tej ponurej firmie, no ale co się dziwić jak większość to zmurszałe Zdziśki i Heńki
    ReviewUserIcon
    Zdzichu

    07.04.2020 16:04

    Inne

    Ciebie stary spawał i takiego ćw.oka zespawa)ł. A twoja stara sra.ła sra.ła i takie g.ówno jak ty wy.srała
    ReviewUserIcon
    Spoko

    06.04.2020 20:09

    Inne

    Czy jeżdżenie w krawacie jest do kończą marca czy kwietnia?dzięki za info
    ReviewUserIcon
    wwa

    06.04.2020 20:47

    Inne

    od 01-05 - 30-09 można bez krawata i mozna być w koszulce polo. Chyba sie nie myle,jakby co proszę mnie poprawić.
    ReviewUserIcon
    Kali

    07.04.2020 15:28

    Inne

    Zamiast krawata można od 1 kwietnia założyć korale
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.04.2020 16:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    07.04.2020 08:50

    Inne

    Zdanie "My kierowcy mamy tylko robić to co do nas należy zgodnie z regulaminem" powinno być motto spółki i wypisane w każdej dyspozytorni. Od razu widać że na Dyktatora się nadajesz. Możesz mi wytłumaczyć czym różni się stemplowanie kart na ekspedycjach, a czym na terenie zakładu?. W jednym miejscu ta czynność jest zabroniona w innym wręcz muszę ją wykonywać oczywiście zgodnie z regulanimem.
    ReviewUserIcon
    kali

    07.04.2020 11:20

    Inne

    Czasem nie w koralach?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.04.2020 23:56

    Inne

    Na jakich zasadach można obniżyć pracownikowi wynagrodzenie: Pierwszy wariant dotyczy firm, które nadal działają jednak mają zmniejszony przychód. Pracodawca może skrócić czas pracy o 20% i w związku z tym o taką samą wartość obniżyć przyznawane pensje. Wypłata nie może być jednak niższa niż minimalna krajowa. Wówczas pracodawca wypłaca ze swoich funduszy 40% wypłaty, a państwo pozostałe 40 %. Drugi wariant jest mniej optymistyczny i dotyczy firm, które wstrzymały prowadzenie swojej działalności. Jeżeli pracodawca nie będzie w stanie wypłacić pensji swoim pracownikom, wówczas może obniżyć je nawet o 50%. Pieniądze nie mogą być jednak niższe niż minimalna krajowa.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.04.2020 08:34

    Inne

    Prezydent miasta wydał zakaz rozmów o podwyżkach, proszę więc skończyć temat podwyżek. Spółka podlega pod prezydenta Warszawy.
    ReviewUserIcon
    Pepe R1

    06.04.2020 14:39

    Inne

    Masz racje obecnie zz solidarność ,zzpkm ,kontra to :Wesołe Miasteczko- są wszystkie stanowiska+ synekury.Kierowca w tych zz to płatnik + roból.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.04.2020 20:21

    Inne

    Szykuje Nam się podobna sytuacja jak w MPO już nic nie musimy robić, albo spółka da wszystkim po 800 zł albo miasto traci kontrolę nad KM
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.04.2020 13:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Norbert

    06.04.2020 13:32

    Inne

    Oby Ci te korale bokiem wylazły
    ReviewUserIcon
    R12

    06.04.2020 13:47

    Inne

    Przestańcie już zaklinać rzeczywistość wpisami o premiach i podwyżkach. Sięgnijcie pamięcią do zeszłego roku i przypomnijcie sobie jakie były podwyżki i premie w grudniu. Już sobie przypomnieliście? To teraz dodajcie do tego fakt, że rok 2019 był rokiem braku rąk do pracy i rokiem szczytu koniunktury gospodarczej. A teraz dla porównania dzień dzisiejszy. Czasy braku rąk do pracy się kończą, a w oczy zaczyna zaglądać widmo kryzysu. Jak wielki on będzie zobaczymy. Mając jednak na uwadze artykułowane ostatnio w mediach obawy władz Warszawy o stan finansów miasta, należy zadać pytanie, czy w ogóle będą jakiekolwiek premie na koniec roku i czy będą przeszeregowania dla wzorowych pracowników?
    ReviewUserIcon
    ???

    06.04.2020 10:07

    Inne

    Czy sa juz maseczki dla kierowcow?
    ReviewUserIcon
    heheszek

    06.04.2020 11:15

    Inne

    Są ale tylko karnawałowe
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.04.2020 07:56

    Inne

    Zakazy wprowadzone przez prezydenta miasta: zakaz uzupełniania etatów po pracownikach odchodzących na emerytury, zakaz zawierania nowych umów o pracę, zakaz rozmów o podwyżkach, przegląd i redukcję umów czasowych, czyli zwolnienia. Przekładając to na działalność spółki jest to destabilizacja KM w Warszawie. KOMUNIKACJA MUSI BYĆ !!!!!!
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.04.2020 08:54

    Inne

    To nie moje pomysły a prezydenta Warszawy walczy z koronawirusem przez cięcia budżetowe kasy nie ma i boii się oddać władzę
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.04.2020 10:47

    Inne

    Brak słów na temat gospodarności w Warszawie, jaki był wielki lament kiedy budżet miasta zmalał o 1,5 miliarda ile to wyrzeczeń trzeba będzie zrobić, teraz budżet miasta zmniejszy się o 6 miliardów złotych!!!!!!

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.