opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 66
    • 67
    • 68
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Donosiciele i agenci

    02.04.2020 05:36

    Inne

    Uważajcie na Pana z wozu 7233 II zmiana. Strzela z ucha. To ten co jamniki zabawki ma na pulpicie.
    ReviewUserIcon
    Rysiek

    02.04.2020 05:47

    Inne

    A ten to wszystkie rozumy zjadł razem ze swoim...... (usunięte przez administratora) internetów a co do czego to siedzi cicho i płacze. Pozdro z 709.....
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    01.04.2020 13:02

    Inne

    Kiedy MZA wysle wszystkich kierowcow na kwarantanne? Po ostatnim skandalu na szkoleniu i wyslaniu 29 kierowcow na kwarantanne reszta moze byc zakazonych. MZA chce zarazic cale miasto
    ReviewUserIcon
    Heheszek

    02.04.2020 01:26

    Inne

    Nie chce Ci się pracować cio.to to się zwolnij i kwarantanne będziesz miał z miejsca na zawsze i nie dyryguj co ktoś ma zrobić bo taki (usunięte przez administratora) jak ty jest od (usunięte przez administratora) a nie od myslenia i zarządzania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    D+

    01.04.2020 16:09

    Inne

    Jeżeli komuś kończą się teraz badania okresowe to może je zrobić? Przychodnie działają?
    ReviewUserIcon
    D+

    01.04.2020 19:52

    Inne

    A jakie są terminy? Od razu dziękuję za info.
    ReviewUserIcon
    Anzelm

    01.04.2020 20:21

    Inne

    Jutro idę do lekarza, dowiem się jak wygląda sytuacja i w rzucę info.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.04.2020 19:18

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.04.2020 19:39

    Inne

    Gdybym to powiedział byś wiedział kim jestem
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.04.2020 17:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Radek

    01.04.2020 18:24

    Inne

    Takie opinie już są nieaktualne. We Włoszech czy Hiszpanii jakoś rocznie na grypę nie umierają tysiące ludzi. Tak więc jednak nie bagatelizowałbym tego jak w innych krajach Europy.
    ReviewUserIcon
    Raf

    01.04.2020 19:16

    Inne

    Nie będę pod respiratorem. Jestem na L4 więc codziennie szczepię się przy pomocy "ulubionej substancji". Niech się martwią ciołki które tyrają za 300 premii.
    ReviewUserIcon
    Młody wystresowany

    01.04.2020 18:58

    Inne

    Tak sobie rozmawiam ze znajomymi i wszyscy którzy pracują w dużych zakładach czyli coś podobnego do naszej fabryki to mają mierzoną temperaturę przed wejściem na teren zakładu. U nas też powinno tak być a może nie bo wtedy to może z 20 % wozów by wyjechało na miasto. Firma wogole nie dba o kierowców.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.04.2020 02:15

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Spoko

    01.04.2020 18:31

    Inne

    A co ma się dziać najwięcej ludzi mieszka a poza tym lotniska dworce i są mobilni wycieczki zagraniczne biznes (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tetra walnie

    01.04.2020 14:28

    Inne

    Premia extra dla każdego kierowcy który przepracował cały marzec - oficjalne pismo ( po 2 tys brutto )
    ReviewUserIcon
    R12

    01.04.2020 15:02

    Inne

    1 kwietnia :-)
    ReviewUserIcon
    Jaś

    01.04.2020 13:26

    Inne

    Rafał Andziak jest zarażony koroną i jest w ciężkim stanie leży pod respiratorem
    ReviewUserIcon
    alek

    01.04.2020 14:13

    Inne

    Żarty nie na miejscu. Można coś innego 1 kwietnia wymyślić,a nie żarty z ludzi,ze są chorzy.
    ReviewUserIcon
    Pepe R1

    01.04.2020 13:36

    Inne

    Na kazdej zajezdni są gnidy na R1 to łysy vel trzecie ucho ,grubas jednonerkowy włodzio tokarzyna a na R2 R3 kto?
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.04.2020 10:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.04.2020 11:49

    Inne

    ZACZNIJCIE WRESCIE PRZESTRZEGAĆ ZALECEŃ SANEPIDU I NIE ZMUSZAJCIE KIEROWCÓW DO JAZDY AUTOBUSEM Z NADMIAREM PASAŻERÓW
    ReviewUserIcon
    Info

    01.04.2020 12:17

    Inne

    Nie ważne jest co Ty wiesz i co ja wiem, ważna jest tylko oficjalna i potwierdzona informacja i tego oczekuję od zarządu i od mediów
    ReviewUserIcon
    MZA ?

    01.04.2020 11:11

    Inne

    700 zł brutto za ryzyko. Pracownicy Poczty dostaną dodatki za pracę w czasie epidemii
    ReviewUserIcon
    Boluś

    01.04.2020 11:42

    Inne

    A MZA i kierowcy ile dostaną za ryzyko ?
    ReviewUserIcon
    Tadeusz R1

    31.03.2020 23:14

    Inne

    Podobno ten instruktor leży w szpitalu Brodnowskim na koronawirusa. Prowadził ten kurs ostatnio. Jaki jest jego stan? Ktoś coś wie?
    ReviewUserIcon
    Darek

    01.04.2020 10:35

    Inne

    Szkoda chłopa. Rafał jako jedyny był najlepszy z instruktorów. Nikt nie ziewnął nawet jeden raz na jego szkoleniach. Trzymam kciuki - mam nadzieję, że wyjdzie z tego podobnie jak pozostali uczestnicy szkolenia!
    ReviewUserIcon
    Pepe R1

    01.04.2020 09:02

    Inne

    Dziwie się że jeszcze są kierowcy i mechani cy ,którzy wolą dobrowolnie płacić składki na koryto związkowe kosztem kupienia loda czy ciastka dziecku !!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.03.2020 12:54

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Młody wystresowany

    01.04.2020 08:33

    Inne

    Teresa w zwodzie do dodaj jeszcze drugie 20 cm
    ReviewUserIcon
    nowy

    01.04.2020 08:19

    Inne

    Mam kilka pytań ws. rekrutacji. Jestem homusiem no wiecie chłopiec kochający chłopców. Czy będzie to przeszkodą w rekrutacji? Czy szkolenie będę miał z mężczyzną czy z kobietą? Czy będę się mógł onanizowa.ć na krańcach itp... Osobiście nie boję się koronawirusa bo mam go codziennie w pupci. Jest tak przyjemnie. Proszę o możliwie szczere i rzetelne informacje. Dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Koledzy i koleżanki

    31.03.2020 14:17

    Inne

    Proszę wszystkich, którzy są w ZZ. Zapytajcie się swoich przewodniczących kiedy w końcu dla nas będą dodatki do pracy w ekstremalnych warunkach, kiedy będą podwyżki. I niech ZZ i zarząd wam nie mydlą oczu że nie ma kasy... Kasa jest. Wozy wychodzą zgodnie z planem ( a nawet więcej). Sklepy dają pracownikom dodatki (300, 500 a nawet 1000)brutto.... Tylko u nas (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    3 śliwki

    31.03.2020 17:52

    Inne

    Mają dawać dodatkowe piniądze na święta.
    ReviewUserIcon
    Pepe R1

    01.04.2020 06:43

    Inne

    Oni są tylko płatnikami składek zz. Gruby z solidarnosci urzęduje na R4 Siwy Łeb z zzpkm oddelegowany zR4 powinni wstąpić na dyspzytornie i usłyszeć uwagi od kierowców
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.03.2020 19:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    3 cytryny

    31.03.2020 21:51

    Inne

    Jakim wozem jeżdżą?
    ReviewUserIcon
    Jk

    01.04.2020 06:18

    Inne

    A ten drugi jakim wozem jeździ?
    ReviewUserIcon
    ill

    01.04.2020 05:07

    Inne

    Zagrożenie rośnie z dnia na dzień. Osoby z alergiami(choroby auto immunologiczne)są narażone najbardziej bo nie wiadomo jak zareaguje organizm. Umierają młodzi ludzie. Uważajcie na siebie!!! MZA powinno Wam dawać maseczki bo jesteście w grupie podwyższonego ryzyka. Związki powinny wystosować pismo do władz spółki. Powodzenia
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.03.2020 22:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marek

    31.03.2020 22:56

    Inne

    Czy kogoś to dziwi? firma traktuje nas jak mięso armatnie, jak przedmiot... ile czasu minęło już od dnia epidemii....nikt nie dostał nawet podstawowej jednej maseczki dla ochrony swojego życia.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Kminek

    31.03.2020 17:21

    Inne

    Nie rozumiem dlaczego wiele prywatnych firm oferuje szkolenia okresowe dla kierowców on-line, a MZA zmusza kierowców do odbywania ich w ośrodku. W obecnej sytuacji to jawna kpina. I już są tego efekty
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.03.2020 21:20

    Inne

    Czytaj że zrozumieniem.... Pytanie brzmiało dlaczego firmy ogłaszają się na e- szkolenia. Odpowiesz: szkolenia stacjonarne są zabronione.
    ReviewUserIcon
    heheszek

    31.03.2020 22:04

    Inne

    Każdy kierowca dostaje umowę, jeśli nie przepracuje określonego czasu (nie pamiętam jakiego) to będzie musiał częściowo zwrócić MZA kasę za kurs.
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.03.2020 20:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.03.2020 21:21

    Inne

    Jak widać cenzura władz miasta dobrze dziala
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.03.2020 20:11

    Inne

    Jak podaje ZTM na miasto nie wyjechały tylko 2 brygady wyjechało 1467 autobusów sukces koronowirus ZTM nie jest straszny dają sobie radę.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.03.2020 18:54

    Inne

    Każdy kierowca wraz z dokumentami otrzymuje procedurę jak ma postąpić kierowca kiedy w autobusie będzie pasażer z podejrzeniem koronawirus, za samą treść procedury kierownik działu bezpieczeństwa ZTM powinien zostać wywalony z roboty, czy chce on Nam Warszawę zawirusować?
    ReviewUserIcon
    R2

    31.03.2020 18:36

    Inne

    Od jutra mają dawać żele, rękawiczki, 200 ml czystej wódki jak by się kierowcy chciało pić, piwo niepateryzowane i karpia przed 10 kwietnia. W papierosy trzeba zaopatrzyć się samemu.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.03.2020 15:06

    Inne

    Nowe dane z ministerstwa. Zakaz wychodzenia na spacery. Limit osób w sklepach. W autobusie osoby tylko z przepustkami które ma sprawdzać kierowca. PRZESTRZEGAJCIE ZASAD KORONAWIRUSA!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Marian

    31.03.2020 15:28

    Inne

    Od jutra mają dawać żele, rękawiczki i papier toaletowy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.03.2020 17:04

    Inne

    Można tak przyjąć nie mogą się bez opiekunów przemieszczać
    ReviewUserIcon
    On

    30.03.2020 19:34

    Inne

    Kto na stalowej robi grafiki??? I czy są linnie na stałe, nowy wóz i tylko 1 zm????
    ReviewUserIcon
    Stary dziad

    31.03.2020 12:23

    Inne

    A ja w obecnej sytuacji jeżdżę taxi na zajezdnie i do domu. Dogadałem się z dyrekcja, biorę faktóry na firmę, oni nic nie tracą bo wpisują sobie w koszty a zyskują pracownika a ja zdrowie. Podpowiadam ze każdemu teraz pójdą tak na rękę tylko trzeba zadzwonić i się dogadać.
    ReviewUserIcon
    Raf

    31.03.2020 16:27

    Inne

    Od taksówkarza możesz się zarazić. Lepiej trzymać autobus gdzieś blisko domu. Idziesz z buta i masz pewność, że żaden chory dziad go nie prowadził.
    ReviewUserIcon
    Kizimiziwkierunkowskaz

    31.03.2020 15:10

    Inne

    Miejsca pracy – dodatkowe zabezpieczenia dla pracowników (od 2.04.2020 r.) Pracodawcy będą musieli zapewnić dodatkowe środki bezpieczeństwa swoim pracownikom. I tak: stanowiska pracy poszczególnych osób muszą być oddalone od siebie o co najmniej 1,5 metra. pracownicy mają obowiązek używania rękawiczek, a także mieć dostęp do płynów dezynfekujących. Ważne! Pracodawca musi zapewnić te środki bezpieczeństwa od czwartku, 2 kwietnia 2020 roku. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Radzio

    31.03.2020 15:59

    Inne

    "pracownicy mają obowiązek używania rękawiczek, a także mieć dostęp do płynów dezynfekujących. Ważne! Pracodawca musi zapewnić te środki bezpieczeństwa od czwartku, 2 kwietnia 2020 roku." No to czekamy na płyny dezynfekujące w każdej kabinie autobusu inaczej telefon do Głównego inspektoratu sanitarnego.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.03.2020 16:22

    Inne

    Zgodzam się z Tobą o zbiornik z płynem do rąk w autobusie upominałem się, wystarczy zdjąć kasowniki i jest gdzie takie zbiorniki zamontować
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    31.03.2020 14:35

    Inne

    Podobno jeden z pilotow LOTu ma koronawirusa po tym jak przywozil ludzi ze swiata w ramach akcji "lot do domu" Pilotow w locie nie badaja bo twierdza ze kokpit oddzielny im wystarczy. Jednak zrobili mu test za granica i wyszedl ze ma wirusa. Ilu kierowcow w MZA ma wirusa i przechodzi go bezobjawowo zarazajac pozostalych kolegow na zajezdniach? Niech firma w koncu cos zrobi bo obecne zabezpieczenia kierowcow taśma niewiele daja. Brak maseczek, brak rekawiczek jednorazowych, brak plynow do dezynfekcji rak podczas pracy na linii itp. Dodatkowo jak juz ktos tu wspomnial powinien byc wyplacany dodatek za prace w warunkach epidemii dla kierowcow pracujacych w okresie wirusa przez caly marzec i kolejne miesiace. I nie mam tu na mysli dodatku 100zl brutto jak to firma potrafi dac tylko taki ktory zmotywuje do przychodzenia tu. Bo jak narazie to to jak firma dba o pracownikow to motywuje jedynie do pojscia na L-4 co wielu kierowcow uczynilo pokazujac firmie gdzie ją ma
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.03.2020 12:44

    Inne

    Dobre to jest rzecznik ratusza wczoraj mówił że po to zostały wydzielone strefy bezpieczeństwa by chronić pasażerów, przypomnę że kiedy były wydzielane strefy bezpieczeństwa rzecznik spółki mówił że w autobusach z dużą kabina one nie są potrzebne.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.03.2020 13:25

    Inne

    Władze miasta zapimialy ile musiało być gadania z Naszej strony byśmy strefę ochronną mieli wydzieloną
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.03.2020 13:43

    Inne

    ..... Dobrze że Rząd nakazał zamknąć wypożyczanie rowerów ratusz by tego nie zrobił
    ReviewUserIcon
    Młody wystresowany

    31.03.2020 11:39

    Inne

    Nikt się od tego nie uchroni, nawet przy zachowaniu max środków ostrożności. A już napewno zarazisz się pracując w autobusie, wystarczy po dotykać sobie przyciski, itp przyżady. Jest tylko jedno ale tzn Ci co mają przeżyć przeżyją, Ci co mają umrzec umrą, wcześniej lub później. Wszystko zależy od organizmu człowieka.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.03.2020 11:55

    Inne

    Masz rację ciężko jest się uchronić ale nie poddaję się bez walki, dezynfekcję kabiny przeprowadzam 3 razy podczas zmiany środkami ecolab myje pulpit przyciski, przemywam usta, nos, ręce, rękawiczki jednorazowe używam do wykonania jednej czynności, tego spółka mi nie daje muszę w środki sam się zaopatrzę.
    ReviewUserIcon
    Młody wystresowany

    31.03.2020 12:13

    Inne

    Aldi, ja tu nie przychodzę z ładna polszczyzną tylko z info. Jak chcesz czytać poprawna pisownie kup sobie książkę.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.03.2020 10:50

    Inne

    Z informacji rzeczniczki, zamieszczonej na Twitterze wynika, że zmarły pracownik pełnił w resorcie funkcję kierowcy. Zmarły był kierowcą wiceministra. PRZESTRZEGAĆ PEŁNEJ OCHRONY SANITARNEJ !!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.03.2020 11:14

    Inne

    Od dawna o tym pisze gnać ich na km od siebie oni mogą być ogniskiem roznoszenia wirusa.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.03.2020 11:18

    Inne

    .... To samo dotyczy tablic z numerami linni mogą być ogniskiem koronawirus, bez rękawiczek ich nie dotykać po założeniu lub zdjęciu tablic rękawiczki wyrzuć!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.03.2020 08:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.03.2020 10:03

    Inne

    ... ups mniej jest 31 osób zarażonych w Polsce niż dnia poprzedniego.
    ReviewUserIcon
    olaf

    31.03.2020 11:01

    Inne

    Wybory idą to wiadomo że będzie coraz mniej zarażonych, przynajmniej w statystykach.
    ReviewUserIcon
    yoyo

    31.03.2020 01:27

    Inne

    TEMPA OD 4 DNI 37.6, DZIŚ 38.02 Dzwonię informuję że do lekarza rano idę a oni że do zeszytu mnie wpisują, jakiego (usunięte przez administratora) zeszytu?? co ten eszyt będzie znaczył, do zwolnienia bo zachorowałeś czy do premii. W ogóle jaki (usunięte przez administratora) zeszyt by zapisywać chorych w czasie Krajowym stanie Epidemii. Zwolnią tych za rok czy im dadzą po (usunięte przez administratora) czemu zapisuje się ludzi w zeszyt??
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.03.2020 08:49

    Inne

    Pracodawca nie może zbierać danych wrażliwych o pracowniku, skoro zgłosił że nie będzie go w pracy dyspozytor zdejmuje go z dnia pracy i to wszystko. SN uznał ze danymi wrażliwymi jest zapisywanie przyczyn nieobecności w pracy pracownika.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.03.2020 09:22

    Inne

    Wykonywali podstawy błąd dlatego ich nie ma, chcieli uczyć pracodawcę co powinien robić. Trzeba wnosić od razu spór tak by instytucja nadrzędna ten spór wyjaśniła.
    ReviewUserIcon
    Kier z R4

    31.03.2020 05:54

    Inne

    Kto zrobił grafiki na Stalowej. Wszystko odwrotnie. Do kogo iść z reklamacja?
    ReviewUserIcon
    heheszek

    31.03.2020 06:04

    Inne

    Masz prawo złożyć reklamację, rozpatrzą w terminie do 30dni.
    ReviewUserIcon
    lawenda

    30.03.2020 10:00

    Inne

    Mam pytanie. Mąż wsadził mi nie w tą dziurkę co potrzeba no ale nie protestowałam bo źle nie było. Czy mógł mnie zarazić koronawirusem? Jak myślicie? Czy powinnam to była zgłosić na Centralę Ruchu?
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    30.03.2020 11:49

    Inne

    Spokojnie mąż przeprowadzał profilaktyczne szczepienie a nie ze Cie zakażał.
    ReviewUserIcon
    heheszek

    30.03.2020 18:22

    Inne

    Jej właśnie chodzi o oko, czekoladowe oko.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.03.2020 14:59

    Inne

    Dlaczego CR nadal wydaje polecenie jady autobusem z zwiększona liczba pasażerów niż jest dozwolone!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Edi

    30.03.2020 16:24

    Inne

    Skoro MZA może cie nagrywać w czasie pracy to ty ich też możesz. Pomyśl trochę, przestań wreszcie płakać i użalać się nad sobą.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.03.2020 17:48

    Inne

    Od razu widać że nie pracujesz w MZA każdą rozmowa z CR jest nagrywana i o tym zostaliśmy poinformowani
    ReviewUserIcon
    Ja wracam już

    28.03.2020 11:54

    Inne

    Najlepsza robota na ciężkie czasy to tylko MZA .Ludzie wracajcie jeśli macie taką możliwość
    ReviewUserIcon
    Benek

    30.03.2020 05:37

    Inne

    Poczekam az firma zadba o kierowcow. Niemieccy przewoznicy odseparowali kierowcow-folia od podlogi po sufit. Tanio I skutecznie. Mozna? Mozna.
    ReviewUserIcon
    Kierman

    30.03.2020 16:41

    Inne

    Brutto na początku.
    ReviewUserIcon
    ???

    30.03.2020 09:43

    Inne

    Czy sa grafiki na R1?
    ReviewUserIcon
    Brat Kminka

    30.03.2020 10:13

    Inne

    A metro w południe
    ReviewUserIcon
    Edi

    30.03.2020 16:34

    Inne

    Potwierdzam. Autobusy od 6:00 do 15:00. Tramwaje od 15:00 do 23:00. Od 23:00 do 6:00 będzie kursować wyłącznie metro. Ponieważ jednak jego zasięg jest ograniczony to w niektórych dzielnicach pociągi metra będą korzystać z torów tramwajowych. Opłaty pozostają nie zmienione. Na metro od 2:00 do 4:00 potrzebny dodatkowo paszport Polsatu.
    ReviewUserIcon
    Kandydat95

    30.03.2020 14:15

    Inne

    Witam, jako że szukam pracy jako kierowca w sobote wysłałem cv do Mza. Dziś kilka minut po 8 ktoś dzwonił z prywatnego numeru, akurat byłem w łazience i nieodebrałem. Czy ktoś z Państwa orientuje się czy dział rekrutacji dzwoni z numerów ukrytych ? Czy ponawiają próby w przypadku gdy kandydat do pracy nie odbierze za pierwszym razem ?
    ReviewUserIcon
    Janek

    30.03.2020 16:22

    Inne

    Stały numer. Dzwonią wczenie rano z zastrzeżonego i czekają 3-4 dzwonki. Jak nie odbierzesz to na koniec kolejki. Jedź na Woronicza, przeproś, daj bombonierkę i powiedz, że to się więcej nie powtórzy. Jak będą mieli dobry humor to może na miejscu załatwisz sprawę.
    ReviewUserIcon
    On

    30.03.2020 16:32

    Inne

    Tylko nie kaszl na tym woronicza jak będziesz przepraszał za nieodebrany telefon i że byłeś w toi toi. Jakoś tam teraz nie jest mile widziane

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.