opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 58
    • 59
    • 60
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ?

    14.12.2020 06:47

    Kandydat

    Ile jest stawek wynagrodzenia w mza dla kierowcy obecnie i jakie?
    ReviewUserIcon
    Boluś

    14.12.2020 04:20

    Pracownik

    Od stycznia nieoficjalnie 3 stawki . 4700+300 5000+300 5300+300
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    13.12.2020 18:02

    Pracownik

    Jak można dawać się tak wykorzystywać i pracować za takie marne grosze?.Mając ogromną odpowiedzialność na plecach i tak ciężką pracę. Kierowca powinien zaczynać od 5 tys netto + inne dodatki. Wstawać o 2 w nocy lub się kłaść o 2 w nocy. Jaką pustkę trzeba mieć w głowie by się na to godzić??
    ReviewUserIcon
    Nie lubię pedalarzy

    13.12.2020 10:55

    Pracownik

    Ktoś mądry może się wypowie? Firma zmusza nas do noszenia umundurowania pod presją kary pieniężnej, to ja się pytam dlaczego nie mamy wypłacanego ekwiwalentu za pranie firmowej odzieży w domu?? Proszę tylko o normalne I prawdziwe wypowiedzi.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.12.2020 17:09

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    11.12.2020 23:35

    Pracownik

    Jeżeli nie przepracował to raczej tak, ale polecam dzwonić do kadr i dopytać. Może jakiś błąd i coś dadzą.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    13.12.2020 12:11

    Pracownik

    Brak premi "prezesa" za otrzymanie przez zakład pracy 2 dni opieki nad dzieckiem jest spornym tematem zachodzi prawdopodobieństwo Dyskryminacji pracownika niezgodny z Regulaminem Wynagrodzenia. Opieka na dzieckiem są to dodatkowe 2 dni urlopu pracownika które otrzymuje przy spełnieniu określonych zasad ustawowych. Urlop ten nie dostaje się obligatoryjnie kiedy pracownik złoży wniosek, a decyduje o przyznaniu dodatkowych 2 dni pracodawca, pracodawca może odmówić udzielenia tego urlopu. Zatem jeżeli pracodawca ma możliwość nie wyrażenia zgody na dodatkowe 2 dni wolne pracownika, wyraża zgodę udziela mu urlopu to dlaczego skotki własnej decyzji przenosi na pracownika?. Ostatnia zmiana Regulaminu Wynagrodzenia reguluje ilość dni chorobowych i w jaki sposób powinien zgłosić pracownik urlop na żądanie żeby nie stracić możliwości otrzymania premi "prezesa". W Regulaminie Wynagrodzenia została pominięta kwestia urlopu "opieka nad dzieckiem", zachodzi więc prawdopodobieństwo dowolnego stosowania udzielania pracownikowi "premi prezesa" w sposób nie określony Regulaminem Wynagrodzenia co dyskryminuje osoby którym spółka udzieliła dodatkowe 2 dni wolne choć miała prawo odmowy.
    ReviewUserIcon
    Stella

    11.12.2020 16:19

    Pracownik

    Kierowcy autobusow MZA w Warszawie są bardzo żle traktowani,a ich wynagrodzenie jest zbyt niskie żeby żyć w miarę na poziomie,Ktoś o tych ludziach zapomniał.Codziennie jeżdzę komunikacją i uważam że jest to praca bardzo stresująca i niezmiernie odpowiedzialna.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    11.12.2020 23:41

    Pracownik

    Wynagrodzenie jest na odpowiednim poziomie. Do tej pracy nie trzeba nawet podstawowego wykształcenia. Robisz kategorię, za którą płaci Urząd Pracy i tyle. Jazda 30 km/h nie wymaga ponoszenia zbyt dużej odpowiedzialności. To widać. Wystarczy przejechać kilka przystanków. 85% pseudo kierowców nie ma pojęcia o prowadzeniu dużego pojazdu... i z tego powodu pracują w Komunikacji :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.12.2020 16:06

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    11.12.2020 23:38

    Pracownik

    Zgadzam się. To samo było z premią za wirusa. Też niedowiarki pisały, że nie ma a widziałem oprócz swojego wiele pasków i jakoś kasa na konto wpływała. Manipulują tymi małorolnymi spod Grójca i tyle.
    ReviewUserIcon
    Perspektywa

    11.12.2020 11:58

    Pracownik

    No i wszystko jasne nagrody nie ma bo byla wpadka w tym roku, przeszeregowania nie ma. Ale juz za okolo 750 dni jest nowa szansa na kase.
    ReviewUserIcon
    heheszek

    11.12.2020 13:50

    Pracownik

    Dokładnie tak, świetlana perspektywa. Dodam tylko że nie trzeba było mieć żadnej wpadki. Wystarczyło wziąć dzień opieki nad dzieckiem i to Cię pozbawiało przeszeregowania. To pokazuje jak zarząd traktuje kierowców. A związki zawodowe na FB robią sobie challenge ... na pokaż pasek. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nie lubię pedalarzy

    11.12.2020 09:52

    Pracownik

    Ktoś mądry może się wypowie? Firma zmusza nas do noszenia umundurowania pod presją kary pieniężnej, to ja się pytam dlaczego nie mamy wypłacanego ekwiwalentu za pranie firmowej odzieży w domu?? Proszę tylko o normalne I prawdziwe wypowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Wolny człowiek

    10.12.2020 23:07

    Pracownik

    Widze ze w tej firmie lepiej jest nie nosic krawata, dostawac kary od ztm i miec kilka kolizji to wtedy daja nagrode ale jak czlowiek nie bedzie mial nic ale zachoruje to nagroda juz sie nie nalezy. Dobry system motywacji kierowcow. Ktos powinien za to odpowiedziec bo kierowcy dla tej nagrody to i z covidem przychodzili zeby tylko ja dostac
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    11.12.2020 00:51

    Pracownik

    Pewnie jesteś również członem związków zawodowych. Ja mam wywalone. Śmigam w jeansach i koszulce typu "polo". Premii nie pobieram z "kolegami z pracy" nie rozmawiam. Byłem u pana A, na rozmowie i powiedział, że jeżeli będę dalej tak postępował to w sierpniu mi nie przedłużą umowy. Olałem kolesia, umowę przedłużyli a teraz jesteśmy w delikatnym impasie, ponieważ chcę ją rozwiązać jak najszybciej. Ostatnia propozycja była "pojeździj miesiąc". Kwestia jest taka, że ja mam wywalone i dla mnie mogą mnie zwolnić dyscyplinarnie. W dzisiejszych czasach to nie ma żadnego znaczenia. Po przepracowaniu kilku miesięcy swoje świadectwo pracy mogą sobie w rurkę wsadzić.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.12.2020 09:32

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    10.12.2020 18:42

    Pracownik

    Dokładnie. Premie były zsumowane. Jeżeli ktoś dostał w okolicach 4000 to ma dwie. Jeżeli koło 2000 to dostał jedną i musi w kadrach sprawdzić z jakiego powodu. Akurat w tym wypadku wszystko jest jasne.
    ReviewUserIcon
    dorobkiewicz

    09.12.2020 20:37

    Pracownik

    Premia kierowcy 4800 brutto . Zaplecze 3300 brutto. I gdzie tu sprawiedliwość?????
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.12.2020 14:15

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    R12

    09.12.2020 19:47

    Pracownik

    Wiem że to nie podwyżka, ale na konto wpłynęło więcej. Jakoś trzeba sobie radzić. Nie oszukuję samego siebie i jestem za podwyższeniem naszych wynagrodzeń. Realnie jednak nie ma na co liczyć, zwłaszcza na pewne środowisko tzw. działaczy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.12.2020 12:37

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    R12

    08.12.2020 14:09

    Pracownik

    To pilnuj limitu i zaraz częstotliwość się zwiększy. Na podobnej zasadzie jak to z tym paliwem było tu opisane. Zwiększyć zużycie, a premie za oszczędności wrócą. Do dzieła pisarzu do dzieła.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.12.2020 11:24

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ty

    07.12.2020 12:23

    Pracownik

    W tej firmie jest taki przemiał ludzi że nie sposób wszystkich poznać.
    ReviewUserIcon
    R1-R1

    07.12.2020 09:51

    Pracownik

    Witam wszystkich Jaka bedzie w tym roku karpiowka? Godzinowka +doplata, ile??? Czy bedzie jeszcze jakaś kasa?? Kiedy zostaną wyplacone?
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.11.2020 12:15

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.12.2020 22:52

    Pracownik

    Godzinówkę wypłacą. Karpiowe będzie symboliczne. To przez te smutne 500 brutto podwyżki od listopada. Trzynastka jak w zeszłym roku - dla kadry. Premie za wirusa zakończone i nie wrócą. Info od osoby będącej "na spotkaniu".
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.12.2020 00:22

    Pracownik

    Dzisiaj potwierdzili wypłatę trzynastki i potwierdzili brak premii za wirusa. No i co niedowiarki? Szkoda tylko że karpiowe 180 złotych.
    ReviewUserIcon
    Bolec

    03.12.2020 20:09

    Pracownik

    Tak narzekacie na zarobki a co mają powiedzieć kierowcy z innych spółek z Polski? W MZA się najwięcej zarabia, 4800 brutto a w innych dużych miastach? MPK Poznań 4050 brutto to jakiś nieśmieszny żart!
    ReviewUserIcon
    Bbb

    04.12.2020 14:21

    Pracownik

    A patrzyłem na Wrocław?? Po 5 latach pracy masz 4800 +10% premii + 400 PLN dodatku frekfencyknego co daje razem 5680 brutto I do tego godziny nocne praca w święta paliwo więc co najmniej ok 6000-6200 brutto
    ReviewUserIcon
    Raf

    06.12.2020 00:19

    Pracownik

    Jeżeli chodzi o zarobki w komunikacji miejskiej to uważam, że w MZA są w miarę adekwatne do niezbędnych umiejętności. Przecież nie jesteśmy neurochirurgami. Odpowiedzialność? Jaka? Jeździsz 30-50 km/h po mieście. Języka obcego nie musisz znać. Polskiego prawie też nie. Topografia nie istnieje. Jedziesz po aplikacji. Z pasażerami nie możesz rozmawiać więc olewasz i się nie odzywasz. Taka trochę większa taksówka. Turystyka europejska to co innego i dlatego tam się zarabia 5 razy więcej.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.12.2020 11:57

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kierman

    03.12.2020 13:31

    Pracownik

    Linie dzienne powinny mieć ostatnie zjazdy max 23cia z minutami, to jest bez sens by dzienne jeździły z nocnymi
    ReviewUserIcon
    alkomat

    02.12.2020 10:33

    Pracownik

    Kierowca po spożyciu przyszedł do pracy. .Brał zmianę i autobus mu nie odpalił , ciekawe co na to kierowca który oddawał mu zmianę.. Teraz okazało się ,że to kierowca MZA z R2 a nie ajent. A tacy mieliście być krystaliczni ,tylko ajenci mieli być be.. I co Wy na to...??? Ludzi wozicie i odpowiadacie za życie ... Zmieni się Wasze podejście kiedyś???, aby po alkoholu nie wsiadać za kółko???.
    ReviewUserIcon
    Kierman

    03.12.2020 09:49

    Pracownik

    Zabrzmi to wbrew wszelkim zasadom, ale przyznaje Ci milion procent racji...na własnym przykładzie przyznam że lepiej bym ogarniał fajere po "czteropaku" niż jak mam jeździć 10h...chociaz może to nie tyle te 10h pracy,na mnie negatywnie wpływa, co jej koniec o lub po północy. To jest niezaprzeczalny fakt
    ReviewUserIcon
    Kierman

    03.12.2020 10:51

    Pracownik

    Ale prawdą jest to że te 0.5 stworzy mniejsze zagrożenie niż kończenie po 9 czy 10h o północy lub później. To już tak abstrahując od przepisów
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.11.2020 10:19

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    RAfik

    29.11.2020 00:12

    Pracownik

    No ale to 500 brutto wisi na ścianie od miesiąca. O 13 nie słyszałem ale Starzy mówio że zawsze jest na koniec roku.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.12.2020 19:59

    Pracownik

    To że nie dostawałeś premii za koronawirusa nie oznacza że inni nie dostawali. To była premia uznaniowa i wszyscy to wiedzieli. Karpiowe będzie malutkie. To też wiadomo od dawna. Trzynastka jak zawsze.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.11.2020 15:31

    Pracownik

    Jezeli sie nie myle, to wychodzi na to ze pelna odpowiedzialnosc za pelen bak paliwa ponosi wylacznie kierowca wyjezdzajacy rano z zajezdni? W takim razie czy zwiekszy sie czas rannego OC za 15 np. na 30 min? Bo jak autobus nie bedzie zatankowany do pelna to kierowca ranny zobowiazany jest do zatankowania przed wyjazdem autobusu do pelna, czy bedziemy mieli na to 15 min tylko?
    ReviewUserIcon
    Zzzz

    30.11.2020 17:25

    Pracownik

    Wychodzi na to ze kierowcy zmiany A beda na lasce kierowcow zmiany B. Beda takie sytuacje ze kierowcy zmiany B nie beda tankowali pod korek bo np. bedzie sie im spieszylo na pociag do Garwolina czy innego Grojca. Jezeli kierowca ze zmiany A nie dotankuje rano autobusu to ma problem. Ja zawsze przychodze 20-25 min przed wyjazdem i nie zamierzam przychodzic wczesniej bo Mi za to nie placa wole sie wyspac, jak zobacze niezatankowany autobus to zglaszam to zielonym przyciskiem na centrale, robie dolewke i zglaszam na centrale ile wyjechalem opozniony i tyle w temacie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.11.2020 19:15

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Prawy

    30.11.2020 08:27

    Pracownik

    To jest jawna dyskryminacja ze względu na płeć. Dlaczego ja muszę jeździć na wszystkich liniach, o różnych porach dnia i nocy, podczas gdy kobiety w naszej firmie mają grafik układany pod siebie? Dlaczego kobiety jeżdżą na liniach gdzie na krańcach są ekspedycje podczas gdy ja muszę się zadowolić brudnym toi-toiem bez dostępu do bieżącej wody? Dlaczego kobieta zgłaszająca urlop na żądanie na pół godziny przed rozpoczęciem zmiany nie ponosi z tego tytułu żadnych konsekwencji? Tylko dlatego, że wytłumaczyła się bardzo bolesną miesiączką. Żądam równego traktowania wszystkich pracowników! Bez względu na płeć i inne upodobania
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.11.2020 09:26

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Olo

    27.11.2020 14:48

    Pracownik

    Ja też w lekkim szoku. W tym roku jest jak jest, więc nie marudziłem o wolne święta, nie brałem urlopu itd. Dostaję grafik i święta wolne, sylwester wolny, weekendy wolne (1 pracująca niedziela w całym miesiącu).
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.11.2020 23:11

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bbb

    25.11.2020 01:58

    Pracownik

    Tylko nie zapomnij że jak będziesz miał kolizji i nie będziesz mieć przy sobie prawka ani e-prasa w smartfonie. To obowiązkowo podczas kolizji policjia żeby ustalić twoje uprawnienia. Tak że jak będziesz miał delikatna przycierke że swojej winy to oprócz premię która polecił jeszcze kilka zł stracisz na mandat.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.11.2020 13:36

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.11.2020 02:58

    Pracownik

    .... Nadal nie rozumiesz chytrosci spółki, tak mało jest kierowców pracujących na najwyzszej stawce że spółce bardziej opłacało by się podnieść najwyższą stawkę plac niż wykonać to najniższym stawką, oszczędności to priorytet jest.
    ReviewUserIcon
    młody kierowca

    22.11.2020 13:28

    Pracownik

    Ja jestem bardzo zadowolony z pracy w MZA nie wiem z kąd tyle narzekania. Kasa jest na czas, a u prywaciarza musiałem z gardła wyrywać Tabor nowoczesny ale jak komuś się nie chce pracować to narzeka
    ReviewUserIcon
    D+

    22.11.2020 12:21

    Pracownik

    Do związkowców. Wypisuje się. Nic nie robicie. Z przynależności do was nie ma żadnych korzyści. Tylko koszty.
    ReviewUserIcon
    D+

    21.11.2020 16:31

    Pracownik

    Pytanko. Czemu w MZA o każdą pierdułę trzeba składać raport? Są rzeczy które należą się z urzędu. Karpiowe, gruszka, przedłużenie umowy (o to, to sami powinni Nas prosić).
    ReviewUserIcon
    Sławek R1

    21.11.2020 05:55

    Pracownik

    Witam gorąco wszystkich forumowiczów. Pytanie mam: dlaczego nie ma już w zakładce wyprawki rozkładow na R1? Świąteczne jeszcze są z poprzedniego weekendu a rozkładu powszedniego juz nie ma? Od ponad tygidnia juz nie ma rozkladu dnia powszedniego. Myslalem ze to odgorna decyzja zeby nie bylo ale inne zajezdnie maja. Do kogo to zgłosić żeby to było? Chodzi o to ze wyprawki są bardzo późno. Nie wiadomo o której kończymy. Nie ma jak ułożyć sobie planu dnia. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Anton

    21.11.2020 09:08

    Pracownik

    Mordeczko przecież godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy możesz sprawdzić w livebus. Nawet miejsce rozpoczęcia i zakończenia zmiany, a także numer wozu. Rusz głową i nie siej fermentu.
    ReviewUserIcon
    1111

    21.11.2020 13:25

    Pracownik

    Jak nie posiadam Livebus to jak mam to sprawdzić ? Mój telefon nie obsługuje tego ponieważ nie mam systemu android tylko inny na który owa aplikacja nie jest przewidziana...
    ReviewUserIcon
    Świezak

    20.11.2020 07:49

    Pracownik

    O jakiej kwocie mówimy jesli chodzi o karpiowe. Stare siofery nie chcą zbytnio mówić. I co to jest premia godzinowa, kiedy można się jej spodziewać?
    ReviewUserIcon
    Kminek

    20.11.2020 09:26

    Pracownik

    Karpiowe.. Zależy ile góra przyzna... W tamtym roku było to 560 zł do ręki, ale były i lata gdzie było 1000zl... Poki co narazie nic nie wiadomo nic o premii godzinowej. Od marca nasze kochane ZZ nie mogą sie dogadać (mają na to wywa.lone)...
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.11.2020 12:18

    Pracownik

    Masz rację ile góra przyzna, ale fundusz socjalny nie jest darowizna spółki dla pracownika. Spółka ma obowiązek go tworzyć z Naszych wypracowanych pieniędzy. Odpis jaki spółka wykonuje w przeliczeniu na jednego pracownika wynosi około 1600 zł i to nie jest dobra wola spółki o tym mówią przepisy prawa. Pamiętaj od spółki nic więcej się nie dostanie do czego nie jest zobowiązana przepisami prawa.
    ReviewUserIcon
    PrawdaJestTylkoJedna

    20.11.2020 02:10

    Były pracownik

    Po siedemnast latach pracy (obecnie rok na rencie) dostrzegam co zmieniło się w mojej psychice pracując jako kierowca autobusu miejskiego. Napewno stałem się niemiły dla ludzi, wręcz nie lubię ludzi. Wydawało mi się że umię jeździć najlepiej i znam wszystkie przepisy, co było oczywiście nieprawdą. Byłem arogancki, nerwowy i niemiły dla innych. Teraz to wszystko powoli ode mnie odchodzi, jakby mnie "puszczało". Wracam znów do normalności i zastanawiam się  czy warto było poświęcać się w tej pracy. Teraz wiem że były to najbardziej stracone lata mojego życia. Kiedy zacząłem chorować wszyscy się na mnie "wypięli". Nikt nie zadzwonił i nie spytał się jak się czuje i czy czegoś mi nie potrzeba, oczywiście oprócz przyjaciół. Kiedy potrzeba było przyjść z wolnego wszyscy byli mili. Kiedy zachorowałem zostałem ukarany, przeniesiony na najgorsze linie, tak jakbym był winny tego że jestem chory. Piszę żebyście mieli świadomość że w tej firmie kierownictwo ma Was głęboko gdzieś. Nie dajcie się omamić. Szanujcie swoje zdrowie, nie lekceważcie żadnej najmniejszej choroby bo właśnie z tych małych nie doledoczonych powstają bardzo poważne. Pozdrawiam Was gorąco.
    ReviewUserIcon
    Nowy w szoku

    17.11.2020 10:14

    Pracownik

    Witam serdecznie. Jestem po trzech tygodniach pracy i jak by to powiedzieć żeby nikogo nie urazić, gdy się zatrzymuje po raz 340 na przystanku i kręcę się w kółkach to czuje się jak tresowana małpa. Grafik też fajowy na 4 rano i kilka popołudniowek wtedy powrót 2 w nocy do domu. I jak jeszcze chłopaki mi powiedzieli że zarobię 3,800 zł, jeżeli dostanę całą premie, to ja podziękuję. Żeby za takie drobne zł odlewać się w toitojku i jeść kanapkę a przemili pasażerowie z mordą jeszcze podczas szybkiego śniadania kwiczą że już odjazd powinien być. Przepraszam ale ja chcę być nadal normalny.
    ReviewUserIcon
    Kierman

    19.11.2020 02:37

    Pracownik

    O przepraszam odkąd moja kariera w KM się zaczęła to ciągle powtarzam ze to niezły pacan tym zarządza, bo większość rozkładów to jest delikatnie mówiąc śmiechu warte, i z tym ewidentnie należy coś zrobić. Ale do tego potrzeba łepskiego człowieka który zna system i wie co się z czym je, a nie te mózgi co z ZTM które próbują być mądre tylko im je wychodzi. Moim zdaniem można by było zacząć od wydłużenia przerw w szczycie. Co do warunków śniadaniowo sanitarnych...pomysl jak mają robotnicy którzy stawiają np budynek...takie same warunki jak nie gorsze od nas, trochę za bardzo się rozczulasz. A zreszta o czym mowa? Mają się za to wsiąść Aaaa zna temat, ja zresztą też czytałem w internecie. Powtarzam po raz kolejny, nie należę do miłośników i po dziś dzień gardze km jako pasażer ze względu na warunki podróżowania (choć odkąd są obostrzenia jest lepiej), ale za bardzo lecicie w drugą stronę...troche umiaru i wtedy to będzie miało sens. Tak przynajmniej uważam
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    19.11.2020 08:42

    Pracownik

    Szkoda słów i zmarnowanego czasu, tak długo jak radykalnych zmian się nie zrobi nie licz że coś jeszcze tu się zmienić może. To co mamy jest szczytem możliwości rządzącej ekipy i cieszmy się co jest było gorzej.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    16.11.2020 23:36

    Kandydat

    Czy mozecie opisac sytuacje w tej firmie? Jak jest z grafikami? Moge prosic planiste aby w danym miesiacu miec konkretny dzien wolny? Czy jak przyjde do pracy w listopadzie to zalapie sie jeszcze na karpiowe? Jezeli tak to w jakiej wysokosci jest to karpiowe?
    ReviewUserIcon
    R12

    17.11.2020 09:31

    Pracownik

    Nie czytaj tych głupot. Nie było podwyżki 500zł, nie było premii za koronawirusa i nie ma trzynastek. Jak chcesz się czegoś dowiedzieć to dzwoń i pytaj osób kompetentnych. Tu same głupoty wypisują z niewiedzy, dla dezinformacji lub ot tak dla jaj bo się nudzą.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    18.11.2020 22:47

    Pracownik

    Wszystko zależy jak podchodzisz do roboty. Grafiki da się ustawić pod siebie, premię można dostać, dodatki za paliwo również. Nie daj wiary tym co piszą, że nie było premii. Oni nie dostali i czują się upokorzeni. Podwyżka jest dla wszystkich, więc przynajmniej tu nie będzie problemu.
    ReviewUserIcon
    Kryzys

    15.11.2020 00:50

    Pracownik

    Ciekawe ile będzie premii rocznej. Osoby które się  starały aby ją otrzymać mogły narażać innych na niebezpieczeństwo utraty zdrowia przychodząc do pracy z objawami przeziębienia. A może jednak to rządzący tą firmą są winni? Czy nie przyczyniają się patologicznym systemem wynagradzania i premiowania do roznoszenia epidemii? Może warto byłoby sprostować ten regulamin i powiadomić swoich pracowników o zmianach. Teraz dopiero widać jak chory jest ten system. Zgodzę się że każdy popełnia błędy ale osoby mądre potrafią się przyznać do porażki, i jak najszybciej usunąć błąd. Mówią że od kierowcy nie wymaga się inteligencji, no ale cóż wymagać od kogoś skoro samemu się nią nie grzeszy. Mam nadzieję że "władcy KM" pójdą po rozum do głowy i naprawią tą lukę w systemie.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    15.11.2020 23:10

    Pracownik

    Powiem Ci tak: mam w nosie ten ich regulamin, dla mnie zdrowie było, jest i będzie zawsze najważniejsze. To że ludzi karają za zwolnienia (mam dowody i w razie potrzeby użyje ich w sądzie) to świadczy o braku kompetencji osób na stanowikach kierowniczych. (usunięte przez administratora) I taki stosunek do pracowników pokazuje firma której właścicielem nie jest jakiś tam prywaciarz a Miasto Stołeczne!!!
    ReviewUserIcon
    Patrzący

    14.11.2020 19:24

    Pracownik

    Nie będę pisał o podwyżce, bo każdy kto tu pracuje wie, że powinno się zarabiać zdecydowanie lepiej, i tu mam swoje własne przemyślenia. Poruszę kilka spraw, które mogłyby ułatwić życie kierowcom. Pierwsza, zmiany na niektórych liniach. Czy w tym całym ZTMie uważają że tu pracują sami pijacy, którzy codziennie jeżdżą (usunięte przez administratora) i te cyrki z alkomatami, zmiany na krańcach wg ich nowego śmiesznego regulaminu. Z (usunięte przez administratora) wzięte linie np 116 dla Ostrobramskiej, np zmiany dla Kleszczowej na Sadybie, a Woronicza na Górczewskiej - linia 189 To już (usunięte przez administratora)mnie jasny strzela, kto zamawia i projektuje te ubrania, przecież kierowcy w tych dziadowskich zestawach wyglądają jak lumpy, czy spółka miejska nie może się bardziej postarać, ciekaw jestem czy dla urzędników miejskich też są takie łachy przewidziane? Uważam, że nawet drobne zmiany poprawiłyby nieco podejście pracowników.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.11.2020 15:51

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    14.11.2020 18:15

    Pracownik

    No dobrze a co z kierowcami? Czemu o nich cisza?
    ReviewUserIcon
    Staszek

    13.11.2020 10:15

    Pracownik

    Jestem bardzo zadowolony z zarobków, listopad do ręki 3740 zł, odliczam na wstępie 300 zł na paliwo dojazd do pracy zostaje 3140zł. Jak na Warszawę i wstawanie o 3 w nocy i powroty o 2 w nocy do domu to jest spora kasa. Nie wspomnę o odpowiedzialności i o tym że każdy Tobą pomiata, o tym że jest się zerem. Praca dla emerytów i zakochanych w KM, i nie piszczę żeby przyjść z wolnego, ja wyrobnikiem nie będę.
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.11.2020 10:42

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dfd

    12.11.2020 17:18

    Kandydat

    A ile można tam zarobić? I na jakich stanowiskach?
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    07.11.2020 14:34

    Pracownik

    Dlaczego ewentualnie zarazeni kierowcy COVIDEM przychodzili do pracy swiadomie zamiast byc na kwarantannie? Odpowiedz jest prosta...chcac uzyskac np przeszeregowanie o ktore starali sie 2 lata! Jesli takiemu kierowcy mijaly 2 lata bez podpadki i nagle w ostatnim miesiacu mial isc na kwarantanne, ktora wiazala sie z pojsciem na L4 i z utrata premii i przeszeregowania to wolal przyjsc chory do pracy, zarazic innych wirusem ale sam dostal przeszeregowanie o stawke wyzej. To jest skandal i powinno sie taka polityke firmy naglosnic w mediach bo to chory regulamin firmy spowodowal ze COVID pojawil sie w MZA

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.