opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 56
    • 57
    • 58
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    R1 - 4XXX

    15.03.2021 15:46

    Pracownik

    Widzieliscie ten plakat ZZ? Co wisi w ekspedycji na Dw. Centralnym? Musze Wam powiedziec, ze nic dawno mnie tak nie rozsmieszylo jak ten plakat, z ktorego wynika - daj 30 zl, a jak nie chcesz dawac, to nie narzekaj. No i oczywiscie ta wycieczka raz do roku. Nic tylko sie zapisywac. Dodam ze zdanie na koncu to sarkazm, bo co po niektorzy na tym forum maja problem z rozroznieniem kiedy ktos jest powazny.
    ReviewUserIcon
    Edi

    13.03.2021 20:50

    Pracownik

    Widziałem przed chwilą na Stalowej info o zapisach chętnych do sprzątania po zmianie od przyszłego miesiąca. Poszedłem na głupa zapytać o warunki i... usłyszałem że już mają komplet bo na razie nie biorą wszystkich. Temat podobno ma być jak to powiedzieli "testowany". Gratuluję tym co się załapali.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.03.2021 16:12

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    11.03.2021 11:28

    Pracownik

    Takich osób jak Ty jest obecnie około 50% pracują tu bo wyjścia nie mają, kiedyś transport rusz Pandemia się skończy wtedy prezydent miasta powie kierowców brakuje komunikacji nie ma co ja mogę zrobić. Daj na luz to wszystko niedługo samo się rozleci.
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    11.03.2021 14:58

    Pracownik

    Ciekawi mnie jakie pomysły ma nasza władza gdy pandemia się skończy i nastąpi masowy odpływ pracowników. Już teraz nadgodzin praktycznie nie ma a jeśli są to robią je wybrańcy. A gdy zdarza się jakaś nieobsadzona brygada to zawsze na którymś innym zakładzie jest nadmiar i to oni ją obsadzają
    ReviewUserIcon
    Marcin

    09.03.2021 20:36

    Pracownik

    Pracuję w tej firmie już rok i 3 miesiące.Razem z żoną zdecydowaliśmy się wyprowadzić z wynajmowanego mieszkania i zamieszkać na swoim. Złożyłem więc podanie o przedłużenie mi umowy na czas nieokreślony, aby łatwiej byłoby wziąć kredyt. I co? Odpowiedź odmowna. Umowa najmu kończy mi się za 3 miesiące, a właściciel chce to mieszkanie sprzedać. Nie mam zielonego pojęcia co mam dalej robić...
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.03.2021 16:40

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    07.03.2021 00:05

    Pracownik

    Przeczytałeś dokładnie? Owszem 100 złotych ale BRUTTO. Żenada. Obiecali podwyżkę a dostaniesz 60PLN. Bez premii za paliwo, bez normalnego czasu na OC, bez biletów dla rodziny itd. Możesz dorobić sprzątając autobus i na biletach (jeszcze nie wiadomo). Dziękujcie (usunięte przez administratora)którzy należą do związków zawodowych. To oni cały czas robią nam pod górkę. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    07.03.2021 11:23

    Pracownik

    Sprzątanie będzie możliwe dopiero od kwietnia i nikt do końca nie wie jak będzie płatne. W kadrach każdy mówi co innego. Zapytaj to się niczego nie dowiesz. Bilety mają wrócić od maja. To im się jeszcze może 2 razy koncepcja zmienić. Na dzień dzisiejszy jak spuścisz na krańcu wachę do kanistra to masz premię za paliwo. Tą stówkę brutto to niech sobie w buty wsadzą.
    ReviewUserIcon
    Kierowca 3381

    28.02.2021 12:46

    Pracownik

    Nie wiem kto obraża kierowców tutaj na forum. Jestem kierowcą i lubię taką pracę i nie życzę sobie żeby ludzi którzy ciężko pracują byli oczerniani (usunięte przez administratora) Podejrzewam że jest to celowa robota żeby ludzi dołować i zaniżać ich wartość. Znam dużo kierowców i gwarantuje wam że niejeden z nich nauczyłby się bez problemu pracy biurowej i to bez wyższego wykrztałcenia czy po podstawówce. Większość starszych kierowców w mza pół świata zwiedziło i to w czasach bez nawigacji oraz z granicami pozamykanymi. Troche więcej szacunku.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kandydat

    26.02.2021 12:41

    Kandydat

    Cześć, jaka jest aktualnie stawka i wysokość premii? Jest szansa na nie pełen etat albo zlecenie? idzie się dogadać z dyspozytorami odnośnie zmian? Pzdr.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.02.2021 11:09

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    25.02.2021 12:24

    Pracownik

    ..... Za dużo chcesz o 2400, 00 zł brutto niż można tu zarobić.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    25.02.2021 13:03

    Inne

    Jasne jak najbardziej - przyjdź 2 ,3 razy z wolnego i 6 będzie z przodu
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.01.2021 12:14

    Pracownik

    Czy moglby mi ktos wyjasnic dlaczego tutaj tak duzo gadacie o tych podwyzkach a nie wiezmiecie sie do roboty aby to zmienic? Pracuje tutaj od niedawna i widze co Wy jako starzy kierowcy zrobiliscie i na co pozwoliliscie firmie. OC poranne platne tylko 15 minut ale tego za cholere nie wykonasz w 15 minut, jak buscie tak nie gadali tylko wzieli sie wlasnie za to aby wkoncu zaczeli placic minimum za pol godziny porannego OC to byloby inaczej. W zyciu nie wyrobisz sie w ciagu 15 minut z pobraniem dokumentow pojscie po dechy , dojsciem do wozu odpalenie i sprawdzenie jego a jeszze trafi sie ze trzeba zrobic dolewke lub przejechac przez myjnie lub podmienic woz bo cos nie dziala. Za to sie wezcie a nie za pieprzenie o podwyzce. Jakby tak kazdy przyszedl o czasie pobrania dokumentow faktycznie to by firma sie zesrala bo duzo brygad nie wyjechaloby na miasto i wtedy moze cos by sie zmienilo.
    ReviewUserIcon
    Kierowca 3381

    24.02.2021 22:10

    Pracownik

    Kolego młody stażem...nie psiocz na starych. Dam Ci dobrą radę. Przychodź wcześniej do pracy niż 15 min. Ja zawsze przychodziłem minimum 30 min wcześniej, żeby zrobić oc i spokojnie napić się kawy i zapalić papierosa. Jeszcze mi czasu zostawało żeby umyć szybę, kokpit i lusterka.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.02.2021 23:58

    Pracownik

    Ja się odbijam 15 minut przed. Jak wszystko jest OK to się wyrabiam. Jak nie to się podstawiam z opóźnieniem. Nie wiem czego nie rozumiesz? Są (usunięte przez administratora), które przychodzą 30 min wcześniej ale to nie mój problem. Nigdy nie miałem z tego powodu żadnego problemu. Pierwsze trzy razy mnie putali o powód opóźnienia (ze 2 lata temu) i zaprzestali.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.02.2021 17:21

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    raf

    24.02.2021 00:47

    Pracownik

    Na r3 działa ten hotel pracowniczy dla przyjezdnych. Tam zadzwoń i pogadaj. Podobno świetne warunki chociaż mieszkanka tylko po ok. 25 metrów. Firma większość refunduje więc jeżeli masz meldunek poza Warszawką to dostaniesz od ręki. Kumpel od złożenia kwitów po podpisaniu umowy dostał klucze po kilkunastu dniach.
    ReviewUserIcon
    Wer

    23.02.2021 14:34

    Były pracownik

    Dlaczego? Człowiek który dyscyplinarnie został wydalony z R4 na R3 robi Grafiki? Czy jest To normalne? Chyba NIE. Zawsze można się logować na kogoś innego. Lub Mieć mocne plecy. Ciekawe co na To p. Prezes?
    ReviewUserIcon
    Kaj... Tek

    16.02.2021 18:47

    Pracownik

    Słaba robota za słabe pieniądze. W tej chwili Ukraińcy na magazynie dużo lepiej zarabiają. Jeśli zastanawiasz się czy tu przyjść... Nie warto było. Całe 5 lat.
    ReviewUserIcon
    Zibi

    16.02.2021 19:42

    Pracownik

    Potwierdzam, stres, bardzo duża odpowiedzialność, na wszystko musisz uważać, ciągła uwaga i skupienie, przerwy po kilka minut, tyranie Świątek, piątek, zarywa się noce i śmieszna wypłata. Ciągłe próby zabrania premi za błachostki. Nie polecam najgorszemu wrogowi. Naifajniejsze jest wstawanie o 3 rano lub powroty z drugiej zmiany o 2 w nocy. Robota tylko dla tych którzy naprawdę nie mają wyjścia i innej opcji lub dla zwariowanych miłośników km.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    12.02.2021 10:49

    Pracownik

    Do istotnych elementów stosunku pracy należy przede wszystkim podporządkowanie pracownika pracodawcy, obowiązek osobistego wykonywania pracy na rzecz i na ryzyko pracodawcy. Zatrudnienie w/wym. warunkach jest zatrudnieniem na podstawie stosunku pracy, bez względu na nazwę zawartej przez strony umowy. Z uwagi ze naszą specyfikę praca nie pozwala na zatrudnianie kierowcy na inną umowę niż „umowa o pracę”, wszelkiego rodzaju umowy samo zatrudnienia są niedozwolone, mam pytanie: czy spóła zawiera umowy o pracę z pracownikami inne niż umowa o pracę? Jak tak to jakie?.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    09.02.2021 07:03

    Pracownik

    Z grafiku miałam rezerwę 7 godzin, wstawili mi linię na 6 godzin. Mogą tak pomniejszac godziny? W tym miesiącu mam 2 nadgodziny i być może chcą je zmniejszyć
    ReviewUserIcon
    Domino

    10.02.2021 09:46

    Pracownik

    Mnie to już spotkało kilka razy. Na wszystkie sposoby pracodawca zabiera nam kase .Pytanie się nic ci nie da. Odpowiedzą że nic nie mogą zrobić bo wszystkie decyzje zapadają w zarządzie.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    10.02.2021 09:58

    Pracownik

    Pracę wykonujemy w równoważnym systemie pracy rozliczanym w okresie 1 miesiąca. W takim systemie pracy zaplanowanych godzin pracy pracownikowi nawet dla dobra zakładu nie można zmieniać. Masz przyklad po sobie nie możesz zgadzać się na pracę ponad zaplanowany dzienny czas pracy. Zakład pracy jest i tak zobowiązany zapłacić wynagrodzenie pracownikowi za nominal godzin pracy w danym miesiącu nawet wtedy kiedy z winy pracodawcy pracownik pracował mniej niż wynosi miesięczny nominal godzin pracy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.06.2020 14:08

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dfd

    09.02.2021 19:38

    Pracownik

    Jaka jest procedura wypisania się że ZZ.?
    ReviewUserIcon
    Patryk

    30.01.2021 04:56

    Pracownik

    Czy można starać się o pożyczkę zakladową , a jak tak to ile ożna maksymalnie pożyczyć? Dodam ,że potrzebuje na remont mieszkania ,a z tego co czytałem jest bardzo nisko procentowa. Dziękuję za konkretne odpowiedzi z góry;)
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    30.01.2021 10:08

    Pracownik

    Nie bierz zakładowej pożyczki. To najgorsze co możesz zrobić. Gdybyś z jakiegoś powodu musiał się zwolnić to będziesz musiał całą kasę oddać. Pożyczka zakładowa to jeden ze sposobów aby zmusić ludzi aby pracowali w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    08.02.2021 15:17

    Pracownik

    Dyspozytorzy i planiści doskonale wiedzą na które linie i brygady kierowcy najczęściej biorą UŻ i zwolnienia. I takie zmiany w pierwszej kolejności przydzielane są właśnie takim osobom
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.01.2021 19:55

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Staszek

    21.01.2021 21:52

    Pracownik

    Tu się nic nie zmieni, większość ludzi w tej firmie boi się własnego cienia a co dopiero pomyśleć o strajku. Powtarzają jak mantrę, a gdzie ja pójdę a co ja będę robił w razie czego? Dziadki też się nie ruszą, młodzież również raczej nie, bo oni są uczą. Normalnych prawdziwych kierowców jest tu tylko mały procent, takich którzy mają długie lejce ijak nie autobus to ciężarówka itp. Dyrekcja już dawno się zorientowała że może sobie grać tak jak chce a robole będą tańczyć do tej muzyki. Podwyżka, może i będzie ale pewnie około 100 zł, pomyśl czy to Ci wystarczy? Skoro robiąc zakupy, co kilka miesięcy wydajemy za to samo około 50 zł więcej, tak szybko wszystko drożeje. Więc 100 zł, to można sobie za kilka miesięcy w buty wsadzić. Ostatnio biorę zmianę 190 od jakiegoś typa a ten mi mówi że wypoczywa w tej pracy, ubrany był oczywiście w garnitur, więc o czym ja miałem z nim rozmawiać.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    08.02.2021 11:50

    Pracownik

    Robola nie trzeba szanować i dobrze wynagradzać? Weź pod uwagę ile z tych 85% społeczeństwa chce zostać kierowcą KM i ilu się badaje. To nie jest tak;że każdy się nadaje i każdy chce być.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.01.2021 02:56

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    07.02.2021 21:05

    Pracownik

    Tak. Związki się spotkały t.z dwa Solidarność i ta druga popierdułka. Sprzedali wszystkich członków i nie zrzeszonych. Ma być obniżka pensji
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    07.02.2021 21:12

    Pracownik

    Bzdury gadasz, dzięki dyrekcji żadne ZZ nie ma prawa reprezentować w rozmowach z dyrekcja pracowników. Jeżeli ZZ podpisze jakieś porozumienie z dyrekcja porozumienie dotyczy tylko tych osób które je podpisały i dyrekcji a nie wszystkich pracowników. Trzeba skończyć z łamaniem prawa.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.02.2021 20:04

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    07.02.2021 08:38

    Pracownik

    Umowa o pracę jest w tej spółce podpisana tylko jak sądzę nie wiesz umowę to Ty masz dotrzymywać nie dotyczy ona spółki.
    ReviewUserIcon
    Kierman

    06.02.2021 13:38

    Były pracownik

    W gorszym dziadowstwie i (usunięte przez administratora) nie pracowałem jeszcze jak komunikacji miejską. Od trzech dni wolny, całe szczęście że się zdecydowałem zrezygnować z tego dobrobytu.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.02.2021 01:04

    Pracownik

    Koledzy, pracodawca (usunięte przez administratora) prawo jest po Naszej stronie, zmusza Nas do wykonywania szkolenia okresowego w wolnym czasie, prawo jest po Naszej stronie, Pozdrawiam S.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.02.2021 11:07

    Pracownik

    Ale i tak nic nie zrobisz osoby będące na kierowniczych stanowiskach w spółce występują z pozycji silniejszej niż pracownik.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.02.2021 17:46

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.02.2021 00:26

    Pracownik

    Zarząd zawsze brał pod uwagę zdanie ZZ. Jak im to zdanie pasuje to przyklepują (jak ze sprzątaniem wozów) a jak im nie pasuje to w pokrętny sposób i tak przeprowadzają swoje zmiany.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.02.2021 21:18

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    R-3

    04.02.2021 20:19

    Pracownik

    Czy to w jakim stanie przekazujesz wóz zmiennikowi to nie jest istotna sprawa? Jak nie swój wóz to nikt o niego nie dba. Kierownica lepi się od brudu. Na podłodze różne niespodzianki. Wiele rzeczy nie działa bo nikomu nie chce się tego zgłosić. Brat Koral jest tego doskonałym przykładem. Panowie dbajmy o nasze wspólne dobro. By każdemu z nas przystało pracować w jako takich warunkach
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.02.2021 12:47

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zdenerwowany

    04.02.2021 13:14

    Pracownik

    Ja czekam już 3 msce na odp. Umowa kończy mi się za 2 msce. Co mam robić?
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.02.2021 10:11

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    3 cytryny

    03.02.2021 14:03

    Pracownik

    1. Nie było żadnych premi koronawirusowych 2. Trzynastki nie ma od 8 lat 3. Nie było podwyżki od ponad 2 lat 4. Jest oszczędność za paliwo 5. Sprząta serwis sprzątający 7 nie pisz bzdur
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.02.2021 14:29

    Pracownik

    Tak więc prawda Was wyzwoli: 1. Premie koronawirusowe były od kwietnia do października. Nie wszyscy je dostawali. 2. Trzynastka jest od zawsze. Wypłacana ze styczniową pensją. Zasady wypłaty trzynastki do sprawdzenia w firmie. 3. Podwyżka od listopada była dla wszystkich. Było to 500 ale brutto. 4. Premię za paliwo zlikwidowali od listopada, ponieważ jeżdżący elektrykami byli poszkodowani. Wcześniej wymieniona podwyżka zrównoważyła premię z nawiązką. 5. Sprzątanie autobusów będzie możliwe od 1 kwietnia. Tylko dla chętnych z 2 zmiany. 6. Generalnie większość pracowników ma przedłużane umowy. Niechętnie przedłużają starym dziadkom, którzy niebawem wejdą w okres ochronny. 7. Średnie wynagrodzenie każdy może sprawdzić na stronie GUS. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.01.2021 13:51

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    3 cytryny

    03.02.2021 14:19

    Pracownik

    A poszedł (usunięte przez administratora)jeden z drugim do nich w tej sprawie? Jest nas kilka tysięcy. Niech każdy z nas chociaż raz w miesiącu pójdzie do kierownika swojego i do jakiegoś związku jeśli jest zapisany to do swojego jeśli nie jest zapisany niech pójdzie do tych reprezentatywnych i zgłosi im co się dzieje w sprawie aby pętle były tylko dla kierowców jako techniczne, lub dlaczego nie jest płacone za oc jeśli ktoś kończy później bądź zaczyna? Jeśli zaczniemy chodzić chociaż raz w miesiącu i przypominać im o tym i domagać się to będą musieli coś z tym zrobić.
    ReviewUserIcon
    Grzegorz r1

    03.02.2021 14:21

    Pracownik

    Szanowny kolego. W tamtym roku R1 miała kilkudniowy epizod na 204 za Arrivie. I na os derby wysadzało się pasażerów przed budkami z pieczywem itd jechało się na zwrotkę z płyt monowskich i tam był przystanek techniczny. Dla wsiadających był obok bazarku... Jeżeli coś się zmieniło to zwracam honor (co nie zmienia faktu że tak powinno być w zgodzie z naturą. A później są jakieś krzywe artykuły w gazecie pracowniczej że kierująca zamknęła drzwi i spokojnie chciała zjeść kanapkę bez ciągłego pytania za ile odjazd (co z tego że na wyświetlaczu czołowym co chwilę jest wyświetlany odjazd) albo jakies opowieści pasażerów o życiu osobistym...
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.01.2021 01:14

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    30.01.2021 09:55

    Pracownik

    Może dlatego że firma wcale w żaden sposób nie kara kierowców. Jedynie obniża lub nie przyznaje premii, która jest przecież uznaniowa.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.01.2021 14:42

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.01.2021 00:21

    Pracownik

    Oczywiście bo TY jesteś ten co nie dostał 500 brutto od listopada. Ten jeden. Trzynastki nie dostali wszyscy. To fakt ale każdy chyba wie jakie są zasady wypłacania trzynastek...
    ReviewUserIcon
    R12

    29.01.2021 10:13

    Pracownik

    Jak wszyscy nie dostali trzynastki to po co o niej piszesz. Tak ja jestem ten co nie dostał 500zł podwyżki od listopada. Czy ktoś jeszcze?
    ReviewUserIcon
    Tomek

    25.01.2021 17:01

    Pracownik

    Od 1 lutego 2021 wraca ciepły guzik i przystanki na żądanie. Będzie trochę luźniej na obsługiwanych liniach z wyjątkowo napiętym rozkładem jazdy i dużą ilością przystanków na żądanie. Spokojnej pracy Panie i Panowie kierowcy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.01.2021 16:15

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.01.2021 10:03

    Pracownik

    Masz rację jak każdy kierowca pracujący w Warszawie tyram za miskie ryżu. Zaglądam tu bo tak nie powinno być. Nie powinno być ze grupa osób rządzących w mieście chcąc zakryć brak swoich kompetencji wprowadzają znamiona pracy (usunięte przez administratora). Jeszcze raz napisze za jednakową pracę przy jednakowych obowiązkach należy się pracownikowi jednakowe wynagrodzenie!!!!!!. Rozumiem jest wolny rynek ale dotyczy on firm,przedsiębiorstw nie pracowników tu są jasno opisane reguły w Kodeksie Pracy.
    ReviewUserIcon
    Info

    17.01.2021 08:52

    Pracownik

    Dlaczego w tej firmie nie ma stazowego do pensji? Poprosze o wytlumaczenie sytuacji.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.01.2021 01:35

    Pracownik

    W naszej firmie pracują jeszcze dziadkowie którym stażowe odebrano :P, a tak poważenie stażowego nie ma bo to zasługa działaczy ZZ którzy już są na emeryturze. Żeby się dowartościować wymyślili głupi Regulamin Wynagrodzenia który będąc na bakier z przepisami prawa spodobał się pracodawcy i obowiązuje do dziś. Tylko o jednym pracodawca zapomniał to ON wprowadza Regulamin Wynagrodzenia i ma dbać by był zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.
    ReviewUserIcon
    Staszek

    20.01.2021 12:43

    Pracownik

    Ja wogole nie jestem tą rotacją zdziwiony. Rozmawiając z ludźmi z firmy ( to nie są kierowcy miłośnicy) tylko normalni pracownicy każdy z nas pracując tu szuka innej normalnej pracy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.01.2021 16:54

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Młody wilk

    19.01.2021 18:31

    Pracownik

    Mi zabrali około 50 pln za pięć dni zwolnienia ale niewiem jak jest z urlopem na żądanie
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.01.2021 22:52

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    16.01.2021 23:55

    Pracownik

    Podwyżka była od 1 listopada. Następną obiecali po pandemii. Spółka nie ma kasy. Dodatkowo ma obciążenia bo trzeba związkowców utrzymywać.
    ReviewUserIcon
    Tomek86

    17.01.2021 11:24

    Pracownik

    Już w małych miastach płacą w zbliżonej sumie co w Warszawie, ja się dziwię że ludzie chcą tu pracować, wielka odpowiedzialność, oszołomy na drodze i w autobusie, wieczne użeranie. W Trójmieście już kierowcy zarabiają więcej jak w Warszawie, bo tam chociaż normalnie stażowe liczą i są normalne dodatki, a nie ze zachorujesz nieprzewidzianie i przeszeregowania nie dostaniesz. Są też inne miasta gdzie więcej się zarobi.
    ReviewUserIcon
    Wer

    14.01.2021 01:40

    Pracownik

    Pytanie dostałem kamieniem w szybę. Mza posiada dodatkowe ubezpieczenie Szyb. Czy stracę zniżkę w aucie prywatnym na AC? Proszę o konkretną odp.
    ReviewUserIcon
    Spaślak

    14.01.2021 13:58

    Były pracownik

    To ciekawe bo jak jest szkoda z Twojej winy to wszystkie dane wędrują gdzie trzeba jak przy typowej sytuacji na mieście z OC sprawcy.
    ReviewUserIcon
    Staszek

    14.01.2021 19:51

    Pracownik

    Dlatego powtarzam ta robota jest dla wariatów, miłośników. Normalny kierowca nie ma co tu szukać, nie dość że zarobki są jak ochłap dla psa to jeszcze jakieś dziwne sytuację dodatkowe za które trzeba płacić z własnej kieszeni.
    ReviewUserIcon
    Smoluch

    13.01.2021 14:01

    Pracownik

    Szykuja sie zwolnienia. Info z Wloscianskiej. W pierwszej kolejnosci nie beda przedluzac umow osobom ktore przyszly tu z ulicy tzn ze swoim prawkiem. Powod jest taki ze mza ma podpisana z miastem umowe i musi przedluzac umowy ludziom ktorzy zrobili uprawnienia finansowane przez urzad miasta i urzad pracy, bo jak nie przedluza to MZA placi duze kary. Bezpieczni nie moga czuc sie tez Ci co maja umowe na stale. Beda zwalniac osoby co duzo na L4 chodza i co notorycznie odwalaja jakies akcje na miescie typu kolizje czy duzo skarg od pasazerow. Na stalowej jednego co mial po 30 kolizji rocznie juz zwolnili mimo umowy na stale, na woronicza 2 chlopakow co czesto na zwolnienia chodzily. Nie jest to zaden kit, ja was tylko informuje zrobicie z tym co chcecie
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    13.01.2021 19:06

    Pracownik

    Żadne zwolnienia się nie szykują! Brak przedłużenia umowy to nie zwolnienie! Firma zobowiązała się zatrudnić pracownika na określony czas i z tego zobowiązania się wywiązała. A to że nie będą umów przedłużać jest niemal pewne. Porównajcie sobie rozkłady sprzed pandemii i obecnie. Postoje po 8-10 minut na krańcach to już teraz norma. I czasy przejazdu są coraz mocniej wyżyłowane. Jak w ciągu jednej minuty obsłużyć mam 3 przystanki?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    13.01.2021 21:33

    Pracownik

    Znasz zasadność brak przedłużenia umowy na czas określony?. To że pracodawca może wszystko nie znaczy że może. Fakt pracodawca nie musi przedłużać umowy z pracownikiem która zawarł na czas określony, ale jaka jest zasadność nie przedłużania umowy o pracę z pracownikiem skoro z innym nawiązuje umowę o pracę na jego miejsce na czas określony z innym pracownikiem?
    ReviewUserIcon
    Boluś

    13.01.2021 10:31

    Pracownik

    Czy są oszczędności jakieś na prądzie,energii jeźdząc elektrykami ?
    ReviewUserIcon
    Staszek

    13.01.2021 12:18

    Pracownik

    Dlatego ja elektryki omijam szerokim łukiem, nie dość że wypłata jest jak jakiś ochłap to jeszcze by mi uciekało 250 zeta z oszczędności. Elektrykami niech miłośnicy jeżdżą, im jest obojętne ile zarobią, liczy się nowy bus.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.01.2021 17:24

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nieciekawy

    09.01.2021 20:20

    Pracownik

    Działają i będą działać. I to jest nasza wina. Gdyby każdy był odpowiedzialny to nie trzeba by było w ogóle takich urządzeń instalować. Ale i tak pomimo tego że każdy wie, że rano będzie dmuchanie to i zdarzają się gagatki którzy rano wydmuchują promile. Wynik dmuchania nie może być podstawą do rozwiązania umowy, więc zawsze taki delikwent może ją rozwiązać za porozumieniem stron
    ReviewUserIcon
    Staszek

    12.01.2021 14:33

    Pracownik

    Nieciekawy, to że alkomaty działają to nie jest nasza wina. Ja nie muszę narażać swego zdrowia bo ktoś jest nieodpowiedzialny i pije alko w pracy. Gdyby w tej robocie ludzie mieli jaja to by się zbuntowali i odmawiali dmuchania. Góra musiałaby w inny sposób kontrolować alkoholików. A w chwili obecnej każdy z nas jest brany za potencjalnego alkoholika czyli osoby uzależnionej i chorej,.
    ReviewUserIcon
    Bp

    11.01.2021 15:36

    Kandydat

    Panowie czy jak, się jeździ na dodatki w, sensie rano, pauza i popołudniu to weekendy są wolne?
    ReviewUserIcon
    Staszek

    11.01.2021 22:11

    Pracownik

    Bardzo łatwo, nie ma chętnych na całe dodatki bo to Cię mocno zmęczy. Wspomnisz moje słowa.
    ReviewUserIcon
    Bp

    11.01.2021 23:03

    Pracownik

    Rozumiem. Zdaje sobie sprawę że to męczący tryb ale chcę pracę pogodzić z kursem, który niestety jest weekendowy więc taki układ jest idealny
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.01.2021 17:42

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    11.01.2021 22:25

    Pracownik

    Jednak mało rozumiesz, to co uznajesz za żart wykonuje się naprawdę, nie ma kierowcy w KM który nie stracił chwilowej orientacji podczas jazdy wszyscy to mieliśmy tylko nikt do tego się nie przyzna. Jeżeli tego nie miałeś będziesz miał, ta praca wszystkich wykańcza.
    ReviewUserIcon
    Zebrak

    11.01.2021 15:22

    Były pracownik

    Rok sie rozpoczal i nikt nie biadoli o podwyzkach, wszyscy kierowcy zadowoleni czy dorabiaja na sprzataniu klatek?
    ReviewUserIcon
    Staszek

    11.01.2021 18:17

    Pracownik

    Boluś dokładnie jest tak jak piszesz. Ja się nie będę powtarzał że jest potrzebny strajk na wszystkich zajezdniach, tylko to nam pomoże. Oczywiście zakochani w autobusach kierowcy też powinni strajkować. Ja nie wiem jak ludziom udaje się przeżyć tak normalnie żeby na wszystko wystarczyło za takie marne grosze, mieszkając w Warszawie. Ja jadę do marketu na zakupy i zostawiam 500, 650 zł I to bez fajek i alkoholu, same artykuły pierwszej potrzeby
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    11.01.2021 18:44

    Pracownik

    Listopadowa podwyżka to był raczej żart. Ok 400 netto przy takiej robocie to żadna podwyżka. Jedne małe zakupy. Trzynastek jeszcze też nie wypłacili.

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.