opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 54
    • 55
    • 56
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    13.09.2021 20:20

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    13.09.2021 22:24

    Pracownik

    "+ inne dodatkowe nagrody wynikające z umowy .... " Jakie nagrody pracodawca ma na myśli ? Kwota tych nagród na rękę dla pracownika w stosunku rocznym wychodzi 5 100 zł, ta suma jest o wiele mniejsza niż nagroda prezesa i godzinowa którą można otrzymać na koniec roku.
    ReviewUserIcon
    Jakim

    12.09.2021 20:14

    Pracownik

    Jak to jest z tą premią za oszczędności paliwa. Skoro dostaje gazowca cng to mi nie płacą i trace na tym. Kto w tej firmie rzadzi? Skąd taka niesprawiedliwość? To jest poróżnianie pracowników!!! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    13.09.2021 22:04

    Pracownik

    Na CNG też masz oszczędności. Podobnież jest że za każde przejechane 100 km dostajesz na przegubach 1,80 zl brutto a na krótkich 1,50 zl brutto????
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    13.09.2021 09:40

    Pracownik

    Ogłoszenie oferty pracy na stanowisku kierowca autobusu, miejsce pracy Oddziały Przewozów Miejskich Zakładów Autobusowych Sp. z o.o.. …… Oferujemy: • umowa o pracę - cały etat • średnie wynagrodzenie w pierwszym roku pracy: 5 700 zł * brutto • prestiż i komfort pracy w renomowanej firmie z tradycjami • wsparcie Patrona w pierwszych dniach pracy • pakiet świadczeń socjalnych, w tym dofinansowanie do wypoczynku • bilet komunikacji miejskiej (1 i 2 strefa) • grupowe ubezpieczenie na życie z opieką medyczną * w tym: podstawowe miesięcznie wynagrodzenie brutto plus 300 zł brutto miesięcznej premii regulaminowej + inne możliwe dodatki wynikające z realizacji umowy Czy tylko ja nie wiem ze 5 400 zł jest już podstawą pensji kierowcy?.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    13.09.2021 10:40

    Pracownik

    Jest to oficjalne ogłoszenie spółki pisanie nieprawdy świadczy o jej wiarygodności, niedługo będzie można napisać w ogłoszeniu ze nasze zarobki to 8 tyś zł. Staram się rozszyfrować dodatki o jakich pisze spółka w ogłoszeniu. Oprócz podstawowej płacy, do obligatoryjnych, czyli ściśle określonych, składników wynagrodzenia należą wymienione przez Kodeks pracy: dodatek za pracę w porze nocnej, dodatek za dyżur pełniony poza godzinami pracy, dodatek za czas niewykonywania pracy, dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz w dniach wolnych i święta. Pytanie: Czy podając średnia kwotę wynagrodzenia kierowcy w pierwszym roku pracy pracodawca od razu uwzględnił że kierowca będzie wykonywał prace w godzinach nadliczbowych?. Przypominam KP zabrania planowania pracownikowi pracy w godzinach nadliczbowych.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    13.09.2021 19:36

    Pracownik

    Do cwaniaka co dał minie na nie, mam taki grafik że dodatki ustawowe u mnie się nie liczą, a że są składnikiem wynagrodzenia nie znaczy że każdy pracownik je dostanie. Tak samo można napisać że zarobki brutto kierowców pracujących w nocy to 6 200 zł będąc bardziej kreatywnym mozna śmiali pisać że na dodatkach zarobki to 6 500 zl
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.09.2021 07:39

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    klapin

    09.09.2021 12:08

    Pracownik

    Nie jeden tak mówi , a przychodzi taki czas ,że dostajesz jednak mandat. Nikt nie jest maszyną, Nie narusza przepisów i ma mandatów ten kto nie jeżdzi. A w tej pracy to realne ryzyko ,do tego jeszcze od grudnia obciążone karą nawet do 30 tysięcy złotych.. Jeżdżąc po 10-11 godzin po mieście bez realnych przerw ryzyko kolizji czy złamania przepisów wzrasta i nikt rozsądny nie zaprzeczy temu.
    ReviewUserIcon
    R12

    10.09.2021 11:28

    Pracownik

    Im dłużej pracujesz tym bardziej jesteś zmęczony i tym bardziej powinieneś uważać. W miarę zmęczenia koncentracja spada więc powinieneś zachować coraz większą ostrożność, aby czegoś nie przegapić i nie narobić sobie kłopotów. Powtarzam jeszcze raz jazda ostrożna i zgodna z przepisami zmniejsza ryzyko, ale patrząc na niektórych rajdowców niewielu o tym myśli. Życzę im powodzenia we wpisywaniu zer w kartę drogową.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.09.2021 11:05

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    R12

    10.09.2021 11:19

    Pracownik

    No to nie stresuj się opóźnieniami. Tym niech się stresuje ekspedytor i kombinuje ze skracaniem, sterowaniem itp. Masz jeździć bezpiecznie i zgodnie z przepisami. Rozkład realizujesz w miarę możliwości drogowych. Dziwię się kolegom co łamią przepisy, tylko po to aby na krańcu było -7 a nie -11. Zbyt duże ryzyko, zbyt mała pensja aby tak postępować.
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.09.2021 17:10

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ktos

    09.09.2021 12:01

    Pracownik

    Prawie każdy związkowiec z r3 przychodzi z wolnego i zamienia dni na żądanie grafikowców. Ot taki zwyczaj na r3. A sami jadą po firmie jak trzeba. Obłuda to mało powiedziane.
    ReviewUserIcon
    Rotacja w KM

    07.09.2021 09:28

    Były pracownik

    Jakie podwyzki, nie ma kasy dla Kierowcow. Teraz wyzysk i rotacja pracownikow, nie ma juz zadnej wartosci ciezka praca kierowcow.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.09.2021 11:53

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    04.09.2021 22:43

    Pracownik

    Ja przed zmiana nie mam czasu na sport a po zmiane takiej 8-10 godzin jedyne o czym marze to isc spac a nie na jakis sport. Ta karta jest dobra dla prezesa, grafikowcow i dyspozytorow ktorzy po pracy maja jeszcze sile isc pocwiczyc bo kierowcy to ledwo zyja
    ReviewUserIcon
    Popek

    06.09.2021 10:53

    Pracownik

    Na kartę MULTISPORT masz dużo więcej atrakcji niż tylko siłownia
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.08.2021 16:24

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.08.2021 16:36

    Pracownik

    Pismo napisane ,przekazane więc nie mów że nic nie robią :))
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.08.2021 16:40

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Loveforlove

    29.08.2021 18:58

    Pracownik

    Ja też mam dość tych obietnic. Jeżeli nie dadzą wysługi i nie zniosą tych (usunięte przez administratora) zasad przeszeregowania na wyższą stawkę to w grudniu składam wypowiedzenie. Dosyć mydlenia oczu.
    ReviewUserIcon
    Zaciekawiony

    29.08.2021 09:46

    Pracownik

    O co chodzi z głównym dyspozytorem na R1? Każdy coś pod nosem gada, podobno do tego mają poważne problemy kadrowe na R1, o co biega? Tylko proszę o prawdziwe odpowiedzi a nie trolling.
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.08.2021 15:36

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    26.08.2021 23:27

    Pracownik

    Najpierw obiecuja kase we wrześniu,pozniej na początku roku,a (usunięte przez administratora) siedzi i zaciera rece na kase ktorej nigdy nie zobacza mowiac sobie popracuje jeszcze te pare miesiecy moze cos sie tu poprawi? I tak te pare miesiecy zmienia sie w pol roku, pol roku zmienia sie w rok, rok zmienia sie w kilka lat po czym siedza takie cudraki po 10-15 lat w tej firmie i nadal co roku licza ze sie tu poprawi :D A jak wyjdziesz z takim na petli na przerwie pogadac to tylko narzeka ze mu zle i zle bo nic sie tu nie polepsza od lat.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.08.2021 12:37

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    antyztm

    26.08.2021 02:41

    Pracownik

    Oszczędzają na kierowcach to mają na nowy, olbrzymi, nowoczesny budynek. Oni zarabiają krocie a ty rób za ochłapy.
    ReviewUserIcon
    Aaaaaaaaaa

    25.08.2021 17:20

    Pracownik

    Co to za zmiany się szykują na R1? Dzis rozmawialiśmy i podobno kilkunastu kierowców odchodzi z R1. Co jest powodem? Płacą zle? Przecież 3500 to kupa kasy. Czy to wina Głównego Dyspozytora Bohatera?
    ReviewUserIcon
    Aaaaaaa

    25.08.2021 17:27

    Pracownik

    Nadal wyprawki są o 16. Grafików brak. Dlaczego to wszystko się dzieje tylko na Woronicza. Na pozostałych zajezdniach jest zupełnie inaczej.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.08.2021 22:22

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    23.08.2021 13:14

    Pracownik

    Na R-3 zawsze tacy byli odkad tu pracuje. A popros go ze czasem sie z nim zabierzesz na Centralny jak wyjezdza na pusto z zakladu to mine mial jakbys go o nie wiem co prosil. Inni potrafili boczna brama wyjezdzac zeby tylko nikogo nie zabierac
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.08.2021 21:59

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Info

    21.08.2021 16:06

    Pracownik

    Tu nie ma działu kadr. Znajdz na stronie mza i zadzwoń. Wszystko ci powiedzą. Osoby zatrudnione nie wiedzą bo ich to już nie interesuje, a jak już to sieją ploty jak wszędzie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.08.2021 18:56

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    18.08.2021 20:19

    Pracownik

    To się doigrał nie zgłoszenie tego faktu pracodawcy, wykonywanie pracy bez stosownych uprawnień = brak zaufania do pracownika co może być powodem zwolnienia z pracy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.08.2021 23:17

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaaa

    18.08.2021 12:10

    Pracownik

    Przypomniałeś temat który zainteresuje każdego kierowcę. Utrata uprawnień do prowadzenia pojazdów na okres 3 mc nie jest podstawą do rozwiązania umowy o pracę z pracownikiem, w tej kwestii zapadły wyroki Sądu
    ReviewUserIcon
    3400 netto

    16.08.2021 16:51

    Pracownik

    3400 netto na etacie zarobić tu można. Swieta do pracy. Sylwester do pracy linia nocna. Nie polecam. Zarobki tragiczne. Pojedziesz dodatkowo dwa dni to za dwa tygodnie zadzwonią że muszą ci dać wolne bo mają za dużo ludzi. I pracujesz na ich zawołanie. Cyrk na resorach.
    ReviewUserIcon
    R-3

    16.08.2021 14:28

    Pracownik

    Czemu teraz nie mozna przychodzic z wolnego tylko ciagle na zamiane chca? Dzwoni planista i mowi przyjdz w sobote lub niedziele a dam ci wolne w tygodniu. Ludzie sie godza a pozniej sie widzi ze w niedziele inni jezdza jednak z wolnego. Nie ladnie to tak ze jednych sie (usunięte przez administratora) a innym daje zarobic. Albo kierowcy tego nie widza albo narazie sie tak daja walic w bambuko az do czasu jak przejrza na oczy i przestana przychodzic z wolnego za zamiane.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Garwoliniak

    16.08.2021 10:54

    Pracownik

    Podobno od września zarząd chce dać 1300brutto podwyżki na łebka ale Solidarność nie chce się zgodzić. Tak słyszałem. Drugie primo Skoro tak dużo pracowników mają to po co ogłoszenie o pracę na olxie wystawiają?
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.08.2021 16:18

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Stop

    15.08.2021 16:22

    Pracownik

    Szantażujecie tekstami że się zwolnicie? No to na co czekacie? Atmosfera w firmie się poprawi. Zostaną ci którzy nie narzekają. Mnie osobiście te 3700 wystarczają. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Raf

    15.08.2021 23:57

    Były pracownik

    Ogólnie kierowcy komunikacji to trochę taka (usunięte przez administratora)zawodowego kierowcy. Jak ktoś pracuje od niedawna przez pandemię i nie ma innych kwalifikacji to jeszcze rozumiem. Ci co robią w tym (usunięte przez administratora)przez całe życie nie nadają się do innej pracy. Gdyby się nadawali to dawno by zmienili. Jak MZA obniży wynagrodzenie o 300 netto to i tak 95% robotników zostanie tylko będą jeszcze bardziej po forach psioczyć. Dlaczego po forach? Bo na żywca w firmie tego nie powiedzą ze strachu przed zwolnieniem. Tak to już jest.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.08.2021 21:22

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Oman

    15.08.2021 06:07

    Pracownik

    Ja zrezygnowałem z pracy po wizycie u tego głównego dyspozytora na Woronicza. Dyskusja z nim to ...... oooooooooo..... Wszystko wie najlepiej. Złożyłem wypowiedzenie. 3 miesiące. Jeszcze 2 mi zostały. Chyba przestanę przychodzić. Niektórzy mówią że świadectwo pracy dostanę. Do czego mi to świadectwo? Zatrudniam się w firmie transportowej. Pytali gdzie teraz pracuje. Jak powiedziałem że w MZA to właściciel uśmiał się i powiedział że miał tu takiego z MZA to nie mógł pod rampę podjechać. Lepiej nie przyznawać się do bycia pracownikiem mza.
    ReviewUserIcon
    Matt

    10.08.2021 12:05

    Pracownik

    Dlaczego kierowcy dopłacają do klimatyzacji / ogrzewania? Przez niedoszacowanie normy spalania obniża nam się pensje o średnio 100-200zł względem miesięcy bez klimatyzacji / ogrzewania.
    ReviewUserIcon
    Umowa zlecenie

    10.08.2021 20:18

    Pracownik

    Nie tylko dopłacają kierowcy za klimę. Umowa zlecenie tam za wszystko płacisz. Nawet za lekka obcierke. Tumany godzą się na te zlecenie. Ogarnijcie się. Nie podpisujcie tych umow.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.08.2021 10:02

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    08.08.2021 13:44

    Pracownik

    Może faktycznie u was na zajezdni musicie sami sprzątać kabinę kierowcy, tu gdzie ja pracuje już dawno takie czynności przestaliśmy robić autobus to nie tylko przestrzeń pasażerska autobus to i kabina kierowcy.
    ReviewUserIcon
    Nowy kierowca

    30.07.2021 17:49

    Pracownik

    Zrobiłem prawo jazdy D Zarabiam 3300 do ręki za cały miesiąc pracy. 4700-30%=3350zl netto tzn do ręki. Jak będziesz pracowal dodatkowo to dorobisz parę stówek. Praca w święta nowy rok sylwestra. Jestem dumny ze pracuje w mza Zamieniają mi pracę kiedy chca. Kiedy ja chce nie zamieniaja bo nie mogą Jest spoko.
    ReviewUserIcon
    Jafgudghvg

    27.07.2021 10:11

    Pracownik

    Rowery, piesi wchodzą na przejścia jak chcą i kiedy chcą, hulajnogi itd. itp. Kocentracja w tej pracy musi być na najwyższym poziomie, a tu w grafiku 10.20 plus oc, dojazd godzina, zmiana w ciechocinku i to wszystko za psie pieniądze. Bravo!!! Oby tak dalej. Teraz jeszcze punkty będą się kasować po dwóch latach a ty dostaniesz rachunek za śmieci na 300 zł i do roboty. Punktów nałapiesz jak z wolnego przyjdziesz a będziesz musiał przyjść bo ci na opłaty nie wystarczy. Super. Mam gdzieś taki system. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.07.2021 17:53

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sprawiedliwy

    25.07.2021 22:08

    Pracownik

    A dlaczego dzieli się w ten sposób kierowców?Wszyscy wykonujemy tą samą pracę. I nie ma dla mnie znaczenia czy pracuje się 5 lat czy jeden dzień. Robota jest ta sama i pieniądze oraz podwyżki powinny być równe dla wszystkich!
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.07.2021 15:01

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    jaity

    22.07.2021 16:02

    Pracownik

    Tu się już nie da pracować. Dzwonią rano, przyszedłbyś, zamieniłbyś itp...(usunięte przez administratora) ludzie ja mam swój prywatny czas!!! Po to dostaje grafik żeby sobie coś zaplanować. Co ru się dzieje?
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.07.2021 12:33

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    22.07.2021 09:01

    Pracownik

    Dobre podwyżka dla wszystkich pracowników którzy przepracowali 5 lat. To ilu takich pracowników jest w zakładzie 40% stanu osobowego kierowcy ?. Dobra zachęta dla wszystkich którzy rozpoczęli swoją przygodę z MZA oby tak dalej 60% kierowców zacznie zastanawiać się nad zmianą pracy :)))
    ReviewUserIcon
    Zarnita

    22.07.2021 11:02

    Pracownik

    Gdzie jest taka wywieszka???? Ci co przepracowali dłużej niż 10 lat mają doświadczenie i należy im się podwyżka. Jak byli świeżakami potrafili uszanować starszych. A wy młodzi macie duże perspektywy pracy, edukacji. Gdybym był mołdy pchałbym się do IT, tam są zarobki po 15-20 tysięcy na miesiąc.
    ReviewUserIcon
    Man

    22.07.2021 09:35

    Pracownik

    Po 6 latach ciężkiej pracy - odchodzę! Wszystko drożeje nawet śmieci, a za 3800zl netto pracować w Stolicy... Szkoda gadać. C + E płacą 6000zl do 9000zl... sorry mza rynek weryfikuje. Nawet na mleczarce 5500zl. Zostaną tu emeryci i młodzieży. Pozdrawiam serdecznie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.07.2021 09:58

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    21.07.2021 09:58

    Pracownik

    Podaj powód dlaczego nie można być pracownikiem KM przez 30 lat ?. Można być i nawet trzeba wtedy większe bezpieczeństwo jest dla innych użytkowników drogi jak i pasażerów. Widzę że przedstawiasz pogląd spółki nie liczy się doświadczenie pracownika, liczy się kasa by jak najmniej na pracownika ją wydać.
    ReviewUserIcon
    Smutny

    14.07.2021 20:50

    Pracownik

    Dlaczego nie pozwala się nam w spokoju spędzać przerw na krańcach? Przecież równie dobrze możemy otworzyć drzwi przed samym odjazdem. Dlaczego dla wygody tej garstki pasażerów musimy otwierać drzwi? Przecież przystanek dalej stoją tacy sami pasażerowie, którzy bez względu na warunki pogodowe również muszą czekać na przyjazd swojego autobusu. Tamci pasażerowie nie patrzą na nas jak jemy kanapkę, nie pytają o której odjazd. Po prostu wsiadają i jadą. Krańce powinny być przede wszystkim dla nas. Miejscem odpoczynku po skończonym kursie. Po co montuje się ławki na krańcach skoro i tak nikt na nich nie siada? Bo każdy woli od razu zająć miejsce(najlepiej te przy kabinie).
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    13.07.2021 16:32

    Pracownik

    Dzisiejszy dzwon N24 pokazuje dobitnie jak męcząca jest praca kierowcy mza. Ewidentnie gościu przysnął. I nieważne czy to nocny czy z linii dziennych morał jest jeden dla całej firmy ZMIANY W MZA SĄ ZA DŁUGIE i jeśli nic sie nie zmieni to takich dzwonow bedzie wiecej!
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    14.07.2021 09:13

    Pracownik

    Nie ma znaczenia u kogo wykonuje się prace, wszyscy posiadamy jednakową odpowiedzialność za spowodowany wypadek. Rozumiem że chciałeś podać przykład zmowy przewoźników na rynku Warszawskim gdzie pracownik - kierowca to tylko element autobusu gdzie i tak go się wymieni i to wszystko się zrobi zgodnie z przepisami.
    ReviewUserIcon
    Roman.

    14.07.2021 09:33

    Pracownik

    Jasne że nie ma znaczenia, a pewną firemkę podałem jako przykład. Oczywiście wszyscy jesteśmy równi i jedziemy na tym samym wózku, dlatego powinniśmy mówić jednym głosem, być solidarni i się wspierać- nie ma różnicy czy ktoś pracuje u Ajenta czy w MZA. A rozkłady pod brygady układa Organizator (ZTM) a realizuje Wykonawca (Podwykonawca) czyli:MZA,Mob,arr,PKS GM,ITS.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.07.2021 10:16

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    uuu

    12.07.2021 17:54

    Pracownik

    Kiedy siedziałeś w kabinie? Z samej kabiny i nawiewów nie wali, jeżdżę prawie zawsze swoim, mam dogadane z dyspo. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Livebus

    09.07.2021 11:27

    Pracownik

    Czy wszędzie jest problem z przyjściem z wolnego czy tylko na r4? Potrzebuje przyjść te dwa dni w miesiącu z wolnego i nie ma takiej możliwości Pytam, bo może by mi dali przyjść z innej zajezdni
    ReviewUserIcon
    Lubie pracę z wolnego.

    09.07.2021 20:24

    Pracownik

    Pokaż mi w grafiku chociaż jedna rezerwę 3h... chętnie się z Tobą zamienię. Ja z 3h to 10.40 biorę jak już jadę z Garwolina to po to żeby zarobić A nie wypalić kasę na paliwko... (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    10.07.2021 18:06

    Pracownik

    Ale ma rację nasze zarobki gonią najniższą krajową pisze to od roku że tak będzie i wszystko w tym kierunku idzie by tak było.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.07.2021 00:49

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    09.07.2021 10:20

    Pracownik

    Już ci tłumaczę o co chodzi. Na czas wakacji jest mniej brygad do obsadzenia. A część linii nie jeździ wcale. A że związkowców jest więcej niż lajtowych brygad to niestety czasem muszą jeździć co innego.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.07.2021 23:36

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    R12

    08.07.2021 11:38

    Pracownik

    Więc jeszcze raz powtórzę. Myśl o bezpiecznym i zgodnym przepisami prowadzeniu autobusu. To jest priorytet. Rozkład, sterowniki, wyświetlacze i inne tematy przesuń na plan dalszy. Nie usprawiedliwisz się po zdarzeniu tłumaczeniem bo chciałem się wyrobić w czasie lub bo mi wyświetlacze padły. Prokuratora to nie interesuje. Masz prowadzić pojazd bezpiecznie i zgodnie z przepisami. Jak te pozostałe tematy tak Cię stresują to jak już inni napisali zmień robotę. Sądzę jednak, że będziesz trwał uparcie przy swoim zdaniu podobnie jak uparcie powtarzałeś, że były podwyżki 500zł, premie za koronawirusa o sprzątaniu autobusów po drugiej zmianie nie będę wspominał.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.07.2021 07:04

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.07.2021 18:21

    Pracownik

    Dzięki związkom od października kierowcy posiadający minimum 10 lat pracy dostaną sporą podwyżkę. Przy obecnej rotacji nie ma takich pracowników dużo ale jednak związki coś robią.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.06.2021 09:05

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.06.2021 09:04

    Pracownik

    Ten temat stale tłumacze, dowolnie możesz zmieniać linii które kierowca miał wyznaczone w grafiki pracy nie możesz samodzielnie kierowcy zmienić godzin zakończenia i rozpoczęcia pracy w danym dniu. Kiedy tak wykonujesz oznacza to że planując miesięczny czas pracy kierowcy planowałeś pracę w godzinach nadliczbowy, a tego wykonywać nie można. Z mojego punktu możesz zaplanować mi pracę na jednej linii nawet na cały rok, podpisując umowę o pracę oddaje do dyspozycji część godzin swojego życia którymi możesz swobodnie dysponować do będę wykonywał w pracy, ale nie więcej niż ustalony ustawowo miesięczny czas pracy. Regulaminowo i ja mogę Ciebie zajechać ale czy o to się rozchodzi? Wystarczy dobra wola obu stron żeby nam wszystkim spokojnie się pracowało a nie iść kierowcy na rękę butami.

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.