opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 53
    • 54
    • 55
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    info

    08.10.2021 16:55

    Pracownik

    Jak już koledzy i koleżanki wiecie, od jakiegoś czasu trwają negocjacje ZZ z zarządem firmy w temacie podwyżek naszych wynagrodzeń. Negocjacje odbywają się dwutorowo, związki reprezentatywne przedstawiły propozycje podwyżek o 300zł brutto, mniejsze ZZ (porozumienie 7 ZZ działających w MZA) przedstawiło propozycje 500zł brutto. Obie propozycje zawierają również coraczny wzrost wynagrodzenia. W ostatnim czasie w odpowiedzi na nasze postulaty, największy ZZ w firmie w osobie jego przewodniczacego, wykpił nasze propozycje nazywajac je "chciejstwem" i nierealnymi żadaniami. Uważamy, iż to nie nasze chciejstwo ale realna ocena sytuacji ekonomicznej, rosnących cen zywności, paliw czy usług co powoduje znacznie wieksze koszty życia każdego z nas. Pomimo jasnego komunikatu ze strony zarządu naszej firmy, iż nie mają środków finansowych na spełnienie naszych postulatów w budżecie na ten i przyszły rok, my nadal wierzymy iż jest szansa na porozumienie i uzyskanie podwyżek dla nas wszystkich zatrudnionych w MZA. Gdyby jednak nie było dobrej woli zarządu do pokojowego i rzeczowego dialogu, jesteśmy przygotowani do wejścia ZZ w spór zbiorowy z pracodawcom. Zwracamy się do każdego pracownika naszej firmy, niezależnie czy jest zrzeszony w ZZ czy też pozostaje poza organizacjami związkowymi o wsparcie naszych działań i udział w ewentualnym referendum strajkowym. Za takie wsparcie i udział, pracodawca nie ma możliwości ukarania żadnego pracownika, to jest Wasz przywilej pracowniczy. Tylko realne i duże poparcie ZZ da nam mandat załogi do twardych negocjacji i mediacji z pracodawcą a także pozwoli zgodnie z prawem na organizacje protestu czy akcji strajkowej gdyby wszelkie inne formy porozumienia zawiodły. Pamietajcie, walczymy o godną naszą przyszłość i zarobki, które pozwolą spokojnie żyć bez strachu o dzień jutrzejszy. Nie robimy tego tylko dla siebie ale przede wszystkim dla Was, każdego pracownika naszej firmy, bez wzgledu na zajmowane stanowisko. Bądźcie z nami bo tylko w dużej grupie będziemy mieli argumenty w dalszych rozmowach i negocjacjach bez możliwości zlekceważenia naszych postulatów.
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    08.10.2021 16:42

    Pracownik

    Jak tam? Zadowoleni z wypłaty? Kolejne 3700 wpłynęło i mówicie że to mało bo wszystko drożeje? Ratownicy medyczni i kierowcy karetek mają jàjà i potrafią zaprotestować i złożyć wymówienia żeby walczyć poprawe wynagrodzeń nawet kosztem nie wyjechania karetki do chorej osoby! A kierowcy MZA wolą pobiadolić na forum go worka że mało zarabiają,a strajku nie zrobią lub wypowiedzeń nie złożą. Przecież jakby MZA nie wyjechało to nic by się nie stało i nikt by nie stracił życia a może w końcu zarząd by zrozumiał że to kierowcy są siłą napędową tej firmy i bez nich MZA nie istnieje. Ale lepiej pracować za 3700zł netto z odpowiedzialną robotą,a użalać się na forum. I nie mówcie że macie kredyty,leasingi itp. Ratownicy medyczni i kierowcy karetek to też ludzie i założe się że też mają kredyty itp
    ReviewUserIcon
    Jare

    08.10.2021 09:41

    Pracownik

    Związki powinny wynegocjować nawet te 100 zł i walczyć dalej o kolejne podwyżki. Negocjacje właśnie na tym polegają. A tu same uparte osły, chcą więcej , bo im mało. To nie będzie nic, a do roboty i tak przyjdą.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    08.10.2021 10:46

    Pracownik

    Pracodawca dał propozycje wypłacenia jednorazowego wyrównania w wysokości 1500 zł dla każdego pracownika, negocjacja polegała na tym że nie chcemy, chcemy więcej i nic nie mamy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    08.10.2021 13:02

    Pracownik

    Masz rację niedługo będzie jak na Śląsku ZTM zarząd przedstawienia planu jak wyjść z sytuacji brak kierowców. Jak na razie pozostaje nam saldo ujemne w budżecie domowym lub zmiana pracy.
    ReviewUserIcon
    Janie

    07.10.2021 22:32

    Pracownik

    Jeszcze nigdy nie widziałem żeby związki tak były za zakładem pracy. Chyba coś im się pomieszało. Zw. mają za zadanie bronić pracowników przed wyzyskiem, walczyć o pracownika, o jego godne wynagrodzenie itp.... a tu zupełnie co innego mówią. Dziwne to jest.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    08.10.2021 07:11

    Pracownik

    Żeby prowadzić negocjacje trzeba coś mieć na czym zależy drugiej stronie. Proszę o wyjaśnienie co takiego macie żeby pracodawcy zależało na prowadzeniu z wami rozmów na temat wynagrodzenia?
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.10.2021 12:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    CHŁOPAK_Z_CZIKAGO

    07.10.2021 12:21

    Pracownik

    Żałuj. Przyszlo wyrównanie 1500 zł dziś na konto. Dziękuję zarządowi mza i zwiazka zawodowym za wywalczenie. Vivat mza
    ReviewUserIcon
    Jak zyc?

    07.10.2021 12:20

    Pracownik

    To jak nie ma wyrownania do inflacji i podwyzek cen to zarabia sie w km mniej jak rok wczesniej. Brawo od stycznia jak wzrosnie skladka zrowotna to jakie bedzie netto.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.10.2021 15:27

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    07.10.2021 07:21

    Pracownik

    Prace należy wykonywać zgodnie z regulaminem pracy. Regulamin pracy jasno określa jak mamy być ubrani podczas wykonywania pracy. Nie zapominaj wykonujemy prace zgodnie z przepisami nie możemy ich nie przestrzegać.
    ReviewUserIcon
    WZD

    06.10.2021 23:32

    Były pracownik

    Podwyżek nie będzie. A nawet jeśli będą to bardzo niewielkie w granicach 100-200zł. Moim zdaniem przyczyną są kierowcy emeryci. Wielu z nich nie ma życia poza pracą, więc ochoczo decydują się pracować pomimo uzyskania uprawnień emerytalnych. Dopóki zdrowie pozwala to będą pracować. Więc o ile młodzi nie chcą przychodzić, a starzy mogą pracować w opór to plan będzie wyrobiony.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.10.2021 20:52

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.10.2021 00:24

    Pracownik

    Kiedy przyjdziesz wcześniej nie mów że chcesz podwyżki wynagrodzenia takim postępowaniem mobilizujesz pracodawcę żebyś jej nie otrzymał.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.10.2021 09:20

    Pracownik

    Rozumiem że jesteś zwolennikiem pracy darmowej minimum przed odbiciem 20 minut daje 8 godzin pracy darmowej. Skoro 150 zł miesięcznie dla ciebie różnicy nie robi możesz i cały nominał miesięcznych godzin pracować za darmo.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.10.2021 10:16

    Były pracownik

    Nigdy więcej pracy w komunikacji miejskiej. W życiu nie miałem tak bardzo stresującej i mało płatnej pracy. Nie pozdrawiam, dziwę się jak ludzie mogą w takim bagnie pracować przez lata. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.10.2021 13:59

    Pracownik

    Następny który ogłoszeń spółki nie czyta. Dlaczego chcesz mniej niż daje spółka ?. 5700 tyle może zarobić pracownik w pierwszym roku pracy 5400 plus wysługa dawno już spółka przeskoczyła (wirtualnie)
    ReviewUserIcon
    Janusz

    01.10.2021 15:05

    Kandydat

    Dzień dobry. Czy MZA przyjmuje kierowców bez doświadczenia zawodowego? Niestety nie robiłem kursu w MZA i nie mam żadnego obycia z autobusami przegubowymi.
    ReviewUserIcon
    Kierowca R1

    01.10.2021 15:50

    Pracownik

    Idź chłopie tam gdzie zarobisz i będą cię szanowali. W MZA będziesz traktowany jak (usunięte przez administratora). Premię zabiorą ci za byle co. Kierownik ukarze i jeszcze będzie się dziwił że nie wiesz za co. Podwyżkę dostaniesz po dwóch latach nienagannej pracy. Ktoś napisze paszkwila w ostatni dzień i podwyżkę szlak trafi. Poza tym pasażer poinformuję cię, jak prowadziła się twoja mamusia i napewno cię zwolni z pracy. A inni użytkownicy drogi ,postarają się żebyś miał podwyższone ciśnienie. O darmozjadach z ZTM już nie wspomnę. Idź chłopie poszukaj prawdziwej roboty, a nie u cwaniaków.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.10.2021 10:59

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.10.2021 14:04

    Pracownik

    Dziś ZZ poza S wystąpiło z pismem do spółki o podwyżki dla kierowców, inaczej wchodzą w spór zbiorowy. Teoretycznie w spór zbiorowy mogą wejść tak połączone ZZ mają przewagę nad S.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.09.2021 05:43

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.09.2021 21:05

    Pracownik

    Bez obaw pamiętam porozumienie które mówiło że zmiany kierowców mają się odbywać na pętlach autobusowych znajdujących się najbliżej zajezdni, ale przecież to tylko porozumienie kto by nim sobie głowę zawracał.
    ReviewUserIcon
    Zdruzgotany

    01.10.2021 03:29

    Pracownik

    Tak. Do pracy na 6 00 zmiana w falenicy o 16 00, powrót do domu na Bemowo w korkach do godziny 18 00 i co to za życie? I to wszystko za 3 700???!!!
    ReviewUserIcon
    Nowy

    30.09.2021 20:19

    Pracownik

    Jestem strasznie niemiłe zaskoczony tą pracą. W trzecim tygodniu mojej nowej roboty utwierdziłem się w przekonaniu że to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Zjeżdżam po 11 godzinach pracy okolo 24,30 na bazę ledwo przytomny i jeszcze muszę warować w kolejce do tankowania, około 30 minut. Rezygnuje, nawet nie składam podania.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.09.2021 23:38

    Pracownik

    Z drugiej strony możesz poczekać. Od nowego roku będzie te 500 netto więcej. To dalej jest mało ale można to już porównać z zarobkami kasjera czy parkingowego.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.09.2021 23:57

    Inne

    5700 plus 500 to już się robi ładny pieniądz
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.09.2021 19:26

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    seru

    28.09.2021 00:49

    Pracownik

    Te 3700 netto bo tyle faktycznie jest, warte jest teraz tyle co i nic. Za sam czynsz płacę 1250 plus śmieci 240 to daje 1500. Prąd 170 mc, 1670. 3700 - 1670 = 2030. W arrivie mają 2700 i pokój w hotelu przy zajezdni za który nie płacą. Wychodzi na to że więcej im zostaje niż nam. Miasto dba o swoich.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.09.2021 21:08

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pietrucha

    25.09.2021 11:04

    Pracownik

    Kto ci do stycznia 2022 wytrzyma.Ja po 12 latach nienagannej pracy jestem na najniższej stawce.Z kolegą wybieramy się z końcem miesiąca na górę do R4 z wymówieniami.
    ReviewUserIcon
    terefere

    26.09.2021 13:53

    Pracownik

    Z tą wydzielona strefą to prawda, niestety. W większości normalnych Krajów oraz w ich miastach do tej pory strefa przed Kierowcą jest wydzielona łańcuchem plastikowym (przewoźnik o nazwie ATAC) tak ma. Dziwne że ZTM u nas uważa że już wszyscy zdrowi i strefa jest zlikwidowana ,niepotrzebna. Na dodatek całe towarzystwo od Łukaszenki jeździ sobie bez maseczek uważając je za oznakę dyktatury. Oczywiście autochtoni i ich zdrowie to dla nich margines. Czas wpuścić patrole Straży i Policji do Komunikacji niech walą mandaty. jedziesz bez maski to twój bilet traci ważność i (usunięte przez administratora) od razu by zaczęli przestrzegać obowiązującego prawa, a tak czwarta fala, piąta a my kierowcy chorujemy przez takich oszołomów co to się nie zabezpieczają i na dodatek podchodzą do naszego okienka. ZTM prosimy o wprowadzenie stref tak jak było do tej pory nasze zdrowie jest ważne, (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zazdrośnik

    23.09.2021 17:52

    Pracownik

    Dyspozytorzy mają lepiej od kierowców, zarabiają 5 tysięcy netto . Kierowca powinien tez tyle zarabiać zasadniczej pensji :). Marzenia, marzenia,marzenia ......
    ReviewUserIcon
    Gienek

    24.09.2021 00:24

    Pracownik

    Dyspozytorzy pracują na zupełnie innych zasadach. Mają pensję uzależnioną od wyrobienia planu. Podstawa jest niższa niż kierowców a premie dużo. dużo wyższe. W idealnym układzie premia to 100% wynagrodzenia podstawowego.
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.09.2021 23:32

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.09.2021 00:24

    Pracownik

    ..., wykonałeś błąd oszczędność za paliwo nie jest liczona to dodatkowy bonus
    ReviewUserIcon
    Wrocław Wita!

    23.09.2021 19:50

    Pracownik

    Kwota średnio 5700 brutto miesięcznie jest prawdziwa.Nie wiem o co wam chodzi.Przecież w tym roku były 3 premie: 1.Godzinowa 2000 2.prezesowska 2000 3.Grusza+karpiówka 2500 Razem dodatkowo ekstra 6500 zł podzielić na 12 miesięcy daje dodatkowo 541 zł miesięcznie. 5200+541=5741 zł brutto. Wszystko się zgadza.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.09.2021 09:02

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Raweł

    23.09.2021 17:01

    Pracownik

    W tej firmie nigdy już nie będzie lepiej. Czas brać nogi za pas i szukać lepszego zajęcia. Zabrali trzynastki celowo wrzucając je w zasadnicze wynagrodzenie. (usunięte przez administratora)nas wszystkich. Teraz przy tej inflacjii zarabiamy marne grosze. Plują nam w twarz a my wycieramy, mówiąc że nic się nie stało. Kto ma walczyć o podwyżki? Kaziu z r3? Wstyd się przyznać że się jest tutaj zatrudnionym. Ludzie na mieście wytykają nas palcami. Szemrają że pracujemy dla Trzaskowskiego za marne grosze. I jeszcze zarzuca się nam że to nasza wina z tymi rowerami.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.09.2021 19:53

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Związkowiec

    22.09.2021 20:16

    Pracownik

    Nie spełniał wymagań homologacyjnych i wymagań bezpieczeństwa. To jest chyba oczywiste. Na początku pandemii była panika ale teraz nie ma najmniejszej możliwości na powrót strefy wyłączonej. Inna sprawa, że nie ma takiej potrzeby.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Karol

    22.09.2021 16:40

    Pracownik

    Panie Szolc jak nie masz Pan co robić by się wykazać by być wspaniałym radnym to może weź się chłopie za brak miejsc do parkowania w centrum, za zieleń albo jak korki w Warszawie zmniejszyć i to nie kosztem budynków stawianych jeden obok drugiego a hulajnogi i rowery w autobusach zostaw Pan w spokoju. To nie radny będzie się tłumaczył w razie wypadku czy uszczerbku na zdrowiu tylko kierowca. A WPT powinno wkoncu się wziąć za to przewożenie. CAŁKOWITY ZAKAZ PRZEWOŻENIA ROWERÓW. Hulajnogi spoko jakieś małe No już Ok ale prosta zasada. Masz rower to nim jedziesz a nie udajesz sportowca bo pod Spacerową nie masz siły podjechać jeden z drugim tylko pchasz się na jeden przystanek. A od kierowców to dwa kroki w tył. A Pan Szulc niech się przejedzie w godzinach szczytu autobusem z rowerem i zobaczy jaki to komfort jak ludzie jadą do pracy ale zaraz zaraz chyba nic z tego bo Pan radny nie wie chyba nawet jak bilet się kasuje a za szkolenia kierowców się bierze. To napisz tez do Uber Eats i Glovo niech im też zrobią szkolenie że jeżeli wiesz że jedzenie to ma korzystać z roweru a nie z autobusu bo po to go ma a jeżeli nie dają rady rozwozić jedzenia to po prostu niech zmniejszą strefę dostaw swojego lokalu proste? A żeby to wszystko przyniosło efekt myślę by Pan sam prowadził takie szkolenie Pan tyle przecież wie i jest taki mONdry :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.09.2021 06:25

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Prywata na R1

    20.09.2021 23:25

    Pracownik

    Jak to jest z tymi wolnymi weekendami? Jednym na siłę się zabiera wolne weekendy. Inni mają. Ci co mają wolne weekendy pracują dodatkowo w te wolne weekendy. Do kogo trzeba się udać na rozmowę żeby mieć wolne weekendy?
    ReviewUserIcon
    ...

    22.09.2021 11:17

    Pracownik

    Jak ja chciałem wolne weekendy to pytania dlaczego, po co, czy się uczę... Jak się uczę to zaświadczenie potrzebne, a tu proszę. Wystarczy być przyjaciółką Kancelarii i proszę. Po 8h, od poniedziałku do piatku, po szóstej...
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    21.09.2021 15:01

    Pracownik

    5700zł brutto które podaje MZA na swojej stronie to jest na ręke 4037,86zł Sorry MZA ale to wciąż mało za tak ciężką i niewdzięczną prace i do tego z coraz dłuższymi zmianami po 9-10h w zakorkowanej i rozkopanej Warszawie. Jeszcze długo będziecie szukać pracowników!
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    21.09.2021 11:52

    Pracownik

    Władze Gdyni nie doszły do porozumienia z kierowcami komunikacji miejskiej podczas spotkania, które odbyło się 8 września. Kierowcy chcą ok. 500 złotowej podwyżki, prezydent prosi o czas na przygotowanie oferty. Kierowcy komunikacji miejskiej w Gdyni są w sporze zbiorowym z gminą. Miasto nie ma pieniędzy na 500 złotowe podwyżki dla około tysiąca kierowców. Związkowcy zapowiadają, że jeśli nie otrzymają pisemnych gwarancji podwyżek rozpoczną przygotowania do strajku. Problem wynagrodzenia kierowców dotyczy wszystkich miast w Polsce. Kierowcy za głodowe pensję nie chcą już pracować.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.09.2021 11:20

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.09.2021 21:22

    Pracownik

    Zapraszam na stronę MZA. Menu - Praca -Kieriwca autobusu , tam znajdziesz ofertę pracy tylko proszę uważnie ją przeczytać i zwróć uwagę na *
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.09.2021 21:26

    Pracownik

    .... Na ulotkach reklamowych już nie ma gwiazdki jest tylko napisane " średnia 5700,00 + dodatek za oszczędność paliwa "
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.09.2021 21:51

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.09.2021 15:03

    Pracownik

    Czy naprawdę trudno jest zrozumieć że w ogłoszeniu o pracę podaje się ile pracownik może zarobić w miesięcznym nominale godzin ? , a to wychodzi średnio 5200,00 zł.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.09.2021 07:03

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.09.2021 08:17

    Pracownik

    Najliczniejsza grupa kierowców KM jest w grupie wiekowej 45 – 64 lat. Według danych statystycznych na przełomie ostatnich 10 lat grupa wiekowa mieszkańców miast zmniejszyła się o 880 tyś osób, skutki pandemii spowodowały przekwalifikowanie kierowców do innych zawodów. Na rynku brakuje około 200 tyś kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy. Żeby ograniczyć niedobór kierowców KM trzeba zachęcać osoby z grupy wiekowej 18 – 44 lata do podejmowania pracy w zawodzie. Ale to nie jest mój problem nie chce 5400,00 zł + wysługa.
    ReviewUserIcon
    Szczery

    20.09.2021 00:54

    Pracownik

    A ja cos powiem szczerze, jak masz narzeczona albo zone i dzieciaki to robota w MZA to nie jest najgorszy ponysl... Jestes codziennie w domu, masz normalne godziny pracy i normalne dni wolne... Pieniadze najlepsze nie sa ale cos za cos... Jak nie masz nikogo to lepiej wybrac turystyke albo ciezarowki CE. Kasa jest z 2-4 tysiace lepsza niz w mza ale znikasz na tygodnie albo nawet miesiace z domu, dlatego to jest robota dla mlodziaka bez partnerki, albo staruszka co zony nie chce ogladac. Na turystyce, masz fajne mlode pilotki, albo orgsnizatorki czy pasazerki, tam wszystko wyglada inaczej
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.09.2021 18:48

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    19.09.2021 21:42

    Pracownik

    Daj na luz doskonale wiemy jak tu jest od 1,5 roku pisze że chce 5400 + wysługa, dostaliśmy wirtualne 5700. Wrocław który daje pracownika 5900 nie ma kłopotów z kierowcami praca tam staje się luksusem. Gdańsk żeby nie zostań z ręką w nocniku dał ogłoszenie zarobki od 7000. Niech spółka dalej głowę w pisku trzyma niedługo nie znajdzie pracownika nawet za 7500.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.09.2021 08:58

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    19.09.2021 11:00

    Pracownik

    Jaką średnią maksymalną stawkę może uzyskać kierowca w pierwszym roku pracy? Miesięczna stawka wynagrodzenia – 4600,00 zł Miesięczna premia regulaminowa – 300,00 zł Maksymalne miesięczne dodatki ustawowe – 350,00 zł Średnia miesięczna praca w godzinach nadliczbowych – 1050,00 zł Odpowiedz: W pierwszym roku pracy kierowca może uzyskać maksymalną miesięczną stawkę wynagrodzenia – 6300,00 zł brutto wliczając 240 godzin nadliczbowych wykonanych w ciągu roku płatnych 100%. Bez pracy w godzinach nadliczbowych miesięczna stawka wynagrodzenia wynosi 5250,00 zł brutto.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.09.2021 12:24

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    17.09.2021 23:44

    Pracownik

    Nie każdy posiada prawo jazdy i kurs kwalifikacji a tu cyrograf trzeba złożyć
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    18.09.2021 01:09

    Pracownik

    Odnośnie średniej jaka wprowadza zakład jeżeli na dyspozytorni będzie 2 kierowców jeden wydmuch 1 promil alkoholu obaj średnio będę mieli 0,5 promila alkoholu we krwi i zostaną zwolnieni z pracy.
    ReviewUserIcon
    Buakaw

    17.09.2021 20:12

    Pracownik

    Dzwoniłem w sprawie tych 5700 ibzapytalem co tzn.srednio Więc pani powiedziała że przyjmując się otrzymuje 4600+premia 300,oszczędność paliwa,godziny nocne i oczywiście że mogę przyjść z wolnego...mówię kobiecie że chce się przyjąć ale nie chce pracować z wolnego -odpowiedz kobiety to że nie wyjdzie mi 5700 Śmiechu warte ale ludzie się na to złapią Jest jeszcze ewentualność że zarząd widzi niezadowolenie pracowników i chce opinnie publiczna nastawić przeciw nam Ludzie stwierdza że kierowcy zarabiają 5700 i w łbach im się poprzewracało (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    17.09.2021 20:27

    Pracownik

    Podawanie wynagrodzenia w średniej zarobków bardzo mi się podoba uświadamia mnie jak mało zarabiam w stosunku do innych kierowców. Jeżeli wezmę pod uwagę roczne wydatki spółki na wypłatę dla kierowców i podzielę to przez ilość etatów wychodzi że rocznie kierowca zarabia 84 tys zł, co daje średnią na etat kierowcy 7 tys zł. Biorąc swój PIT roczne podpory mam 68 tys co daje miesięczna średnia 5600 zł, nawet moje zarobki są mniejsze od średniej która spółka podaje a w roku miałem 190 godzin nadliczbowych.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    17.09.2021 16:54

    Pracownik

    Kierowcy autobusów miejskich zarabiają średnio 3500 złotych brutto. W Warszawie jest to trochę więcej. Mediana kształtuje się na poziomie 3900 do 4100 złotych. W przypadku tego zawodu proponowane pensję zamykają się w granicach 4500 do 5000 złotych brutto. Zdecydowanie lepsze wynagrodzenie otrzymują osoby odpowiedzialne za prowadzenie autobusów turystycznych Kampanie 5700 wszystkich przelicytował
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.09.2021 01:08

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Takjest

    17.09.2021 02:00

    Pracownik

    A ja słyszałem że dostaniesz premię 30 procent plus vat, z tym że jak pójdziesz nie wcześniej na emeryturę niż od 75 lat. Podpisujesz weksel że jak wcześniej pójdziesz to będą ci z emerytury pobierać tą różnicę.
    ReviewUserIcon
    Wynagrodzenie

    15.09.2021 10:49

    Kandydat

    Firma szuka mozliwosci pozyskania nowych kierowcow, oferta 5700 srednio w pierwszym roku jest interesujaca bo to wyliczenie sredniej placy czyli mozna zarobic moze 6500 z gornej polki na poczatku pracy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.09.2021 08:50

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ratata

    15.09.2021 08:37

    Pracownik

    W sumie Aaa masz trochę racji skoro Firma podaje zarobki w wielkości 5700 można to potraktować jak ofertę handlową. No i taki Młody o ile nie dostanie 5700 brutto może wystosować pozew że -oferta 5700 brutto a realnie,ile?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    15.09.2021 10:49

    Pracownik

    Ogłoszenia nie są ofertą handlową są tylko propozycja warunków i nie są zobowiązujące
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    15.09.2021 08:45

    Pracownik

    Na początku pandemia najniższa grupa płacowa wynosiła 4500,00 zł (w tym premia regulaminowa). Stawka godzinowa przychodząc do pracy w wolną sobotę lub niedzielę wynosiła 45,00 zł licząc 20 godzin pracy = 900 zł. 4500+900= 5400,00.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    15.09.2021 09:02

    Pracownik

    Jak widać z kwoty jaką podaje zakład pracy, w ogłoszeniu o pracę planowana jest praca nowo zatrudnionych kierowców w 20 godzinach nadliczbowych wykonywanych w sobotę lub niedzielę
    ReviewUserIcon
    Paulina

    15.09.2021 08:55

    Pracownik

    Pensja minimalna znowu w górę a tutaj cisza. Zajefajnie. Tylko wierzyć mzkowskiej propagandzie że na początku dostaniesz 5700 i się zatrudniać. Ale podejrzewam że zadziała to w drugą stronę, kiedy ludzie się poznają ile tutaj się zarabia i sami wyrobią sobie zdanie na temat tej firmy. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    14.09.2021 14:47

    Były pracownik

    Szkoda że pracodawca nie prowadzi rozmów z pracownikami. Byśmy dowiedzieli się jak z kwoty 4800 powstała kwota 5700, a tak to będzie kolejna tajemnica handlowa
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.09.2021 11:21

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    14.09.2021 11:36

    Pracownik

    Żeby nie było bzdurnych komentarzy, to pracodawca ustala warunki pracy o czym informuje ZZ. Przy braku akceptacji ze strony ZZ pracodawca swoje ustalenia może wprowadzić po okresie 60 dni. Akceptacja ZZ była by obowiązkowa gdyby w zakładzie obowiązywał Ponadzakladowy Układ Zbiorów Pracy, ale pracodawca wypowiedział go jednostronnie i tym sposobem nie jest wymagana zgoda ZZ odponie działań pracodawcy.

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.