opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 52
    • 53
    • 54
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    08.11.2021 22:32

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.11.2021 12:15

    Pracownik

    Tak samo dbam o dobro spółki jak spółka dba o moje dobro. Przychodząc do pracy spółka naraża mnie na utratę życia nie stosując się do przestrzegania przepisów BHP
    ReviewUserIcon
    Zdziwiony74

    09.11.2021 16:04

    Były pracownik

    Jak to nie ma? a fotele z eko skóry? a nowiutki budynek zt..? a opłacanie organizacji i reklam anty-rządowych? wydawanie grubej kasy na premie dla swoich? nie pisz głupot, że miasto nie ma środków...bo środki są. Strefy wydzielone też poświęcili kosztem pracowników by tylko więcej kasy szło z przepełnionych autobusów....
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.11.2021 08:53

    Pracownik

    Często kierowcy zadają pada pytanie czy zakład pracy może dowolnie wyznaczać miejsca postojowe autobusów? Odpowiedz brzmi NIE. Właściciel placu powinien zapewnić zasady ruchu na placu, jak na drogach publicznych (Kodeks drogowy). W § 4 ust. 1 r.o.p. stanowi, iż pracodawca (analogicznie właściciel terenu) jest zobowiązany zapewnić na terenie zakładu pracy wykonane i oznakowane, zgodnie z Polskimi Normami i właściwymi przepisami, drogi komunikacyjne i transportowe, oraz drogi dla pieszych, i dojazdy pożarowe, a także utrzymywać je w stanie niestwarzającym zagrożeń dla użytkowników. Drogi i przejścia oraz dojazdy pożarowe nie mogą prowadzić przez miejsca, w których występują zagrożenia dla ich użytkowników. Drogi i przejścia (ust. 2 § 4 r.o.p.) powinny posiadać wymiary odpowiednie do liczby potencjalnych użytkowników oraz rodzajów i wielkości stosowanych urządzeń transportowych i przemieszczanych ładunków. Minimalne wymiary dróg i przejść określają Polskie Normy. Nawierzchnia dróg (ust. 3 § 4 r.o.p.), placów manewrowych, postojowych i składowych, dojazdów pożarowych i przejść powinna być równa i twarda lub utwardzona oraz posiadać nośność odpowiednią do obciążenia wynikającego ze stosowanych środków transportowych oraz przemieszczanych i składowanych materiałów. Drogi, przejścia oraz place manewrowe, postojowe i składowe powinny (ust. 4 § 4 r.o.p.) posiadać urządzenia lub inne rozwiązania techniczne zapewniające odprowadzanie wód opadowych. CHCESZ BYĆ BEZPIECZNY WYMAGAJ OD PRACODAWCY PRZESTRZEGANIA PRZEPISÓW !!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.11.2021 01:58

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.11.2021 08:39

    Pracownik

    Zadaj lepiej pytanie jak to robimy że mieścimy się w bramie?.. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej szerokość miejsca postowowego dla autobusu przegubowego nie może być mniejsza niż 3m, więc jak można zmieścić się autobusem w bramę która jest mniejsza od dopuszczalnej szerokości miejsca postojowego autobusu. To że na placu postojowym nie są wyznaczone miejsca postojowe, brak drogi ewidencji, brak wyznaczonego kierunku jazdy to mały pikuś za to też są paragrafy ale to temat na później teraz temat to jak autobusy wjeżdżają w bramy mniejsze od dopuszczalnych norm
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.11.2021 14:42

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    07.11.2021 19:20

    Pracownik

    O czym ty mówisz ? Do naszej stawki miesięcznej dołączone są nawet dodatki ustawowe BHP która spółka ma obowiązek wypłacać pracownikowi. Gdyby teraz rozliczenie żyć na czynniki z jakich składa się nasze miesięczne wynagrodzenie jakie dodatki zostały w nie wlozone to nasze wynagrodzenie jest mniejsze od najniższego wynagrodzenia jakie pracownik powinien ustawowo otrzymywać !!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Doświadczony kierowca

    07.11.2021 23:51

    Pracownik

    A w czym jest lepszy kierowca który jeździ od 15 lat od tego który jeździ 2 lata? W niczym. Płacenie za staż to absurd i relikt (usunięte przez administratora) dobrze że płaci się za efekty pracy i przestrzeganie regulaminu!
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.11.2021 23:01

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.11.2021 13:27

    Były pracownik

    Pewnie że chciałem i nadal chce żeby wracali, ale skoro wracają ilość autobusów powinna być dostosowa do ilości osób. Kiedyś potrafiono to wykonać autobusy nocne kursowały co 20 minut
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.11.2021 16:10

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pap

    05.11.2021 08:24

    Pracownik

    Po co wyzywasz człowieka od płaczków? Chłopak ma rację. Wozy załadowane po sufit, pół biedy jak masz dużą kabinę. Nie dość że nie zawsze masz gdzie na krańcach umyć ręce to jeszcze jesteś narażony na (usunięte przez administratora) w wozie. Pomyśl zanim będziesz kolego kogoś wyzywał.
    ReviewUserIcon
    Gogulski

    05.11.2021 10:37

    Pracownik

    Ale przecież jak podejmowałeś pracę to wiedziałeś, że w tej pracy na krańcach nie masz wody do umycia, oprócz toi toia. Zresztą wiedziałeś, że będziesz woził ludzi. Przed pandemią też były okresy dużych zachorowań na grypę i nikt Ciebie nie odgradzał od pasażerów. A na grypę też dużo ludzi umierało, tylko to nie było medialnie nagłośnione i nie przynosiło takich zysków koncernom farmaceutycznym jak teraz przynosi. Decydując się na pracę wożenia ludzi, decydowałeś się na obcowanie z bakteriami, więc czegoś nie rozumiem. Co Ciebie tu trzyma skoro czujesz się zagrożony. Zmień profesję, wożąc np ziemniaki będziesz bezpieczny i nie będziesz jeden z drugim płakał na forum ,że autobus masz pełen ludzi ,którzy stwarzają dla Ciebie zagrożenie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.11.2021 17:13

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.11.2021 17:32

    Pracownik

    Jak miasto może że zwracać sobie własną gotówkę? ZTM działa w imieniu miasta MZA wykonuje przewozy w imieniu miasta gotówka przechodzi tylko wirtualnie ale pracownikowi trzeba realnie zapłacić i dlatego gotówki brakuje.
    ReviewUserIcon
    Maruder

    31.10.2021 16:57

    Pracownik

    Czytam tutaj jakieś bzdury o pensji 3500 zł na rękę. Otóż nawet kierowca na pierwszej stawce w MZA zarabia średnio,powtarzam średnio bo pewnie większość z was nie wie co to znaczy 4000 zł miesięcznie biorąc pod uwagę zarobki z całego roku i dzieląc je przez 12 miesięcy bo: 1.Miesięcznie jest 3740 zł netto,bo dodatek za paliwo,bo dodatek za 2 niedzielę,bo dodatek za godziny nocne,bo nadgodziny 100% bo jest kolejka do dystrybutora o 23:00 w sobotę,albo zapalił się most siekierkowski i zjechałeś pół godziny później. 2.Dlaczego nikt nie raczy napisać o dodatkowych,obowiązkowych dla każdego premiach? Nawet dla podpadziochów i mających po 3 kolizję rocznie? -Godzinówka 1500 netto -grusza +karpiówka 1500 netto. -prezesowskiej zakładamy,że nie masz bo bez krawata cię złapali raz o 5:15 na centralnym. Czyli dodatkowo 250 netto miesięcznie. 4000 zł netto w najczarniejszym scenariuszu.I to mało realnym bo i tak wyjdziesz w ciągu roku z 8 razy z wolnego.W tym miesiącu już 3 raz mnie (usunięte przez administratora) żebym wyszedł z wolnego
    ReviewUserIcon
    Pap

    03.11.2021 08:14

    Pracownik

    Kolego. Pracuję w mzkowie trochę ponad rok. I wiesz co? Raz jeden wziąłem 4200. Raz! Z tym że akurat wziąłem te 4200 za miesiąc w którym 2 tygodnie byłem na urlopie. Pozostałe pensje wahały się pomiędzy 3700 a 3900 wraz z nadgodzinami, paliwem itd. Jakoś nie uważam że wliczanie prezesówki czy karpiowego do średniej z 12 pensji jest logiczne.
    ReviewUserIcon
    3 cytryny

    04.11.2021 10:36

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) To że jest kolejka o 23 do dystrybutora i kończysz pracę 20 minut później nie wyrabiasz się przez to na autobus i czekasz na następny godzinę nazywasz czymś pozytywnym? Wpadnie mi 20 minut A wrócę do domu godzinę później ?(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.11.2021 19:50

    Pracownik

    Nie będzie żadnych zmian od stycznia. Pensje wzrosną najprawdopodobniej od marca. Nie będą to znaczne podwyżki ale wydaje się, że obie strony dogadają się na poziomie 500 brutto z zagwarantowaną kolejną podwyżką w okresie jesiennym na pewno nie większą niż 300 brutto. Pewnie ci co mogą jeździć w trasy i tak odejdą ale dla tych co zostaną to zawsze będą trochę do przodu.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.11.2021 08:23

    Pracownik

    Donos o łamaniu przepisów prawa pracy i prawa podatkowego przez MZA Sp.. z o.o. W związku z łamaniem przez wyżej wymienioną spółkę prawa pracy i prawa podatkowego polegającym na zatrudnianiu pracowników na umowach cywilnoprawnych zamiast zawierania z nimi stosunku o pracę w charakterze kierowy autobusu składam publiczną informacje o wykroczeniach popełnianych przez władze MZA Sp. z o.o. Chcąc unikną płacenia należnych podatków. Władze spółki zatrudniają kierowców na umowach cywilnoprawnych zamiast zawierać z pracownikami stosunek pracy. Wykonywanie pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca zobowiązuje się do zatrudnienia pracownika za wynagrodzeniem jest stosunkiem pracy (art.22§1 k.p). Ponadto, zgodnie z art. 5b ust. 1 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych za pozarolniczą działalność gospodarczą nie uznaje się czynności, jeżeli łącznie spełnione są następujące warunki: 1) odpowiedzialność wobec osób trzecich za rezultat tych czynności oraz ich wykonywanie, z wyłączeniem odpowiedzialności za popełnienie czynów niedozwolonych, ponosi zlecający wykonanie tych czynności; 2) są one wykonywane pod kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez Zlecającego te czynności; 3) wykonując te czynności nie ponosi ryzyka gospodarczego związanego z prowadzoną działalnością. Fakt, iż kierowcy zawarli umowę cywilnoprawną nie dowodzi, że w rzeczywistości, nie jest to umowa o pracę. Wykazane cechy umowy cywilnoprawnej wykazują takie cechy jak: podporządkowanie pracownika regulaminowi pracy, poleceń kierownictwa, miejsca, czasu i sposobu wykonywania pracy, obowiązek przestrzegania norm pracy, obowiązek wykonywania poleceń przełożonych, wykonywanie pracy zmianowej, dyspozycyjność pracownika. W myśl art. 65 § 2 k.c. w umowach należy raczej brać pod uwagę, jaki był zgodny zamiar stron i cel umowy, aniżeli opierać się na jej dosłownym brzmieniu. Zamiarem zleceniodawcy jest obejście przepisów prawa zatrudniając pracowników. W wyniku zaistniałej sytuacji żądam ścigania sprawców popełnienia czynów niedozwolonych.
    ReviewUserIcon
    Solidarny

    03.11.2021 23:48

    Pracownik

    Muszę wszystkich zmartwić którzy tak wiernie czekają na podwyżki. Tak, będą podwyżki, wzrosty ale opłat a nie wypłat. Ale i tak większość jest zadowolona i nie będzie protestować tylko grzecznie pracować. Nie gadajcie tyle tylko nadgociny zacznijcie wyrabiać.
    ReviewUserIcon
    Czarek

    03.11.2021 10:31

    Pracownik

    Coraz więcej chłopaków chce odejść i wcale się nie dziwię. Nie chcą dać podwyżek , ludzie uciekają za pieniądzem. W sklepie spożywczym 4 tyś można zarobić i nie trzeba pracować w święta
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.11.2021 23:30

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    raul

    02.11.2021 23:44

    Pracownik

    Pracuje w tej firmie prawie 20 lat i powiem Wam, że jeszcze tak źle jak jest obecnie nigdy nie było. Atmosfera wśród załogi okropna, jeden drugiego sprzedaje, dyspozytorzy donoszą na siebie, wypłata miernota, oby tak dalej. Zobaczymy kto tutaj zostanie.
    ReviewUserIcon
    Podwyzka pensji konieczna

    29.10.2021 07:53

    Pracownik

    Inflacja przyspiesza i na początku przyszłego roku będzie jeszcze wyższa niż dziś. Czy mozna sie spodziewac info. od zarzadu w temacie podniesienia pensji dla kierowcow czy gra na czas? To wazna informacja dla mnie czy mam skladac wypowiedzenie bo rachunki za zycie mam coraz wieksze i nie moge sobie pozwolic na prace za 3500 netto.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.10.2021 08:27

    Pracownik

    Są procedury które trzeba przejść nie będzie popełniony bladź z 2018 roku gdzie zarząd mógł postawić paragrafy karne działaczom ZZ, działacze wtedy zrobili błąd jak dzieci w piaskownicy dali się ograć. Lekcja z tamtych lat została odrobiona trzeba być cierpliwym to zarządowi czas ucieka nie Nam.
    ReviewUserIcon
    Staszek

    30.10.2021 10:52

    Były pracownik

    Ja już dawno zrezygnowałem z tej bardzo stresującej i niszczącej zdrowie pracy, wypłata 3500 to jest śmieszne za robotę w dni świąteczne itp. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dętka

    29.10.2021 11:06

    Pracownik

    Inflacja w październiku wyniosła 6,8 % i jest najwyższa od 20 lat .! Nasze pensje stoją w miejscu i tylko za wszystko nas karają .100 złotych brutto podwyżki przez 2 lata i dalej gadki ,że firmy nie stać na podwyżki. Odpowiedź nasuwa się sama czemu brakuje kierowców i plan codziennie nie wychodzi
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.10.2021 11:17

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    antoś ze styropianu

    30.10.2021 08:26

    Pracownik

    Niech sobie Kierownictwo pojeździ po Centrum za kierownikiem autobusu, rurka zmięknie i zobaczą co miastowi aktywiści ludziom pracy zgotowali. Ludzie ludziom zgotowali ten los, kolizje, tłok i dewianci. Zapraszamy na Marszałkowską, Aleje, , Rondo Zesłańców. Chyba pracujemy jak Zesłańcy? bez nadziei na poprawę bytu
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.10.2021 12:38

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    heheszek

    29.10.2021 16:33

    Pracownik

    Tak, napisał prawdę. I co z tego? Dopóki nie będzie woli zarządui zielonego światła z urzędu miasta nic się nie zmieni. Takie pisma, płacz i groźby spływają po nich jak po kaczce. Czarno to widzę, na więcej niż 200 od nowego roku nie liczę
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.10.2021 17:15

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zzz

    29.10.2021 05:19

    Pracownik

    A propo przychodznia z wolnego - niech przychodzą ci co są na najwyższych stawkach bo ich się docenia, a nas na najniższych traktuje się jak pracowników niższej kategorii. Dlaczego? Dlatego że byłem chory?
    ReviewUserIcon
    Zuzia

    29.10.2021 06:23

    Pracownik

    W tych czasach mam przychodzić z wolnego? Piesi wchodzą na przejścia bez orientu, jeździsz w kółko na większości linii bez większych przerw, nie założysz krawata to dniówka wyjdzie ci 100 zł, ztm patrzy tylko jak cię ukarać, firma traktuje swoich pracowników jak intruzów i ja mam przychodzić z wolnego ewentualnie zamieniać dni wolne? Dlatego że dyspozytorzy chcą brać premie? A won mi. Jak będę traktowana jak człowiek i dostanę normalne pieniądze za nominał to na hasło firma potrzebuje z wolnego sama pierwzza się zgłoszę. Jak ludzi mieli to traktowali nas jak (usunięte przez administratora) Co nie pamiętają już? Ja będę pamiętała i to długo jeszcze.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.10.2021 11:48

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    28.10.2021 11:32

    Pracownik

    Obowiązkiem pracodawcy jest wypłacenie pracownikowi wynagrodzenia za wykonywaną pracę, jeżeli za wiedzą pracodawcy pracownik wcześniej lub później rozpoczyna pracę czas pracy zalicza się do pracy w godzinach nadliczbowych, pracodawca tego nie wykonuje wie o której godzinie meldujemy się do pracy wydaje nam dokumenty byśmy mogli rozpocząć pracę a czasu wcześniejszego rozpoczęcia pracy nie zalicza do pracy w godzinach nadliczbowych. Skoro pracodawca może być nieprzepisowy to my też do pracy będziemy przychodzić w tym co nam pracodawca dał a nie jak by chciał byśmy byli ubrani.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    28.10.2021 17:30

    Pracownik

    Wydając dokumenty dyspozytor zezwala na wcześniejsze rozpoczęcie pracy niż ustalone jest w grafiku. Od chwili otrzymania dokumentów powinien liczyć się czas pracy. Za wiedzą dyspozytora wcześniej rozpoczynamy pracę
    ReviewUserIcon
    Aaaaa

    26.10.2021 23:06

    Pracownik

    Kto na R1 zrobil grafik na listopad? Dlaczego trzy dni akcji znicz mamy pracę? Czy my nie mamy potrzeby pojechać na cmentarz naszych rodzin znajomych? Jedni maja trzy dni wolne a Inni pracują. Co w takiej sytuacji zrobić? Iść na L4? To już zaczyna być coraz bardziej żenujące.
    ReviewUserIcon
    takijeden

    25.10.2021 21:52

    Pracownik

    Powiem wam szczerze że coraz częściej myślę o wręczeniu wypowiedzenia. Mam dość przede wszystkim tych zmian ponad 10 godzin i dalekich zmian. Ciągłego wydzwania o zamianę. No i ta pensja na tle tych cen w sklepach. Wy też myślicie o odejściu?
    ReviewUserIcon
    Nero

    26.10.2021 00:45

    Pracownik

    Ja czekam do końca roku. Jak się nic nie zmieni a w szczególności to głupie przeszeregowanie o 200 złotych to spadam stąd. Złoże wypowiedzenie w grudniu to akurat na wiosnę będę wreszcie wolny. Nie będę dymał cały czas za najniższą stawkę.
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    26.10.2021 16:21

    Pracownik

    Od stycznia będziesz mógł pójść na wypalenie zawodowe. Coś czuję że jak się nic nie zmieni, nie będzie żadnej dodatkowej kasy to od stycznia 2022 dużo kierowców się wypali zawodowo...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    26.10.2021 15:35

    Pracownik

    Wszystko drożeje, to pensja maleje. Czy nasze związki naprawdę nie potrafią nic zrobić, aby wywalczyć dla nas jakieś pieniądze?
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.10.2021 15:37

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.10.2021 19:18

    Pracownik

    Premia Prezesa , karpiówka , premia za godz i tak dalej mógłbym wyliczać i to wszystko Cię ominie z wypłatą grudniową
    ReviewUserIcon
    Infolinia

    24.10.2021 13:33

    Pracownik

    Przewidywana premia prezesa na osobę w tym roku to około 800 złotych. Info z wiarygodnego źródła. Pozdr
    ReviewUserIcon
    D+

    23.10.2021 12:25

    Pracownik

    Kiedy będą jakieś poważne podwyżki wynagrodzeń???!!!
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.10.2021 13:22

    Pracownik

    Będą, ale tylko dla pracowników biurowych
    ReviewUserIcon
    Pieta R4

    23.10.2021 10:29

    Pracownik

    Czytając wasze wypowiedzi na tym forum już wiem dlaczego nie jesteśmy w stanie wywalczyć godnych warunków pracy.Jest mi przykro że w firmie zatrudniającej tyle pracowników nie jest w stanie zorganizować się choćby mała grupa ludzi która nie dałaby się sterować związkom które nie mają nic wspólego z pracą dla dobra pracowniką.Z przykrością żegnam i życze wszystkim wszystkiego dobrego.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.10.2021 10:53

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    22.10.2021 16:04

    Pracownik

    Grafik musi być wykonany prawidłowo i jest. Dalsze zmiany godzin pracy kierownik robi na zasadzie pracownik nie wnosi sprzeciwu uznaje się że wyraża zgodę. Tak długo jak na piśmie nie zostawi się u kierownika sprzeciwu od zmiany godzin pracy żadna instytucja mu nic nie zrobi.
    ReviewUserIcon
    Kierowcaaaa

    23.10.2021 06:19

    Pracownik

    Jestem zatrudniony na pełen etat i w etacie są podane godziny. Pracodawca ustala mi grafik zgodnie z wytycznymi 7 dni przed rozpoczęciem nowego okresu. Ja mam swoje prywatne sprawy i na podstawie grafiku planuje inne swoje obowiązki np. odbiór dziecka ze szkoły, wizytę u stomatologa itp... skoro pracodawca zmienia godziny pracy z dnia na dzień, zaburza w ten sposób mój harmonogram. Odpowiem tak: Skoro nie umie się zarządzać ludzmi to powinno się ustąpić ze stanowiska i powierzyć je osobie kompetentnej. Tak samo tłumaczenie się, że nie ma się pieniędzy na podwyżki. Skoro tak to należy firmę zamknąć ewentualnie przekazać ją w ręce osób kompetentnych. Nie jest sztuką nabrać kredytów na autobusy i później płakać że nie ma się na nic pieniędzy. Równie dobrze mogę i ja zrobić w swoim gospodarstwie domowym. Nabrać kredytów na nowy dom, samochód itp.. a dzieciom powiedzieć że dzisiaj na obiad zjemy zupkę vifon. Czy to byłoby odpowiedzialne z mojej strony?
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.10.2021 13:20

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Maniek

    21.10.2021 17:53

    Pracownik

    Ja dostałem! przez cały okres pandemii do tej pory jedną uszytą na kolanie maseczkę wymiętoszoną przez dyspozytora palcami, bez żadnego zabezpieczenia foliowym opakowaniem czy coś. Nigdy jej nie założyłem z obawy o swoje życie i zdrowie. Zwykły materiał, przepuszczał zapewne wszystko...żadnych atestów. Natomiast do wytarcia kierownicy nadała się kilka razy po czym wylądowała w koszu.
    ReviewUserIcon
    Związkowiec od urodzenia

    21.10.2021 21:47

    Pracownik

    Zapisz się do ZZ a maseczkę będziesz miał codziennie nową
    ReviewUserIcon
    baa

    20.10.2021 01:34

    Pracownik

    Widać jak nasze Związki o nas dbają. Związki Straży Miejskiej żądają 1,7tys. zł a u nas spór że 500 złotych to za dużo. Śmiechu warte są te wasze propozycje przy takiej inflacji. Nawet się nie ośmieszajcie tymi propozycjami. Gołym okiem widać że coś jest nie tak.
    ReviewUserIcon
    Jan

    18.10.2021 11:08

    Pracownik

    Obczajcie to: ekspedycja, ekspedytora brak (widocznie tego dnia nie miało być obsady), światła pozapalne, drzwi pootwierane, w kiblu niespuszczony mocz, deska oczywiście "pokryta moczem", wokoło zlewu na blacie porozlewana brudna woda. Naprawdę wstydzę się za takich "kolegów". Brak słów, szkoda że delikwenta który tak zrobił nie spotkałem, ale karma wróci.
    ReviewUserIcon
    Ex. R-4

    18.10.2021 14:43

    Były pracownik

    Wielu z was nie potrafi się regularnie umyć a ty chcesz by zostawiali po sobie porządek? (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    19.10.2021 13:25

    Pracownik

    Jak to czemu dla kasy, spółka oszczędza na warunkach higieniczno sanitarnych dla pracownika
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.10.2021 13:24

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wafel

    18.10.2021 05:01

    Pracownik

    Z wolnego w niedzielę brawo oni. Cały czas się zastanawiam jakim pustym trzeba byc aby należeć do związków. Pracuje 12 lat tutaj i nigdy nie należałem i nigdy nie będę należał fo związków. Co oni mi mogą zaoferować oprucz krzyków i wymądrzania się!
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    16.10.2021 15:00

    Pracownik

    Jaki ja jestem szczęśliwy że się uwolniłem z tego syfu po 4 miesiącach . Siedzieć na śmierdzącym i przepoconym fotelu przez 8 godzin, chodzić do toitoi, oddychać tym śmierdzącym powietrzem przez cały czas pracy za 3600 zł miesięcznie to jakaś kara za grzechy czy jak to mam nazwać?
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    15.10.2021 22:46

    Pracownik

    Jak gadamy na zajezdni to mówicie nie chodze z wolnego,mam ich w nosie,niech sobie dzwonia do innych a nie do mnie. Jak popatrzy sie na wyprawki to co drugi z tych co mowia ze nie przyjda z wolnego wisi na wyprawce na weekend ze jednak przyszedł. Po co mowicie jedno a robicie co innego? Jestescie obłudni!
    ReviewUserIcon
    Medyk

    16.10.2021 05:22

    Pracownik

    Kosztem wypoczynku i zdrowia...nędzne 300 złotych...super faktycznie, wszystko do czasu.
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    16.10.2021 08:08

    Pracownik

    Ja nie mowie zeby nie chodzic z wolnego bo jak ktos ma ochote dorobic i jest okazja to prosze bardzo. Chodzilo mi bardziej o tych co na zajezdni krzycza ze nie pojda,ze maja firme w nosie itp,a pierwsi sa w weekend na wyprawce
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.10.2021 08:34

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    heheszek

    15.10.2021 10:58

    Pracownik

    Ok, czyli jednym słowem nic się nie zmieniło. Nadal brak jakichkolwiek propozycji dogadania się że strony zarządu. Bo rozumiem że propozycje odrzucone przez związki przepadają. Jednym słowem ani 1500 wyrównania ani grosza od nowego roku
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    15.10.2021 15:55

    Pracownik

    Niestety w firmie są pieniądze na wszystko ( neony, remonty starych autobusów) tylko nie ma dla ludzi którzy są podporą tej firmy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.10.2021 21:35

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    14.10.2021 23:47

    Pracownik

    Podaj przykład gdzie to niby zarząd w porządku względem pracowników jest a powiem jaki paragraf jakiego przepisu łamie. Tu nic w porządku nie ma dziwię się że ta spółka jeszcze jakoś funkcjonuje.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    14.10.2021 23:57

    Pracownik

    Pierwsza rzeczą jaką zarząd zrobił to jednostronnie rozwiązał PZUZP bez konsultacji z ZZ. Wykonał to niezgodnie z wyrokiem SN w wyroku podał że taka konsultacja jest obowiązkowa, paragraf KP na który powołał się zarząd wyłączony jest z rozwiązania PZUZP. Jak widać w pierwszych miesiac zarząd jasno pokazał gdzie ma pracowników i że jego przepisy prawa nie obowiązują i robi to do dziś.
    ReviewUserIcon
    Un

    12.10.2021 15:11

    Pracownik

    Na jednej z zajezdni mza po praskiej stronie Warszawy ,kierownik z Mińska maz. ubrał wszystkich kierowców w kamizelki odblaskowe !!!! I tu pada pytanie ? Po jaka cholerę siedzą ludzie ,którzy nie mogą lub co bardziej prawdopodobne że nie umieją zamówić umundurowania z elementami odblaskowymi!!!!! Czy to dla nich taka sprawa nie do ogarnięcia ? Za dużo myślenia?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    13.10.2021 19:39

    Pracownik

    Nie rozumiem dlaczego pomysłem nazywasz przepisy prawa?. Nakaz przemieszczania się w kamizelkach odblaskowych po terenie zajezdni jest od lat tylko nikt tego nie przestrzega.
    ReviewUserIcon
    tererertere

    14.10.2021 08:50

    Pracownik

    Błąd otóż elementy odblaskowe są na kurtkach zimowych oraz przy polarach do nich przynależnych. Te białe wstawki. Widocznie Oni dostali wartość dodaną w formie kamizelek. Tylko ich się na patelnie nie wrzuci,tych kamizelek.
    ReviewUserIcon
    ^^^

    13.10.2021 01:51

    Pracownik

    Ceny w sklepach i na stacjach paliw robią się coraz ciekawsze. A tutaj dali człowiekowi 100 zł podwyżki przez ostatnie dwa lata, to tak jakby mi ktoś splunął w twarz.
    ReviewUserIcon
    informator

    12.10.2021 03:49

    Pracownik

    Dzisiaj byłem nacWłościańskiej i czekając na korytarzu podsłuchałem ciekawą rozmowę. Mianowicie chodziło o wysokość premii prezesowskiej. Jakaś kobieta się wymądrzała że w tym roku wyjdzie jakieś 650 złotych brutto na osobę. Pomyślałem dobrze że ja w tym roku jestem na nie, bo bym się wkurzył. Współczuję wan którzy się staraliście. Mówiła że bardzo dużo osób w tym roku weźmie i dlatego tak mało. Jakaś ksiegowa to była chyba.
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    09.10.2021 00:07

    Pracownik

    Pracuje na dodatkach. Mam najwyższa stawkę. Mam ponad 20 nadgodzin i przytuliłem 5900 ,więc nie wiem o jakich wy 3600,3700 piszecie
    ReviewUserIcon
    Paweł

    10.10.2021 14:19

    Pracownik

    A co chcesz zatrudnić ludzi po studiach, ewentualnie ze średnim z dobrą znajomością angielskiego itp...? Za te pieniądze? Tutaj niedługo i tych wyzywających się na wzajem nie będzie i będziecie przywracać tych co pozwalnialiście za nielegalne faktury za wczasy itp. Zresztą znam przynajmniej jednego który został z powrotem przyjęty za tego typu wykroczenie. Czyli jak się chce to i widać można.
    ReviewUserIcon
    Zarobki

    09.10.2021 01:50

    Pracownik

    Co prawda za nominał jest te 3700-3800 netto,tylko jakoś nikt z was ani słowem nie wspomina o sowitych premiach i dodatkach: -prezesowska 2000 brutto -godzinówka 2000 brutto -grusza 1500 brutto -karpiówka 1000 zł brutto. Czyli realnie,średnio kierowca zarabia 4000 netto za nominał.
    ReviewUserIcon
    R!@

    09.10.2021 07:32

    Były pracownik

    Prezesowka jest tylko dla tych co nie choruja, Godzinowka kiedys byla a teraz jak masz 200 godz na L4 to tez nic nie masz, Grusza jak dostarczysz faktury Karpiowka to nie jest cale tys. zl tylko okolo 800-900 WIEKSZOSC KIEROWCOW NIE MA TAKICH WYPLAT!
    ReviewUserIcon
    Podwyzka

    09.10.2021 05:58

    Pracownik

    Info z dnia 8 październik 2021 Podwyżki do marca 2022 nie będzie. Jazda z wolnego tylko dla tych którzy mają mało godzin rocznych. Średniej nie będzie 5700 tylko 5100

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.