opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 51
    • 52
    • 53
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    30.11.2021 19:51

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.12.2021 12:36

    Pracownik

    A ja wierzę że kiedyś pięknego dnia nasz wszystkich kierowców wywala z pracy a wy pasażerowie z nami kłopotów mieć nie będziecie mieli i na piechotę przemieszczali się po mieście.
    ReviewUserIcon
    marek

    02.12.2021 09:15

    Pracownik

    Pokazałeś jaki element wozi ludzi w MZA. Dziękuję Ci za ten wpis. Tylko nie płaczcie ,ze ludzie nie mają do Was szacunku, bo po prostu na niego nie zasługujecie. Za takie określanie pasażerów którzy płacą za to abyście mieli pracę firma powinna zwalniać z pracy. Ale nie MZA ,bo MZA opiera swoją kadrę właśnie na takich ludziach. Im prostszy tym lepszy dla firmy,
    ReviewUserIcon
    Adriano

    01.12.2021 13:40

    Pracownik

    Ale z tymi nowymi grafikami i wstawieniem w święta dnia pracy to akcja gruba. Kto był pomysłodawcą tego zagadnienia?
    ReviewUserIcon
    bejsii Invest Control

    30.11.2021 14:01

    Były pracownik

    Polecam, wszystko w porządku - firma Invest Control zajmuje się weryfikacja brokerów giełdowych, weryfikacja forex, giełdy. Pracodawca rzetelny, dotrzymuje słowa więc mogę polecić. Moim zadaniem było sprawdzanie kontrahentów, sprawdzanie firm i przesyłanie raportów na temat inwestycji. Można powiedzieć taki jakby wywiad gospodarczy, wywiad finansowy. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Chudy byk

    28.11.2021 11:31

    Pracownik

    Cześć, jeśli w roku rozliczeniowym miałem kolizję, straciłem premię, to czy ta kasa tzw godzinowka mi się należy skoro nie byłem na ZL?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.11.2021 07:25

    Pracownik

    Podajesz 200 godzin leczenia, jest to zapis w regulaminie wynagrodzenia czy skrót myśliwy ?. Nie wyobrażam sobie żeby dziennie można było leczyć się 8 godzin ile trwają godziny pracy a nie leczyć 24 h ile trwa doba
    ReviewUserIcon
    Wojtas

    30.11.2021 13:35

    Pracownik

    Ostatnio poruszany był ten temat z osobą która w tym siedzi. Godzinowa jest wypłacana bez względu na Kolizję jak rownież L4. Po prostu za zwolnienie opłata za godzinę jest pomniejszana.
    ReviewUserIcon
    Jak zyc?

    29.11.2021 14:06

    Kandydat

    Koleje Dolnośląskie postanowiły rozpocząć szkolenia licencyjne. To pierwszy etap w zdobyciu upragnionego zawodu" – poinformowano. "Poszerzając naszą ofertę edukacyjną, od nowego roku będziemy mogli zapewnić kandydatom kompleksowe przygotowanie do podjęcia zawodu maszynisty. Kandydaci, którzy będą szkolić się w ośrodku, mogą liczyć w przyszłości na zarobki w przedziale od 6 do 8 tys. zł netto.
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    29.11.2021 16:35

    Pracownik

    Najpierw musisz przejść badania lekarskie. Są one wyjątkowo rygorystyczne. Już na tym etapie odpada większość kandydatów. Potem szkolenie na licencję maszynisty. Kosztuje 4000zł i trwa 4 miesiące i jest zakończone egzaminem. Potem czeka drugi kurs. Na tzw "świadectwo maszynisty". W jego trakcie trzeba wyjeździć pod nadzorem 1800 godzin. W trakcie tego szkolenia jest wypłacana jedynie minimalna krajowa, a szkolenie jest zakończone wybitnie trudnym egzaminem. Jeżeli zdrowie pozwala i masz możliwość poświęcić ok. 1,5 roku życia na wyrobienie uprawnień to potem faktycznie możesz tyle zarobić
    ReviewUserIcon
    Zirytowany

    29.11.2021 12:38

    Pracownik

    Dzwoni babka z komendy i mówi ze miesiąc temu wyjeżdżając z zatoki uszkodziłem komuś lusterko...niby nr autobusu się zgadza ale nie zagradza się nr LINII... gdzie mogę zobaczyć monitoring ??? czy jak będę na przesłuchaniu na policji to będą mieli nagranie ?
    ReviewUserIcon
    Henry

    29.11.2021 10:16

    Pracownik

    Co wynikło z kolejnego spotkania związków zawodowych uczestniczących w sporze zbiorowym w zarządem bo cisza ? Czyżby marne podwyżki 300 brutto zostały już definitywnie zatwierdzone i jałmużna jednorazową w wysokości 1500 brutto ?
    ReviewUserIcon
    Nowy

    28.11.2021 21:25

    Pracownik

    A kolega mnie ostrzegał, nie pchaj się w te (usunięte przez administratora) nie posłuchałem i miesiąc czasu było zmarnowane. Pytanie do was, czy wy jesteście normalnie że godzicie się wykonywać tak ciężką, stresującą i odpowiedzialną pracę za takie grosze???
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.11.2021 11:49

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Uuuu

    27.11.2021 22:41

    Były pracownik

    2019- róbcie jak najwięcej nadgodzin 2020- 5400 i wysługa 2021- zwolniłem się
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.11.2021 10:16

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Staszek

    26.11.2021 23:11

    Pracownik

    Nie do końca zgodzę się z Tobą. W komunikacji miejskiej kierowcy są troszkę ograniczeni (bez urazy) ale większość zostanie tu nawet gdyby mieli pobory w kwocie +- 2700, 3000 zł. Taka jest prawda, jest to spowodowane brakiem kreatywnego myślenia oraz strachem przed czymś,, nowym ". Następna grupa to miłośnicy, ale o nich nic nie napisze ponieważ nie mam ochoty się (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.11.2021 09:35

    Pracownik

    Wystarczy wykonać nagle hamowanie przewrócenie się pasażera, wezwanie karetki i nadzór ruchu ma obowiązek powiadomić policję. Gdybyś nie wiedział tylko zajechanie drogi i nagle wtargnięcie pieszego na jezdnię zwalnia nas z odpowiedzialności wykonania nagłego hamowania. Policja = 1500 zł mandat karny
    ReviewUserIcon
    Abc

    27.11.2021 07:20

    Pracownik

    Czy na każdym oddziale czy tylko na Woronicza w grafikach na weekend świąteczny 25 i 26 grudnia macie zabrany dzień pomimo że to wolny weekend powinien być? Kto na Woronicza odpowiada za to?
    ReviewUserIcon
    Aaaaaa

    27.11.2021 08:41

    Pracownik

    Nie wiadomo. Niektórzy nie wiedzą że powinni mieć wolne. Sprawa musi być wyjaśniona. A co z urlopami w grudniu? Miałem mieć A nie mam w grafiku. Dlaczego tak jest? Miałem planowany A mam pracę.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    25.11.2021 21:03

    Były pracownik

    Po odejściu z pracy to jeszcze mi kazali za ubranie kasę oddać, ja jakoś firmie nie dawałem rachunków za pranie czy za ciuchy które trzeba było sobie dokupić bo nie było na magazynie , żenada i 12 lat zmarnowane w tej firmie. Gdyby można było cofnąć się w czasie, to w rzyciu nie poszedł bym tam do pracy , już lepiej ulice było by zamiatać.
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    23.11.2021 15:00

    Pracownik

    Słabe te podwyżki ale dla miłośników komunikacji są pewno zadowalające. Podam tylko że najniższa stawka jaka będzie po podwyżkach to 4900 BRUTTO czyli 3 480,67zł NETTO Zakładając że każdy bierze tą premie 300zł więc dostanie 5200zł BRUTTO czyli 3 689,24zł NETTO Sorry ale to ciągle mało samej podstawy za tak odpowiedzialną pracę jaką jest kierowca autobusu.
    ReviewUserIcon
    Prawda

    25.11.2021 13:21

    Pracownik

    No i źle policzyłeś. 4900 brutto plus: -300 zł brutto premii -300 zł brutto za:2 niedziele w miesiącu,godziny nocne,dodatek za paliwo,opóźniony zjazd o 5 minut... -291 zł brutto premii godzinowej+karpiówki(te premię to dodatkowe ok 3500 zł brutto rocznie/12 miesięcy) i dostają je nawet ci z 3 kolizjami,5 skargami i 3 tygodniowym L4 Razem ŚRENIO(usunięte przez administratora) miesięcznie młody będzie miał teraz 5791 zł brutto czyli 4171 zł NETTO. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.11.2021 08:30

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Cykcyk

    25.11.2021 13:11

    Pracownik

    No to cała elyta z górnej półki. No i przodownik 5363. Oddali jedynie kał sobie nawzajem.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.11.2021 09:10

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kamila

    24.11.2021 18:03

    Pracownik

    Ktoś mi powiedział że te dwa lata są liczone do końca października więc wypłacane już z pensją październikową a inna osoba mi mówiła, że dopiero z nowym rokiem stąd moje pytanie
    ReviewUserIcon
    heheszek

    25.11.2021 12:32

    Pracownik

    Okres rozliczeniowy w naszej firmie jest od 1 listopada do 31 października więc jeśli zasłużyłaś to powinnaś już dostać wypłatę z wyższą stawką do 10 listopada
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.11.2021 16:09

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tomek

    24.11.2021 17:19

    Pracownik

    Krótka piłka, albo jest źle i strajkujemy, nie ma podwyżek, robimy wypad i zmieniamy pracę. Albo jest fajnie, robimy i zamykamy japę. Innej drogi nie ma. Bo już tego narzekania bez konkretnych działań słuchać się nie da, mieliście szansę.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.11.2021 17:56

    Pracownik

    Fajnie by było gdyby władze spółki przestrzegały KP dziwię się że jeszcze nikt nie wniósł " notoryczne łamanie przepisów prawa" za co już jest KK
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.11.2021 16:32

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Leon

    24.11.2021 17:24

    Pracownik

    Medialnie duży sukces ,Warszawa nie wiedziała ,że kierowców karze się za przewinienia nie mają wpływu (krawat, brak tabliczki bryg ,itp) .Totalna porażka : solidarności,zzpkm PR(opzz) i przystawki z kontry ( karłowaty 57 członków w MZA 17 ,TW )
    ReviewUserIcon
    kandydat

    24.11.2021 16:30

    Kandydat

    Witam, chciałbym aplikować na kierowce . Na jakim poziomie trzeba znać miasto aby się zatrudnić ? Zatrudniają obeznanych tylko, czy jest jakiś czas na zapoznanie tras?
    ReviewUserIcon
    Pap

    24.11.2021 16:34

    Pracownik

    Poznasz z Patronem a potem wspomogą Cię aplikacje. Jeśli jesteś z Wawy to bez problemu sobie poradzisz jeśli nie to ........i tak dasz radę. Mamy 21 wiek.
    ReviewUserIcon
    elo

    24.11.2021 11:49

    Były pracownik

    robilem jakis czas temu w mza na woronicz kurs i bylem ze tak powiem zadowolony z Kursu i jaka atmosfera tam panuje ale co tutaj czytam to jest jakis dramat.. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Info.

    23.11.2021 12:06

    Pracownik

    - Pomimo, że jestem ekonomistą, nie rozumiem słowa "proporcjonalnie" do etatu. Co to ma oznaczać? Chcemy równego traktowania wszystkich kierowców. Walczymy o kwotę 300 zł ale netto, nie brutto. Przy kwocie brutto na rękę zostanie nam ok. 240 złotych. W obecnych czasach nie starczy to nawet na zatankowanie samochodu do pełna. A proszę pamiętać, że wielu kierowców dojeżdża do pracy swoim samochodem. MZA zlikwidowało przewozy pracownicze - mówi Adam Cybulski, przewodniczący ZZ Kierowców RP przy MZA. W prywatnych spółkach m.in. w Arrivie - nadal funkcjonują przewozy pracownicze dla kierowców, aby mogli się dostać na zajezdnie w godzinach porannych i nocnych. Zadaliśmy więc pytanie - ile zarabia prezes zarządu w Miejskich Zakładach Autobusowych w Warszawie? Według oświadczeń majątkowych Jana Kuźmińskiego, szef MZA zarobił w roku 2020 kwotę 346 tys. zł. W latach 2019 i 2018 było to odpowiednio - 344 tys. zł i 346 tys. zł.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.11.2021 12:50

    Pracownik

    Drobnymi się zajmujesz zejdź na ziemie. Wynagrodzenie łącznie z wynagrodzeniem z zysku, wypłacone lub należne osobom wchodzącym w skład organów zarządzających i nadzorujących spółek handlowych (bez składek na ubezpieczenie społeczne płaconych przez pracodawcę) Wydatki na wynagrodzenie w 2020 roku dla członków zarządu spółki 1 272 357, 50 zł Wydatki na wynagrodzenie w 2020 roku dla członków rady nadzorczej 243 088, 68 zł Wynagrodzenie łącznie 1 515 446,18 Bo im się należy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.11.2021 09:31

    Pracownik

    Jedyny skuteczny sposób kontynuacji walki o podwyżkę wynagrodzenia to jednakowa stawka wynagrodzenia dla wszystkich pracowników. Pod tym względem przepisy prawa mówią jasno wyrównanie wynagrodzenia następuje do najwyższego wynagrodzenia w zakładzie na danym stanowisku. Pracodawca wie że łamie przepisy prawa pracy, różnicować wynagrodzenie pracowników może tylko dodatek stażowy którego nie mamy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.11.2021 23:59

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mm

    23.11.2021 21:42

    Kandydat

    w MZA jest blokada na niepelne etaty, prywaciarz to dla mnie jedyna opcja..
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    23.11.2021 22:16

    Pracownik

    Mi się nie chce przychodzić do MZA bo zmiany są za długie a jeszcze bym chodził zasilać do ajentów. To już bym w ogóle na głowe chyba upadł! To co w grafiku i ani minuty dłużej z rezerwy
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.11.2021 21:39

    Pracownik

    Jak podają władze spółki mniej niż 1% kierowców wzięło udział w akcji protestacyjnej oddaj krew. I to są skutki wybujałego ego, polecam zabrać zabawki iść na inne podwórko tym osoba dziękujemy mogą przestać reprezentować pracowników .
    ReviewUserIcon
    Jesień

    23.11.2021 14:20

    Pracownik

    300 złotych podwyżki brutto.... .....od Nowego Roku . Przecież to są kpiny delikatnie pisząc. Na wszystko pieniądze są ,ale na solidne podwyżki dla kierowców to już brakuje . Kolejny policzek od firmy. Mam nadzieje ,że związki co są dalej jeszcze w sporze z firmą coś jeszcze wywalczą bo jak nie to niestety będzie chyba trzeba szukać nowej pracy albo czegoś dodatkowego
    ReviewUserIcon
    podwyżki wedle prezesa

    22.11.2021 19:06

    Były pracownik

    1500zł dać za wyrównanie a 2000zł zabrać za godziny Czysty zysk
    ReviewUserIcon
    Kandydat na kierowce

    21.11.2021 20:14

    Pracownik

    Jutro składam dokumenty do przyjęcia do pracy na kierowcę autobusu. Ile tak naprawdę zarobię bez przychodzenia na dodatkowe dyżury do pracy? Netto mnie interesuje za miesiąc pracy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    21.11.2021 20:31

    Pracownik

    Zarobisz 3600 zł, przychodząc do pracy w środku nocy lub kończąc pracę w środku nocy. Powodzenia bo będzie Ci potrzebne, ja się zwolniłem po trzech miesiącach, żałuję jednego ze wogóle za czołem pracę jako kierowca w komunikacji miejskiej.
    ReviewUserIcon
    Daj sobie spokój z MZA

    21.11.2021 21:50

    Pracownik

    Masz prawko C+E to wogole nie trać czasu na autobusy w stolicy. Tu zarobisz 3300-3800. C+E 400-700zl dniowki. Czyli 2, 3 x tyle.... A tu daja 200 netto podwyżki za miesiąc. I dodatkowo klimat kiepski. Przełożeni czyli GD będą Cie za wszystko gnoic. Staniesz się schab.mialym kierowca znerwicowanym. A jak już chcesz tu pracować to nie polecam R1 i R3. Tam Zero szacunku dla Kierowców.
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.11.2021 20:27

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Śpiewający ptaszek na kole

    21.11.2021 11:39

    Inne

    300 zł jest ok ale jak by dało radę 500 zł dla każdego pracownika od 1 grudnia to by było SUPER
    ReviewUserIcon
    ?

    19.11.2021 16:34

    Pracownik

    Mialem stawke 5000 teraz powinienem dostac przeszeregowanie 200 zl na 5200, czy to bedzie nowa stawka bo bylo 4600, 4800, 5000, 5300 ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.11.2021 09:37

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    R1-4XXX

    19.11.2021 10:32

    Pracownik

    Masz racje kolego, Ci co przechodza od wyplaty listopadowej ze stawki 4900 na 5100 dostana w styczniu tylko 100 zl brutto podwyzki i beda dalej na pierwszej stawce.
    ReviewUserIcon
    Latająca mucha

    19.11.2021 13:36

    Pracownik

    Wszyscy dostaną po 300 zł a w przyszłym roku też będzie jakaś podwyżka
    ReviewUserIcon
    AAA

    18.11.2021 18:41

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) Jest coraz gorzej ostatnio jakieś typy latały i ustawiały na l4 autobusy by każdy był przodem do wyjazdu a silniki z wydechami w okna i balkony mieszkańców a oni porobili foty i na fora i do ztm i mza powysyłali jacy są fajni no i oczywiście na ich fora, tak mi opowiedziano. Sam obserwuje jakie (usunięte przez administratora) zatrudniono co robi wszystko by być coool, (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    R1 - 4XXX

    18.11.2021 16:25

    Pracownik

    Jest porozumienie, 300 zl od stycznia i 1500 jednorazowej rekompensaty z wyplata za listopad. Co Wy na to? Mi sie wydaje, ze dobre i to ale dalej, to kropla w morzu przy dzisiejszej inflacji.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.11.2021 09:08

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    18.11.2021 08:17

    Pracownik

    Wsparcie bym dał gdybyście domagali się jednakowego wynagrodzenia dla wszystkich pracowników, a nadal dzielić chcecie i kokosy zbijać !!!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.11.2021 17:26

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    17.11.2021 17:39

    Pracownik

    Kiedy wresci zrozumiecie że rozkłady są DYNAMICZNE zostaną dostosowane do ilości kierowców.
    ReviewUserIcon
    Kier r3

    17.11.2021 13:15

    Pracownik

    Co się dzieje z urlopami na R-3 wszystkim kierowcą zmieniono urlopy na 2022 r. Podobno liczone jest teraz 5 miesięcy w stecz czyli ci co mieli lipiec i sierpień dwa lata temu urlop znowu mają lipiec i sierpień. Czy to sprawiedliwe?
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.11.2021 10:45

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    16.11.2021 19:58

    Pracownik

    Praca jest czas kiedy za wiedzą pracodawcy ja wykonujemy i nie pisz farmazonów. Dyspozytor wydaje dokumenty jest przedstawicielem pracodawcy posiada wiedzę że rozpoczynamy pracę.!!!! Jeżeli twierdzi że jest inaczej niech nie wydaje dokumentów !!!!!!
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    17.11.2021 07:35

    Pracownik

    Nie do granic a do bankructwa, przed zakupem autobusów elektrycznych prezes znał opinie że rentowność eksploatacji tych autobusów to - 400 mil zł. Elektryczne autobusy są i teraz spółka straty będzie przynosiła.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.11.2021 19:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sprawiedliwy

    16.11.2021 18:06

    Pracownik

    Korków może nie było przy przystanku, na którym Pani stała, ale na pewno były na trasie tej linii. Tym bardziej, że to godziny szczytu. Niestety większość rozkładów linii poruszających się w okolicach centrum, nie uwzględnia opóźnień wynikających z regularnych zatorów ulicznych spowodowanych ruchem innych pojazdów. Do tego jeszcze dochodzą obowiązkowe (ustawowe) i konieczne (ze względu na zmęczenie) przerwy kierowców. Więc niestety takie sytuacje, na pewno na tej linii, będą się powtarzały puki ZTM nie zmieni rozkłądów na bardziej realne.
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.11.2021 23:24

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaa

    16.11.2021 04:55

    Pracownik

    Tak są wyciągane. Dzwoniła do mnie pani z ruchu. Akurat nie mogłem zamienić tak jak chcieli bo miałem pogrzeb. Za kilka dni potrzebowałem zamiany i usłyszałem ordynarne i chamskie: NIE. Trudno. L4 opieki i na żądanie zostają.... Podejście powoduje dalsza chęć do współpracy.
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    16.11.2021 08:39

    Pracownik

    Nie zależnie od oddziału w tej firmie panuje jedna zasada od wielu wielu lat: -jak oni dzwonia i coś potrzebują to ty musisz. Jak ty coś chcesz to brak możliwości
    ReviewUserIcon
    Konik

    16.11.2021 07:08

    Pracownik

    Kiedy będą konkretne podwyżki? Nastała cisza nagle . Żadnych informacji ? Jak zwykle wszyscy grają na zwłoke. Kpiny to mało powiedziane
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.11.2021 23:21

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zal.pl

    15.11.2021 13:41

    Były pracownik

    5 dni w tygodniu po 8h, wszystkie weekendy wolne, to jest praca a wy oracie a do tego te "4000" ((usunięte przez administratora)z tym ze wiekszosc nawet tyle nie tu nie ma) to warte tyle co 2kola pere lat wstecz..max 2.500
    ReviewUserIcon
    S MIEJSKA

    12.11.2021 13:45

    Pracownik

    Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 3-miesięczne szkolenie podstawowe dla strażników gminnych (miejskich) z wynagrodzeniem zasadniczym w wysokości 3400 zł brutto i dodatkiem stażowym w zależności od posiadanego dotychczas stażu pracy (5-20%) po zdanym egzaminie dodatkowo comiesięczna premia (pierwsza premia w wysokości 300 zł brutto, wysokość kolejnych premii uzależniona od oceny pracy) po roku od zatrudnienia możliwość awansu na stanowisko młodszego strażnika z wynagrodzeniem od 3520 zł brutto [wynagrodzenie zasadnicze 3520 zł brutto + dodatek za wieloletnią pracę (5-20%) + premia] „13 pensję”, nagrody jubileuszowe dofinansowanie nauki na studiach, świadczenia socjalne (np. dofinansowanie do wypoczynku), pakiet opieki medycznej, preferencyjne ubezpieczenie grupowe, bezpłatne zajęcia sportowe, zniżki na wydarzenia kulturalne.
    ReviewUserIcon
    CzłowiekPieniądz

    13.11.2021 11:53

    Pracownik

    Przecież u nas po 30 latach wzorowej pracy bez nawet jednego biletu L4 też więcej zarabiasz, więcej o aż o 200 plnów brutto! ...
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.11.2021 11:23

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    11.11.2021 15:01

    Pracownik

    Mądry się znalazł wystarczy nagle zdarzenie losowe weźmiesz UZ i wszystko diabli biorą, tym tematem nie chce mi się zajmować na ten beton co tu jest szkoda marnować czasu.

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.