opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 49
    • 50
    • 51
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Rozmowa kwalifikacyjna do MZA

    31.01.2022 09:17

    Inne

    Panowie co za test jest w MZA czy ktoś pamięta pytania Boję się najbardziej z Topografii bo ja nie z Warszawy.to czy w ogóle jest sens?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.01.2022 13:35

    Pracownik

    Liczba nowych zakażeń koronawirusem w Warszawie (województwo mazowieckie) 29 stycznia wyniosła 2908 – podało Ministerstwo Zdrowia. Oznacza to, że w ciągu ostatniej doby w Warszawie było 16,21 nowych zakażeń Covid-19 w przeliczeniu na każde 10 tysięcy mieszkańców. Dla porównania, wskaźnik nowych zakażeń na każde 10 tysięcy mieszkańców dla całego kraju wyniósł dziś 13,48. Kiedy będą obowiązkowe testy w zakładach pracy?. Dlaczego pracodawcy zgłaszają sprzeciw?.
    ReviewUserIcon
    Malina

    25.01.2022 13:21

    Pracownik

    W MZA pracuje 5 lat . Dobra pensja , zawsze na czas . Socjal , ubrania , bilet ( też dla dzieci ) . U prywaciarzy tego nie uświadczysz . Nigdy nie wziąłem mniej niż 4000pln . Spokojnie można coś odłożyć . Ogólnie więcej plusów niż minusów . Polecam robotę . Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Sprawiedliwy

    27.01.2022 11:51

    Pracownik

    Rzeczywiście, masz się czym chwalić. 2,5 godziny na sam dojazd i przyjazd z pracy, w której się pracuje nie raz po 11 godzin.
    ReviewUserIcon
    Just

    29.01.2022 09:55

    Pracownik

    Taaa jak od 5lat bierzesz 4000 to napisz ile nadgodzin masz w miesiącu, bo ja też prawie tyle robię i bez nadgodzin 4000 nie widzę
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.01.2022 07:23

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pap

    28.01.2022 17:24

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) Wchodzą tu ludzie którzy chcą się czegoś dowiedzieć i co widzą? Dramat. To nie jest idealna praca ani idealna firma ale do jasnej cholery....pracują tu fajni ludzie .... Zarobki są jakie są. Praca ciężka i przede wszystkim odpowiedzialna za umówmy się słabe pieniądze ale jak garstka takich(usunięte przez administratora)którzy przepracowali tu dzień czy dwa może deprecjonować pracę setek normalnych kierowców. Nie godzę się z tym.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.01.2022 17:52

    Pracownik

    Miałem taki epizod że po woziłem w wawie busem km, bardzo szybko się zorientowałem ze robota jest bardzo odpowiedzialną i ryzykowna za te grosze które wypłacają. Teraz czasami podróżuje jako pasażer i oznajmiam wam kierownik że będę was(usunięte przez administratora)Będę tak miły dla was jak wy byliście dla mnie. Nie pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.01.2022 05:26

    Pracownik

    Najgorsza robota w jakiej pracowałem, stres, smród i bród. Za wszystko I wszystkich jesteś odpowiedzialny, zatrzymywanie się co 1 minute, od tego można zwariować.
    ReviewUserIcon
    Stop tęczowym

    20.01.2022 10:41

    Pracownik

    To prawda. Robota jest ciężka ale nie przeginaj z tymi stresami. Po prostu sporo godzin turlanki po mieście i za mało przerw. Stresu nie mam bo mam wywalone na to kogo wiozę i nie dyskutuję z nikim. Jak mam doła to alkohol pomaga i tyle. Są cięższe zajęcia niż praca w komunikacji.
    ReviewUserIcon
    Lolek

    27.01.2022 17:01

    Pracownik

    Niedługo to się zmieni. Już jest opracowywany system testowania na obecność substancji zakazanych. Jak znam życie i tą firmę to pewnie będzie trwało z pół roku i nie wiadomo co mądrego wymyślą.
    ReviewUserIcon
    R4

    27.01.2022 15:34

    Pracownik

    Dojazd do pracy zajmuje mi 2,3min autem. Wózek Warszawiaków dzielnie 2 lata a założyli mi blokadę. 3,700 - paliwo 500 i - 500 blokada
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.01.2022 07:19

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    antypolak

    27.01.2022 10:36

    Pracownik

    Rozpisał się profesor wirusolog . Autobusów w Warszawie jest za dużo , przez większość czasu wożą głównie powietrze . Wychył się ze swojego polackiego zaścianka . Transport autobusowy powinien być ograniczany bo powoduje korki i zanieczyszczenie środowiska . Nacisk trzeba położyć na metro i tramwaje . Tylko w polsce trzymamy się busów jak pijany płota .
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.01.2022 19:38

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    26.01.2022 22:35

    Pracownik

    To nie wiesz że w pierwszym roku pracy twoje zarobki to 5700,00 zł co zgodnie z kalkulatorem wynagrodzenia powinieneś otrzymać na rękę 4106,86 zł zgłoś się do rachuby źle wynagrodzenie masz wyliczone.
    ReviewUserIcon
    Kaźmirz

    26.01.2022 14:11

    Kandydat

    Idę na rozmowę na pracę do mza..Czeka mnie jakiś test z 20 pytań.Vzy może ktoś wie co to za pytania?
    ReviewUserIcon
    Staszek

    26.01.2022 14:58

    Pracownik

    Kaźmierz zastanów się jeszcze dziesięć razy zanim w to (usunięte przez administratora) Dobrze Ci radzę, ja też byłem w tym miejscu gdzie ty jesteś teraz i nie słuchałem rad doświadczonych ludzi, w ten sposób straciłem 3 miesiące swojego bardzo cennego czasu który nie został odpowiednio doceniony, więc się szybciutko zwolniłem. Nie wspomnę o straconych nerwach i wstawania w środku nocy lub powrotu do domu też w środku nocy, a i największą atrakcją jest ganianie busa na popołudniowej zmianie gdzies na mieście, niezapomniane chwile.
    ReviewUserIcon
    Śpiewający skowronek na kiero

    26.01.2022 18:11

    Inne

    Wodociągi dobre były 10 lat temu - tylko MZA i robota pewna do emerytury a może i dłużej
    ReviewUserIcon
    Sindbad

    25.01.2022 21:32

    Pracownik

    Padłem na kolana ze śmiechu po pierwszej wypłacie. Dajcie sobie spokuj, 3800 zł to ja wydaje w ciągu 2 tygodni, olewam komunikację miejską za takie pieniądze,(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sindbad

    25.01.2022 22:30

    Pracownik

    5700,chlopie takiej kasy to nikt tu na rękę nie wzioł, no chyba że wykręcił z 50 nadgodzin albo ty piszesz o kwocie brutto która wogole mnie nie interesuje, dla nas liczy się tylko netto na rękę. Narka
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    26.01.2022 08:17

    Pracownik

    Smiesz powiedzieć że spółka w ogłoszeniu o pracę podaje nieprawdziwe wynagrodzenie jakie można dostać ?.
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.01.2022 22:45

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Raf

    25.01.2022 09:32

    Były pracownik

    Co za bzdury opowiadasz. Wszystko jest łatane ale nie zdarzyło się, żeby autobus nie wyjechał. Mało tego. Podstawiają samochody za prywaciarzy. Firma spokojnie sobie poradzi a ty żyjesz w jakiś oparach absurdu. Myślisz, że jesteś niezastąpiony? Zwolnij się a następnego ranka włącz TV i sprawdź czy jest info o problemach w warszawskiej komunikacji. Zastąpienie kierowcy komunikacji czy przewozów pracowniczych jest najłatwiejsze ze wszystkich kierowców zawodowych. Dadzą sobie radę bez ciebie więc śmiało możesz szukać lepiej płatnej roboty... o ile umiesz robić coś innego.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    25.01.2022 10:02

    Pracownik

    Masz rację bardzo spokojnie po godz 20 na wybranych trasach autobusy kursują co 30 minut, nawet w swoich proroczych wizjach tego nie przewidziałem sądziłem że czas kursowania będzie co 20 minut.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.01.2022 23:10

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Raf

    25.01.2022 07:33

    Były pracownik

    Aż tak nie będzie, ale już wiadomo że w tym roku zarobki będą dużo niższe. Pomijając inflację zostaną mocno przycięte wszystkie premie. Planiści już są sprawdzani i rozliczani z efektywnego wykorzystywania możliwości pracowników. Ci którzy dorabiali z wolnego praktycznie mogą o tym zapomnieć. Część kierowców zapewne na wiosnę odejdzie ale masz rację, że zdecydowana większość zostanie. Robili symulacje (nie wiem na ile poprawnie) z której wynika że uzupełniając braki emerytami firma spokojnie sobie poradzi.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    25.01.2022 08:09

    Pracownik

    Zapomialem o jednym praca na zlecenie jest niezgodna z przepisami praca spółka musi zmienić pracę na stosunek pracy a to generuje koszty i nie każdy emeryt może w zawodzie kierowcy autobusu "dorabiać".
    ReviewUserIcon
    Wi(a)rus

    23.01.2022 10:55

    Pracownik

    W dniu 19.01.2022 ukazało się Rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy w komunikacji miejskiej oraz autobusowej komunikacji międzymiastowej. Bardzo ciekawy jest Rozdział 9. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pytający

    21.01.2022 09:56

    Pracownik

    W całej Polsce wprowadzają strefy buforowe w komunikacji a w Warszawie jak zawsze nic. Kierowców u nas mnóstwo na kwarantannie ale z t m nie interesuje to. Chyba niedługo sami pracownicy tej firmy z uprawnieniami będą oddelegowani do prowadzenia autobusów. Przywrócić w końcu strefy w Warszawie!
    ReviewUserIcon
    R1-R1

    21.01.2022 07:44

    Pracownik

    Witam wszystkich Czy będą wrescie prawdziwe podwyzki? Czy związki nadal o cos walczą? Czy nedzne 300 brutto to juz szczyt ich marzeń?
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    20.01.2022 17:47

    Pracownik

    Witam! Chciałbym zapytać gdzie podziała się druga tura karpiowych przelewów? Jest 20-sty a kasy brak. Karpiowie było wypłacane 18-tego grudnia dla osób które wykorzystały urlop a co z reszta? Nie dość ze karpiowe w styczniu to jeszcze trudno przelać??!
    ReviewUserIcon
    Kazik

    20.01.2022 17:52

    Pracownik

    Co racja to racja tez nie dostałem. Jeśli było wypłacane 18 grudnia to powinno być 18 stycznia. Jak po równo to po równo. Tak naprawdę powinno być przelane 10 stycznia razem z wypłatą!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.01.2022 08:28

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    18.01.2022 14:58

    Pracownik

    Kwota zmniejszająca podatek to rozwiązanie funkcjonujące od lat. Jej zastosowanie powoduje, że część dochodu jest nieopodatkowana. W tym roku jest to dochód 30 000 zł, co wynika z zastosowania rocznej kwoty zmniejszającej podatek w wysokości 5100 zł (30 000 zł x 17 proc. – 5100 zł = 0 zł). Miesięcznie kwota zmniejszająca podatek wynosi 425 zł i taką kwotę potrąca pracodawca, jeżeli pracownik złożył mu (lub dopiero złoży) oświadczenie PIT-2. Natomiast ulga dla klasy średniej to całkiem inne rozwiązanie, wprowadzone dopiero w tym roku, by zrekompensować niektórym osobom brak możliwości odliczania składki zdrowotnej od podatku. Ulga przysługuje wyłącznie: pracownikom, służbom mundurowym oraz przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą opodatkowaną według skali podatkowej. Pytanie: czy pracownicy MZA należą do grupy pracowników którym przysługuje ulga dla klasy średniej która została uwzględniona w rozliczeniu pracownika?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    19.01.2022 11:58

    Pracownik

    Skoro masz minus do wypłaty jest to błąd rachuby przy naszym wynagrodzeniu powinieneś mieć 50 zł plus o ile złożyłeś PIT 2
    ReviewUserIcon
    Nowy

    16.01.2022 22:06

    Kandydat

    Witam, zamierzam startować na stanowisko kierowcy, jakie są realne zarobki brutto?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    16.01.2022 22:38

    Pracownik

    Jeżeli pracujesz na dodatkach i przyjdziesz 3 razy z wolnego to zarobki mogą sięgać nawet 5700zł brutto
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    16.01.2022 01:02

    Pracownik

    Od soboty obowiązują nowe zasady pobierania zaliczek od pracowników na podatek dochodowy. Podkreślono, że zarabiający na umowie o pracę do 5 700 brutto zyskają na Polskim Ładzie, a zarabiający od 5 701 do 12 800 zł brutto nie stracą. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    terefere

    16.01.2022 20:43

    Pracownik

    Po pierwsze ty mój członku SKP, weź poprawkę na to że pensję za styczeń 2022 weźmiemy dopiero 10.02.2022 i wtedy dopiero zostanie pobrana zaliczka wedle Polskiego ładu. Zatem proszę weź nie pierxol
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    16.01.2022 20:50

    Pracownik

    Proszę nie ośmieszają się nowy system opodatkowania wszedł od 1 stycznia tego roku, nie ma znaczenia że w naszym przypadku jest to wynagrodzenie za grudzień zeszłego roku. Wynagrodzenie zostało wyliczone według nowego systemu tylko z błędem.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.01.2022 18:15

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    YYY

    15.01.2022 16:22

    Pracownik

    Tak powinno być! Dokumenty wozu nie powinny być wydane przed godziną rozpoczęcia pracy. A jeżeli już będą to powinno być to liczone jako nadgodziny
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    15.01.2022 18:13

    Pracownik

    Mogą ręce tobie opadać przepisy prawa są po to żeby je respektować. Zgodnie z wyrokiem SN czas przygotowania pracownika do pracy zalicza się do czasu pracy jeżeli przygotowanie do pracy wykonuje za jego wiedza i zgodą ( dyspozytor wydaje kartę drogowa wyraża zgodę na wcześniejsze przygotowanie się do pracy niż ustalony czas, w karcie drogowej jest podana godzina kiedy pracownik rozpoczął pracę ). Przyjmuje się że jeżeli pracownik nie wyraża sprzeciwu pracy w godzinach nadliczbowych wyraża zgodę na wykonanie jej. Tak samo to działa w drugą stronę jeżeli za wiedzą pracodawcy pracownik wykonuje pracę poza wyznaczonym czasem pracy i pracodawca nie wnosi sprzeciwu czas pracy ma obowiązek zaliczyć do pracy w godzinach nadliczbowych. Nie mamy wpływu na system wynagrodzenia ale mamy wpływ na przestrzeganie przez pracodawcę przepisów prawa.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.01.2022 14:42

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Abbe

    15.01.2022 07:34

    Pracownik

    Juz sa. Po co panikujesz. Nie ma wyprawek przychodź fo pracy zgodnie z rezerwa z grafiku.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.01.2022 20:48

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kuropatwa baz nogi

    14.01.2022 21:47

    Inne

    Zrobisz największy błąd w swoim życiu jeśli odejdziesz z MZA . 4 fala już jest A niebawem będzie i 5 a nawet i 6 . Tu robota jest pewna , świątek , piątek i niedziela . Mam nadzieję a nawet jestem tego pewien że przemyślisz sprawę i zostaniesz z nami na kolejne lata a może i do emerytury .
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.01.2022 11:52

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    13.01.2022 20:53

    Pracownik

    Przecież w ogłoszeniu o pracę jest że średnie zarobki w pierwszym roku to 5700,00 zł, zgodnie z ogłoszeniem jesteśmy średnia klasa, (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Xxx

    13.01.2022 09:29

    Pracownik

    Tramwajarze mają ròwno 1000zł więcej do wypłaty od kierowców mza co wy na to szanowni związkowcy z solidarności?
    ReviewUserIcon
    ?

    12.01.2022 09:39

    Pracownik

    Jezeli inflacja 10% to ile powinno byc wyrownania do pensjii, pytam o wyrownanie a nie o podwyzke?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    12.01.2022 11:23

    Pracownik

    Wyruwnasz sobie przychodząc z dnia wolnego. Nie wiesz że brakuje kierowców i każdy sposób jest dobry żeby zachęcić do pracy?
    ReviewUserIcon
    Sprawiedliwy

    12.01.2022 12:02

    Pracownik

    Przychodzenie z dnia wolnego nie jest żadnym wyrównaniem, tylko dodatkową harówką, za którą powinno się dostać dodatkowe pieniądze również powiększone o wskaźnik inflacji. Inaczej czuję się jakbym pracował za darmo, jeśli tylko dzięki nadgodzinom mogę zarabiać tyle, co przy normalnym nominale godzin przed wzrostem inflacji.
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.01.2022 02:44

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Staszek

    12.01.2022 07:54

    Pracownik

    Ja to już rok temu pisałem że wypłata w komunikacji miejskiej to porażka. Dlatego olałem temat, tutaj to się zarabia taka kasę jak Portier w hotelu
    ReviewUserIcon
    piotr.k

    04.01.2022 12:56

    Kandydat

    cześć. ile godzin w miesiącu się robi?
    ReviewUserIcon
    Piotr.k

    04.01.2022 17:08

    Pracownik

    Ludzi brakuje wszędzie, tylko nikt nie chce płacić. Nie mam kat. D więc muszę wiedzieć wszystko a najważniejsze to ile za ile ???? 6 lat jeździłem w międzynarodówce, póki co starczy. No chyba że na miejscu nic sensownego nie znajdę to się wróci.
    ReviewUserIcon
    Miroslaw

    11.01.2022 22:12

    Pracownik

    Robi się do oporu. Więcej pracujesz większe ryzyko że coś złego przytrafia się, no.kolizja, baba potłucze kolana itp etc
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    11.01.2022 18:50

    Pracownik

    Gdzie jest reklamowane 5700,00 zł które kierowcy mieli zarabiać w pierwszym roku pracy ?. Jak widać z wyliczeń rachuby kierowca nie przysługuje ulga klasy średniej dla której minimalne wynagrodzenie to 5701 zł. Dlaczego pracowników nie uwzględniono miesięcznego odpisu wolnej kwoty od podatku,?
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.01.2022 22:54

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    11.01.2022 00:17

    Pracownik

    Przecież pisałem że tak niska podwyżka uderzy w firmę a nie w pracowników. Jest wolny rynek. Kto da więcej ten utrzyma ludzi u siebie a reszta odpadnie. Ludziom musi wystarczyć na życie i na rachunki bo inaczej będą szukać innej alternatywy, no ale zarząd wie lepiej. No dobra.
    ReviewUserIcon
    Myśl

    11.01.2022 05:14

    Pracownik

    Ponieważ tam są przyjezdni i mają hotel za grosze. Im zostaje więcej w kieszeni niż pracującym w mza po opłaceniu rachunków. To proste.
    ReviewUserIcon
    R1

    10.01.2022 11:24

    Pracownik

    Ja się pytam gdzie są wypłaty. Zawsze 10tego już byly
    ReviewUserIcon
    Kiero

    10.01.2022 13:07

    Pracownik

    To chyba jakieś żarty z tymi wypłatami. Obniżki pensji
    ReviewUserIcon
    Robert

    08.01.2022 07:58

    Pracownik

    Witam! Pytam się kiedy miasto Warszawa zacznie dbać o zdrowie i życie kierowców? Kiedy zostaniemy odgrodzeni od pasażerów? 70% osób nie respektuje noszenia maseczek nie jest to w żaden sposób sprawdzane przez żadne służby. A jak ktoś nie ma maseczki siada z przodu po czym kaszle jak stary traktor i kicha, smarcze. Ile potrwa jeszcze narażanie naszego zdrowia?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    08.01.2022 22:25

    Pracownik

    To nie wiesz że osoby zaszczepione też się zarażają?. Jesteśmy na pierwszej linii osób przeznaczonych do zarażenia władze miasta, władze spółki nic nie wykonają w tym kierunku żeby zadbać o kierowców strategicznego miejsca pracy jakim jest komunikacja miejska, czekają na rozporządzenia, wytyczne czy inne instrumenty nakazu sami nie potrafią myśleć, kierowca nie musi być inteligentny musi dorównać władzy.
    ReviewUserIcon
    Staszek

    08.01.2022 22:07

    Pracownik

    I jak tam miłośnicy i małozaradni już do was dotarło jak was zrobili w bambuko z tą mini podwyżką?? Teraz to może 1 kiero na 30 jest gotów zastrajkować, reszta siedzi cicho by tylko nie podpaść kierownictwu, bo przecież można stracić tak wspaniałą pracę. Już nawet śmiać mi się nie chce z tego w jakich warunkach i za ile grosza pracujecie. Rozkłady są tak poukładane żebyście jeździli w kółko bez odpoczynku, a przepraszam 5 minut wam się należy, no racja czyli jest ok, super, można sobie porządnie odpocząć. E przecież nie jest źle, pozadna wypłata zawsze na czas, hahahaha. Pozdro dla kumatych mordeczek.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.01.2022 21:07

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ulga dla klasy średniej

    05.01.2022 10:05

    Pracownik

    czyli składać to pismo czy nie? pracuje na najniższej stawce
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.01.2022 11:03

    Pracownik

    ..... Gdybyś chciał dorobić wykonując inną pracę poza MZA musisz pilnować się widełek ulgi podatkowej dla klasy średniej i ulgę wykonać tylko w jednym miejscu pracy inaczej należny podatek będziesz musiał zwrócić.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.01.2022 20:55

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Staszek

    04.01.2022 22:08

    Pracownik

    Chłopie, co ty piszesz, czyściutko, bezstresowo, cieplutko. Hahaha, jesteś trolem który Zachwala zgniłe śmiwrdzace jajo. Stres w tej pracy jest bardzo duży, w starszych wozach jest chłodnią napewno nie ciepło, ogólnie fotele śmierdzą potem innych kierowców, wszystko klej się od brudu i ogólnie oddychanie powietrzem śmierdzącym z milionem bakterii przez kilkanaście godzin na dobę, to nie jest luksus ani coś zdrowego.
    ReviewUserIcon
    Kura PSA

    05.01.2022 08:24

    Inne

    Troszkę chyba przesadzasz - problem troszkę ogarnąć by móc pracować w komfortowych warunkach
    ReviewUserIcon
    Info..

    30.12.2021 11:13

    Były pracownik

    Wykroczenie wysokość mandatu Przekroczenie dopuszczalnej prędkości o ponad 30 km/h nie mniej niż 800 zł Tamowanie ruchu lub utrudnianie ruchu przez prowadzącego pojazd mechaniczny od 500 zł Tamowanie ruchu lub utrudnianie ruchu (przez pieszego) do 500 złotych lub kara nagany Nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu 1500 zł Niezatrzymanie pojazdu, by umożliwić przejście przez jezdnię osobie niepełnosprawnej 1500 zł Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych 1500 zł Ignorowanie zakazu wyprzedzania nie mniej niż 1000 zł Naruszenie zakazu jazdy po chodniku lub przejściu dla pieszych 1500 zł Prowadzenie pojazdu mechanicznego pod wpływem alkoholu (lub innego podobnie działającego środka) nie mniej niż 2500 zł Niezachowanie należytej ostrożności lub spowodowanie zagrożenia przez sprawcę znajdującego się w stanie po użyciu alkoholu nie mniej niż 2500 zł Objeżdżanie opuszczonych zapór nie mniej niż 2000 zł lub areszt, lub kara ograniczenia wolności Wjazd na przejazd kolejowy, gdy brak możliwości zjazdu po drugiej stronie nie mniej niż 2000 zł Prowadzenie pojazdu na drodze publicznej, w strefie zamieszkania i strefie ruchu bez wymaganego uprawnienia nie mniej niż 1000 zł Prowadzenie pojazdu niedopuszczonego do ruchu nie mniej niż 1000 zł Niewskazanie, komu powierzono pojazd do kierowania w określonym czasie do 8000 zł
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.01.2022 03:03

    Pracownik

    ..... Autobusy KM z przeznaczenia stosuje się w terenie zabudowanym tutaj jak sądzę nie masz obiekcji dozwolona prędkość jazdy autobusem KM wynosi 50 Km/h. W aglomeracji Warszawskiej jest tylko parę miejsc jazdy autobusem KM które nie zalicza się do terenu zabudowanego, nie będę ich wyliczał nie jest to tematem dyskusji. Sam stwierdziłeś że autobusy mogą poruszać się poza terenem zabudowanym z prędkością większa niż 50 km/h kiedy spełnia odpowiednie warunki techniczne, proszę wymień jakie to warunki techniczne muszą być spełnione?.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.01.2022 04:20

    Pracownik

    .... Jednym z warunków technicznych jakie muszą spełniać autobusy żeby mogły poruszać się z prędkością do 100 km/h jest wyposażenie w pasy bezpieczeństwa dla pasażera. Autobusy KM nie muszą spełniać tego warunku ich przeznaczenie jest poruszanie się w aglomeracji miejskiej ( teren zabudowany ) gdzie dla wszelkiego rodzaju autobusów jest ograniczenie do 50 km/h. Z uwagi że autobusy KM nie spełniają warunków technicznych ustalonych dla autobusów mogących poruszać się do 100 km/h, bez względu na jakich drogach będzie poruszał się autobus KM jego dozwolona prędkość poruszania się z pasażerami wynosi 50km/h.
    ReviewUserIcon
    Staszek

    01.01.2022 21:45

    Pracownik

    Jak wam nie wstyd pracować w stolicy za takie grosze. Do tego w tak odpowiedzialnej i mega stresującej pracy.
    ReviewUserIcon
    1500 zl

    01.01.2022 15:01

    Kandydat

    Niezachowanie należytej ostrożności na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, jeżeli następstwem było naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia przez kierującego pojazdem mechanicznym* Niezachowanie należytej ostrożności na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, jeżeli następstwem było naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia przez uczestnika ruchu lub inną osobę znajdującą się na drodze, z wyjątkiem kierującego pojazdem mechanicznym (czyli np. rowerzystę, pieszego – red.) Jak rozumiec rozstroj zdrowia?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.01.2022 16:23

    Pracownik

    Zgłoszenie się do lekarza osoby poszkodowanej i uzyskanie zwolnienia lekarskiego. 1500 zł dotyczy utraty zdrowa poniżej 7 dni więc możesz przypisać wszystko nawet bolący ząb.
    ReviewUserIcon
    77777

    01.01.2022 15:11

    Pracownik

    Kolizja = 15 pkt karnych i jedno przekroczenie prędkości i prawo jazdy .... wiadomo. Ciekawe kto będzie pracował w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Grhkj

    01.01.2022 15:30

    Pracownik

    Tak i ciągle załączające się alkomaty w czasie przerwy. Teraz nawet nie daje się zdżemnąć na chwile. Brawo zarząd!!! Wypadków z osłabienia czy przyśniecia ma nie być.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.01.2022 15:57

    Pracownik

    Pracować będą ci, którzy umieją jeździć i nie popełniają wykroczeń. Reszta uda się do parabanków po kasę na mandat i ponowny egzamin. Nowy taryfikator zwiększy bezpieczeństwo i odcedzi szumowinę która nie umie jeździć.

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.