opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 47
    • 48
    • 49
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    27.03.2022 13:28

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Rob

    28.03.2022 10:59

    Pracownik

    To nie są żarty. Trzeba szukać pracy bo na życie nie starcza.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    27.03.2022 15:20

    Pracownik

    Jestem bardzo szczęśliwy i zadowolony z pracy w komunikacji miejskiej, teraz się spełniło moje marzenie z dzieciństwa, zarobki mnie nie interesują. Najlepiej gdyby firma zatrudniała tylko miłośników km, możemy pracować za 2 tysie miesięcznie, dziękuję że mogę z dumą prowadzić moje 18 metrów szczęścia
    ReviewUserIcon
    a

    24.03.2022 15:35

    Kandydat

    Dzień dobry czy ktoś pomoŻe arriva mza mobilis michalczewski ? Gdzie iść pod względem wynagrodzenia
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.03.2022 20:13

    Pracownik

    Normalnoe nie wierzeeeee??,! Czy wy jesteście normalni, jaracie się wypłatą w kwocie 4 tysie za tyranie w Świątek, piątek i niedzielę po nocach z prokuratorem na garbie i dużym stresie.. Jesteście chyba niespełna rozumu by w Warszawie telepać się w korkach takim gabarytem za śmieszne 4 tysie. Jestem w ciężkim szoku,kolefa mi też mówił że musicie sikać do toitookow (usunięte przez administratora)czasami bez możliwości umysia rąk przeć cały dzień, to prawda??
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    26.03.2022 11:44

    Były pracownik

    Arriva na dzień dzisiejszy najlepiej płaci i masz stałą linię, zmiennika i przeważnie ten sam wóz. Nie jest takim (usunięte przez administratora)jak MZA. Trudniej robić wały na paliwie i serwisie niż w MZA. Tak to wygląda na dzień dzisiejszy. Jak będzie za miesiąc tego nikt nie wie. Ja zmieniłem i jestem zadowolony.
    ReviewUserIcon
    Staszek

    24.03.2022 21:45

    Pracownik

    Najlepsze są teksty typu, może i trochę mało płacą ale zawsze na czas i emerytura będzie wysoka, hahahaha. Który z was dożyje do tej emerytury w tej robocie ,, wysokiej " hahahaha.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.03.2022 21:44

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.03.2022 00:44

    Pracownik

    Skoro spółka biedna i nie stać jej na złącza USB dla kierowców radzić sobie jakość trzeba.
    ReviewUserIcon
    Ślimak50

    24.03.2022 03:07

    Były pracownik

    Tylko dla kierowców dla pasażerów chętnie złączki USB są instalowane, to już daje mocno do myślenia... Co tu się dzieje...Powinni jeszcze wyrzucić fotel kierowcy by czasem nie przysnął...
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.03.2022 19:20

    Pracownik

    Już sam fakt daje do myślenia że na wozach nie ma zainstalowanefo fabrycznie radia mówi o tym jaką to jest firma.
    ReviewUserIcon
    Ślimak50

    24.03.2022 03:05

    Były pracownik

    Masz się gapić cały czas w jezdnię, słuchać pasażerów i ich rozmów przez telefon, wyzywania Cię od najgorszych, wdychać wszystkie bakterie i zarazki jako że co drugi klient jeździ bez maski na pole position bo w polszy Polak wie najlepiej co mu wolno a co nie, półprzytomnym będąc i do przodu...radio by tylko przeszkadzało!!! haha
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    22.03.2022 14:19

    Były pracownik

    Całe szczęście że nie robiłem u nich prawka i nie podpisałem kwitu na odpracowanie prawa bo chyba bym wolał wziąść chwilówkę i jak najszybciej spłacić. Jak wy może cię tyrać za takie grosze, dzień, noc, święta itp. Kierowca autobusu miejskiego w Warszawie powinien zarabiać za nominał minimum 6 tys zł. A wy za niecale 4 koła dajecie się tak sponiewierać w stolicy. Hihihi.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.03.2022 12:10

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    19.03.2022 14:23

    Pracownik

    Przy dzisiejszym rynku pracy gdzie można zarobić 6 tyś netto i pracowników brakuje, dziwię się że kierowcy zgłaszają się do pracy w KM gdzie zarobki netto wynoszą 4 tyś
    ReviewUserIcon
    Staszek

    22.03.2022 13:07

    Pracownik

    W chwili obecnej chęci do pracy w komunikacji miejskiej za niecałe 4 tysiące wyrażają tylko chyba nieudacznicy życiowi i zakochani w autobusach miejskich. Obecnie Portier zarabia 3500 zł za 175 godz w miesiącu, naciskając przycisk na szlabanie a i dodam że dni pracujących w miesiącu ma 14, reszta odpoczywa lub dorabia sobie gdzie chce. Pozdro dla normalnie myślących.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    21.03.2022 08:43

    Pracownik

    Spółka ruszyła z „koptya” przechodzi na wirtualne prowadzenie - średnie wynagrodzenie w pierwszym roku pracy: 6 300 zł * brutto, *w tym: podstawowe miesięcznie wynagrodzenie brutto plus 300 zł brutto miesięcznej premii regulaminowej + inne możliwe dodatki wynikające z realizacji umowy. Szkoda tylko ze to kwota jaką by pracownik chciał dostawać za wykonywaną pracę, a nie kwota jaką dostanie.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    21.03.2022 09:10

    Pracownik

    Jak widać władze spółki nie mają pojęcia jakie zarobki mają ich pracownicy na różnych portalach podają inne wynagrodzenie za wykonaną pracę. Może by tak wszystko ujednolicić i zmienić władze spółki skoro obecna nie wie co w spółce się dzieje ?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    21.03.2022 15:24

    Pracownik

    To jest dramat, ale i tak w umowie o pracę będzie: stawką miesięczną 4900,00 + premia regulaminowa 300,00 zł + dodatki ustawowe, razem to będzie 5400,00 zł brutto co netto daje 3900,00 zł. To już prawie tyle co ja chcę 5400 plus (wysługa) czyt. Premia i dodatki ustawowe.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    21.03.2022 09:33

    Kandydat

    Witam mam pytanie jakie jest wynagrodzenie dla początkującego kierowcy ? Zastanawiam się nad arriva mam swoje prawo jazdy
    ReviewUserIcon
    Xyz

    21.03.2022 11:35

    Kandydat

    Rozumiem dziękuje bo 6300 brutto jest wiec 4900 zł na rękę wychodzi mam 23 lata
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    21.03.2022 12:07

    Pracownik

    Skoro masz 23 lata za młody jesteś żeby pracować w KM.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.03.2022 18:09

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    18.03.2022 13:01

    Pracownik

    Polecam wybrać się na miasto po godz 20 autobusy jeżdżą ale co 20 minut o tym też pisałem spełniło się bez obaw kierowców KM brakuje a spółka się rozleci.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.03.2022 18:15

    Pracownik

    Masz rację zapraszam do pracy w KM tylko uważaj żeby wynagrodzenie za pracę nie było niższe niż 5400,00 zł plus dodatki ustawowe za niższą kwotę nie opłaca pracować się.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    19.03.2022 17:26

    Pracownik

    "W godzinach szczytu autobusy będą jeździć co 15 minut (dziś najczęściej co 12 minut), a po godzinie 17 co 30 minut (teraz co 20 minut). W pozostałym przedziale poza godzinami szczytu zachowana zostanie częstotliwość co 25 minut." Pytanie:kiedy taki komunikat wyda ZTM Warszawa?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    19.03.2022 19:33

    Pracownik

    Godz 19:30 jestem na linii gdzie kurs między brygadami odbywa się co 25 minut to nie SF to już się dzieje !!!!!?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    18.03.2022 22:51

    Pracownik

    Siemanko, też kilka miesięcy temu byłem tak glu.pi jak wy I skusiłem się na te ich ogłoszenie I zmarnowałem kilkanaście dni swojego cennego czasu na tą beznadziejną robotę. Trzeba buc niespełna rozumu by wytrzymać te zatrzymywanie się co minute i otwieranie drzwi 400 razy w ciągu dnia.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    18.03.2022 16:49

    Pracownik

    Dlaczego MZA wystawia ogłoszenia o pracę na portalu olx? W(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    18.03.2022 15:20

    Pracownik

    Info dla przyszłych kandydatów, kwota brutto jest to kwota której nigdy nie zobaczycie na swoim koncie, więc radzę wam nieudacznicy skupić się na kwocie netto bo to jest suma która wam będzie się należała za tą niewdzięczną, bardzo odpowiedzialną i ciężką pracę. Realny zarobek w komunikacji miejskiej netto z godzin podstawowych to w chwili obecnej 3700 zł netto czyli na rękę. Malutko, prawda? Ale są tacy którzy wręcz są zachwyceni taka wypłatą i tym że byle (usunięte przez administratora)może ich obrażać do woli a oni ładnie się mogą tylko uśmiechnąć i prowadzić swoje 18 metrów szczęścia.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    18.03.2022 15:24

    Pracownik

    Ostatnio spółka poprawila się podaje w ogłoszeniu o pracę 4900 brutto co jest właściwe ze stanem faktycznym. Tylko nadal na stronie firmowej jest 5700 z gwiazdką.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    17.03.2022 21:30

    Pracownik

    Największe (usunięte przez administratora) w jakie wdepnolem to pomysł zatrudnienia się w komunikacji miejskiej jako kierowca. Niech ten dzień będzie przeklęty na wieki, wieków. (usunięte przez administratora)wypłata i (usunięte przez administratora)od nocy do nocy w niedzielę i święta za całe 3850 zł.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    16.03.2022 13:05

    Pracownik

    Siema, jak tam uu was podwyżki? Dalej tyrację za 3800 zł z nominału, hahaha. A jak tam 518 na placu 3 krzyży i toaleta w krzakach, masakra jak wy się na takie coś godzicie? Nie dość że grosze zarabiacie to po krzakach musicie się odlewać. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    16.03.2022 13:12

    Pracownik

    Od jesieni minimalnie 4350 na rękę brałem. Raz prawie 5000. Z tym Placem to nic się nie zmieniło.(usunięte przez administratora) Większość kierowców prosi się o kibelek w knajpie. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wytresowany nieudacznik

    16.03.2022 13:20

    Pracownik

    Nie kłam. Z nominału nigdy nie było ponad 4 koła, chyba że z jakimiś bonusami jak sobie paliwo przytulisz na boku itp.
    ReviewUserIcon
    Robson

    16.03.2022 06:14

    Pracownik

    Kiedy kolejne podwyżki.? Bo 300 brutto i 200 do wypłaty to przy tej inflacji i drożyźnie to kpiny są. Wypłata za luty 3982 złote. Kredyt do spłacania ,rachunki ,opłaty i nic nie zostaje ....
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.03.2022 21:11

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    dgdfxgcv

    15.03.2022 11:07

    Pracownik

    Zawsze tak było - kobiety ze względu na swoje potrzeby fizjologiczne potrzebują lepszych warunków niż toika i spółka im to zapewnia (linie z ekspedycją przynajmniej na jednym krańcu). Jedna z naprawdę niewielu rzeczy które mi się w MZA podoba. Zaraz się trolle obudzą więc tylko raz to napiszę: chodzi głównie o OKRES. Macie z tym problem? (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nowy

    14.03.2022 22:16

    Pracownik

    W życiu swoim a mam już sporo lat w takim(usunięte przez administratora)i za takie grosze nie pracowałem. Zarobiłem w pierwszym miesiącu 3760 zł, za te wstawanie w środku nocy i powroty do domu o 2 w nocy to mnie w (usunięte przez administratora) pocałujcie. Powyżej 6 tys, to bym się zastanowił żeby tu zostać, nawet wypowiedzenia nie składam, już mam nową robotę załatwiona w normalnych godzinach i weekendy wolne. Całe szczęście że mam kat C.
    ReviewUserIcon
    Juby

    14.03.2022 23:34

    Pracownik

    Gdzie dokładnie? Umowa o pracę? Na czym? Warszawa czy dalej?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    BIEDA

    10.03.2022 10:42

    Pracownik

    Wyplata 3700 netto, tak samo jak w zeszlym roku ale inflacja juz dwucyfrowa!
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    10.03.2022 15:28

    Pracownik

    Nie obudziłem się, tylko z praktyki wiem żeby jako tako podnieść swoje wynagrodzenie nie mogę w miesiącu przekroczyć 18 godzin nadliczbowych z uwagi że dział ruchu niby przypadkiem doklada 10 godzin nadliczbowych w miesiąc mogę przyjść tylko jeden dzień z dnia wolnego. Jeżeli przyjdę więcej niż jeden dzień limit dozwolonych godzin pracy nadliczbowych skończę wcześniej niż 12 mc
    ReviewUserIcon
    Timework

    13.03.2022 20:22

    Były pracownik

    A co ze zmianami czasu pracy . Mielismy pracowac 10 godz max i minimum 14 godz odpoczynku . W pazdzierniku bylo o tym glosno ?...
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.03.2022 22:38

    Pracownik

    A ja wywroteczką śmigam po 10 godz dziennie 17 dni w miesiącu i mam 7 przy wypłacie z przodu. Śmiać mam się czy płakać z was i siebie samego gdy 3 miesiące tyralem jak (usunięte przez administratora) w komunikacji miejskiej za grosze.
    ReviewUserIcon
    Krasnal z Rzymu 8

    09.03.2022 23:18

    Inne

    7 brutto A my mamy 5700 tak że kokosów tam nie zarabiasz , WRACAJ do MZA jeśli tylko masz jeszcze taką możliwość . Robota do emerytury a może i dłużej
    ReviewUserIcon
    Kokos

    10.03.2022 01:19

    Były pracownik

    Kokosów może i nie ale przynajmniej bez aż takiej odpowiedzialności i braku szacunku, nikt mnie też nie zmiesza z błotem za byle pierdołe lub za to że ma zły dzień roszczeniowy ryj. Mniej idiotycznego stresu w pracy to więcej lat życia. A tak to co mi po emeryturze do której nawet nie dożyje bo stres w owej instytucji zabrał moje lata życia?
    ReviewUserIcon
    biedota

    10.03.2022 00:52

    Inne

    Walczmy o podwyżki!!!! Benzyna już po 7zł, raty kredytów rosną przez podwyżki stóp procentowych których końca nie widać. niedługo suchy chleb i woda za ciężką pracę w firmie z 100-letnią tradycją. Rewelacja z MZK
    ReviewUserIcon
    Aaaaa

    03.03.2022 22:23

    Pracownik

    Czy w mza jest przestrzegany czas pracy? A co jest z doba? Czy to dotyczy tylko kierowców Czy też biura? Jedna osoba nagminnie łamie czas pracy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.03.2022 18:46

    Pracownik

    Powód prosty pracę w ciągu dnia wykonywał w równoważnym systemie pracy tak miał zaplanowany dzień pracy. Gdyby rozpoczął pracę drugi raz wyjeżdżając na dodatek jego dzień pracy by należał do przerywanego systemu pracy. Oba te systemu można łączyć planując pracę pracownikowi ale nie można ich zmieniać w czasie wykonywania pracy. Wystarczy taki powód ?.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.03.2022 21:10

    Pracownik

    To że w naszej wykonywanej pracy można łączyć dwa systemy pracy równoważny system pracy z przerywanym systemem pracy, nie oznacza to że pracownikowi można zmieniać systemy pracy w czasie wykonywania pracy
    ReviewUserIcon
    Droga

    02.03.2022 07:53

    Pracownik

    Stolica strasznie zakorkowana, kregoslup boli bo jazda bez przerwy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.03.2022 13:12

    Inne

    Dlaczego zmiany zostały pokasowane np w Radzyminie czy w Zaubicach . Zawsze zmieniłem tam kierowców ( mina bezcenna ) , z tego powodu nie mogę znaleźć zmiennika już od dłuższego czasu
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.03.2022 18:38

    Pracownik

    Zmiany na drugich końcach miasta to pokaz siły spółki nad pracownikiem. Nadal aktualne jest porozumienie między ZZ a władzami spółki że zmiany odbywają się na krańcach położonych najbliżej zajezdni. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.03.2022 10:20

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.03.2022 10:44

    Pracownik

    To jeszcze ktoś robi przyspieszenia?. Żart w godzinach późno wieczornych gdybyś nawet jechał 60 km/h i tak w czasie rozkładu nie jest się w stanie trasy przejechać. Przypomnę dowzolona prędkość to 50 km/h
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.03.2022 20:26

    Pracownik

    Ja robię przyspieszenia na ostatnim kółku nawet o 10 min na +, żeby zdarzyć na nocny bus który zawiezie mnie do domu by nie czekać następne 30 minut. Nie przeszkadza mi taki obrót tematu ponieważ to nie moja wina że rozkład i praca w komunikacji miejskiej jest np do 1 godz w nocy.
    ReviewUserIcon
    Paa

    04.03.2022 14:32

    Kandydat

    Witam mam pytanie proszę o normalne odpowiedzi w tej chwili jestem na kursie kategorii D i poszukuje pracy chciałbym się zapytać jakie jest wynagrodzenie do ręki jako kierowca w MZA np na Stalowej ? Biorę pod uwagę. Polonus oraz mza Zastanawiam się nad arrivą. Czy ktoś podzieli się informacja ?:). Dziękuje i pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.03.2022 16:19

    Pracownik

    Zależy czy masz ukończone 26 lat
    ReviewUserIcon
    Mefistofeles

    04.03.2022 16:49

    Pracownik

    Zapomniałem dodać, że te 4000 netto dotyczą osób które ukończyły 26 lat. Jeżeli jesteś młodszy to dostaniesz trochę więcej bo bez podatków itp.
    ReviewUserIcon
    ...

    03.03.2022 09:26

    Pracownik

    Czy można się nie zgodzić na wypożyczenie się do innej zajezdni? Jakieś konsekwencje służbowe? Mieszkać na Pradze czy Targówku, a (usunięte przez administratora) na Woronicza? Szacunku trochę do siebie. Jak w tej firmie ma być dobrze?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.03.2022 09:56

    Pracownik

    W umowie o pracę jest napisane praca wykonywana jest na terenie Warszawy. Z uwagi że spółka posiada oddziały na terenie Warszawy może przenieść pracownika na inny oddział. Umowę o pracę masz podpisaną z MZA a nie z oddziałem spółki. Odmowa wykonania polecenia może wiązać się z rozwiązaniem stosunku pracy.
    ReviewUserIcon
    Buba

    03.03.2022 10:27

    Pracownik

    Pomimo tego, że Aaaa jest (usunięte przez administratora)to w tym wypadku niestety ma rację. Na umowie mamy wpisane "MZA ul. Włościańska". Więc mogą nami manewrować po dowolnych oddziałach. I jeżeli będzie taka potrzeba to tak znowu zrobią. Dwa lata temu pięciu pracowników z R3 zostało oddelegowanych na R4 ( nie z własnej woli)
    ReviewUserIcon
    Przerwy

    01.03.2022 08:50

    Były pracownik

    Rozumiem to tak ze jak jezdzisz powyzej 6 do 8 godzin to musisz zrobic i wpisac w karte dwie przerwy po 15 min.
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    02.03.2022 19:44

    Pracownik

    Moze być jeszcze przerwa 20 i 25 min. Poprostu przerwy poniżej 15 minut nie są przerwami jak to było do tej pory.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    02.03.2022 23:08

    Pracownik

    Zgodnie z nowelizacją UoCPK może być przerwa tylko wielokrotność 15 minut jeżeli przerwa będzie 20 minut lub 25 będzie zaliczona jako 15 minut, ustawa nie zezwala na częściowe wykonywanie przerwy 15 minutowej.
    ReviewUserIcon
    Emerytowany

    01.03.2022 16:03

    Pracownik

    A co wam za przerwy wpłaca? Kierowca ma jeździć w kółko.
    ReviewUserIcon
    Ciocia z Kwidzyna 1

    02.03.2022 04:55

    Inne

    Za przerwę to my mamy płacone 100 - tki - dlatego jest ich tak mało
    ReviewUserIcon
    Garwolin i okolice

    01.03.2022 07:51

    Pracownik

    Widzieliscie to nowe pismo co wchodzi od 1 marca o przerwach. Teraz bedzie przerwa 15 minut co pol kursu. Ale nam sie polepszy i w koncu będom prawdziwe przerwy na krancach a nie ganianie w kolko
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.03.2022 09:35

    Pracownik

    Proszę nie siej dezinformacji. Przerwa jest to czas w którym pracownik nie wykonuje pracy. Jeżeli w karcie drogowej nie masz informacji że wykonujesz przerwę masz wtedy obowiązek podczas postoju wykonywać wszystkie czynności związane w wykonywaniem przewozu.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.03.2022 14:54

    Pracownik

    Będąc pracownikiem mam obowiązek wykonywać polecenia pracodawcy, pracodawca jest zobowiązany wyznaczyć czas przerwy w pracy. Polecenie wykonać muszę.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    28.02.2022 20:40

    Pracownik

    Znowu boom z udziałem naszego autobusu. Kiedy wreszcie spółka i władze miasta postawią na profesjonalizm kierowców, a nie na szybką rotację ?. Jak podają statystyki Policji najwięcej zgłaszanych kolizji z udziałem autobusów MZA zachodzi wprost proporcjonalnie jaka rotacja zachodzi wśród pracowników. Czym większą wymiana kierowców więcej kolizji.
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.02.2022 21:26

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    25.02.2022 22:19

    Pracownik

    Ile pracowałeś godz. na 7000
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    28.02.2022 14:43

    Pracownik

    Od sprzątania jest specjalistyczna ekipa pracowników, od zasad wynagrodzenia jest pracodawca i władza Warszawy, mnie interesują tylko warunki pracy żeby były zgodne z obowiązującymi przepisami.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.02.2022 01:52

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.02.2022 09:35

    Pracownik

    Dla nich liczy się że dostają od spółki do jazdy jeden autobus i pracownika z którym mogą wykonywać pracę. Sprawy wynagrodzenia to temat zarezerwowany wyłącznie dla władz miasta i zarządu spółki. Dobrze by było gdyby jeszcze pomyśleli o warunkach w jakich wykonują pracę.
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.02.2022 12:59

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mekintosz ze sloikowa

    26.02.2022 23:23

    Pracownik

    Jest o wiele lepiej. Jeździmy cały miesiąc że zmiennikami. Mamy zawsze linie na swoje wozy. Woronicza to teraz jest raj komunikacyjny.
    ReviewUserIcon
    Aaaaaaa

    27.02.2022 05:59

    Pracownik

    Co Wy piszecie,? Dostałem grafik na marzec. Połowa grafiku jest na inne wozy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.02.2022 19:23

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    7...

    22.02.2022 20:55

    Były pracownik

    Jeszcze tylko zapłacisz za te piękne ubranka co Ci dali i będziesz wolny. Pracowałem parę miesięcy i musiałem zapłacić za ten badziew, i już tylko złe wspomnienie zostało. Najgorsza firma e jakiej pracowałem. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    22.02.2022 21:45

    Pracownik

    Pamiętaj byś oddał bilet wolnej jazdy ZTM stosownie ciebie obliczy kiedy tego nie zrobisz
    ReviewUserIcon
    Rozjuszony

    22.02.2022 16:17

    Pracownik

    Panowie, jak to jest z ta nowa premia za warunki atmosferyczne na pasku "deszczowka". Dostalem jej 180, gdzie wiekszosc stycznia jak jezdzilem to padal deszcz, kolega ktory jezdzil te same dni co ja tylko na inne zmiany dostal 310... Od czego to zalezy wie ktos?
    ReviewUserIcon
    Pato

    21.02.2022 13:42

    Kandydat

    Witam mam pytanie na jakie zarobki mogę liczyć w mza jako kierowca autobusu ? W Warszawie
    ReviewUserIcon
    Ten co wie i nie jest trolem

    21.02.2022 19:56

    Pracownik

    4000 netto weźmiesz jak będziesz grzeczny i nie będziesz miał potrąceń za np. skargi, kolizję, uchybienia spisane przez ZTM (krawat, spodnie, walnięte kasowniki itp)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    21.02.2022 23:17

    Pracownik

    Głupotą by było prawdy nie pisać, skoro pracodawca podaje w ogłoszeniu o pracę że w pierwszym roku pracy można zarobić 5700 i dodaje gwiazdkę, trzeba wyjaśniac co gwiazdka oznacza.
    ReviewUserIcon
    Marcinek

    19.02.2022 23:23

    Kandydat

    ile się teraz zarabia na rękę jako kierowca takze z liniani nocnymi?
    ReviewUserIcon
    Takjest

    20.02.2022 15:50

    Pracownik

    Na najniższej stawce nocny kierowca zarabia min. 4500 złotych.
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.02.2022 18:10

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    18.02.2022 18:33

    Pracownik

    W zawodzie kierowcy KM kasa nie jest potrzebna wystarczy że starczy na opłacenie mieszkania i jedzenie. Firma ubierze, zapewnia żebyś po pracy był wystarczająco zmęczony i poszedł spać. Większe wynagrodzenie stworzyło by tylko dodatkowy problem kiedy kasę wydać. To praca dla desperatów jak ja którzy poza pracą życia nie widzą, trzeba być twardym żeby w KM pracować

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.