opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 46
    • 47
    • 48
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.04.2022 22:35

    Pracownik

    Wszyscy dobrze wiecie że to jest masakra ale tylko nieliczni zdają sobie z tego sprawę i szybko rozwiązują umowy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    21.04.2022 10:56

    Pracownik

    Wybierz dowolny temat dotyczący pracy KM i możemy merytorycznie sprawdzić co sobą przedstawiasz
    ReviewUserIcon
    Xxx

    08.04.2022 08:19

    Pracownik

    Mza szuka 200 kierowców, takie są braki kadrowe .Może czas dać konkretną podwyżkę .
    ReviewUserIcon
    aAa

    20.04.2022 21:48

    Pracownik

    200 to chyba na samej Ostrobramskiej?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.04.2022 23:52

    Pracownik

    Ile razy mam mówić sprawy finansowe to nie brożka kierowcy. Od tego jest władza miasta ona wie co zrobić by KM w Warszawie funkcjonowała .
    ReviewUserIcon
    R1-R1

    12.04.2022 09:00

    Pracownik

    Czy bylo wczorej spotkanie zwiazkow z miastem lub prezesem? Jakieś ustalenia? Ktoś cos wie? Kase dadzą?
    ReviewUserIcon
    ZielonoBrody

    18.04.2022 09:21

    Pracownik

    Po co się pytać. Wiadomo, że związki grają z pracodawcą w jedną grę przeciwko kierowcom. Jak się nie zmieni zarządu to nic się nie zmieni. Nic nie robią lulki palą. Jakoś inne związki coś osiągnęły w ostatnich latach.
    ReviewUserIcon
    aAa

    20.04.2022 21:50

    Pracownik

    1000zł podwyżki będzie jak inflacja będzie 22% wtedy wyjdziemy na 0 ale satysfakcja będzie większa i wrażenie pozytywne
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.04.2022 08:57

    Pracownik

    Warszawa poszukuje kierowców. Oferty płacowe jaki znajdziemy na stronie Urzędu Pracy : Arriva - od 24 PLN dodatkowo: premia motywacyjna i frekwencyjna (300zł), MICHALCZEWSKI - od 23 PLN MZA - od 4 900 PLN premia miesięczna (300 zł), MOBILIS - od 5 000 PLN Grodzisk - od 5 300 PLN + nagroda miesięczna - podane kwoty nie obejmują dodatków ustawowych które przysługują pracownikowi. Pytanie: Dlaczego pracodawcą zezwala się na portalach ogłoszeniowych podawania nieprawdziwych kwot jakie może pracownik otrzymać?
    ReviewUserIcon
    ZielonoBrody

    20.04.2022 18:46

    Pracownik

    Masz rację nie ma przepisu mówiącego o utracie zaufania do pracodawcy, za to można wnioskować o utratę zaufania do kierownika :)))
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.04.2022 21:07

    Pracownik

    Kierownik też jest pracownikiem, czyli temat nadal zamyka się " brak zaufania do pracownika". I tego właśnie nie rozumiem bez względu na zajmowane stanowisko jest się tylko pracownikiem, a każdy kto ma odrobinę władzy nad innych od razu tyran dla innych się robi.
    ReviewUserIcon
    Benek

    20.04.2022 20:49

    Pracownik

    A ja jutro idę z wolnego. A wy dalej siedźcie i narzekajcie, że za mało zarabiacie. Jak się nie chce pracować to się chociaż nie dziwcie
    ReviewUserIcon
    Patoweryfikator

    20.04.2022 09:33

    Pracownik

    Kiedy podwyżka ? Kiedy konkretnie ja się pytam ?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.04.2022 10:21

    Pracownik

    Sprawami wynagrodzenia nie zajmujemy się od tego jest zarząd spółki tam kieruj pytanie.
    ReviewUserIcon
    Patoweryfikator

    20.04.2022 13:55

    Pracownik

    Dobrze Aaaa posłucham się Ciebie bo jesteś tu najmądrzejszy i więcej o to pytać nie będę. Do Ciebie się zgłoszę hak nie będę miał na jedzenie i picie .
    ReviewUserIcon
    SCAT 6

    19.04.2022 15:28

    Inne

    Deznadzjiejnie najgorsza praca na świecie
    ReviewUserIcon
    Barto truck

    18.04.2022 13:56

    Kandydat

    Siema drodzy Panowie o panie kierowcy jutro idę się zatrudnić w firmie jestem z małej wsi pod Wawą powie kto ile zarobić u was można
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.04.2022 20:44

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Woźnica

    14.04.2022 14:48

    Pracownik

    Dlatego cały czas chodzę w maseczce
    ReviewUserIcon
    Prawda boli

    17.04.2022 23:55

    Pracownik

    Każdy myślący stąd odchodzi. Na magazynie z uprawnieniami na wózki widłowe zarobisz 5 tys. na rękę przy nominale. Bez stresu, bez ludzi ciągle narzekających.
    ReviewUserIcon
    Zdzisław

    17.04.2022 16:39

    Pracownik

    Pracowałem jako szofer, mała kasa,duży stres i nic po za tym. Teraz jestem murarzem 6 mam z przodu. Jest fajno, mamy grilla robimy sobie mięsko, łyknąć na przerwie można i przy 128 cegłę. Się żyje...Robota pod domem bo obok mnie budujemy osiedle
    ReviewUserIcon
    IOgnac

    17.04.2022 21:55

    Pracownik

    Skoro przerasta cię praca kierowcy autobusu miejskiego to poszukaj czegoś łatwiejszego. Cieć na parkingu lub konserwator powierzchni płaskich. Tam może sobie dasz radę nieu daczniku.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    15.04.2022 22:32

    Pracownik

    Nigdy wcześniej nie pracowałem za tak małe pieniądze z tak dużą odpowiedzialnością i stresem. Tylkl do końca tego miesiąca i się zrywam z tego badziewia.
    ReviewUserIcon
    Jaś. F

    17.04.2022 15:53

    Pracownik

    Popieram
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.04.2022 16:23

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kasztan bez liści

    16.04.2022 21:06

    Inne

    A kto Ci karze odbierać ?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    17.04.2022 08:33

    Pracownik

    To nie wiesz że sprawy pracy załatwia się w godzinach pracy?. I to do tyczy obu stron.
    ReviewUserIcon
    Stop tęczowym

    15.04.2022 12:04

    Były pracownik

    Szczęśliwych Świąt Wielkanocnych zmartwchwstania Pana Jezusa I pokonania roSSian na Ukraine
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    16.04.2022 11:10

    Inne

    Aaaa poza firmą
    ReviewUserIcon
    Robert

    02.11.2021 14:51

    Pracownik

    Z dniem 1 listopada dostałem 300 brutto podwyżki i jestem już na najwyższej stawce 5300 + 300 premii +dodatki regulaminowe ,a dodam, że pracuje dopiero 6 lat i 5 miesięcy. Można??? Odpowiadam można tylko trzeba chcieć:) Teraz czekam na podwyżkę od zakładu pracy które wywalczą kochane związki
    ReviewUserIcon
    123

    10.04.2022 14:02

    Pracownik

    Zapomniałeś o stawce 5600+300 premi do roboty
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    15.04.2022 11:14

    Pracownik

    Robert a ja po 2 latach pracy zarabiam tyle co ty po 6 latach i mam co rok wypłacaną czternastą pensie. Można, można trolu, hahahaha
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.04.2022 01:22

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    15.04.2022 06:54

    Inne

    Aaaa poza firmą
    ReviewUserIcon
    Woźnica

    15.04.2022 08:35

    Pracownik

    Za darmo to ty 30 lat pracujesz w MZA
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    13.04.2022 20:48

    Pracownik

    Olałem te zajęcie po 1 miesiącu i pierwszej wypłacie. To jest chore żeby w tak odpowiedzialnej pracy zarabiać tyle co Portier.
    ReviewUserIcon
    Becia

    13.04.2022 15:58

    Kandydat

    Myslalam ze kierowca KM w stolicy zarabia z 8 tys. a tu mza placi tylko 6300 brutto, czy mozna zarobic wiecej?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    13.04.2022 17:15

    Pracownik

    Uważam że na Warszawę tę 3800 zł za miesiąc tyrania w Świątek, piątek i niedzielę, nocne wstawanie i powroty, praca w ciągłym dużym stresie to spora kwota, można dostatnio żyć I jeszcze odłożyć że 3 tysiące miesięcznie. Hahahaha, Pozdro dla kumatych i myślących.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    13.04.2022 17:27

    Pracownik

    1100 w ta czy tamtą to nie różnica liczy się prestiż
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.04.2022 20:55

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    aaaaa

    13.04.2022 10:37

    Inne

    powiedz ile na początek zarabia kierowca..? chcę się zatrudnić..chodzi do ręki..
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    11.04.2022 13:05

    Pracownik

    Cześć chłopaki i dziewczyny. Ile wy teraz zarabiacie za nominał? Pytam z ciekawości bo ja odkąd się zwolniłem z komunikacji miejskie to z 6 tysia miesięcznie nie schodzę, codziennie w domu, robota max do 8 godz ale często mniej. Głowa mnie już nie boli od tego ciągłego kręcenia się w kółko i naciskania czterysta razy przycisku. Pozdrawiam serdecznie nieudaczników.
    ReviewUserIcon
    Uuu

    12.04.2022 18:22

    Pracownik

    Marna prowokacja
    ReviewUserIcon
    al

    09.04.2022 14:27

    Inne

    Dzień dobry, czy wypowiadające, spierające się osoby to pracownicy MZA ? Jeżeli tak, to warto zastanowić się czy usługi tej spółki są bezpieczne.
    ReviewUserIcon
    Typowy wyborca

    12.04.2022 07:25

    Były pracownik

    Do czasu tak. Jakoś jeszcze nie słychać o spektakularnych wypadkach z udziałem pojazdów MZA, czego nie można powiedzieć o innych przewoźnikach.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    12.04.2022 07:58

    Pracownik

    To mają być spektakularne wypadki żeby coś się zmieniło?. Przecież nasze wpisy mają zapobiec takim wypadkom. Piętnujemy każdy przejaw łamania praw pracowniczych, każdy przejaw nadużywania stanowiska. Od dawna nic nie piszemy o wynagrodzeniu który to temat zakrywał prawdziwe bolączki KM. Obojętne który to był by przewoźnik kierowcy wykonują taka samą pracę w takich samych warunkach, brak dostępu do bieżącej wody, brak pomieszczeń higeniczno-sanitarnych, brak możliwości wykonania przerwy poza stanowiskiem pracy, brak kontroli rzeczywistego czasu pracy i czasu jazdy, brak kontroli rzeczywistego stanu technicznego autobusów. KM jest w opłakanym stanie 70% autobusów posiada przebieg ponad 700 tys km i powinna już dawno być wymieniona. Z tym na codzien ma doczynienia kierowca i pasażer, kierowca zdaje sobie z tego wszystkiego sprawę pasażer już nie.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.03.2022 00:36

    Były pracownik

    Związki nieoficjalnie potwierdzają podwyżkę od 1 lipca. MZA brakuje 25% stanu a konkurencja już ma lepsze stawki. Ma tego być UWAGA!!! 300 zł brutto. Troszkę żenujące. Mając układ z pompiarzem w 3 dni masz więcej i to zwolnionego od podatku. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    02.04.2022 20:28

    Pracownik

    Obecnie w Warszawie Grodzisk oferuje 5300
    ReviewUserIcon
    R1-r1

    11.04.2022 13:14

    Pracownik

    I co bylo dzisiej to spotkanie z miastem?? Sa efekty??
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    11.04.2022 01:33

    Pracownik

    W wyniku kolejnych zmian podatkowych mamy kolejną podwyżkę od 1 lipca i to nie za sprawą spolki Wynagrodzenie miesięczne brutto: 5 000 PLN Wynagrodzenie netto do końca 2021: 3 613,19 zł Wynagrodzenie netto obecnie 3 660,19 zł Wynagrodzenie netto po zmianach od 1 lipca 2022 r.: 3 738,19 zł
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.04.2022 16:34

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    10.04.2022 19:53

    Inne

    Wszyscy którzy się nie zastosowali do polecenia 1 min oraz sygnał dźwiękowy mogą się pożegnać z 300 zł premią
    ReviewUserIcon
    Hhhh

    10.04.2022 21:18

    Pracownik

    W (usunięte przez administratora) mam tę premie. Niech mi tylko z mojej premii zabiorą 1 grosik z tego tytułu to spotkamy się w sądzie. kodeks ruchu drogowego zabrania używania bez potrzeby sygnały dźwiękowego i tamowania utrudniania ruchu ( a takim czymś było by zatrzymanie się gdziekolwiek i trąbienie)... I dlaczego? Bo wczoraj jakiś pájac premierzyna chciał się przypodobać dziadydze Kacyńskiemu. To co się dzieje obecnie w Polsce ( te wszystkie miesiączki smoleńskie, gloryfikowanie tego jako święta narodowego) to już jest chore.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    10.04.2022 09:36

    Pracownik

    Cechy złego szefa: nadmiernie unika lub stwarza konflikty, podpisuje się pod sukcesami, a za błędy obwinia innych, nie uwzględnia ścieżek kariery ani celów swoich pracowników, nagradza tych, którzy wspierają jego złe zachowania, zastrasza współpracowników, tworzy toksyczne i wrogie środowisko, a także wykorzystuje swoją pozycję do wykorzystywania (również seksualnego) podwładnych.
    ReviewUserIcon
    Dieta

    07.04.2022 13:58

    Pracownik

    Idzie drożyzna, jakiej dawno nie było. Ceny w hurcie już zwariowały. Tylko od początku roku wieprzowina zdrożała o 30, a makaron o 40 proc. Jeszcze gorzej jest w przypadku mięsa drobiowego czy oleju. To wszystko ceny hurtowe, po jakich zaopatrują się sklepy. Dane zebrane przez Polską Organizację Handlu i Dystrybucji wskazują, że ceny dawno tak szybko nie rosły.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.04.2022 21:26

    Pracownik

    Dla odmiany napisze wam że jestem bardzo zadowolony z tej pracy szczególnie z lini gdzie nie ma bieżącej wody oraz uwielbiam jedzcic na liniach na których przerwy są bardzo krótkie. Kasa jest spoko i atmosfera iście rodzinna, polecam wszystkim. Bajo, jajo miłośniczki, zakochańce km.
    ReviewUserIcon
    ROZWOD

    06.04.2022 14:08

    Pracownik

    Kobita chce rozwodu, mowi ze ja i dzieci (usunięte przez administratora) i nie przynosze do domu pieniedzy, skoro pracodawca placi 6300 brutto juz w pierwszym roku pracy. Ja po kilku latach pokazuje jej tylko 3700 netto. Chce pisac pismo do zarzadu.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.03.2022 18:57

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.04.2022 13:43

    Pracownik

    Co to prestiż? Jak wyceniona jest wartość ego i gdzie można ją na kasę wymienić ?
    ReviewUserIcon
    Staszek

    05.04.2022 15:18

    Pracownik

    A są tu tacy którzy wręcz piszczą z radości że mogą powozić swoim 18 metrowym szczęściem i im nawet na pl. Trzech krzyży nie przeszkadza że nie ma toalety. Jestescie cudowni, hahahaha
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.04.2022 11:28

    Pracownik

    Dlaczego na stronach UP spółka podaj prawdziwe dane a na portalach tego nie robi ?"od 4 900 PLN premia miesięczna (300 zł), premia roczna, specjalny dodatek świąt. i inne dodatki wynikające z regulaminu wynagradzania, ZFŚS, bilet komunikacji miejskiej,grupowe ubezpieczenie na życie z opieką med"
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.04.2022 00:49

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    05.04.2022 09:11

    Inne

    Aaaa poza firmą
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.04.2022 07:49

    Pracownik

    Ja wybrałem z pełną świadomością zarobki o 400zl mniejsze ale bez żadnego stresu i bez pracy w dni świąteczne itp, bez wstawania do pracy w środku nocy lub powrotu z niej w środku nocy. Zdrowie jest najważniejsze.
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    04.04.2022 11:13

    Inne

    Aaaa poza firmą
    ReviewUserIcon
    Paweł

    03.04.2022 21:20

    Pracownik

    6300 brutto na początku?! Pracuje 15 lat i 6000 brutto nie mam. MZA kłamie!!! Tak sobie wyrabia markę niby prestiżowa firma a w rzeczywistości dziady, którzy okradają swoich pracowników regulaminem wynagradzania. Brawo!!!
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.04.2022 02:36

    Pracownik

    Mówiłem żeby dać znaczącą podwyżkę bo inaczej będą płakać na brak pracowników. No ale jak na dyrektora utrzymania powołuje się GD który nie mógł sobie poradzić na oddziale to o czym my rozmawiamy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.04.2022 09:56

    Pracownik

    Przecież to są chorzy ludzie poświadczają niezgodność z przepisami że zgodne jest ich już nawet leczyć się nie da tylko litować się trzeba nad nimi.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.03.2022 11:54

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    02.04.2022 09:33

    Pracownik

    Jak to o co proponują place poniżej najniższego minimalnego wynagrodzenia które wynosi 3010,00 zł brutto
    ReviewUserIcon
    Xxx

    03.04.2022 09:27

    Pracownik

    On podaję tygodniówki
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    02.04.2022 13:49

    Pracownik

    Niekwestionowany lider w wyścigu o pracownika "Kierowca autobusu kat. D - regularne linie międzynarodowe 10 000 - 12 000 zł/mies. brutto"
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    02.04.2022 11:40

    Pracownik

    Jak podają ogłoszenia o pracę MZA poszukuje 100 kierowców oferując zarobki 6300,00 zł brutto ( pomijam fakt że to kwota nie realna do zarobienia w nominalnym czasie pracy), z ogłoszenia wynika że krakuje 3,8% kierowców ogólnego zatrudnienia. Pytanie: Jak duże % muszą być wakaty żeby miasto uznało że jest kryzys w KM ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.03.2022 23:43

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.04.2022 12:33

    Pracownik

    Kogo chcesz poznać oryginał czy klony?
    ReviewUserIcon
    uuu

    01.04.2022 17:59

    Pracownik

    Pozdrawiam, po tobie będą następne 5 osób. (a może równolegle?)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.03.2022 10:24

    Pracownik

    Dla mnie to super robota, śmierdzący fotel, brudny i klejący. I to wszystko za spora kasę. Poprostu bajeczka, oddychasz sobie cudnym swierzym powietrzem. Praca w bardzo dogodnych godzinach. Polecam wszystkim i ta kasa, ostatnio mi wpadło 3886 zł.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.03.2022 13:34

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Luxusy

    30.03.2022 18:59

    Pracownik

    Ja zarobiłem w poprzednim miesiącu za nominał 3646 zł, zabrali mi cała premie ze rowerki przewozilem, ktoś mnie podkablował.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.03.2022 22:30

    Pracownik

    A mi nie przeszkadza że zarabiam 3,800 zł miesięcznie. Cieszę się że mogę prowadzić swoje kochane szczęście i wspaniałych, sympatycznych pasażerów przewozić po warszawskich ulicach. Mógłbym nawet zarabiać 2500zł i prowadzić autobus przez 12 godzin tylko z jedną przerwa 15 minutową. Kocham komunikację miejską, ten zapach, tą wolność w decydowaniu czy pojadę w prawo cy w lewo i to że mogę sobie w pracy pospać ze 3 godziny.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.03.2022 07:35

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jarecki

    30.03.2022 09:07

    Pracownik

    Tzn myślałem że za takie (usunięte przez administratora)w nie normalnych godz pracy białego człowieka i za bardzo duży stres oraz odpowiedźialność jaka ciąży na kierowcy autobusu zarobię ponad 6 tys, a zarobiłem 3. 870 zł. To jest poprostu śmieszne Renato, jak można godzić się na takie drobne w tej pracy. Dlatego olałem temat po 1 miesiąc
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.03.2022 17:36

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.03.2022 01:01

    Pracownik

    Ile razy mam pisać spółka podaje w ogłoszeniu ile pracownik chciał by zarabiać a nie ile płaci.

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.