opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 44
    • 45
    • 46
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Aaaa

    02.06.2022 02:01

    Pracownik

    Kogo to mianuje się na stanowiska kierownicze ? Żeby pracownika nie dopuścić do pracy bo był na zwolnieniu lekarskim 5 dni i wysyła się go na badania lekarskie że zdrowy jest, " gdyby glupota miała skrzydła kadra mogła by frowac". Słów brakuje na takie postępowanie nawet nie wiadomo jak to nazwać.
    ReviewUserIcon
    Staszek

    01.06.2022 07:58

    Pracownik

    Gdybym tu zarobił 8 tyś netto + pożądny social i stołówka z dobrym tanim jedzeniem na zajezdni to bym może się zatrudnił mimo tej ciężkiej, bardzo odpowiedzialnej i niewdzięcznej pracy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.06.2022 19:40

    Pracownik

    3000 to może u Niemca zarobisz za 2 miesiące pracy bez języka. Nawet do najprostszej jazdy na D czyli komunikacja jest wymagana podstawowa znajomość języka. Płaca 2000-2300 ojro netto. Za mieszkanie potrącają z tego 200-300. Naczytałeś się bajek polaczkowych pośredników pracy i zrobiło ci się ciepło w kroku.
    ReviewUserIcon
    Germany

    01.06.2022 21:57

    Pracownik

    W Niemczech na podstawowe produkty i żywność wydaje się 15% pensji w polandii 27% i 3000 ojro zarobisz już we Frankfurcie i nie opowiadaj głupot
    ReviewUserIcon
    X

    01.06.2022 09:34

    Pracownik

    Inflacja 14% brawo p*i*s* już niedługo spełni się możenie premiera czyli ,,Polacy powinni pracować za (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tołdi

    01.06.2022 10:48

    Inne

    Brawo peło....brahwo.
    ReviewUserIcon
    Gjjbbbb

    31.05.2022 21:21

    Były pracownik

    Dla naszego bezpieczeństwa Polska musi współpracować z Ukrainą. Jak się nas traktuje w UE gdzie Berlin i Paryż rozgrywają karty widać na przykładzie pomocy dla krajów które udzieliły pomocy uchodźcom( gorzej jak żenada) i KPO, która rozgrywa się Warszawę z wielką pomocą polskiej V kolumny czyli opozycji totalnej wszelkiej maści.
    ReviewUserIcon
    X

    30.05.2022 19:47

    Pracownik

    Żywność w ciągu roku zdrożała 50% jest źle bardzo źle
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.05.2022 20:32

    Pracownik

    Zarząd Transportu Miejskiego próbuje oszczędzać, walczy z dramatycznym brakiem kierowców i wprowadza po cichu korekty kursów, by mniej autobusów wyjeżdżało na ulice. Przecież to proste wystarczy dać 8 tys zł brutto za nominał pracy i kierowcy się znajdą. A jeszcze dwa lata temu wystarczyło dać 5400 + wysługa i dziś problemu by nie było.
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    31.05.2022 20:39

    Inne

    Aaaa poza firmą i może pomarzyć o 8 tys netto
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.05.2022 08:08

    Pracownik

    Spółka wstydzi się podawać wynagrodzenia kierowców?. Z ogłoszenia o pracę już nie dowiemy się ile może zarobić kierowca, dowiemy się, że: „ wypłaca wynagrodzenie w terminie”. Czyżby terminowe wypłaty wynagrodzenia stały się luksusem i mają przyciągać przyszłych pracowników?.
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    30.05.2022 12:08

    Inne

    Aaaa poza firmą i poza terminową wypłatą wynagrodzenie
    ReviewUserIcon
    Hehe

    31.05.2022 06:59

    Pracownik

    To Wojsko chwali się zarobkami 4650 dla szeregowych. Tylko podpisz kontrakt na rok. W ramach służby wyrobimy Ci za darmo kategorie D lub C+E
    ReviewUserIcon
    Bjjjb

    31.05.2022 00:53

    Były pracownik

    Uprzejmie proszę aby jeśli już ryży wytrzeszcz trafi do Was z ulotkami wyborczymi Starczewskiego to dajcie mu napiwek taki ,jaki sam Trzaskowski dał babuni w wysokości całych 20 groszy
    ReviewUserIcon
    anty

    30.05.2022 23:42

    Pracownik

    I co liczyliście na dużą podwyżkę? Figa z makiem. Obcinają ilość kursów i tak zaoszczędzą na ludziach i na paliwie. Tu zawsze była nędza i zawsze będzie nędza. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    31.05.2022 00:14

    Pracownik

    Ja tam bym przyszedł z wolnego czy zgodziłbym się na zamianę dnia wolnego, no ale jak firma obstaje przy swoim regulaminie wynagradzania, przeszeregowanie po dwóch latach zamiast wysługi, to ja też będę twardy i na zamiany się nie zgodzę. A o przyjściu z wolnego niech zapomną. Wolę w wolny dzień dorobić gdzie indziej.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    30.05.2022 17:15

    Pracownik

    2 tygodnie wstawania między 00:02 a 00:04 następne 2 powrót między 00:00 a 00:02 praca sobota,niedziela,święta .I to wszystko za 4000 zł.Dowidzenia MZA
    ReviewUserIcon
    Staszek

    30.05.2022 23:40

    Pracownik

    Jakie do widzenia, większość kierowców chwali sobie ten kierat i wysokie zarobki. Cieszą się jak dzieci że mogą za darmo podróżować km w wawie i są szczęśliwi że pracodawca wypłaca im grosze na czas. Ogólnie robota dla emerytów którzy spłacają kredyty swoje lub swoich dzieci i nie mają perspektyw na normalną pracę. Oczywiście tylko dla tych którzy mają wysokie emerytury bo za 4 tysie normalny człowiek nie przeżyję w wawie przez miesiąc czasu. Pozdro dla kumatych mordeczek.
    ReviewUserIcon
    123

    29.05.2022 19:07

    Pracownik

    Związki wystąpiły do prezesa z żądaniem podwyżki
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    30.05.2022 16:00

    Inne

    Aaaa poza firmą i ominie go 100 zł podwyżka
    ReviewUserIcon
    Kaczor

    30.05.2022 17:34

    Pracownik

    Brawo wy
    ReviewUserIcon
    Tamara

    16.05.2022 18:07

    Kandydat

    Witajcie . Bylam w Mza na rozmowie . Ale nie wiem jak do tego doszło ze nie dowiedzialam się o wynagrodzenie . A za dwa dni mam odebrac skierowanie na badania , czy ktoś chciałby być taki uprzejmy i w skrócie mi napisać wynagrodzenie brutto i netto ? Bardzo dziękuję!
    ReviewUserIcon
    Kaczor

    27.05.2022 09:01

    Były pracownik

    Tylko pogratulować ją za 168 h mam 4026 zł razem z premią
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.05.2022 13:45

    Pracownik

    To prawda, nie ma lepszej pracy i firmy
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.05.2022 23:34

    Pracownik

    ZTM w Warszawie zmienia rozkłady jazdy. Autobusy niektórych linii od poniedziałku 30 maja kursują rzadziej i wcześniej zjeżdżają do zajezdni. Przecież jest tak dobrze żadnego kryzysu w KM nie ma po co ta zmiana?.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    25.05.2022 16:49

    Pracownik

    Polecam wszystkim rozrobić dwieście wiśniówki w półlitrowej coli cherry. Tak sporządzony koktajl piję codziennie w pracy. Do tej pory nikt mnie nie wyczuł i żaden z pasażerów nie zobaczył że coś jest z moim napojem nie tak
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    26.05.2022 11:15

    Pracownik

    Po pierwsze sok jabłkowy nie ma gazu. Po drugie piwo ma swój dość charakterystyczny intensywny "aromat".
    ReviewUserIcon
    Aaa

    29.05.2022 19:51

    Pracownik

    Ja wożę bimber w cewniku, rozcieńczam go z sokiem z buraków.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    29.05.2022 19:09

    Pracownik

    Kto się orientuję ile kosztuje kurs na kat C+E i ile czasu trwa dziękuję za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.05.2022 09:12

    Pracownik

    Chwila nieuwagi kolizja z winy kierowcy i co się dzieje?. Mandat, punkty karne – prawo to przewiduje. Ale to mało spółka wymyśliła ze swoją odpowiedzialność za nie wykonanie usługi przenosi na pracownika i zabiera mu z pensji dodatkowo 1500,00 zł. to już jest „kradzież”, KP przewiduje ze można ukarać finansowo pracownika za celowe zniszczenie mienia i celowe doprowadzenie do strat. Ale chwila nieuwagi to nie celowe postępowanie nikt z nas celowo do kolizji nie doprowadza. Jesteśmy okradani przez spółkę i nikt nic z tym procederem nie robi !!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Znawca tematu

    29.05.2022 16:40

    Były pracownik

    MZA płacą grzecznie karę, bo taką umowę jakiś fachowiec z ZTM-em podpisał, ale aby zabrać pieniądze z wypłaty pracownikowi zawsze była potrzebna jego piemna zgoda (art. 91. kp). Pracownik, wyrażając zgodę na potrącenia, może określić ich wielkość procentowo lub kwotowo, przy czym zgoda ta jest skuteczna tylko do wysokości kwot wolnych od potrąceń. Pracodawca, któremu pracownik wyrządził szkodę bądź nie wyliczył się w pełni z powierzonego mu mienia, nie może według własnego uznania potrącić tych należności z wynagrodzenia za pracę pracownika, jeżeli nie uzyskał tytułu wykonawczego na potrącenie należności w związku z poniesioną szkodą lub nie uzyskał pisemnej zgody pracownika na dokonanie potrącenia. Nieudzielenie zgody jest sprzeciwem. Niech idą do sądu. Wynagrodzenie za pracę jest szczególnym świadczeniem, które podlega ochronie. Dopuszczalne potrącenia bez zgody są w art. 87 k.p. więc jeśli w MZA zabierają kierowcy pieniądze z innych powodów to naruszają prawo. ZTM nie może też nałożyć kary na kierowcę, bo jest on pracownikiem innej firmy. To tak, jakby poczta chciała nałożyć karę na człowieka obsługującego maszynę drukującą znaczki. Kara jest nakładana na przewoźnika za przewinienie kierowcy, a ten potem egzekwuje ją od pracownika, bo może. Kierownik też często twierdził, że ZTM nałożył na mnie karę i zawsze wyprowadzałem go z błędu. Przepisy w tej sprawie chyba się nie zmieniły. Do akt wpisywane są zawsze kary wymienione w regulaminie. Czy to jest kara jeśli pracodawca egzekwuje pieniądze za poniesione straty od pracownika i czy to musi być w aktach? Nie wiem.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.05.2022 16:53

    Pracownik

    Masz rację, kiedy wchodził ten system "karania" pracownika, kierowca był informowany że ZTM z jego winy nałożył karę finansową na MZA i po uregulowaniu należności jaka MZA było zobowiązane zapłacić kierowca od MZA dostawał poświadczenie że część jego wynagrodzenia została przeznaczona na pokrycie strat jakie powstały z jego winy, ale na taka czynność kierowca musiał wyrazić zgodę. Kiedy zgody nie wyraził zgodnie z wewnętrznymi procedurami MZA ponosił konsekwencje swoich działań. Dziś tego nie ma kierowca odpowiada bezpośrednio przed osoba 3 a nie przed pracodawcą.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.05.2022 09:44

    Pracownik

    "Kierowcy miejskich autobusów muszą odpoczywać na ulicy, gdzie nie mają toalety" ..... Ale sensacja ktoś chyba dostał pulicera za ten artykuł. Skoro wszyscy wiedzą że odpoczywamy na ulicy nie mamy dostępu do toalety dlaczego poza pisaniem nikt się nie zajol żeby tak nie było, tak przecież jest od lat !!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.05.2022 15:41

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zzzzz

    28.05.2022 17:50

    Pracownik

    Czyli odpowiednia dla ciebie
    ReviewUserIcon
    R1-R1

    26.05.2022 05:47

    Pracownik

    Witam wszystkich Czy będzie wrescie podwyzka wynagrodzenia??
    ReviewUserIcon
    Paweł

    26.05.2022 08:57

    Były pracownik

    100 brutto ? Mega podwyżka MEGA ha ha
    ReviewUserIcon
    Kaczor

    27.05.2022 10:46

    Pracownik

    Tak ale nie w mza no może prezes sobie coś da
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    26.05.2022 12:38

    Pracownik

    Od sierpnia nowe przepisy, pracownicy zatrudnieni u danego pracodawcy przez co najmniej 6 miesięcy będą mogli wystąpić do niego z wnioskiem o zmianę rodzaju pracy, zmianę rodzaju umowy o pracę na umowę na czas nieokreślony czy o zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy. Pracodawca z kolei będzie musiał pisemnie udzielić pracownikowi odpowiedzi – wraz z uzasadnieniem. Brak odpowiedzi będzie traktowany jako wykroczenie.
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    26.05.2022 17:31

    Pracownik

    Nie martw się. Sztab ludzi będzie pracował dzień i noc nad tym jak udzielić odmownej odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    26.05.2022 19:02

    Pracownik

    Wcale to mnie nie zdziwi i tak ryzyko poniesienia strat z wykonywania usługi przeniesione jest na pracownika czym już dawno służby powinny się zająć
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.05.2022 16:23

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    22.05.2022 20:16

    Pracownik

    Przestań jeść. W godzinach pracy nie powinieneś się skupiać na jedzeniu a na tym jak masz wykonać kolejny półkurs. Podaj swój numer służbowy a przekaże to twoim przełożonym
    ReviewUserIcon
    Vggvg

    26.05.2022 18:32

    Inne

    Takich (usunięte przez administratora) tutaj właśnie potrzebują. Jak ci niedługo braknie na bułeczkę z masłem to zaczniesz myśleć dopiero że jest coś nie tak. Żonkę jak sasiad będzie pukał bo będziesz ciągle w pracy też powiesz że nic się nie stało. Brawo kierowcy mza. Zapitalać w kółko to jest to. Nawet kierowcy ubera mają większe przerwy niż wy. A kasę mają dwa razy większą. No ale dla was liczy się tylko to że możecie siedzieć za kierownicą autobusu. Hahahhahahaha
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Jarek

    26.05.2022 07:34

    Pracownik

    Wspominając kilka miesięcy pracy w komunikacji miejskiej, uważam iż to najgorszy czas w moim życiu zawodowym. Zwalniając się zastanawiałem się jak to będzie dalej, teraz tylko mogę się śmiać i cieszyć z tego jak trafną decyzję podiołem. Nareszcie zero stresu, o wiele większą kasa I normalne godziny pracy. Już nikt na mnie nie pluje I nie przeklina. Wreszcie stać mnie na pożądne auto i nie mam problemu z opłaceniem kredytu, mam czas na weekendowe grile .
    ReviewUserIcon
    Któś

    25.05.2022 11:12

    Pracownik

    Widzę że firma nic nie robi żeby podnieść wynagrodzenie. Zarobki na kat. C po kraju zaczynają się od 6 tys. Czas najwyższy stąd prysnąć, bo tutaj tylko szukają oszczędności. Czyżby Pan Czaskowski z elytą nie radzili sobie w zarządzaniu Stolycą?
    ReviewUserIcon
    Mlody

    25.05.2022 22:36

    Pracownik

    Nie mam tyle nawet , za nominal godzin jest 3600 netto.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    26.05.2022 01:12

    Pracownik

    Zaraz powoli KM utrzymywane jest z podatków, bilety tylko zmniejszają nakład finansowy jaki wydaje miasto na KM. Jak wogole można mówić że z KM poniosło się straty?. Przykład rok wcześniej ze sprzedaży biletów miasto uzyskało zysk 600 tys zł. Na następny rok miasto zaplanowało zysk 1200 tys zł, a zysk wyniósł też 600 tys zł, więc o jakiej stracie może być mowa?, Źle zaplanowany zysk nic więcej.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.05.2022 23:12

    Pracownik

    Jeśli codziennie będziemy pić kranówkę zamiast wody butelkowanej, to w skali roku możemy zaoszczędzić ponad 1000 zł. Tysiąc zł na pracowniku zaoszczędzone, tylko że jego zdrowie jest bezcenne.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    25.05.2022 12:10

    Pracownik

    Jaka by nie była na miałem ją w kabinie autobusu bez ograniczeń, kiedy zaczynam pracę na liniach nieekspedytowanych dostępu do wody pitnej nie mam.
    ReviewUserIcon
    Jakiś

    25.05.2022 17:52

    Były pracownik

    No to gdzie macie te swoje związki na które płacicie składki? Dlaczego wyraziły na to zgodę?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    25.05.2022 12:39

    Pracownik

    Komisja Europejska zaleca polskiemu rządowi podniesienie faktycznego wieku przechodzenia na emeryturę oraz likwidację specjalnych systemów emerytalnych (dla wybranych grup zawodowych). Kto się jeszcze zastanawia czy iść na emeryturę niech się pośpieszy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.05.2022 13:41

    Pracownik

    GUS opublikował nowe dane dot. przeciętnego wynagrodzenia. Pensje wzrosły w kwietniu o 14,1 proc. rok do roku i wynoszą średnio 6626,95 zł brutto
    ReviewUserIcon
    Zdzisław

    23.05.2022 15:01

    Pracownik

    Tobie to by 1500 nie zapłacili. Normalnie 2500 bierzesz z zakwaterowaniem, po podstawówce i z prawkiem z UP
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.05.2022 16:56

    Pracownik

    Widzisz grupa pracodawców KM zawarła między sobą zmowę płacową, trzeba uświadamiać gdzie jest kasa.
    ReviewUserIcon
    Info

    23.05.2022 06:39

    Pracownik

    Kwietniowe dane o wynagrodzeniach były dużym zaskoczeniem. Analitycy przewidywali wprawdzie ich solidny, dwucyfrowy wzrost, ale nie o ponad 14 proc. rok do roku. Płace przyspieszyły i to przy wciąż rosnącej dynamice cen, więc widać, że żądania podwyżek przez pracowników są bardzo mocne i pracodawcy nie mają wyjścia – muszą im ulegać. Ekonomiści uważają także że do podtrzymania wysokiej dynamiki płac jeszcze w 2023 r. przyczyni się także rząd. (usunięte przez administratora) ze względu na wysoką inflację zdecydował, że waloryzacja płacy minimalnej w przyszłym roku będzie dwukrotna od 1 stycznia i 1 lipca. W sumie minimalne pensje mają się zwiększyć o 16,3 proc., czyli mocniej niż wynika z ustawowego minimum, które wskazuje na wzrost o około 10 proc
    ReviewUserIcon
    Staszek

    03.05.2022 19:14

    Pracownik

    Przykre i smutne jest to że 95% kierowców jest zadowolonych, wręcz szczęśliwych i dumnych że mają możliwość powozić busem, chwalą również zarobki. Sam słyszałem jak jeden z miłośników mówił do drugiego że jemu nic więcej do szczęścia nie jest potrzebne, praca lekka, ciekawa, rewelacyjnie płatna i bardzo przyjemna, bezstresową. Ludzie mówią dzień dobry i dziękują za jazdę są bardzo uprzeimi.
    ReviewUserIcon
    Jacenty

    22.05.2022 20:51

    Pracownik

    Ograniczenie czasu pracy kierowców wykonujących przewozy regularne, których trasa nie przekracza 50km . Mialy byc jakies zmiany w ustawie. Ktos cos wie?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    22.05.2022 21:37

    Pracownik

    Ograniczenia jakie są, praca do 12 godzin i jeżeli czas pracy obejmuje pracę w godzinach nocnych dla nas jest to pomiędzy godz 0:00 - 04:00 praca do 10 godzin. Wystarczy jedna minuta pracy w wyznaczonych godzinach a praca nie może przekraczać 10 godzin. O innych ograniczeniach czasu pracy nie słyszałem.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.05.2022 08:41

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    22.05.2022 13:12

    Pracownik

    Masz rację to miasto ustala warunki pracy, wynagrodzenia .... Bez zgody władz miasta nie można nawet żarówki wymienić
    ReviewUserIcon
    Hehehehe

    22.05.2022 16:13

    Pracownik

    Zmiana prezesa nic nie zmieni. Tylko braki kierowcow. Jak miasto stać na autobusy warte miliony a nie stać ich na pensje dla kierowców. To niech autobusy stoją na placu. Juz za transporty piachu czy kruszywa na budowach lepiej płacą. A przekwalifikowania się to nie problem.
    ReviewUserIcon
    Stary kierowca

    19.05.2022 21:09

    Pracownik

    Dziś po 19 latach pracy złożyłem wypowiedzenie.Przykro mi ale nie widzę swojej przyszłości w tej firmie.Dała mi dużo,ale i ja dużo od siebie.Ale konkurencja zarobki atmosfera spowodowała,że idę do przodu.Powodzenia ludziska.
    ReviewUserIcon
    Postrzelony przez piorun

    20.05.2022 07:11

    Inne

    Popełnisz największy błąd w swoim życiu , jeśli jest jeszcze możliwość to WRACAJ i ciesz się pracą do emerytury a może i dłużej
    ReviewUserIcon
    barabara

    22.05.2022 12:12

    Pracownik

    Dlaczego masz nadzieję że do emerytury? Wszelkie działania płacowe wskazują że Miasto ma ochotę na następną po MPT prywatyzację Miejskiej Spółki.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.05.2022 14:11

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    21.05.2022 14:52

    Inne

    Aaaa poza firmą
    ReviewUserIcon
    Dzidziuś

    22.05.2022 12:01

    Pracownik

    2 lata i r4 przestanie istnieć....deweloper już przygotowuję papiery. Wiem bo to ja będę tu budował.
    ReviewUserIcon
    szambelan czajka

    20.05.2022 14:10

    Pracownik

    Aktualizacja danych nie 3500 a 3750 brutto takze jak pisalem w 2024 r MZA placi na poziomi placy minimalnej :) Rada Ministrów do 15 czerwca ma czas na przedstawienie swojej oficjalnej propozycji wysokości minimalnego wynagrodzenia w 2023 roku. Już teraz wiemy jednak, że ze względu na poziom inflacji podwyżka nie będzie mała. Może wynieść nawet 740 zł i podskoczyć do kwoty 3750 zł brutto
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.05.2022 15:08

    Pracownik

    I tak powinno być minimalna płaca 3750 kogo nie stać na wynagrodzenie dla pracownika niech zamyka firmę
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.05.2022 16:00

    Pracownik

    Wynagrodzenie na poziomie najniższego wynagrodzenia to mały Pikuś za długo na to trzeba czekać, już zachodzi inne zjawisko praca w godzinach nadliczbowych nie pozwala zamknąć budżetu domowego, będą masowe zwolnienia z pracy.
    ReviewUserIcon
    szambelan czajka

    19.05.2022 18:36

    Pracownik

    płaca minimalna 3500 zł od 1 lipca 2023 r. gdzieś w 2024 zarobki w MZA będą na poziomie płacy minimalnej :) Prestiżowa praca :)
    ReviewUserIcon
    Klon Aaaa z lewego łoża

    20.05.2022 07:09

    Inne

    MZA to jest służba , pieniądze to rzecz drugorzędna A nawet bym powiedział trzeciorzędna .
    ReviewUserIcon
    MariuszStalowa

    20.05.2022 11:12

    Pracownik

    Chyba kara od życia a nie służba :)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    19.05.2022 09:55

    Pracownik

    "Spółka rocznie kupuje 80 autobusów"- słowa prezesa, wychodzi że 18 lat trwa odnowienie taboru, a miało być tak pięknie pełnoletnie autobusy miały zniknąć z ulic Warszawy. Panie prezesie to już było może coś nowego pan w spółce wprowadzi
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    19.05.2022 10:38

    Pracownik

    W 2018 roku została wykonana „Analiza kosztów i korzyści związanych z wykorzystaniem, przy świadczeniu usług komunikacji miejskiej, autobusów zero emisyjnych oraz innych środków transportu, w których do napędu wykorzystywane są wyłącznie silniki, których cykl pracy nie powoduje emisji gazów cieplarnianych lub innych substancji objętych systemem zarządzania emisjami gazów cieplarnianych”. Przewiduje ona nakłady inwestycyjne i odtworzenie taboru, których koszty będą wynosiły: 2019r – 13200 tyś, 2020r – 154000 tyś, 2022r – 22000 tyś, 2024r – 369600 tyś, 2027r – 127600 tyś, razem w okresie 8 lat miały być wykonane inwestycje za sumę 805200 tyś zł. Czy pan tego nie czytał?, nie podejmował decyzji związanych z rozwojem spółki?. Rozumiem ze zajezdnia Redutowa to był „niewypał” plany trzeba było zmienić. Ale tu się rozchodzi o losy spółki, która się zarządza
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    19.05.2022 13:34

    Inne

    Aaaa poza firmą
    ReviewUserIcon
    Mientus_z_Targówka

    17.05.2022 19:00

    Pracownik

    Koledzy I koleżanki pytanie mam. Chcem jechać na ryby j zastanawiam się jaką kategorie powinienem zrobić na samochód z przyczepką. ?? Proszę tylko o poważne porady. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    17.05.2022 22:15

    Pracownik

    Przepisy mówią, że posiadając kategorię B możemy dowolnym pojazdem o DMC 3,5 T ciągnąć przyczepę lekką. Może się tak zdarzyć, że do samochodu o DMC 3,5 T zaczepicie przyczepę o DMC 750 kg i sumaryczne DMC zestawu będzie wynosiło 4250 kg. Taki zestaw jest zgodny z prawem i jest to jedyna kombinacja, kiedy na „B” możemy przekroczyć 3,5 T, w innych przypadkach konieczne jest posiadanie kategorii B96 lub B + E . Przekroczenie sumarycznej masy zestawu 3500 kg, obliguje kierowcę zestawu do opłaty viaTOLL za samochód osobowy z przyczepą.
    ReviewUserIcon
    Zdzisław

    17.05.2022 21:01

    Pracownik

    Oddałem zdrowie w tej pracy, liczyłem że będą nas traktować z szacunkiem i uznaniem. Po 20 latach pracy wiem że nas nie kochają, gardzą nami...traktują jak zużyte skarpety. Po takich przejściach musi nastać tęcza i radosny dzień. Kiedy to nastąpi będziecie czuć ogromne ciepło i powiew szczerości.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.05.2022 00:34

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    16.05.2022 12:58

    Pracownik

    Spontan ale to działa w obie strony, czasem w okienku otrzyma się taka odpowiec że niewiadomo czy śmiać się z głupoty osoby która ja udzieliła czy płakać że pozwolił tak sobie w głowie namieszać że przestał pamiętać że tylko pracownikiem jest w spółce.
    ReviewUserIcon
    R1

    17.05.2022 14:46

    Pracownik

    Co to kleszczową jeździ na 218. Za mało ludzi do pracy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.05.2022 19:55

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaaa

    15.05.2022 11:04

    Pracownik

    Jak to się stało że szczaw z rocznym stażem wystąpił w zawodach?
    ReviewUserIcon
    aAa

    16.05.2022 12:58

    Pracownik

    A no tak, że na 4000tys kierowców był tylko 1 chętny. Dlatego się dostał
    ReviewUserIcon
    PerfekcyjnaPaniDomu

    15.05.2022 10:15

    Pracownik

    Drodzy koledzy i koleżanki. Mam pewnie problem I chce się Was poradzić. Otoz jestem kierowcom MZK I lubię swoją pracę jednak nic tak bardzo mnie nie (usunięte przez administratora) jak ślady na szybie I monitorze od paluchów. Boję się że kiedyś wydre się przez to na pasażera. Co mam z tym zrobić?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    14.05.2022 21:33

    Pracownik

    W MPK Poznań brakuje 100 kierowców, MPK Kraków brakuje 40 kierowców, MPK Łódź brakuje 70 kierowców, PKM Katowice brakuje 35 kierowców, jak podaje rzecznik MZA w spółce brakuje 100 kierowców. Pytanie: Jakie muszą być wakaty żeby miasto ogłosiło stan kryzysowy w KM?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    10.05.2022 09:11

    Pracownik

    Pracodawca ma obowiązek zapewnić wodę zdatną do picia wszystkim pracownikom, niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy. Woda dostarczana w sieciach wodociągowych jest uzdatniona, a więc teoretycznie można ją spożywać. Zakłady wodociągowe na ogół twierdzą, że woda jest zdatna do spożycia, ale i tak zalecają jej uprzednie przegotowanie. W tej sytuacji, więc, woda z sieci wodociągowej nie powinna być spożywana na zimno. Jaką wodę dostarczyć do picia na zimno? Wodę butelkowaną.!!!!! Pytanie: Czy pracodawca chce doprowadzić do rozstrojów żołądkowych swoich pracowników dostarczając im wodę z kranu?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    11.05.2022 13:35

    Pracownik

    Za mało mi zostało żeby tym się przejmować. Nie sugeruje przepisy ustawy jasno określają co należy się pracownikowi.
    ReviewUserIcon
    Sprawiedliwy

    14.05.2022 21:29

    Pracownik

    Jest na to jeden sposób. Dzwonisz do centrali, że wypiłeś już cały litr przydziałowej wody i zaczynasz odczuwać pragnienie, co uniemożliwia dalsze jazdę. Dlatego prosisz o zaopatrzenie. I czekasz. Jak nie dostarcza dzwonisz po karetkę, że Ci słabo, a pracodawca nie zadbał o zabezpieczenie stanowiska pracy.

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.