opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 43
    • 44
    • 45
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Miałem sen

    14.06.2022 14:16

    Pracownik

    Część po drzemce na Górczewskiej chciałbym podzielić się z wami moim pięknym snem. Wziąłem kredyt na zakup samochodu, audi e-tron, jeździłem pod uberem, bardzo szybko spłaciłem zaciągnięta pożyczkę, gdyż ruch w interesie miałem ogromny. Pieniądze ???? wychodziły mi nogawkami, ja biegałem po rondzie ONZ i rozsypywalem dolce. Nie wiem czemu autobusy, tramwaje, metro i skmki nie kursowały normalnie tak jak teraz. Kojarzy mi się pełen paraliż infrastruktury energetycznej, dziwne uczucie...może to związane jest z wojną na Ukrainie, nie jestem pewien o co chodziło.
    ReviewUserIcon
    Faludża

    14.06.2022 14:55

    Pracownik

    Dziwne bo też miałem taki sen...coś musi być na rzeczy.
    ReviewUserIcon
    Krzychu

    16.06.2022 15:29

    Pracownik

    Z braku chętnych do pracy zapewne...brakuje na autobusach, tramwajach, metrze, skmkach. Nikt nie chce pracować za takie grosze, tylko desperaci
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    15.06.2022 23:20

    Pracownik

    Praca ciężką i bardzo stresująca, odpowiedzialną za śmiesznie małe pieniądze. Chyba tylko dla dziadków którzy muszą spłacać długi swoje lub swoich dzieci. Nie polecam nikomu kto się szanuję i jes t choć trochę ambitny.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    16.06.2022 10:29

    Pracownik

    Jak to z czego przychodzą z wolnego tyrają dzieciom jakoś pomóc trzeba.
    ReviewUserIcon
    Krzychu

    16.06.2022 15:09

    Pracownik

    Anton ty tak nie podskakuj, grzeczniej do panów kierowców się odzywaj
    ReviewUserIcon
    Oświadczenie

    16.06.2022 07:52

    Pracownik

    Drogie Kaczmary, Tomeczki i inne komunikacyjne świry. Niby nikt z was nie czyta co jest tu napisane, a i tak wiecie, co kto i o kim tu pisze. Nie zdziwiłbym się, jakby okazało się, że piszecie tu na siebie nawzajem.
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    16.06.2022 14:02

    Pracownik

    To zwykli atencjusze. Nie ważne co, ważne by o nich mówili.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    12.06.2022 17:06

    Pracownik

    Ustawiają wam w grafiku rezerwe 4 godziny a później dają 10 godzin pracy. Wiecie dlaczego? Pewnie padnie odpowiedź że ludzi nie mają i chcą tak nadrobić straty. Może i tak. Jest to jedno z rozwiązań ale głównie chcą żebyście nie mieli gołych wypłat bo spora część ludzi za 3800 już następnego dnia położyłabym wypowiedzenia. Przeliczcie sobie ile wam wychodzi za godzinę pracy. Np. miesiąc ma 168 godzin 3800/176 = 21.5 za godzinę pracy. Nie wiem czy opiekunka do dziecka zgodziłaby się pracować za taką kwotę. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Doznałem rozdwojenia

    15.06.2022 18:52

    Pracownik

    Przyjmuje zlecenia [email protected] cały kufer przywioze
    ReviewUserIcon
    Kolo

    15.06.2022 20:30

    Kandydat

    Lej na przegub
    ReviewUserIcon
    Kolo

    15.06.2022 19:40

    Kandydat

    Jak wyglądają te badania w Attis? Da się to załatwić jednego dnia?
    ReviewUserIcon
    Brat z lewego łoża Aaaa

    15.06.2022 20:04

    Inne

    Dasz radę - tylko bądź przed 7 . Do 11 będzie już po wszystkim .
    ReviewUserIcon
    Doznałem rozdwojenia

    15.06.2022 20:10

    Pracownik

    Przynieś że sobą 2kg mięsa wołowego 3 kg kaszanki dwie dobre flaszki i masz badania pozamiatane, być może trafi ci się jeszcze (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    heheszek

    14.06.2022 12:01

    Pracownik

    Wczoraj,13tego czerwca, miało się odbyć kolejne spotkanie ZZ z zarządem. I co taka cisza? Nic się nie chwalą na FB
    ReviewUserIcon
    Polo

    14.06.2022 13:55

    Pracownik

    Pewno że było.końskie zwisy że związków potupały nóżkami, wypiły herbatkę, coś popi.epszyły o ustalili termin spotkania za miesiąc. Takie związki są do du.py
    ReviewUserIcon
    Zyga

    15.06.2022 12:04

    Pracownik

    Spokojnie poczekaj nie bądź taki w gorącej wodzie kąpany. Panowie związkowcy mają długi weekend, nie będą zap,,,,,AC jak plebs. Oni mają najwyższą stawkę zaszeregowania i wasze składki i dobrze się mają. Wspomnisz moje słowa za tydzień coś napiszą jak to walczą o kierowców bo o warsztat już nie i jakie mają pomysły tylko nikt ich w zarządzie nie słucha a wszyscy mają z tego beke.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    14.06.2022 09:00

    Pracownik

    13 % wzrost czynszów za wynajem mieszkania w Warszawie. Średnia cena wynajmu kawalerki w Warszawie to ok. 2, 5 tys. zł miesięcznie, to próg kawalerki w cenie „ponadstandardowej" wyznacza kwota 3, 5 tys. Zł. Dla porównania: średnia cena ofert dwupokojowych mieszkań osób prywatnych to 3300 zł. Ciekawa perspektywa dla pracowników z poza warszawy wynajmujących mieszkanie zarobki 3900 zł wynajem mieszkania 3000 zł na życie 900 zł. Wszystko zgodnie z planem witamy dzień „pieszego pasażera” niedługo.
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    15.06.2022 10:15

    Inne

    Aaaa poza firmą i kursujący w godzinach szczytu co 4-6 minut
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    15.06.2022 10:40

    Pracownik

    I poza kursowaniem metra co 3 minuty
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.06.2022 20:28

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Staszek

    15.06.2022 08:45

    Pracownik

    Oczekiwałem moja droga, że będziemy tutaj traktowani jak królowe. A kazali nam pracować. Ten smród i brud to wina części flejtuchow, którzy u nas prowadzą autobusy. Nawet po wyjściu z ubikacji brudasy nie myja rąk. Dlatego się zwolniłem ( tzn mnie zwolnili) bo byłem po piwku. I teraz jestem panem własnego losu i mogę sobie pić browarka kiedy mam na to ochotę
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    14.06.2022 10:44

    Pracownik

    Kto może podać ilość spalonych silników w autobusach elektrycznych jaka nastąpiła od zakupu ich ?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    14.06.2022 14:26

    Pracownik

    35% zakupionych elektrycznych autobusów już spalone posiada silniki, okres eksploatacji to 12 lat idąc takim tempem średnio każdy autobus elektryczny będzie miał wymieniony 2 razy silnik w okresie eksploatacji. Super zakup nie ma co mówić
    ReviewUserIcon
    R-3

    14.06.2022 14:32

    Pracownik

    Nieprawda. Do tej pory spaliło się 14 silników
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.06.2022 00:22

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Antuan

    10.06.2022 08:28

    Pracownik

    Fajnie, że odważyłeś się na coming out.
    ReviewUserIcon
    Gbbbbbb

    13.06.2022 18:50

    Były pracownik

    Chciałbym serdecznie podziękować za pięknie spędzone chwile. Było uroczo. Wieczoru przy ognisku długo nie zapomnę. Wspaniała zabawa. Nie spodziewałem się tak szerokiego odzewu. Jeszcze raz dziękuję... Staszku. Buziaki.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    13.06.2022 16:06

    Pracownik

    Pracodawcy będą musieli pisemnie uzasadnić zwolnienie pracownika zatrudnionego na umowę o pracę na czas określony - wynika z nowego przepisu Kodeksu pracy, który wejdzie w życie w sierpniu. Jeśli uzasadnienie będzie nieprawdziwe, sąd pracy będzie mógł przywrócić zwolnioną osobę lub nakazać wypłatę odszkodowania.
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    13.06.2022 18:22

    Inne

    Aaaa poza firmą i poza pisemnym uzasadnieniem
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.06.2022 05:57

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Z

    13.06.2022 09:13

    Pracownik

    Ale co on zrobił bo nie bardzo rozumiem? (usunięte przez administratora)maszynę? Jeśli tak to za brame z nim.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    13.06.2022 09:32

    Pracownik

    Jest monitoring jaki problem powiadomić organy ścigania?
    ReviewUserIcon
    0 motywacji

    10.06.2022 10:55

    Pracownik

    Zalosna ta wyplata 3700 netto za jazde w korkach po stolicy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    12.06.2022 21:37

    Pracownik

    Najniższa z premia to 5100 dodatki ustawowe to 300 więc makaronu na uszy mi nie nawija że w nominale stała z dodatkami to nie jest 5400 brutto
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    12.06.2022 21:47

    Pracownik

    5400 brutto = 3909,15 netto jak by ktoś nie kumał ile to jest.
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.05.2022 05:35

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaaa

    10.06.2022 14:54

    Pracownik

    Jak Krzysia w (usunięte przez administratora) kopneła i z Sebkiem się buja to nie wiem czy taki dobry teraz Krzysie mają ????
    ReviewUserIcon
    Aaaaa

    12.06.2022 17:34

    Pracownik

    Ona sama wie doskonale za jakie sznureczki pociągnąć żeby było dobrze...
    ReviewUserIcon
    uuu

    11.06.2022 11:02

    Pracownik

    Pozdrawiam tego szu ra Staszka: nie przyłaź już pod bramę r4 bo nikt tam ciebie nie chce i nikt nie da ci na ja bola
    ReviewUserIcon
    Kolega Staszka

    11.06.2022 19:53

    Pracownik

    Ja lubię sobię że Staszkiem chlupnąć, to dobry kolega driver fest.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    11.06.2022 20:02

    Pracownik

    Śmiejecie się ze Stacha dlatego że piszę wam prawdę że nie macie godności i honoru,
    ReviewUserIcon
    szambelan czajka

    11.06.2022 16:30

    Pracownik

    Zaczyna sie upadek komunikacji zbiorowej w Europie Z powodu braków kadrowych holenderskie koleje (NS) odwołały w sobotę dziesiątki połączeń w całym kraju. NS poinformowały, że także w ciągu tygodnia będzie mniej kursujących pociągów.G łówny kolejowy przewoźnik pasażerski w Holandii od pewnego czasu boryka się z niedoborem pracowników. Obecnie zaczynają to w coraz większym stopniu odczuwać pasażerowie.W sobotę dopiero po godzinie 19.30 będą mogli oni się dostać pociągiem z Utrechtu w centralnej Holandii do Almere, miejscowości leżącej niedaleko Amsterdamu.Od soboty mniej pociągów kursuje także między Utrechtem a Rotterdamem w środkowej części kraju, między Groningen i Veendam w północnej Holandii. Z informacji przewoźnika wynika także, że zredukowano również liczbę połączeń na lotnisko Schiphol w Amsterdamie. W NS brakuje nie tylko kierowców i konduktorów, ale także informatyków, mechaników, pracowników ds. bezpieczeństwa i obsługi oraz pracowników sklepów na stacjach kolejowych. W sumie brakuje ponad tysiąc pracowników.
    ReviewUserIcon
    Jare

    10.06.2022 16:19

    Pracownik

    Wszystko takie drogie, a firma nic nie robie żeby zatrzymać kierowców .A wystarczy dać podwyżkę i od razu człowiek chce pracować
    ReviewUserIcon
    X

    11.06.2022 11:36

    Pracownik

    Tak obniżą Ci podatek ale zabiorą ulgę dla klasy średniej tyle dostaniesz
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    11.06.2022 15:27

    Pracownik

    A od kiedy w nominale przysługuje ulga klasy średniej słucham ?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    10.06.2022 15:10

    Pracownik

    Kiedy podwyżki?
    ReviewUserIcon
    cws

    10.06.2022 19:02

    Inne

    Nie bedzie . Kupili dla NR nowe Dacie!!!! Takze tego
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    10.06.2022 19:26

    Inne

    Aaaa poza firmą i poza argumentem o braku 500 kierowców
    ReviewUserIcon
    Roman

    10.06.2022 09:23

    Pracownik

    Zadowoleni z wypłaty?
    ReviewUserIcon
    Spaślaczek

    10.06.2022 10:07

    Pracownik

    Nie ;)
    ReviewUserIcon
    Raul

    09.06.2022 21:02

    Pracownik

    Jest tutaj tak źle teraz jak nigdy jeszcze nie było. Chodzi o zarobki. Spółka jest zadłużona po uszy. Nie mają z czego dać podwyżki. (usunięte przez administratora) kładzie im kłody pod nogi. Chyba czas się stąd zwijać bo przy tych zarobkach sami wpadniemy w spirale finansową.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.06.2022 21:38

    Pracownik

    Dług to mały pikuś weźmie się kredyt i go spłaci, gorzej jest z kasą w kasie zostało 50 mil, na pensje trzeba wydać 29 mil/mc, gaz, prąd,on poszedł w górę jak tu spółkę prowadzić kiedy w miesiącu brakuje 20 mil zł .
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    09.06.2022 23:14

    Inne

    Aaaa poza firmą i poza brakującymi 20 mil zł
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Boluś

    09.06.2022 10:35

    Pracownik

    Tylko narzekacie mhhhh... Mi tam starcza ,a jeszcze daje radę 1000 złotych miesięcznie odłożyć z pensji . Dodam ,że to dzięki miłośnikom komunikacji bo jak czytam ich wpisy i podniecanie się takimi głupotami to odechcewa mi się pić i jeść.
    ReviewUserIcon
    Aaaaa

    09.06.2022 15:55

    Pracownik

    Debet to może sobie liczyć spółka spłacac co rocznie 200 mil spłat zobowiązań wraz z obsługą gdzie w ciągu trzech zobowiązania 200 mil wzrosły do 600 mil. To się nazywa "spirala finansowa".
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    09.06.2022 21:20

    Inne

    Aaaa poza firmą i poza spiralą finansową
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    08.06.2022 14:24

    Pracownik

    Ciekawe kiedy nasz prezes z zarządem będą dawali premię za zatrudnienie się. W Mobilisie dają Welcome bonus 1000zł netto za rozpoczęcie pracy
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.06.2022 07:30

    Pracownik

    Do Grodziska gdzie stawka wejściowa jest 5200 zgłaszają się 2 osoby w miesiącu bez stawki wejściowej 6 tys nie ma co kto liczyć że więcej zgłoszeń będzie posiadał
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.06.2022 14:10

    Pracownik

    A czy ja niedorozwoju syfonie jeden napisałem że pracuje w Mobilisie?
    ReviewUserIcon
    Flinston z Kleszczowej

    05.06.2022 16:53

    Pracownik

    Moi drodzy. TO NIE FAKE NEWS W najbliższych dniach mają ruszyć audyty na zajezdniach ( będą je robiły kobietki z Włościańskiej). Mają dać odpowiedź na pytanie: dlaczego tak dużo kierowców się zwalnia z tej prestiżowej Pracy. Mało tego nawet prezes zauważa że jest inflacją i przydałaby się podwyżka... Ciekawe ile zaproponują.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    07.06.2022 15:12

    Pracownik

    Skandaliczne warunki w stołecznej komunikacji miejskiej. - To jest jeden wielki ścisk i podróż na stojąco - żalą się mieszkańcy m.in. Pragi-Południe Ojtam ojtam będzie gorzej
    ReviewUserIcon
    Wyborca Platformy

    08.06.2022 18:19

    Pracownik

    Nie ważne jest to czy będzie brakować kierowców, ważne jest to że wszystko zawdzięczam Rafalkowi. Dla mnie może być tłok i dwa autobusy na godz. Mamy metro a za 20 lat będzie także na Wawrze
    ReviewUserIcon
    Kasa pusta.

    07.06.2022 16:19

    Pracownik

    Zaraz wakacje i temat wynagrodzen ucichnie do pazdziernika, powtorka z rozrywki, to juz bylo.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    08.06.2022 14:11

    Pracownik

    Cały czas jestem za tym żeby była jednakowa stawka dla wszystkich kierowców bez względu na przepracowane lata skoro mamy jednakowa odpowiedzialność powinna być i jednakowa płaca
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    08.06.2022 15:16

    Inne

    Aaaa poza firmą i jednakową płacą
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.06.2022 13:42

    Pracownik

    Coś na poczucie humoru "Rafał nie chce być prezydentem Warszawy na drugą kadencję. Próbuje się uwolnić z tego miejsca, dlatego zamanifestował w mediach" I jak tu żyć wszystko drogie a kasa pusta.
    ReviewUserIcon
    Typowy wyborca

    07.06.2022 21:16

    Pracownik

    Trzeba będzie na niego koniecznie zagłosować.
    ReviewUserIcon
    Rower55

    08.06.2022 03:31

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)mówimy nie!
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.06.2022 20:59

    Pracownik

    Jedziemy do Radomia. W Radomiu nie brakuje ofert pracy z pensjami przekraczającymi średnią krajową. Są nawet takie, w których miesięczne zarobki oscylują wokół kwoty ośmiu tysięcy złotych. Tradycyjnie najbardziej poszukiwani są pracownicy zawodów technicznych i fizycznych. Mowa o stolarzach, hydraulikach, pracownikach budowlanych, elektrykach, kierowcach samochodów ciężarowych. Ciekawe czy spółkę będzie kiedy kolwiek stać na zarobki jaki są w Radomiu a mowia że Warszawą to stolica i tu dużo się zarabia.
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    06.06.2022 23:17

    Inne

    Aaaa poza firmą i poza Warszawą
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    07.06.2022 07:02

    Pracownik

    Radom stolica biznesu tam można więcej zarobić. Rafalku nie przenoś stolicy do Radomia zostań.
    ReviewUserIcon
    Kaucja za butelke

    05.06.2022 21:41

    Pracownik

    Tutaj na Alexanderplatz konkurencja jest ogromna. Zostawisz butelkę, od razu dziesięć osób się pojawia, by ją odebrać. Łatwo nie jest – opowiada. Dopytuję jednak, ile jest w stanie zarobić ten, kto ma trochę szczęścia i kto wie, gdzie szukać butelek. – 50 euro dziennie można zarobić – mówi w końcu. Kalkulujemy. 50 euro dziennie to 1,5 tys. euro miesięcznie, o ile pracuje się bez przerwy. To prawie 7 tys. zł. I to na czysto, bo przecież od zbierania butelek podatków się nie płaci. Ze zbierania butelek można więc teoretycznie zarabiać więcej niż ze "standardowej" pracy na etacie w Polsce.
    ReviewUserIcon
    Faludża

    06.06.2022 13:12

    Pracownik

    Wiem o czym piszesz brachu, dostałem tam kosę w udo na Alexanderplatz, konkurencja jest naprawdę ogromna. To było 5 lat temu.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    05.06.2022 16:14

    Pracownik

    Za kogo oni nas mają?! W propagandowej gazecie jest wywiad z kierowcą - pewnie wybrańcem mza na temat pracy. Ciekawe zdanie pada przy postawionym pytaniu kim bym był gdybym nie pracował jako kierowca mza. Odpowiedź -wykładałbym chemię w biedronce. To jest upozorowane bo nikt normalny nie dałby się zniżyć do tego poziomu. Brawo!!! Róbcie dalej z nas (usunięte przez administratora) i nieuków. Nie macie względem nas żadnego poszanowania. Mało tego przy pytaniu: co spotkało cię najlepszego - pada odpowiedź- przeszeregowanie i premia prezesowska. Tego to już za wiele. Nic bardziej nie poróżnia ludzi w tej firmie niż przeszeregowanie. Bardziej chorej i prymitywnej propagandy nie widziałem jak żyje.
    ReviewUserIcon
    X

    06.06.2022 08:07

    Pracownik

    Chcesz bardziej chorą i prymitywną propagandę zobaczyć,włącz TVP wiadomości
    ReviewUserIcon
    uuu

    06.06.2022 12:18

    Pracownik

    On ci nic nie napisze bo ściemnia. Wcześniej pisał, że poszedł do wodociągów, to tylko zwykły żu lek, który często przechodzi pod bramę r4 i żebrze na tani alkohol. Walić go.
    ReviewUserIcon
    R1-R1

    01.06.2022 19:48

    Pracownik

    Wczorej bylo spotkanie ZZ z prezesem, miastem??? Ktoś coś wie? Jakieś ustalenia konkretne?? Czy znowu zlewka na nas całkowita!!!
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    05.06.2022 15:16

    Inne

    Aaaa poza firmą i poza wyborami
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.06.2022 22:28

    Pracownik

    100-200 zł dobre wstydu nie ma. Kiedy zatrudniałem się w MZK na rękę w pierwszym miesiącu pracy dostałem średnią krajową dziś powinienem dostać 6600 zł a w pierwszym miesiącu pracy kierowca dostaje 3800 zł. Nic dodać nic ująć dzień pieszego pasażera nastąpi we Wrześniu.
    ReviewUserIcon
    13.9%

    01.06.2022 07:58

    Pracownik

    Inflacja coraz wyzsza, czy zarzad stawia na rotacje. Kierowcy beda coraz bardziej slabsi psychofizycznie.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.06.2022 16:14

    Pracownik

    Brakuje tylko 100 kierowców miasto nie będzie taki kurczak jak na Śląsku gdzie brakowało 30 i ogłoszony został kryzys
    ReviewUserIcon
    barabara

    05.06.2022 09:39

    Pracownik

    nie oszukuj , inflacja to 15% żywność 30%, nośniki energii i paliwa to 20%, może ceny lokomotyw są niższe ale tego do życia nie potrzeba
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.06.2022 07:24

    Pracownik

    Niedługo wybory do Rady Nadzorczej a tu cisza nikt tym zainteresowany nie jest. Zbuntowane ZZ będące w zbiorze zbiorowym też wystawiły swojego kandydata. Głosuj na kandydata pozycja na liście nr.3
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.06.2022 08:52

    Pracownik

    Co jest ? Ważne wybory w spółce i dyskusji nie ma ? Głosuj na " buntownika" pozycja na liście nr. 3
    ReviewUserIcon
    barabara

    05.06.2022 09:34

    Pracownik

    A które to są te zbuntowane związki? nie znam takich wszystko jest do................
    ReviewUserIcon
    Staszek

    05.06.2022 06:23

    Pracownik

    Jak tam panie I panowie, już się zorientowaliście że zarabiacie grosze w stosunku do tak ciężkiej i odpowiedzialnej pracy, czy jeszcze trzeba trochę poczekać aż paliwo będzie po 10 zł? Pozdro dla myślących i zaradnych mordeczek.
    ReviewUserIcon
    Aaa

    05.06.2022 04:18

    Pracownik

    Uwaga. Sądzę kopę w moim toi toiu. Proszę trzymajcie za mnie kciuki
    ReviewUserIcon
    Pan Ponczek

    03.06.2022 21:34

    Pracownik

    Szkoda, że nie pracuję na R4. Bym mógł codziennie widywać mojego ukochanego Kaczmara
    ReviewUserIcon
    Kolega Kaczmara

    03.06.2022 22:09

    Pracownik

    Ty Donat turlaj się dalej. Każdy gardzi tobą i polewa cię ciepłym lukrem albo czekoladą
    ReviewUserIcon
    Najdek 5

    04.06.2022 23:50

    Inne

    Pączuś z Chłopaków do wzięcia to jest gość
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.06.2022 22:01

    Pracownik

    Głosuj na "buntownika" pozycja na liście nr 3
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.06.2022 05:47

    Pracownik

    Tym którzy są niezadowoleni ze swojej obecnej pracy polecam aby spróbowali popracować w komunikacji miejskiej. Zapewniam was kochani że po miesiącu będziecie dziękować opaczności i przeznaczeniu że macie pracę inna niż komunikacji miejska.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.06.2022 13:30

    Pracownik

    Głosuj na "buntownika" pozycja na liście nr.3
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.06.2022 13:42

    Pracownik

    ..... Daj mi szansę działać w Radzie Nadzorczej głosuj na "buntownika" pozycja na liście nr.3
    ReviewUserIcon
    Nowy

    03.06.2022 15:21

    Pracownik

    Jestem bardzo zadowolony z pracy i wynagrodzenia, polecam wszystkim, cudowna przygoda ;-)
    ReviewUserIcon
    Nowy

    03.06.2022 22:11

    Pracownik

    W du.pie. jak ktoś jest miekiszonem albo wsiokiem z zaplutej wiochy to dla niego będzie nie lada wyzwaniem objazd. Większość z nowego narybku to są ci.oty po kursie z UP albo akademia Ariwy. Takie miernoty
    ReviewUserIcon
    Never ever

    04.06.2022 07:05

    Pracownik

    Nie chodzi o stopień trudności ale o stawiane wymagania względem wynagrodzenia. Kumasz? Wiesz dlaczego w branży informatycznej dużo się zarabia? Dlatego że tam nie ma czegoś takiego jak tutaj: przyszedł byś jutro a dam ci wolne w środę. Tam owszem zgodzi się pracownik na taki układ, ale od razu powie ci za ile. Nie dają sobie w kaszę napluć, i to nie tylko w branży IT, ale w wielu zawodach, gdzie się dobrze zarabia. Po prostu cenią się i mają dla siebie nawzajem szacunek. A tutaj jest presja i nacisk, takie ogłupianie ludzi. Działanie na emocje - jak nie przyjdziesz z wolnego albo jak nie zamienisz to się do ciebie nie odzywam. Dajecie sobą sterować a nawet powiedziałbym tresować, no ale każdy lubi co innego. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.06.2022 10:34

    Pracownik

    Głosuj na " buntownika" pozycja na liście nr. 3
    ReviewUserIcon
    Warszawiak

    02.06.2022 16:49

    Pracownik

    I co dalej wam się chłopki oplaca dojeżdżać do pracy z Garwolina ,Mińska, Siedlec, Leszna i innych wsi jak paliwo 8 zeta za litr ? Jacy wy musicie być prości beż żadnych ambicji ,żeby za 4 koła pensji 1000-1200 wydawać na paliwo
    ReviewUserIcon
    Kiero w słomianym kapeluszu r4

    03.06.2022 09:12

    Pracownik

    W końcu w Polsce będzie system kaucyjny za plastikowe, szklane butelki oraz puszki. Pensja kiepska to dorobić będzie można i autobusy będą czyste
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.06.2022 09:23

    Pracownik

    A co nas system kaucyjny obchodzi ważne wybory w spółce są Głosuj na buntownika pozycja na liście nr. 3
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    01.06.2022 22:51

    Były pracownik

    Tylko zrównanie stawek może zatrzymać tutaj ludzi. Nikt się nie zgodzi na pracę za mniejszą kwotę od starszych pracowników o 700 złotych. To że świeży pracownik nie znaczy że gorszy, bo i doświadczenie też ma. Zachorować każdemu się zdarzy. I co po półtora roku pracy zachoruje i kolejne dwa lata ma czekać na podwyżkę. Tak to można do emerytury pracować na najniższej stawce. No ale skoro włodarze tej firmy upierają się przy swoim to ok. Ja wrócę dopiero kiedy regulamin wynagradzania będzie zmieniony i będzie jedna stawka.
    ReviewUserIcon
    Rafcio Trząść i ekipa

    02.06.2022 09:29

    Pracownik

    Mamy na was mordeczki wywalone, swoje zarobiliśmy a wy bawcie się dalej, bo zawijamy się z tąd.
    ReviewUserIcon
    Rafcio Trząść i ekipa

    02.06.2022 22:46

    Pracownik

    Wy PO to strasznie wulgarni jesteście i odrazy bić się chcecie. (usunięte przez administratora) jakaś?

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.