opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 42
    • 43
    • 44
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.06.2022 11:13

    Pracownik

    Pozdrawiam że słonecznej Grecji, I cyk 5,500 zł wpada za 10 dni wakacji z dodatkiem pracy, A wy co? Dalej od słupka do słupka tyracie przez cały miesiąc? Fajniuso, trzymajcie tak.
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    27.06.2022 15:07

    Inne

    Aaaa poza firmą i (usunięte przez administratora) teraz u Greka
    ReviewUserIcon
    Xyz

    27.06.2022 12:35

    Pracownik

    Szanowni koledzy z solidarności po 1-jedna stawka a nie przeszeregowanie 2-dodatek stażowy 3-godziwe podwyżki To jest ważne a nie jubileusze czy odprawy.Czasami mam wrażenie że nie jesteście z załogą tylko z prezesem wasze propozycje zmian regulaminu co to jest czas się obudzić ludze trochę honoru
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.06.2022 13:26

    Pracownik

    .... W ciągu ostatnich 2 lat z kasy spółki ubyło około 100 mil zł jak było 160 mil które pozwalało na spokojne prowadzenie działalności tak teraz jest około 60 mil zł co przy dzisiejszych kosztach nie pozwala zamknąć miesiąca działalności. Skoro spółka jest tak samodzielna pytam się gdzie jest 100 mil zł które w ciągu 2 lat wyparowało ?
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    27.06.2022 15:06

    Inne

    Aaaa poza firmą oraz poza 100 mil zł które wyparowały razem z Aaaa
    ReviewUserIcon
    Kaczmar

    24.06.2022 12:45

    Pracownik

    Razem z Tomkiem idziemy dziś na paradę. Czy ktoś jeszcze od nas z firmy się wybiera?
    ReviewUserIcon
    Dzban

    25.06.2022 01:37

    Pracownik

    Kaczmar i Tomek niech zabiorą ze sobą bandę miłośników komunikacji zrobioną inaczej i miękką(usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich id.io.tów środkowym palcem
    ReviewUserIcon
    Anton

    27.06.2022 13:12

    Pracownik

    Ja byłem, pozdro misiaczki
    ReviewUserIcon
    007

    27.06.2022 09:53

    Były pracownik

    Juz tak jest zle? Czy juz kolana pozdzierane?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    26.06.2022 23:34

    Pracownik

    Dziwi mnie polityka tego miasta. Nie chcą podwyższyć cen biletów. Siłują się ze związkami ws. podwyżek, zamiast podwyższyć ceny i dać ludziom godziwe podwyżki. Czekają na kolejny cud nad Wisłą?
    ReviewUserIcon
    X

    27.06.2022 08:47

    Pracownik

    Związki a szczególnie solidarność pilnują interesów pracodawcy zobacz na ich stronie jakie mają propozycje zmian regulaminu płać śmieszne reprezentują tylko kogo
    ReviewUserIcon
    Raf

    27.06.2022 08:52

    Pracownik

    Dobrze niech bronią tylko niech później nie płaczą że firmę trzeba będzie zamknąć bo listonosz więcej zarabia od kierowcy autobusu w Warszawie. Brawo!!!
    ReviewUserIcon
    Warszawiak

    26.06.2022 16:52

    Pracownik

    W tramwajach Warszawskich swierzak po kursie ma 4400brutto + premie 30% + czasówka 500zl będzie gdzieś w sumie tej premie koło 1000zl w Autobusach Miejskich swierzak ma 4800brutto +300premi Co myślicie gdzie warto
    ReviewUserIcon
    X

    27.06.2022 08:32

    Pracownik

    Premia w tramwajach to 1600 brutto
    ReviewUserIcon
    Jan

    26.06.2022 21:57

    Pracownik

    Narobiliście szumu że się zwalniacie i co? Do emerytury tutaj będziecie pracować i jeszcze będziecie później przychodzić zasilać. Do roboty!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.06.2022 23:07

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    26.06.2022 11:17

    Inne

    Aaaa poza firmą i poza godziwym traktowaniem
    ReviewUserIcon
    styropian 1980

    24.06.2022 16:38

    Pracownik

    Geneza powstania i protestów Solidarności 1980-81. MZK Bydgoszcz strajk w dniu dzisiejszym 24.06.2022 . Podobieństwa i perspektywa rozlania się protestów na dużą część KM w Polsce. Może Menadżerowie zafasują sobie historyczną prezentacje 1) Co spowodowało wybuch społeczny wtedy, obecnie? 2) Czy blisko jest obecnie do protestów w Warszawie i innych miastach gdzie nie podnosi się wynagrodzeń za pracę w Komunikacji? Zatem nie bądźcie zdziwieni tym co się może zadziać
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    24.06.2022 17:58

    Inne

    Aaaa poza firmą oraz poza strajkiem
    ReviewUserIcon
    Duren

    25.06.2022 22:54

    Pracownik

    Gdzie jest ofert tyle??? Chyba sami (usunięte przez administratora) za 4000 się zgłaszają....Pani Joanna która obiecuje ludziom zarobki 6300 powinna dawno stracić stanowisko za to że (usunięte przez administratora) ludzi.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    24.06.2022 22:36

    Pracownik

    Ja jestem bardzo zadowolony z zarobków i pracy, żaden stres, praca łatwa, przyjemna i bez żadnej odpowiedzialności. Nawet można 4 tysie zarobić, coś pięknego.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    24.06.2022 23:24

    Pracownik

    A te 4 tys. powinno być teraz na tydzień. Spowodujesz kolizję, mandat, utrata zniżek na oc, ac, potrącenie premii. Moment przejrzysz na oczy. Mógłbym tutaj jeszcze wymieniać argumenty jaka to wspaniała praca ale już mi się spać chce bo jestem po 11 godzinach pracy plus oc i powrót do domu godzinę, także poza domem około 14 godzin. I za to 4 tys. Śmiechu warte.
    ReviewUserIcon
    Henio

    25.06.2022 19:37

    Pracownik

    Super praca, dzięki tym kara i wszystkim nieprzyjemnym sytuacja z kolizjami, wypadkami i chodzeniem po sądach, czuje że wzrastam jako człowiek. Pieniądze to nie wszystko panowie
    ReviewUserIcon
    Tt

    24.06.2022 19:28

    Pracownik

    Gdy już dojdzie do protestu i te bendzwały zobaczą paraliż Warszawy i gniew pasażerów,to szybciutko się znajdą pieniądze na podwyżki.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    25.06.2022 10:55

    Inne

    Też tak uważam - jestem zadowolony z roboty a to co wypisuję na Goworku to takie moje odstresowanie od szarej rzeczywistości
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    25.06.2022 17:56

    Inne

    Aaaa poza firmą oraz poza szarą rzeczywistością
    ReviewUserIcon
    szambelan czajka

    24.06.2022 21:46

    Pracownik

    Prezes Miejskich Zakładów Komunikacyjnych w Bydgoszczy, których pracownicy w piątek rozpoczęli nielegalny strajk, w poniedziałek ma złożyć rezygnację - poinformowało w komunikacie Biuro Prasowe Urzędu Miasta. Odwołanie prezesa jest jednym z postulatów protestujących.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.06.2022 13:51

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    szambelan czjkowski

    24.06.2022 14:00

    Pracownik

    acha nie wspomnialem o najwazniejszym demografia komunikacja zbiorowa to lesne dziadki glownie a mlodych niewielu niektorzy juz ciagna aby do emerytury i jak zaczna przechodzic masowo na emerytury to taki Rafalek czy inny teczowy pedalek spadnie z roweka jak mu stanie komunikacja zbiorowa z braku wydolnosci
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.06.2022 15:56

    Pracownik

    I to właśnie jest wymówka dla władz miasta i spółki brakuje kierowców wszędzie więc i u nas. Ale żeby coś zrobić żeby nie brakowało to już za duży wysiłek jest.
    ReviewUserIcon
    Ronson

    24.06.2022 08:39

    Pracownik

    W Bydgoszczy strajk. Autobusy i tramwaje nie wyjechały a tutaj kto się odważy nie wyjechać? Związki są w stanie doprowadzić do strajku? Ale co ty. Przecież to by były ogromne straty dla firmy itd... czas się stąd zawijać. https://metropoliabydgoska.pl/strajk-w-mzk-bydgoszcz-24-czerwca/
    ReviewUserIcon
    Mobic

    24.06.2022 10:33

    Pracownik

    Jezeli zarzad i tak mowi glosno ze firma ma problemy finansowe, to ajenci ja przejma.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.06.2022 12:49

    Pracownik

    Plissss bo zajady ze śmiechu mi popękają. Skoro zarząd głośno mówi że ma problemy finansowe oznacza że zarząd trzeba wymienić nie umie firmą zarządzać. Albo spółka jest samodzielna albo marionetką miasta, że właścicielem spółki jest miasto nie oznacza że samodzielnie działać nie może.
    ReviewUserIcon
    Nie chcę tu pracować

    11.06.2022 22:43

    Pracownik

    Wczoraj umówiłem się na kolejną już randkę z dziewczyną poznaną przez aplikację Tinder. Po raz pierwszy postanowiłem zaprosić ją do siebie do mieszkania. Niestety po 5 dniach zmian A nie zmierzyłem sił na zamiary. Gdy leżeliśmy razem w łóżku przytuleni do siebie, o godzinie 21 po prostu odpłynąłem. Nie była mnie w stanie dobudzić. Rano gdy się obudziłem, jej nie było. Gdy do niej zadzwoniłem, stwierdziła że jak tak mają wyglądać nasze spotkania, to lepiej bym sobie darował. Nigdy wcześniej z powodu pracy nie poczułem się tak upokorzony
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    24.06.2022 00:31

    Pracownik

    Nie wyrownuj do dołu...
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    24.06.2022 12:04

    Pracownik

    Piszesz wszędzie jaki jesteś wielce poszkodowany, bo cię obrażają w internecie, a sam nie jesteś lepszy
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.06.2022 08:15

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Romuś

    24.06.2022 10:41

    Pracownik

    O którym GD. Z jakiej zajezdni?
    ReviewUserIcon
    Nowy

    20.06.2022 04:48

    Pracownik

    Pracować w smrodzie, brudzie, (usunięte przez administratora) i w tak dużym stresie za 3800 zł, to chyba jest ponury żart. Nawet ukraincy się na to nie godzą.
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    24.06.2022 00:20

    Pracownik

    Niestety prawda...
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    22.06.2022 13:59

    Pracownik

    Praca szuka kierowcy Pensję 3300-3500 euro netto bez systemu. Pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony. Pobieranie zaliczek. Świadczenia socjalne wynikające z niemieckiej umowy o pracę (Kindergeld, budowanie niemieckiej emerytury, ubezpieczenie). Warianty pracy w systemie 3/1 lub 2/1. Pewną pracę z dobrym wynagrodzeniem
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    23.06.2022 22:13

    Pracownik

    Aaaa poza dziobem
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.06.2022 00:14

    Pracownik

    Kasa się liczy a nie dla kogo pracuję
    ReviewUserIcon
    5235

    24.06.2022 00:01

    Pracownik

    spaliłem się ze wstydu
    ReviewUserIcon
    Robin

    23.06.2022 23:35

    Pracownik

    Tu już się nie da pracować. I wiem jedno że długo tu już nie popracuje.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Info

    22.06.2022 20:19

    Pracownik

    Pielęgniarki wniosły sprawę do sądu ws. dodatku stażowego i zaniżonego wynagrodzenia, czyli nierównych stawek wynagrodzenia tak jak jest tutaj w tej firmie. A u nas na co czekają związki? Na to aż ktoś się wkurzy i ośmieszy całą tą klitę? Link do strony. Gdyby został usunięty proszę w Googlach wpisać frazę: pielęgniarki z drewnicy poszły do sądu. https://www.pielegniarki.info.pl/aktualnosci/pielegniarki-wniosly-do-sadu-sprawe-o-zanizone-wspolczynniki-pracy
    ReviewUserIcon
    Abcd

    23.06.2022 22:47

    Pracownik

    Ja też sprawdziłem adresy IP. Dziwnym trafem Ulik, Raul, Staszek, Aaaa, Waszka bez oka, uuu mają ten sam adres IP. Mieszkacie w jednym internacie . A może to jedna i ta sama osoba?
    ReviewUserIcon
    Banko

    23.06.2022 23:12

    Pracownik

    Tu się nigdy nic nie zmieni, już o to postarają się nasze związki.
    ReviewUserIcon
    Bnbb

    22.06.2022 12:51

    Były pracownik

    Imperializm ruSSkuch zagraża nie tylko ukraine polsce lecz całej europie Więcej broni ciężkiej z zachodu na ukraine I tłuc ruskich jedyny sposób POkonania ruSSkich
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    17.06.2022 12:05

    Pracownik

    I tak jak kiedyś pisałem - nikt nie jest anonimowy w necie. Wszyscy co publicznie tutaj oczerniali konkretne osoby poniosą konsekwencje. Ktoś stracił cierpliwość i wziął sprawy w swoje ręce. Pierwszy poleci pewien maruder z r3, to on najbardziej "udzielał się" w oczernianiu pewnych kierowców. SZYKUJ SIĘ KOLEGO
    ReviewUserIcon
    Uuu

    21.06.2022 21:27

    Pracownik

    O, odezwał się. Rynsztokiem wali na kilometr, zupełnie jak od Staszka, naszego "przybramowego" ż ulka :D
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    22.06.2022 05:20

    Inne

    Aaaa poza firmą oraz poza zasobami ludzkimi
    ReviewUserIcon
    MZA ❤️

    22.06.2022 00:00

    Pracownik

    Tutaj się odnajduje, możemy piwo pić w pracy i chodzić zasmarkani, nikt nam nic nie zrobi bo itd jest z nami, pracują u nas haha
    ReviewUserIcon
    heheszek

    22.06.2022 00:07

    Pracownik

    Ważne aby rano nic nie wydmuchać
    ReviewUserIcon
    Wy niet znaju

    22.06.2022 00:08

    Pracownik

    Ten debil co do butelki litrowej przez słomkę zaciąga?
    ReviewUserIcon
    Kaczmar

    21.06.2022 14:30

    Pracownik

    A czemu pan związkowiec kohan który przy wła szczył sobie rzeczy z automatu dalej pracuje w MZA? Mroczuś ładnie musiał dziurki nad stawić za sfojego pszyjaciela????
    ReviewUserIcon
    Uuu

    21.06.2022 21:38

    Pracownik

    Chore to jest przyłażenie pod r4 i błaganie o parę groszy "na piwo". Ile kopów musisz jeszcze dostać aby zrozumieć, że nikt już na ciebie nie może patrzeć? Ostatnio podobno lepe dostałeś pod bramą
    ReviewUserIcon
    Wy niet znaju

    22.06.2022 00:05

    Pracownik

    Johan to ten menel co paliwo ściąga na pętlach?
    ReviewUserIcon
    Zgrywus

    21.06.2022 19:45

    Pracownik

    Jak tam dziś na spotkaniu naiwniaków na R-3? Dobrze ich bajerowaliście będzie dużo nowych chętnych do pracy. :D
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    21.06.2022 19:05

    Pracownik

    Uważajcie na to co piszecie tutaj jeżeli macie zainstalowaną aplikację livebus. Administrator może dowiedzieć się kto pisze w porozumieniu z mza. Jest to oczywiście bezprawne ale istnieje taka możliwość.
    ReviewUserIcon
    Nikt

    21.06.2022 19:08

    Pracownik

    Oni chcą wszystko o nas wiedzieć.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    21.06.2022 15:35

    Pracownik

    Każda inna robota jest lepsza od tej.
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    21.06.2022 16:24

    Pracownik

    Aaaa poza lepszą robotą od tej
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    21.06.2022 18:57

    Inne

    W Indiach 18 sierpnia 2019 r obchodzono po raz drugi Dzień Ważki . Aaaa poza firmą oraz poza Indiami
    ReviewUserIcon
    R1-R1

    21.06.2022 07:04

    Pracownik

    Witam Kiedy wrescie będzie podwyżka?? Czy było to spotkania z mediatorem? Coś zostało ustalone? Ktoś coś wie?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    21.06.2022 10:26

    Pracownik

    Spotkanie odwołane z powodu choroby mediatora.
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    21.06.2022 12:51

    Inne

    Aaaa poza firmą i z powodu choroby mediatora
    ReviewUserIcon
    X

    20.06.2022 21:49

    Pracownik

    Czy solidarność ma jakiś pomysł na podwyżki wynagrodzenia w tej firmie czy po wyborach mają załogę w d ?
    ReviewUserIcon
    Extirowiec

    20.06.2022 09:48

    Pracownik

    Kierowca tira w międzynarodówce jest " w pracy" między 400 a 550 godzin miesięcznie . Zarobi 8000 do 10000 tys . Gdybym mógł tyle pracować w MZA to wziąłbym na rękę minimum 12000 tys . Boom pozamiatane
    ReviewUserIcon
    Wy niet znaju

    20.06.2022 18:14

    Pracownik

    7.500netto masz na chłodni po kraju. Nie znacie się
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    20.06.2022 21:31

    Inne

    Aaaa poza firmą i poza 6 tyś podstawy
    ReviewUserIcon
    Info

    17.06.2022 07:22

    Pracownik

    Berlin jednak zdecydował się na ruch, który może zmienić wszystko. Już od października godzinowa pensja minimalna wyniesie 12 euro brutto. Takich stawek nie ma żaden duży kraj w Europie.
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    19.06.2022 19:19

    Inne

    Aaaa poza firmą i poza Orlenem oraz KM
    ReviewUserIcon
    Rumcajs

    20.06.2022 07:19

    Pracownik

    Ile godzin pracuje miesięcznie ?
    ReviewUserIcon
    Marek

    19.06.2022 20:26

    Pracownik

    Co do Orlenu to trzeba zarejestrować własną działalność. Niema urlopu. L4. Za wszystko kary. Za szkolenie w zakresie obsługi stacji paliw trzeba odpracować dwa lata. Jeżeli chcesz zarobić z kat d to proszę udać się do turystyki. Zarobki netto powyżej 7 000 zł. W mza co najwyżej można zdobyć doświadczenie. Na podwyżki nie ma co liczyć mza nie ma pieniędzy miasto nie ma pieniędzy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    19.06.2022 23:24

    Pracownik

    Sądzisz że Nas interesuje czy miasto ma kasę?. Rynek jest pracownika to niech miasto myśli skąd kierowców weźmie.
    ReviewUserIcon
    yyyy

    19.06.2022 22:27

    Pracownik

    Wiecie że firmie wcale nie zależy na pozyskaniu pracowników? Przeczytałem komentarz byłego pracownika MZA, który chciał się na nowo zatrudnić. Pomimo tego, że nie pracował już 20 lat wygrzebali w aktach że w tamtym czasie zbyt często na L4 chodził. I to go przekreśliło. Serio?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    19.06.2022 21:18

    Pracownik

    Dostałem 100% wiarygodne info, proszę jeszcze się nie zwalniać w sierpniu będzie spora podwyżka około 100 zł brutto, hahahaha. To już będzie spora kasa do zarobienia
    ReviewUserIcon
    Były kiero

    19.06.2022 12:51

    Pracownik

    Kiedyś kierowca MZA, obecnie instruktor nauki jazdy kat. B+E, C+E, D+E oraz egzaminator. Praca w MZA zmotywowała mnie.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    rafal

    19.06.2022 16:32

    Pracownik

    Wracaj prestiż i 18 metrów szczęścia czekają na Ciebie.
    ReviewUserIcon
    Młody zestresowany

    19.06.2022 20:43

    Pracownik

    Ło matko! Dobrze że zrobiłem prawko, będzie brakować kierowców!!
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    16.06.2022 15:35

    Pracownik

    Wiem z pewnego źródła, że niebawem w ZTM będzie restrukturyzacja i reorganizacja pracowników. Za tak nieprzewidywalne i błędne planowanie oraz działanie na szkodę miasta i mieszkańców. Ciągłe zmiany i redukcja linii. W Londynie pojedziesz dzisiaj ta samą linia co 20 lat temu. Ludzie są przyzwyczajeni do linii i dlatego korzystają z transportu publicznego
    ReviewUserIcon
    Faludża

    19.06.2022 12:33

    Pracownik

    W polszy szczególnie w Warszawie, jak by mogli to i metrem by manipulowali tylko po to żeby się wykazać, że coś robią. Podobno w ratuszu bardzo narzekają na metro że nie można wprowadzać zmian, bynajmniej takich jak na tramwajach
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    18.06.2022 01:44

    Pracownik

    Tutaj mieliby ludzi ale polecieli w kulki z tym regulaminem wynagradzania i to ich doprowadzi do ruiny. Jedna stawka dla wszystkich plus delikatna podwyżka 200 złotych i gwarantuje że ludzie by tutaj przyszli. W obecnej sytuacji nie mają szans na rynku ponieważ ruszyła turystyka. Teraz trzeba być bardzo atrakcyjnym pracodawcą a mza tylko na papierze i w swojej propagandzie takową się wydaje być, ale ludzie szybko przekonali się że te 6300* to pic na wodę. Tutaj przy życiu trzyma ich to, że mają (usunięte przez administratora) którzy za żadne skarby stąd nie odejdą, bo mają wmówione że nigdzie indziej nie dadzą sobie rady. Oni w to uwierzyli i tak siedzą i czekają - co pan karze, sługa zrobi. Zero godności jest w tych ludziach i przez to, aż wstyd jest się przyznać, że się tutaj pracuje.
    ReviewUserIcon
    Robinson

    18.06.2022 22:32

    Pracownik

    Masz rację. Czas się brać za naukę niemieckiego i stąd spadać.
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    19.06.2022 05:31

    Inne

    Aaaa poza firmą oraz mam info że ciche dni będą do wtorku
    ReviewUserIcon
    X

    17.06.2022 15:14

    Pracownik

    Kelner nad morzem dostaje 25zł/h netto.Jle ty dostajesz za 1h
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    17.06.2022 15:46

    Pracownik

    Nieprawda. Dostaje 25zł/h netto + napiwki
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    16.06.2022 23:09

    Pracownik

    Spółka przyjazna dotacją państwowym będziemy żyć nie trzeba przychodzić do pracy z dnia wolnego !!!!!!! Średnie zarobki kierowcy w nominale godzin pracy 3900,00 zł, zakładam: żona na wychowawczym, jedno dziecko, kredyt do spłacenia. Dochód na jednego członka rodziny równa się 1300, 00 zł. Małżeństwa z dochodem do 112 tys. zł mogą odliczyć od podatku 1112,04 zł. Identyczna ulga przysługuje na drugie dziecko niezależnie od dochodów. Więcej jest na trzecie (2000,04 zł), czwarte i kolejne - po 2700 zł rocznie. Dopłaty do prądu - Zależy on od zarobków. I tak: dochód dochód miesięczny netto nie może przekroczyć: 2100 zł w przypadku gospodarstwa jednoosobowego i 1500 zł dla pozostałych. Gospodarstwa, w których mieszka jedna osoba otrzymają maksymalnie 400 zł rocznie; 2 lub 3 osoby -do 600 zł rocznie. dopłaty na prąd - gospodarstwa, w których mieszka jedna osoba otrzymają do 500 zł rocznie; 2 lub 3 osoby - maks. 7500 zł rocznie. dopłaty do węgla- Z nieoficjalnych informacji wynika, że rząd planuje wydawać osobom objętym pomocą specjalną "promesę", czyli zobowiązanie gwarantujące zakup tony węgla za 900 zł w okresie jesiennym. W grę może wchodzić także dodatek osłonowy do 1400 zł. wsparcia na pomoc dla kredytobiorców - Dla rodzin, które nie mogą spłacać rat kredytów, przewidywane są dopłaty w kwocie do 2 tys. zł miesięcznie na okres do 3 lat. To łącznie zwrotne wsparcie aż do 72 tys. zł, z czego nawet 22 tys. zł może zostać umorzone. Aby skorzystać z dopłat do rat kredytów wystarczy spełnić jeden z warunków: * co najmniej jeden z kredytobiorców posiada status bezrobotnego, miesięczne koszty obsługi kredytu mieszkaniowego przekraczają 50 proc. dochodów osiąganych miesięcznie. * miesięczny dochód w 2022 r. po odjęciu kosztów kredytu nie przekracza: 1552 zł /os. w gospodarstwach jednoosobowych; 1200 zł /os. w gospodarstwach wieloosobowych. Kiedyś szanowany zawód kierowcy KM, dziś skrajne ubóstwo na dotacjach państwowych brawo władze miasta i spółki !!!!!!

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.