opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 39
    • 40
    • 41
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    28.07.2022 21:28

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    1234

    29.07.2022 10:14

    Pracownik

    Jest cała siatka agenturalna budowana przez lata, zdziwiłbyś się, kto do niej należy... Na początek uważaj na miłych i wyluzowanych.
    ReviewUserIcon
    Anal

    28.07.2022 23:33

    Pracownik

    Jestem bardzo szczęśliwy i zadowolony ze służby, zarobki również mi odpowiadają w kwocie 3850 zł. Uwielbiam wstawać w środku nocy na służbę lub wracać że służby w środku nocy. Dostaje służbowe ubranie i krawat, czuję się dowartościowany i spełniony.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.07.2022 07:35

    Pracownik

    I zaczyna być miło że szanujemy siebie i o to się rozchodzi o wizerunek pracowników uśmiechnięci zadowoleni szczęśliwi z pracy tylko tacy w spółce zostaną, reszta odejdzie.
    ReviewUserIcon
    Z prasy

    28.07.2022 16:31

    Pracownik

    "Przeciętne wynagrodzenie w Warszawie w maju 2022 roku wyniosło 7822,93 zł." I jak można porównać nasze zarobki do przeciętnego wynagrodzenia w Warszawie. Jest to informacja z tekstu zachęcają do podjęcia pracy w Warszawie i nie mówi tu się o pracy w IT gdzie zarobki są o wiele większe niż przeciętna.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.07.2022 00:05

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    28.07.2022 13:00

    Pracownik

    Warszawa trochę za bardzo szalała z tą ilością wypuszczanych autobusów na miasto. Teraz jest metro więc uzasadnione hest zmniejszanie linii autobusowych. Poza tym są wakacje, nie oszukujmy się ludzi w mieście jest bardzo mało. Mówią że od października wszystko wróci do normy, więc mają ludzi. Poza tym mogą być ograniczenia ze względu na covid. Nie oszukujmy się ale ludzie zamożni korzystają z taksówek i ubera. Zresztą żeby zamówić ubera nie trzeba być zamożnym. KM dużo właśnie straciła odkąd jest uber. Ludzie masowo z tego korzystają bo przejazd dwóch osób na średnim odcinku jest porównywalny do ceny biletu. Dlatego też obecny prezydent nie chce podwyższać cen biletów bo wie że wtedy zrobiłby dobrze dla ubera. To tak w ramach informacji.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    28.07.2022 13:43

    Pracownik

    Nie oszukujemy się w okresie ostatnich 4 lat spółka do ruchu wystawia 100 autobusów mniej, liczebność kierowców zmniejszyła się o 300, Warszawa się nie kurczy tylko rozrasta Metro nie zastąpi mniejszej ilości autobusów do Metra też trzeba dowozić.
    ReviewUserIcon
    Aaaa bez oka

    28.07.2022 12:39

    Pracownik

    Waszka poza firmą!
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    28.07.2022 08:57

    Pracownik

    Pytanie: 1 sierpnia wchodzą w życie nowe przepisy prawa pracy czy pracodawca wykona akcje informacyjna o nowych prawach i obowiązkach pracownika czy każdy pracownik sam na własną rękę musi się o nich dowiedzieć?.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.07.2022 08:28

    Pracownik

    Zacznijcie myśleć i przestańcie zaklinać rzeczywistość ze jest inaczej. „Spółka wykonała mniejszą ilość wzkm płatnych w 2021. roku (83,2 mln wzkm) w stosunku do 2020 roku (85,5 mln wzkm).” Spółka wykonała w porównaniu do 2020 roku mniej 2,3 mln wzkm !!!!! Spółka na wykonaniu mniejszej ilości wzkm nie straciła ZTM skorygował stawkę wzkm, w Warszawie ubywa transportu autobusowego i trzeba to powstrzymać bo zaczniemy chodzić pieszo.
    ReviewUserIcon
    Miłosz

    28.07.2022 00:00

    Pracownik

    Jest sezon letni. Wielu kierowców idzie na urlopy. Ci co nie poszli chętniej chodzą na zwolnienia lekarskie oraz biorą urlopy na żądanie. Dlatego teraz zatrudnia się kierowców "z wolnego". Nie oznacza to, że występują braki kadrowe. Tak było co roku i tak będzie.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    28.07.2022 00:03

    Pracownik

    Zaklinaj rzeczywistość dalej kłamca jesteś ( masz podstawę wnieść donos na policję lub prokuratury, tylko pamiętaj wniosek o odszkodowanie w skarpetkach pójdziesz )
    ReviewUserIcon
    Bubu

    26.07.2022 19:28

    Kandydat

    Jaką kwotę brutto+ dodatki dostanie nowy pracownik ma stanowisku kierowcy? Bo 6300 brutto w ogłoszeniu to średnie wynagrodzenie. I czy ze stażem rośnie wynagrodzenie?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    26.07.2022 18:48

    Były pracownik

    6400 plus wysługa i wracam w podskokach za kierę 18 metrów elektrycznego szczęścia.
    ReviewUserIcon
    Kaczmar

    26.07.2022 14:58

    Pracownik

    Jestem dumny z bycia kierowcą Miejskich Zakładów Autobusowych
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    26.07.2022 15:10

    Pracownik

    Gdzie 90 procent kierowców nie zna przepisów ruchu drogowego a o cofaniu przegubem lepiej nie wspominać. Hahaaaaa
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    26.07.2022 15:58

    Pracownik

    I czym się masz przejmować z tego powodu twoje ego urośnie
    ReviewUserIcon
    Z prasy

    24.07.2022 14:13

    Pracownik

    Najpierw „ograniczenia z powodu pandemii”, potem problemy z budżetem miasta i – po raz kolejny – brak kierowców. Miasto ponownie robi dużo, by zniechęcić mieszkańców do korzystania z miejskiej komunikacji.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    26.07.2022 13:00

    Pracownik

    I znowu się bulwersujesz, przecież nic się nie dzieje żadnego problemu nigdzie nie ma nie trać zdrowia na czytanie życie jest piękne.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    26.07.2022 13:22

    Kandydat

    Wolę tu gdzie jestem - robota do emerytury a może i dłużej
    ReviewUserIcon
    Z prasy

    26.07.2022 10:00

    Pracownik

    Zbieżność zdarzeń przypadkowa …. „Pracownicy nie czują żadnej motywacji. W porównaniu do odpowiedzialności, jaką kierowcy autobusów biorą na swoje barki. Chodzi jednak głównie o podejście pracodawcy do pracownika. W firmie jest system represji wobec kierowców. Polityka jest taka, że kary finansowe są za wszystko co się da, zawsze kierowca jest winny i musi udowodnić swoją niewinność. Sytuacją zainteresowali się miejscy radni, którzy w tej sprawie złożyli interpelacje. "Czy wiedzą państwo o ogromnych brakach kadrowych ? Tydzień temu, w sobotę, nie wyjechało ponad 60 autobusów! Później, dziennie około 30 autobusów. Wszystko to (……) ukrywało przed Zarządem Transportu Publicznego i kazało dyspozytorom wpisywać korki, jako powody braków kursów". Okazuje się, że tylko w maju (….) nie zrealizowało aż 13 tysięcy kilometrów kursów. To tak, jakby np. linia XXX nie wyjechała na trasę 1300 razy. Braki kadrowe mają także powodować trudności z ustalaniem grafików, wskutek czego zdarza się, że są one „domykane” w późnych godzinach wieczornych, kierowcy nieraz po godzinie 22 dowiadują się, że zaczynają pracę przed świtem, co uniemożliwia im wystarczający wypoczynek. Brak kierowców ma także powodować, że ci, którzy pracują jako ajenci, pracują zbyt długo, co powoduje duże zmęczenie i może zagrażać bezpieczeństwu zarówno ich samych, jak i pasażerów i innych uczestników ruchu.” …. I tak dzieje się w całej Polsce.
    ReviewUserIcon
    Miłosz

    26.07.2022 12:40

    Pracownik

    Braki kadrowe dotyczą innych miast oraz ajentów w Warszawie. MZA oferuje najlepsze warunki pracy dlatego inne firmy mają problemy z pozyskaniem pracowników
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    26.07.2022 12:45

    Pracownik

    Ale to nie u nas. Aaaa znowu bredzisz. Hahaaaaa
    ReviewUserIcon
    Nowy

    26.07.2022 10:57

    Pracownik

    Czy ktoś wie czemu livebus nie dzała?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    26.07.2022 11:09

    Pracownik

    Bo się zepsuł
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    26.07.2022 12:15

    Pracownik

    Namierzają wszystkich tych co na firmę robili wpisy negatywne. Będą wyciągane konsekwencje. Prezes się wkurzył bo im ludzi odstraszyliście. Aaaa- normalny szykuj(usunięte przez administratora). Jak pójdziesz do(usunięte przez administratora)to ci się odechce pisania bredni.
    ReviewUserIcon
    świeżak

    25.07.2022 23:54

    Kandydat

    Witam ktoś może podzielić się opinią na temat stanowiska pracy ślusarz samochodowy? Zarobki, godziny pracy i czy warto się tym interesować Ma ktoś Was doświadczenie pracy MZA a w Tramwajach Warszawskich? Gdzie lepiej szukać pracy? Waham się również nad pójściem na kurs motorniczego lub kierowcę autobusu. Ma ktoś z Was jakieś porównanie?
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.07.2022 19:31

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    25.07.2022 22:08

    Pracownik

    Spokojnie czekam do końca września żeby powiedzieć " i co robaczki wyszlo na moje prace musicie zmienić"
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    25.07.2022 22:16

    Pracownik

    Jedynie jednakowa stawka powyżej 6 tys może tu ludzi zatrzymać dwa miesiące szybko miną nie wierzą niech zaklinają rzeczywistość że jest inaczej
    ReviewUserIcon
    R-1

    25.07.2022 16:19

    Pracownik

    Wyjeździłem już wszystkie godziny nadliczbowe od początku roku jakie mogłem czyli prawie 260 . I już nie mogę jeździć z wolnego . Ale info jest dobre bo związki podpiszą porozumienie na więcej godzin nadliczbowych w roku z 260 na 420 . Jestem zadowolony
    ReviewUserIcon
    Un

    18.07.2022 20:21

    Pracownik

    Czy wiadomo kiedy będzie otwarcie gołębnika pod patronatem przczelarza Antoniego na. r4 stalowa?
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.07.2022 23:25

    Pracownik

    Ja nie, ale u ciebie będzie otwarcie i jednocześnie rozwarcie. Może i nawet rozdarcie.
    ReviewUserIcon
    Jebać...ć stalową 77

    25.07.2022 15:07

    Były pracownik

    Jak mu te wszystkie pszczoły wzdychają.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.07.2022 19:51

    Pracownik

    Praca szuka kierowcy: Warunki pracy Kraj: Polska Typ pracy: Wewnątrz Państwa Rodzaj zatrudnienia: Na podstawie umowy o pracę Harmonogram pracy: Pełny etat Wynagrodzenie: od 8500 PLN
    ReviewUserIcon
    Hamster

    25.07.2022 12:38

    Pracownik

    I co uważasz że 10 500 to jest dużo w międzynarodówce? Zejdź na ziemię, policz ile godzin jesteś w budzie. Żarcie kupujesz na mieście, np.kup sobie jedzenie we Francji zobaczysz ile z tych 10 tys. Ci zostanie. Netto może 5 tys. I co taka rewelacja? Tułanie się po świecie, sranie po krzakach, spanie w upał w budzie i inne atrakcje. Naprawdę kusząca oferta.
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    25.07.2022 15:03

    Pracownik

    To dlaczego tak innych namawiasz a sam nie pójdziesz. Jesteś popeliniarzem, gadasz od rzeczy. Jesteś totalnie oderwany od rzeczywistości. Radzę ci kup sobie tą riksze albo zatrudnij się u tego kolegi Jana. On ci proponował 6000 netto i wysługę dlaczego szukasz u obcych w necie? Piszesz jak potłuczony. Chcesz vas zniechęcić do pracy tutaj. Nie uda Ci się to. Tutaj jest jak jest ale jestem na miejscu. Faktem jest że regulamin wynagradzania jest do korekty ale pewnie i to w najbliższym czasie zmienią, bo muszą z dwóch powodów. Szczegółów nie będę pisał.
    ReviewUserIcon
    Z prasy

    25.07.2022 14:08

    Pracownik

    Miejskie Zakłady Autobusowe może dotknąć poważny deficyt kierowców. Wszystko przez to, że spora część z nich przejdzie na emeryturę. Młodych do pracy zachęcić ma darmowy kurs na prawo jazdy, ale znawcy branży twierdzą, że to niewielkie pocieszenie.
    ReviewUserIcon
    Ghggg

    25.07.2022 08:19

    Były pracownik

    Po pierwsze Niemcy nie robią przetworów na taką skalę jak Polacy. Bimbru pewnie też mniej pędzą. Kolejna rzecz, że w Polsce produkuje się dużo mniej cukru niż kiedyś. Plantacje buraków cukrowych to rzadkość w porównaniu do lat 80tych czy nawet 90tych, gdzie praktycznie w każdym gospodarstwie była plantacja. Kolejna rzecz jest taka, że za Balcerowicza bezmyślnie i bezkrytycznie sprzedawano i zamykano m.in. cukrownie byleby tylko wepchnąć w obce ręce. A obce ręce nie zamierzały u nas inwestować, tylko zamykały i likwidowały - złodziejska prywatyzacja Balcerowicza
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Gość

    23.07.2022 21:25

    Pracownik

    Po wpisach na tej stronie widać gołym okiem że nie ma tu rzetelnych informacji o pracodawcach. Śmieciowa strona nic nie warta. Szkoda czasu na zaglądanie tu.
    ReviewUserIcon
    Gość

    24.07.2022 15:46

    Pracownik

    20 lat wytrzymałem to i miesiąc też wytrzymam. To że w nicku mam gość to nic nie znaczy. Po prostu na tym forum jestem gościem bo tu nie ma oo co wchodzić. Nikt normalny tego nie czyta.
    ReviewUserIcon
    X

    25.07.2022 08:16

    Pracownik

    Raczej jak cześć zamienna od autobusu brak szacunku do ludzi to podstawa pracy dyspozytorów
    ReviewUserIcon
    Z prasy

    24.07.2022 12:57

    Pracownik

    Kierowcy z komunikacji miejskiej są podkupywani przez firmy komercyjne. Poszukiwania kierowców na rynku pracy nie należą do łatwych. Problemem jest ich brak, a nie małe stawki, które oferowane są przez pracodawców. Przedsiębiorcy będąc świadomi jak trudno o dobrego kierowcę zawodowego, są w stanie zaoferować osobie gotowej do pracy stawki zarobkowe na poziomie nawet 50% wyższym niż przed pandemią COVID-19. Kierowcy to zręcznie wykorzystują i rzeczywiście rotacja między firmami jest bardzo duża. Najtrudniejsza sytuacja jest w sektorze samorządowym, gdzie kierowcy komunikacji miejskiej są podkupywani przez firmy zajmujące się przewozem komercyjnym.
    ReviewUserIcon
    Marek

    24.07.2022 13:10

    Pracownik

    Nikt tu nikogo nie podkupuje. Jest wręcz przeciwnie. Stawka jaką oferuje MZA jest konkurencyjna względem firm zajmujących się przewozami komercyjnymi
    ReviewUserIcon
    Vbbbbb

    24.07.2022 10:35

    Były pracownik

    Wojna wywołana przez rosjan na Ukraine I POśrednio z winy niemiec Polska musi przejąć dominacie od niemiec paryża w UE
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    23.07.2022 23:14

    Pracownik

    Po tych czterech najpopularniejszych wpisach widać jaka jest wiarygodność tej strony. Zeroooooooo, kompletne zeroooooooo!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Anal

    23.07.2022 20:27

    Pracownik

    Uwielbiam pracę w komunikacji miejskiej. Wynagrodzenie nie ma dla mnie żadnego znaczenia najważniejsze jest spełnienie i te emocje, zazdrosne spojrzenia innych kierowców gdy siedzę za sterami swojego wozu. Cudo, cudo.
    ReviewUserIcon
    Daniel, Andrzej i Tomek

    23.07.2022 15:41

    Pracownik

    Nie ma lepszej rozrywki, niż czytanie postów o MZA na GoWork (usunięte przez administratora) Z chłopakami na dyspo ciśniemy taką bekę, że od śmiechu rozbolały nas brzuchy XD. Co jeden to lepszy, no i legendarny Aaaa XD. Jesteście sławni, wiecie? Nawet kierownik o was słyszał (ale nie zdradzę którego oddziału ;D). Nara misiaczki i czekamy na więcej! XD
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.07.2022 18:01

    Pracownik

    Jakoś przez tyle lat moje proctwa się spełniały, spełnia się i teraz.
    ReviewUserIcon
    JanaJ

    23.07.2022 19:58

    Pracownik

    Miejmy nadzieję, że ten bajzel się wreszcie rozleci.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.07.2022 09:02

    Pracownik

    Osoby w wieku 18-41 lat planują najwięcej zmian w pracy. Poproszą o wyższą pensję lub lepsze stanowisko, ale też rozważają porzucenie etatu — wynika z opublikowanego badania. Pytanie: Jakie będą działania zaradcze kiedy władze miasta i władze spółki zetkną się ze zjawiskiem porzucania pracy ?.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.07.2022 15:14

    Pracownik

    Koniec września blisko spokojnie czekaj na rozwój sytuacji.
    ReviewUserIcon
    JanaJ

    23.07.2022 17:23

    Pracownik

    Ja już się gubię w tych wpisach. Często sobie sam odpowiadam a później dopiero mi się przypomina że to ja pisałem. No ale ok, niech tak będzie. Nie macie mi tego za złe chyba.
    ReviewUserIcon
    Mobidick

    21.07.2022 07:34

    Pracownik

    Zwalniajcie się zwalniajcie , a ja w niedzielę trzeci raz z wolnego . Na kolanach wrócicie , jak was prywaciarz nauczy rozumu i będziecie wiedzieli że nominał to 230 godzin . Ha ha ha ha .i znowu będę miał piątkę z przodu .
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.07.2022 13:43

    Pracownik

    Ilość osób była by taka sama tylko przemieszczali by się w bardziej zatłoczonych autobusach. Chcesz powiedzieć że ilość zakupionych biletów zależny jest od ilości taboru jaki jeździ po mieście?.
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    23.07.2022 15:12

    Inne

    Aaaa poza firmą oraz poza taborem który śmiga po mieście
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    21.07.2022 16:44

    Pracownik

    Zaglądam tutaj na tą stronę bezwartościową w sumie, ponieważ komentarze które wpisałem zostały usunięte, poziom wiarygodności jest zerowy a nawet powiedziałbym ujemny. Gowork chwali się jakimiś statystykami że ma wysokie względem innych stron. Śmiechu warte. Praktycznie bezwartościowa strona. Piszą pracownicy, bezdomni podają się za pracowników i tak to działa. Dziwię się że firma sobie na to pozwala, bo przez takie negatywne wpisy ludzie którzy tutaj pierwszy raz zaglądają mogą uznać to za prawdę i w sumie spółka traci potencjalnego pracownika. Gowork ma liczbę odwiedzin i na tym zarabia a firma co?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    22.07.2022 12:42

    Pracownik

    6000,00 zł + dodatek stażowy, nie zapominaj o inflacji która nastała od czasu kiedy chciałem 5400
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    22.07.2022 13:34

    Pracownik

    To nie widzę że teraz będzie 6200 na najwyższej grupie ? Nie mogę domagać się mniej niż spółka daje
    ReviewUserIcon
    Drajwer

    21.07.2022 15:54

    Kandydat

    Dzień dobry. Jaką zajezdnie byście polecili do roboty? Na kleszczowej ponoć nie ma autobusów elektrycznych, ale czy to wada, czy zaleta?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    22.07.2022 08:01

    Pracownik

    Na temat L4 to może z moim lekarzem pogadać. Zapewniam Cię że spadnie ze stołka szybciej niż na niego wszedł. Choroba to poważna sprawa a jak chce mnie karać za L4 to tutaj już się nie będę pie.r.dol.ił. Od razu zawiadamiam odpowiedni urząd.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    22.07.2022 08:52

    Pracownik

    Taki jesteś hardy, to zobaczymy jak zaczniesz pracować czy będziesz taki cwany i na L 4 będziesz latał. Jak jesteś chory to się lecz a nie chcesz przychodzić do tak ciężkiej i odpowiedzialnej roboty, tu się zap.... ierdala a nie leży żeby zarobić na Chleb.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    21.07.2022 10:52

    Pracownik

    Dziwna sprawa z wniesieniem aportu. W dniu 14.12.2020 roku Miasto Stołeczne Warszawa zwiększyło majątek spółki wnosząc aportem nieruchomości przy ul. Nakielskiej 4 i C.K Norwida 2 , za który wpis do KRS-u spółka zapłaciła 34 792 000,00 zł. Z tym że aport w postaci nieruchomości powinien zostać wniesiony do majątku spółki do momentu jej powstania, pózniej kapitał zakładowy może być pokryty wyłącznie wkładem pieniężnym. Trzeba zaznaczyć ze podwyższenie kapitału zakładowego wniesionego aportem kosztowało nas pracowników 800 zł miesięcznie które mogliśmy otrzymać do wynagrodzenia.
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    21.07.2022 12:00

    Inne

    Aaaa poza firmą oraz bez 800 zł które mu się po prostu nie należą
    ReviewUserIcon
    6nick

    22.07.2022 06:58

    Pracownik

    Źle zarządzacie pieniędzmi spółki. Po co te tereny jak tam nie powstanie nic przez 20 lat? Ajenci mają gotową infrastrukturę, a wy zamiast dać ludziom podwyżki to ziemię kupujecie a w tym czasie pracowników stracicie. Trzeba było dać ludziom zarobić pomniejszyć pulę z tortu i ewentualnie za 5 lat uderzyć po więcej. A teraz oddacie ajentom część tortu z Broku kadry i za 30 lat się nie podniesiecie
    ReviewUserIcon
    Janosik

    21.07.2022 20:08

    Pracownik

    I co te 400 złotych podwyżki ma wystarczyć? Na co? Przy tym regulaminie wynagradzania choćbyście i 2 tys dali to i tak ludzie będą niezadowoleni. Konkurencja czeka, zobaczymy kto tutaj zostanie. https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/praca/brakuje-kierowcow-puste-polki-moga-stac-sie-norma-polska-ma-duzy-problem/qztf5rr
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    21.07.2022 21:28

    Pracownik

    Bez obaw tutaj sytuacja sama się rozwiąże ostatni zgasi światło i po kłopocie.
    ReviewUserIcon
    Driver

    21.07.2022 21:47

    Pracownik

    Puste pułki to moja specjalność, już złożyłem wypowiedzenie z prośbą natychmiastową. Znalazłem robotę c+e 6 z przodu codzienny zjazd i wszystko na papierze. Tyle czasu wolnego będę miał że jeszcze pomogę km na umowę zlecenie
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.07.2022 15:13

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    qwerty

    21.07.2022 18:58

    Pracownik

    Coś ci powiem - wszędzie, w każdej branży jest podobnie bo jest KRYZYS, więc próbuj dalej TROLLU
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    21.07.2022 20:49

    Inne

    Aaaa poza firmą wraz ze Staszkiem
    ReviewUserIcon
    Qba

    21.07.2022 12:20

    Pracownik

    Co się dzieje w tym naszym bajzlu że już nawet dzwonią żeby w niedzielę przyjść z wolnego . Wybrańcy godziny wyjeździli czy jak ?
    ReviewUserIcon
    qwerty

    21.07.2022 18:59

    Pracownik

    Brak ludzi, ciężko się domyśleć?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.07.2022 08:48

    Pracownik

    Spółka się rozwija otrzymała nowe grunty pod inwestycje . Spółka posiada grunty które stanowią jej własność: ul. Nakielska 4 i C.K Norwida 2 wniesione aportem na podstawie aktu notarialnego z dnia 14,12,2020 r, Repertoruim A Nr 20039/2020 przez Miasto Stołeczne Warszawa Gorzej już było z zyskami uzyskała stratę w 2021 roku w wysokości 29 943 434,85 zł którą pokryła z kapitału zapasowego. Posiada rezerwy finansowe o wartości 65 684 448,00 zł przy czym zobowiązania finansowe na koniec 2021 wynoszą 136 908 871,63 zł. Na dzień 31.12.2021 r. Spółka posiada zastawy rejestrowane: - Europejski Bank Inwestycyjny 630 501 521,21 zł - Zastaw Rejestrowy i Finansowy na prawach z rachunków bankowych 2 142 518,90 zł - Zastaw Rejestrowy na zbiorze rzeczy ruchomych 50 791 242,04 zł - Zastaw Rejestrowy na zbiorze rzeczy ruchomych 577 567 760,27 zł Suma zastawów – 1 261 003 042,42 zł Zobowiązania krótko terminowe 166 887 823,41 zł Dziwną sytuacją jest to że przepisy nakazują żeby dla Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych było utworzone osobne konto bankowe a tu mamy połączone konto z wadia i zabezpieczeniem do umów, wpłacane przez dostawców na konto bankowe. Więcej informacji w Sprawozdaniu rocznym spółki dostępnym na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości , przeglądarka dokumentów finansowych. Czy ktoś pamięta słowa prezesa „ gdybym miał przynosić straty państwo by mnie zwolnili” gdzie i kiedy prezes je wypowiedział?
    ReviewUserIcon
    Jakiś

    20.07.2022 20:38

    Pracownik

    Zwolnień żadna podwyżka nie powstrzyma. Ja jutro idę do lekarza.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    21.07.2022 05:15

    Inne

    Ok a ja jutro z wolnego , można - można
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.07.2022 18:29

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kaczor

    17.07.2022 13:28

    Pracownik

    Zapytaj działaczy z Solidarności
    ReviewUserIcon
    Kolo

    20.07.2022 19:35

    Pracownik

    Polska wzięła Ziemie Odzyskane Mazury.
    ReviewUserIcon
    MiłośnikKM

    20.07.2022 15:03

    Pracownik

    Tak was sobie czytam i się zastanawiam, co wami jest? Przecież od zawsze wiadomo, że w komunikacji nie ma dobrych pieniędzy. Jest to praca dla sympatyków, miłośników autobusów oraz warszawiaków. Mi osobiście pensja odpowiada, najbardziej wystarczy mi uśmiech zadowolonych pasażerów.
    ReviewUserIcon
    Soczysty Piksel

    20.07.2022 15:13

    Inne

    Masz rację ja po całym dniu pracy czuję się spełniony . Pieniądze to rzecz drugo ......... , trzeciorzędna
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    19.07.2022 11:43

    Pracownik

    Otwarcie Metra Bemowo. Autobusy co 20-30 minut. Czy może ktoś przypomnieć od kiedy piszę że z powodu braków kierowców autobusy dzienne będę kursowały jak nocne co 30 minut?.
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    20.07.2022 00:06

    Pracownik

    Minie miesiąc i mieszkańcy o wszystkim zapomną i przyzwyczają się do nowej rzeczywistości. Tak jest z każdą zmianą w układzie komunikacyjnym.
    ReviewUserIcon
    Twój Bolt

    20.07.2022 14:54

    Pracownik

    Od tego momentu już zawsze będziesz płacił za sexx
    ReviewUserIcon
    Rudy Lis

    17.07.2022 20:54

    Pracownik

    Elo mordeczki. TYCZY SIĘ CZŁONKÓW ZZ SOLJDARN0SC K0NTRA Zapytajcie się waszych przewodniczących dlaczego są takimi bucami że nie zgadzają się na rejestrowanie spotkań z Zarządem ( te dwa związki nie wyraziły zgody na utrwalenie negocjacji. Czego się boją). Dlaczego też na początku negocjacji przewodniczący SLUPE-CK1 mówił, że nie będzie podwyżek bo firma w trudnej sytuacji i trzeba firmę zrozumieć .. W dopie z takimi związani, które są na garnuszku zarzadu
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    20.07.2022 00:14

    Pracownik

    Związki zawodowe działają jedynie w interesie swoich działaczy. A ci akurat mają wyjątkowo komfortowe warunki pracy.
    ReviewUserIcon
    Leon

    20.07.2022 14:26

    Pracownik

    Kolego pomijoles rodziny działaczy solidarności i zzpkm ( OPZZ) mają dobrze płatne etaciki !!!(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    19.07.2022 19:58

    Pracownik

    Ludzie posty piszą posty polecone. ..... Wprowadzone od soboty zmiany dotyczyły aż 38 linii autobusowych. Mieszkańcy są oburzeni, czego dają wyraz w mediach społecznościach. Pod postem ZTM informującym o zmianach pojawiło się ponad 300 komentarzy. „Rozgrzane do czerwoności” tym tematem są też lokalne grupy na Facebooku.
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    20.07.2022 00:12

    Pracownik

    Napiszą parę komentarzy, ponarzekają, aż w końcu zapomną. ZTM chce ograniczyć autobusy do funkcji dowozu do metra. Z roku na rok brygad będzie co raz mniej.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.07.2022 07:30

    Pracownik

    Zadał bym pytanie jakie środowisko?, Środowisko władz miasta i ZTM czy środowisko mieszkańców?. Dla mnie to i tak nie ma znaczenia jest zgodnie z moimi przewidywaniami nic nie musimy wykonywać to mieszkańcy przywrócą KM do normalności. Nam pozostaje tylko nacisk na władze miasta i pracodawcę o przestrzeganie prawa pracy.

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.