opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 38
    • 39
    • 40
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ...

    12.08.2022 11:25

    Były pracownik

    LEPIEJ ISC DO ARMI DO 26 ROKU ...ZWOLNIONY Z PODATKU I JESZCZE DARMOWE SZKOLENIE NA PRAWO JAZDY C,C+E SWIADECTWO KWALIFIKACJI I JESZCZE ROBIA KUPE UPRAWNIEN NA MASZYNY BUDOWLANE I INNE......omijac mza ,TW....komunikacja warszawska to lipa....A tam 6h .....biorą ludzi i to w różnym wieku.WARUNKI SUPER I TEZ ZA DARMO BILET.....więc takie firmy jak MZA,TW....TO się omija szerokim lukiem
    ReviewUserIcon
    Wer

    10.08.2022 14:14

    Były pracownik

    Czy to prawda że mamy pracować trzy weekendy w miesiącu? Jak Tak żegnaj MZA....
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    11.08.2022 14:51

    Inne

    Aaaa poza firmą oraz z 4 wekendami wolnymi
    ReviewUserIcon
    Zenada

    11.08.2022 16:35

    Pracownik

    1 weekend wolny to ja mogę mieć ale nie w tej firmie. No chyba że zrobią jedna stawkę dla wszystkich. Wtedy będę jutro w kadrach
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    11.08.2022 12:56

    Pracownik

    Droga administracjo!(usunięte przez administratora) Usuwanie komentarzy nie sprawi, że schudnie.
    ReviewUserIcon
    Antymiłosz

    10.08.2022 23:19

    Pracownik

    To co wypisuje Miłosz zupełnie mija się z prawdą. MZA może i nie ma obecnie braków kadrowych, ale to tylko dlatego, że eksploatuje kierowców aż zupełnie opadną z sił. Firma nie chce przyznać się ilu dokładnie zatrudnia kierowców w wieku emerytalnym. A z moich obserwacji wiem, że stanowią oni coraz większą część załogi. Firma podstępnie wykorzystuje ich trudną sytuację. Bo wielu kierowców po przejściu na emeryturę nie jest w stanie zapewnić sobie godnych warunków życia. Zwłaszcza jak mieszka się w Warszawie. Trzeba jak natychmiast skończyć z tym procederem. Osoby pow. 70 roku życia nie powinny mieć prawa przewozić pasażerów autobusami. Chyba nikt nie chce aby doszło do kolejnej tragedii
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    11.08.2022 05:28

    Inne

    Aaaa poza firmą oraz poza wakatem
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    11.08.2022 11:58

    Pracownik

    Waszka poza okiem
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.11.2021 18:14

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    R1

    10.08.2022 14:00

    Pracownik

    Nie sluchaj kminka to bajkopisarz byl jest i bedzie grubasem..... na R3 opowiadał glupoty donosil na kolegów to samo robi teraz na R1.... uważajcie na niego....za dobry koniak dobry grafik potrafi ogarnac...
    ReviewUserIcon
    R13

    10.08.2022 20:51

    Pracownik

    To tylko pokazuje jakie standardy panuja w tej firmie.... szybko wrocil do łask... wiem ze to czytasz kminku. Dzien zaczynasz od go worka. Dziekuj Bogu ze cie nie zwolnili z mza bo poza mza nie masz zycia bajkopisarzu.....
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.08.2022 17:21

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    10.08.2022 11:10

    Pracownik

    Dziś kasa będzie spokojna głowa, zgodnie z przepisami kiedy kasa wpływa na konto ostatnia sesją dnia wypłaty musi być na koncie bankowym odbiorcy zaksięgowana. Sporo godzin złapałeś tylko żeby starczyło na zamknięcie miesiąc stałych zobowiązań, robi się przerąbane bez 6 tyś na rękę kto posiada kredyt mieszkaniowy miesiąca z naszych wypłat nie zamknie.
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    10.08.2022 12:15

    Inne

    Aaaa poza firmą oraz poza kasiorką .
    ReviewUserIcon
    Pytający

    09.08.2022 17:38

    Pracownik

    Gdzie kasa? Już prawie 18 a kasy dalej nie ma. Dawać kasę za miesiąc ciężkich robót!
    ReviewUserIcon
    Zyga

    09.08.2022 19:24

    Pracownik

    Będą jutro to zawsze na jeden dzień dłużej ci starczą
    ReviewUserIcon
    Furman

    09.08.2022 19:26

    Pracownik

    Ale z Ciebie materialista...
    ReviewUserIcon
    Wypłata

    09.08.2022 17:36

    Pracownik

    Pieniądze mają być 15tego.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.08.2022 05:24

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.08.2022 08:28

    Pracownik

    Nasze umowy dla kierowców zasilających nie są śmieciowe trzeba to nazywać po imieniu są niedozwolone w KM, kierowca z turystyki miał możliwość wyboru trasy swobodę podejmowania decyzji.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.08.2022 11:56

    Pracownik

    Czy można potrącić koszt naprawy autobusu z wynagrodzenia zleceniobiorcy? Nie można potrącić z wynagrodzenia należnego zleceniobiorcy kwoty poniesionej na naprawę uszkodzonego przez niego autobusu. Można dochodzić tych należności w postępowaniu sądowym kierując odpowiednie powództwo do sądu cywilnego. W przypadku uszkodzenia autobusu nie jest możliwe zastosowanie instytucji potrącenia. Wynika to z faktu, że nie mogą być potrącane wierzytelności pochodzące z czynów niedozwolonych, a właśnie w kategorii czynu niedozwolonego należy rozpatrywać uszkodzenie przez zleceniobiorcę autobusu. Podobnych niedozwolonych klauzul zapisanych umowie z kierowcami zasilającymi można więcej znaleźć.
    ReviewUserIcon
    Miłosz

    26.07.2022 12:28

    Pracownik

    W ostatnich dniach na portalu pojawiło się wiele wpisów o rzekomych brakach kadrowych w MZA. Wszystkie te informacje są wyssane z palca. Chętnych do podjęcia pracy w MZA jest wielokrotnie więcej niż wolnych wakatów. A te jedynie zwalniają się dopiero gdy inny pracownik przejdzie na emeryturę.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.08.2022 00:12

    Pracownik

    Zaprzeczając faktą trzeba brnąć dalej pokazywać że jest nas wystarczająca ilość, urlopy otrzymujemy zgodnie z charmonogramem urlopów który jest niezmienny od lat nie ma znaczenia ile lat pracujesz w spółce znaczenie ma w którym miesiącu została podjęta praca. Związek jest tylko jeden trzeba zaprzeczyć co piszę, ale znam zasady mogę podawać tylko sprawdzone informacje inaczej by mocno oberwał i wiem o tym. Dla mnie liczy się tylko jedno postępowanie zgodnie z przepisami jak ktoś zna znaczenie słowa " uczciwość zawodowa" zrozumie mówi się prawdę bez względu jaka by nie była.
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    09.08.2022 05:52

    Inne

    Aaaa poza firmą i nadal domaga się uczciwości
    ReviewUserIcon
    Opona

    05.08.2022 16:00

    Kandydat

    Jaka stawka godzinowa jest jakbym chciał popracować dorywczo ? , Bo pełen etat jest mało opłacalny dla mnie. Dziękuje za ewentualną odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    08.08.2022 14:53

    Pracownik

    Nikt nikomu nie zabrania zasilać, rozchodzi się o formę zatrudnienia kierowców żeby była zgodna z przepisami
    ReviewUserIcon
    Igor

    08.08.2022 22:09

    Były pracownik

    NO WLASNIE ....TO DO EMERYTURY,SWIATEK PIATEK I NIEDZIELA...właśnie taki luxus proponujemy.Szukamy jelonków, łapiesz się???? To zapraszamy
    ReviewUserIcon
    analny marian

    08.08.2022 20:33

    Pracownik

    Jestem dumny z tej służby, pracuję w krawacie jak dyrektor i mam dyrektorskie wynagrodzenie około 4 tys zł. Gdy jadę w garniturze służbowym do pracy to widzę te zazdrosne spojrzenia innych ludzi którzy nie nadają się do tak ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Ale wiem że moje duuze wynagrodzenie wszystko mi rekompensuje tą pracę w niedzielę I święta lub nocne wstawanie na służbę
    ReviewUserIcon
    Z prasy

    08.08.2022 16:45

    Pracownik

    Podczas kontroli w firmie oferującej autokarowe przewozy krajowe i zagraniczne z siedzibą w S., inspektor Okręgowego Inspektoratu Pracy w Poznaniu stwierdził, że pracodawca zawarł z 5 mężczyznami umowy o dzieło na okres czterech miesięcy. Owo dzieło polegać miało, jak to sformułowano w umowach, na „dowozie osób”. Inspektor stwierdził, iż w rzeczywistości zleceniobiorcy wykonywali pracę kierowców autobusów. Świadczona była ona osobiście na rzecz pracodawcy, pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę i za wynagrodzeniem.
    ReviewUserIcon
    Bnnbbb

    06.08.2022 21:33

    Były pracownik

    ZADZIWAJĄCE ŻE WOGÓLE EUROPA PRZYJMUJE TERRORYSTÓW - PO PROSTU TURYSTYKA Z ROSJI POWINNA ZOSTAĆ ZABRONIONA TO BYŁABY DOTKLIWA SANKCJA - SSMANOM I KGBISTOM WON ZA DON……SWOJĄ DROGĄ DENZYWFIKACJA OZNACZA PRZYWRACANIE FASZYZMU I KOMUNIZMU TO ROBI LUDOJAD…. A BOJÓWKI FINANSOWANE Z SOIWTÓW I NIEMIEC DZIAŁAJĄ DOKŁADNIE ZGODNIE Z WZORCAMI 5 KOLUMNY - POLSKA POWINNA TO OGŁOSIĆ I ZABRONIĆ WSZELKIEGO FINANSOWANIA DZIENNIKARZY, NAUKOWCÓW (TAKZE TYCH PRAWICOWYCH KRASNODEBSKI) Z NIEMIEC ….NIE MA DARMOWEGO FINANSOWANI….KIEDYŚ CI LUDZIE SĄ ZOBOWIĄZANI DŁUGI SPŁACAĆ….SORRY…
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    07.08.2022 17:40

    Pracownik

    Największym terrorystą jest tutaj Aaaa
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.08.2022 07:30

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    06.08.2022 13:08

    Pracownik

    Widzę Staszku że ewidentnie brakuje ci czułości. Niestety nie mogę ci w tym pomóc. Ale mogę polecić byś poszedł pod R4 i popytał o niejakiego Kaczmara
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    06.08.2022 13:48

    Inne

    Aaaa poza firmą . Trudno że w tym Cię nie było ale będziesz w 3 następnych
    ReviewUserIcon
    INFO

    06.08.2022 10:19

    Pracownik

    Tragiczny wypadek w Chorwacji, takie zdarzenia pokazuja odpowiedzialnosc tej pracy. Chlopaki wzieli to zlecenie bo chcieli dorobic pare stowek.
    ReviewUserIcon
    Z prasy

    05.08.2022 22:20

    Pracownik

    Obecnie liczba zatrudnionych kierowców zapewnia realizację zadań zlecanych przez Zarząd Transportu Miejskiego, ale Miejskie Zakłady Autobusowe chętnie zatrudnią jeszcze nawet 100 kierowców, aby łatwiej było planować czas pracy i zmniejszyć zatrudnienie w nadgodzinach Wiem wiem prasa kłamie
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.08.2022 22:44

    Pracownik

    "Zakręceni poszukiwani!”, ogłoszenia o takiej treści można zobaczyć na stronie internetowej Warszawskiego Transportu Publicznego oraz w formie plakatów na stołecznych ulicach. Miejski przewoźnik zatrudni „samodzielnych, ogarniętych i lubianych” kierowców oraz „silne, niezależne i odważne” kierowczynie. W rzeczywistości nie jest tak kolorowo ani tak wesoło jak na plakacie. Nikt nie dodaje, że chodzi o kurs prawa jazdy. I że sfinansowanie szkolenia trzeba będzie odpracować w firmie, świadcząc pracę przez około pięć lat, bo w przeciwnym razie całą kwotę należy zwrócić. A przecież zdarza się tak, że początkujący kierowca zrobi uprawnienia, pojeździ przez pół roku i po tym czasie dojdzie do wniosku, iż nie nadaje się do tej pracy. Co wtedy? Nikogo to nie interesuje. A płacić musi. Gdzie tu sprawiedliwość? W tym zawodzie jej nie ma, odpowiada sam na swoje pytanie, przewodniczący Związku Zawodowego Kierowców RP (ZZKRP).
    ReviewUserIcon
    Kursant

    05.08.2022 16:59

    Kandydat

    Jak długo trwa ścieżka awansu w MZA Warszawa? Czy proces kadrowy jest zautomatyzowany, tzn. 2 lata i stopień zaszeregowania w górę czy też zależy to od jakiejś oceny okresowej albo ankiety pasażerów?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.08.2022 17:38

    Pracownik

    Przeszeregowanie zależy od stanu twojego zdrowia i czy zrezygnujesz z niektórych praw jakie daje KP
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    05.08.2022 20:03

    Inne

    Aaaa poza firmą oraz poza KP
    ReviewUserIcon
    Elmo

    05.08.2022 15:08

    Kandydat

    Jako młody kierowca zdecydowanie odradzam tam pracę. Chyba że ktoś potrzebuje ciągnaac zwolnienia.Nie chodzi o pieniądze tylko całokształt.Nerwy to codzienność. Szkoda czasu jak masz ambicje
    ReviewUserIcon
    Starodraesszek 5

    05.08.2022 15:39

    Inne

    Ach ci młodzi - myślą że im się wszystko należy .
    ReviewUserIcon
    Gonzales

    05.08.2022 15:59

    Były pracownik

    Fakt. Tutaj przyjdziesz młody, krzepki i wesoły a wyjdziesz stary, zgorzkniały i nerwowy jak świeczka na wietrze i to już po kilku miesiącach pracy.
    ReviewUserIcon
    Kolo

    25.07.2022 22:09

    Kandydat

    Czy MZA Warszawa oferuje narzędzia do pracy zdalnej? Czy jest świeżo zmielona kawa i owocowe wtorki? Czy można liczyć na samochód służbowy? Na jakie wynagrodzenie może liczyć absolwent ekonometrii SGH z rocznym stażem? Zależy mi na rzetelnych odpowiedziach, bo nie wiem czy poświęcać mój cenny czas na kandydowanie.
    ReviewUserIcon
    Extra praca to tylko Tu 7

    05.08.2022 14:23

    Inne

    Najwyższe w Warszawie , tu zrobisz 2 razy tyle za nominał co u prywaciarza .
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.08.2022 15:17

    Pracownik

    Wiadomą jest że nastąpiła podwyżka wynagrodzenia na etat 400 zł, ile jest grup zaszeregowania i jaka kwota tego nie było w komunikacie
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Kolo

    03.08.2022 21:55

    Pracownik

    Jak brakuje ludzi? W ośrodku szkolenia pełno chętnych, taksówkarze ciągle mnie na mieście zaczepiają jak się dostać do Spółki, do tego mięliśmy 2 podwyżki w tym roku i nadal braki?
    ReviewUserIcon
    ZenekR3

    04.08.2022 19:01

    Pracownik

    Mnie też złotówka zapytał się o spółkę. Jak mu powiedziałem że 4k plus minus wynosi pensja na rękę to stwierdził że zostaje na taryfie bo tyle to zarabia w dwa tygodnie jazdy na nocach w taxi...
    ReviewUserIcon
    Taximan

    04.08.2022 22:22

    Pracownik

    4 koła w dwa tygodnie? Chyba po 20 godzin na dobę i to utargu, a po odliczeniu paliwa i takich tam na miesiąc zostanie może 4 koła, ale w aucie jak ci nie sprzątną. W tych czasach to na taksówce możesz się dorobić, nerwicy i tego typu atrakcji... wszyscy chcieliby jeździć za pół-darmo. Ps. Celowo tak narzekam, żeby was pocieszyć i żebyście tutaj zostali aż do śmierci. Niczego się nie dorobiliście i już się nie dorobicie. Co najwyżej jakiejś choroby. Hahaaaaa
    ReviewUserIcon
    Thhh

    04.08.2022 00:57

    Były pracownik

    czemu chyży ruj nie ubiera się w oryginalny wehrmachtowski strój może mnie ktoś powiedzieć? przecież byłby bardziej przekonujący
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    02.08.2022 10:19

    Pracownik

    Prośba do Administratora strony proszę zdjąć z pierwszej strony kłamliwy post podpisany moim nikiem dotyczący sprzątania autobusów w spółce. Nigdy takiego zamiaru spółka nie miała, a mogę ten post podciągnąć pod narażenie mojej godności osobistej za aprobatą Administratora strony
    ReviewUserIcon
    Proktolog Aaaa

    03.08.2022 01:08

    Pracownik

    Śmiało podciągaj pod co chcesz, dzwoń do prokuratury, na policję i nawet do papieża tylko najpierw WEŹ TE LEKI DO JASNEJ CIASNEJ!!!!1111
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.08.2022 17:46

    Pracownik

    Miło skoro masz przyjemność
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.08.2022 10:56

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kapeć

    03.08.2022 11:03

    Inne

    Zwolnij się
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.08.2022 00:47

    Pracownik

    Ile razy mam mówić opony się pali na mieście, a nie autobusy.
    ReviewUserIcon
    Proktolog Aaaa

    03.08.2022 01:05

    Pracownik

    Leki już wziął? Czy jeszcze nie?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.08.2022 02:10

    Pracownik

    Papierosy to palić potrafi ale żeby pożądane ognisko zrobić to już dwie lewe ręce.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    02.08.2022 21:31

    Pracownik

    Uwaga! Od 1 Września wchodzi nowy składnik wynagrodzenia. Jest nim premia za punktualność. Każdy kierowca, który wykona 90% półkursów zgodnie z rozkładem(+1min ;-3min) otrzyma 800zł brutto
    ReviewUserIcon
    Wieczorny Ptasze głuptasek

    02.08.2022 23:04

    Inne

    Dobranoc Aaaa - śnij i jutro nam ładnie opisz jakie miałeś sny ( oby nie koszmar )
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    02.08.2022 23:28

    Inne

    Aaaa w firmie - taki miałam sen , koszmar
    ReviewUserIcon
    analny marian

    01.08.2022 15:47

    Pracownik

    Jestem dumny z tej służby, pracuję w krawacie jak dyrektor i mam dyrektorskie wynagrodzenie około 4 tys zł. Gdy jadę w garniturze służbowym do pracy to widzę te zazdrosne spojrzenia innych ludzi którzy nie nadają się do tak ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Ale wiem że moje duuze wynagrodzenie wszystko mi rekompensuje tą pracę w niedzielę I święta lub nocne wstawanie na służbę.
    ReviewUserIcon
    PapaSmerfR3

    02.08.2022 13:13

    Były pracownik

    Zazdrosne spojrzenia? ciekawe bo na mnie patrzyli się jak jeździłem do pracy jak na ćpuna, pijaka, menela i człowieka, który dzień w dzień g#wo przerzuca za grosze w pocie czoła a po pracy wygląda jakby uszło z niego 3/4 życia.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.07.2022 15:18

    Pracownik

    Ważna zmianą odnośnie szkoleń W związku z nowymi przepisami pracodawca będzie miał obowiązek przeprowadzenia szkoleń niezbędnych do wykonywania określonego rodzaju pracy lub pracy na określonym stanowisku, jeśli zobowiązanie to wynikać będzie z postanowień układu zbiorowego pracy, innego porozumienia zbiorowego lub z regulaminu, albo gdy obowiązek przeprowadzenia takich szkoleń wynikać będzie z przepisów prawa lub umowy o pracę. Co ważne szkolenia na podstawie polecenia przełożonego będą się odbywać się na koszt pracodawcy oraz w miarę możliwości w godzinach pracy pracownika. Czas szkolenia odbywanego po godzinach pracy pracownika wliczany będzie do czasu pracy
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.08.2022 10:45

    Pracownik

    Nowe regulacje mają na celu wdrożenie dwóch unijnych dyrektyw, tj. dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1152 z dnia 20 czerwca 2019 r. w sprawie przejrzystych i przewidywalnych warunków pracy w Unii Europejskiej oraz dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1158 z dnia 20 czerwca 2019 r. w sprawie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym rodziców i opiekunów oraz uchylającej dyrektywę Rady 2010/18/UE. i proszę mnie nie poprawiać.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    02.08.2022 08:35

    Pracownik

    Dla pracodawców największą bolączką jest brak informacji o ostatecznym kształcie zmian, terminie ich ogłoszenia, a co najbardziej istotne, terminie ich wejścia w życie. Jeśli będzie to tylko 14 dni, pracodawcy mogą mieć duże problemy z wdrożeniem ich w swoich przedsiębiorstwach. Zajmij się swoimi problemami
    ReviewUserIcon
    Tuhhh

    02.08.2022 01:30

    Były pracownik

    W PACYFIKACJI POWSTANIA WARSZAWSKIEGO BRALI UDZIAŁ TAKŻE UKRAINCY I TRZEBA O TYM OTWARCIE MÓWIĆ A NIE ZAKŁAMYWAĆ HISTORIĘ DLA POPRAWNOSCI POLITYCZNEJ !!! Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/mazowieckie/news-rocznica-powstania-warszawskiego-morawiecki-o-zadoscuczynien,nId,6193529#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.07.2022 23:07

    Pracownik

    Możecie mi przypomnieć kto w czasie pandemii pisał dać 5400+wysługa i ściągnąć kierowców do siebie ? Teraz mamy to samo kiedy nie będzie jednakowej stawki wynagrodzenia dla kierowców ludzie się buntują nie chcą pracować za mniej niż inny który więcej za taką samą pracę dostaje.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.08.2022 15:01

    Inne

    Ok dzięki od kilku dni nie brałem i efekty widać gołym okiem
    ReviewUserIcon
    Vicky

    01.08.2022 17:23

    Pracownik

    Jedni się buntują a inni mogą pracować nawet za najniższą krajową. Wstydzę się przyznać do tego że jestem kierowcą tej firmy. Dali 400 zł brutto to jest jakieś 240 netto i myślą że zatrzymają ludzi. Zaczekajcie do jesien, zobaczycie czy będzie was stać na opłaty. Hahaaaaa
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.07.2022 19:25

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.07.2022 21:32

    Pracownik

    I jeszcze jedno rekordziści oferują że w 14 dni uzyska się prawo jazdy i wszystkie dokumenty, praktycznie jest to niemożliwe do wykonania, ale jak zaczną tak robić strach będzie jeździć
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    31.07.2022 21:51

    Inne

    Aaaa poza firmą
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    30.07.2022 09:51

    Pracownik

    Mam pytanko.Tylko proszę o kulturalne wypowiedzi i na temat. Mam cały miesiąc urlopu i chciałbym na umowę zlecenie dorobić w tym czasie u ajenta oczywiście zachowując i przestrzegając czasu pracy .Czy mogę, czy firma na to pozwoli ?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.07.2022 16:48

    Pracownik

    Jesteś śmieszny jak klaun miasto budżet ograniczy i znowu umów o pracę na czas określony nie będzie przedłużana
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    31.07.2022 19:40

    Inne

    Chętnie a nawet bym stwierdził z przyjemnością dostanę klapsika
    ReviewUserIcon
    gdgdghdfhd

    31.07.2022 13:15

    Były pracownik

    REPARACJE 16 B/$ = KONFISKATA 16 B/$ : .. markety, fabryki , banki , konta bankowe , ruchomości : statki samoloty , jachty motorowery , obrączki , kolczyki , kolie , złote zęby , protezy tytanowe , torebki , zegarki, telefony .... i nieruchomości ITD... ...REPARACJE wojenne dla Polski od niemiców to 16 .000.000.000.000 BILIONÓW DOLARÓW ! ... 7 MILIONÓW Polaków a za każdego Polaka 1 MILION $ = 7.000.000.000.000 BILIONÓW DOLARÓW + 4 BILIONY $ za KRADZIEŻ i ZNISZCZENIA + 5 BILIONÓW $ za lukrum cesans - ZA BRAK Polaków i za to co NIE ZAROBIONE z powodu BRAKU Polaków i MAJĄTKU NARODOWEGO ! !... 16.000.000.000.000..
    ReviewUserIcon
    Pomieszane z ppplątaniem

    31.07.2022 15:46

    Inne

    Proszę podać gdzie oraz kiedy możemy się spotkać zobaczyć ewentualnie kupić ten rower damka 6jest a nawet trzeba się spotkać zobaczyć ewentualnie kupić ten rower damka Herkules A Ty nadal swoje konto gogle na miejscu A Ty nadal swoje konto gogle na miejscu A Ty nadal swoje konto gogle na miejscu A Ty nadal swoje konto gogle na miejscu A Ty nadal swoje konto gogle na miejscu A Ty nadal swoje konto gogle na pewno się spotkać zobaczyć jak nie było montażu i piątek mam nadzieję że nie było tematu to jest duży rower raczej dla wysokiej osoby z wolnego to jak 9w lotto trafić do jazdy autem pojechać z Tobą wszędzie tam. gdzie hobby to proszę o kontakt w sprawie roweru merida i powiem wam jak dostać się do jazdy autem pojechać z Tobą wszędzie jest ostateczna cena za rower damka pegasus to proszę o kontakt w sprawie roweru merida i powiem 5zł na Obrońców Tobruku do jazdy dziennej na miejscu A Ty nadal swoje konto w sprawie roweru merida i powiem wam jak dostać się do jazdy autem pojechać na 6cm to jest duży rower raczej dla wysokiej osoby z wolnego to jak ogłoszenie o kontakt w sprawie roweru merida i powiem wam 9plus wysługa to proszę dać mi się spotkać i
    ReviewUserIcon
    wujek dobra rada

    31.07.2022 16:27

    Pracownik

    Do obu: Przestańcie to brać póki nie jest za późno.
    ReviewUserIcon
    Vhgv

    31.07.2022 09:38

    Były pracownik

    trzask kałaszycu zabronił włączenia syren w godzinę W POtomek bandery
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.07.2022 21:56

    Pracownik

    Skoro już mam IP blokowane jeszcze jedno informacje które podawałem są uzyskane z dokumentów zarządu spółki z uwagi że spółka jest budżetowa informacje są jawne.
    ReviewUserIcon
    Cdaaaaa

    29.07.2022 22:12

    Pracownik

    Admin tej strony ma tyle wiedzy co student po pierwszym roku informatyki. Na urządzenia mobilne nie potrafi poprawnie napisać formularza to o czym my mówimy. Ta strona to jeden wielki ...... Zablokować to on sobie może.....
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.07.2022 02:48

    Pracownik

    Starał się ale ze mu nie wyszło pech się mówi
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.07.2022 12:49

    Pracownik

    Jak wynika z informacji datowanych na 21 listopada 2019 roku podawanych przez prezesa spółka wykonywała 88 milinów wzkm i zatrudniała 3500 kierowców. Teraz wykonuje 83 miliony wzkm i zatrudnia 3100 kierowców. Mam pytanie czy były jakieś zwolnienia grupowe skoro z pracy ubyło 400 kierowców?
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    29.07.2022 23:40

    Inne

    Aaaa poza firmą , udaje nadal że pracuje w KM . W ten sposób chce się dowartościować , z marnym skutkiem
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.07.2022 00:16

    Pracownik

    Masz rację wpadnę w Październiku sprawdzę czy jest koniec świata.
    ReviewUserIcon
    heheszek

    29.07.2022 22:55

    Pracownik

    Busśmietnik narzeka publicznie na swoją pracę w Mobilisie. Co jednak w MZA nie było tak źle?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.07.2022 08:24

    Pracownik

    Mam propozycję Skoro w spółce są pracownicy którym odpowia różnica wynagrodzeń za wykonywaną jednakowa pracę i nie chcą zrównania wynagrodzenia zgodnie z obowiązującymi przepisami sprawdźmy którzy pracownicy nie chcą otrzymywać wynagrodzenie takie same jak mają inni (czyli ja) i oni niech pozostaną przy swoim wynagrodzeniu, a pozostałym pracownikom zgodnie z przepisami KP wyrówna się wynagrodzenie do jednakowej kwoty.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.07.2022 18:57

    Pracownik

    Nie mogę się z tym pogodzić ze kiedy inny kierowca chce mieć takie same zarobki jak ja w nominale musi przyjść dwa razy do pracy z dnia wolnego a zarząd spółki mówi że tak musi być taki jest Regulamin Wynagrodzenia który on wprowadził.
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    29.07.2022 19:43

    Inne

    Aaaa poza firmą - uważa że jemu te pieniądze po prostu się należą . Sory winetu
    ReviewUserIcon
    Wypłata

    29.07.2022 08:30

    Pracownik

    Zbliża się koniec miesiąca. Jak tam u was sytuacja z nadgodzinkami? Ja wydziobałem dodatkowe 23h. Szału nie ma, ale coś koło 4800 wezmę.
    ReviewUserIcon
    Bubu

    29.07.2022 14:13

    Pracownik

    Aaaa to gdzie teraz pracujesz?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.07.2022 14:40

    Pracownik

    Dane chronione możesz się dowiedzieć nie wcześniej niż 50 lat po mojej śmierci.
    ReviewUserIcon
    Kiero D

    28.07.2022 11:10

    Pracownik

    Czytam to forum i głównie widzę wpisy o małej kasie za którą pracują tylko nieudacznicy. Ale z drugiej strony jak mam ponad 50 lat, małe szanse na pracę w "korporacji", dzieci dorosłe, kredyt spłacony to 4,0 czy 4,5 tys. na rękę to dla mnie i tak więcej niż np. 8 tys. gdybym miał kupę innych zobowiązań. Więc nie obrażajcie i nie krytykujcie ludzi którzy tu pracują. Jak komuś mało to przy bezrobociu 2% w W-wie roboty pełno. Brać, przebierać.
    ReviewUserIcon
    3nik

    29.07.2022 00:51

    Pracownik

    Ty szanuj siebie. W wieku 50 lat ci tyle starcza? W takim wieku to ja będę prezesem własnej firmy. Będę siedział pod Giewontem i nogi w strumyku moczył
    ReviewUserIcon
    Kiero D

    29.07.2022 12:02

    Pracownik

    Prezes własnej firmy :). To co tu robisz? Ktoś kto aspiruje na bycie prezesem siedzi w MZA na stanowisku kierowcy. No chyba, że to będzie prezes taczki albo łopaty.

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.