opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 37
    • 38
    • 39
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Marek

    30.08.2022 12:08

    Pracownik

    Firma myśli takze nad wprowadzeniem trzy miesięcznego okresu rozliczeniowego dla nadgodzin.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.08.2022 12:26

    Pracownik

    Myśleć może, lepiej zamiast myśleć niech zapozna się z przepisami czy może 3 mc okres rozliczenia wprowadzić.
    ReviewUserIcon
    FąfelDuży

    30.08.2022 15:30

    Były pracownik

    Masz na myśli ten okres gdzie ludzie musieli niemal do 70 tyrać by przejść na emeryturę? Fakt. To dopiero był sajgon czas.
    ReviewUserIcon
    szlanadabadingdong

    30.08.2022 15:23

    Inne

    czy to się kiedyś nauczy jeździć na czas błagam wgl co to jest 0/10 niesmacznej kawusi życze
    ReviewUserIcon
    Los

    30.08.2022 13:37

    Były pracownik

    trzask cemping, Młodzi uczcie się jak kasta manipuluje wyrokami. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie pozostawił kamienice złodziejom, a NSA wydał wyrok całkowicie odwrotny. EU chce by kasta rządziła w Polsce. Pytam się czy on jest na urlopie bezpłatnym???Bo w ratuszu w ogóle nie urzęduje. Nastepna sprawa rządu usunąc tego tumana z funkcji prezydeta i powołać komisarza
    ReviewUserIcon
    Gorliwy czytelnik

    26.08.2022 12:33

    Pracownik

    Brakuje kierowców w Warszawie, piszą o tym nawet na stronie radia Eska. Czekam na opinie na ten temat tutejszych ekspertów, głównie na Aaaa, uwielbiam jego czytać, zawsze to robię przed snem... Proszę.... Pisz mi więcej, błagam, daj mi tą przyjemność
    ReviewUserIcon
    Haha

    30.08.2022 12:23

    Pracownik

    Ta cały myk polega na tym że dla miasta jest na rękę by wygaszać komunikację. Duże oszczędności na paliwie, kupnie taboru, amortyzacji, utrzymaniu infrastruktury, pensjach. A winę zrzucić na kierowców, że nie chcą pracować leniwe burżuje. A że pensja nie adekwatna do odpowiedzialności i ryzyka zawodowego na dodatek w święta i weekendy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.08.2022 12:25

    Pracownik

    Przecież my pracujemy nie wnosimy sprzeciwy do wynagrodzenia, nic miasto na nas zwalić nie może. Że zmieniamy pracę na lepiej płatną normalne wolny rynek jest.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.08.2022 10:27

    Pracownik

    Polscy pracownicy nie proszą o podwyżki. Wybierają inną, bardziej opłacalną opcję ..... Zmianę pracy.
    ReviewUserIcon
    Motywacja

    30.08.2022 07:55

    Pracownik

    Jak dlugo beda budowac linie tramwajowa na Wilanow, pytam bo stolica to ciagly korek od wczoraj.
    ReviewUserIcon
    Spaślaczek

    30.08.2022 09:08

    Pracownik

    Siema, do 2024 ale pewnie się przedłuży jak zawsze z kazdą inwestycją w polszy.
    ReviewUserIcon
    Radek

    25.08.2022 18:39

    Pracownik

    Ja z propozycji zmian jestem zadowolony. Bardzo chętnie przychodzę z wolnego bo mogę dzięki temu dorobić do pensji. Do tej pory często gdy prosiłem o pracę z wolnego uzyskiwałem odpowiedź odmowną. Albo miałem zrobionych ich zbyt dużo, albo wychodziła trzecia niedziela. Mimo, że miałem czas i chęci, to siedziałem bezczynnie. Jak ktoś nie chce robić nadgodzin to niech ich nie robi. Tylko niech potem nie narzeka na zbyt niską wypłatę i nie utrudnia życia tym co chcą pracować
    ReviewUserIcon
    Damian

    30.08.2022 05:45

    Pracownik

    Ale pomimo braków są problemy z przyjściem z wolnego. Nie chcą zatrudniać. A najgorzej jest jak dodzwonisz się do Justyny z R1. Ona tak owija makaron na uszy że chyba sama tego nie rozumie co mowi. Nagrałem ją i jak będą teraz do mnie dzwonić i nagabywać do roboty to puszcze to nagranie.
    ReviewUserIcon
    WielkaŚmierdzącaKupa

    30.08.2022 06:41

    Były pracownik

    A później jak popatrzysz kto jeździ w weekend z wolnego to się okazuje, że same pupilki z pięterka.
    ReviewUserIcon
    4 punkty

    27.08.2022 17:25

    Pracownik

    Cztery punkty które sprawią że w MZA skończą się problemy kadrowe: 1) zmiana maksymalnie po 8 godzin 2) realne rozkłady jazdy, które można realizować jadąc 50km/h 3) dobre postoje na krańcach z każdej strony, gwarantujące kierowcy odpoczynek. 4) pensja 5000zł NETTO postawy + dodatki za paliwo, święta itp Spełniając te 4 punkty gwarantuje że spółce skończą się problemy kadrowe!
    ReviewUserIcon
    Giętki

    29.08.2022 01:22

    Pracownik

    A co myślisz że będę pracował tu inaczej? Ma tak być jak napisałeś
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    29.08.2022 22:02

    Inne

    Aaaa poza firmą oraz poza jednakową stawką 6850
    ReviewUserIcon
    R1-R1

    29.08.2022 12:29

    Pracownik

    Witam W grafiku na wrzesień Zabrali mi sobotę z mojego wolnego weekendu, czy to jest prawnie? Czy jak zawsze robią co chcą??
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    29.08.2022 18:32

    Inne

    Aaaa poza firmą oraz poza dobrym grafikiem
    ReviewUserIcon
    Pap

    29.08.2022 21:03

    Pracownik

    Mam to samo...
    ReviewUserIcon
    szambelan czajka

    29.08.2022 19:50

    Pracownik

    Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Krakowie zawarł porozumienie ze związkami zawodowym, w wyniku którego wszyscy pracownicy spółki otrzymają podwyżkę o 500 zł od 1 października - poinformował rzecznik krakowskiego MPK Marek Gancarczyk. Jak powiedział Marek Gancarczyk, początkujący kierowca/motorniczy otrzyma wynagrodzenie od 4,5 do 4,8 tys. zł netto. Zarząd MPK chciałby, aby od stycznia 2023 r. pracownicy spółki otrzymali podwyżkę o kolejne 500 zł.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    28.08.2022 23:47

    Pracownik

    I teraz jeszcze sprawa symboli religijnych. Z chorągiewkami już była afera a teraz krzyżyki. Nie wiem jak ZZ na to pozwoliło ale ja nie będę jeździł autobusem z symbolami religijnymi. Kiedyś się śmiałem ze sprzątania autobusów. Potem jak wyszło w praniu że robią to tylko ochotnicy to olałem. Teraz 3 niedziele w miesiącu i jeszcze z Krzyżem. Dlaczego te gamonie go nie utopiły? Akwarium by nam nie kazali wozić.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.08.2022 00:30

    Pracownik

    3 niedzielę dobra sprawa więcej kasy się zarobi a dodatkowe dni wolne od pracy w tygodniu też wpadną. Szklanka jest do połowy pelna, a nie pusta
    ReviewUserIcon
    Kolo

    28.08.2022 13:40

    Były pracownik

    Więcej rozpatrywania skarg od baranów, którym wszystko przeszkadza, a na pewno będzie więcej ludzi. Przecież na filmiku nie widać, by kierman z N31 oglądał film. A może tylko słuchał? Słusznie porzucił pracę, niech go cmokną.
    ReviewUserIcon
    Drivero77

    28.08.2022 17:13

    Były pracownik

    Późna noc, wczesny ranek - naderwana noc (po kilku dniach zmian na do bani liniach)...wystarczy posłuchać zakazanego przez regulamin radia, głosu z filmu w komie, cokolwiek byleby tylko trzymało to przy życiu i ułatwiło funkcjonowanie w kołchozie zwanym komunikacją miejską bo jak wiadomo łatwo zasnąć za kółkiem nawet z zapałkami w oczach gdy człek zmęczony ale jak widać, afera jest nawet z takiego czegoś. Ogólnie to powinno się jeszcze specjalistyczną komisję albo lepiej!!! papieża powołać z księdzem by odprawił egzorcyzmy bo kierowca to istny (usunięte przez administratora)!!! (skiśnięty-śmiech)
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    26.08.2022 19:21

    Pracownik

    Właśnie przeczytałem artykuł na stronie tvn o kierowcy którzy rzekomo podczas jazdy oglądał film na telefonie. Firma wraz z tvn próbowała zaszczuć kierowcę wszczynając postępowanie wyjaśniające. Kierowca miał jaja i zagrał im na nosie. Po prostu olał robotę i przestał do niej przychodzić nikogo nie informując.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.08.2022 16:41

    Pracownik

    Brakuje kierowców i 1 mld zł. Okrojone kursy autobusów .... Brak kasy w kasie i nie ma skąd jej wsiąść. 100 mil zł miasto dało na zamknięcie projektu zakupu autobusów gazowych ale to nadal mało.
    ReviewUserIcon
    Arystoteles

    28.08.2022 10:58

    Pracownik

    Wiecie dlaczego upadło cesarstwo rzymskie? Bo zaczęło brakować dorożkarzy, tragarzy. Potem zaczęła się drożyzna, zerwane łańcuchy dostaw, niezadowolenie ludzi, później była już tylko wojna i grabieże. Reasumując...jesteśmy o włos od tego ostatniego
    ReviewUserIcon
    Yijhhh

    26.08.2022 20:02

    Były pracownik

    Dziwna POstawa przewodniczącego rady najwyższej Ukrainy wspierać swoim udziałem totalną oPOzycję niemiecką w Polsce, pomijam już fakt że grodzki to łapówkarz i przestępca kolejny klocek w (usunięte przez administratora) tyle
    ReviewUserIcon
    szambelan czajka

    26.08.2022 15:52

    Kandydat

    Kraków tnie linie autobusowe. Powód? Poprawa - przekonuje urząd - komfortu pasażerów. ???? Zlikwidowane mają być bowiem te linie, które się spóźniały. A po likwidacji spóźniać się nie będą, więc "poprawi się punktualność".
    ReviewUserIcon
    Czemu brakuje ludzi

    25.08.2022 11:24

    Kandydat

    Dali podwyżkę na 5600 etatowcom, a na zlecenie aż 38 zeta więc chętnych powinno być w pytę.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    25.08.2022 18:58

    Inne

    Nie ja oczekuje 5400 plus wysługa - mnie te pieniądze po prostu się należą
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    25.08.2022 19:03

    Inne

    Aaaa poza firmą oraz poza 5400 plus wysługa . Skoro jesteś poza firmą to te pieniądze się po prostu nie należą
    ReviewUserIcon
    Zebrak

    25.08.2022 13:03

    Pracownik

    W mza nie bylo zadnej podwyzki, tylko proba wyrownania do szalejacych cen i rosnacych kosztow zycia, nauczyciele nie akceptuja propozycji podniesienia wynagrodzen na poziomie 9 % przy inflacji 16 %.
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    25.08.2022 13:24

    Pracownik

    Niektórzy tacy jak np. Kaczmar są w stanie zgodzić się nawet na obniżkę swojego wynagrodzenia. Więc o jakich podwyżkach my tu rozmawiamy?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    25.08.2022 15:02

    Pracownik

    Od kiedy 5% decyduje o tym czego oczekuje 65% załogi?, 35% to niby reprezentatywne ZZ z którym tak chętnie pracodawca współpracuje. Większość to niezadowoleni kierowcy ze stanu jaki jest
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.08.2022 21:41

    Pracownik

    Kraków sobie radzi kiedy radni Warszawy dostrzegą problem KM? Cięciami w komunikacji miejskiej w Krakowie zajmą się radni. Na najbliższej sesji Rady Miasta prezydent przedstawi informację o ograniczeniu w kursowaniu autobusów. Potem radni będą dyskutować o tym, jak rozwiązać problem. Mogą też podjąć uchwałę zobowiązującą prezydenta do podjęcie działań naprawczych.
    ReviewUserIcon
    Zegnam

    25.08.2022 08:36

    Pracownik

    To tak jak w stolicy, rozmowy trwaja a ludzie odchodza.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    25.08.2022 09:20

    Pracownik

    U nas trwały negocjacje które dały kierowcy 400 zł, nie było rozmów na temat braków pracowników, cięcia kursów, nie ten poziom rozmów który teraz Kraków będzie prowadził. W Krakowie teraz wszystko zależy od radnych miasta jaka uchwałę podejmą prezydent miasta będzie musiał ją zrealizować.
    ReviewUserIcon
    R-3

    19.08.2022 15:34

    Pracownik

    Firmie bardziej niż na pozyskaniu nowych pracowników zależy na maksymalnym wykorzystaniu tych już zatrudnionych. Począwszy od skrócenia przerw na krańcach jedynie do tych ustawowych, po zwiększanie liczby nadgodzin aż po zatrudnianie emerytów. Nowi pracownicy przynoszą więcej szkody niż pożytku i zawsze są z nimi problemy.
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    25.08.2022 09:15

    Były pracownik

    Każdy był kiedyś nowym pracownikiem.
    ReviewUserIcon
    Marek

    24.08.2022 09:07

    Były pracownik

    To jest informacja dla chcących zatrudnić się w mza i którzy to chcą zrobić sobie wcześniej kat (usunięte przez administratora) Stanowczo odradzam. Jeżeli już chcesz jeździć zrób kat c. Obecnie zarobki kształtują się na poziomie 5500 netto przy jeździe wokół komina. Praca max do 17.wolne weekendy i święta. W mza 4100. Pracujesz Świątek piontek i niedziela. Zakres godzinowy 3.50 - 1.00 A na koniec kategoria c jest tańsza.
    ReviewUserIcon
    analny Marian

    24.08.2022 22:22

    Pracownik

    Marek, piszesz szczerą prawdę. Bycie kierowcą w komunikacji miejskiej to jakiś masochizm, jest się(usunięte przez administratora) nym z każdej strony, byle menel Cię opluje a kierowca musi go jeszcze przeprosić i ładnie się uśmiechać. Szczerze to nie mam pojęcia co ludzie widzą w tej pracy ni to jazda bo zatrzymujesz się co minutę ni to gwiazda. A przepraszam gwiazda jest hahaha.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.08.2022 18:49

    Pracownik

    Matematyka dla opornych Jeżeli spółka zatrudnia 3100 kierowców i przychodząc do pracy z dnia wolnego 800 kierowców uzupełnia braki ilu kierowców brakuje spółce jeżeli umożliwi się każdemu kierowcy 2 dni pracy z dnia wolnego?. Odpowiedz: spółce będzie dodatkowo brakować 280 kierowców. Jest poprostu gorzej niż sądziłem.
    ReviewUserIcon
    Tymek

    24.08.2022 18:00

    Pracownik

    Nie będzie żadnego kryzysu. Zmniejszy się plan. Nawet jakby zostało tylko 1000 kierowców to komunikacja i tak by działała. Ludzie sobie jakoś poradzą. Wszak zostaną im inne środki transportu. Ostatnie wydarzenia na świecie pokazały dobitnie że ludzie są zdolni przyzwyczaić się do nawet najgorszych obostrzeń.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.08.2022 20:53

    Inne

    Tak jestem egoistą no i co mi zrobisz ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.08.2022 18:35

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Robuś

    22.08.2022 22:21

    Pracownik

    Jest ok ten dyspozytor (usunięte przez administratora) Chodzi o tego młodego blondynka co na Woronicza zaczynał karierę jako syn kierowcy i potem sam zaczął jeździć, najpierw na R11, potem na R7?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.08.2022 22:18

    Pracownik

    Przydybał przez lornetę pracownika z kanistrem w dłoni. Chłopu brakowało rok do emerytury i poleciał dyscyplinarnie. Było o tym dość głośno. Jeszcze sprawa używek i alkoholu pomiędzy wzięciem papierów a wyjazdem przez bramę. To wszystko jego osiągnięcia. Lorneta i wszędziebywające nasłane uszy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.08.2022 12:26

    Pracownik

    Pytanie: Na ile wiążące dla pracownika jest podpisane porozumienie pomiędzy pracodawcą a ZZ związane z podwyżka 400 zł na etat od 1 sierpnia?. Dla każdego pracownika wiążącą jest umowa o pracę lub aneks do umowy, do dnia dzisiejszego pracownik nie otrzymał aneksu do umowy zmieniający jego stawkę zaszeregowa.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.08.2022 13:31

    Pracownik

    Pytanie może banalne, ale skutki ma większe niż się wydaje. Jeżeli pracownik nie zgadza się z nowymi warunkami jakie oferuje mu pracodawca ma prawo rozwiązać umowę o pracę bez okresu wypowiedzenia. Kiedy zakład zrobi sprawdzam umowy podpisanej z ZZ?.
    ReviewUserIcon
    Staszek

    21.08.2022 16:41

    Pracownik

    Najlepszemu przyjacielowi poleciłbym pracę w komunikacji miejskiej. Wozy czyste, zadbane za naprawdę godziwe wynagrodzenie. Zaczynasz pracę np o 4 rano i kończysz pracę w środku nocy, ale do tego można się przyzwyczaić. Kontrole są bardzo rzadko
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    21.08.2022 16:49

    Inne

    Aaaa poza firmą wraz ze Staszkiem
    ReviewUserIcon
    Kolo

    20.08.2022 13:44

    Były pracownik

    Jak tam, zgłaszają się nowe jelenie co jak zobaczą czym pachnie ta robota to zostawią wóz patronowi na mieście? A może jakieś łanie?
    ReviewUserIcon
    Emeryt

    18.08.2022 11:42

    Pracownik

    Jak zmotywowac ludzi do pracy w zawodzie kierowcy autobusu miejskiego?
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    19.08.2022 23:59

    Inne

    Aaaaa poza firmą oraz poza darmowym biletem
    ReviewUserIcon
    Piotr

    20.08.2022 11:50

    Były pracownik

    KASA,KASA,KASA......inaczej zarząd niech siada i jeździ...TAM ZAWSZE IM MALO,DOROBIA.....coraz mniej jelonkow.....Z TRAMWAJI PONOC HURTOWO WIEJA.....non stop ogłoszenia,non stop...ROBOTY NON STOP 365 DNI....I mororniczowie i zaplecze techniczne... POPROSTU PIENIADZE NIE ADEKWATNE DO 365 DNI W ROKU TYRSNIA NA TORACH W HALACH.....TU NIE TRZEBA BYC MOCNO ROZGARNIETYM BRAK LUDZI W KOMUNIKACJI WARSZAWSKIEJ BEDZIE SIE TYLKO POGLEBIAL....emerycii zwija, a nowych za te pieniądze cały rok dyspozycja nie będzie...TRZEBA MYSLEC WCZESNIE A NIE TYLKO LUDZI KARAC ,JAK TU OBERWAC....zwolniłem się po paru latach ABSOLUTNIE,ABSOLUTNIE NIE ZALUJE.....MAM NORMALNE DNI,GODZINY PRACY I W ZYCIU NIKT MNIE NIE TERORYZUJE ZE MI PREMIE ZABIERZE....A TU????? ...aby urwać....szukajcie dalej
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    20.08.2022 01:55

    Pracownik

    Ciekawostką na miarę światową, we wszystkich miastach brakuje kierowców KM tylko Warszawa twierdzi że ma ich pod dostatkiem, tnie kursy, wydłuża czas oczekiwania na autobus i nic się nie dzieje. Kto może wytłumaczyć ile mieszkańcy Warszawy mogą to wytrzymać ?
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    20.08.2022 11:16

    Inne

    Aaaa poza firmą - nikt nic nie będzie Ci tłumaczył a o młodzieńców Warszawa bądź spokojny
    ReviewUserIcon
    Motywacja

    19.08.2022 11:43

    Pracownik

    Proponuje 600 zl brutto za dzien pracy z wolnego.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    19.08.2022 14:39

    Pracownik

    Bez obaw ani kierownik ani władze spółki tego nie czytają, każdy pisać może informacje jakie posiada.
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    19.08.2022 16:50

    Inne

    Aaaa poza firmą oraz poza jednakową stawką
    ReviewUserIcon
    szambelan czajka

    18.08.2022 17:05

    Pracownik

    Pisalem o upadku pierwsze podrygi coraz bardziej widoczne a potem juz lawinowo w dol Kryzys w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym S.A. w Krakowie spowodowany brakiem kierowców zdaje się nie mieć końca, a jego wynik bardzo boleśnie uderzy w mieszkańców miasta już po wakacjach. Każdego dnia na ulice Krakowa ma wyjeżdżać około 25 autobusów mniej, a co za tym idzie będą likwidowane linie, skracane trasy i ograniczana częstotliwość kursowania.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    18.08.2022 18:41

    Pracownik

    W Warszawie jest trochę inna specyfika z brakiem 200 autobusów ZTM sobie da radę, ale jeżeli wezmę za punkt odniesienia 1440 autobusów które w normalnych warunkach było wystawiane do ruchu z tym co czeka w Październiku gdzie nie więcej niż 900 autobusów do ruchu będzie mogło być wystawione. Z tym już ZTM sobie nie poradzi autobusy będą kursować co 30 minut.
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    18.08.2022 20:21

    Inne

    Aaaa poza firmą oraz poza punktem odniesienia
    ReviewUserIcon
    Roman

    17.08.2022 00:40

    Pracownik

    Mam zamiar do was przyjść. Jeździłem zestawem 20 lat. Wiadomo zarobki obecne to 12 tys. No ale to trzeba lubieć. Czy tutaj zarobię połowę tego co napisałem? Bo różne opinie chodzą. W ogłoszeniu 6300 dla początkujących czy to prawda?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    17.08.2022 11:54

    Pracownik

    Skoro już tak jesteście rozgadani może ktoś przetłumaczyć zdanie które spółka podaje w ogłoszeniu ...... miesięczne wynagrodzenie zasadnicze już od 5 600 zł brutto oraz inne składniki wynikające z Regulaminu Wynagradzania i Kodeksu pracy ..... Składnikiem wynikającym z Regulaminu Wynagrodzenia jest miesięczna premia regulaminowa, czy do 5600 doliczyć mam premie regulaminową i dodatki ustawowe?
    ReviewUserIcon
    Świstak

    18.08.2022 17:35

    Były pracownik

    Fakt jesteś w domu ale po godzinie już Cię praktycznie nie ma bo jesteś martwy ze zmęczenia. Normalnie istny miód!
    ReviewUserIcon
    Gjbbbb

    18.08.2022 17:32

    Były pracownik

    Instytut Rybactwa Śródlądowego znalazł w próbkach wody z Odry rzadkie mikroorganizmy, tzw. złote algi, (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) krzyczał rtęć *
    ReviewUserIcon
    Hhgfd

    17.08.2022 18:52

    Pracownik

    Zapraszam wszystkich od 1 września na zwolnienie lekarskie, niech sobie przypomną dzięki komu ta firma istnieje,bo co nie którym z dołu i góry się w dup.. po przewracało. Inni potrafią, dla czego nie my????
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    17.08.2022 21:06

    Pracownik

    Przecież to nie było do ciebie, komentarze zostaw dla własnej wiadomości.
    ReviewUserIcon
    Puszysty Młodzian bez jedynki

    18.08.2022 08:04

    Inne

    Nie , nie zostawię - mnie się ta praca po prostu należy .
    ReviewUserIcon
    Nowy

    13.08.2022 00:54

    Pracownik

    Planuje zmienić pracę, teraz zarabiam około 7500 zł, pracuje 19 dni w miesiącu po 8 godz, każdy weekend i święta wolne. Czy jako kierowca w komunikacji miejskiej zarobię więcej? Czy warto wogole o tym myśleć?
    ReviewUserIcon
    sinbad

    13.08.2022 21:17

    Pracownik

    Stegna i Jantar to największa (usunięte przez administratora) 500+ Odradzam pobyt w tych kurortach
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    16.08.2022 04:02

    Inne

    Nie wracam ale na Goworku zostaję
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.08.2022 16:20

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Atomek

    15.08.2022 22:25

    Pracownik

    Tomek się jara że mógł jechać łączoną brygadą. Jemu do szczęścia nic nie potrzeba bo mieszka z mamą.
    ReviewUserIcon
    changedestinyway

    15.08.2022 11:37

    Były pracownik

    Baglamukhi Mantra To Win Court Case Baglamukhi Mantra To Win Court Case, Are you going through a huge problem in your life? https://www.changedestinyway.com/baglamukhi-mantra-to-win-court-case/
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    15.08.2022 12:43

    Inne

    5400 plus wysługa i wracam
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    14.08.2022 16:18

    Pracownik

    Z ogłoszenia o pracę...... miesięczne wynagrodzenie zasadnicze już od 5 600 zł brutto oraz inne składniki wynikające z Regulaminu Wynagradzania i Kodeksu pracy. Już mamy 5600 zł brutto?, Kto może podać jak kształtują się stawki płac w spółce ?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    15.08.2022 09:51

    Pracownik

    W ogłoszeniu też jest ze stawka godzinowa dla kierowców na zlecenie wynosi 38 zł, wychodzi to 6400 za 168 godzin, dlaczego pracownik na etacie ma mieć tylko 5600 jak wynika z ogłoszenia ?. Czy ktoś wreszcie ureguluje tutaj wynagrodzenia kierowców żeby jakiś sens miały !!!!!!
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    15.08.2022 11:33

    Inne

    5400plus wysługa mnie się po prostu te pieniądze należą
    ReviewUserIcon
    Nick

    13.08.2022 11:45

    Kandydat

    Dzień dobry. Jak teraz wyglądają przerwy kierowcy autobusu w komunikacji miejskiej? Wiem, że w marcu tego roku wyszła nowelizacja ustawy o czasie pracy i trzeba kręcić pełne 15-tki. Dla przykładu: przy czasie pracy powyżej 8h i czasie prowadzenia 6h łącznej przerwy jest 30minut? Czyli trzeba wykorzystać dwie nieprzerwane 15-tki, bo na pół godziny przerwy to raczej w jeździe miejskiej nie ma co liczyć? Tak to wygląda, prawda? Dziękuję za ewentualne odpowiedzi na to pytanie, pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    Aaaaaaaaaaaaa

    14.08.2022 06:30

    Pracownik

    No właśnie. Ostatnio Justysia coś mi tłumaczyła ze jak mam urlop to nie mogę przyjzc z wolnego bo ciągłość będzie za duża. A jak mam wolne to dzwoni i proponuje pracę z wolnego dnia. Czyli jak mam wolne i załatwiam sprawy służbowe to nie mam wtedy ciągłości dni?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    14.08.2022 10:17

    Pracownik

    Biorą pod uwagę ze sprawy służbowe załatwiamy w godzinach pracy telefon służbowy wykonany przez pracodawcę należy traktować jako godziny pracy w takiej sytuacji masz przerwany dzień odpoczynku pracą. Żeby móc skontaktować się pracownikiem na jego prywatny numer, pracodawca musi mieć zgodę pracownika. Zgodnie z wytycznymi UODO, taka zgoda ma być pisemna i określać zasady kontaktu. UODO wskazuje także, że „możliwość nawiązywania przez pracodawcę kontaktów z pracownikiem po godzinach pracy powinna być ograniczona jedynie do sytuacji, w której zachodziłyby szczególne warunki uzasadniające takie działanie.” KP nie uznaje za „szczególne warunki” brak pracowników do wykonywania pracy.
    ReviewUserIcon
    R-1 Nowy

    12.08.2022 21:12

    Pracownik

    Propozycja Zarządu jest obrazą dla inteligencji kierowców. Każda zmiana warunków zatrudnienia bez przynajmniej waloryzacji pensji to strzał w pustkę. Bez znacznej podwyżki stawek zaszeregowania, nie ma mowy o zatrudnieniu dodatkowych pracowników. Zwolnienia z pracy jak były składane, tak będą. Zostaną tylko tacy jak ja, którym zostało parę chwil do emerytury. Żeby było jasne. Mam najwyższą stawkę obowiązującą w tej firmie i mimo to uważam, że wszyscy kierowcy powinni za swoją ciężką pracę dostawać taką samą podstawową godną stawkę. Różnica powinna być tylko w dodatku stażowym i to wszystko. Brakuje ludzi do pracy? Trzeba dobrze zapłacić za ciężką pracę, a problemu nie będzie. My starzy się wykruszamy i nie będziemy tyrać do śmierci.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    12.08.2022 23:51

    Pracownik

    Tu nie ma innego wyjścia trzeba dać na luz niech akcja sama się toczy, naszych rad nikt słuchać dziś nie będzie, a że w październiku spółka do ruchu wystawi tylko 900 autobusów też nikt się tym nie przejmuję powie się " kierowców nigdzie nie ma u nas też brakuje"
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    13.08.2022 13:35

    Pracownik

    Ta firma odkąd tutaj pracuje a pracuje już prawie 20 lat, nigdy nie była za pracownikiem. Z tym regulaminem wynagradzania pokazali ostatecznie jakie mają podejście do ludzi. Dlatego ja też im pokazuje na swój sposób co o tym myślę. Najważniejsze jest zdrowie i wypoczynek.
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.08.2022 22:06

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja też nie wiem

    13.08.2022 09:23

    Pracownik

    A mnie zawsze zastanawiało, jak tacy ekstremalnie puszyści dosięgają do kierownicy... No bo jak na maxa jej nie odsunie to na fotel się nie zmieści... Smutne... Otyłość to poważna choroba, która powoduje inne, jeszcze bardziej poważne choroby poczynając właśnie od cukrzycy typu 2. Jeżeli po pracy w żaden sposób nie jesteśmy aktywni fizycznie, to niestety - warzywa, lekkie sałatki, kurczak raz w tygodniu i tyle, bo będziemy tyć. 8-10h na czterech literach w pracy robi swoje.
    ReviewUserIcon
    szambelan czajka

    13.08.2022 13:22

    Pracownik

    najgorsza choroba powiazana z otyloscia to lustrzyca znaczy potrzebujesz lustra zeby odnalesc swoj nabial
    ReviewUserIcon
    Wyplata

    10.08.2022 16:37

    Pracownik

    No i cyk. 5200 na konto wpadlo przy najniższej stawce. Brawo ja!
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    12.08.2022 15:48

    Pracownik

    Moja osoba nie ma znaczenia, znaczenie ma jednakowa stawka wynagrodzenia, reszta to efekty uboczne. Możemy zarobić kasę ale do tego potrzebna jest jednakowa stawka wynagrodzenia, spółka uzyska 6 mc na wyszkolenie nowych kierowców i plan będzie wykonany.
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    12.08.2022 20:59

    Inne

    Aaaa poza firmą - jestem na plaży w Stegnie

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.